dupiate forum

Świat Kobiet - Przebój kosmetyczny za grosze

kisia - Pon Wrz 26, 2005 02:07
Temat postu: Przebój kosmetyczny za grosze
Czy macie jakies ulubione dobre tanie kosmetyki, które mimo iż sa wyprodukowane przez nieznaną firme i kosztują grosze to naprawde sa warte polecenia :?:
Ja dwa miesiące temu natrafiłam na rewelacyjny balsam do ciała o nazwie Venus. Jest polecany do nadmiernie suchej skóry. Zawsze kupuje takie balsamy bo mam własnie taką skóre i zawsze się zawodziłam, nawet Dove mi nie pomagał. Ten balsam jest rewelacyjny. Bardzo dobrze i na dlugo nawilża skórę. Bardzo polecam
Producentem jest PharmaCF, aha kosztował 7 zł z goszami, kupiłam go w tesco

p4cz3k - Pon Wrz 26, 2005 08:20

odzywka do wlosow firmy - ZIAJA - jakos takos - 3 zl z hakiem - swietna jest - obojetnie czy ta mietowa , czy z czegos innego - rewelacja polecam :=]
Asia_:) - Pon Wrz 26, 2005 23:17

kosmetyki ziaja dla kobiet i niemowlat
nie uczulaja i swietnie dzialaja na cere

po za tym bielenda np. krem do depilacji :]

kisia - Wto Wrz 27, 2005 00:46

hmmmm liczyłam na więcej odpowiedzi :(
Czy mam rozumieć ze kupujecie tylko drogie markowe kosmetyki :?:

Frycek - Wto Wrz 27, 2005 01:08

kisia napisał/a:
hmmmm liczyłam na więcej odpowiedzi
Czy mam rozumieć ze kupujecie tylko drogie markowe kosmetyki

no a co ty myslalas w koncu takie pensje mamy :wstyd: :dobani:

p4cz3k - Wto Wrz 27, 2005 08:44

Asia_:) napisał/a:
kosmetyki ziaja dla kobiet i niemowlat
nie uczulaja i swietnie dzialaja na cere




przepraszam nei ejstem kobieta :P ani niemowleciem:P i tez mi pasuja :=]

Asienka - Wto Wrz 27, 2005 08:46

ja kupuje głownie w Rossmanie niemarkowe kosmetyki lub nawet Rossmanowe , nie lubie sie przywiązywać do jednej marki
cinque - Sro Wrz 28, 2005 12:15

ZIAJA
ZIAJA
ZIAJA

wszystko jak leci :)
uwielbiam Ziaję, zawsze wychodzę od nich obładowana po dziurki w nosie, z niewielkim ubytkiem w portfelu - czyż nie jest to spełnienie naszych snów? :D

kobi - Sro Wrz 28, 2005 12:17

cinque napisał/a:
ZIAJA
ZIAJA
ZIAJA

Moja matula używa ich kremu i sobie chwali :)

Rafalka - Sro Wrz 28, 2005 17:46

Wazelina kosmetyczna z Galaxy Clubu.
Zasze mam w torebce
...do ust zamiast bluszczyku, do rąk, do nóg, a nawet zapastuje buta w zime jak nie mam pasty :)

kasia - Sob Sty 07, 2006 23:51

maseczka regenerująca do włosów z firmy JOANNA - kupiłam ją w naturze za 8 z groszami.Mam kręcone włosy, które po myciu cięzko rozczesac, ta maseczka rozwiązała mój problem...Jesli chodzi o szampon, polecam Dove, moje lloczki są bardzo spręzyste;)))
atena - Sob Sty 14, 2006 20:24

Apteczny balsam do ust TISANE za ok.6zl Rewelacyjnie wygladza, odzywia, natluszcza i regeneruje skore ust. Sprawdza sie znakomicie, zwlaszcza na noc.
Dana - Sro Lut 01, 2006 21:34

h t t p;//w w w bielenda, p l/ tu jest tanio i dobre
mam serie Powitanie z Afryką - jestem zachwycona cena każdego z produktu nie przekracz 10zł
seria zimowa jest dobra tam tylko krem dla dzieci przekracza 5 zł
są i produkty drozsze - warto zobaczyć i wypróbowac ,polecam :)

asik - Sro Lut 01, 2006 21:45

odżywki do włosów z firmy Joanna..
Ana - Czw Lut 02, 2006 00:49

Cytat:
h t t p;//w w w bielenda, p l/ tu jest tanio i dobre

a własnie... mam żel do mycia twarzy ich firmy, jest super :)

Dana - Czw Lut 02, 2006 11:00

h t t p;//w w w bielenda, p l/index2.php?lang=pl
ten żel jest rewalacja -jak dla mnie :]

cinque - Czw Lut 02, 2006 11:16

Na Powitanie z Afryką właśnie czekam :D

a uzywam Milky Beauty Bielendy - świetne! Kiedyś też miałam Zieloną Herbatę, też fajna
nie podobają mi się tylko te ich toniki w żelu

Dana - Czw Lut 02, 2006 11:24

Milky Beauty Bielendy - mleczko w proszku do kąpieli za jakies 8 zł jest niesamowite i w dziwnej postaci /proszku/jak dla mnie to nowość :oczami:
madziar - Sob Lut 11, 2006 08:16

na początku to powiem kisia , że wypróbowałam balsamu Venus, jak na swoją cenę jest dobry, moze nie rewelacja, ale ok :)

Ja uzywam tanich kosmetyków i polecam:
1. żel pod prysznic Palmolive thermal spa, jest po prostu extra,
2. następnie na mokrą skóre Johnsons baby oliwka (skóra robi się delikatna), naprawde bomba
3. krem lirene - ekstra tłusty krem odżywczo-regenerujący o wzmocnionym działaniu , jest od razy 2 w 1 bo zarówno na dzień jak i na noc (ok 9 zł)
4. Schauma easy spray - balsam (w minimalu 5.5zł czy jakoś tak), ale świetny polecam, bo mam półdługie włosy i naprawde świetnie sie rozczesują!!!
5. a latem nievea soft , po prostu swietna i do buzi i do ciała :ok:

Alinka - Czw Maj 18, 2006 21:20

mleczko do ciała Johnson`s Baby- rewelacja, skora zostaje ladnie nawilzona i mieciutka przez caly dzien, przynajmniej moja;) ostatnio mialam problemy z przesuszona skora na twarzy a po nalozeniu mleczka nawet na twarz , skora staje sie gladka i w ogole dla mnie bomba, tylko wiadomo kazdy kosmetyk inaczej na kazdym dziala..
wczoraj kupilam je w tesco 400ml za cos kolo 9 zl, z tego co pamietam

izia - Pon Cze 26, 2006 21:14

żel do czyszczenia twarzy do skóry tłustej i mieszanej strefa T prof Tołpy i do kompletu tonik o konsystencji żelu, kupiłam po przeczytaniu wywiadu w twoim stylu z jakąś sławą dermatologiczną, wcześniej traktowałam z przymróżeniem stoiska z tymi kosmetykami, raz spróbowalam i jestem wierna tej linii kosmetyków już od jakichś 2 lat, czasem próbuje jakieś nowinki, ale zawsze wracam do Tołpy, dodatkowy punkt za fajny design, w stylu celvina kleina :) , żel do mycia kosztuje 15 zet, tonik-żel ok. 22
Dorothea - Pon Cze 26, 2006 21:38

izia, a gdzie to kupujesz? W GCH moze??
izia - Pon Cze 26, 2006 21:59

Dorothea napisał/a:
izia, a gdzie to kupujesz? W GCH moze??

różnie, w GCH też, jest takie niewielkie stoisko przy schodach ruchomych, są też w platanie w zabrzu, geancie w katowicach, można ich znaleźć w wielu galeriach w supermarketach

Dorothea - Pon Cze 26, 2006 22:07

izia, dzieki za wiadomosc :D
izia - Pon Cze 26, 2006 22:20

Dorothea napisał/a:
izia, dzieki za wiadomosc :D

uzywaj na zdrowie i daj znać czy jesteś zadowolona, dodam że dla mnie ten żel jest ok bo bedąc do skóry tłustej nie wysusza przy okazji jak wiele tego typu żeli, nawet tych super exclusiv za ciężką kasę, a czyści przy myciu z finezja odkurzacza, dobrze znaczy :) , ja ostatnio kupowalam ten żel w gch-u i dostalam takie małe próbki m. in. maseczkę oczyszczającą, jak by ci sie dostało coś innego to sie o nią upomnij - wypróbujesz sobie przy okazji, jest ok, ale ja bardziej lubię tą z garniera, oczyszczając-rozgrzewającą ogórkową, jak masz cerę tłustą/mieszaną to ją pewnie znasz, jest mniej niszowa, niż te od Tolpy

Dorothea - Pon Cze 26, 2006 22:58

izia napisał/a:
oczyszczając-rozgrzewającą ogórkową, j


tak znam

Mam cere tłusta niestety, ale podobno takie wolniej sie starzeja, wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Czoło policzki i broda zawsze mi sie swiecą :przestraszony:

Mariusz - Pon Cze 26, 2006 23:01

Wyglądasz na 21 ;)
Dorothea - Pon Cze 26, 2006 23:29

Mariusz napisał/a:
Wyglądasz na 21



Buahahahahah ;) , 14 lat temu i owszem..........

asik - Wto Cze 27, 2006 07:05

atena napisał/a:
balsam do ust TISANE

też polecam:)
do tegp jeszcze szampony z firmy Joanna jak dla mnie rewelacja:)

ansc - Wto Cze 27, 2006 14:25

A ja nie mogę nigdzie znaleźć Sensifluid z ADERMY jest to jedyne mleczko po którym znikają wszystkie podrażnienia skóry na twarzy, i jest bardzo wydajne 50ml na przeszło 3-4 miesiące. Tylko obawiam sie że nie jest za grosze :(
Marysia - Wto Cze 27, 2006 23:31

ZIAJA- balsam do ciała kakaowy- pięknie pachni tani i dobrze nawilża. Dobre są rownież kremy Nivei , ale drogie , te dobre w granicach 30zł.
Dorothea - Wto Cze 27, 2006 23:32

Ja teraz mam garniera do cery suchej, bardzo ładnie pachnie i wspaniale nawilza
Szamanka - Sro Cze 28, 2006 09:35

Dove-mleczko ktora daje piekny brazowy kolor

Jest rewelacyjny....juz po pierwszym uzyciu skora wyglada na ladnie opalona

Ladnie pachnie cytrynowym zapachem.

Sa dwa rodzaje
-do skory jasnej
-do skory ciemnej

Ja uzywam do ciemnej...bo wiadomo ze " kobiety lubia braz...a Dove o tym wie" :D

Anula - Sro Cze 28, 2006 10:46

Szamanka,
masz racje jest rewelacyjny, tez go używałam dopóki słońce wyszło, teraz stoi na półce i czeka na zanik pogody :D

Major - Sro Cze 28, 2006 16:25

Kobietom polecam balsam do ciała Gosch, jeśli nie przekręciłem nazwy :P Moja mama bardzo sobie chwali i narzeka na moją siostre, że jej zużywa. Cena może być dla niektóych nieciekawa bo troszke ponad 70zł.
izia - Sro Cze 28, 2006 20:08

z balsamów lubie i polecam nutrilift od l'oreal-a (250 ml za ok. 25 pln), do skóry suchej i bardzo suchej, nie tylko nawilża i odżywia, dodatkowo ujędrnia, dobrze sie wchłania i ładnie pachnie, z tej samej familii - regenerujący balsam nutri therapy ok. 22 pln za 200 ml do skóry suchej, oba często mozna kupić na promocjach, teraz np. nutrilift-a 400 ml za 24,90, a therapy mozna upolować 200 ml za 19,90
Basiorek - Pon Lip 17, 2006 15:59

wiele kobiet już podawało tą nazwę, ale powtórze ZIAJA! GENIALNE kosmetyki!

Mam skóre nadwrażliwą i mam ogromne problemy z doborem kosmetyków, a Ziaja pielęgnuje i nieuczula :ok:
A do twarzy używam i będę używała produktów z La Roche Posay- świetne, cenowo droższe, ale da się wytrzymać

Aither - Pon Lip 17, 2006 16:21

Szamanka napisał/a:
Dove-mleczko ktora daje piekny brazowy kolor

hmmm a jak ze "schodzeniem" koloru ? :) bo sie krece obok tego Dove na polce w sklepie i jakos nie mam odwagi go kupic :)

Basiorek - Pon Lip 17, 2006 16:29

jak jest z Dove niestety nie wiem, ale odradzam zakup mleczka z samoopalaczem z Johnson's' a. Okropny, skóra przybiera żółtawy odcień, ciężko się zmywa, i początkowo ładny zapach zmienia się w swąd spalonej skóry bleee....
Aither - Pon Lip 17, 2006 16:42

bleee.... a ja kupilam sobie krem nivea soft w tubce :D i przyznam ze nie sadzilam ze jest taki dobry :) fajnie nawilza skore i ja rewelacyjnie wygladza :)
perll1 - Pon Lip 17, 2006 20:54

A ja sobie kupiłam żel pod oczy z ekstraktem z szałwi i prov. B5 z Ziaji- bardzo fajny, ładnie nawilża skóre i likwiduje obrzęki , dałam za niego całe 4,60 PLN wow! :rotfl:
Alinka - Pon Lip 17, 2006 21:18

perll1 napisał/a:
ładnie nawilża skóre i likwiduje obrzęki
a zmarszczki tez usuwa?? bo chyba powinnam zaczac stosowac :D
perll1 - Pon Lip 17, 2006 21:33

Alinka napisał/a:
a zmarszczki tez usuwa??

pisze że wygładza skóre , ale stosuje go dopiero 2 dni więc ......??
Alinka napisał/a:
bo chyba powinnam zaczac stosowac

Ja to chyba musiałabym zacząć się kąpać w tych wszystkich kremach :rotfl: :rotfl:

Basiorek - Pon Lip 17, 2006 22:13

Pod oczy jest też fajny krem- żel z Dermedic'u ( wyłącznie w aptece) za ok.20 zł niedużo, a fajny (podobno, ja miałam tylko próbkę )
madziar - Pon Lip 17, 2006 22:19

Aither napisał/a:
nivea soft


jest świetna, zarówno do twarzy jak i do całego ciała, w zasadzie głównie jej używam :)

Dorothea - Wto Lip 18, 2006 17:11

Alinka napisał/a:
a zmarszczki tez usuwa?? bo chyba powinnam zaczac stosowac


kobieto nie grzesz ;)

Alinka - Wto Lip 18, 2006 21:07

eh no co:) ja juz mam jeden krem przeciwzmarszczkowy...:) tzn probke.. ale jestem malo systematyczna i leniwa zeby regularnie jaki kolwiek kosmetyk stosowac heh:)
Dorothea - Wto Lip 18, 2006 21:18

Alinka, zapewniam Cie ze za wczesnie na takie kremy.
Powinnas stosowac nawilzające.
Przeciwzmarszczkowe stosuje sie do cery dojrzałej, po co za młodu przyzwyczajac skore do takich specyfikow, przyzwyczai sie i sama nie bedzie umiała sie regenerowac. Trzeba zostawic cos na starosc, bo pozniej to czym smarowała sie bedziesz??? ;)

Alinka - Wto Lip 18, 2006 22:04

Dorothea napisał/a:
bo pozniej to czym smarowała sie bedziesz???


eh obawiam sie ze pozniej to juz nic mi nie pomoze:) choc.. moja mama ciagle od kilkudziesieciu lat uzywa kremu Nivea tego zwyklego w metalowym pudelku i zachwala, zawsze mi mowi posmaruj sie.. i o dziwo mimo jej wieku, nie ma zmarszczek.. ma ladna skóre na twarzy i nie wyglada na swoj wiek.. eh wiec moze na starosc to mi nivea zostanie.. obecnie nie uzywam zadnych kremow i pewnie popelniam blad..

Dorothea - Wto Lip 18, 2006 22:10

Alinka napisał/a:
obawiam sie ze pozniej to juz nic mi nie pomoze:)

oj nie przesadzaj .

W zaleznosci jaki masz typ skory powinnas dobrac sobie krem odpowiedni dla Twojego przedziału wiekowego.
Stosowanie kosmetykow na młodą skore, przeznaczonych dla osob starszych naprawde nie wyjdzie Ci na dobre....., wiem cos o tym.....

Alinka napisał/a:
mimo jej wieku,


a mozna wiedziec jaki to wiek???

madziar - Wto Lip 18, 2006 22:10

Alinka napisał/a:
Dorothea napisał/a:
bo pozniej to czym smarowała sie bedziesz???


hehe dziwczyny spokojnie
potem botoks, lifting, aż uszy odnajdą sie z tyłu głowy, jak u joanne rivers :)

Dorothea - Wto Lip 18, 2006 22:12

madziar napisał/a:
aż uszy odnajdą si z tyłu głowy


buahahah tak troche głupio nosic kolczyki z tyłu , nie?????

madziar - Wto Lip 18, 2006 22:15

teraz noszą wszędzie, więc może to nawet oryginalne bedzie ;)
Alinka - Wto Lip 18, 2006 22:18

a jak zle zrobia lifting wokol oczu to sie oczow nie domknie :rotfl: nie chce operacji, i wygladac jak te pani z chce być piekna
madziar - Wto Lip 18, 2006 22:20

Alinka, to polecam nivea soft na początek, nie sięgaj po kosmetyki mamy ;)
Alinka - Wto Lip 18, 2006 22:27

niestety nie moge uzywac nivei soft :( , jestem na duzo rzeczy uczulona, dlatego lepiej nic nie uzywac niz miec ciegle czerwona skore .. zadne kosmetyki typu young nie wchodza w gre:( chyba tylko baby mi pozostaja
Dorothea - Wto Lip 18, 2006 22:27

tak nivea jest dobry na wszystko a szczegolnie soft :)
madziar - Wto Lip 18, 2006 22:29

Alinka, to może lepiej do dermatologa idz i kosmetyczki, poradza co uzywac, fachowo :)
Dorothea - Wto Lip 18, 2006 22:30

Alinka, a kosmetyki z serii AA
Alinka - Wto Lip 18, 2006 22:33

nie wiem drogie panie:) jak znajde czas to pojde do dermatologa.. tez mnie ciekawi jaka mam skore i czemu ona taka dziwna heh
Dorothea - Wto Lip 18, 2006 22:34

Alinka, widocznie jest bardzo, bardzo wrazliwa.
Lepiej to zbadac i miec problemik z głowy

atena - Wto Lip 18, 2006 22:41

Najlepsze beda dermokosmetyki dotepne wylacznie w aptekach. Sa tak wyspecjalizowane, ze "uderzaja" w konkretny problem, a przy tym sa hypoalergiczne (nie maja barwniokow, konserwantow, substancji zapachowych) Najbardziej znane marki to Vichy, Avene, La Roche Posay, SVR, ale sa tez tansze polskie odpowiedniki (bardzo dobre) Dermedic, Iwostin Ja wlasciwie kosmetyki do pielegnacji twarzy kupuje tylko w aptece, bo moja skora jest wprawdzie tlusta, ale jednoczesnie wrazliwa.
Basiorek - Wto Lip 18, 2006 23:08

Alinka nie wiem coprawda jaki masz problem ze skórą, ale może masz nadwrażliwą?? to dość częsty obecnie problem...
Ja ze swoją skórą miałam naprawdę BARDZO wielkie problemy, kremy zmieniane co tydzień, nawet robione specjalnie dla mnie w aptece... zero polepszenia, a często ogromne podrażnienia...
Aż kiedyś, zupełnie przypadkowo, trafiłam na świetną lekarkę- dr Kasińską i dostałam rozpoznanie- skóra nadwrażliwa, okresowo o charakterze patologii ( dziwnie brzmi, prawda :D ). I naprawdę- właściwe rozpoznanie, odpowiednie kosmetyki potrafią zdziałać cuda!

A co do kosmetyków aptecznych, czyli hypoalergicznych- tylko takich używam do pielęgnacji twarzy i sądzę, że stosowanie ich powinno być oczywiste dla każdej kobiety. Żaden "komercyjny" krem im nie dorówna :)

atena - Wto Lip 18, 2006 23:11

Ale sa dziewczyny, na ktore "dziala" zapach, barwa, opakowanie ... To niemal jak aromaterapia ... Moze na niektore dziala? :D
Mariusz - Wto Lip 18, 2006 23:14

Na mnie :P
Sprzedawczynie lub hostessy :P

Basiorek - Wto Lip 18, 2006 23:15

a możliwe :) mówię w swoim imieniu- ja wolę skuteczną pomoc mojej skórze, zapach jest mniej ważny ;)
izia - Wto Lip 18, 2006 23:24

[quote="Basiorek"]Alinka trafiłam na świetną lekarkę- dr Kasińską

też polecam tą panią doktor! co prawda pojawiam się u niej w gabinecie co pół roku, ale za to od 10 lat :orany:

Alinka, czy ty używaśz do mycia twarzy tz. kranówkę?? Odstaw ją, na pewno poczujesz poprawę :ok:

Alinka - Sro Lip 19, 2006 08:10

a gdzie przyjmuje ta pani doktor?? i jak wyglada z rejestracja u niej??,
uzywam do mycie wody z kranu bo czego innego? a dla mnie jest wazny zapach kosmetyku:) im ladniej pachnie. ale czasami taki zapach szybko sie nudzi jak np, zapach kremu do rak z koziego mleka:D u kolezanki mi sie podobal i stwierdzilam wow super krem , a teraz meczy mnie ten zapach.. mysle ze jesli chodzi o skore na twarzy to nie sluzy mi alkohol;) i mrozy, bo teraz w lato to nawet jest ok.. ale w zime.. moja skora na twarzy to tak jakby jeden wielki strup:/

Basiorek - Sro Lip 19, 2006 15:30

Po pierwsze- dr Kasińska przyjmuje w przychodni dermatologicznej na ul. Dworcowej wtorki czwartki piątki od 8- 13, poniedziałki i środy od 12 do 15.30 ( są wakacje, więc mogą być zmiany). Wizyta jest bezpłatna, wymagana jest rejestracja, ale odbywa się na bieżąco :)
Po drugie- zero kranówki!!! myj twarz w mineralnej lub choćby przegotuj wodę!
Po trzecie- kosmetyki z alkoholem również odstaw, strasznie podrażniją i wysuszają

Alinka - Sro Lip 19, 2006 19:43

+a jak ja nie jestem z Gliwic to mnie tez ta pani doktor przyjmie?? w sumie wszyscy jestesmy z tej samej kasy chorych :hyhy:
Basiorek - Sro Lip 19, 2006 20:17

chyba tak :) naprawdę warto się wybrać :)
kisia - Sro Lip 19, 2006 20:50

Kobietki moje kochanie , chyba za bardzo odbiegłyśmy od tematu :D
Basiorek - Sro Lip 19, 2006 23:27

to ja żeby wrócić polecam błyszczyk do ust w tubce z Lovely czy coś takiego, w każdym bądź razie z Rossemanna za 4 zł z groszami :D
Szamanka - Czw Lip 20, 2006 22:15

Aither w sprawie tego kremiku Dove

uzywam go prawie po kazdej kapieli lub przynajmnie dwa razy w tygodniu.

Zmywa sie normalnie i najwazniejsze jest to ze nie widac zadnych zmian na ciele

ja polecam...sprawdzony na wlasnej skorze :rotfl:

kisia - Czw Lip 20, 2006 22:44

Basiorek napisał/a:
błyszczyk do ust w tubce z Lovely czy coś takiego, w każdym bądź razie z Rossemanna za 4 zł z groszami

moja córka tez go poleca :D

Basiorek - Czw Lip 20, 2006 22:48

:D wie co dobre ;)
kisia - Czw Lip 20, 2006 23:49

to mamusia wie co dobre bo to mamusia jej kupiła :D
Basiorek - Pią Lip 21, 2006 10:52

tym lepiej :D będzie miała dobre wzorce ;)
Major - Sob Lip 22, 2006 12:53

Na dworcowej bardzo dobra lekarz od skóry jest p. Olejnik. Moja mam zawsze do niej chodziła, bo miała problemy z egzemą. Obecnie już nie ma śladów po tej chorobie.
Basiorek - Sob Lip 22, 2006 13:55

zgadza się gabinety 5 i 6 są najbardziej oblegane, a dr Olejnik i dr Kasińska to chyba dwie najlepsze lekarki w Gliwicach.
Alinka musisz poczekać z wizytą do sierpnia- urlopy :(

Alinka - Sob Lip 22, 2006 13:59

Dzieki Basiorek za informacje,poczekam, mi sie nie spieszy ;)
Anula - Wto Lip 25, 2006 21:12

kupiłam balsam do ciała w Rossmanie za 4,29 zł (400 ml - promocja jak byk) o nazwie ISANA. Nigdy w życiu nie przypuszczałabym że tak tani kosmetyk może być taki dobry. Kupiłam go bo zwyczajnie nie miałam pieniążków na coś droższego a musiałam czymś smarowac moją spieczoną skóre.
Dla mojej cery okazał sie naprawdę tanią rewelacją i juz chyba przy nim zostanę bo po co przepłacać. :hyhy:

basiekkk - Nie Wrz 10, 2006 18:48

Hej Hej
czy wiesz moze gdzie w gliwicach mozna kupis kosmetyki z bielendy ?

Pozdrawiam

Basiorek - Nie Wrz 10, 2006 20:12

chyba w każdym sklepie kosmetycznym... tak sądzę :oczami:
Alinka - Nie Wrz 10, 2006 20:46

basiekkk napisał/a:
czy wiesz moze gdzie w gliwicach mozna kupis kosmetyki z bielendy ?


Rossaman, Natura, nawet w Tesco w dziale kosmetyki..

Basiorek - Nie Wrz 10, 2006 21:02

i w Katonie widziałam :)
Dorothea - Pon Wrz 11, 2006 11:10

w Rossmanie na 100 procent mozna kupic te kosmetyki, są łatwo dostepne
zajaFFka - Sob Wrz 16, 2006 10:40

Dzisiaj dokonałam zakupu tuszu do rzęs Rimmel'a Volume Extend ze szczoteczką podkręcającą rzęsy... Zaraz po powrocie do domu musiałam go oczywiście wypróbować. :D:D I się nie zawiodłam... Idealna konsystencja, ładnie rozdziela rzęsy, choć nie pogrubia jak zapewnia producent 5-ciokrotnie, ale takich bajek już dawno się nie łyka. :P Cena też optymalna ---> 19.60 zł. Polecam go z czystym sumieniem. :P :super:
Basiorek - Sob Wrz 16, 2006 15:04

uwielbiam tusze Rimmel'a :D
Monique - Sob Wrz 16, 2006 15:24

a ja Maybellina :) i tez nie sa drogie
Basiorek - Sob Wrz 16, 2006 15:25

a mnie nie odpowiadają :( :)
zajaFFka - Nie Wrz 17, 2006 12:29

Monique napisał/a:
a ja Maybellina :) i tez nie sa drogie
Tusze z Maybelline w moim mniemaniu są wręcz tragiczne :( sklejają rzęsy, pozostawiają grudki i mają beznadziejne szczoteczki... klapa na całej linii... jedyne co mi z tej firmy odpowiada to lakiery Water Shine Diamonds...
Monique - Nie Wrz 17, 2006 17:40

zajaFFka, to zajerzyu jakie kto ma rzesy.. mi pasuje jestem zadowolona.. zreszta wczoraj go mialam i naprawde.. ladnie moje oczy wygladaly :) i nic mi sie nie skleja.. ladnie dzieli rzesy.. ale mowie zalezy od typu rzes.. co do kosmetykow Isanny dostepnych w rossmanie.. uzywalam kiedys zelu pod prysznic.. kokosowego.. pieknie pachnial... teraz mam cos innego.. ale bo tamtym zostanie zawsze dobre wspomnienie..
Anula - Sro Wrz 20, 2006 14:58

Monique napisał/a:
a ja Maybellina

ja tez go używam i nie moge nic złego powiedziec,jest super za przystępną cenę. Rimmel tez i odpowiada chociaz jest troszkę suchawy i musze szczoteczke troche zwilzac wodą.

Basiorek - Pią Wrz 22, 2006 21:56

Rimmel suchawy?? no co Ty? to jest najbardziej rzadki tusz w moim życiu :)
Anula - Pon Wrz 25, 2006 10:12

Basiorek,
no to musialam chyba trafic na jakis przestarzały, kto wie. :)

Monique - Pon Wrz 25, 2006 11:10

Ja juz nie raz nie wiem..ostatnio chcialam kupic sobie Miss Sporti ale jak sprobowalam to powiedzialam ze napewno.. nie.. nigdy w zyciu..
Anula - Pon Wrz 25, 2006 11:32

miss sporti były super na początku ak weszły te kosmetyki na nasz rynek teraz to porazka, wole dołożyc pare złotych na cos z czego bede zadowolona, rzadko zmieniam kosmetyki chyba ze w sklepie nie ma a nie chce mi sie isc dalej szukac to z ciezkim sercem kupuje inny
Monique - Czw Wrz 28, 2006 06:04

2 dni temu kupilam tusz z rimmela.. w Naturze.. i teraz jestem w 100% pewna ze mi ten tusz nie odpowiada.. (to bedzie tusz dla mamy) w porownniu z moim tuszem.. nie ma zadnych szans
madzia14 - Sob Paź 07, 2006 22:52

atena napisał/a:
Apteczny balsam do ust TISANE za ok.6zl Rewelacyjnie wygladza, odzywia, natluszcza i regeneruje skore ust. Sprawdza sie znakomicie, zwlaszcza na noc.


oo tak !
ja mam taki problem że nieświadomie oblizuje usta i potem mam popękane, opszczypane i czerrwone, a ten balsam rozwiązał mój problem ;)
teraz jest nawet taka promocja, że za tą cene 6zł jest 100% gratis, czyli duża tubka :]
ajj dodam że ten balsamik do ust śliiicznie pachnie miodem :P

Madzia - Sob Lis 04, 2006 15:20

balsam Tisane rewelacja na spierzchniete i popękane wargi
oliwka Johnsona na mokre ciało
Ziaja oczywiście
no i moja ulubiona Bielenda-ostatnio wypróbowałam serię różaną-boska!!
a z balsamów ostatnio Soraya!! pjemność 400 ml za grosze-polecam

Dorothea - Pon Lis 06, 2006 11:28

z Ziaji jest niezastapiony płyn do demakijazu oczu.Dwa razy "machasz"wacikiem i wszytko zmyte, nie podraznia i nie zaczerwienia, naprawde polecam.Kosztuje grosze a jest lepszy od niejednego drogiego.
Basiorek - Pon Lis 06, 2006 14:21

ten niebieski?
potwierdzam- super :)

Dorothea - Pon Lis 06, 2006 15:22

Basiorek napisał/a:
ten niebieski?

tak dokładnie ten, kosztuje 4 zeta z grosszami

Basiorek - Pon Lis 06, 2006 15:34

:D w Katonie trochę ponad 3 zł :)
Phoebe - Sob Gru 02, 2006 21:35

Ja jestem uzależniona od kremu oliwkowego z ziaji - jest rewelacyjny! Nie wiedziałam, że tyle osób uwielbia ziaje :D --> Fakt faktem jak dla mnie jest to najlepsza firma kosmetyczna... i tylko jej ufam w 100% :padam:
Aither - Pią Gru 29, 2006 17:53

no ja sie przejechalam na ziaji... kupilam sobie raz krem nawilzajacy jakis rumiankowy i jak sie nim posmarowalam to mialam czerwona twarz... tak jakby poparzona - stracilam to zaufanie teraz wszystkie kosmetyki ziaji testuje, uzywam tonika rozanego do twarzy i uwazam ze jest swietny :) nie kosztuje za duzo :) i starcza na dlugo jest wydajny :) tak samo jak plyn intima konwaliowy :) tez go lubie :)
Alinka - Nie Lip 29, 2007 11:38

dziewczyny a mozecie polecic jakis skuteczny balsam/krem ujedrniajacy??
Morqana - Nie Lip 29, 2007 14:02

Alinko jasne :)

Ja używam Garniera Intensywna Kuracja Ujędrniająca Skóre (żółte opakowanie), bardzo, ale to bardzo wydajne i naprawdę widać rezultaty. Koszt jakieś 16zł :) może i mniej

veronica - Nie Lip 29, 2007 15:53

Alinko ja mogę Ci polecić taki balsam przeciw pomarańczowej skórce z AA w przeźroczystym opakowaniu, taki jasno-zielony kolor, na opakowaniu pisze "Wrażliwa skóra" i "Hit Twój Styl 2005" czy jakoś tak. Kosztuje około 10 złotych. Jest na prawdę super, przynajmniej dla mnie, chociaż to zależy też od rodzaju skóry jaki masz. No i jeszcze jedno, że żaden balsam nie zlikwiduje celulitu zupełnie, jedynie tyle, że skóra będzie 'lepsza' bardziej miękka itp. Nie ma co wierzyć w cuda na kiju. I rzeczywiście po tym akurat balsamie taka jest :D
Alinka - Nie Lip 29, 2007 19:32

no no dziekuje Kolezanki , jak bede kupowala to zwroce uwage na te polecane produkty, a slyszalyscie o Dove ujedrniajacym?eh sama nie wiem czego chce, troche ostatnio schudlam, no i tak jakos pomimo cwiczen skora jest jakas taka "bez zycia", kiedys byla napietA, a teraz hmm masakra:( ja nie licze na cud.. cudem to jest basen no ale jeszcze nie jestem na tym etapie;)
Alinka - Pon Lip 30, 2007 19:18

MorQaNa napisał/a:
Garniera Intensywna Kuracja Ujędrniająca Skóre (żółte opakowanie),

kupiłam , teraz bedzie wielkie testowanie:P

Piotrulek - Pon Lip 30, 2007 19:56

Alinka napisał/a:
dziewczyny a mozecie polecic jakis skuteczny balsam/krem ujedrniajacy??


MorQaNa napisał/a:
Ja używam Garniera Intensywna Kuracja Ujędrniająca Skóre (żółte opakowanie



Alinka napisał/a:
a slyszalyscie o Dove ujedrniajacym



ciekawy jestem jakich kremow musza używać kobiety po 30,

albo po 40 skoro wy w waszym wieku juz używacie takich specyfików...

moze nam poopowiadaja inne forumowiczki...

trunks - Pon Lip 30, 2007 22:13

Piotrulek, pewnie i nie muszą, ale im jędrniej tym lepiej ;)
Alinka - Wto Lip 31, 2007 16:53

Piotrulek napisał/a:
ciekawy jestem jakich kremow musza używać kobiety po 30,

albo po 40 skoro wy w waszym wieku juz używacie takich specyfików...

wtedy panie zaczynaja kupowac kremy i kosmetyki dostosowane wiekiem dla nich:)30+, albo dla cery dojrzalej....
sama nie jestem zwolennikiem aby 20 paro letnia dziewczyna uzywala kremow np, liftingujacych albo przeciw zmarszczka.. ale ujedrniajacy to tylko balsam nawilzajacy + jakis tam skladnik ktory ulepsza elastycznosc skory ;-) on tylko ma taka groźna nazwe

marti_ka - Nie Sie 05, 2007 12:35

a ja bardzo lubie z polskich kosmetykow jogurtowy mus do ciala z serii kozie mleko bielendy :) podczas nauki musialam miec zapas cieni do wybabrania ;) i nawet dobre i niedrogie byly z eveline... dobrze nalozone dlugo trzymaly sie na powiece, z blyszykow lubie labello moze dlugo sie nie trzyma ale mi pasuje :) tak na codzien lubie dusch dasa-zel pod prysznic i kosmetyki z serii bebe... niedrogie a dla mnie ok... jak cos soie przypomne to dopisze...
marti_ka - Nie Sie 05, 2007 12:37

Alinka napisał/a:
wtedy panie zaczynaja kupowac kremy i kosmetyki dostosowane wiekiem dla nich:)30+, albo dla cery dojrzalej....
tylko wowczas one juz nie dzialaja, poniewaz skora sie przywyczaja do danego kremu i traci on swoja magiczna noc, stosujac kremy niedopasowane do typu cery i wieku tylko sobie szkodzimy, nie mozna sie "zabalsamowac" jak egipskie mumie i byc wiecznie mlodym ;)
kisia - Nie Sie 05, 2007 23:30

Alinka napisał/a:
ale ujedrniajacy to tylko balsam nawilzajacy + jakis tam skladnik ktory ulepsza elastycznosc skory ;-)
dzięki czemu te młode teraz dziewczyny gdy będą w moim wieku będą miały ładne ciałka :D bo już za młodu je odpowiednio odżywiały ;)
ale wróćmy ściśle do tematu Przebój kosmetyczny za grosze

madziar - Nie Sie 12, 2007 08:15

Ostatnio jak podbieram mamie kosmetyki to jest super tanio :P
kisia - Pon Sie 13, 2007 00:33

Cytat:
Ostatnio jak podbieram mamie kosmetyki to jest super tanio
to ja już wiem dlaczego mi tak szybko kosmetyki znikają, moja córka stosuje chyba ta sama metodę oszczędzania :krzeslem: :P
Ishikawa - Pon Lut 02, 2009 21:01

A jaka kwota to owe grosze? :P
U mnie standardowo Ziaja, kremy cdo włosów i odzywka do włosów ciemnych. Pieknie pachnie czekolad-karmelem :super:
W Schlekerze kupuje zele do mycia ciała, ok 2-3 zł. Nie nawilzaja jakos niewiadomo jak, ale skora jest w miare miekka i nie mam zadnego podraznienia.
Krem do depilacji 3w1 Eveline, w Katonie za ok 6 zł. Pobiła Veeta za 20 zł ;)

qqeq - Pią Gru 18, 2009 13:26

Ja z tanich i dobrych kosmetyków stosuję h t t p;//w w w hialucell, p l/]Hialucell który odpowiednio nawadnia moją skórę i zapewnia jej doskonałą gładkość
look - Nie Gru 27, 2009 10:50

Przed Świetami kupiłam tanią pomadkę formy Bell. Zastanawiałam się bo kosztuje grosze i miałam obawy jak trzyma sie na ustach. Ale jest rewelacyjna:)
look - Pon Sty 04, 2010 10:31

A jeszcze podzielę się własnym kosmetykiem za "grosze", może nie własnym ale kupionym w sklepie spożywczym;)maseczka z gorzkiej czekolady.Roztapiamy kilka cząstek czekolady nad parą i nakładamy na twarz na 15-20 min. Można dodać mleka albo jogurtu jak ktoś nie ma uczulenia...
inamorata - Pon Sty 04, 2010 15:06

Ja z mojej strony polecić mogę Eveline Velvety Hands, super nawilża i chroni dłonie, po powrocie z gór ręce wyglądały nadal na zdrowe i zadbane pomimo dokuczliwego zimna.
Admike - Nie Sty 24, 2010 18:37

polecam "czerwoną" serię Garniera.Czy to krem do rąk,stóp - działa rewelacyjnie,a dużo nie kosztuje. Ja mam kłopot z pękającymi piętami,a ten produkt bardzo mi pomógł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group