dupiate forum

Osiedla i Dzielnice - GWARDII LUDOWEJ

Adamo - Pon Paź 31, 2005 20:18
Temat postu: GWARDII LUDOWEJ
chyba zapomnieliście o tym dużym osiedlu heh jakie są Wasze opinie na jego temat:>
praz - Pon Paź 31, 2005 20:32

mieszkałam tam pare dni ale nie mam w sumie zdania, takie blokowisko
Dorothea - Pon Paź 31, 2005 21:01

systematycznie odwiedzam to osiedle......, mieszkają tam moi tesciowie, dokładnie na Kozielskiej

opini jako takiej nie mam na temat tego osiedla....,ot takie zwykłe blokowisko

kisia - Pon Paź 31, 2005 21:56

Dorothea napisał/a:
zwykłe blokowisko

mam to samo zdanie, nic chyba tam ciekawego nie ma, no może poza jednostka wojskowa, a raczej jej mieszkańcami ;) :hyhy: :rotfl: , :rotfl: ciekawym obiektem jest szkoła ( zapomniałam jaki ma nr) i to wszystko

asik - Pon Paź 31, 2005 21:58

Jedynka o ile dobrze pamiętam
Dorothea - Pon Paź 31, 2005 22:01

kisia do tej jednostki to kiedys na basenik chodziłam......., było superowo mowie Ci
Major - Pon Paź 31, 2005 23:28

Kiedy tam basenu nie ma jesli sie nie myle :D
Dorothea - Pon Paź 31, 2005 23:31

to sie mylisz bo jest i zołnierze tam cwiczą, jest tam nawet czołg ktory po wejsciu do niego zalewaja wodą
Major - Pon Paź 31, 2005 23:32

AAaaa na jednostce jest basen, ale w jedynce nie ma :D
p4cz3k - Pon Paź 31, 2005 23:32

wiem ze jest hala sportowa :=] no i szkola jedynka gdzie rowniez jest hala :=] gwardi nie lubie - duze blokowisko - a malo zielonego :=] praktycznie nie ma drzew :( to mi sie nie podoba...
asik - Pon Paź 31, 2005 23:50

ja też tam mieszkałam swego czasu i średnio mi się podobało, tyle że do centrum bliżej niż z kopernika:)
Adamo - Pon Paź 31, 2005 23:55

Major a Ty taki znawca Gwardii jestes :hyhy:
Dorothea - Wto Lis 01, 2005 00:18

Major ale ja nie mowiłam nic o jedynce.......

Oczywiscie ten basen w jednostce nie jest ogolnodostepny

kisia - Wto Lis 01, 2005 02:02

Dorothea, tez kiedyś pare razy byłam potajemnie na basenie jednostkowym :D, faaaajnie było :D
Piotrulek - Wto Lis 01, 2005 12:23

Dorothea napisał/a:
jednostce nie jest ogolnodostepny



czyżbyś mówiła o basenie przeciwpożarowym?????????? :rotfl: :rotfl: :D :D :D

Dorothea - Wto Lis 01, 2005 12:27

Piotrulku mowie o normalnym baseniku , takim do pływania z niebieskimi kafelkami, zołnierzyki sobie tam pływaja i cwiczenia majai ja tez bogłam tam byc hihihihihihihii, fajowo było , niezapomniane wrazenia i fajne towarzycho

Oj działo sie tam działo :rotfl: :D :zawstydzony:

Piotrulek - Wto Lis 01, 2005 12:32

Dorothea napisał/a:
Oj działo sie tam działo



domyślam się i już zazdroszczę,Ty i żołnierze...to musiało się dziać... :ok: :ok:

Dorothea - Wto Lis 01, 2005 12:33

Piotrulku własnie rzolnierzykow tam nie było niestety :( ,to taka zwyczajna imprezka zamknieta rownie emocjonujaca hihihihi
Dorothea - Wto Lis 01, 2005 12:34

ludzie jak ja pisze :przestraszony: !!!!!!Zołnierz oczywiscie a nie rzołnierz :mur:
Piotrulek - Wto Lis 01, 2005 12:34

Dorothea napisał/a:
to taka zwyczajna imprezka zamknieta



jasne wszystko już wiem... :super:

Major - Wto Lis 01, 2005 14:03

Gwardie znam przejezdnie :P i przechodnie :)
Gmeras - Wto Lis 01, 2005 19:01

Major napisał/a:
Gwardie znam przejezdnie i przechodnie

również,
dla mnie zwykłe blokowisko a ja lubie blokowiska maja swoje klimaty :)

Adamo - Nie Lis 06, 2005 22:58

a tam gadacie jest uroczo, ciagle cos remontuja naprawiaja sadza aby bylo lepiej , nie tak jak na koperniku mega syf . ja patrze ekonomicznie jest blisko do centrum z buta, na traw\mwaj tez i z rynku w nocy wracasz 30 min a na kopernika ponad godzine np
Czarnulka - Czw Lis 10, 2005 22:45

Gwardia jest :ok: Wiem bo mieszkam :D
Dorothea teraz nie ma już niebieskich kafelek :P Po remoncie :)
Ja basenik odwiedzam regularnie a pływać uczyli mnie kumple żołnierze :hyhy: :)

asik - Nie Lis 13, 2005 01:19

Adamo, wybacz ale nie wiem jakim ty ścieżkami wracasz że zajmuje ci dojście na kopernik ponad godzine ;)
Adamo - Sob Lis 26, 2005 16:01

=CzArNuLkA= napisał/a:
Gwardia jest Wiem bo mieszkam

wiec jest ktosik z mojego osuiedla:>
asik napisał/a:
Adamo, wybacz ale nie wiem jakim ty ścieżkami wracasz że zajmuje ci dojście na kopernik ponad godzine
nie chodze tam ale moi znajomi tle tam smigaja z rynku a z bravo to juz chyba nie do przejscia jest
Gwardii jest spoko ciagle cos sie dzieje - zmiany budynkow remonty urocze :hurra:

Major wpadaj jak tylko masz czas i ochote na gwardii tu jestes mile widziany:)

Demmo - Sob Lis 26, 2005 16:26

Gwardii.. hmm.. mi tutaj podoba się głównie to, że jest raczej spokojnie.. pomijając momenty kiedy wojacy na przepustce gdzieś tam siedzą i śpiewają, to jest loozik :)
No i wszedzie blisko :) bo zarówno na miasto jak i do tesco można się przejść pieszo na zakupy :]
teraz jeszcze coś tam budują na łąkach.. hmm.. nie wiem co to będzie.. plejada czy coś takiego pewnie ;) to będzie jeszcze bliżej :P
tylko pewnie wtedy ludziska zaczną jeździć tłumnie i znowu mi zrobią wiejski trakt z kozielskiej ;P bo narazie po remoncie asfalcik cudeńko, ale kto wie jak długo.. :/
jak już będzie tam coś takiego to mam nadzieję że będzie dojazd z portowej ;)

Piotrulek - Sob Lis 26, 2005 17:20

Demmo napisał/a:
nie wiem co to będzie.. plejada czy coś takiego pewnie

na razie budują ślimakowy zjazd i mają go skończyć w czerwcu przyszlego roku...dlaczego nie jesteśna topie Demmo... :D :D

Demmo - Nie Lis 27, 2005 01:11

hmm... ostatnio jestem tak zabiegany że nawet przez okno w kuchni nie wyglądam :zawstydzony:
ostatnio miałem taką sytuację, że zerkam, a tam jakieś wykopy, buldożery itd.. to mówię do siostry - patrz, cś tam zaczynają budować.. po czym dowiedziałem się że już od ponad tygodnia to robili ;) he he he

no niestety takie życie, że albo coś na uczelni, albo w robocie.. nawet człowiek przez okno nie ma kiedy spoglądać ;)

Gmeras - Nie Mar 26, 2006 20:51

kazda dzielnica osiedle ma swoje plusi i minusy :] to jest nowe osiedle wiec nie powinno byc źle ( wedłóg mnie ) bardziej bym sie obawiał starych kamienic smierdzacych moczem ;]
Czarnulka - Nie Mar 26, 2006 21:53

Bastek_g, ja mieszkam tu od hmm... 15-16 lat i nie narzekam :) Ja polecam.
trunks - Nie Mar 26, 2006 23:59

Gmeras napisał/a:
bardziej bym sie obawiał starych kamienic smierdzacych moczem ;]

nie kazda stara kamienica smierdzi moczem :oczami:

Gmeras - Pon Mar 27, 2006 07:16

a ja nie napisałem kazda
kaszanna - Pon Kwi 03, 2006 13:02

Wita nowa przedstawicielka osiedla :hyhy:
Czarnulka - Pon Kwi 03, 2006 16:35

Oooo!kaszanna, to ja koniecznie muszę Cię gdzieś wyczaić skoro tak blisko mnie mieszkasz ;) Tylko musze poszperac w galerii,bo nie pamietam jak wyglądasz :P
Major - Pon Kwi 03, 2006 16:41

A nie wystarczy spojżeć na Avatara?
Kaszana zmień w takim razie podpis "skąd", bo już chyba nie radiostacja :)

kisia - Pon Kwi 03, 2006 21:30

kaszanna, przeprowadziłaś się :?:
no to opowiadaj jakie masz mieszkanko, jak duże gdzie dokładnie, no i kiedy parapetówa :?: :D

Major - Pon Kwi 03, 2006 21:31

Może zacznij od parapetówy :D
kaszanna - Wto Kwi 04, 2006 07:51

Przeprowadzam się w sobotę więc radiostacja jak najbardzije jeszcze aktualna ;) Mieszkanko ładne, duże i blisko Lidla :P Czeka nas remont od sufitu do podłogi, samym myśleniem o tym jestem przerażona. Osiedle przyzwoite, wszędzie blisko. Jest i przychodnia dziecięca, przedszkole, szkoła podstawowa, poczta, bank, sklepy. Pierwsze wrażenia pozytywne.
Gmeras - Wto Kwi 04, 2006 13:36

teraz jeszcze druga wazna sprawa sosiedzi :D
Czarnulka - Wto Kwi 04, 2006 19:27

Major napisał/a:
A nie wystarczy spojżeć na Avatara?

Nie wyświetlaja mi się avatary :]
Sasiedztwo też nie jest złe...oprócz tego,ze sporo geriatrii w tych blokach... :looka:

Dorothea - Sro Kwi 05, 2006 00:10

kaszanna, i ja tam często bywam, więc zobacz ile to pozytywow :rotfl:
Morqana - Czw Kwi 06, 2006 16:43

Hehe Gmeras, zastanawiam sie o jakie Ci dzielnice chodzi??Ja mieszkam na trojkacie i jest ogolnie OK.Nio, ;/ Gdnyby nie kilka przejmujacych ludzi, mozna by ja uznac za godna podziwu ...hehe
:] :hyhy: :rotfl:

Gmeras - Czw Kwi 06, 2006 20:20

co dzielnica inni sąsiedzi ale najgorsze sa tacy któży wypadają z okien by wiedziec jak najwiecej by było o czym plotkować :]
Morqana - Czw Kwi 06, 2006 22:59

Gmeras napisał/a:
najgorsze sa tacy któży wypadają z okien by wiedziec jak najwiecej by było o czym plotkować



Ja Ci poweim ,ze u mnie to juz malo co do okna, ale schodza na dol.Mam taka sasiadke z dolu,co jak lekki huk uslyszy to pierwsza w oknie, a druga to od razu wychodzi:D:DPrzesada, naprawde ;/ Nio, ale coz, sa ludze i parapety :D:D :zabawa: :ok:

zaba - Pią Kwi 21, 2006 14:43

Ja wam powiem tyl Gliwice to jest raj :D a Gwardii to niebo :Dinaczej Gwardii zadzi :D
Major - Pią Kwi 21, 2006 22:44

chyba rządzi? Ale nie też nie rządzi :P no może, jeśli miałeś na myśli swoimi prawami :rotfl: Rządzi to Waryński :D
Czarnulka - Wto Kwi 25, 2006 19:19

zaba, skad jestes? :]
izia - Nie Cze 04, 2006 12:33

witam szanownych forumowiczów, to mój debiut, choć mam wrazenie że znam was dobrze, bo wchodziłam na forum juz kilka razy bez rejstracji :P , ale do rzeczy i na temat - lubię moje osiedle i ulicę kozielską, mieszkanko dość duże, b. ciepłe, bliskie sąsiedztwo parku, i blisko do rynku, a sąsiedzi też ok i na poziomie, czegóż chcieć jeszcze??? (no może jakiegoś fajnego domku w szałszy :D ), mam wrażenie, że tu u nas jest ładniej i czyściej niż np na kopernika czy na sikorniku, no ale każda pliszka swój ogonek chwali... :D
kaszanna - Sro Cze 14, 2006 10:07

Coraz bardziej przekonuję się że to fajne osiedle :) Plac zabaw w końcu zrobili, choć okupowany ciągle to Gabę siłą muszę wyciągać. A widok z okna mam wprost rewelacyjny.
Major - Nie Cze 25, 2006 14:13

Przyznam, że widoki z tych ogromnych bloków są naprawde miłe. Osiedle z roku na rok jakoś ładniej wygląda, może dlatego, że dawno temu nie było tak wiele drzew, a jedynie chodniki zabłocone trawniki i bloki.
super_sonic - Czw Sie 10, 2006 12:28

wita was nowy gwardzista na Forum:)
pozdrawiam

Dorothea - Czw Sie 10, 2006 12:47

super_sonic, witaj miedzy nami :D
Czarnulka - Pią Sie 11, 2006 01:28

super_sonic napisał/a:
wita was nowy gwardzista na Forum:)

Nowy gwardzista czy nowy forumowicz? :D

flourella - Pią Wrz 22, 2006 12:11

Witam,

Ciekawa jestem waszych opinii na temat dzielnicy w okolicy IUS, tj. boczna Kozielskiej, Gagarina, w sumie blisko Gwardii więc pytam :)

morgoth - Sro Wrz 27, 2006 18:37

Prawda o osiedlu jest taka, ze pomimo wszystkiego co sie slyszy i mozna zobaczyc jest ono bezpieczne i trzyma poziom. Oczywiscie walory estetyczne sa obnizane przez osoby siedzace pod panda i tereska, lecz co poradzic.to plaga naszych czasow. pierwszy raz po 20latach zalozono siatki na boisku do pilki noznej na ul.czwartakow, siatki do kosza sa(niestety o stanie nawierzchni nie wspomne)reasumujac jest tu wszystko od sklepow,bank poczte po miejsca do relaksu. jedno z najlepszych osiedli tego miasta, a budowa blokow sprawia, ze osiedle jest zamkniete od ruchu samochodowego co pomaga przy wychowywaniu dzieci, gdyz nie trzeba sie martwic ze wpadna pod auto ;)
Major - Sro Wrz 27, 2006 19:46

To prawda, przestrzeń między blokami jest dość spora i ostatnio ładnie zagospodarowana. Fajnie się tamtędy na rowerku jedzie i ogółem zrobiło się tam bardzo zielono, czego nie było jeszcze 10lat temu. W zasadzie to te osiedle kiedyś kojażyło mi się z dużymi blokami co jest oczywiste i z ogromną ilością błota.
morgoth - Sro Wrz 27, 2006 19:59

Oj tak kiedys to byl syf i azbest. Teraz widac, ze sie dzieje dobrze lecz nadal czekam na renowacje boiska do kosza, usuniecia murkow sprzed Technika etc. Jedno co mnie zdenerwowalo to, ze sklep panda ktory funkcjonowal 24/h skrocil dzialalnosc do 22,powodem niby byly ekscesy lecz wiecie jak dobrze wyskoczyc w nocy po cos do jedzenia lub picia :D
tego wlasnie trzeba, sklepu calodobowego!

Anula - Czw Wrz 28, 2006 11:16

mieszkałam tam jeszcze 1,5 roku temu na ul. Czwartaków. Osiedle miłe, wszystko co potrzebne jest na miejscu. Podobał mi sie plac zabaw w parku ale niestety go zlikwidowali z niewiadomych przyczyn.
Poza tym to wielkie blokowisko wiec można poznac wielu ludzi.

Czarnulka - Czw Wrz 28, 2006 12:02

flourella napisał/a:
boczna Kozielskiej, Gagarina,

Tylko tyle : :super:

morgoth - Czw Wrz 28, 2006 12:24

Anula napisał/a:
wszystko co potrzebne jest na miejscu. Podobał mi sie plac zabaw w parku ale niestety go zlikwidowali z niewiadomych przyczyn.


No nie do konca wszystko niestety, nie ma wypozyczalni vhs/dvd bo ta w ksiegarnii padla przez p2p. nie ma dobrej cukierni!!Niby jest Widera ale ona zeszla na psy.Co do parku to sa 2 wersje.
1.Powstanie nowy plac zabaw
2.Bedzie przywracany wyglad z przed lat parku
Obie wersje napawaja mnie optymizmem.

Czarnulka - Czw Wrz 28, 2006 19:19

morgoth napisał/a:
Niby jest Widera ale ona zeszla na psy

No bo Widera z rok temu zmarła..

morgoth - Czw Wrz 28, 2006 20:21

=CzArNuLkA= napisał/a:
morgoth napisał/a:
Niby jest Widera ale ona zeszla na psy

No bo Widera z rok temu zmarła..


Mi nie chodzi o sama sp. Wande Widere,ktora zmarla ponad 2 lata temu(ale ten czas leci) lecz o firme, ktora nadal funkcjonuje pod tym szyldem.

Czarnulka - Czw Wrz 28, 2006 23:02

morgoth, ale ona tu była najwazniejsza,bo to przede wszystkim ona kierowala praca w piekarni i sama piekla :]
morgoth - Pią Wrz 29, 2006 09:33

Ona dlugo tam nie pracowala w ost. latach ale niewazne. ja mowie o tym, ze przez rok nawet po jej smierci dobrze to funkcjonowalo. :)
flourella - Pią Wrz 29, 2006 17:19

=CzArNuLkA= napisał/a:
flourella napisał/a:
boczna Kozielskiej, Gagarina,

Tylko tyle : :super:


CzArNuLkA -> a może coś więcej powiesz?
Trochę mnie "odstraszają" te dwa stare budynki na Kozielskiej przy wjeździe na Gagarina :/ spokojnie tam jest czy można się bać :przestraszony:

Możesz mi powiedzieć jak jest z internetem w tym rejonie? Jakaś sieć osiedlowa ? ale nie sądzę, czy trzeba korzystać z TPSA?

I z tego co zauważyłam sklepów jest tam jak na lekarstwo :( gdzie można kupić świeże pieczywo rano? :oczami:

W każdym bądź razie dzięki za wszelkie info!

Czarnulka - Sob Wrz 30, 2006 19:11

Są totalnie niegroźne.Chodze tamtedy każda porą dnia i nocy i nic mi sie dotychczas nie stało ;) Świeze dobre pieczywko jest w Guciu (w jednej z tych strasznych kamienic ;) ) i w sklepie pod Herkulesem jak sie idzie do plusa (sa tam przepyszne,cieple (bo pieczone w sklepie) bułeczki).No ja mieszkam na Gagarina a do Areny mam 4 min wiec i Carrefour blisko ;)
jest BMJ (osiedlowy) ale to jest cholera nie siec.Wszyscy sie na nią skarza,jest zreszta o nim topic na forum.Ja sie zaopatruje w internet w Brewecie.Tez ścierwo,ale szybsze niz BMJ ;)

Madzia - Sob Lis 04, 2006 15:41

hejka!! ja się przeprowadziłam we wrześniu na Gwardii
a przeprowadziłąm się aż z Gdyni i na dodatek całe życie mieszkałam w domku jednorodzinnym
całkowita zmiana...
powiem Wam jedno...jak na takie blokowisko to jest nieźle, bloki tworzą zamknięte podwórko, dużo zieleni, spokój-no moze czasami pod Pandą jakieś impezki ;) a ze mieszkam nad \pandą to słyszę ;)
bliziutko do centrum-chodze na piechotę, więc to ważne
sklepików zatrzęsienie, super warzywniak przy Pandzie i spożywczy przy Herkulesie, męsko na przeciwko Róży-mniami
Lidl, Tesco, no i teraz Arena
wniosek: nie narzekam!! jest ok :ok:

trunks - Sob Lis 04, 2006 23:50

Madzia napisał/a:
a przeprowadziłąm się aż z Gdyni

to gdzie Ci sie bardziej podoba w Gliwicach czy w Gdyni ?
A tak swoją drogą to Gdynia sie teraz reklamuje np. na tvn24, że jest to miasto z przyszłością, robi sie tu wielkie interesy i jest to idealne miasto, zeby w nim zamieszkać itp....hehe jak widac muszą uciekac sie do reklam, bo im ludzie wyjeżdżają :)

Madzia - Sob Lis 04, 2006 23:52

oj ale ja wcale nie uciekłam :)
wyszłam za mąż za rodowitego gliwiczanina i się tutak dlatego przeprowadziłam ;)

Revenge - Wto Lut 06, 2007 17:01

GwaRD :D Rulezzzzzzzz Mieszkam Tu Od Urodzenia :D I Każdy Wie Co Powinien Wiedzieć :D Reszta nie Musi Być Wtajemniczona :D w Nasza PRO Społeczność :D Pozdrawiam :D Szczególnie Dobrych Imprezowiczy :D
Revenge - Wto Lut 06, 2007 17:02

Po Drugie Jezeli Mieszkasz Na GWRDI Tyle Lat i kazdy cie zna Masz spokój :offtopic:
Revenge - Wto Lut 06, 2007 17:04

morgoth napisał/a:
Oj tak kiedys to byl syf i azbest. Teraz widac, ze sie dzieje dobrze lecz nadal czekam na renowacje boiska do kosza, usuniecia murkow sprzed Technika etc. Jedno co mnie zdenerwowalo to, ze sklep panda ktory funkcjonowal 24/h skrocil dzialalnosc do 22,powodem niby byly ekscesy lecz wiecie jak dobrze wyskoczyc w nocy po cos do jedzenia lub picia :D
tego wlasnie trzeba, sklepu calodobowego!



Na Dodatek Popieram Sklep Całodobowy, a co do Murków :D To chciałbym żeby zostały rozpieprzone <te sprzed technika> i Zostały by Zbudowane ławeczki :D

super_sonic - Czw Lut 08, 2007 01:09

"Szczególnie Dobrych Imprezowiczy "
mam nadzieje ze nie tych ktorzy wyja mi pod oknem o 2 w nocy bo sobie naprawde kupie wiatrowke :)

Revenge - Czw Lut 08, 2007 08:43

Hehh Nie :D Kulturka Musi być :D Ale w Piątek Czasami Można Poszaleć :D :hyhy: :hyhy: :hyhy:
pytlarka - Pon Paź 29, 2007 13:03

witam wszystkich......
hahahahhhhaaaaa widzę, że na tapecie murki i ławeczki ..... hmmmm fakt czasami są kłopotliwą sprawą (imprezową).
Ale swoją drogą, to takich normalnych ławek jest za mało, są miejsca gdzie nie ma na czym usiąśc !!

KMGKW - Pon Paź 29, 2007 16:37

GWARDIA RULEZ ;) uwielbiam zachaczyc o osiedle jak wracam z Areny mimo iz mam nie po drodze :]
frohike - Sob Mar 10, 2012 21:26

Witam :)

Odswieże trochę ten temat gdyż chciałbym wiedzieć czy smród z oczyszczalni czuć na osiedlu.

Czarnulka - Nie Mar 11, 2012 12:11

W lecie przejeżdżając koło oszyszczalni czuć, w zimę nie czułam. A mieszkam dość blisko ;)
frohike - Pon Mar 12, 2012 09:30

Czarnulka, dzięki za info ale chciałbym wiedzieć czy na samym osiedlu jest to wyczuwalne.
Czarnulka - Pon Mar 12, 2012 22:30

Wiesz, mieszkam bliżej oczyszczalni niż osoby mieszkajace w blokach Gwardii więc chyba pierwsza bym wyczuła gdyby coś zalatywało ;)
Piotrulek - Wto Mar 13, 2012 19:10

Czarnulka napisał/a:
W lecie przejeżdżając koło oszyszczalni czuć, w zimę nie czułam.


pewnie z tego powodu nie czuć,bo są okna w zimie pozamykane...

Czarnulka - Czw Mar 15, 2012 18:23

W lecie też są pozamykane bo chodzi klimatyzacja, ale istnieje coś jak cerkulacja powietrza z zewnątrz :looka:
Piotrulek - Nie Mar 18, 2012 08:21

Czarnulka napisał/a:
cerkulacja
miałaś na myśli CYRKULACJę powietrza,oczywiście...
Czarnulka - Nie Mar 18, 2012 21:20

Tak Piotrze, miałam na myśli właśnie cyrkulację. Jakieś jeszcze uwagi?
kobi - Wto Mar 20, 2012 08:59

frohike, nic nie czuć. Jedynie, jak pisze Czarnulka, gdy się przejeżdża obok samej oczyszczalni. Chociaż kiedyś coś musiało im wywalić i czuć było dosyć bardzo prze Arenie, ale to tylko tyle.
frohike - Sro Cze 06, 2012 02:08

Od pewnego czasu już pomieszkuje na Gwardii i póki co nie czuć żadnych nieprzyjemnych zapachów nawet.
kobi - Pią Sie 24, 2012 10:22

Czyli nie taki diabeł straszny... ;)
oya - Nie Paź 21, 2012 18:07

kobi napisał/a:
frohike,i czuć było dosyć bardzo prze Arenie, ale to tylko tyle.


oj tam czesto daje i to dosyc:D

Piotrulek - Sro Paź 24, 2012 15:48

oya napisał/a:
kobi napisał/a:
frohike,i czuć było dosyć bardzo prze Arenie, ale to tylko tyle.


oj tam czesto daje i to dosyc:D


w razie kłopotów z nieprzyjemnymi zapachami, to znam firmę, która niweluje takie smrodki i aromatyzuje pięknie wnętrza...

kropka75 - Czw Sty 10, 2013 15:20

Ja też niczego nie czuję w tej okolicy.

Przy oczyszczalni to owszem.

Janow - Sob Mar 09, 2013 18:59

Przy arenie i samej oczyszczalni, od strony Portowej, owszem. Na Gwardii nic takiego nie zauważyłem, a raczej nie poczułem. :)
Silesian - Sro Cze 04, 2014 13:13

Czuć to czasem z POCHu....z oczyszczalni raczej nie. Mieszkam blisko i nie ma z tym problemu (kiedyś byl przy zjeździe z DK88)....
SewerynRafter - Sob Cze 07, 2014 22:15
Temat postu: Dzień sąsiada
Był ktoś dzisiaj na "Dniu Sąsiada" na Gwardii?
Dobre krupnioki i szaszłyki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group