dupiate forum

Dział sportowy - śledzi ktoś rajdy samochodowe :] ?

True - Sob Wrz 11, 2004 17:19
Temat postu: śledzi ktoś rajdy samochodowe :] ?
czesc

No to ja zacznę o moim ukochanym sporcie, który niestety mogę tylko ¶ledzić, ale lepsze to niż nic :)....

wiec tak, kto z was lubi i ¶ledzi poczynania w m¶ jak i w mp ?? W polsce raczej bez wurców, szkoda no, ale taka polityka, wraz z zakazem reklamowania przemyslu tytoniowego ,który był najwiekszym inwestorm w polsce w ten sport, jesli chodzi o klasę wrc ..ale i tak jest na co patrzec mamy wielu uzdonionych kierowców rajdowych :) (nie tylko w rajdach ,ale i motocrosie)....a tak przy okazji, kto jest waszym waworytem w m¶ ??

Ja oczywi¶cie jestem za Sebastianem Leob`em... od poczatku swojej kariery pokazał, że tacy wyjadacze jak Matador czyli Carloz Sainz , który niewatpliwie je?dzi poprostu wspaniale , będ± mieli nie lada problem żeby do¶cign±ć młodego francuza i jestem zdania ,że mu sie naprawde ten tytuł nalezy :D

kisia - Nie Wrz 12, 2004 02:23

ja lubię rajdy, Colin Mcrae Rally to fajna gierka ;)



a, Sebastien Loeb to niezły przystojniak:) w Japoni zają 2 miejsce, ale z przewagą 30 punków nad Solbergiem ma już chyba mistrza świata w kieszeni :)

True - Nie Wrz 12, 2004 14:04

kisia napisał/a:
ja lubię rajdy, Colin Mcrae Rally to fajna gierka ;)



a, Sebastien Loeb to niezły przystojniak:) w Japoni zają 2 miejsce, ale z przewagą 30 punków nad Solbergiem ma już chyba mistrza świata w kieszeni :)




ooo kisia lubi rajdówki i kierowców ;)



a co do mistrza to lubie Solberga ,ale mogło by nie padać ;) ...wiadomo jak je?dzi ..a ma jeszcze realną szanse jeśli wygra na miestrza ..a mam mieszane uczucia co do tego :P ..ale za to moja siostra nie haha i mamy małą wojne :562:

h0lek - Pon Wrz 13, 2004 00:43

wbrew nickname'owi ktorym zostalem ochrzszony w podstawowce nie znosze jezdzic samochodami (choc czasami lenistwo jest wieksze od mojej fobii) nie mam pojecia co jest pod maska oprocz silnika i akumulatora. w samochodzie potrafie wymienic bezpiecznik i linke gazu nalozyc jak mi spadnie (bajer z odkrecaniem srubek) colin.. tak kilowatogodziny spedzone przed ps2... :) a co do samych rajdow: mnie, czlowieka o duszy sportsmana zawsze chwyci za serce nutka rywalizacji i ducha walki:) a wiem ze na takim ciekawszym oesiku lapie sie kazda sekundke. i walczy na kazdym centymetrze trasy. z mila checia popilotowalbym jakoms gwiazde na rajdzie ale za kolkiem takiej maszyny bylbym niebezpiecznym czlowiekiem :)
kisia - Pon Wrz 13, 2004 00:43

Cytat:
ma jeszcze realną szanse jeśli wygra na miestrza




wydaje mi sie że Solberg szanse na mistrza ma tylko wtedy, gdy Loebowi będzie szło ?le, a jakoś w to nie chce mi się wierzyc :) :)

Frycek - Wto Wrz 14, 2004 19:19

h t t p;//w w w mj.p9, p l/fotki/film/film.mov]Film :D :D



najlepiej kliknac na linka ,prawym przyciskiem myszki i daj zapisz jako.....



szybciej pojdzie :mg:

True - Sro Wrz 15, 2004 00:37

a ja dałem prawym download with dap i poszlo jeszcze szybciej :P ide popatrzec co tam nakrecili :mg:





>>>>EDIT<<<<



a to z tego złotu co był w sobote :P ...a ja tam wole maluszki :mg:

kisia - Czw Wrz 16, 2004 00:59

Cytat:
a ja tam wole maluszki
e tam, nie ma to jak AR :D
Frycek - Czw Wrz 16, 2004 15:16

h t t p;//w w w fsocarteam.xip, p l]Fso Car team :]
kisia - Pią Wrz 17, 2004 01:12

h t t p;//w w w cuoresportivo, p l]IKAR :) :mg:
True - Pią Wrz 17, 2004 14:06

ta jest fajna






kisia - Sob Wrz 18, 2004 01:13

według mnie to ma za wysoki ten spoiler, chyba tak sie nazywa to coś z tyłu na bagażniku ??
True - Sob Wrz 18, 2004 02:47

tenstół ma taki byc :wink: ..poprostu pasuje do tej stylizacji , gorzej jakby sie gryzlo ..bo nie zawsze pasi :P
kisia - Sob Wrz 18, 2004 02:53

i tak mi sie nie podoba
Asienka - Wto Wrz 21, 2004 11:48

Ja lubie F1 i moto GP :D
True - Czw Wrz 23, 2004 19:49

czy wszystkie Aski ciagnie do F1 :wink: ..miło ,że jakies kiebiety sie tym interesuja ja moze mniej F1 ale GP :mg:
Uszatek - Nie Wrz 26, 2004 23:50

True, niezła ta alfka :D AR156 to w ogóle piękny samochód :) Tylko w tym egzemplarzu te lexus-lights troche zbyt plastikowe... ale poza tym bardzo ładna :)
kisia - Nie Wrz 26, 2004 23:55

wszystkie alfki są ładne, piękne i cudowne :)
Uszatek - Pon Wrz 27, 2004 00:12

Nie Kisiu, AR 166 (ta starsza) to jest jedno z brzydszych aut jakie nosiła ta Ziemia, BLEH.
kisia - Pon Wrz 27, 2004 00:33

Uszatek, nie znasz się :P
adams - Czw Gru 09, 2004 01:13

Uszatek a 156 podobala ci sie ?

Wiedz ze za wzor do 156 posluzyl 166 ktory byl jakby modelem.



Design 166 wspanialy na zewnatrz jaki i w srodku! Samochod nietuzinkowy !

kisia - Czw Gru 09, 2004 01:37

ja tam wole 155 :P
krystian - Sro Paź 26, 2005 13:27

jesli ktos nie lubi alfy tzn ze nie za bardzo zna sie na motoryzacji. ta czarna alfa jest ladna aczkolwiek ja bym ja widzial troche inaczej .
krystian - Sro Paź 26, 2005 13:34

a co do rajdow....tam wszystko tak szybko sie zmienia ze nie nadazam. wiadoma rzecza jest fakt ze mistrzem nad mistrzami zawsze bedzie El Matador. do niedawna imponowal mi Marcus Gronholm, koles robil cuda na rajdach. teraz jego miejsce zajmie najprawdopodobnije sebastian loeb.
Major - Sro Paź 26, 2005 13:39

Ta czarna alfa może i ładna, ale oszpecają ją białe lampy. Brzydkie matowe klosze to nie to czego spodziewałbym się po wizualnym tuningu. Spoiler troche wygląda jak ten oryginalny, ale z drugiej strony chyba słabo wkomponowany w sylwetke auta. Popieram Krystiania, zrobiłbym to auto inaczej.
kisia - Czw Paź 27, 2005 01:33

e tam moja AR była ładniejsza :P , a teraz powracamy do tematu r a j d ó w :cisza:
Bodzio - Sro Gru 07, 2005 16:00

a co do tematu rajdow to ja mam lekkiego fioła na tym punkcie :P
teraz w niedziele sa Mistrzostwa Tych ja jade na bank nie jest to jakies
super rajdowanie, ale jesli to kogos kreci to napewno bedzie zadowolony :D

Kaśka... - Sro Paź 11, 2006 10:45
Temat postu: RALLY LAN PARTY
Zapraszam serdecznie wszystkich miłośników rajdów samochodowych i nie tylko na Signum Rally Lan Party już w tą sobotę w hali sportowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
Więcej szczegółów dotyczacych imprezy znajdziecie na stronie w w w signum.gliwice, p l

Kaśka... - Sro Paź 18, 2006 08:11
Temat postu: Wyścig górski
Coś ten temat zaniedbany a przecież to piękny sport :)

Już w niedziele startuje kolejna eliminacja wyścigu górskiego na Górze Św. Anny, ktoś z naszych forumowiczów sie wybiera? :)

Tonio - Sro Paź 18, 2006 12:35

hmm... ze ja go wczesniej nie zauwazylem :P moze zreanimujemy temat?? :>
Kaśka... - Sro Paź 18, 2006 14:00

Tonio bardzo dobry pomysł :) ja jestem za :)
Tonio - Sro Paź 18, 2006 15:30

no to moze zaczne od tego ze koledzy ktorzy jezdza namawiaja mnie zebym kiedys wystartowal w SRS'ie, w sumie moj maluch byl tworzony z mysla o startach w rajdach ale braklo kasy, no i zapal z fantazja tez sie skonczyly, ale lubie sobie poogladac...
Kaśka... - Sro Paź 18, 2006 21:50

Myślę, że start w SRS-ie a teraz to już w SRRS-ie :) bo to nowa impreza, może być dobrym pomysłem, wiele uczy i zdobywa się cenne doświadczenie :) W tym roku rozpoczęcie jak i zakończenie tej imprezy było pod M1 w Zabrzu.
Tonio - Sro Paź 18, 2006 22:02

Wiem moi znajomi startowali tak w SRRS'ach jak i Rally Sprintach... w Sosnowcu na sprincie kumpel nawet półośke ukrecil... i duza czesc sezonu mial z glowy
Kaśka... - Czw Paź 19, 2006 07:35

Kolejna ciekawa impreza odbędzie się 28.10 w Będzinie, będzie to super sprint w mieście a do tego dla 30 najlepszych załóg 5km oes :) oj będzie sie działo :)

Najbardziej smuci mnie to, iż władze Gliwic nie są zainteresowane w żaden sposób wspieraniem takich imprez na naszym terenie. Juz szybciej i z dużą pomocą wychodzi UM Zabrza. Są przychyli dla organizatorów i chcą aby się takie imprezy odbywały na ich terenie. Um w Gliwicach wychodzi chyba z założenia, iż lepiej jak się ludzie spotykają nielegalnie na strefie lub w innych miejscach i tam jeźdżą :/ ech co za urzędnicy :(

Tonio - Pon Paź 23, 2006 23:18

Wiem ze to tak nie zabardzo do tego tematu, pewnie zaloze osobny ale tu mi to tez pasuje moze ktos chce sie pobawic w rajdy ale nie ma czym... kumpel chce sprzedac ciekawa h t t p;//w w w allegro, p l/show_item.php?item=136710342]zabawke
Kaśka... - Nie Mar 04, 2007 20:42
Temat postu: 13 SRS
Serdecznie zapraszamy na 13 Studencki Rajd Samochodowy w Gliwicach, szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie : h t t p;//w w w sekcja.signum24, p l


Do zobaczenia :)

Kaśka... - Wto Cze 05, 2007 20:20

Hejka już niedługo 64 Rajd Polski, najważniejsza rajdowa impreza w Polsce, czy ktoś się wybiera?
krystian - Wto Cze 05, 2007 20:28

niestety jak dla mnie to za daleko. szkoda, ze rajd poslki nie oznacza wyscigow na terenie calego kraju a tylko polnocno wschdnia polska. ale na bank bede sledzil wyniki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group