dupiate forum

Świat Kobiet - Chcę być piękna...

asik - Czw Mar 30, 2006 10:03
Temat postu: Chcę być piękna...
Dziś będzie emitowany w Polsacie program "Chcę być piękna"..
co sądzicie o tego typu programach? czy zgodziłybyście się na operacje plastyczne? poprawienie, korekcję swojego wyglądu?
co kobiety popycha do takich decyzji?
jestem ciekawa waszych opinii..

Major - Czw Mar 30, 2006 11:16

Dla mnie to najgorszy program jaki mógł powstać. Pokazywanie ludzi niedokońca zdrowych psychicznie jako bohaterów wielkiej przemiany. Żenada. Rozumiem zmiany i operacje plastyczne w przypadku deformacji wrodzonych, które utrudniają życie, ale nie coś takiego. Oglądałem amerykańską edycje. Program promuje pusty styl bycia i tak naprawde wiele w wyglądzie tych kobiet nie zmienił. Nawrzucali im tony tapety, która po tygodniu zejdzie i kobieta będzie wyglądać prawie tak samo jak przed zabiegami. Nie sądze, że są oni w stanie zmienić człowieka w około miesiąc, włączając w to nawyki, które też mają dużo do wyglądu.
Szamanka - Czw Mar 30, 2006 11:49

Major w pewnym sensie ma racje
Cytat:
Nie sądze, że są oni w stanie zmienić człowieka w około miesiąc


Na tv4 leci podobny program " Labedziem byc".Kobiety podczas trzy miesiecznego pobytu w " zakladzie zamknietym" wychodza piekniejsze niz niektore swiatowe modelki.
Nie wiem, czy naprawde mozna tyle zdzialac poprzez operacje i wysilek, przez jakie musza te kobiety przejsc.Oczywiscie w gre wchodzi makijaz, fryzura dobrze dopasowany ciuch.....
Czesto sa to kobiety nie brzydkie, ale takie ktore maja malo pewnosci siebie....kobiety, ktore nie umieja pokazac swiatu, swojego pieknego wnetrza...

Szaganka - Czw Mar 30, 2006 15:41

Jak mawia mój facet "potwierdzeniem mojej doskonałości są moje drobne niedoskonałości" :) W końcu to one są najlepszym dowodem na to, że te wszystkie "fajne rzeczy" we mnie nie zostały spreparowane przez zdolnego chirurga.

Niemniej.... nie mam nic przeciwko drobnym korektom, jeśli tylko mogą one poprawić samopoczucie osoby, która im się poddaje :) Nie tylko w sytuacji, gdy są one obiektywnie potrzebne. Dla osoby z boku za duży nos, odstające uszy, czy mały biust nie stanowią problemu. Dla osoby, która ma kompleks na tym punkcie to może być prawdziwy dramat. Więc jeśli masz możliwość poprawienia tego, co tak bardzo cię dołuje, czemu tego nie zrobić? :) Nie wspomnę już nawet o operacjach plastycznych wykonywanych ze wskazań zdrowotnych czy społecznych. Wielki płaszcz skórny pozostajacy po dużym odchudzeniu, różne blizny czy wady wrodzone są dla mnie oczywistym wskazaniem do poddania się takim zabiegom.

Ale..... wszystko z umiarem.

W programach tego typu nadwyręża się chyba to wszystko. Zastanawiam się, czy za kilka czy kilkanascie lat ta kobieta nie rozsypie się albo przynajmniej nie zniweczy wszystkich poniesienionych trudów. :/

I kolejna rzecz. Na potrzeby programu "wielką metamorfozę" przygotowuje cały sztab ludzi: lekarze, trenerzy, dietetycy, specjaliści od wygladu, psycholodzy. Po programie kobieta zostaje pozostawiona sama sobie. Niejednokrotnie bez możliwości finansowych na ciuchy, kosmetyki, fryzjera. Czy stawiając czoła szarej codzienności da radę utrzymać ten "cudowny efekt". Pewnie po jakimś czasie znów "się zapuści" :/ I koniec bajki o łabędziu :suchy:

Czarnulka - Czw Mar 30, 2006 17:40

Na MTV leci też program "Chce mieć znaną twarz".Dzieciaki upodabniają się do największych swiatowych gwiazd..
Wiec...tak jak Szaganka
Szaganka napisał/a:
nie mam nic przeciwko drobnym korektom, jeśli tylko mogą one poprawić samopoczucie osoby, która im się poddaje Nie tylko w sytuacji, gdy są one obiektywnie potrzebne. Dla osoby z boku za duży nos, odstające uszy, czy mały biust nie stanowią problemu. Dla osoby, która ma kompleks na tym punkcie to może być prawdziwy dramat. Więc jeśli masz możliwość poprawienia tego, co tak bardzo cię dołuje, czemu tego nie zrobić?

Rozumiem też oczywiście operacje plastyczne człowieka,który ma popazoną skóre czy uległjakiemuś poważnemu wypadkowi.

Głupie jest dla mnie odsysanie tłuszczu,lifftingi,deformacje twarzy...szczególnie jak patrze na te kobiety w tym programie "Chcebyć piekna".Uważam,ze wcale nie sa one brzydkie a tylko się zaniedbały.
Natomiast ludzie ze wspomnianego przeze mnie programu w MTV...nie sa dla mnie normalni.

Z "Chce byc piekna" podoba mi sie tylko podkład muzyczny w zapowiedziach ;)

Krzysio - Czw Mar 30, 2006 18:30

=CzArNuLkA= napisał/a:
Z "Chce byc piekna" podoba mi sie tylko podkład muzyczny w zapowiedziach ;)

hmm gdzies to mialem :P to jest z tego glupiego filmu o narkotykach, requiem dla snu :|
paul oakenfold - zoo york :)
przynajmniej mi sie tak zdaje ze o to chodzi :D

Monique - Czw Mar 30, 2006 19:38

Ja mysle ze lepiej wlasnie te pieniedze ktore sa wsadzone w takie typu programy przeznaczyc na lepsze cele. jak napszyklad dzieciaki ktore nie maja polowy twarzy czy polowy swojego ciala bo sa poparzone.. ja wiem ze to sa wieksze koszta.. ale gdyby tak choc troche im pomoc.. Wiesz fajnie ogladac taki program bo naprawde nie raz potrafia zrobic fajne rzeczy z tych dziewczyn.. tak jak wlasnie w tym programie "labedziem byc".. ale uwazam ze sa wazniejsze rzeczy w tym kraju (chorym kraju) niz programy na ktore wydaje sie mnostwo kasy.. bo nie oszukujmy sie takie operacje sa strasznie kosztowne a co do muzyki w zapowiedzi.. to takie moje ps.. wiec to jest Temat z filmu The Piano
Mariusz - Czw Mar 30, 2006 19:56

Takie programy to inwestycja. Natomiast pomoc innym to promocja siebie o ile nie pozostaje się anonimowym.
Co lepiej dla biznesmana ? Oczywiście, że inwestycja. Przecież za ten program zdobędzie pieniądze, a za pomoc ? Zwykłe "dziękuję" mu nie wystarczy.

kobi - Czw Mar 30, 2006 20:05

=CzArNuLkA= napisał/a:
Głupie jest dla mnie odsysanie tłuszczu

Ja tam wolę sam się przyssać do brzuszka niż wysłać go na odsysanie :zawstydzony: Co prawda nie ma on żadnego tłuszczyku, ale ile jest przyjemności dla obojga :zawstydzony:

Monique napisał/a:
dzieciaki ktore nie maja polowy twarzy

Popieram. Ale gdy widzę te wszystkie "brzydkie" panny, które się ulepszają... brak mi słów... :/

Monique - Czw Mar 30, 2006 20:20

No wlasnie o tym mowie.. Kobi ze nie raz i tak nic nie pomoze.. nie raz "poprawiaja" swoj wyglad zewnetrzny ale co z tego jak nie beda o niego dbaly.. a takie dzieciaki.. ktore dostana drugie zycie??ehhh szkoda slow..

ps wlasnie zaczol sie pierwszy obcinek.. no i juz mi sie nie podoba..
A jesli chodzi o ta muzyczke gdzie jest pianino.. (samo) to tak jak wlasnie napisalam

Czarnulka - Czw Mar 30, 2006 20:47

kobi napisał/a:
Ja tam wolę sam się przyssać do brzuszka niż wysłać go na odsysanie Co prawda nie ma on żadnego tłuszczyku, ale ile jest przyjemności dla obojga
kobi, :super:
I niech to kobiety czytają i idądo swoich mężczyzn a nie do chirurgów plastycznych :) kobi, :padam:

kisia - Czw Mar 30, 2006 22:58

Oglądałam pierwszy odcinek i przemiana Małgorzaty rewelacyjna

nawet jeżeli chciałabym conieco zmienić w swoim wyglądzie to napewno nie na oczych całej Polski.

Dorothea - Czw Mar 30, 2006 23:02

kisia napisał/a:
to napewno nie na oczych całej Polski.


własnie, ja rowniez nie chciałabym aby wszyscy to widzieli :zdziwko:
straszne

Fenix - Czw Mar 30, 2006 23:03

Jak bendzie męska edycja to się zgłoszę................. :hyhy:
Dorothea - Czw Mar 30, 2006 23:04

Fenix, buahaha nie sądze :D
frohike - Czw Mar 30, 2006 23:08

Fenix, nie ma operacji ktora ci pomoze :P
Fenix - Czw Mar 30, 2006 23:10

frohike, o tym nawet nie myślałem wystarczy taki jaki jest .......
Frycek - Pią Mar 31, 2006 08:04

=CzArNuLkA= napisał/a:
Dzieciaki upodabniają się do największych swiatowych gwiazd..


I pozniej beda po swiecie latac same Britney :P

Fenix napisał/a:
Jak bendzie męska edycja to się zgłoszę.................

aby Cie zmniejszyli chyba :P

Mi sie moja zonka podoba i ..........
Szaganka napisał/a:
potwierdzeniem mojej doskonałości są moje drobne niedoskonałości" W końcu to one są najlepszym dowodem na to, że te wszystkie "fajne rzeczy" we mnie nie zostały spreparowane przez zdolnego chirurga.

Szaganka - Sob Kwi 01, 2006 00:04

Frycku, znaczy KOCHASZ ;) :) :zawstydzony: :ok:
madziar - Sob Kwi 01, 2006 08:29

czasem wystarczyłby dobry psycholog, który dałby tym dziewczynom wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Żyjemy w czasach gdzie wygląd ma w zasadzie ogromne znaczenie. Więc kobiety są gotowe na oczach swiata zmienić się. Ja tego nie potępiam. Myślę ze i tak musiały wykazać się dużą odwagą, albo desperacją ze zgłosiły się do programów. Najważniejsze wiadomo jest ratowanie życia. Ale jak nos kobiety sięga podbródka, albo uszy wyglądają jak u dambiego to można popaść w kompleksy, ciężką depresję i nie chcieć już funkcjonować na tym świecie. Skoro jakaś firma daje kasę na to to niech korzystają :)
kobi - Sob Kwi 01, 2006 22:22

madziar napisał/a:
czasem wystarczyłby dobry psycholog, który dałby tym dziewczynom wiarę w siebie i poczucie własnej wartości

Niestety sporo dziewczyn, pomimo słów otoczenia, nadal marudzi na swój wygląd nie majac nawet ku temu podstaw. Takie właśnie wysyłać do psychologa ;)

Obejrzyjcie sobie jakikolwiek wenezuelski serial ;) 100% aktorek jest po operacji plastycznej :kwasny: No, ale tam matki odkładają kasę i wysyłają swoje córki do lekarzy :/ Zupełnie inne podejście, traktują to jak coś naturalnego, niczym wizyta u stomatologa :/

Harcerka - Nie Kwi 02, 2006 00:34

Kobi... marudzisz:)
jesli kobieta nie czuje sie piekna to po prostu nie jest,....i nie zadowolisz i nie przekonasz takiej kobiety:))

jednym slowem... kobieta ma zawsze racje:)
jesli mowi ze nie jest oki i moze byc lepiej znaczy ze tak jest:)

Major - Nie Kwi 02, 2006 00:40

Harcerka napisał/a:
jesli mowi ze nie jest oki i moze byc lepiej znaczy...
, że i tak nie będzie, za jakiś czas znajdzie coś innego co się jej nie będzie podobać ;)
kobi - Nie Kwi 02, 2006 00:46

Major napisał/a:
i tak nie będzie, za jakiś czas znajdzie coś innego co się jej nie będzie podobać

Dokładnie :D

Major - Nie Kwi 02, 2006 11:34

Dzisiaj oglądnąłem sobie perełke wśród ameryckich seriali :P Baywatch. Zwróciłem uwage na to, że w tym serialu nie pokazuje się ludzi otyłych i jakiś dziwnych. Wszyscy, nawet ci z drugiego i trzeciego, czwartego i dziesiątego planu są ładni, zgrabni, szczupli i najczęściej młodzi. Idealny serial do kreowania pustego człowieka. Liczy się powierzchowność, a nie osobowość. Wcale się nie dziwie dlaczego potem w USA powstają takie programy jak z tego tematu. Szkoda tylko, że tą durną mode przenosi się też na inne kraje.
asik - Nie Kwi 02, 2006 11:42

osobiście chyba nie zdecydowałabym się na jakieś poprawianie siebie na dzień dzisiejszy przynajmniej ale nie potępiam też osób które decydują się na taki krok, jeżeli ktoś nie akceptuje siebie i ciężko jest mu normalnie funkcjonować to czemu nie skorzystać z takiej szansy, w jakimś tam sensie nawet podziwiam te kobiety bo przecież takie zabiegi to też ogromne ryzyko i ból i do końca nigdy nie wiadomo czy efakt końcowy nas zadowoli..
kobi - Nie Kwi 02, 2006 20:23

Major napisał/a:
Baywatch. Zwróciłem uwage na to, że w tym serialu nie pokazuje się ludzi otyłych i jakiś dziwnych

Rzeczywistość jest jednak okrutna - plaże w Kalifornii pełne są ludzi otyłych...

Major - Nie Kwi 02, 2006 23:15

No tak, czyli wychodzi na to, że amerykanie w swoich filmach realizuja swoje najskrytsze marzenia. Jak ja się ciesze, że mieszkam w polsce. Tutaj naprawde często jest kogo podziwiać na plażach i ulicach.
kobi - Pon Kwi 03, 2006 07:57

Major, niestety powolutku zmierzamy w kierunku modelu amerykańskiego :/ Również w przypadku operacji plastycznych.
kaszanna - Wto Kwi 04, 2006 09:22

Nie poprawiłabym u siebie nic, jakoś sama myśl że ktoś będzie mnie ciął, kroił, wycinał... ciarki mnie przechodzą. Bałabym się że po takiej operacji stracę część swojego "ja", tego jak ludzie mnie postrzegają. Wolę żeby ludzie mnie pamiętali jako "aaa K...? to ta z tym dużym nosem", a nie "K...?? ?adna? Dużo kobiet jest ładnych, nie pamiętam jej" :P
Choć nie dziwię się kobietom które decydują się na operacje plastyczne. Za duża presja, nacisk na idealny wygląd, nie akceptowanie inności itd.

Szamanka - Wto Kwi 04, 2006 19:08

Wiadomo, ze wiekszosc ludzi ( dotyczy to zwlaszcza kobiet) pragnie byc podziwiana.
Poza tym poddawane jestesmy nieustannej presji spolecznej.Kobietom mlodym, zadbanym i atrakcyjnym latwiej uzyskac akceptacje a co za tym idzie-sukces w zyciu osobistym i zawodowym.
Jednak osoby skupione ciagle na poprawianiu defektow urody ( mowa tu oczywiscie o roznych wymyslach) rzadko kiedy sa tak naprawde szczesliwe...poniewaz zawsze znajdzie cos, co warto by bylo " odnowic".Dazenie do tego celu staje sie nalogiem.
Uwazam, ze to jak jestesmy odbierane, nie zalezy od obiektywnych czynnikow, ale...od naszego samopoczucia.Jesli kobieta ( mimo malej nadwagi, malego biustu itp.) uwaza sie za atrakcyjna, tak wlasnie bedzie spostrzegana przez otoczenie.
Moral z tego taki, ze najprostszym zabiegiem jest....polubic siebie i swoj wyglad.
I jeszcze jedno....Kobietki!!! zapomnijmy o swoich wadach.Przeciez piekno istnieje w wielu ksztaltach,kolorach,rozmiarach...i to co w naszych oczach uchodzi za defekt, ktos inny moze uznac za atut.

Dorotka - Wto Kwi 04, 2006 19:43

Szamanka napisał/a:
Moral z tego taki, ze najprostszym zabiegiem jest....polubic siebie i swoj wyglad
no i bardzo mądry morał i pewnie teoretycznie wszystkie kobiety to wiedzą i rozumieją.... ale w praktyce nie znam ani jednej takiej, która nie chciałaby zmienić czegoś w swoim wyglądzie ;)
nigdy w życiu co prawda nie dałabym się pokroić, żeby zmienić to co mi się we mnie nie podoba, ale jak ktoś dałby mi czarodziejską różdżkę to bym sobie tam trochę wokół siebie pomachała :)

kisia - Pią Kwi 07, 2006 02:47

dziś, a raczej wczoraj był kolejny odcinek, ogladała któraś :?:
myślałam że kobiety które zostały przyjete do programu to takie które naprade potrzebują korekty, zmiany, ale po dzisiejszym odcinku można utwierdzć sie w przekonaniu, że części kobiet wystarczyłaby wizyta u psychologa,dobrej kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki i zmieniłyby sie nie dopoznania.
Natrafiłam na atrykuł w którym wyjaśniono, dlaczego wybrano takie kobiety :) h t t p;//w w w przekroj, p l/index.php?option=com_content&task=view&id=1426&Itemid=48]Piękne do bólu

Monique - Pią Kwi 07, 2006 07:26

Ja wczoraj ogladalam i powiem wam szczerze ze wiele w tej policjantce nie zmienili.. naprawde.. a ta druga kobieta.. no to juz zmiany byly widac.. nie spodziwalam sie ze moze naprawde tak dobrze wygladac..
Major - Pią Kwi 07, 2006 15:45

Polecam artykuł o ludziach, którzy mogli swojemu wyglądowi dużo zarzucić, a jednak wbrew temu żyli i to całkiem dobrze w zgodzie ze swoim ciałem.

h t t p;//portalwiedzy.onet, p l/4869,1947,1322485,czasopisma.html

Dev - Pią Kwi 07, 2006 15:51

Monique bo ta policjantka nie chciala wielkich zmian, jej tylko chodzilo o to zeby ja odmlodzic a nie zeby totalnie jej image zmienic :]
Monique - Pią Kwi 07, 2006 18:17

Pewnie tak.. ale jestem pod wrazeniem tej drugiej zmiany.. naprawde byla imponujaca
Alinka - Pią Kwi 07, 2006 21:34

w 1 odcinku byla sportsmenka, ktora w mlodosci faszerowała sie sterydami po ktorych nabrala meskich cech wygladu, pozniej jak sama stwierdzila z dnia na dzien przestala cwiczyc i wygladala jak wygladala, jej wina! sama doprowadzila sie do takiego wygladu... rozumiem ta druga dziewczyne miala problem od urodzenia -duzy nos,chciala poczuc sie ladniejsza i udalo jej sie to,w drugim odcinku policjantka byla z natury ladna, chciala tylko odmlodzic swoje ciało, ale ta druga kobieta.... jej nawet operacje nie pomogly, fakt zmienila sie "troche", ale od razu na pierwszy rzut oka bylo widac ze w mlodosci "nie wylewała za kolnierz", a ten tatuaz... a jej slownictwo!! nie dziwie sie ze miala 2 mężów a 3 od niej uciekl, jak dzwonila do domu to rozmowa ktora slyszalam mnie przerazila" no to jak bede piekna to znow zaczniesz się do mnie PODWALAć"?? heelloooooo , jedyne co mi przychodz na mysl to stwierdzenie mojej kumpeli-"ze wsi wyszedłeś, ale wieś z Ciebie nigdy" :zdziwko:
extaska_ - Sob Kwi 22, 2006 11:31

Programy tego typu to dla mnie szczyty desperacji... widać, że tonacy brzytwy się chwyta, a Polsatowi ostatnio nie za dobrze się powodzi... Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, bo sama 12 kwietnia trafiłam pod nóż... przedtem mój stosunek do tego typu zabiegów był delikatnie mówiąc negatywny :P
voyteck - Sob Kwi 22, 2006 13:14

Alinka napisał/a:
no to jak bede piekna to znow zaczniesz się do mnie PODWALAć"?? heelloooooo , jedyne co mi przychodz na mysl to stwierdzenie mojej kumpeli-"ze wsi wyszedłeś, ale wieś z Ciebie nigdy"

heheh to musiało byc niezłe :zdziwko:

p4cz3k - Sob Kwi 22, 2006 13:45

nie czytalem wszystkich postow wyzej, nie mam sily :]

nei podoba mi sie ten program, ludzie robia z siebie idiotow...bo to chca poprawic to...tlumacza tym ze nei sa wystarczajaco piekni aby kogos spotkac/poznac (przynajmniej ostatnio taka zapowiedz widzialem)...

--

takie zabiegi naprawde duzo kosztuje...okej program na tym zarabia...ale...ile jest osob ktorym takie zabiegi sa naprawde potrzebne...dzieci czy dorosli bo wypadkach / oparzeniach itd itp...nei kazdego stac na cos takiego...czy nie lepiej bylo by przeznaczyc te pieniazki aby komus naprawde pomoc?

extaska_ - Sob Kwi 22, 2006 17:07

Dobrze myślisz p4cz3k, ale w tym świecie liczy się show... ilość widzów i konsumpcja...
Major - Sob Kwi 22, 2006 22:03

Niestety, ale to co napisała extaska_ to pełna racja. Jakiś mam program gdzie cały dzień pokazują gwiazdy amerykanskich telewizji itd. Raz przysiadłem z nudów i oglądnąłem program o darmówkach dla gwiazd. Na różne wystepy na jakie zjawia sie nawet setki aktorów, piosenkarek i im podobnych każdy dostaje torbe z prezentami o wartości 30tys. dolarów. Te prezenty nie są niczym nadzwyczajnym i dostają je przy każdej okazji. Więc gdzie tu sensowne wydawanie kasy, które nie słuzy tylko rozwijaniu swojego majątku? Kreowanie pustego stylu życia nie skończy się prędko o ile wogóle się skończy.
extaska_ - Sob Kwi 22, 2006 22:31

Wystarczy spojrzeć na taką Paris Hilton, która na swojej głupocie i ,,cnotliwym'' stylu życia zarabia rocznie około 10 mln dolarów :zdziwko:
Krzysio - Czw Kwi 27, 2006 21:37

ostatnio slyszalem zabawan rzecz w rekalmie tego programu, mianowicie tam sie chyba wypowiadaja znajomii i rodzina o tych "dziwnych" ludziach i ktos rzucil haslo ze ta osoba zawsze akceptowala sie i akceptuje taka jaka jest
wiec teraz takie glupie pytanie, jesli osoba sie sama siebie akceptuje to po jakia cholere robi sobie operacje plastyczna ? :|

Dorothea - Czw Kwi 27, 2006 21:51

Bzyki napisał/a:
to po jakia cholere robi sobie operacje plastyczna ?

byc moze zapłacili jej dobrze za to.......

kisia - Pią Kwi 28, 2006 00:51

Bzyki napisał/a:
ktos rzucil haslo ze ta osoba zawsze akceptowala sie i akceptuje taka jaka jest

nie wiem o której mówisz
Bzyki napisał/a:
jesli osoba sie sama siebie akceptuje to po jakia cholere robi sobie operacje plastyczna ?

może zeby zaakceptowali ja i inny :?:, może zeby wyglądac lepiej :?:, może żeby byc zauważona :?:
Dorothea napisał/a:
byc moze zapłacili jej dobrze za to.......

niee no oni to raczej za wystepy tym kobietom nie płaca.
Dzis oczywiście ogladałam, chociaż nie wiem po co, bo po takim programie inaczej na siebie patrzę :(, chyba jestem masochistką :(, jednak ja nie o tym chciałam, no więc oglądałam i wydaje mi się że jedną z tych kobiet zrobili, jak któras z poprzednich

Dorothea - Pią Kwi 28, 2006 16:01

kisia napisał/a:
jedną z tych kobiet zrobili, jak któras z poprzednich



pewnie lecą szablonowo buahahahaa

kisia - Wto Maj 02, 2006 02:21

kisia napisał/a:
wydaje mi się że jedną z tych kobiet zrobili, jak któras z poprzednich

przejżałam zdjęcia wszystkich uczestniczek i musiało mi sie coś pomylić bo podobieństwa nie zauważyłam :looka:

Aither - Sro Maj 03, 2006 18:06

tak prawde mowiac nie wiem o czym mowicie :D sadze tak jak Dorothea ze maja jeden szablonik i wszystkie robia na jedno kopyto :) ale jaja :D hahahhahaaaa tak szczerze nie rozumiem powodow dla ktorych zglaszaja sie do tego programu kobiety... a potem inne sie naoogladaja i juz wpadaja w kompleksy... nie czaje tego po prostu :looka:
Dorothea - Sro Maj 03, 2006 18:10

Niektore sie zgłaszaja, bo maja krzywe nosy, wiszące piersi, oraz inne defekty.
Moim zdaniem tym wszystkim kobietą najwieksze dobrodzejstwo przynosi wizyta i stomatologa, ktory zmienia ich czasami opłakane uzebienie w usmiech nie do poznania.
Ale jest i tak ,ze dobry makijaz i nowa fryzura wystarczą aby kobieta sie zmieniła nie do poznania.Z setek kobiet wybrali kilka i to takie na ktorych najbardziej widoczna jest ta roznica.

Aither - Sro Maj 03, 2006 18:13

hmmmm bez sensu... przeciez takie zabiegi "kosmetyczne" mozna samemu wykonac po co od razu z tego robic takie widowisko ? :zdziwko:
Dorothea - Sro Maj 03, 2006 18:16

Aither napisał/a:
robic takie widowisko ?

i to na oczach wielotysiecznej widowni, ale coz na tym polega ten program.
Idąc do tego programu pewnie musiały cos podpisac,ze zgadzaja sie aby wszyscy ogladali je gołe.
Ja bym sie nie zdecydowała :szok:
Miedzy innymi jest to tez reklama dla wszystkich co wykonuja te zabiegi

Aither - Sro Maj 03, 2006 18:18

Dorothea napisał/a:
gadzaja sie aby wszyscy ogladali je gołe


:zdziwko: no co Ty... toz to wstyd... a gdzie tajemnica lekarska ? z czystej ciekawosci bede musiala ogldanac jeden odcinek :)

Dorothea - Sro Maj 03, 2006 18:20

Aither, w czwartki o 20 z minutami na polsacie, w sobote sa powtorki
Aither - Sro Maj 03, 2006 18:29

prawde mowiac po przeczytaniu tych postow niesmak czuje ze takie cos w ogole puszczaja ale ciekawosc robi swoje :)
Alinka - Sro Maj 03, 2006 18:34

Na Cyfrze+ jest taki kanał Zdrowie i Uroda chyba :niepewny: ,są tam pokazane operacje uczestniczek w całosci!! na polsacie pokazuja tylko fragmenty,a tam wszystko... :zdziwko:
Dorothea - Sro Maj 03, 2006 18:36

Alinka napisał/a:
a tam wszystko...



bleee ja dziekuje, wystarczą mi fragmenty :)

Aither - Sro Maj 03, 2006 18:37

bleeee :zdegustowany: nie rozumiem tego... no ale sadze ze wiekszosc kobiet chcialaby cos w sobie zmienic... tak po "cichaczu" ale zawsze :) gdyby tak nie bylo to takowy program nigdy by nie powstal
Dorothea - Sro Maj 03, 2006 18:40

Dla mnie najwiekszym wstydem byłoby otwarcie paszczy ze stadem popsutych zebow.Ostatnio była kobieta 30-to letnia(nie pamietam imienia), taka długowłosa blondyna, sama sie przyznała ze nie była w zyciu u stomatologa.Wyrwali jej 9 zebow na raz.Straszne.Ale pozniej przynajmniej mogła sie usmiechac.Kobieta miała taki lek przed stomatologiem,ze na poczekalni była ze strachu cała zielona.
Alinka - Sro Maj 03, 2006 18:40

Taki program powstal bo TV chce na wszystkim zarobic, nawet kosztem zniszczenia czyjejs prywatnosci... tak samo ten program Bar, kiedys byl w nim slub, czy ktos wie czy ta para nadal jest razem? bo jakos cicho o nich:)
Aither - Sro Maj 03, 2006 22:25

strach strachem ale chyba to juz lekkie przegiecie ja to bym sie "sptytala" z bolu... bo przeciez bol zeba jest najgorszym bolem jaki moze byc... niby lekki ale jak juz zaboli to nie odpusci...

Alinka, bylam w Barze bedac we Wrocku... klimat taki sobie a o tej parze fakt cisza :)

Major - Czw Maj 04, 2006 10:04

Alinka napisał/a:
Na Cyfrze+ jest taki kanał Zdrowie i Uroda chyba ,są tam pokazane operacje uczestniczek w całosci!! na polsacie pokazuja tylko fragmenty,a tam wszystko...


Ja to mam na kablówce, ale racja, tam pokazują całe zabiegi. Raz to widziałem, akurat było z tą młodą babką co prawie całą szczęke jej wymienili :P
Co do tych z baru jeśli się nie myle to zaraz po skończeniu edycji baru rozwiedli się, jakoś miesiąc później.

kisia - Pią Maj 05, 2006 02:56

Dorothea napisał/a:
tym wszystkim kobietą najwieksze dobrodzejstwo przynosi wizyta i stomatologa, ktory zmienia ich czasami opłakane uzebienie w usmiech nie do poznania.
Ale jest i tak ,ze dobry makijaz i nowa fryzura wystarczą aby kobieta sie zmieniła nie do poznania

dokładnie tak, jednak założeniem tego programu jest przede wszystkim pokazanie jak niby po operacjach plastycznych można pięknie wyglądać. W Polsce przeprowadza się stosunkowo mało operacji plastycznych i program ten ma spowodować wzros zainteresowania takimi zabiegami. Chociaż w zasadzie to nie pokazują zoperowanych części ciała. Pokazuja np. gołe brzydkie i obwisłe piersi przed operacją, ale po operacji juz tylko w staniku.Tak samo brzuch. Dziś była młoda kobieta, która po ciąży miała bardzo brzydki brzuch, jednak po operacji już go nie pokazali.

Szaganka - Pią Maj 05, 2006 12:45

wniosek nasuwa mi się jeden...... jeśli chcesz ustrzec swoją córkę przed upublicznianiem swoich makamentów w tego typu programach, od najmłoszych lat wpajaj jej zasady higieny i dobry gust..... no i swieć przykładem :)
Aither - Pią Maj 05, 2006 13:03

Szaganka napisał/a:
od najmłoszych lat wpajaj jej zasady higieny i dobry gust

gdyby to bylo takie proste to takowy program w ogole by nie powstal... nie mozna nikomu "wpoic" gustu kazdy ma sowj wypracowany, higiena owszem jak najbardziej... ale nie znam kobiety ktora nie chcialabym czegos w sobie zmienic... sadze ze trzeba troszke wiecej samoakceptacji...

kisia - Pią Maj 05, 2006 15:57

Cytat:
od najmłoszych lat wpajaj jej zasady higieny i dobry gust..... no i swieć przykładem

nie sądzę żeby tu o brak higieny chodziło,a co do gustu to są gusta i guściki. Mama może wpajać swojej córce dobry według niej gust, a dla kogoś może to byc największy kicz z jakim się spotkał. Poza tym dbanie o higiene i nawet bardzo dobry gust nie pomoga na upływający czas i na zmiany jakie zachodzą na ciele kobiety. Tu chodzi raczej o to co napisała Aither
Cytat:
trzeba troszke wiecej samoakceptacji
:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group