dupiate forum

Świat Kobiet - Fryzjer

Bot - Sro Lut 01, 2006 15:42
Temat postu: Fryzjer
Drogie forumki mam pytanie. Czy któraś z was robiła sobie prostowanie włosów (to co trzyma pół roku), bądź też zna kogoś kto gdzieś prostował włosy i wszystko jest OK? Niewiele a wręcz bardzo mało zakładów to wykonuje. Prosiłbym o namiary na zakład jeśli któraś ma :)

Oczywiście to nie moje włosy będą prostowane tylko jednej pięknej lokatej :hyhy:

Szamanka - Sro Lut 01, 2006 20:20

khaman, sprobuj moze tutaj zapytac...zaklad miesci sie w Gliwicach

Fryzjerstwo Aneta Zabicka
0-507 216 476


nie wiem czy dozwolone jest podawac numery telefonow na Forum :zawstydzony: , jesli nie to usune....

Bot - Sro Lut 01, 2006 21:08

Szamanka, no ale co to za zakład gdzie mają tylko komórke :zdziwko: ? wiesz podobno to trudny "zabieg" prostowanie włosów, a źle zrobiony włosy do obciencia (nie znam sie tak słyszałem)
Szamanka - Sro Lut 01, 2006 21:11

khaman, ten numer znalazlam w dobrym poradniku z fryzurami.....i wszystkie zaklady w calej Polsce, jakie tam zostaly umieszczone posiadaja tylko numer komorki

Najlepiej isc spytac, dowiedziec sie......samemu ocenic.

Bot - Sro Lut 01, 2006 21:30

Szamanka, w takim razie dzięki :calus: , przekaże namiar :)
Szamanka - Sro Lut 01, 2006 21:33

Nie wiem..ale jakos nie polecalabym zakladu Fryzjerskiego " Jata"


Wiem, ze kiedys byl najlepszym w okregu...niestety ja osobiscie wyszlam od nich niezadowolona :kwasny:

Dorothea - Sro Lut 01, 2006 21:56

Szamanka napisał/a:
Jata"

tam chodził moj mąz i był zadowolony, ja byłam tylko raz i potem płakałam cały tydzien hihihihihi

Bot - Sro Lut 01, 2006 21:59

Dorothea napisał/a:
potem płakałam cały tydzien

dlaczego?

Dorothea - Sro Lut 01, 2006 22:06

khaman, bo tłumaczyłam kobiecie pół godziny jak ma mnie obciac, a ona miała swoja wizje, zupełnie inna od mojej
Na szczescie mam kolezanke fryzjerke(dwie nawet), ktora jakos doprowadziła mnie do stanu normalnosci.
Teraz tylko chodze obcinac włosy do Niej...

Bot - Sro Lut 01, 2006 22:13

Dorothea, żebyśmy my faceci mieli takie problemy :D
Dorothea - Sro Lut 01, 2006 22:16

khaman napisał/a:
, żebyśmy my faceci mieli takie problemy

A nie macie???? :przestraszony:
Szkoda, nie wiecie co tracicie :D :rotfl:
Strach przed fryzjerem , szok po wizycie i czyszczenie oczu przez łzy

jasiu101 - Sro Lut 01, 2006 22:17

khaman, ja mam problem włosami :P i po kazdym spaniu mam

Dorothea napisał/a:
szok

:P

Bot - Sro Lut 01, 2006 22:21

jasiu101, no cóż.. jak widze się myliłem :wstyd: to większość facetów nie ma :P
jasiu101 - Sro Lut 01, 2006 22:24

:wstyd: ale to mi jest wstyd :P
Appo - Sro Lut 01, 2006 22:34

Hmmm... powiadacie trwałe prostowanie ? :D kurde bo ja jak mam dłuższe to mam loki i nigdy nie potrafię się zdecydować :D a tak... problem z głowy :D ... widział mnie ktoś już z lokami?? widok sadzę nie ciekawy :P a tak... długie proste włosy :D
Aither - Sro Lut 01, 2006 22:54

proponuje pochodzic po zakladach fryzjerskich :) poza tym nie rozumiem kobiet co prostuja wlosy :) krecone sa przeciez takie slodko niewinne :D
Dorothea - Sro Lut 01, 2006 22:57

Aither napisał/a:
nie rozumiem kobiet co prostuja wlosy

zazwyczaj tak jest ,ze jak ktos ma krecone to chce miec proste a jak ma proste to kreci.
Mało jest takich,ze ciesza sie z tego co mają, ja tam ciesze sie ze mam proste i wnioskuje ,ze Ty cieszysz sie ze swoich niewinnych fal :D :rotfl:

kisia - Sro Lut 01, 2006 22:58

Aither napisał/a:
poza tym nie rozumiem kobiet co prostuja wlosy

też nie rozumiem, ja mam proste i ich nie znosze, codziennie musze sie męczyć by je zakecić :kwasny:
Krecone włosy są lepsze

kobi - Sro Lut 01, 2006 23:01

Ja niedługo stracę włosy więc już nie będę mógł robić afro :kwasny:
Aither - Sro Lut 01, 2006 23:02

Dorothea, masz racje :) czasem nawet bardziej sobie krece wlosy :) ale to jak sie gdzies wybieram na jakas impreze :) mrrrr takie loczki spiralne sa slodkie :D
Dorothea - Sro Lut 01, 2006 23:05

Aither, a jak krecisz?
Wałkami?
Papilotami?
Czy na ciepło?
Pewnie długo trzyma taka fryzura u Ciebie

Aither - Sro Lut 01, 2006 23:13

Dorothea, krece na stary sposob mojej Mamy :) mam takie walki fajowe ze dosc fajnie przepuszczaja powietrze i szybko schna :) papiloty mi nieodpowiadaja a lokowka to samobojstwo :) taka fryzure mialam na meczu swiatecznym :) loczki sobie zrobilam :) i nawet trzymalo wspomoglam je troche lakierem :D bo one kreca sie jak one chca a nie jak zawine walki :) poza tym niema w sosnicy fryzjerki ktora z ismiechem czesala mnie na sluby czy inne wieksze imprezy :rotfl: ciekawe czemu :hyhy:
Dorothea - Sro Lut 01, 2006 23:16

Aither napisał/a:
lokowka to samobojstwo

tu sie z Toba zgodze, jak czesto sie uzywa to włosy wyglądaja jak siano i to samo tyczy sie prostowania

Appo - Sro Lut 01, 2006 23:44

Mówicie że loki są fajne... ale ja ich nie lubię ;( bo ciągle muszę ścinać nisko włosy :P Kiedyś zobaczycie jak wygląda Appo w wersji "Zakręconej" :P
Ola widziała jak wyglądałem na 100dniówce ;)

Szamanka - Czw Lut 02, 2006 09:06

Appo, takie loczki u faceta wygladaja slodko :hyhy: , nie wiem ale kojarzy mi sie z aniolkiem :hyhy:
Bot - Czw Lut 02, 2006 09:11

Dorothea napisał/a:
zazwyczaj tak jest ,ze jak ktos ma krecone to chce miec proste a jak ma proste to kreci.

Dokładnie tak jak mówisz :)
kisia napisał/a:
ja mam proste i ich nie znosze

Kisia to potwierdza teze powyżej :P
Appo napisał/a:
Ola widziała jak wyglądałem na 100dniówce

Appo to zapodaj foty :rotfl:

jasiu101 - Czw Lut 02, 2006 11:26

Appo, obejrze film ze studniówki mam nadzieje że kamera CIe złapała :) :P
Appo - Czw Lut 02, 2006 11:36

strach się bać tamtego Marka :]
Wyglądałem zupełnie inaczej :P

Olaa - Czw Lut 02, 2006 16:59

ja mam fotki :D - moze uda mi sie namowic Mareczka zeby wrzucil tu takowe zdjecie :hyhy: :hyhy: :hyhy: popracuje nad tym to sami zobaczycie jak ciekawie wyglada ;) :P

ale z drugiej strony to nie sa AZ takie loki.. :)

Appo - Pią Lut 03, 2006 01:55

Aż ... kochanie przecież to dla mnie jest więcej niż AŻ !
kasia - Pią Lut 03, 2006 11:17

Nie wiem gdzie prostują włosy, na taki okres czasu, ale myslę, ze prawdopodobnie w ludwiku ci to zrobią.Jesli masz kase, bo to jak na moją kieszeń bardzo drogi salon... :(
Bot - Pią Lut 03, 2006 12:14

Doobra koniec :offtopic:

kasia napisał/a:
w ludwiku ci to zrobią

Hmmm nic mi to nie mówi a gdzie to?

Bożka - Pią Lut 03, 2006 14:20

Sa dwa Ludwiki - jeden na Z. Starego a drugi ( nie pamietam ulicy) boczna Bytomskiej, latwo znalezc, salon jest charakterystycznie polozony pod arkadami.
Bot - Pią Lut 03, 2006 14:56

Dzięki Bożka :)
Bożka - Pią Lut 03, 2006 15:06

Nie dziekuj, bo jeszcze nie wiadomo czy oni takie zabiegi na wlosach robia , a jesli tak to cena pewno bedzie zabojcza, sa dosc drogim zakladem.
Bot - Pią Lut 03, 2006 15:13

Bożka, kochający facet nie patrzy na koszta jeśli to ma uszczęśliwić jego połówke ;)

:hyhy:

Dorotka - Pią Lut 03, 2006 20:09

khaman napisał/a:
Bożka, kochający facet nie patrzy na koszta jeśli to ma uszczęśliwić jego połówke
ja nie mogę :rotfl: - powinniście taki certyfikat krwią podpisywać przed ślubem, z gwarancją działania na.... lat ;)
Bot - Sob Lut 04, 2006 00:40

Dorotka, gwarancje to możesz dostać na pralke :P

A kobieta to i tak czasem potrafi wszystko spaprać :serce: :mur:

Appo - Nie Lut 26, 2006 13:55

Ja się już opitoliłem więc nie potrzebuję prostować włosów :P
sunny82 - Wto Paź 17, 2006 15:15

Szamanka, ja również niezadowolona, moja siostra również. przereklamowani
trunks - Wto Paź 17, 2006 22:44

trwale wyprostowac włosów sie przeciez nie da -_-
Major - Wto Paź 17, 2006 23:23

trunks napisał/a:
trwale wyprostowac włosów sie przeciez nie da -_-

Pewnie, ze nie. Musieliby zmienić rodzaj włosa czyli zrobić tzw przeszczep. Włosy, które się kręcą mają inną budowe (są w przekroju poprzecznym spłaszczone, dlatego podczas rośnięcia zawijają się). Natomiast włos prosty ma budowe rurkowatą i rośnie zwykle bez zawijania się. :D

bolbolek - Sro Sty 10, 2007 10:47
Temat postu: Trwałe prostowaniw włosów
szcerze powiedziawszy dzwonilam do jednego salonu w gliwicach i prostuja dlugie farbowane wlosy za 90 zlotych bylam tam i faktycznie to działa :padam: mam juz proste wlosy 2 miesiące :super:
bolbolek - Sro Sty 10, 2007 10:48

Major napisał/a:
trunks napisał/a:
trwale wyprostowac włosów sie przeciez nie da -_-

Pewnie, ze nie. Musieliby zmienić rodzaj włosa czyli zrobić tzw przeszczep. Włosy, które się kręcą mają inną budowe (są w przekroju poprzecznym spłaszczone, dlatego podczas rośnięcia zawijają się). Natomiast włos prosty ma budowe rurkowatą i rośnie zwykle bez zawijania się. :D
musze wam powiedziec ze sie da ze wzgledu na ilosc chemikalii na wlosach to tak jakby powiedziec ze nie da sie zrobic trwake a przeciez sie da :D
p4cz3k - Sro Sty 10, 2007 13:17

bolbolek napisał/a:
musze wam powiedziec ze sie da ze wzgledu na ilosc chemikalii na wlosach to tak jakby powiedziec ze nie da sie zrobic trwake a przeciez sie da :D



oj balbym sie ze bede lysy ^_^

asik - Sro Sty 10, 2007 13:30

p4cz3k napisał/a:
oj balbym sie ze bede lysy ^_^

:hyhy:

Monique - Sro Sty 10, 2007 15:41

ja juz mialam kiedy prostowane wlosy chemicznie tylko ze to bylo pare ladnych lat temu.. i pozniej :( byla tragedia.. wlosny juz nigdy nie wrocily do siebie.. i nigdy nie wroca.. tak samo jak po trwalej.. to jest na ten sam sposob tylko we zlosy masz prostowane.. :( gorzej jest jak wlosy zaczynaja odrastac.. ooo nie polece tego nikomu..
bolbolek - Czw Sty 11, 2007 10:46
Temat postu: trwałe prostowanie włosów
mozesz dokladniej opisac ten problem ?? :padam: i napisac jaka cene zaplacilas za trwale prostowanie wlosów ?? to bardzo ważne :szok:
tuchałowa - Pią Sty 12, 2007 13:57

Ludzie nie prostujcie sobie włosów, bo ludzie z prostymi Wam zazdroszczą kręconych :]
bolbolek - Sob Sty 13, 2007 13:36
Temat postu: trwałe prostowanie włosów
:hyhy: niestety tak jest ze te co maja krecone chca miec proste i odwrotnie ja niestety jestem tym pierwszym nieszczęściem :( i to jest smutne :( :oczami: ale trzeba z tym żyć :D
trunks - Sob Sty 13, 2007 15:29

bolbolek napisał/a:
musze wam powiedziec ze sie da ze wzgledu na ilosc chemikalii na wlosach

mysle, ze to nie jest zbyt zdrowe, wlosy napewno sie oslabiają, co zapewne bedzie skutkowac wiekszym ich wypadaniem. Nie ma to jak naturalne.

bolbolek - Sob Sty 13, 2007 17:06
Temat postu: trwałe protowanie włosów
wiadomo ze włosy sa osłabione przeciez wszystko osłabia włozy tak samo farba ,prostowanie sposobem domowym i nawet zwykła suszarka, to przeciez oczywiste !! :oczami: :super:
Major - Sob Sty 13, 2007 19:37

bolbolek napisał/a:
niestety tak jest ze te co maja krecone chca miec proste i odwrotnie ja niestety jestem tym pierwszym nieszczęściem

Ja tam zawsze uwielbialem dziewczyny z kreconymi wlosami, zreszta z prostymi rowniez :D Nie ma to dla mnie znaczenia. Poprostu zalezy od urody, jedne wygladaja pieknie w takich, drugie w takich i najlepiej jak sa takie naturalnie.

trunks - Sob Sty 13, 2007 21:26

bolbolek napisał/a:
wiadomo ze włosy sa osłabione przeciez wszystko osłabia włozy tak samo farba ,prostowanie sposobem domowym i nawet zwykła suszarka, to przeciez oczywiste !!

skoro to oczywiste to dlaczego je osłabiac ? :) Ok rozumiem - wygląd, jednak nie przesadzajmy ;)

bolbolek - Nie Sty 14, 2007 14:43
Temat postu: trwałe prostowanie włosów
:D ja sama mam lekko flowane a wciąz prostuje po prostu takie wole i zazdroszcze tym co maja proste, chociaz sama nie wiem dlaczego ?? to fakt ze wlosy sie bardzo niszcza ale przeciez te ktore tego robic nie chca to tego nie robia !! Ze mna jest inaczej ja doskonale zdaje sobie zdaje sprawe z tego ze niszcze sobie wlosy ale nie ma takiej osoby na swiecie ktora moglaby mnie namowic na przestanie niszczenia sobie wlosów !! zreszta uzywam tyle odżywek ze moje wlosy mimo 6 letniego prostowania wlosów wciąz wyglądaja świeżo i ładnie :D
Ishikawa - Wto Mar 24, 2009 18:51

Mam koleżanke któa ma piekne krecone włsy. Ona oczywiscie ich nie lubi i..prostowała je do neidawna żelazkiem do ubran :/ W koncu poszla do salonu na 1 pietrze przy GCH jest salon Bartosza...jakiegostam :) na prostowanie chemiczne. No wg zapewnien miala miec przez miesiac proste włoski, a po paru dniach jej urocze loczki wrocily. :rotfl: Kasa poszlo w bloto, ale przynajmniej zelazko odstawila.
Czarnulka - Wto Mar 24, 2009 21:44

Ishikawa napisał/a:
żelazkiem do ubran

Jak ona do licha to robila? Kładła łebek na desce do prasowania czy tym na pare? :P

Ishikawa - Wto Mar 24, 2009 21:50

Dokladnie, i mama jej prostowała, albo kolezanka. Mnie to szokuje do tej pory :P
Czarnulka - Wto Mar 24, 2009 22:46

Co za matka...i corka :zdziwko: Nie latwiej prostownice kupic? :/
Ishikawa - Wto Mar 24, 2009 22:47

Wiesz,jakby prostownica jej hery prostowała to byłby git. A tak raz dwa zelazkiem a nie emczysz sie z 2 h nad prostownica i jakimis specyfikami na prostowanie:P
Czarnulka - Wto Mar 24, 2009 22:49

No oookey... skoro tak lubi :|
Ishikawa - Wto Mar 24, 2009 22:51

Tez tak mysle....ale juz przestala prostowac bo skrocila wloski itp. No ale hardcore doslownie.
Basia K - Sro Mar 25, 2009 19:11

Codziennie wstaję pół godziny wcześniej,żeby wyprostowac włosy :zdegustowany: A najgorzej jak jest deszcz,po wyjściu z domu nie ma śladu prostowania :zly:
Basia K - Pon Kwi 06, 2009 11:27
Temat postu: Szukam fryzjerki,która może przyjechac do domu klienta
Szukam fryzjerki
-która ładnie czesze koki itp. fryzurki
-może podjechac w niedzielę rano (10 maja) do domu
-jest niedroga


Niestety,fryzjerka z którą się umawiałam nie może przyjśc i teraz na szybko szukam innej.

Mamma20 - Pon Kwi 06, 2009 11:48

Czyżby fryzurka ślubna?? ;) Ja też bym potrzebowała,ale na 8 gdzieś tak na 9maja
Basia K - Pon Kwi 06, 2009 12:37

Nie,Mamma20,ja już daaaawno po ślubie ;)
Teraz mam komunię.Widzisz,jak to u mnie poprzestawiane ;) :D

kisia - Pon Kwi 06, 2009 19:03

Basia K, wydaje mi się ze teraz z każdą fryzjerką można się umówić do domu. Niestety, żadnej Ci nie polecę bo moja wyjechała na zachód :/
Bea.tka - Pon Kwi 06, 2009 20:40

Ja polecam fryzjerki z salonu Trendy w Zabrzu (ul.Dworcowa8) tylko niewiem jak to jest z tym umawianiem sie w domu trzeba by zapytac czy jest taka mozliwosc prosze to jest numer do salonu 32- 271-14-87 tylko tak mysle ze chyba lepiej osobiscie podejsc i konkretnej fryzjerki zapytac
Szamanka - Wto Kwi 07, 2009 16:01

Ja sobie chwale ta " moja" i widziala album z fotkami, ladne fryzury tam miala i te weselne i te na rozne okolicznosci. Nie wiem niestety czy przyjezdza do domu. Jakby co to zapytaj. Ma zaklad w Sosnicowicach " U Iwony"
Basia K - Wto Kwi 07, 2009 17:08

kisia napisał/a:
wydaje mi się ze teraz z każdą fryzjerką można się umówić do domu.




Niby tak,ale to właśnie sezon komunijny. Gdy pytam w zakładach,wiele ma juz pozajmowane terminy,albo mówią,że tego nie praktykują....
W tym zakładzie Trendy w Zabrzu też mi odmówiono......[/b]

Matrix - Czw Gru 10, 2009 13:27
Temat postu: Fryzjer w Gliwicach- pilne
witam, chodzi mi o fryzjera damskiego, gdzies gdzie mozna fajnie zrobić sobie pasemka, sprawa jest pilna bo moja fryzjerka pomimo tego ze do Świat jeszcze 2 tygodnie kompletnie nie ma wolnego okienka zeby mi zrobic, i zostałam trochę na lodzie, pytanie zwłaszcza do dziewczyn forumowych, macie jakies sprawdzone zakłady fryzjerskie, ale tez takie w których nie zedrą ze mnie bog wie ile pieniedzy, ja robiłam dotychczas u mojej fryzjerki pasemka na długie włosy za 130zł. Podobno fajnie robią gdzies na os. Gwardii Ludowej ale nie wiem gdzie dokładnie. Pomocy, bo na świeta bedę miała odrosty :(

[ Komentarz dodany przez: kisia: 10 Grudzień 2009, 16:58 ]
scalone, poczytaj temat

llaneta - Pią Gru 11, 2009 08:23

Ja proponuję zakład na ul. Toszeckiej 86 na przystanku autobusowym tel 32 7263667 lub 0505449287 . Robię tam włosy od pewnego czasu i jestem zawsze zadowolona a atmosfera jest też bardzo miła. farbowanie dwoma kolorami na włosy średniej długości ( do ramion ) kosztuje 85zł więc pewnie pasemka na długie nie będą droższe od 130 zł .
Matrix - Pią Gru 11, 2009 11:27

ul . toszecka 86 to jest ten duzy wiezowiec co stoi obok ulicy Sokoła? Gdzie tam jest fryzjer? Na samym przystanku? Przeciez tam był sklep spozywczy. Czy napewno to jest ta lokalizacja?
Basia K - Pią Gru 11, 2009 16:04

Matrix,praktycznie przy samym przystanku.Obok tego sklepu spożywczego jest druga "budka". Moja koleżanka też tam chodzi i jest bardzo zadowolona.
X-ray - Pon Maj 31, 2010 09:19
Temat postu: cięcie - gięcie
Witam i ja się dopiszę do tematu z pytankiem/prośbą

szukam:
fryzjera w celu ciekawego obcięcia
fryzjera, który wie co w modzie piszczy
fryzjera, który 'widzi' co bedzie pasować do twarzy jeszcze przed!! obcięciem...
fryzjera w Gliwicach

ktokolwiek widział
ktokolwiek zna
proszony o namiar

thx

archer81 - Pon Maj 31, 2010 19:00

a ja polecam fryzjera na ul. Dworcowej na przeciwko GCH-u, schodzi się po schodkach w dół :-) od kilku lat obcinam włosy u Pani Mirelli i zawsze jestem zadowolona
alenda - Pon Maj 31, 2010 20:50

Żelazko mnie przeraziło, ja mam kręcone i czasem prostuję dla odmiany, ale szczotką i prostownicą.... nie żelazkiem :zdziwko:
Kręcone są fajne, ale tak fajnie kręcone, a ja mam tak głupio pokrecone, tzn fajne są spiralki, loczki albo fale a ja mam siano, po ciąży takie coś mi sie zrobiło paskudnego na głowie, mop zamiast włosów i teraz mam za aramiona i nie wiem czy zapuszczać czy obciąć na krótko, bo coś musze zrobić, żeby wyglądać jak człowiek :/

winna - Nie Sty 16, 2011 20:10
Temat postu: Szukam dobrej fryzjerki :-)
Witam wszystkich.

Nie wiem, czy to odpowiedni dział. Jeśli nie, to przepraszam.

Za parę miesięcy biorę ślub. Wypadałoby w ten dzień mieć wyjątkowo ładną fryzurkę ;-)
Stąd pytanie... znacie może jakąś naprawdę dobrą fryzjerkę w Gliwicach, z której usług byłabym zadowolona?


Z góry bardzo dziękuję.

catterina - Wto Sty 18, 2011 22:46

ja polecam Ludwig przy rynku - pytać o łukasza:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group