dupiate forum

Piłka Nożna - Pilka jest okragla - a bramki sa dwie - czyli wszystko o

Felippe - Nie Paź 16, 2005 21:35
Temat postu: Pilka jest okragla - a bramki sa dwie - czyli wszystko o
Podopieczni Franka Rijkaarda znowu sie nie popisali, gdyż na El Riazor zanotowali jedynie remis, drugi z rzędu i czwarty w ogóle, a przypomnieć należy, że to dopiero siodma kolejka spotkań w Primera Division. Nie wiem, być moze holenderski szkoleniowiec mierzy w pobicie zeszłorocznego, imponującego należy dodac, rekordu Interu Mediolan, oczywiście pod względem nierozstrzygniętych meczów. W każym bądź razie sytuacja powoli zaczyna robić się niewesola, gdyż czołówka ani myśli czekać na mistrzów z Barcelony.

Początku spotkanie do najciekaszych na pewno nie można zaliczyć, dla fana gości rzecz jasna, gdyż już w dziewiątej minucie Deportivo wyszło na prowadzenie, a worek z bramkami - jak się później okazało - rozwiązał Juan Carlos Valeron. Po dośrodkowaniu z prawej strony i chwilowym zamieszaniu na linii pola karnego Valdesa, piłka trafiła pod nogi Munitisa. Po jego płaskim strzale bramkarza Barcy uratował słupek, aczkolwiek przy dobitce Valerona ten (przed) ostatni byl już bez szans. Dziw tylko bierze, że zawodników gospodarzy było w tamtej okolicy trzech, natomiast przedstawicieli gości aż pięciu plus bramkarz... po raz kolejny więc mogliśmy się przekonać, jakim monolitem jest defensywa Barcelony.

Mecz zakończył sie wynikiem 3-3 po golach w 9 min.- Valerona, Eto'o w 41 min., Ronaldinho -45 i 52 z rzutu karnego, Munitisa w 72 i Cstro w 86 ''

jasiu101 - Sob Gru 31, 2005 17:28

a teraz barcelona jest na pozycji lidera :D:D :rotfl: i coraz lepiej gra Barca ....
BARCA BARCA BARCA :D:D:D:D:D :hyhy: i Ronaldinho :D

Lukasz - Sro Sty 11, 2006 23:20

No i dzisiaj Barca znowu pokazala klase. W rezerwowym skladzie pokonala druzyne Zamora 6-0 w rozgrywkach Copa Del Rey :)
Admike - Pią Sty 13, 2006 10:17

chyba w tym sezonie juz nikt nie odbierze tytułu Mistrza Hiszpanii Barcelonie,a "galacticos" wydają pieniądze na coraz droższych piłkarzy i myślą,że od razu wszystko będzie ok
kobi - Pią Sty 13, 2006 10:51

Barca jedzie ze wszystkimi aż miło :] Kibicuję im od kiedy wiem co to jest piłka nożna :D Czyli od czasów w wózku albo nawet wcześniej :D
Krzysio - Pią Sty 13, 2006 19:54

moze zmienimy temat na europejska pilka klubowa ? ;-) wtedy bysmy mogli sie leganie wypowiadac o barcelonie i nie tylko :P

Admike napisał/a:
a "galacticos" wydają pieniądze na coraz droższych piłkarzy i myślą,że od razu wszystko będzie ok

kurde to ja juz nawet bym wydal rozsadniej te pieniadze :zakrecony: to sa dla mnie ciolki, nie dlatego ze jakiegos pilkarza tam nie lubie, a lubie kilku :] tylko dlatego ze maja kase a nie umieja jej wydac, swoja droga ciekawe czemu kibicuje manu skoro oni tez maja kase i tez nie umieja jej wydac, lub nie chca :)

kobi napisał/a:
miło Kwadratowy Kibicuję im od kiedy wiem co to jest piłka nożna Wesoly

moze bym im kibicowal gdyby nie to ze oczarowal mnie manchester united :P;)

kobi - Nie Sty 15, 2006 22:54

Bzyki napisał/a:
lub nie chca

No właśnie, trafiłeś w sedno :]
A Barca? Proszę bardzo:
Kod:
Po golach Ronaldinho z karnego i Messiego Barcelona pokonała Athletic Bilbao 2:1. Zwycięstwo oznacza, że na półmetku rozgrywek Barca ma 7 punktów przewagi nad Osasuną.

Ciekawie wygląda czołówka listy strzelców:
Kod:
18
Samuel Eto'o (Barcelona)

11
David Villa (Valencia)
Ronaldinho (Barcelona)

9
Diego Tristan (Deportivo Coruna)
Ronaldo (Real Madryt)
Milito (Saragossa)

Eto'o i Ronaldinho mają więcej niż najlepszy w Realu Ronaldo... I są na dwóch pierwszych miejscach :) O czymś to świadczy - to tak w temacie wydawania pieniędzy ;)

Krzysio - Sro Sty 18, 2006 14:07

kobi napisał/a:
O czymś to świadczy -

o tym ze ronaldo je za duzo hamburgerow :rotfl:

Lukasz - Sro Sty 18, 2006 14:08

Większość gwiazd Realu to rozpieszczone gwiazdy. Bardziej sie nadają do show biznesu a nie do piłki kopanej :)
kobi - Sro Sty 18, 2006 14:20

Lukasz napisał/a:
gwiazdy

A raczej gwiazdeczki :kwasny: Nie mam nic do tego klubu, ale jak żaden inny potrafią marnować pieniądze :kwasny:
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz... Dlaczego we wszelakich rankingach, te pseudogwiazdy są zawsze w czołówce? :zakrecony:

Lukasz - Sro Sty 18, 2006 14:37

kobi napisał/a:
Dlaczego we wszelakich rankingach, te pseudogwiazdy są zawsze w czołówce?


Bo produkty, które reklamują dobrze się sprzedają :P

hunrid - Sro Sty 18, 2006 15:05

Czy ktos ma cos do Realu?? :evil: kto nie lubi Realu ten lubi Barce więc tylko 2 słowa Barca sux :dobani:
Lukasz - Sro Sty 18, 2006 15:08

hunrid napisał/a:
2 słowa Barca sux


Hehe. Popatrz na wyniki i wtedy zobaczysz kto rządzi w Primera Division :P

p4cz3k - Sro Sty 18, 2006 16:25

Cytat:
Większość gwiazd Realu to rozpieszczone gwiazdy. Bardziej sie nadają do show biznesu a nie do piłki kopanej Wesoly



moge to wyjasnic w ten sposob: porownaj obecny i dawny sklad realu (dawny mam na mysli 3 - 4 sezony) zawsze w skladzie maja kilkanascie gwiazd (i nie nabijajcie sie ze sa to tylko gwiazdeczki), mozna powiedziec ze gdy real wychodzi na boisko...to wychodzi 11 osobnych druzyn:-] przeciez oni maja samych indywidualistow w druzynie...wielu z nich jest podpora reprezentacji (co sie stalo ... gdy zidane zaprzestal gry w reprezentacji?) kazdy z nich reprezentuje swoj indywidualny styl...chodzi mi o to...ze czasem jedna z tych gwiazd moze sama wygrac mecz :=]

nie jestem fanem realu ... ale tez nie lubie takich txt jak - "oni bardziej sie nadaja do show biznesu" wezcie pod uwage to...ze najpierw zaczeli grac w pilke...a pozniej zaczeli dzialac w show biznesie...wiec o co biega? kazdy zarabia jak moze...to ze sa pewnie (nie znam osobiscie;p) zmanierowani, rozpieszczeni to...coz...takie prowadza zycie...

inna sprawa...jest to...ze real dosc dziwnie buduje swoja druzyne...napastnicy...kiedys mieli ich prawie 7...czasem byli wpisywani jako pomocnicy mimo iz caly czas graja w ataku...na sile ich przerabiano na pomoc (np guti) pomocnicy rowniez...sie ciekawie prezentuja...a obrona? zamiast wydawac kase na kolejnych napastnikow i pomocnikow...moze zbudowac solidny zespol...:=]

polityka transwerowa realu opiera sie chyba na tym...ze chca miec w druzynie zawodnika ktory zablysnal...ktory sie spodobal...i ktory gra ciekawy footbol....tak bylo chocby z owenem, anelka, figo, macmanamem (zawsze mam problem z tym nazwiskiem ), beckham, zidan, ronaldo, robinho, carlos...oni kupuja zawodnikow...jak juz sa slawni:) a taka barcelona...szuka...znajduje zawodnikow...i po chwili staja sie slawni :=] a same nazwiska nie gwarantuja wygranej :=]

aaa...wlasnie za jedno szanuje real :-] ... gdy sie sezon zaczyna...3/4 miejs na stadionie jest juz wykupionych iz arezerwowanych na caly sezon :=] (co prawda to samo sie tyczy barcy:P)

Krzysio - Sro Sty 18, 2006 18:08

hunrid napisał/a:
kto nie lubi Realu ten lubi Barce więc tylko 2 słowa Barca sux Do bani...


sam jestes suks :]
to ze nie lubie dresiarzy z polwyspu iberyjskiego nie znaczy ze musze kibicowac barcelonie :p nienawidze przenoszenia wojny kastylijsko - katalonskiej na polski teren =]

p4cz3k napisał/a:
aaa...wlasnie za jedno szanuje real :-] ... gdy sie sezon zaczyna...3/4 miejs na stadionie jest juz wykupionych iz arezerwowanych na caly sezon :=] (co prawda to samo sie tyczy barcy:P)

w calej europie tak jest, to jest normalne, tylko nie w polsce, no w sumie nie dziwie sie :p takie stadiony :D

ps. postuluje o zmiane nazwy tematu, chyba ze mam nowy temat stworzyc ;)

p4cz3k - Sro Sty 18, 2006 18:13

Bzyki napisał/a:
ps. postuluje o zmiane nazwy tematu



dOne

Krzysio - Sro Sty 18, 2006 18:54

p4cz3k napisał/a:
dOne


o jakze sie ciesze :P mam nadzieje tylko ze nikt tutaj nie wpadnie na pomysl wlepiana kawalow o rasiaku :] to nie temat dla drwali :P

Krzysio - Czw Sty 19, 2006 16:53

dobra rzuce cos na tapete :P polska rep i mistrzostwa swiata :] jak myslicie damy rade i sie nie skompromitujemy ? moze jakies wyjscie z grupy sie nam trafi ? :D
p4cz3k - Czw Sty 19, 2006 16:57

Bzyki napisał/a:
polska rep i mistrzostwa swiata



smiechu warte :=]

jesli pierwszy gralibysmy z niemcami i sromotnie przegrali wowczas mamy szanse na wyjscie...bo si emoze zmobilizuja...

z ekwadorem...niby 3-0 wygralismy...(chyba;P) ... marnie to widze .... ten mecz ;=]

kostaryka...nie wiem za duzo o tej druzynie...ale to jest moze ten mecz ktory wygramy :=]

kobi - Czw Sty 19, 2006 16:59

Jeżeli będziemy się napinać przed MŚ, że na 100% wyjdziemy z grupy, to nie wyjdziemy :/ Zawsze jest tak, że jeżeli jesteśmy zbyt pewni to wtapiamy :/ Nas nie można chwalić bo spoczywamy na laurach zanim te laury dostaniemy nawet :kwasny:
jasiu101 - Czw Sty 19, 2006 16:59

p4cz3k, gramy z ekwadorem , niemcami a na koniec z kostaryka :]
Krzysio - Czw Sty 19, 2006 17:05

p4cz3k napisał/a:
z ekwadorem...niby 3-0 wygralismy...(chyba;P) ... marnie to widze .... ten mecz ;=]

oj wtopimy to wtopimy :]
co z tego ze wygralismy 3:0 na boisku z kaluzami, dla takich drwali jak polska takie warunki sa indealne :]

p4cz3k napisał/a:
kostaryka...nie wiem za duzo o tej druzynie...ale to jest moze ten mecz ktory wygramy :=]

przegramy :rotfl: nie nasza polka (:

p4cz3k - Czw Sty 19, 2006 17:16

moze...zrobmy wlasne panstwo...i zagrajmy w nastepnych :=]

wygrana gwarantowana - juz widze jak ten puchar stoi u mnie na szafce:=]

Lukasz - Czw Sty 19, 2006 21:08

p4cz3k, może poprostu zmień obywatelstwo. Katar oferuje strasznie duże pieniądze za zmiane obywatelstwa niektórym piłkarzom, a przecież Ty jesteś wybitny :P
Krzysio - Pią Sty 20, 2006 12:18

abdul p4cz3k al :rotfl:
Lukasz - Pią Sty 20, 2006 17:15

To nawet by do P4czka pasowało :) Ten jego ognisty temperament :P
Obi Wan - Pią Sty 27, 2006 17:11

El. piłkarskich ME: Polska poznała rywali!



W szwajcarskim Montreux odbyło się losowanie grup eliminacyjnych do mistrzostw Europy, które w 2008 roku odbędą się w Austrii i Szwajcarii. W jego wyniku reprezentacja Polski, która znajdowała się w drugim koszyku, trafiła do grupy A (jedyna ośmiozespołowa). Jej rywalami będą: Portugalia, Serbia i Czarnogóra, Belgia, Finlandia, Armenia, Azerbejdżan i Kazachstan. Awans do turnieju finałowego wywalczą po dwie najlepsze reprezentacje z każdej grupy. Tym razem UEFA zrezygnowała z rozgrywania meczów barażowych. W eliminacjach nie biorą udziału Szwajcaria i Austria, gospodarze Euro 2008.

Grupy eliminacyjne Euro 2008:

grupa A

Portugalia, Polska, Serbia i Czarnogóra, Belgia, Finlandia, Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan

grupa b
Francja, Włochy, Ukraina, Szkocja, Litwa, Gruzja, Wyspy Owcze

grupa C
Grecja, Turcja, Norwegia, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Mołdawia, Malta

grupa D
Czechy, Niemcy, Słowacja, Irlandia, Walia, Cypr, San Marino

grupa E
Anglia, Chorwacja, Rosja, Izrael, Estonia, Macedonia, Andora

grupaF
Szwecja, Hiszpania, Dania, ?otwa, Islandia, Irlandia Płn., Liechtenstein

grupa G
Holandia, Rumunia, Bułgaria, Słowenia, Albania, Białoruś, Luksemburg

JAk się widzi losowanie ??

Szacunek

Lukasz - Pią Sty 27, 2006 17:34

Cięzko ocenić. Ale jedno co wiadome, to że z Portugalią za dużych szans nasze wróbelki nie mają. Ale myśle że pozostałe drużyny są do ogrania :)
jasiu101 - Pią Sty 27, 2006 18:36

Jestem pesymista dzis wiec mowie nie wyjda z tego dobrze
kobi - Sob Sty 28, 2006 00:27

Portugalia nie jest aż taka dobra :P Wiecej problemów może być z Serbią i Czarnogórą :/
jasiu101 - Sob Sty 28, 2006 12:33

kobi napisał/a:
Portugalia nie jest aż taka dobra

nie zapominaj o tym jak do mś rozjechala rosje 7-1 (lub 7-0)
przeciez maja gwiazdy C.Ronaldo , Deco , Simko i Ricardo ....
z serbia grozny przeciwnik ale bez gwiazd :P albo z jedna z Keżmanem :]

kobi - Sob Sty 28, 2006 12:37

jasiu101, ale byli słabi podczas ostatnich ME. Gdyby to było gdzie indziej a nie u nich to by tak daleko nie dotarli. A zespoły z Bałkanów potrafią nieźle zamieszać na prawie każdej imprezie.
Krzysio - Sob Sty 28, 2006 12:52

czwartek miesjce jak sie widzi dla nas :P w czym upatruje nasz sukces ? :D a no w tym za na mistrzostwach damy ciala i zmienia trenera, ktory nie bedzie mial druzyny :P

jasiu101 napisał/a:
C.Ronaldo , Deco , Simko i Ricardo ....

ricardo to lalus, taka gwiazda to az nie jest, on jest co najwyzej przecietnym bramkarzem :P nasza narodowa bo dudka, boruca, kowalewskiego i byc moze kuszczaka, oni sa na pewno od niego lepsi :P
ronaldo, kolejny lalus, ktorzy chcialby grac sam :| niestety polakow bedzie przechodzil jak tyczki :/

a tak ogolnie to mysle ze w tym skladzie co polska gra teraz, mamy duze szanse :] z portuglia niby mozemy powalczyc ale i tak wygraja z nami :] za to z serbia, belgia i finlandia to druzyny na naszym pozoimie nie powinnismy miec problemow :P tych 3 pozostalych ekip nie wspomne bo z nimi kazdy inny wynik niz zwyciestwo naszych to blamaz :P

Szamanka - Sob Sty 28, 2006 19:21

Mysle, ze Polacy dadza sobie rade.Przeciwne druzyny moga sie poprostu przeliczyc, jesli uwazaja ze druzyna polska jest slaba


Trzymam mocno kciuki za naszych.

Oczywiscie bede mocno krzyczec...Polska gola!!!!

Obi Wan - Nie Sty 29, 2006 01:48

Szamanka napisał/a:
Mysle, ze Polacy dadza sobie rade.Przeciwne druzyny moga sie poprostu przeliczyc, jesli uwazaja ze druzyna polska jest slaba


Trzymam mocno kciuki za naszych.

Oczywiscie bede mocno krzyczec...Polska gola!!!!


Masz wielkie polskie serce !!
Ja znów też wielkim jestem patriotą i serce mówi WYJD? !!
Jednak rozum mówi nie !!

Szacunek

Szamanka - Pon Sty 30, 2006 16:23

Obi Wan, jak widze kilku ( wlasciwie to ilu tam biega za ta pilka? :hyhy: :niepewny: ), przystojniaczkow, ktorzy wysilaja sie jak moga....to moje serducho jest wielkie...oj jest :D
Krzysio - Pon Sty 30, 2006 16:29

Szamanka napisał/a:
przystojniaczkow, ktorzy wysilaja sie jak moga..

nie wszyscy, nie wszyscy :] czy ty widzials aby rasiak gral dla naszej chwaly ? :P on jest 12 zawodnikiem, ale przeciwnikow !

kobi - Sro Lut 01, 2006 13:28

Chociaż kiedyś popisał się niezłą dryblerką i strzelił ładną bramkę ;) Mam nawet na kompie filmik. To nie jest montaż! ;)
Ale w kadrze jest słabiutki, niestety. Nie każdy zawodnik nadaje się do każdej drużyny. Ale Janas nie potrafi tego zrozumieć :kwasny:

Krzysio - Sro Lut 01, 2006 19:13

kobi napisał/a:
Mam nawet na kompie filmik. To nie jest montaż!

tez to mam :P normalnie az mnie chlopak zadziwil :)

kobi napisał/a:
Ale Janas nie potrafi tego zrozumieć

niechcialbys wiedziec dlaczego rasio ma takie zaslugi u jonasza ;)

kobi - Sro Lut 01, 2006 20:13

Bzyki napisał/a:
niechcialbys wiedziec dlaczego rasio ma takie zaslugi u jonasza

Kłam Pinokio :!: Kłam :!:

:rotfl:



A wracając do Barcy... idą po rekord w lidze :D Jeszcze jedno zwycięstwo i wyrównają osiągnięcie bodajże Realu z lat 60-tych w liczbie kolejnych zwycięstw :D

Krzysio - Sro Lut 01, 2006 21:05

kobi napisał/a:
Kłam Pinokio Kłam

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

a tam barca :D ja jako wielki kibic manu sie pytam jak tam manu idzie w lidze bo mi sie nie chce sprawdzac :hyhy: :P

jasiu101 - Nie Lut 05, 2006 19:06

Czy dobrze słuchy słysze ze dzisiaj bronił Dudek ? :P bo Reina dostał czerwona kartke :> ??
kobi - Nie Lut 05, 2006 19:44

Bronił, bronił :D Nawet strzał Lamparda wybronił :D Ale wszedł dopiero w końcówce. Reina sporo narozrabiał więc Dudek ze 3 mecze pobroni na pewno :D
p4cz3k - Pon Lut 06, 2006 12:42

kobi napisał/a:
Nawet strzał Lamparda wybronił


Pilka leciala wprost na niego :-) nawet Lukasz by obronil :P

Krzysio - Pon Lut 06, 2006 15:34

wprawdzie nie widzialem jak dudzio gral, ale to troche przykre ze wchodzi do bramki dopiero po 8 miesiacach i to tylko dlatego ze reina kogos tam pobil :P
zagra jeden dwa mecze i znowu pojdzie na lawe, ot rzeczywistosc

Lukasz - Pon Lut 06, 2006 16:34

p4cz3k napisał/a:
nawet Lukasz by obronil


Ale p4cz3k miałby pewno kłopoty z tym strzalem. Ewentualnie dostałby piłką w twarz :P

Lukasz - Czw Lut 09, 2006 14:41

Hehe. Fani Realu nie mają powodu do dumy. Ich ulubieńcy przegrali w wielkim stylu z Realem Zaragoza az 6-1. Wcześniej ta drużyna wykluczyła z Pucharu drużynę Barcelony
kobi - Czw Lut 09, 2006 14:44

Real ssie :P Pseudogwiazdki dały ciała :P
Podobno Beckham wraca na wyspy :) Chelsea? Arsenal?
A Henry przechodzi do Barcy :)
Ciekawe ile z tego jest prawdą ;) Poza tym oczywiście, że Real to pseudogwiazdki :P

Krzysio - Czw Lut 09, 2006 14:44

Lukasz napisał/a:
wielkim stylu z Realem Zaragoza az 6-1

no to rzeczywiscie w wielkim stylu :rotfl: juz nawet mi sie smiac nie chce z realu

Lukasz - Czw Lut 09, 2006 18:46

No cóż Zaragoza okazuje się strasznie ciężkim przeciwnikiem dla najlepszych drużyn Primera Division. Wygrywają z nimi tylko średniacy :)
kobi - Pon Lut 13, 2006 00:50

Oj działo się w piłce przez ten weekend ;)
- Barca poległa w Valenci 1:0, przewaga w tabeli zmalała do 6 punktów. Sprawa mistrza otwarta :)

- Chelsea poległa z Middlesborough 0:3... Skoro nawet Jos?? Mourinho mówi, że zasłużyli na porażkę to chyba coś znaczy... No cóż... piłka jest okrągła a bramki są dwie :D Przynajmniej jest ciekawie :D Ale w przeciwieństwie do Hiszpani sprawa mistrza w Angli jest raczej przesądzona ;)

- Polacy bohaterami Celticu :D To był bardzo prestiżowy gol, tym bardziej że jedyny. A interwencja Artura Boruca w 90. min sprawiła, że to było polskie zwycięstwo - powiedział Żurawski :) To miłe bo liga szkocka jest słaba, ale derby Glasgow to jednak jest coś wielkiego :) Jednak wolałbym, żeby zostali bohaterami na MŚ ;)

Lukasz - Pon Lut 13, 2006 12:08

kobi napisał/a:
Jednak wolałbym, żeby zostali bohaterami na MŚ


Jakby to powiedzieć: Marzenia ściętej głowy :P

kobi - Pon Lut 13, 2006 12:38

Lukasz, wierzyć zawsze trzeba :P Bo jaki sens byłby w kibicowaniu, chodzeniu na mecze? :P
Lukasz - Pon Lut 13, 2006 12:44

No ale jeśli PZPN znowu wypłaci kasę za mistrzostwa jeszcze przed ich rozpoczęciem to znowu naszym wróbelkom odbije soda do głowy i pokażą się tak jak w Korei i Japonii :P
kobi - Pon Lut 13, 2006 13:00

Nie do końca była to wina PZPNu. Naszym gwiazdorom zachciało się występować w reklamach niczym Beckham i Ronaldinho :kwasny:
Admike - Pon Lut 13, 2006 13:12

czy pamiętacie ile to było szumu wokół logo ligi? mówiono,że np. liga niemiecka takie posiada... tylko,że nasi piłkarze najpierw powinni grać tak,jak się gra w Bundeslidze i miec takie wyniki a potem martwić się o sponsorów...
Krzysio - Pon Lut 13, 2006 18:15

mysle ze jakby byla profesionalna organizacja ligi to pilkarze tez by sie profesionalnie brali za swoj "zawod", a tak to teraz jestesmy w tyle nawet na ukraina :/ wstyd i hanba :(
Endorenna - Pon Lut 13, 2006 19:11

najlepsze by było jakby piłkarzy nie sprzedawano do innych drużyn to nie fair !! taki handel ludzmi :/ co o tym sadzisz Bzyki ?? :)
Szamanka - Pon Lut 13, 2006 19:25

Endorenna, sek w tym ze oni daja sie poprostu sprzedawac....w gre chodzi kasa, kariera....
Lukasz - Pon Lut 13, 2006 23:34

Taka jest już natura prfesjonalnej (i amatorskiej) piłki nożnej. Tego się już nie da zmienić. Nawet w najniższych polskich ligach piłkarze są sprzedawani za pieniądze i nie jest to jakaś forma sprzedawania ludzi. Prędzej sprzedawania ich umiejętności przy czym oni sami się na to zgadzają.
Krzysio - Wto Lut 14, 2006 15:23

Endorenna napisał/a:
co o tym sadzisz Bzyki ?? :)

Lukasz napisał/a:
sprzedawania ich umiejętności przy czym oni sami się na to zgadzają.

:):)
i jeszcze cigana z tego profity, to jest ich zawod :] dostaja wynagrodzenie za swoje umiejetnosci, to naturalne

kobi - Wto Lut 14, 2006 15:56

Ale nienaturalne jest gdy bogate kluby kuszą wielkimi pieniędzmi 12-latków :kwasny:
Krzysio - Wto Lut 14, 2006 16:15

czemu :P a w tzw szol biznesie ? :P tez sa np 12 letni aktorzy i za swoja gre dostaja nie bagatelne sumy i jakos nikogo to nie gorszy :] ja uwazam ze jesli ktos naprawde ma umiejetnosci i te umiejatnosci sa wynikiem jego ciezkiej pracy to powinnien dostawac za to kupe forsy :]
Lukasz - Wto Lut 14, 2006 22:55

kobi napisał/a:
Ale nienaturalne jest gdy bogate kluby kuszą wielkimi pieniędzmi 12-latków


Kluby dogadują się nie bezpośrednio z 12-latkami lecz z ich rodzicami, którym zapewniają równocześnie pracę i zamieszkanie

kobi - Sro Lut 15, 2006 08:20

Lukasz, ale sposób w jaki to robią... :/
Krzysio - Sro Lut 15, 2006 10:23

kobi, a co moze mi powiesz ze nie chcialbys byc kuszony kilkom milionami przez jakis klub ? :D
kobi - Sro Lut 15, 2006 10:32

Bzyki, byłem :] Niedawno Rijkaard prosił mnie bym zagrał w Barcelonie gdy Eto'o był na PNA :] Ale odmówiłem bo nie chciałem załapać jakiegoś urazu, który by mnie wykluczył z forumowych meczy :]
p4cz3k - Sro Lut 15, 2006 14:36

kobi napisał/a:
Ale odmówiłem bo nie chciałem załapać jakiegoś urazu, który by mnie wykluczył z forumowych meczy


O_O

Lukasz - Nie Lut 19, 2006 13:07

Nie ma to jak po hali z Wami mieć mecz dostać telefon czy bym nie zagrał dzisiaj sparingu na dużym boisku. Kolana nie nadają się do użytku, ale dla Gwiazdeczki (Chudów) można się troszkę poświęcić. Ona przynajmniej za to daje piwo po meczu :)
De_Luca - Wto Lut 21, 2006 19:25

RRRRREAAAAAAAAAAAAALLL!!!!!!!!! =)))))))))))) dzisiaj nie ma mowy o żadnej pomyłce, to już za godzine, już za chwile- a póki co mykam po piffko wdziewam moje wdzianko Carlosa i grzeje telewizor =)))
Krzysio - Wto Lut 21, 2006 19:30

nie mow ze jestes za realem ? :zdziwko: wspolczuje :rotfl: wydaje mi sie ze musisz chyba opuscic juz to forum, tutaj nie ma miejsca dla fanow realu, chociaz jesli kibicujesz realowi ze wzgledu na carlosa to mozesz zostac :P
De_Luca - Wto Lut 21, 2006 19:36

ahaaaa!!!! kibolu Ty jeden =P wyalienować mnie chcesh za poglądy! Niestety mushe Cie zawieść srogo- nie jestem żadną zapaloną fanką Realu co sie da pociąć za nich (tak to tylko dla RKM'u "kto wygra?! ROW!!!!!! kto wygra?! ROW! ROW! ROW!!!!!!!!"), ale no- lubie ich =) a co nie wolno?- jakby wszyscy jednemu zespołowi kibicowali to kto by mi piwo kupował po wygranym zakładzie?
Krzysio - Wto Lut 21, 2006 19:55

De_Luca napisał/a:
wyalienować mnie chcesh za poglądy!

tutaj u nas na forum mozna dostac za poglady :P wiec nie powinno cie to dziwic :D

De_Luca napisał/a:
zapaloną fanką Realu

szkoda, bym mial z kim wymiec poglady na temat realu :rotfl:

De_Luca - Wto Lut 21, 2006 19:57

hihi czyli mam rozumieć, że mały zakładzik? kibicujesz Arsenalowi 2nite?
Krzysio - Wto Lut 21, 2006 20:00

no co ty :P mama cie nie kocha ? :D ja jestem za manchesterem, jakby sie moi bracia junajtedowi dowiedzieli ze kibicuje arsenalowi to bym mi jaja wyrwali :P
i tak wiem ze real wygra, obu druzyn nie lubie, tyle :P

De_Luca - Wto Lut 21, 2006 20:04

schade, bo nie mam $$$ na piwko na spotkaniu forumowym a tak by już jedno było.... znowu trza będzie PONCZA sępić z fajek i alkoholu =P -to ja ide robić zapiekanki =)) narciarz =P
aporopo. już niedługo T?USTY CZWARTEK =))) Pączku- chcesz nas zaprosić na deser? =)

p4cz3k - Wto Lut 21, 2006 22:03

De_Luca napisał/a:
Pączku- chcesz nas zaprosić na deser? =)



O_o

De_Luca - Wto Lut 21, 2006 23:04

no co prawda chłopaki dali du*** Ronaldo biegał ciężej niż mój tata i w ogóle- ale za to meczyk obfitował w ciekawostki. Pozwole sobie zacytować wspaniałego komentetora ekhkehkhkheeeeeeeeem
"pędzą w pole karne wszyscy gracze w białych strojach... Arsenalu" ,
zbliżenie na Henry'ego zwijająceg sie z bólu i trzymiącego (tak mniej wiecej) za łydke - "Thiery Henry trzymie sie za UDO"... I to niby my z tatkiem piliśmy koniak????? Ile oni tego obalają w tej telewizji??????

Krzysio - Sro Lut 22, 2006 00:10

De_Luca napisał/a:
Ile oni tego obalają w tej telewizji??????

wez nawet nie mow, ten komentator jest denny :P

De_Luca napisał/a:
no co prawda chłopaki dali du*** Ronaldo biegał ciężej

a no :hyhy: ronaldo zjadl za duzo hamburgerow i teraz ma gruba dupe :rotfl: na minute przed koncem meczu mogl strzelic gola ale zabraklo mu do niej 2 hamburgery i jedna zapiekanke :P a na koniec go jeszcze kosecki pojechal, powiedzial ze on tak siega pilke w meczach oldboyow :rotfl:

De_Luca - Sro Lut 22, 2006 00:17

ejjjj aż mi sie go teraz żal zrobiło mimo wszystko... może dlatego ze ja też sie obżeram... qrcze... biedny Ronalduś :rozpacz:
Krzysio - Sro Lut 22, 2006 00:23

dzis na onecie przeczytalem ze kibice realu nie kochaja ronaldo :P on nigdy na santiago nie czul sie jak w domu :rozpacz: to smutne :P
De_Luca - Sro Lut 22, 2006 08:30

:rozpacz: :rozpacz: Bzyki wyślijmy mu laurke- może sie chłopak uśmiechnie chociaż przez chwile ... :rozpacz: :rozpacz:
kobi - Sro Lut 22, 2006 15:58

Kto mnie zaprosi na oglądanie meczyku w tv? :zalamany: Moja ukochana Barca dziś gra :zalamany:
p4cz3k - Sro Lut 22, 2006 16:06

moge ci dac namiary na typa ktory ma rezerwacje w metamorfozie :=] mozesz sie do nich podlaczyc :p sam sie nad tym zastanawiam:p
De_Luca - Sro Lut 22, 2006 19:57

piwko w lodówce. Tak za 50 minut powinno być akurat schłodzone =))) FORCA BARCAAAAAAAAA!!!!!!!!!! :hurra: :) :) :) :hyhy: :hurra:
kobi - Sro Lut 22, 2006 19:59

Piwka mam pełno, gorzej z tv :/
De_Luca - Sro Lut 22, 2006 20:01

co ci sie stało z telewizorkiem?
Lukasz - Sro Lut 22, 2006 20:03

Już tylko 42 minuty:)
kobi - Sro Lut 22, 2006 20:06

De_Luca, nic. Po prostu nie mam kabla :/ TV zresztą też, ale na kompie zawsze oglądałem. Niestety po przeprowadzce nie mam tv :/
De_Luca - Sro Lut 22, 2006 22:49

no i co powiecie? Mój typ przed meczem Ronaldinho > 69 minuta tatko postawił na 62 i przegrał =)))) w ogóle Messi grał po prostu bosko!!! Szkoda że sie pokłócił z fryzjerem- aż serce bolało jak pa3yłam na jego fryzure =/
Krzysio - Sro Lut 22, 2006 22:58

De_Luca napisał/a:
w ogóle Messi grał po prostu bosko!!!

fajnie to wygladalo jak roben i ten drugi go wzieli w kleszcze :rotfl: musimy to na meczu forumowym sprobowac zrobic :P

De_Luca - Sro Lut 22, 2006 23:07

jaaaaa to było just grejt- to ja będą pielęgniareczką która bedzie opatrywać rozwaloną nóżke =))) ide jutro skołować strój =D
jasiu101 - Czw Lut 23, 2006 21:37

jak uwazacie Messi udawal ? czy naprawde go tak mocno sfaulowali ?
Lukasz - Czw Lut 23, 2006 22:17

Po częsci napewno udawał, jak to każdy piłkarz :P Ale mimo wszystko to i tak musiało zaboleć
jasiu101 - Pią Lut 24, 2006 10:33

a czerwona sluszna ?:P moim zdaniem nie :P ale jako kibic barcy :rotfl:
De_Luca - Pią Lut 24, 2006 10:38

też bym nie dała czerwonej... chociażby dlatego że gdzyby grali w 11ke to meczyk mógłby być jeszcze ciekawszy.. a Del Horno też sie jakoś szczególnie chamsko nie zachowywał. ale to tylko moje zdanie
Krzysio - Sob Lut 25, 2006 12:30

De_Luca napisał/a:
a Del Horno też sie jakoś szczególnie chamsko nie zachowywał. ale to tylko moje zdanie

ale wczesniej byla taka sytuacja w ktore wjechal prosta noga messiemu :] wedlug mnie czerwona kartka zasluzona :] robben tez powinnien dostac :P

Lukasz - Sob Lut 25, 2006 13:32

del Horno zbierał sobie od początku na tą kartkę. Równie dobrze mógl wcześniej dostać żółtą, a po tym zagraniu kolejną i skończylo by się tak samo :)
De_Luca - Pon Lut 27, 2006 20:06

słyszeliście że Pogoń startuje z 20toma brazylijczykami?? Może pora sie zainteresować polską piłką?? :rotfl: ten kapitan sie całkiem milusi wydaje =)))))))
Krzysio - Pon Lut 27, 2006 20:14

De_Luca napisał/a:
z 20toma brazylijczykami??

a no slyszalem :P piast gliwice z tymi wirtuozami futbolu zremisowal 1:1 :rotfl: 20 przyszlo i 20 pojdzie po sezonie :]
nie sadze aby nasi polscy grajkowie byli gorsi od tych brazylijczykow, ptak niestety ma dziwne pomysly :p albo to normalne ? to jest wlasnie mentalnosc polskich dzialaczy, chca miec gotowe, od zaraz, a moze jeden z drugim by zainwestowali w osrodki szkoleniowe, w druzyny mlodziezowe i za 5, 10 lat szkolenia tacy pilkarze rozbija w pyl tych brazylijczykow :]
a potem wszystko to sie odbija na polskiej pilce, mamy marne reprezentacje, slaba lige bo zamiast szkolic swoich to sie sciaga ochlapy ktorych nikt nie chce w innych krajach a u nas to maja byc "gwiazdy"

De_Luca - Pon Lut 27, 2006 20:18

tu sie całkowicie zgodze... Ale za to jacy przystojni ci canarinios (nie mam nic do polskich facetów, bo są jeszcze śliczniejsi of kors- ale wiecie, jakaś odmiana przynajmniej =))
kobi - Pon Lut 27, 2006 20:21

Zagłębie L. (mój team :] ) ma zaległy mecz z Pogonią. Smuda na pytanie dziennikarza czy się nie boi nowej Pogoni, odpowiedział: Nie każdy Brazylijczyk to Ronaldinho :D
Nic dodać, nic ująć :D

Krzysio - Pon Lut 27, 2006 20:22

De_Luca napisał/a:
canarinios

tak sie chyba nazywa reprezentacja brazyli ;) a ci co graja w pogoni nawet by sie do rep albani nie zalapali :rotfl:

p4cz3k - Pon Lut 27, 2006 20:24

Bzyki i tu sie mylisz :=] jeden albo dwoch gralo w canarinios
De_Luca - Pon Lut 27, 2006 20:25

no! tu sie mylisz!! Racje posiadam!!
Krzysio - Pon Lut 27, 2006 20:34

pOnczek, ojej i co juz im sie znudzilo ? :P pewnie jacys emeryci, chociaz nie mialbym nic przeciwko temu aby taki garrincha gral w polsce, ale on nie zyje :zdziwko:
hmm ale np romario :) w wieku 40 lat druga mlodosc przezywa :D

ale sprowadzanie brazyliczykow, czechow, slowakow, litwinow, rumunow itp itd z nizszej polki jakos fatalnie odbija sie na kondycji polskiej pilki :]

De_Luca napisał/a:
no! tu sie mylisz!! Racje posiadam!!

to juz chyba nie musze sie do bledu przyznawac ? :P

De_Luca - Pon Lut 27, 2006 22:05

ja uważam że polska liga powinna być polska i trzeba inwestować w naszych (moi kuzyni np są świetni <a kto był 1shą trenerką?? no kto???> =) ... Czasem jakaś świeża krew z zagranicy też sie przyda- no ale żeby w taką skrajność popadać? "cudze chwalicie ,swego nie znacie.."
Krzysio - Pon Lut 27, 2006 22:20

De_Luca napisał/a:
Czasem jakaś świeża krew z zagranicy też sie przyda- no ale żeby w taką skrajność popadać? "cudze chwalicie ,swego nie znacie.."

no wlasnie, kilka lat temu zaczela sie moda na sciaganie calkiem przecietnych czechow :zdziwko: teraz ptak sciaga calkiem przecietnych brazylijczykow, gdzie tu logika ? od kogo mlodzi maja sie uczyc ? od marnych pilkarzy ? :/ niestety polskich klubow nie stac na drozszych (czytaj lepszych) zawodnikow i sciagaja zastepy nikomu nie znanych burakow

podobalo mi sie to ze amerykanie jak sie w pilke uczyli grac to sciagali do swojego kraju wszystkich najlepszych graczy z europy i ameryki poludniowej ktorzy najlepsze lata kariery mieli juz za soba, nie zalowali kasy na nich, bo wiedzieli ze oni pograja gora rok dwa i mlodzi amerykanscy pilkarze maja sie od nich uczyc, ale tak to wygladalo w usa
polska to zupelnie inny kraj, u nas chca miec lige mistrzow, jesli naszych mlodych pilkarzy ze skladu beda wypierac mieronty w innych krajow to tej ligi mistrzow nie bedziemy mieli nigdy, polska pilka i wogole polski sport to ostatnia ostoja komunizmu z polsce niestety :/

De_Luca - Pon Lut 27, 2006 22:54

anom tak samo jak wshyscy chcą medali na zimowej olimpiadzie i wielce wyzywają naszych sportowców od łamag i innych, ale warunków do treningu już nie stworzą... Nasi musą biegać za granicą..
Krzysio - Wto Lut 28, 2006 12:48

De_Luca napisał/a:
Nasi musą biegać za granicą..

najlepszym przykladem jest ebi smolarek :P wychowal sie w holandi i tam stawial swoje pierwsze pilkarskie kroki, wlasciwie jak na polska pilke to on jest dobry, ale na europejska to raczej taki sredni :] cos takiego jak zurawski :P
szkoda ze zuraw sie nie wychowal za granica :d kto wie jakby dzis gral :P

kobi - Wto Lut 28, 2006 12:57

Smolarek jest powyżej europejskiej średniej ;) Pokazałby w reprezentacji co potrafi, ale burak Janosik chce go cofnąć do pomocy :krzeslem: :cenzura: Rep to taka drużyna, w której nie zmienia się pozycji zawodników z ich klubów :!: No wyjątkiem może być postawienie Georga Drewnownodze na bramkę :D
Krzysio - Wto Lut 28, 2006 13:02

kobi napisał/a:
Georga Drewnownodze na bramkę :D

raczej na trybuny, ba, co ja mowie, jemu powinno sie odebrac obywatelstwo polskie, niech go sobie tartaki w angli biora

Lukasz - Wto Lut 28, 2006 19:58

No ale dzisiaj w sparingu ze niemieckimi amatoraami strzelił bramkę :P Pewnie piłka odbiła się od korzenia :)
De_Luca - Sro Mar 01, 2006 20:52

h t t p;//w w w metacafe, c o m/watch/44521/ronaldinho_drill/
oddam królestwo i pół swej ręki temu kto mi to pokaże na żywo =)))))

kobi - Sro Mar 01, 2006 20:56

De_Luca, no i co mam zrobić z tą połową ręki? Nawet się nie najem :niepewny: A królestwo się przyda, dałbym potem komuś w prezencie ;)

Co do filmiku... ściema jak nic :P

Krzysio - Sro Mar 01, 2006 23:33

yyy to jest ten sam film co pilka odbija sie od poprzeczki i wraca jemu na klate ? :| kit jakich malo :P a poza tym ja umiem lepsze sztuczki ktorych sam ronnie by sie nie powstydzil :P moge nawet powiedziec ze on takich rzeczy nie umie :] no bo czy wypada zawodnikowi swiatowej klasy nie trafic do bramki przeciwnika z 20 cm ? :P
madziar - Czw Mar 02, 2006 20:40

Jak donoszą nasze wiary(nie)godne źródła, w zeszłą niedzielę, 9 Stycznia, w hotelu „Pod Czerwonym Kloszem”, w Hureczku k/?apajówki doszło do brutalnego pobicia nosiwody, oraz kilku gości przez bramkarza reprezentacji Polski: Smutosława Rajdana.

Takie zachowanie musi wiązać się z naszym oczywistym sprzeciwem, wobec tak lekkomyślnej postawy: a gdyby tak mięsień zerwał, przecież to intensywny, krótkotrwały wysiłek fizyczny!

W obronie amanta w korkach stanęła jego małżonka, znana piosenkarka, Dioda-Katoda vel Kondensator płaski: „Co wy kur* wiecie o prawdziwym treningu? Żadnego zagrożenia, do cholery nie było, odpier* się od Smutusia! Wcale nie był to wysiłek krótkotrwały, bo przecież zbicie tylu ludzi trochę trwało, no nie!? Zresztą intensywne to też nie było, bo przecież silny chłopak, to się nie zmęczył!”.



Smutosław z Diodą na plecach, gotowy do obrony rzutu karnego
Sam Smutosław Rajdan twierdzi, że nosiwoda nie przyniósł mu obiecanego wiaderka, a zupa była za słona. Gościom się oberwało, bo chyba lepiej, by kilku mało znaczących ludzi wyszło ze szpitala z nieco zniekształconą facjatą, niż żeby cały naród cierpiał z powodu kontuzji gwiazdora: „Gościom się dostało, bo trener mi zabronił szarpania, tzn. żebym sobie takich krótkich intensywnych nie robił, no wiesz, stary, zawieje mnie, albo coś sobie zerwę, no wykluczone, nie?”.
Trzymajmy kciuki za resztę reprezentacji! :hyhy:

Krzysio - Pią Mar 03, 2006 12:40

:szok: co to jest ? :szok:
kobi - Pią Mar 03, 2006 14:32

To mi raczej pasuje do plotek a nie topiku o piłce :kwasny: Nie chcemy tu żadnych diód ani owoców w stylu mandarynek czy też wiśni :kwasny:
Chcemy za to Ronaldinho :D

De_Luca - Pią Mar 03, 2006 18:13

ahhhhh Ronaldinhoooo <rozmarzona> ehh....
Tonio - Pią Mar 03, 2006 18:16

Buahahaha:P mniemam ze rozplywasz sie nad jego techniką :P
De_Luca - Pią Mar 03, 2006 18:18

no ba :))
kobi - Pią Mar 03, 2006 18:45

De_Luca napisał/a:
ahhhhh Ronaldinhoooo <rozmarzona> ehh....

Ten leszczyk nie umywa się do mnie :] Czuję, że dziś obudzi się we mnie George Drewnownodze :] Przyjdź Kłółik na meczyk dzisiaj to zobaczysz bajeczną technikę i bramki z przewrotki :]

De_Luca - Pią Mar 03, 2006 18:47

qrrrrrde- już 3cia osoba... chetnie bym popatrzyla ale juz sie tlumaczylam coponiektórym że mi sie nie chce tluc do gliwic... ale no qrrrrrrde mam dylemata.... a bedzie ktoś jeszcze kibicował?
Krzysio - Pią Mar 03, 2006 19:09

ja bede jeszcze kibicowal :) i jasiu jak go przed meczem skosze :rotfl:
jasiu101 - Pią Mar 03, 2006 19:28

Bzyki napisał/a:
jasiu jak go przed meczem skosze
to jest grozenie nie tykalnosci mojego mienia wiec tylko tknij mnie a zobaczymy sie w sadzie :evil: :D:D
kobi - Sob Mar 04, 2006 00:38

Cokolwiek byśmy nie powiedzieli, to i tak jedno jest pewne: Real ssie :P
De_Luca - Sob Mar 04, 2006 00:42

co ssie? bo Carlos np Chupa-chupsy, a reszta???
kobi - Sob Mar 04, 2006 00:44

Np. Ronaldo tłuszcz z hamburgerów wciąga nosem :P
De_Luca - Sob Mar 04, 2006 00:46

ide spać... śmiej sie śmiej.... z biednego Ronaldka... <jęzor>
madziar - Sob Mar 04, 2006 07:50

Bzyki napisał/a:
:szok: co to jest ? :szok:


przecież to nasza najcudowniejsza para, oni są wszędzie. Zaglądam do tv , są. Zaglądam do komputera, są. Zaglądam do lodówki... :P

Jak może was to nie interesować :P

Krzysio - Sob Mar 04, 2006 11:27

madziar napisał/a:

Jak może was to nie interesować :P

widocznie mamy inne lodowki, telewizory, i pralki ;)
a tak serio to czym sie zachywac ? przeciez majdan to przecietniak :P

Major - Sob Mar 04, 2006 11:31

madziar napisał/a:
przecież to nasza najcudowniejsza para, oni są wszędzie. Zaglądam do tv , są. Zaglądam do komputera, są. Zaglądam do lodówki...

I to mnie właśnie wkurza. Na siłe robią z nich pare medialną wzorując się o Beckhama (czy jak to się tam pisze). Żałosne. Zresztą Doda i jej kiepskie poczucie humoru. Jechać po innych tak, powiedzieć coś na jej temat nie, bo się obraża.

De_Luca - Sob Mar 04, 2006 11:36

ja tam wcale ich wszędzie nie widze- czasem sie przwiną, ale bez przesady... A może ja żyje we własnym świecie??
kobi - Sob Mar 04, 2006 11:44

Gdy tylko słyszę o tej superparze to przypomina mi się mecz, na którym byłem: Zagłębie L. - Wisła K. W bramce Wiślaków stał oczywiscie Majdan. No i pół stadionu krzyczy:
Doda, Doda, Doda!
Roooobiiii loda!


Niestety nie pomogło to w zdeprymowaniu go, Majdan tylko pomachał i się zaśmiał a Wisła pojechała po Lubinie ostro :D

kobi - Nie Mar 12, 2006 18:40

W lidze francuskiej (tak, tak - tej ukochanej przez Bzykiego :P ) fatalnie jest ze skutecznością i w związku z tym szykuje się mała rewolucja. Michel Hidalgo, trener który doprowadził reprezentację Francji do mistrzostwa Europy w 1984 roku, przedstawił trzy propozycje zmian. Co najmniej jedna z nich ma zostać wprowadzona w życie już w przyszłym sezonie, na razie w II lidze. Oto co proponuje Hidalgo:

1. Trzy punkty za zwycięstwo, za remis jeden, ale dodatkowy punkt zostanie przyznany drużynie, która w meczu zakończonym remisem pierwsza strzeli gola.

2. Dodatkowy punkt otrzyma ten zespół, który w dwumeczu z tym samym przeciwnikiem strzeli więcej goli. W przypadku remisu w dwumeczu o dodatkowym punkcie zdecydują rzuty karne.

3. Za zwycięstwo różnicą jednej bramki przyznane są dwa punkty, a za wygraną różnicą dwóch goli trzy punkty.


Sądzicie, że takie rozwiązanie ma jakiś sens? Kiedyś było u nas w lidze tak, że przy zwycięstwie różnicą co najmniej 3 bramek dostawało się 3 pkt zamiast standardowych 2, a drużyna przegrana miała odejmowany 1 pkt... Ciekawie wyglądała tabela na początku sezonu gdy część drużyn miała po -2 pkt :D
Uważacie, że takie przepisy zbyt skomplikują rozgrywki czy faktycznie wniosą ożywienie, które przełoży się na liczbę bramek w meczu? :niepewny:

jasiu101 - Nie Mar 12, 2006 18:51

skoplikują to są durne zasady ...
Krzysio - Nie Mar 12, 2006 18:54

kobi napisał/a:
. Michel Hidalgo

to ten co na koniu jezdzil po pustyni ? :P
kobi napisał/a:
Uważacie, że takie przepisy zbyt skomplikują rozgrywki czy faktycznie wniosą ożywienie, które przełoży się na liczbę bramek w meczu? :niepewny:

dziwactwo jakich malo :p
a mozna tak wogole robic ? :| wydaje mi sie ze fifa powinna takie procedery zabronic :]
niech zainwestuja w mlodziez, a nie (...) wymyslalaja, premie za strzelone gole :rotfl:

kobi - Pon Mar 13, 2006 14:39

Faktycznie przesadzają, za dużo zasad wprowadzi niepotrzebne zamieszanie. Wiadomo, że gole uatrakcyjniają grę, ale piłka sama w sobie ma urok :oczami: Ech... gdyby tak urodzić się w Brazylii... wystarczyłaby obdarta, zniszczona piłka, ludzie grają na ulicach, plażach, skwerach i nikt się nie przejmuje jakimiś punktami - liczy się przyjemność z gry :)
Krzysio - Pon Mar 13, 2006 15:21

kobi napisał/a:
Ech... gdyby tak urodzić się w Brazylii...

taa, i miec krzywe zeby, nie dzieki :P

De_Luca - Wto Mar 14, 2006 21:19

jo ni wim jak to wszystko działo ale mój program TV twierdzi że ojroszport o 14tej transmitował mecz który sie odbywa właśnie teraz <??> aż sie normalnie zbulwersowałam- a tak w ogóle na co idzie ten nasz abonament!!!??? na realizacje ambitnych seriali typu "klan"??? :cenzura: :cenzura: :cenzura: kicham na to- nie płace!!! fuckin' polisz tiwi!!! :mad:
De_Luca - Sro Mar 29, 2006 19:52

i co chłopcy? kto dziś wygra waszym zdaniem?? niedoceniany Olympique Lyon czy faworyzowany AC Milan? =D <chyba jadnak Milan co nie??>
jasiu101 - Sro Mar 29, 2006 20:21

Lwy :D
Krzysio - Sro Mar 29, 2006 22:00

De_Luca napisał/a:
Olympique Lyon

wolalbym zeby to bylo ManU, ale niech bedzie Lyon :D

Krzysio - Wto Kwi 04, 2006 23:18

no i przeszedl milan :/ skad ja to wiedzialem ze w 88 min strzela gola :| najwieksza ciota z milanu strzelila gola na 2:1 i pozamiatane :|
Lukasz - Wto Kwi 04, 2006 23:43

Lyon sam sobie na to zaslużłył przez zbyt głębokie cofnięcie się. Ale w sumie wołałbym francuska drużynę w półfinale
De_Luca - Sro Kwi 05, 2006 16:48

no chłopcy a kto dzisiaj pokaże klase? =D FORZA JUVEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! no i Braca =D
Lukasz - Sro Kwi 05, 2006 17:16

Juve conajwyżej zremisuje z Arsenalem. Ale na Barce liczę choć będą mieli naprawdę cięzko
Admike - Czw Kwi 06, 2006 09:28

wychodzi na to,że Juventus bez "Alexa" nie istnieje...
Krzysio - Czw Kwi 06, 2006 12:55

widzialem wczoraj barce :P ronnie walek nie strzelil karnego :D co za kolo :P ale dobrego bramkarza maja portugalczycy, chociaz przy drugiej bramce troche zawalil, bo mogl wczesniej do pilki wyjsc (:
manexxl - Wto Maj 09, 2006 14:22

Rozpoczęło się zgrupowanie kadry Janasa. Tylko jeszcze piłkarze nie przyjechali. Czy jest to normalne?? Coś mi się wydaje że będziemy się znowu musieli wstydzić występu polaków na mundialu. A tak fajnie grali w eliminacjach. Czyżby znowu o kasę tam poszło????
Krzysio - Wto Maj 09, 2006 14:37

manexxl napisał/a:
Czyżby znowu o kasę tam poszło????
jak klos przypomina gozdzikowej o aspiryne to na pewno poszlo o kase :D

a mam fajny kawal :rotfl:
z kim sie polacy spotkaja w drugiej rundzie mundialu ?
z kibicami na okeciu :rotfl: :super:
smieszne ale niestety prawdziwe :D

frohike - Wto Maj 23, 2006 12:56

a ja zrobie tylko tak [*] dla Kazimierza Górskiego
De_Luca - Wto Maj 23, 2006 20:39

dokładnie to samo chciałam zrobić [*]
De_Luca - Wto Maj 30, 2006 20:09

myślałam że dzisiaj już nic mnie z łóżka nie ruszy, a jednak... nie patrzałam na dzisiejeszy mecz, ale jak mi tata powiedział, że patrzyło sie jak na mecz nieborowickiej drużyny to aż sobie poduszke poprawiłam, a kiedy przyleciał po chwili z pytaniem "a zgadnij kto strzelił Kolumbii 2ga bramke", a ja dla żartu odpowiedziałam że bramkarz na co mój papcio zaczął zwijać sie ze śmiechu to nie wytrzymałam i postanowiłam wyrazić swój podziw dla polskiej reprezentacji, bo nawet nieborowicka drużyna nie jest aż tak utalentowana.. :rotfl:
kobi - Pon Cze 26, 2006 13:34

Cytat:
Zdaniem jednego z niemieckich dzienników, który dotarł do opinii ekspertów w sprawie afery korupcyjnej we włoskim futbolu, już wkrótce możemy się spodziewać drastycznych rozwiązań.
Juventus Turyn, którego działacze byli organizatorami sprawnie działającego systemu korupcyjnego, ma zostać pozbawiony tytułów mistrza Włoch, wywalczonych w ostatnich dwóch latach. Poza tym "Stara Dama" zostanie zdegradowana do Serie B.

Kary nie ominą także wicemistrza Włoch - drużyny AC Milan, która wprawdzie nie zostanie relegowana z Serie A, ale zostanie pozbawiona tytułu wicemistrza kraju, a także rozpocznie nowy sezon z dorobkiem minus 20 punktów.
W tej sytuacji mistrzem Włoch w sezonie 2005/2006 zostanie trzeci na finiszu Inter Mediolan.


Szkoda, że u nas czegoś takiego nie ma :kwasny: Afery są przeczekiwane, cichną, a w międzyczasie kręcone są kolejne :kwasny: Nikt nie jest winny, same aniołki w naszej piłce działają :kwasny:
Ciekawi mnie tylko jedno... Co z meczami w LM za te przekręcone sezony? Drużyna, która nie zdobyła mistrza może się domagać wielomilionowego odszkodowania :niepewny:

p4cz3k - Pon Cze 26, 2006 13:43

hmmmm nasz piast dostal sporo punktow - ... przez co nie awansowal do 1 :P
Bizon - Pon Cze 26, 2006 19:57

siemanko gramy jutro gdzies na hali ? dajcie znac jak cos bedziecie wiedzieli
:)

Krzysio - Pon Cze 26, 2006 20:49

p4cz3k napisał/a:
hmmmm nasz piast dostal sporo punktow - ... przez co nie awansowal do 1 :P

taaa, - 10 i czekal na to pol roku :P
a tam od razu milan - 20 i pozamiatane :P chociaz oni i tak zdobywaja po 80 ptk w sezonie wiec moze tak w czolowce beda :P

kobi napisał/a:
W tej sytuacji mistrzem Włoch w sezonie 2005/2006 zostanie trzeci na finiszu Inter Mediolan.

marzenie prezesa interu sie w koncu spelnilo :D :rotfl:

kobi - Pon Cze 26, 2006 20:52

Bzyki napisał/a:
marzenie prezesa interu sie w koncu spelnilo :D :rotfl:

Hehehe dokładnie :rotfl:

p4cz3k napisał/a:
hmmmm nasz piast dostal sporo punktow - ... przez co nie awansowal do 1

I tak by nie awansowali :P Na koniec by sprzedali mecze byle tylko nie wejść ;)

A pamiętacie przekręty Olympique? Tam też nie bali się spuścić zasłużonego klubu. Do której ligi ich wtedy dali? Do trzeciej?

jasiu101 - Pią Lip 07, 2006 17:11

Jesli Włosi wygraja to Juve zostaje w lidze :p a ciekawe co z Milanem ?:>
Krzysio - Sob Lip 15, 2006 16:23

Cytat:
Jesli Włosi wygraja to Juve zostaje w lidze :p a ciekawe co z Milanem ?:>

jednak nie :]

Cytat:
Trybunał Sportowy w Rzymie zdecydował w piątek o degradacji do drugiej ligi Juventusu, Lazio i Fiorentiny. AC Milan pozostanie w Serie A, ale rozpocznie rozgrywki z 15 ujemnymi punktami i nie wystąpi w Lidze Mistrzów.

Juventus ponadto stracił tytuły mistrzowskie wywalczone w dwóch ostatnich sezonach (2004/2005 i 2005/2006), a tegoroczne rozgrywki w Serie B rozpocznie z 30 ujemnymi punktami. Lazio i Fiorentina przystąpią do drugoligowych zmagań odpowiednio z siedmioma i dwunastoma punktami ujemnymi.

gdzies wyczytalem ze tytul mistrza wloch za sezon 04/05 zostal uznany za niewazny, jeszcze nie wiadomo co z tytulem za sezon 05/06 :P moze jednak inter dostanie mistrza ? :P
powiem tyle, dobrze im tak, tutaj polska prokuratura powinna sie uczyc :] a nie rok sledztwa i tylko - 10 punktow kary :/

manexxl - Czw Sie 24, 2006 14:47

I znowu Champions League bez polskiej drużyny. No niestety, jeszcze długo długo jej tam nie będzie.
kobi - Czw Sie 24, 2006 15:54

To już 10 lat, możemy świętować :rotfl: :hurra: :urodziny:



:kwasny:

manexxl - Pią Sie 25, 2006 10:51

Można napisać. Legła Warszawa. Ale tak w sumie to cała Polska piłka Legła.
MajkeL - Czw Paź 19, 2006 11:26

h t t p;//video.google, p l/videoplay?docid=-4344134411034985160&q=Chelsea+Drogba]Bramka z wczorajszego meczu Ligi Mistrzów

Chelsea Londyn - FC Barcelona 1:0 (0:0)

Bramka: Didier Drogba (46).
:ok:

p4cz3k - Czw Paź 19, 2006 11:33

nieprzepadam ani za barca ani za chelsea ... ale wczoraj bardziej podobala mi sie gra chelsi...
Admike - Czw Paź 19, 2006 11:59

p4cz3k, coś ten "Szewa" zawodzi... więcej się po nim spodziewałem...
nisia - Czw Paź 19, 2006 12:10

A Ballack bez otoczki "herosa piłki" jakoś sobie nie radzi...
Admike - Czw Paź 19, 2006 14:02

nisia napisał/a:
A Ballack bez otoczki "herosa piłki" jakoś sobie nie radzi...


w Bayernie to on rządził i dzielił... miał taka rolę jak kiedys Lothar Matthaeus

w Chelsea musi sie podporządkować innemu systemowi... może się rozegra...

MajkeL - Czw Lis 23, 2006 11:48

Kod:
- Jeśli za 30 lat Boruc przyjechałby do Glasgow spłukany i bez pomysłu na życie, kibice Celticu nie dadzą mu zginąć - mówi szkocki dziennikarz po tym, jak bramkarz reprezentacji Polski w 89. min obronił karnego, ratując zwycięstwo 1:0 nad Manchesterem United


Kod:
Dzięki temu Celtowie po raz pierwszy w historii wyszli z grupy Ligi Mistrzów. - Cała Szkocja wciąż jest w wielkim szoku. Trener Gordon Strachan mówił nam po meczu, że rano sprawdzi w gazetach, czy to wszystko prawda, bo wciąż nie może uwierzyć - opowiada Keith Jackson, dziennikarz "Daily Record".



Oto najciekawsze h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=dMW3nDemVLo&mode=related&search=]fragmenty meczu

.... i Boruc w h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=zRA9dNyC4B4]akcji :ok:

i po h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=lSVqcjutXUg&NR]meczu

CrazyZELL - Czw Lis 23, 2006 18:04

Ma chlopak duzo szczescia.
ps: nie trawie tego butnego pajaca!

p4cz3k - Czw Lis 23, 2006 21:08

hmmm tak sobie mysle ze polska pilka szkoli naprawde niezlych bramkarzy :)

wynika to chyba z tego ze nic innego nie potrafimy (no pomijam ostatnie dwa mecze polskiej rep) zawsze sie bronimy ... i bronimy...i bronimy...wiec bramkarzy musimy miec niezlych :)

kiedys dudek (?) teraz kuszczak / kowalewski / boruc / i inni ... niedlugo bedziemy monopolistami jesli chodzi o rynek bramkarzy na swiecie :=]

Krzysio - Czw Lis 23, 2006 22:40

Cytat:
wynika to chyba z tego ze nic innego nie potrafimy (no pomijam ostatnie dwa mecze polskiej rep) zawsze sie bronimy ... i bronimy...i bronimy...wiec bramkarzy musimy miec niezlych :)

to dlaczego forum sie jeszcze nie dochowalo dobrych bramkarzy ? :D

MajkeL - Pon Lis 27, 2006 17:33

To się nazywa h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=4TIHLdGFEjI]GOL
:super:

Krzysio - Sro Lis 29, 2006 18:21

lol, tez tak umiem :D
Tonio - Sro Lis 29, 2006 19:20

Nie watpie :P ale chyba jak spisz;p Bzyki marzycielu :P
Krzysio - Sro Lis 29, 2006 20:02

pomarzyc zawsze mozna ;)
siebawie - Czw Lis 30, 2006 06:36

...... on się chyba urodził z piłką przy nodze :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nikaa - Sob Maj 15, 2010 15:41

Czy to dzisiaj Lech zostanie mistrzem polski??
zbaszek86 - Pią Sie 05, 2011 11:45

Nikt nic nie pisze, a polskie zespoły nieźle sobie radzą w pucharach, jak na Polskę oczywiście. Już za 15 minut losowanie, dowiemy się z kim Wisła zagra w 4 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Może w końcu uda się przekroczy bramy niebios ;)
trunks - Nie Sie 07, 2011 00:30

wątpie...
plusz0wy - Nie Sie 07, 2011 17:56

a mnie się wydaje, że jak nie teraz to kiedy... Z losowania chyba można być zadowolonym :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group