dupiate forum

Na wesoło - Kto mi odpowie????

manexxl - Pon Sty 23, 2006 00:13
Temat postu: Kto mi odpowie????
Jaki wpływ ma pełnia księżyca na miesiączkowanie modliszek????
Dorothea - Pon Sty 23, 2006 00:14

A modliszki miesiączkują :niepewny: :zdziwko: ?
manexxl - Pon Sty 23, 2006 00:17

Myślę że tak? Skoro po uniesienu miłosnym potrafi skonsumować swojego partnera to i miesiączke też chyba ma????
Dorothea - Pon Sty 23, 2006 00:19

manexxl, ja jednak mysle, ze ona nie miesiaczkuje.

Wiesz nie wszyscy co miesiączkuja zjadają swoich partnerow :rotfl: :D

miriam - Pon Sty 23, 2006 00:23

ha ha ha:):):)...Dorothea...ale osobnikom płci męskiej ze strachu już ciężko nie dopuścić takiej myśli:):)
manexxl - Pon Sty 23, 2006 00:23

Dochodzę do wniosku że możesz mieć rację. BO jakby miesiączkowały to pewnie były by jakieś tampony czy podpaski dla nich? No ne mam racji?
Dorothea - Pon Sty 23, 2006 00:30

manexxl, hihihihi i pewnie chodziły by je kupowac.....
manexxl - Pon Sty 23, 2006 00:31

No nie! Nie do końca. Modliszki by po nie latały. Przeca one nie chodzą.
Dorothea - Pon Sty 23, 2006 00:33

manexxl, no tak ,wybacz ze o tym nie pomyslałam!!!!

:D

kisia - Pon Sty 23, 2006 01:19

manexxl napisał/a:
jakby miesiączkowały to pewnie były by jakieś tampony czy podpaski dla nich

różne samiczki że tak powiem miesiączkują i jakoś nie ma dla nich tamponów, to dlaczego modliszka ma być wyjątkiem :?: :D tylko dlatego że głowe odgryza :rotfl:

Dorothea - Pon Sty 23, 2006 01:21

kisia napisał/a:
tylko dlatego że głowe odgryza

jak bym juz miała odgryzac to wolałabym cos innego :rotfl:

manexxl - Pon Sty 23, 2006 01:37

Odgryzać???? Modliszki nie odgryzają. One konsumują. Czy ty też byś wolała odgryżć to co innego i spożyć??? Hej Hej to mi już zakrawa na kanibalizm.
Dorothea - Pon Sty 23, 2006 01:39

Oj o spozywaniu zupełnie nie ma mowy, powiedziałam tylko ,ze gdyby był wybor to zamiast głowy wybrałabym cos innego....... :D
kisia - Pon Sty 23, 2006 02:48

ja tam wolę z głową robić coś innego niż odgryzać czy konsumować :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dorotka - Pon Sty 23, 2006 07:01

coś w tym jest - może to zjadanie partnera to modliszkowy przejaw syndromu napięcia przed- lub po- miesiączkowego ;) a czepiali się wszyscy, że to De Luca wymyśla głupie tematy :rotfl: ktoś tam nawet napisał "kobiety, kobiety..." z dezaprobatą a tu proszę ;)
p4cz3k - Pon Sty 23, 2006 12:23
Temat postu: Re: Kto mi odpowie????
manexxl napisał/a:
Jaki wpływ ma pełnia księżyca na miesiączkowanie modliszek????


a mi sie wydaje ze wplyw pelni ksiezyca na miesiaczkowanie modliszek jest taki sam....jak w/w wplyw na rozwoj dorozkarstwa w polsce...:S

Dorothea - Pon Sty 23, 2006 13:10

Cytat:
ktoś tam nawet napisał "kobiety, kobiety..." z dezaprobatą a tu proszę

dokładnie....., ładnie sie tu nas dyskryminuje....... :zalamany:

Szamanka - Pon Sty 23, 2006 15:09

manexxl napisal
Cytat:
Jaki wpływ ma pełnia księżyca na miesiączkowanie modliszek????



mozliwe, ze podobny jak u wampirzyc :hyhy: , ktore sa glodne swiezej, meskiej krwi.

Podczas pelni i miesiaczkowania, wyrzucaja niepotrzebne swinstwa jakie zbieraja sie w tej malej "istotce",nabieraja sily...i do boju...." gwalcic" plec przeciwna

:rozpacz: :rozpacz: dlaczego nie jestem modliszka :rotfl:

manexxl - Pon Sty 23, 2006 20:41

Ja tak sobie cały dzień dedukowałem. Na świecie żyje, zakładamy 5 miliardów ludzi. Powiedzmy że jest kobiet i mężczyzn po połowie. Liczmy że jest 2 miliardy dzieci i miliard starców, eunuchów, zakonników i zakonnic, kleryków itd. którzy wiadomo nie mogą (celibat) albo już nie mogą (prostata itd...)
Zostaje nam 3 miliardy ludzi. Powiedzmy że op połowie kobiet i mężczyzn zdolnych i czynnych seksualnie.
To jakby tak po każdym tego tego bara bara babka zjadła faceta, albo bynajmniej tylko odgryzła mu głowę, czy nawet główkę :)
To myślę że po miesiącu czasu nie pozostało by żadnego zdolnego do uprawiania seksu faceta. Albo byli by skonsumaowani albo okaleczeni albo brutalnie wykastrowani.
Pozostali by jeszcze ci w celibacie ale oni nie mogą.
A ci młodzi chłopcy napewno by już też nie mogli gdyż mając świadomośc że jak dorośnie i będzei chciał pohędorzyć po stosuku pożegna się z pisiorkiem zaniecha na całe życie praktyk seksualnych.
Apeluję, Kobiety nie odgryzajcie nic facetom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






PS. Ja nie jestem do końca normalny :)

Dorothea - Pon Sty 23, 2006 20:49

:zdziwko: :niepewny:
Szamanka - Pon Sty 23, 2006 21:19

manexxl, tylko tak logicznie myslec i po mojemu, to jest czyli po babsku....co miesiac podczas pelni ksiezyca, nie kazda kobieta miesiaczkuje, wiec szanse na dluzsze zycie plci meskiej jest wieksze :D
manexxl - Pon Sty 23, 2006 22:27

Ale tak czy inaczej rodzaj męski nieuchronnie dążyłby do zagłady. Chyba że zamroziło by się ze 2 chłopa. Takiego Alberta i Maksymiliana... Oni po latach rozpoczęliby reprodukcję w tytanowych niestrawnych kombinezonach :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group