dupiate forum

Programy - Zgrywanie plyt dvd

frohike - Wto Wrz 27, 2005 17:48
Temat postu: Zgrywanie plyt dvd
Hejka,
Troszke nas tutaj jest wiec powiedzcie mi jakimi programami zgrywacie plyty dvd. Osobiscie korzystam z DVD FAB Gold. Automatycznie dzieli DVD 9 na dwie DVD 5. Bardzo prosty interfejs i dziala u mnie bezzawieszeniowo.
Korzystalem wczesniej z DVD Decrypter jednakze mało czytelny dla mnie jest ten program oraz DVD Shrink ale akurat w nim ciezko zgrywa sie DVD 9. Do zgrania DVD 5 wystarcza i w miare fajnie mozna bawic sie w zmiane kompresji poszczegolnych plikow ale kompresowanie calego DVD 9 na DVD 5 uwazam za mijanie sie z celem jakosci plyt DVD i uwazam ze lepiej juz podzielic taka plytke na 2 DVD 5.

hmm DVD 9 oznacza dvd double layer a DVD 5 oznacza jednowarstowa.

Napiszcie jakich uzywacie programów bo mysle ze jeszcze jakies ciekawe pozycje powinny byc na rynku.

Fenix - Wto Wrz 27, 2005 22:01

Nie używam Nie Popieram Piractwa :hyhy:
Czarnulka - Wto Wrz 27, 2005 22:17

Fenix, :rotfl:
frohike - Sro Wrz 28, 2005 01:12

Fenix napisał/a:
Nie używam Nie Popieram Piractwa

heh jeszcze bedziesz chcial jakas mp3

Frycek - Sro Wrz 28, 2005 03:28

Fenix napisał/a:
Nie używam Nie Popieram Piractwa

to samo chcialem powiedziec :)

frohike - Sro Wrz 28, 2005 06:37

zgodnie z prawem mam prawo wykonac kopie moich nagran wiec udzielenie sensowniejszej wypowiedzi z waszej strony wcale nie musi oznaczac ze popieracie piractwo
cinque - Sro Wrz 28, 2005 10:01

frohike napisał/a:
DVD Decrypter

moj faworyt zdecydowanie :)
do wszystkiego służy najlepiej :)

Fenix - Sro Wrz 28, 2005 10:33

frohike napisał/a:
zgodnie z prawem mam prawo wykonac kopie moich nagran wiec udzielenie sensowniejszej wypowiedzi z waszej strony wcale nie musi oznaczac ze popieracie piractwo


Jeżeli masz orginalne płyty możesz mieć kopie orginału a to napisałem wsprawie wymiany Koncertami DVD ?.....

frohike - Sro Wrz 28, 2005 14:38

Fenix napisał/a:
a to napisałem wsprawie wymiany Koncertami DVD

no to pomyliły ci sie tematy Fenix,

Fenix - Sro Wrz 28, 2005 14:43

OK tam też napisze :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group