dupiate forum

Lokale - woodoo

Major - Pon Kwi 03, 2006 12:32
Temat postu: woodoo
Nie wiem czy dobrze nazwe podałem, jeśli nie to prosze poprawić.

Sam lokal całkiem przyzwoity i dość przyjemny, ale kelnerki... :zdziwko: Im się chyba wydaje, że klienci są dla nich, a nie na odwrót, pod tym względem to porażka.
Ogółem lokal moge każdemu, kto lubi lokale pokroju Kontrabas, Hemingway polecić.
A i co czwartek podobno urządzany jest streaptize.

kisia - Pon Kwi 03, 2006 21:32

Major, powiedz jeszcze gdzie ten lokal sie znajduje :D, może wpadnę na ten striptiz :hyhy: ;) :rotfl:
Major - Pon Kwi 03, 2006 21:35

Na przeciwko 5tego LO. Koło siedziby Lot`u. W okolicy NOT`u :P i B3
kisia - Pon Kwi 03, 2006 21:46

:rotfl: czyli tak gdzieś w okolicach Secesji :rotfl: :D
Major - Pon Kwi 03, 2006 21:59

Tylko, że za ścianą :D
Krzysio - Pon Kwi 03, 2006 23:03

hmm woodoo :| chyba dzis tam bylem :p nie jest to przypadkiem gornych walow 26 ? :P :D
Major - Wto Kwi 04, 2006 00:42

chyba jest :)
asik - Wto Kwi 04, 2006 09:09

nawet fajne miejsce tylko trochę ciasno:)
Bot - Wto Kwi 04, 2006 17:16

Z tego co wiem pisze się i nazywa Voodoo Pub
Major - Wto Kwi 04, 2006 17:46

Z tego co widziałem to jest przez W, a mówią (Wudu). Zresztą nazwa chyba poprawnie wyglada Woodo.
kobi - Wto Kwi 04, 2006 18:01

A może Wóda? :niepewny:
Asienka - Sro Kwi 05, 2006 20:28

Jakoś specjalnie mnie sie tam nie podoba, kiedyś byłam w ciągu tygodnia i starznie śmiedziało kibelkiem :) a kelnerką przeszkadzałyśmy że przyszłyśmy bo z kogleami nie mogły pogadac... :)
Mariusz - Sro Kwi 05, 2006 20:35

Jednak właściwa wymowa powinna brzmieć "łudu" :)
madhien - Sob Sie 26, 2006 17:17

podoba mi się wystrój woodo ale poza tym - bez rewelacji, tam jest tak... martwo a szkoda ten pub ma w sobie potencjał :P

osobiście wolę kontrabas, wydaje się być lepiej zorganizowany i bardziej przyciąga potencjalnych gości. i obcokrajowców w nim nie brakuje...

kisia - Sob Paź 07, 2006 01:44

byłam juz drugi raz w tym pubie i nie wiedział że w taki miejscu puszczaja przeboje Boney M :zdziwko: i to jeszcze tak głośno że rozmawiac się nie da. Obsługa nadal robi łaske ze podejdzie, a jak już podejdzie i przyjmie zamówienie to poda np kawe z mlekiem niepierwszej świeżości :zdegustowany:
madzia14 - Sob Paź 07, 2006 22:27

voodoo ? hm.. fajnie tam jest.. fajne dyskoteki :]
CrazyZELL - Sob Paź 28, 2006 07:46

Dzis bede tam szalal od 21.
Arex30 - Sob Paź 28, 2006 09:15

CrazyZELL napisał/a:
Dzis bede tam szalal od 21.

A w Promilu ??? nie będziesz na spotkaniu??

CrazyZELL - Nie Paź 29, 2006 19:30

W Promilu bylo spotkanie w piątek. Ja bylem zaproszony przez Marzene do Woodo na sobote. Bylo calkiem OK. Tylko strasznei mnie suszy.
luna - Czw Sty 25, 2007 21:29

byłam kiedys w tej knajpie,strasznie smierdzi,obsługa tez nie ciekawa :dobani:
Arex30 - Pią Sty 26, 2007 09:30

luna,
Kwestia gustu.....
Mało mniejsca co powoduje ciasnote ....
Ja nienarzekam

Major - Sob Sty 27, 2007 15:00

ale to nie o ciasnote chodzi, bo jako miejsce mi np nie przeszkadzalo, ale obsluga to porażka, traktuja Cie tam jakbys to Ty był dla nich a nie oni dla Ciebie.
Aisha Yildirim - Wto Maj 29, 2007 13:26

:cmok: dla aniołów stróży
wonski - Wto Cze 05, 2007 19:43

ja mam stamtad mile wspomnienia, jesli mozna to tak nazwac. bylem tak kiedys w czwartek jak bl striptiz, calkiem przypadkowo bo nawet nie wiedzialem ze jest tam cos takiego organizowane. powiem tak. wodka 0,7 za pol ceny(znajomy na barze), 3 piwa, tequila bum bum razy 3 i jeszcze 3 piwa i kurde nie pamietalem czy pani od striptizu rozebrala sie do konca :( za pierwszym razem do bielizny potem w miedzyczasie tanczyl koles :zdegustowany: potem zjnowu ona(sciagnela stanik), potem koles :zdegustowany: i potem wlasnie przyszla pora na final :] ale niestety swiadomosc odzyskalem mniej wiecej na wysokosci kontarbasu :kwasny: to tak w skrocie :) pamietam nawet kiedy to bylo 28.09.2006 bo na drugi dzien mialem pierwsze zajecia na polibudzie, nie musze mowic chyba ze tego dnia mialem urlop na zadanie a na samych wykladach nieciekawie wygladalem :D

obslugi nie pamietam, ale jak nas nie wyrzucili to ich lubie :D jednak w calym swoim dosc krotkim zyciu bylem tam wlasnie wtedy raz przed tym melanzem i raz po a kiedys nas nie chcilei wpuscic bo cos tam cos tam :zdziwko:

manexxl - Pon Lis 05, 2007 23:22

Byłem tam we wrześniu. Trafiłem dość przypadkiem, szedłem z kumplem na piwo.
CO do obsługi nie mam zastrzeżeń. Jak tylko podchodziłem do baru zaraz barman (nie barmanka) pytał co podać. Ludzi było dość sporo i był tłok ale ja tam sobie siedziałem w kącie i mi to nie przeszkadzało. Wódkę podają bardzo zmrożoną (duży plus bo ciepłej nie trawię) i nie ma aż tak drogo. Miło zaskoczył mnie deejay który grał tejże nocy bo puszczał sporo kawałków z lat 80tych.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group