dupiate forum

Kino/Film/Teatr/Muzyka/Ksiązka - Fantastyczna Czwórka

frohike - Sro Paź 12, 2005 17:35
Temat postu: Fantastyczna Czwórka
Kod:

Bohaterami "The Fantastic Four" jest czwórka ludzi, którzy zostali napromieniowani podczas podróży kosmicznej. Reed Richards wynalazca i szef wyprawy zyskuje zdolność rozciągania swojego ciała i przydomek Mr. Fantastic. Jego dziewczyna Sue Storm może stać się niewidzialna i wytworzyć ochronne pole siłowe. Jej przezwisko to Invisible Woman. Młodszy brat Sue, Johnny Storm potrafi zapanować nad ogniem do tego stopnia, że jest w stanie pokryć swoje ciało płomieniami stając się żywą pochodnią - dlatego jego imię brzmi Human Torch. Pilot statku Ben Grimm zostaje zmieniony w siłacza o ciele ze skały. Jego pseudonim to Thing. Cała czwórka walczy ze złem uosabianym przez Doktora Dooma.
w w w filweb, p l




Jak dla mnie taki bez fabuły i nie polecam nikomu, nawet fanom komiksów
Moja ocena 4/10

Demmo - Czw Paź 13, 2005 14:33

film fajny, tylko nie podobało mi się romieszczenie akcji.. ;) tzn na początku wszystko idzie w normalnym tempie.. spoko spoko.. a tu nagle ni z tego ni z owego 50 wydarzeń kończących wątek i nara.. koniec filmu ;)
więc wyglądało to trochę jakby ktoś kręcił film.. fajne sceny przez godzinkę.. nagle patrzy na zegarek - O KURDE.. :szok: to już tyle trwa? no to trzeba kończyć ;)

Aither - Nie Paź 16, 2005 16:48

film nie bardzo... co prawda byly czasem zaskakujace sceny, humor... coz czasami pojawil sie usmiech na twarzy ale nic rewelacyjnego... uwazam, ze to niemila niespodzianka dla fanow F4, ktorzy znaja bohaterow tylko i wylacznie z komiksow...
Tym razem punktacji nie przyznaje, bo ujemnych sie ponoc nie daje :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group