dupiate forum

Ciekawe Strony - Nowy portal o Gliwicach!

Fredus - Pią Sty 06, 2006 15:55
Temat postu: Nowy portal o Gliwicach!
Nowy portal o Gliwicach jest w trakcie budowy. :szok: Znajdziecie na nim wszystko! Chcesz sie zabawić np. w piątek w jakimś klubie w ktorym grają np techno, mają szatnie i parking... u nas znajdziesz wszystkie informacje. Za pisanie relacji z imprez dostaniesz darmowe wejsciowki na najlepsze imprezy. :rotfl: Poszukujemy ludzi o roznych zainteresowaniach, które chciałbyby prowadzic na stronie jakiś swój dział lub pomagac w prowadzeniu strony. w w w wGliwicach, p l już wkrótce tym czasem zapraszamy na forum h t t p;//forum.wgliwicach, p l :) :super:
Krzysio - Pią Sty 06, 2006 16:29

eee, konkurencja :P :krzeslem:
kobi - Pią Sty 06, 2006 16:38

Skoro dopiero jest w budowie, to na jakiej podstawie twierdzisz, że jest najlepszy? Nie sądzisz, że dopiero użytkownicy go ocenią? :P
Krzysio - Pią Sty 06, 2006 16:43

cii :P mama mu powiedziala :rotfl:
Szamanka - Pią Sty 06, 2006 18:15

:hurra: :hurra: :hurra: ...zrobimy tam balagan jak juz otworza :rotfl:
Frycek - Pią Sty 06, 2006 18:47

Fredus napisał/a:
Nowy, najlepszy portal o Gliwicach jest w trakcie budowy

:...:

Gmeras - Pią Sty 06, 2006 19:10

I znów by zobaczyc trzeba sie zalogować lipa :dobani:

a ten HCK hubami gliwickimi kiedys sie bawił ? :chytry:

Asia_:) - Pią Sty 06, 2006 20:27

nie badzcie niemili :...:
niech sprobuje, jesli sie tu zaaklimatyzowaliscie to nic wam nie grozi.... hehehhe

moze dotrze do innej czesci spolecznosci gliwickiej i tez sobie poklikaja, moze cos wynajdzie fajnego.... hehheehe niech dziala i niech mu sie wiedzie.... szczerze i bez podtekstow.....

powodzenia :)

Gmeras - Pią Sty 06, 2006 21:57

Asia_:), to chodzi o to ze jeszcze nieukonczone ;]
siebawie - Pią Sty 06, 2006 22:06

..... ee widzieliście!? Piotrulek już się tam wkręca . :kijemgo:
siebawie - Pią Sty 06, 2006 22:07

....chyba, że to nie ten od nas? Ale zdjęcia nie ma........i pewności też :zdegustowany:
Gmeras - Pią Sty 06, 2006 22:24

siebawie napisał/a:
ee widzieliście!? Piotrulek już się tam wkręca

a nie mozna ?

Piotrulek - Pią Sty 06, 2006 22:29

siebawie,

jakiś ty dokladny i bystry,zaczekam na ciebie

siebawie - Pią Sty 06, 2006 22:35

Piotrulek, ..... sorka dzisiaj czarny humor się mnie trzyma i piszę głupoty... mnie szukaj na w w w latarnia.gliwice, p l :P
trunks - Pią Sty 06, 2006 22:52

w sumie fajnie, kolejna strona
Frycek - Sob Sty 07, 2006 02:04

Niech sobie chlopak sproboje :) a moze mu wypali :)
A pozniej beda ludzi mu narzekac ,czemu nie ma takich kolorow albo innych ,czemu to jest tak a nie tak :P
Fredus napisał/a:
Za pisanie relacji z imprez dostaniesz darmowe wejsciowki na najlepsze imprezy.

a to ciekawe....zastanawiam mnie kto za to bedzie placil..ale propozycja kuszaca :)

Fredus - Sob Sty 07, 2006 09:20

Frycek wejściówki będą za reklamowanie danego klubu u nas na stronie. Kolory myślę, że będzie opcja dopasowania skórki dla każdego użytkownika osobno... komuś będzie sie podobał niebieski z białym taki ustawi, komuś zółty z czarnym taki ustawi itd.. A co do Szamanki to raczej nie uda Ci sie zrobić zadnego bałaganu bedzie na Ciebie sposób, czyli ban IP lub Hosta :/ widzę, że większość z Was nie jest zadowolona z tego, że powstaje kolejny gliwicki portal ale zastanówcie się co można znaleśc np na Gliwice, c o m lub na przystanek-gliwice.info ? Na naszej stronie będą przede wszystkim opisy i reklama klubów żeby nie było jak do tej pory, że Gliwiczanie bawia się tylko w kilku klubach... nie chodzi nam o to żeby Wam zrobic konkurencje... nie to mamy na celu.. no ale jak uważacie...
Nasz portal ma być podobny do w w w wSzczecinie, p l , który założył mój dobry znajomy... poszperajcie tam i może zrozumiecie co ja chcę zrobic...

Gmeras - Sob Sty 07, 2006 09:49

Fredus, super róbcie ja jestem całkowicie za tym by o Gliwicach było jak najwiecej stron tylko zeby były w jakis sposób ukończone narazie to tylko widziałem tam co było Ciekawe forum :)
Fredus napisał/a:
Gliwice, c o m

Tam akuratnie to się nic nie dzieje

Fredus napisał/a:
przystanek-gliwice.info

Oni próbuja sie rozkrecic ale zbytnio im to niewychodzi ale daja rade tylo adres maja za długi wy za tem akuratnie macie nazwe wymyślona na poziomie :]
Fredus napisał/a:
Nasz portal ma być podobny do w w w wSzczecinie, p l , który założył mój dobry znajomy... poszperajcie tam i może zrozumiecie co ja chcę zrobic...
Jak Zrobisz cos takiego wystawie Ci 5 a jak jeszcze bedziesz o to dbac to 6+
życze powodzenia i czekam na ukończenie strony

pscoua - Sob Sty 07, 2006 09:49

Fredus, powodzenia!!! Jestem jak najbardziej ZA! :D :super:
ziutek997 - Sob Sty 07, 2006 15:35

Działajcie... zobaczymy co z tego wyjdzie :P
Szamanka - Sob Sty 07, 2006 18:12

Fredus, napisal
Cytat:
to raczej nie uda Ci sie zrobić zadnego bałaganu bedzie na Ciebie sposób
:kwasny: :kwasny:


ale powazni ludzie.....dobra powiem Ci ze ja po sobie sama sprzatam i moge Cie zapawenic, ze nic takiego sie nie stanie :D


a napewno zajrze sie dowiedziec co tam ciekawego piszecie :D

Krzysio - Nie Sty 08, 2006 00:53

Fredus napisał/a:
komuś będzie sie podobał niebieski z białym taki ustawi, komuś zółty z czarnym taki ustawi itd


a bedzie biale tlo i pomaranczowe ramki z czarna czcionka ? :P


Fredus napisał/a:
widzę, że większość z Was nie jest zadowolona z tego, że powstaje kolejny gliwicki portal

e tam zdaje ci sie :D pozory myla :P

Aither - Nie Sty 08, 2006 01:27

nie przecze ze to moze byc ciekawe :)
Fredus, zycze powodzenia, wytrwalosci i przede wszystkim dobrych pomyslow :) bede obserwowac rozwijajaca sie akcje :)

Fredus - Nie Sty 08, 2006 14:20

Bzyki może i będzie narazie trzeba otworzyć stronę... jestem w trakcie nawiązywania współpracy z klubami, pubami itd może ktoś chce pomóc bądź ma gdzieś jakichs znajomych?
Krzysio - Nie Sty 08, 2006 14:28

lol, ja moge zaoferowac darmowe wejscia na mecze mojej druzyny :rotfl: w sumie to i tak chyba powinno sie doplacac tym ludziom co ogladaja takie kaleczenie pilki :P
Frycek - Nie Sty 08, 2006 15:15

Fredus napisał/a:
Frycek wejściówki będą za reklamowanie danego klubu u nas na stronie

Jesli na tej zasadzie uda Ci sie zalatwic to fajnie
Oczywiscie zycze powodzenia w rozwijaniu strony :)
LIcze na to takze ze mozemy nawiazac wspolprace :) jestem otwarty na propozycje..:)

kisia - Nie Sty 08, 2006 19:14

Fredus napisał/a:
w w w forum.wgliwicach, p l

Kod:
Mamy 10 zarejestrowanych użytkowników
Najaktywniejsi na forum: H_C_K(6), Fredus(6), Gmeras(2), trunks(2), Piotrulek(2), Iskra(1), Bzyki(0), klaus(0), Królik(0), frohike(0)
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: Iskra, Fredus, H_C_K, Królik, Bzyki, Gmeras, klaus, Piotrulek, trunks

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ponad połowa to nasi użytkownicy :rotfl: :rotfl: :rotfl:, no to bedziemy teraz działac na dwóch forach :rotfl: :rotfl:

Fredus, również życzę Ci powodzenia ale czy na to
Fredus napisał/a:
najlepszy portal o Gliwicach
nie jest jeszcze za wcześnie :?:

Szamanka, to chyba nam tam wsiąknie :zalamany: bo mają Shoutboxa

Major - Nie Sty 08, 2006 19:16

spoko Szamanka da rade. To nasz spamer roku. :D Teraz jak nie będzie gdzie dopisać u nas to się tam wyprodukuje :P
Szamanka - Nie Sty 08, 2006 19:22

kisia, Kobieto!!!! :przestraszony: :przestraszony: ..jak mozesz we mnie zwatpic :rozpacz: :rozpacz: ...a niech sobie " sztruksa" maja, jeszcze trzeba umiec z niego skorzystac ;)
Ja sie narazie nigdzie nie wybieram, a jesli juz to tylko w gosci :D



i niech nikt nie probuje mnie wyganiac stad :krzeslem: :krzeslem:

Krzysio - Nie Sty 08, 2006 19:24

ja sobie zalozylem konto na wszelki wypadek :P jak beda cos ciekawego pisac to sie dorzuce :P
Fredus - Nie Sty 08, 2006 20:29

Shoutbox będzie chyba tylko na forum poza tym chyba nikt nie będzie z niego korzystał. Na stronie jak narazie też jest ale usuniemy go bo po co nam? Co z tego, że na moim forum większość to Użytkownicy tego Forum? Od czegoś trzeba zacząć... a zresztą... pozdrawiam wszystkich życzliwych ludzi :) tacy tutaj z całą pewnością są. :)
Dorothea - Nie Sty 08, 2006 20:31

Fredus, pewnie ,ze są i zycza Ci powodzenia w Twoim przedsiewzieciu :D
kisia - Nie Sty 08, 2006 21:04

Fredus, pewnie ze od czegoś trzeba zacząć i dobrze że tam sa nasi użytkownicy, dzięki temu bedziesz miał naprawde fajna atmosferę bo tu same fajne osóbki sa, sama się pewnie zaloguje :D
Szamanka, na końcu mojego zdania miały byś emotki o takie ;) :rotfl: :rotfl: nie wiem dlaczego się nie zapisały :/, zartuje sobie tylko bo Ty tak za tym sztruksem jesteś :D ;)

Szamanka - Pon Sty 09, 2006 21:44

kisia, i sama widzisz, ze za niedlugo beda go usuwac....chyba, ze ladnie poprosze, to moze Wladza mnie wyslucha :D


bo z Fryckiem to ja musze na osobnosci pogadac, moze sie chlop zlituje :rotfl: ( ale o tym w innym temacie)

Fredus - Sob Sty 28, 2006 12:12

Witam witam :) chcę Was poinformować o tym co już mamy w związku ze stroną wGliwicach, p l . Tak więc zmienił się całkowicie wygląd strony. Forum rusza od początku, ponieważ mieliśmy awarię serwera i wszystko padło ale teraz zaczynamy na nowym serwerze :) mamy już zdjęcia i dane praktycznie wszystkich klubów, pubów itd w Gliwicach. Właściciele lokali są bardzo pozytywnie nastawieni na taki projekt. Myślę, że w połowie lutego strona ruszy :) Nadal poszukujemy ludzi chętnych do prowadzenia jakiegoś swojego działu na stronie :)
frohike - Sob Sty 28, 2006 13:16

heh logo przypomina plemnika :)
Fredus - Nie Sty 29, 2006 09:59

Głodnemu chleb na myśli :)
Aither - Nie Sty 29, 2006 10:34

glodny glodnemu wypomina :D :rotfl:
Bot - Nie Sty 29, 2006 12:53

Fredus, ale forum w wersji: "phpBB by Przemo wersja 1.12.0 Beta 7" :zdziwko:

Zaraz ci 10 latek zhackuje :)

Proponowałbym dogadać się z Fryckiem i wkomponować istniejące forum w ten portal ;)

frohike - Nie Sty 29, 2006 14:33

khaman napisał/a:
Proponowałbym dogadać się z Fryckiem i wkomponować istniejące forum w ten portal

to sie napewno nie uda

Aither - Nie Sty 29, 2006 15:52

mwahahahahaaaa :D wspolpraca jest zawsze mozliwa :) kwestia dogadania sie kolegow :) ale... :luka: a przemilcze :D
Fredus - Pon Lut 06, 2006 09:39

Portal wGliwicach, p l rusza już dzis :) zapraszamy :)
Gmeras - Pon Lut 06, 2006 11:05

No to teraz zobaczymy czy bedzie sie rozwijac :ok:
frohike - Pią Lut 10, 2006 17:50

odswieze temat aby ludziki widzialy ze juz ruszyliscie

jak narazie podoba mi sie :)

trunks - Pią Lut 10, 2006 23:36

jest spoko :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group