dupiate forum

Ciekawe Strony - Gliwice w Obiektywie

Aither - Pią Lut 10, 2006 23:59
Temat postu: Gliwice w Obiektywie
Chciałabym Was wszystkich zaprosic na nasza strone o Gliwicach. Chcielismy stworzyc cos czego jeszcze nie ma w sieci i mam nadzieje ze nasz pomysl sie uda. Strona poswiecona Gliwicom a raczej fotografii o tematyce Gliwic zapraszam do zwiedzania i komentowania :)

w w w gwo.ovh.org

Szamanka - Sob Lut 11, 2006 00:15

Aither, :super: :padam: :padam: :padam: :padam:


nie trzeba wielkich slow...dla mnie stronka jest mistrzowsko zrobiona :ok:

Aither - Sob Lut 11, 2006 00:47

:) dzieki ale musze powiedziec ze nad nia pracowalo kilka osob :) nie tylko ja :) Ziutek997 przyczynil sie w wielkim stopniu do jej powstania, szlifowal moje pomysly i "dopieszczal" na swoj sposo... strone nie mnie :D Frohike sprawdzal bledy i testowal strone a Madi wyszukiwala bledow w tekscie :) uwazam ze sama bym tego nie dokonala :D az tak dobra nie jestem :)
Szamanka - Sob Lut 11, 2006 00:58

No to :padam: , dla reszty ,ktorzy sie przyczynli do powstania stronki


juz ja powysylalam znajomym.... :D

Aither - Sob Lut 11, 2006 00:59

:zawstydzony: hehehe :) dzieki :) nie spodziewalam sie takiego "wejscia" :) w imieniu wszystkich dziekuje ale znajac frohike to i tak doklepie swoje 2 grosze :D
Krzysio - Sob Lut 11, 2006 01:31

bylem, zwiedzilem i wrocilem :) pomysl za stronke fajny :] troche nie podoba mi sie mroczny klimat stronki, znaczy sie to czarne tlo :P
z tych fotek co ogladalem to moge powiedziec ze sa super, jeszcze wszystkich nie obejzalem bo mi sie nie chcialo, ale kiedys to zrobie :)
ps dalem u siebie mikro banerek do waszej stronki, chyba sie nie pogniewacie o to :P

Aither napisał/a:
Madi wyszukiwala bledow w tekscie :)

Cytat:
fotografia - amatorska jak najabrdziej :) każdy lubi popstrykać jakieś fotki :)

:)

Aither - Sob Lut 11, 2006 09:22

Bzyki, nie "pogniewamy" :) a bledow literowek widze wiecej ale dzieki za wskazowke :)
Frycek - Sob Lut 11, 2006 09:29

Fajna stronka :) Podoba mi sie pomysl z sepią na zdjeciach..daje fajny efekt.
Naglowek tez fajny...tylko pozazdroscic,grafiki :)

ale czegos tam brakuje :P ,moze jakis banerek :P

ziutek997 - Sob Lut 11, 2006 10:55

Przez te kilka godzin stronę odwiedziło już dość sporo osób :D
Cieszę się bardzo że zostaliśmy dobrze przyjęci :) Oczywiście nie spoczniemy na laurach i od zaraz zaczynamy poszeżanie zasobów strony :D

Aither - Sob Lut 11, 2006 11:18

ja ide na urlop :) mam do skonczenia inne zlecenie :)
Dziekujemy za wpisy w ksiedze :)

frohike - Sob Lut 11, 2006 13:46

dziekuje za serdeczne przyjecie

wpisy w ksiege gosci motywuja do kolejnej pracy

za stronke dziekuje Bopusi I Pawłowi

To głownie ich zasługa

Ja i Magda tylko troszeczke mamy tutał swojego wkładu

Aither - Sob Lut 11, 2006 15:52

hehehehe skromnis :P i na luzie Krzys :) na luzie :D nie tak powaznie :)
frohike - Sob Lut 11, 2006 17:20

Aither napisał/a:
nie tak powaznie

powazny ze mnie czlowiek jest przeciez :D

Bot - Sob Lut 11, 2006 20:38

Aither, tych co sprawdzali literówki to po pensji ciach :D. Trzeba było mnie zatrudnić :P

Kod:
Strona została sprawdzona pod względem poprawności działąnia dla przeglądarek


PS: na Firefoxie też nie widziałem błedów.... poza wyglądem buttonów jeśli ktoś używa adblocka ;)

Aither - Sob Lut 11, 2006 22:32

khaman, hehehehe :) literowki czasem mi sie przytrafiaja i nie tylko mi :) dobrze ze pod foxem dziala :) a co do zatrudnienia :) hahahaha pogadamy o tym jeszcze :hyhy: ale na inne stanowisko :P
Gmeras - Nie Lut 12, 2006 17:47

Chwale strone i kłaniam sie do kolan :padam: super :)
Bot - Nie Lut 12, 2006 18:18

Aither napisał/a:
ale na inne stanowisko


się boje spytać jakie :P

Aither - Nie Lut 12, 2006 22:27

khaman, bezpieczne :) mozesz oceniac nasza prace i wskazywac bledy, ktorych na pewno Ci dostarczymy wiec bezrobotny nie bedziesz :D
zboku o czym Ty pomyslales :P

kisia - Wto Lut 14, 2006 00:22

Ciekawy pomysł, dopieliście swego i bardzo dobrze. Po kolorystyce widac kto rządzi na stronie :)
Frycek napisał/a:
ale czegos tam brakuje

taaaa forum :P :D :P

Aither - Wto Lut 14, 2006 00:26

kisia, graficznie rzadze ja co widac po kolorystyce :)

a forum tan nigdy nie bedzie nie mamy czasu na zakladanie forum :) poza tym nie w takim celu zostalo to stworzone :)

frohike - Wto Lut 14, 2006 06:19

kisia napisał/a:
Po kolorystyce widac kto rządzi na stronie


po kolorystyce widac kto zrobil stronke i tylko to widac

kisia napisał/a:
Frycek napisał/a:
ale czegos tam brakuje
taaaa forum


naszym celem nie bylo stworzenie forum, chcielismy miec tylko galerie o Gliwicach
nie udalo sie jej stworzyc na Forum Gliwice to stworzylismy Gliwice W Obiektywie :)

Frycek - Wto Lut 14, 2006 09:42

Kisi chodzilo chyba o linka od forum....
ale widze ze jest.....troche w innej kategori "Kultura i Rozrywka" - w sumie ..... :)
frohike napisał/a:
chcielismy miec tylko galerie o Gliwicach
nie udalo sie jej stworzyc na Forum Gliwice to stworzylismy Gliwice W Obiektywie

I nikt nie ma tego Wam za zle :)
Jak juz mowielm ..stronka fajna

Aither - Wto Lut 14, 2006 10:04

Frycek, uwazam ze klasyfikacja linku jest odpowiednia :) to miszung kultury z duza doza rozrywki :D
i male wyjasnienie... gwo nie powstalo w odwecie ze nie dostalismy pod opieke galefii forum... bo cos widze ze idzie temat w tym kierunku :) nie jestesmy tez konkurencja, stworzylismy ja bo mielismy kilka fajnych fotek i chcielismy je pokazac, poza tym nie ma strony stricto z fotografia Gliwic a jak jest to pokazuja to co najwazniejsze... zgadza sie my tam tez mamy charakterystyczne miejsca dla naszego miasta ale z biegiem czasu chcemy to zmienic i pokazac miejsca ciekawe ale juz przez mieszkancow zapomniane planow jest duzo jeszcze wiecej roboty, ale to sprawia nam przyjemnosc :) nie ma tu przymusu :)

ziutek997 - Wto Lut 14, 2006 11:10

kisia napisał/a:
Po kolorystyce widac kto rządzi na stronie

Na stronie nikt nie rządzi :) u nas panuje demokracja wszystkie decyzje podejmowane są wspólnie :) A projekt strony też został zaakceptowany przez ogół a nie narzucony :)
Mi tez odpowiada taka kolorystyka, fotografie dobrze prezentują się na ciemnym tle :) a przecież o nie chodzi na tej stronie :) a swoją drogę to ja też troszkę maczałem rączki w grafice :)

Aither - Wto Lut 14, 2006 11:12

ziutek997, geniuszu sephi :)
Bot - Wto Lut 14, 2006 12:02

Aither napisał/a:
mozesz oceniac nasza prace i wskazywac bledy

Nie zauważyłem tam możliwości oceniania :P Ale na poważnie to całkiem ładnie wyszło. Może brakuje jakiejś nawigacji miniaturkami jak to jest u mnie ale ogółem podoba mi się i naprawde widać że włożyliście dużo pracy :)

Aither - Wto Lut 14, 2006 12:29

khaman, prawda jest taka ze nie jestesmy fachowcami w www jak sie nauczymy to poprawimy :)
Bot - Wto Lut 14, 2006 13:08

Aither, no ja się cały czas ucze i nie nazwę się jeszcze długo fachowcem :)
Frycek - Wto Lut 14, 2006 15:59

Aither napisał/a:
gwo nie powstalo w odwecie ze nie dostalismy pod opieke galefii forum... bo cos widze ze idzie temat w tym kierunku nie jestesmy tez konkurencja,

Wcale tak nie uwazam, ze jestescie konkrencja...stronka jest fajna,i faktycznie nie ma strony tylko ze zdjeciami gliwic wiec fajnie ze jest :)

Szkoda tylko ze otrzymalem dzisiaj pm od Frohiego z prosba o usuniecie wszystkich zdjec (gliwic)jego autorstwa z galerii ForumGliwice, c o m , bedzie to duza strata ,jednak w miare mozliwosc beda one usowane

Frohike(prosze o numery zdjec ,kategorie w ktorej sa,ktore musze usunac )

Aither - Wto Lut 14, 2006 18:21

Nie no to nie ladnie zrobil... osobiscie uwazam ze to co zostalo zamieszczone powinno tam zostac a teraz wyglada na to jakby faktycznie gwo mialo byc konkurencja... a mi nie o to chodzilo. Sadze ze nikomu z nas o to nie chodzilo... mamy zupelnie inne fotki i te ktroe sa zamieszczone na galeri forumgliwice nie znajduja sie w gwo wlasnie dlatego aby sie nie powtarzaly :) i prawde mowiac to na poczatku liczylam na wspolprace... ale niestety nie ja jestem organem decydujacym... to tylko moje zdanie i inni sie moga z tym zgodzic lub tez nie :)
Szamanka - Wto Lut 14, 2006 18:26

Myslalam, ze to byla wspolpraca :niepewny:

szkoda zmarnowac taka stronke....

moze dogadacie sie jeszcze z frohike,

Dorothea - Wto Lut 14, 2006 18:28

Szamanka, chyba cos zle zrozumiałas....
Aither - Wto Lut 14, 2006 18:31

Piotrulek, mnie nie bylo przy tym piwku... wiec nie znam prawdziwych zamiarow Krzysia, rzucil propozycje aby stworzyc ja sie podjelam ale nie po to by konkurowac z galeria forum... i na pewno z mojej strony nie jest to duma ani honor... mielismy pomysl i go zrealizowalismy wspolnie :) taki pomysl byl wtedy gdy prosilismy Frycka o przydzial galerii, nie zgodzil sie wiec zrealizowalismy ten pomysl osobno, nie bylo to naszym celem aby konkurowac, nie chcielismy zrezygnowac z pomyslu tylko dlatego ze Frycek sie nie zgodzil... to nas nie ograniczalo wiec powstalo gwo niezalezne od forum... i tyle :)

P.S Piotrulek nie kasuj postow bo potem rozmowa sie nie klei....
przepraszam... pomylka post wykasowany przez innego moderatora :)

Dorothea - Wto Lut 14, 2006 18:34

Aither, i dobrze,ze powstało, macie sie czym szczycic po strona jest zacna.
Ale dlaczego odrazu wywalac zdjecia Gliwic z naszej Galerii forumowej, wiem ,ze to decyzja Krzyska, ale moze dałoby sie jakos na Nia wpłynąc????

Aither - Wto Lut 14, 2006 18:37

Dorothea, nie znam sprawy bo z nim nie rozmawialam... nie wiem o co chodzi... to wlasnosc Krzyska jesli chce je wycofac to ja nie moge na to wplynac :( i to na pewno nie jest sprawa GWO bo to fotki Krzyska robione znacznie wczesniej, porozmawiam z nim ale do niego nalezy ostatnie zdanie
Szamanka - Wto Lut 14, 2006 18:38

Faktycznie...zle doczytalam.... :zawstydzony:


teraz juz jestem w temacie...

coz....jesli taka ich wola..nie biora zdjecia...troche jednak szkoda :(

wiosna idzie...aparaty w dlon i w plener...pstrykac Gliwice :D

Dorothea - Wto Lut 14, 2006 18:38

Aither napisał/a:
ale do niego nalezy ostatnie zdanie


Tak wiem ,ze do Niego nalezy, ale jesli mozesz pogadac, to zawsze warto sprobowac :D

Piotrulek - Wto Lut 14, 2006 18:53

Aither napisał/a:
Piotrulek nie kasuj postow bo potem rozmowa sie nie klei....



hahaah Bogusiu to nie ja skasowalem,to tym razem ja poczulem smak kasowania...skasowal to inny moderator i dostalem malą reprymendę... :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:

Frycek - Wto Lut 14, 2006 20:10

Dostalem maila od Frohiego ,przerpasza za zamieszanie i stwierdzil ze zdjecia byly robione dla Forumgliwice, c o m i moga zostac.

pozdrowionka

Mysle ze nie ma co tu rozczulac czy konkurencja czy nie, ja nie odczuwam tego w ten sposob :)
Stronka godna polecenia i napewno jak sie rozwinie bedzie .......(aby nie zapeszyc)

Dorothea - Wto Lut 14, 2006 20:11

Frycek napisał/a:
zdjecia byly robione dla Forumgliwice, c o m i moga zostac.


No i super :D :ok:

Aither - Wto Lut 14, 2006 20:18

Dorothea napisał/a:
Frycek napisał/a:
zdjecia byly robione dla Forumgliwice, c o m i moga zostac.


No i super :D :ok:


:ok:

Szamanka - Wto Lut 14, 2006 21:17

Krzysiu :padam: :padam: :padam:
Aither - Pią Lut 17, 2006 14:48

Musze wam powiedziec ze mija juz tydzien od kiedy strona istnieje w sieci :) ogladalnosc jest nadwyraz wysoka w przeciagu 7 dni mielismy ponad 250 wejsc :) ciesze sie ze tak duzo spodziewalam sie mniejszej ilosci osob a tutaj taka niespodzianka :)
Aither - Nie Lut 19, 2006 15:03

Dzisiaj zrobilismy mala aktualizacje na GWo :) co nie co dodalismy co nie co zabralismy :D zapraszam ponownie :)
ziutek997 - Nie Lut 19, 2006 16:01

?adnie... już zanotowaliśmy ok. 300 odwiedzin :D
Dana - Nie Lut 19, 2006 19:14

Zaraz sobie rzuce oczkiem na te aktualizacje i bedzie 301 :D
Aither - Nie Lut 19, 2006 19:36

Dana, hehehehe no to chyba kilka razy wchodzilas :) no ale mam nadzieje ze nowe fotki sie podobaja :)
Gmeras - Nie Lut 19, 2006 20:32

Taka mała prośba i rada by na głównej stronie pisac że doszły nowe foteczki i w jakim dziale zostały umieszczone lepiej bedzie sie surfowac by zobaczyc co nowego :)
Gmeras - Nie Lut 19, 2006 20:37

wiem ze macie rózne informacje o nowościach newsy itp ale zeby to było na głównej stronie :)
Aither - Nie Lut 19, 2006 21:33

Gmerasku, glowna strona to forma "przywitania" :D po to jest dzial info :) zeby nie wrzucac wszedzie informacji o aktualizacjach :)
Gmeras - Nie Lut 19, 2006 21:56

no własnie mi chodziło by ten dział info był na głównej stronie ale to tylko moja opinia :)
p.s
dopiero dzis weszłem do działu info i poczytałem o was :d

Aither - Nie Lut 19, 2006 22:06

Gmerasiu, nie szkodzi wybaczam :) a co do pomyslu dania info na index to sie pomysli :) sama nie moge decydowac :]
Ana - Sro Mar 01, 2006 21:39

byłam widziałam :D


do księgi gości tez zajrzałam :hyhy:

Szamanka - Sro Mar 01, 2006 21:41

Ana, napisala
Cytat:
byłam widziałam
:D , a rozpoznajesz ..male co nie co? ;)
Aither - Sro Mar 01, 2006 21:56

tak tak :) nasza Szamaneczka nam sie wpisala w ksiedze :)
Ana - Sro Mar 01, 2006 22:44

Szamanka napisał/a:
a rozpoznajesz ..male co nie co?

no oczywiście... starowkę przede wszystkim ;)

a na zdjęciach nie widziałam (może się nie dokopałam po prostu do nich :niepewny: ) takich fajnych domków gdzieś przy starówce i uliczki oświetlonej świetnymi lampami :niepewny:

Aither - Czw Mar 02, 2006 11:49

Ana, hehehehe :) dowiedz sie jakie domki a specjalnie pojdziemy i je zfotografujemy :) zebys mogla czasem sobie powspominac :)
Bot - Czw Mar 02, 2006 11:59

a mnie tam wyskoczyło:

Kod:
 Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Serwis w trakcie rekonfiguracji. Zapraszamy po godzinie 12:00.

System reconfiguration in progress. Visit us after 12:00am


:evil:

Aither - Czw Mar 02, 2006 12:02

Jaacieee zepsules... zhakowales nam strone ! khaman, nie podaruje Ci tego :zabawa:
Bot - Czw Mar 02, 2006 12:08

Aither, będzie biczowanie? W sumie na to liczyłem :hyhy:

Aither - Czw Mar 02, 2006 12:39

khaman, no jasne i nie ma ze jest milo :P zepsules nam strone... oj... nie podaruje Ci tego ! biczowanie to pesta z tym co planuje :P :evil:
ziutek997 - Czw Mar 02, 2006 23:39

Znowu wszystko jest w porządku :) OVH coś kombinowało z serwerami :) Na szczęście niedługo wykupujemy nowy serwer :)
Zapraszam nadal do odwiedzania :)

Szamanka - Czw Mar 02, 2006 23:49

Bardzo podobaja mi sie te panoramiczne zdjecia Gliwic,


dobra robota moi kochani :D

Ana - Pią Mar 03, 2006 19:46

Aither napisał/a:
dowiedz sie jakie domki a specjalnie pojdziemy i je zfotografujemy
Asik powinna tu być najlepszym źródłem wiedzy... sama zwróciła mi uwagę na to oświetlenie :D



to kiedy mogę liczyć na fotki :>??

Aither - Pią Mar 03, 2006 22:41

Ana, aktualizacja jest przeprowadzana raz na miesiac :) wiec koniec marca na pewno cos bedzie :) jak dowiemy sie co to za miejsce to zobaczymy co da sie zrobic :)
asik - Nie Mar 05, 2006 02:12

ulica nazywa się Basztowa:)
i nocą wygląda ślicznie:)

Aither - Nie Mar 05, 2006 15:18

^.^ heheheh wszystko w swoim czasie :D sadze ze i tam trafimy :D
Aither - Sro Mar 22, 2006 13:36

Chcialabym tylko poinformowac ze dokonalismy sporych zmian na GWO :) jest nowy serwer i nowy adres :) kilka nowosci w galerii wiec ponownie serdecznie zapraszam :)

w w w gwo.slask, p l

Szamanka - Sro Mar 22, 2006 13:58

Aither, stronka ma juz wyglad wiosenny :super: ....moja uwage przyciagnely fotografie lasu sosnickiego-zima...piekne ujecia :super:
Aither - Sro Mar 22, 2006 14:01

Szamanka, znajome widoki co nie ? :) hehehe :)
no a przeciez juz wiosna :) wiec na gwo tez :)

Szamanka - Sro Mar 22, 2006 14:09

Aither, napisala
Cytat:
znajome widoki co nie
,oj i chyba nawet wiesz jak bardzo znajome ;) Nie raz w tym lesie sie biegalo ( zawody i wagary) :hyhy: , przy wiezy odbywaly sie spotkania ( oczywiscie latem) brzdelkalo sie na gitarze...
Aither - Sro Mar 22, 2006 14:27

hehehe no przy wiezy to teraz malo fajnie :) strasznie poniszczona ale coz :) jak bedzie ladniej to Ci zrobie kilka fotek :D wiezy :D z bliska :)
ziutek997 - Sro Maj 03, 2006 14:53

I znowu zmiany na naszej stronie. Zmienił się wygląd, zostało poprawione to i owo... za kilka dni będą widoczne kolejne efekty.... prace trwają...

Zapraszam w imieniu wszystkich twórców Gliwice w Obiektywie.

Aither - Sro Maj 03, 2006 17:16

no zgadzam sie :) troche sie zmienilo :) mam nadzieje ze teraz bedziemy mogli sie skupic na czyms innym a nie tylko na szacie graficznej :P
kisia - Nie Maj 07, 2006 13:34

Aither, i jak biegałaś wczoraj z aparatem :?: udało Ci się porobić jakieś fajne foteczki :?:
Aither - Nie Maj 07, 2006 13:37

kisia, tak ^.^ troche nam sie tego wczoraj zrobilo :) poki co mam klopoty z kompem... jak to sie naprawi to zacznie sie przerobka galerii na GwO :) troszke sie zmieni :) i mam nadzieje ze bedzie to o 100 razy lepsze niz to co jest teraz :) z biegiem czasu wpadaja nam rozne pomysly do glowy i powoli je realizujemy :) co sie da zrobic to sie okaze :) a fotki z wczorajszej bieganiny sa w obrabiarni :D
kisia - Nie Maj 07, 2006 13:46

Aither, no to czekam na nowe foteczki i życze niewysychającej studni nowych pomysłów :)
Aither - Nie Maj 07, 2006 13:53

kisia, na pewno jak sie cos zmieni to dam znac w tym temacie :)
frohike - Sro Maj 24, 2006 21:35

zmieniala sie galeria + doszlo duzo nowych fotek

zapraszamy do wizyty

ziutek997 - Pią Sie 18, 2006 10:44

No i znowu sporo się zmieniło!! :] Po półtorej miesiąca pracy strona zyskała zupełnie nowy wygląd, funkcjonalność oraz kilka nowych funkcji takich jak na przykład kartki elektroniczne (a to dopiero początek). Narazie nie ma wiele nowych artykułów ale dzięki zastosowaniu nowego skryptu bedzie nam znacznie łątwiej je umieszczać i dlatego już niegługo zaczną sie pojawiać (już się piszą ;) ).

W najbliższym czasie czeka nas też zmiana skryptu galerii wtedy pojawi się sporo nowych zdjęć. :foto:

:!: Zapraszam w imieniu całej obsługi Gliwice w Obiektywie :!:

ziutek997 - Wto Wrz 19, 2006 19:00

No tak :) Zupełnie zapomniałem poinformować że zmienił się skrypt obsługujący galerię na naszej stronie. To już najprawdopodobniej ostatnia poważna zmiana w naszym serwisie, powoli wszystko zaczyna wyglądać tak jak sobie wymarzyliśmy.

Co najważniejsze teraz możecie zamieszać również swoje zdjecia w naszej galerii. Wszystko jest nowe i jeszcze dobrze nieprzetestowane dlatego wszytkie uwagi mile widziane :)

Zapraszam do zamieszczania zdjęć... nie muszą być super :)Wystarczy nawet zwykly widok z waszego okna. Każda fotografia jest cenna :)

Gmeras - Wto Wrz 19, 2006 19:03

ja juz moje co nieco wrzuciłem ;)

Na początku problem mały z rejestracja ale dałem rade ;)

Macie maly troche mętlik w rejestracji ;) "nazwa uzytkownika" a pod spodem "pełna nazwa" jakos nie wiedziałem o co chodzi teraz wiem ze o Imie ;)

ziutek997 - Wto Wrz 19, 2006 19:21

:)
nazwa użytkownika to jest login którym się logujesz
a pełna nazwa to jest ta którą podpisywane są Twoje fotografie :)

Gmeras jako pierwszemu naszemu użytkownikowi przydzieliłem Ci troszkę więcej miejsca nas serwerze :) Możliwe że to nie ostatni raz :)

dzaba5 - Wto Wrz 19, 2006 21:30

fajna stronka oby tak dalej :ok:
dzaba5 - Wto Wrz 19, 2006 22:07

stronka gitarra podoba się,znajomym często pokazuję na wyjazdach ;)
trunks - Wto Wrz 19, 2006 22:09

fajnie jest to teraz zrobione, good work ;)
Aither - Sro Wrz 20, 2006 11:51

No to ja chcialam powiedziec, ze zadowolona jestem z tego iz wrzucacie do nas te fotki ^.^ Fenix i Gmerasku wielkie dzieki :)
Szamanka - Pią Wrz 22, 2006 04:53

Swietna robota...przejzalam sobie dokladnie stronke i naprawde warto

extra fotki i opisy

Aither - Pią Gru 29, 2006 18:16

Serdecznie donosze :rotfl: ze w galerii pojawily sie forki z jesiennego spaceru po cmentarzu centralnym :) nie sa wszystkie ale chcielismy dac kilka ale najlepszej jakosci :)
Jeszcze raz zachecam wszystkich do umieszczania swoich zdjec Gliwic na naszej stronie :) i nie zapominajcie o opisaniu ich :)
Poza tym juz niebawem szykuja sie spore zmiany :) mam nadzieje ze tylko na lepsze :)

Aither - Czw Lut 22, 2007 13:00

Na stronie pojawil sie artykul odnosnie filmu o napasci hitlerowskiej na Radiostacje Gliwic. Polecam ten film, mozna dowiedziec sie wielu rzeczy o ktorych przecietna ksiazka historii nie mowi. Film produkcji niemieckiej z lat `60 zapraszam jeszcze raz :)

Poza tym w galerii pojawily sie nowe fotki naszych gosci :) jest kilka na prawde godnych ogladniecia :)

W najblizszym czasie bedzie wiele zmian "personalnych" odnosnie dzialaczy pod logiem GwO nie wykluczone ze grono sie powiekszy o kilka wartosciowych osob.

Tonio - Czw Lut 22, 2007 17:04

Ciekawy artykul polecam i film rowniez polecam, ogladalem w rok temu w niemieckiej telewizji...

fotki tez ciekawe:)

ziutek997 - Czw Lut 22, 2007 17:11

To nie jedyny film o tym wydażeniu - ale bardzo trudno cokolwiek zdobyć. Ten film trafił w nasze ręce tylko dzięki kożystnemu zbiegowi okolicznośći :) Rownież polecam ten film - no i oczywiście zapraszam na nasza stronkę ;)
Szamanka - Czw Lut 22, 2007 18:39

Bardzo mi sie podoba stronka

Gliwice-robione Waszymi oczyma-pokazuja to wszystko co warto zobaczyc, co nas urzeka i przyciaga...kazdego inaczej.
Jestem pelan podziwiu. :padam:

Niejeden by sie zdziwil, ze na Slasku moze byc tak pieknie i zielono.....dzieki Waszej pracy i Waszym checia mozemy to zobaczyc.

Mnie osobiscie spodobaly sie fotki zimowe, bo jak sie okazuje snieg tez na Slasku jest bialy.



Tu jestem pelna zachwytu

Jednym slowem

Rewelacyjnie!!!!!!! :ok:

ziutek997 - Pon Sie 06, 2007 15:22

Nasza strona dostała nowe logo, przy okazji odświeżyliśmy odrobinkę wygląd. Kolejne nowości już wkrótce :) Prace trwają :)
Zapraszam do odwiedzania i czekam na opinie :)

Aither - Pią Wrz 19, 2008 10:31

No to teraz czas na coś innego niż tylko odświeżenie logo i strony :)

Postanowiliśmy poszeżyć grono ludzi w GwO :) potrzebujemy ludzi do wspólnego zajęcia się stroną :) Konkretnie:

- Fotografów - nie ważne ile masz lat czy jaki sprzęt fotograficzny posiadasz, ważne że lubisz fotografować Gliwice ;)

- Recenzentów - osoby twórcze, lubiące co nie co napisać, opisać streścić :) chcemy bardziej rozwinąć część informacyjną a do tego potrzebni są ludzie lubiący pisać :)

Co zapewniamy ? Prawdę mówiąc nie wiele :) ani sprzętu, ani pensji ;) jedynie co to satysfakcję z wspólnego tworzenia wizytówki miasta ;)

Chętnych proszę o kontakt na prv forum lub meila na gwo ;)

Arex30 - Pią Wrz 19, 2008 13:10

Aither, hmmm
mam ciekawa propozycję ale to jak sądze na PM lub w 4 Oczka.....

ziutek997 - Pią Wrz 19, 2008 13:50

Więcej na ten temat pod adresem: h t t p;//gwo.slask, p l/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=54&PHPSESSID=9ec57fb29a43facede400f9b18230e22]KLIKNIJ

Dodam jeszcze że jeśli ktoś jest chęty aby się przyłączyć a nie czuje się na siłach w robieniu zdjęć albo pisaniu to dla tekich osób też mam propozycję - tak więc zachęcam do kontaktowania się ze mna lub Aither! No i nie wymagamy wielkiego zaangażowania - przy GwO pracujemy dla przyjemnośći a nie z obowiązku :)


Aither - Sob Wrz 20, 2008 09:53

Arex30, wbijaj na priva :)
Aither - Sro Sty 21, 2009 11:24

Zapraszam chętnych do współpracy... serwis się rozwija mamy nowe pomysły ale brak rąk do pracy... poszukujemy ludzi do współpracy więcej informacji można uzyskać na privach :)
kisia - Sro Sty 21, 2009 12:00

bardzo fajnie sie Wasz serwis rozwija, gratuluję :D
Aither - Sro Sty 21, 2009 12:18

teraz stoi Kisiu w miejscu z powodu braku czasu... remont i te sprawy :) jest kilka pomysłów ale problem z ludźmi, zobaczymy jak to dalej będzie :)
Arex30 - Sro Sty 21, 2009 15:27

Bogusiu .... pare osóbek z mojego otoczenia pewnie by sie tym mogło zająć ...:))
Frycek - Sro Sty 21, 2009 17:51

Ludzi jak wszedzie brakuje.....ale glowa do gory:))
Aither - Czw Sty 22, 2009 10:58

Arex30, hehehee ;) wiesz że do pomocy to chętnie przyjmiemy :) ale nie oferujemy nic za to jak się domyślasz :) zresztą więcej informacji o tym to na gwo można przeczytać :)

Frycek, a no nie martwię się tym... jak nie będzie ludzi to nie będzie portal szedł do przodu a szkoda bo marnują się pomysły innych.

ziutek997 - Nie Cze 28, 2009 20:29

No to Gliwice w Obiektywie doczekały się wreszcie odświerzenia. Było to już konieczne bo nękały nas ataki hakerów - skryp z któego kożystaliśmy był dziurawy i od pewnego czasu nie mogliśmy się odgonić od włamań! Prace dalej trwają ale teraz powinno prościej i przejrzyściej! W miarę jak będzie pozwalał czas wgramy resztę brakujących zdjęć oraz troche nowości :) Zapraszam! w w w gwo.slask, p l :) i czekam na opinie
sebek - Nie Cze 28, 2009 20:42

super sprawa ze poznaczone na mapie Gliwic, teraz wiem gdzie co można iść oglądnąć :) oby każde miasto miało taką mapkę...
frohike - Czw Lip 02, 2009 03:29

no ta mapka jest fajna
Aither - Sro Sie 05, 2009 11:53

Poszukujemy osób chętnych do współpracy :) jakby co to piszcie na meila z gwo ;) co oferujemy ? :) nie dużó ;DDDD ale na pewno dobrą zabawę i troszkę zwiedzania ;) poszukujemy nie tylko fotografów na stałę współpracujących z serwisem ale także redaktorów ;) zapraszam na gwo i zapoznaie się z naszymi propozycjami ;)
MacSen - Sro Sie 05, 2009 18:18

Aither napisał/a:
Poszukujemy osób chętnych do współpracy :) jakby co to piszcie na meila z gwo ;) co oferujemy ? :) nie dużó ;DDDD ale na pewno dobrą zabawę i troszkę zwiedzania ;) poszukujemy nie tylko fotografów na stałę współpracujących z serwisem ale także redaktorów ;) zapraszam na gwo i zapoznaie się z naszymi propozycjami ;)


Niop...to majla walnąłem a że się trochę szwendam po Gliwicach to i może się przydam.
Muahahaha XD

Arex30 - Sro Sie 05, 2009 19:52

Aither, od wrzesnia si ecoś wymysli z moimi dzieciakami ... mam plan na rok pracy wiec spoko....
Aither - Sob Sie 08, 2009 07:38

No to zapraszam bo potrzeba świeżej krwii ;DDDD
Aither - Pią Sty 08, 2010 16:33

Nadal czekamy na chętnych.
Do redakcji dołączyła jedna osoba, a raczej osobnik płci męskiej :) Kazimierz Wiącek, jest nas tylko troje ale nadal oczekujemy że ktoś się zjawi nowy z głową pomysłów :) powoli wpadamy w rutynę co niestety gubi nasze GwO :)

Chętnych zapraszam do dodawania zdjęć w galerii i do współtowrzenia serwisu

ziutek997 - Pon Kwi 05, 2010 23:00

Ponieważ od dłuższego czasu stroną zajmowałem się praktycznie sam więc miałem spore problemy z jej utrzymaniem w należytej formie. W konsekwencji doprowadziło to do zamknięcia serwisu.

Eh.. nawet nie wiecie jak mi szkoda :(

Jednak mam nadzieję że to nie będzie moje ostatnio słowo w tym temacie. Obecnie opracowuję nową koncepcję i szukam nowego składu aby wznowić działalność serwisu - nie wykluczone że w odrobinę w zmienionej formie. Tak wiec jestem otwarty na ciekawe propozycje i chętnych do pomocy :)

Pozdrawiam!

Aither - Czw Lip 01, 2010 10:01

ech.... kiedyś musiało się to stać... samemu nie jest łatwo to prowadzić... i co masz jakieś pomysły ? :]
Frycek - Pią Lip 02, 2010 07:40

chyba wam domene podkupili...gwara??
Aither - Pią Lip 02, 2010 09:22

pokupili ale trudno i tak będzie inna... czekam na pomysł Ziutka :D bo póki co płacić domene bez niczego to nie ma sensu ;D
Frycek - Pią Lip 02, 2010 11:00

no to czekam na nowosci :)
kisia - Pią Lip 02, 2010 23:05

Aither napisał/a:
pokupili ale trudno
to można ją usunąć z podpisu Ziutka, noo chyba, ze chcecie reklamować stronę o gwarze.
Szkoda ze musieliście zamknąć serwis bo był bardzo ciekawy.Mojej córce pomógł w zrobieniu referatu, za który dostała 6:)

Aither - Nie Lip 04, 2010 19:09

kisia napisał/a:
Mojej córce pomógł w zrobieniu referatu, za który dostała 6:)

No prosze nie wiedziałam :) sądze ze Ziutek się za to weźmie ale nie wiem kiedy :D zapał ma pomysł też ale problem z rękami do pracy ;D odtworzenie takiego serwisu to swoj czas trzeba poświęcić ;) jak coś powstanie to na pewno się to tak samo nazywać nie będzie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group