dupiate forum

Nasze miasto - Dentyści w Gliwicach

kaszanna - Sro Sie 31, 2005 06:48
Temat postu: Dentyści w Gliwicach
Do tej pory trafiałam albo na partacza albo na naciągacza albo jedno i drugie na raz :zdegustowany: Mam dość. Zęby mam mocne, raczej zdrowe. A przez dentystów parę zniszczonych :/
Proszę mi polecić dobrego, miłego i niedrogiego dentystę. I to na już bo mi ząb się kruszy :przestraszony:

bocianu - Sro Sie 31, 2005 06:51

j/w...
ja mialem jedną dobra pania dentystke w Bytomu.
ale sie wypowadziła gdzies hen...

Czarnulka - Sro Sie 31, 2005 07:09

Hmmm...ja bym poleciła Panią Kucelman...ale ja wiem czy ona taka tania :niepewny: Zdaje mi się,że normalna...
espi - Sro Sie 31, 2005 07:13

Polecam Eurodent na Pl Piastów (za warsztatem samochodowym czy myjnią, nie wiem co to takiego :niepewny: ) . Mają umowę z NFZ, więc dopłacasz tylko do dobrych plomb. Tam są własciwie sami dobrzy dentyści. Ja chodzę do dr Sawickiej i moja Emi juz też. Emi uwielbia chodzic do dentysty. :hyhy:
bocianu - Sro Sie 31, 2005 07:28

złote dziecko.
ja podobno za młodu jechałem po dentystkach "z karata".
dzis juz jakos daje rade...

Fenix - Sro Sie 31, 2005 07:43

Ja też jak musze a nie lubie tego chodze do pani Kucelman tania nie jest ale robi to solidnie...
Asienka - Sro Sie 31, 2005 08:06

Ja chodze do Radanu i nie narzekam :) lubie chodzić do dentysty bo nigdy mnie nie boli :)
cinque - Sro Sie 31, 2005 08:13

Fenix napisał/a:
pani Kucelman tania nie jest ale robi to solidnie...

zgadzam się, też ją moge polecić :)

a może ktoś zna tańszego dobrego? :D

Fenix - Sro Sie 31, 2005 08:15

:P Wyrwac moge ci sam i za darmo na zywca........
Czarnulka - Sro Sie 31, 2005 08:16

Widzę,ze pani Kucelman ma wzięcie :hyhy: :P Ale naprawdę dobry dentysta,zawsze mnie chwali za ząbki :D :zawstydzony:
Dorotka - Sro Sie 31, 2005 08:32

a ja za to polecam Panią dr Ligię ?adoń, przyjmuje na Dolnych Wałów 20 i Zygmunta Stareo 18 - walczy o kazdy ząbek jak lwica i na ogół wygrywa ta walkę :) Jest prawdziwym mistrzem świata i okolic, szczególnie jeżeli chodzi o pacjentów panicznie bojących sie dentysty (do których niestety się zaliczam). Na ogół jak przychodziłam do niej na wizytę to zostawiała na chwilę pacjenta którego miała na fotelu i przychodziła do mnie do poczekalni najpierw posmarowac mi dziąsła maścią mrożąca (najczęściej malinową dla dzieciorków), potem robiła mi serię zastrzyków zniezulających i wracała skończyc z pacjentem którego miala a fotelu. Potem jak już miałam ryjka prawie jak z drewna i nie uciekłam w iędzyczasie z poczekalni to zapraszała mnie na fotel. Teraz chodze do niej nie tylko z moją szczęką ale i z Matikowymi mleczakami i jestem dziwnie przekonana że to głównie dzięki niej moje dzieszko nie ma takiego urazu do dentystów jak ja :) nawiasem mówiąc jak boruje zęby Matikowi to on siedzi u mnie na kolanach trzymając głowę na mojej klatce piersiowej - matik siedzi i się świetnie bawi jak Pani doktor do niego gada przy borowaniu a ja siedze i ryczę jak bóbr, wychodze na ogół stamtąd w mokrej bluzce mimo że to nie mnie w dziubie dłubie :zawstydzony:
Czarnulka - Sro Sie 31, 2005 08:34

Jakie to słodkie :D Szkoda,ze nie mam co naprawiać,bo bym się do niej wybrałą ;) :P
Mariusz - Sro Sie 31, 2005 09:19

burek napisał/a:
Polecam Eurodent na Pl Piastów (za warsztatem samochodowym czy myjnią, nie wiem co to takiego :niepewny: ) .

I warsztat samochodowy (VECTOR) i myjnia samochodowa ;)

glewitz - Sro Sie 31, 2005 13:32

a ja chodze do dentysty do zabrza, na Curie-Skłodowskiej
kaszanna - Czw Wrz 01, 2005 06:48

Dorotka bardzo mnie zachęciła do tej dentystki ;) Zaczęłam mieć uraz do dentysty i normalnie boję się iść :przestraszony:
Dorotko, a jak z kosztami?

kobi - Czw Wrz 01, 2005 07:39

Wczoraj byłem u dentysty :P Pani się nazywa Teluk. Chyba dobra jest, ale to się dowiem za jakiś czas ;)
Szamanka - Czw Wrz 01, 2005 09:34

kobi, no wczoraj o chyba na nia zes wszystkim rzucal...co?

przyznaj sie :D

kobi - Czw Wrz 01, 2005 10:14

Szamanka napisał/a:
co?

Nie :P Ale to ma związek z tym :kwasny:

Szamanka - Czw Wrz 01, 2005 11:02

Biedaczysko



no ale ja bym tam sobie obcej babie w gebe nie dala zagladnac :rotfl:

kisia - Sob Wrz 03, 2005 02:12

Dorotka napisał/a:
dr Ligię ?adoń

, jeżeli ta pani przyjmowała iedyś lub nadal przyjmuje również na Okrzei koło GCE to ja jej nie polecam. Tak mi zrobiła dwa zabki ze przez całą ciąże chodziłam do innej dentystki, która mi je leczyła by nie trzeba było usuwać :kwasny:

glewitz - Sob Wrz 03, 2005 07:23

fajnie :/
Czarnulka - Nie Wrz 04, 2005 13:52

Yyyy :zdziwko: To chyba jednak się do niej nie wybiorę :niepewny:
kisia - Nie Wrz 04, 2005 14:10

z dentystami, jak z lekarzami jednemu pomoga innemu nie :zdegustowany:
FlashMan - Nie Wrz 18, 2005 18:02

Ja gorąca zapraszam do Pana Stefańskiego, do ?abęd.
p4cz3k - Pon Wrz 19, 2005 11:46

dentysta - :zdegustowany: :dobani: :zakrecony: :szok: :przestraszony: :orany: :rozpacz: :krzeslem: :help: :kijemgo: :ban?:
ziutek997 - Pon Wrz 19, 2005 11:49

Ja dzisiaj byłem z rańca znowu u dentysty:) I w najbliższym czasie czekają mnie ejszcze przynajmniej 4 wizyty :)
p4cz3k - Pon Wrz 19, 2005 12:47

unikam jak ognia dentysty :/

na szczescie mam zdrowe zabki ... a jak juz dentysta to tylko w bukowinie tatrzanskiej...hehe bo tam pracuje moja ciocia ktora wie jak sie ze mna obchodzic :=]

Titanic - Pon Wrz 19, 2005 16:57

No ja chodzę do Eurodentu i też jestem zadowolony ale czeka mnie kanałowe i szukam tańszej przychodni...
Major - Pią Wrz 30, 2005 23:54

Ja ostatnio byłem pierwszy raz od 4lat albo i 5 ale na szczescie nie było źle. Dwa zęby do zrobienia, jeden do poprawienia :D Ale byłem juz u innego dentysty. Od dziecinstwa chodzilem do jednej, ale przestalo mnie stać na nią :D
Piotrulek - Sob Paź 01, 2005 16:28

Major napisał/a:
ale przestalo mnie stać na nią



powiuedz gdzie przyjmuje,abyśmy się nie natknęli na klęskę finansową...

Major - Sob Paź 01, 2005 20:07

Powiem ci ze ona nie jest taka droga, a i dobrze wykonywala swoją prace (bo nie wiem jak jest teraz), ale to u mnie z kasą poprostu krucho. Przyjmuje/owała koło placu piłsudskiego w tym wieżowcu wielkim za bramą, nie wiem jak ta dzielnia sie nazywa.
ziutek997 - Nie Paź 02, 2005 12:23

Ja mam świetną dentystkę :) i wiekszość wizyt obywa się bez jakichkolwiek opłat :D
a jak już za coś trzeba zapłacić to ceny są umiarkowane :) Wszystkim cierpliwym polecam stomatologa w przychodni na Obrońców :D

Major - Nie Paź 02, 2005 14:45

Ja teraz wszystkie wizyty mam za darmo i nawet dentystka sprowadza mi material specjalnie. Ale to dlatego ze znajoma wiec obecnie mam dosc komfortową sytuacje.
kisia - Pon Paź 03, 2005 02:05

w tym tygodniu ide do dentysty :przestraszony:
ziutek997 - Pon Paź 03, 2005 13:25

kisia, nie przejmuj się ja mam w przyszłym tygodniu dwie wizyty :D
kobi - Pon Paź 03, 2005 14:25

kisia napisał/a:
w tym tygodniu ide do dentysty

Może pójdziemy razem? Też muszę się umówić na wizytkę w tym tygodniu. Zawsze to raźniej we dwójkę :D

cinque - Wto Paź 04, 2005 09:44

W Zbrosławicach podobno jest świetna dentystka, czy może wiecie coś o niej?
Zostałam zapisana na wizytę.... 28 listopada :)

frohike - Wto Paź 04, 2005 11:26

cinque, no juz dalej nie mogłas znalezc sobie specjalistki? :)
cinque - Wto Paź 04, 2005 11:32

frohike, jezdza do niej zachwyceni znajomi, to mnie zabiorą
podobno jest świetna, wolny termin pierwszy (wczoraj) miała właśnie 28.11, poza tym
robi różne zabiegi, nie wiem jakie, to się nie wymądrzam, na koszt NFZ, za to samo gliwiccy dentyści kazali sobie normalnie płacić

generalnie, jeśli ktoś zachwyca się swoim dentystą, to musi to być mistrz świata :)

kk - Sro Lip 05, 2006 08:12
Temat postu: Dentysta, Stomatolog
Witam

Drodzy forumowicze, czy Możecie polecić jakiegoś, w miarę niedrogiego i dobrego stomatologa , naprawiającego ząbki w Gliwicach?

.. zrobiło sie kilka dziurek w zębach :P

Z góry dziękuję za informacje.

Alinka - Sro Lip 05, 2006 08:18

ja chodze do dentysty u mnie na wsi, kobieta jest mloda i strasznie miła, ma fajne narzedzia, robi wszystko bezbolesnie.. i ja mam wszystko za darmo bo z kasy chorych...no tylko terminy hmm ostatnio bylam u niej 30 maja.. a kolejna wizyte mam 28 lipca :P
kk - Sro Lip 05, 2006 09:21

Alinka napisał/a:
ja chodze do dentysty u mnie na wsi, kobieta jest mloda i strasznie miła, ma fajne narzedzia, robi wszystko bezbolesnie.. i ja mam wszystko za darmo bo z kasy chorych...no tylko terminy hmm ostatnio bylam u niej 30 maja.. a kolejna wizyte mam 28 lipca :P


A "z kasy chorych" to robi tylko standardowe plomby albo wyrywanie, czy np. światło- czy chemo-utwardzalne tez zrobią (dopłacając ewentualnie różnicę pomiędzy lepszym a standardowym wypełnieniem) ?

Alinka - Sro Lip 05, 2006 10:50

hmm no wiesz robi plomby takie ciemne.. nie wiem jak one sie nazywaja, ale mozna tez doplacic 50zl, za jakies inne plomby, zalezy jak duza dziura w zebie. wyrywac jeszcze u niej nie wyrywalam hih:) ale wiem ze te plomby ktore u nas sa refundowane z kasy chorych, w angli drogo kosztuja:)
kisia - Sro Lip 05, 2006 12:00

Ja znam bardzo dobra dentystke, delikatną, cierpliwą, zajmuje się zabkami dorosłych jak również dzieci ale chyba do tanich nie należy.
Nazywa sie Kondratowicz ( imienia nie pamietam ) ma gabinet m.in. na ul. Kościuszki 21

Ilonka - Sro Lip 05, 2006 12:23

Od dawna zastanawiam sie nad tym gabinetem h t t p;//w w w vidental, c o m, p l/
Brzmi rewelacyjnie, ciekawa jestem jak w praktyce.. wiec jesli ktos sie tam uda, to prosze o relacje :>

kk - Sro Lip 05, 2006 12:27

kisia napisał/a:
Ja znam bardzo dobra dentystke, delikatną, cierpliwą, zajmuje się zabkami dorosłych jak również dzieci ale chyba do tanich nie należy.
Nazywa sie Kondratowicz ( imienia nie pamietam ) ma gabinet m.in. na ul. Kościuszki 21


Dziękuję za informację
Masz może gdzieś pod ręką numer telefonu do tej pani?

kisia - Sro Lip 05, 2006 12:39

Krzysiu, bardzo proszę 502035598, to nr tel. do dr. Kondratowicz :)
Jezeli bedziesz sie tam wybierac to zapytaj na wstepie o ceny :)

Piotrulek - Sro Lip 05, 2006 17:10

kisia napisał/a:
Nazywa sie Kondratowicz ( imienia nie pamietam ) ma gabinet m.in. na ul. Kościuszki 21



o imię zapytaj Jacka13,hahahahahahahahahaah pewnie Halina,hahahahahahhahaha

Harcerka - Sro Lip 05, 2006 18:41

ja chodze na sikornik na Zurawia...
do Zakrzewskiej

Piotrulek - Sro Lip 05, 2006 19:21

Powiem inaczej,zaczynam uslugę u Pani doktor Ewy (nazwiska nie pamiętam,mam gdzieś w notatkach...)na ulicy Daszyńskiego 30 gabinetów sporo,a pacjentów jeszcze więcej,cały czas kolejka,chyba sam zostanę tam pacjentem...
Harcerka - Sro Lip 05, 2006 20:04

Ewa Gas-Szymanowska

niezla.. ale gabinet cienko wyposazony...
a poza tym straszny tłok w poczekalni

Asienka - Czw Lip 06, 2006 17:11

Ja chodze czasmi na Basztową do Radan-Medu lub do Dentinalu na Zwycięstwa (drożej)
kaszanna - Pią Lip 07, 2006 09:44

Dentes, na Derkacza, dr Ewelina Nycz. Teraz do dentysty chodzę z chęcią :super:
zolw - Czw Lis 30, 2006 21:05
Temat postu: Dobry dentysta w Gliwicach?
Proszę o propozycje ...
siebawie - Czw Lis 30, 2006 22:54

zolw, ........... podepnę się do proźby
super_sonic - Pią Gru 01, 2006 01:53

polecam doktor szymanowska , ma gabinet na ulicy daszynskiego kolo piekarni "toporek", kobieta jest bardzo sympatyczna, jeszcze mi sie nie zdarzylo by jej plomba wypadla
Dorothea - Pią Gru 01, 2006 11:18

super_sonic, a w jakie dni przyjmuje i jakie ma ceny?
loki - Pią Gru 01, 2006 13:37

Pani Szymczyk-Styka, Gliwice, Niedbalskiego 14... korzystam od kilku lat i polecam serdecznie
Re-wersJa - Pią Gru 01, 2006 19:16

ja bywam u świetnej dentystki ale w Zabrzu, kobieta ma niesamowite wyczucie i jest równą babką ;) to jest ulica skłodowskiej bodajże, wieżowce koło multikina
ma podpisaną umowę z kasą chorych więc płaci sie tylko za plomby

super_sonic - Sob Gru 02, 2006 16:23

Dorothea nie wiem jakie ma ceny bo zawsze biore plombe refundowana z funduszu :P a przyjmuje codziennie
Dorothea - Pon Gru 04, 2006 10:30

super_sonic, dziekuje za odpowiedz
Monique - Pon Gru 04, 2006 17:49

bylam dzisiaj u dentysty.. kolo Placu Pisatow.. polecam wszystkim..
Mariusz - Czw Lut 15, 2007 19:44

Mam ktoś jakichś ostatnio sprawdzonych dentystów ?

Jeden ząbek mi strasznie reaguje na nagłe zmiany temperatur.
Poza tym u dentysty byłem jakieś 9 miesięcy temu. Pora na kontrolę.

Anula - Czw Lut 15, 2007 19:58

Mariusz,
polecam dr. Ewelina NYCZ w gabinecie na Sikorniku, ul. Derkacza 15.
jej dokładnośc rozbraja, jest świetna
DENTES
tel 032/232-49-49, 032/232-45-91

Arex30 - Wto Wrz 25, 2007 09:46
Temat postu: Dentysta
Często w naszym szarym codziennym zyciu spotykamy osoby którym osioł był powiedzieał: "Zainwestuj w tic-tac'i bo Ci jedzie"
Czy to jest norma w społeczeństwie czy nasze zakłady dentystyczne robią byle jak czy też ...
W temacie oczekuje zarówno dyskusji na temat zakładów dentystycznych ,samych dentystów jak i profilaktyki.

kaszanna - Wto Wrz 25, 2007 10:53

Arex30, wszystko zależy od ludzi, chęci a przede wszystkim od pieniędzy. Sama profilaktyka często nie wystarcza, są różne zęby i niektórych, choćby nie wiem jak się starali, próchnica atakuje często. Wyobraź sobie sytuację: zarabiasz niewiele, ledwo wystarcza Ci do wypłaty. A tu bach: dziura w zębie. I tu masz wybór - albo nie płacisz za czynsz albo idziesz do dentysty. Tu już sprawa priorytetów wychodzi.
Jeśli chodzi o zapaszek ;) Często jest to sprawa żołądkowa, a nie zębów. Wystarczy wybrać się do lekarza, dowiedzieć się co i jak i tik-taki niepotrzebne ;)

Jeśli chodzi o profilaktykę: jestem zaskoczona jak wiele dzieci w wieku mojej córki ma próchnicę :kwasny: Opinia, że to mleczaki i tak wypadną jest dla mnie nieporozumieniem. Szczoteczkę do zębów córce dałam kiedy nawet zębów nie miała. Od zawsze mówiłam jej jak ważne jest mycie zębów, zresztą widzi, że sama dbam o swoje więc ma skąd brać przykład. Gdy nie ma możliwości - żuje gumę. Nauka żucia była poświęceniam dla jej żołądka bo ilości połkniętych nie liczyłam ;) Teraz nawet nie muszę jej przypominać o myciu zębów, weszło jej to w nawyk.

Sou - Wto Wrz 25, 2007 11:41

A ktos cos wiecej poleca? Od razu piszcie czy NFZ czy nie bo to raczej wazne;)
kisia - Wto Wrz 25, 2007 22:54

kiedys chodziła do dr Kondratowicz, przy ul Kościuszki 21 ale nie miała umowy z NFZ więc dużpo kasy poszło na zaledwie pare ząbków. W wakacje byłam zmuszona iść z najmłodsza i wybrałam (za radą Burka)Eurodent na Pl Piastów obok warsztatu smochodowego. Wizyty nie sa drogie bo mają podpisana umowę z NFZ. Moge polecic dr. Mateusza Grucę i dla dzieci panią dr Wieczorek :)
espi - Sro Wrz 26, 2007 05:33

Heh, a ja już zmieniłam gabinet. Najpierw zmieniłam samej Emi, potem poszedł mąż a na końcu ja. Niestety gabinet, do którego chodzimy teraz nie ma umowy z NFZ, za to podejście do dzieci mają rewelacyjne.
magusia24 - Pią Wrz 28, 2007 11:52

Ja chodze do dr.Karmanskiej i jestem bardzo zadowolona. Ma gabinet prywatny ale przyjmuje tez w przychodni na ul.Opolskiej.
Arex30 - Pią Wrz 28, 2007 18:47

poszukuje takiego dentysty co to ma wszystko łącznie z rentgenem bo nie mam czasu na robienie fotek... :(
Dorothea - Pią Wrz 28, 2007 20:21

magusia24, czy kiedykolwiek będąc u tej pani stomatolog czułas jakikolwiek dyskomfort?Najbardziej oczywiscie chodzi mi o ból. Ból w czasie borowania, czy ból w czasie wyrywania, cokolwiek?!
fekete - Pią Wrz 28, 2007 22:03

Arex30 napisał/a:
poszukuje takiego dentysty co to ma wszystko łącznie z rentgenem bo nie mam czasu na robienie fotek...
W Eurodencie na Placu Piaastów mają rentgena.
Grabarz - Sob Wrz 29, 2007 10:02

Arex30 napisał/a:
poszukuje takiego dentysty co to ma wszystko łącznie z rentgenem bo nie mam czasu na robienie fotek...


Arex masz do takiego dentysty 2 minutki piechotą - na Kozielskiej. Mniej więcej na wysokości tej budki z kurczakami, ale po drugiej stronie. Minus jest taki, że tam nie ma umowy z NFZ

magusia24 - Nie Wrz 30, 2007 11:34

Dorothea napisał/a:
magusia24, czy kiedykolwiek będąc u tej pani stomatolog czułas jakikolwiek dyskomfort?Najbardziej oczywiscie chodzi mi o ból. Ból w czasie borowania, czy ból w czasie wyrywania, cokolwiek?!

Zawsze do borowania biore znieczulenie wiec o bolu nawet nie ma mowy.Zebow u niej jeszcze nie wyrywalam.Za to leczylam zęba kanalowo i jestem zadowolona. A poza tym w/w dentystka ma tez bardzo dobre podejscie do pacjentow. Kiedys bylam prywatnie u dentystki na ul.Rybnickiej i jej zachowywanie pozostawialo wiele do zyczenia.Nie czulam sie u niej dobrze.

Sou - Pon Paź 01, 2007 23:24

magusia24 napisał/a:
Zawsze do borowania biore znieczulenie wiec o bolu nawet nie ma mowy.


A kto nie bierze znieczulenia ? o_O

Gmeras - Wto Paź 02, 2007 05:30

Sou napisał/a:
A kto nie bierze znieczulenia ? o_O
chyba wiekszosc ja np nie biore do borowania
espi - Wto Paź 02, 2007 08:37

Ja nie biorę zwykle. :niepewny:
Aisha Yildirim - Wto Paź 02, 2007 08:49

Polecam pania Joanne Kokoszke z ul. Daszynskiego. Jest przemila , cierpliwa osoba, znakomitym fachowcem... a jej najlepsze referencje to moja tchorzliwa i histeryczna niewyobrazalnie corka ktora po wizycie u niej przestala bac sie dentysty :) .... a miala robiona ekstrakcje....:).... nie ma kolejek , wszystkie wizyty umawiane na telefon, super wyposazony gabinet.... jedynym minusem sa ceny :kwasny:
magusia24 - Wto Paź 02, 2007 09:28

Sou napisał/a:
A kto nie bierze znieczulenia o_O

Jak widzisz sa osoby ktore nie biora :]

Grabarz - Wto Paź 02, 2007 16:04

A ja powiem tak - nigdy nie brałem znieczulenia do borowania, aż tu przytrafiło mi się wyrywanko (to już ze znieczuleniem). Jako, że ząb obok tego spisanego na straty miał dziurkę, dentystka mi go wyborowała. To mnie tylko utwierdziło w borowaniu bez zastrzyków - uczucie było beznadziejne i na dodatek nie wiedziałem co się dzieje w danej chwili :/
Jacek13 - Wto Paź 02, 2007 18:04

Gliwiccy dentyści to banda nieudaczników.Wczoraj byłem u ośmiu z nich i żaden ie podiął sie wyrwania mi zęba.Muszę jechaćdo Zabrza do kliniki może tam się odważny znajdzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
Dorothea - Sro Paź 03, 2007 10:52

Jacek13, a co sie stało z Twoim zębem ze tylu dentystow sie przestraszyło??
Jacek13 - Sro Paź 03, 2007 13:17

Dorothea napisał/a:
Jacek13, a co sie stało z Twoim zębem ze tylu dentystow sie przestraszyło??
Z zębem nic,tylko ja jestem felerny,bo wszędzie mówiłem że jestem po przeszczepie i to wywoływało u nich grozę. :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
Dorothea - Sro Paź 03, 2007 14:34

Jacek13 napisał/a:
po przeszczepie i to wywoływało u nich grozę.


oj no cos Ty , ale jaja nie spodziewałabym sie tego

Jacek13 - Sro Paź 03, 2007 17:57

Dorothea napisał/a:
oj no cos Ty , ale jaja nie spodziewałabym sie tego
Ja też ale po tym wypadku w ?odzi chyba zaczeli dmuchać na zimne :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
kisia - Sro Paź 03, 2007 21:43

Jacek13 napisał/a:
Dorothea napisał/a:
oj no cos Ty , ale jaja nie spodziewałabym sie tego
Ja też ale po tym wypadku w ?odzi chyba zaczeli dmuchać na zimne :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
no ale chyba to nic złego ze dmuchaja na zimne :niepewny:
Jacek13 - Czw Paź 04, 2007 12:13

kisia napisał/a:
no ale chyba to nic złego ze dmuchaja na zimne
Może dla ciebie nie!!!Ale ja muszę chodzić i szukać.Dzisiaj byłem w Zabrzu w klinice gdzie w warunkach przypominających prosektorium grupa studentów wyrwała mi tego nieszczęsnego zęba.I nikt zbytnio nie wypytywał dlaczego tu jestem tylko zabrali się do roboty z małymi przerwami na konsultacje z panią doktor(nawiasem mówiąc ujmująco ładnej).I to na tyle :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
Raffie - Pią Lis 02, 2007 19:14

Polecam wszystkim dr Małgorzatę Warchoł w Centrum Stomatologii WARDENT na ul. Zygmunta Starego 31 (róg ?okietka), tel. 231 09 94. Nie jest za tanio ale za to dobrze leczy.
Mentos - Pon Gru 03, 2007 08:27

A ja polecam dr. Irene Śmieszek z Medicusa boczna Kościuszki.
Solith - Pon Sty 07, 2008 18:39

Ja przy przeprowadzce z Gliwic na okoliczną wieś, dostałam ulotkę od okolicznego dentysty, przyjmującego na Tarnogórskiej (w okolicy skrzyżowania z Żernikami, koło tego ogrodnictwa które jest po lewej jak jedzie się od Gliwic) i postanowiłam spróbować. Tak mi sie spodobało, że już od ponad 2 lat tam chodzę do pani doktor Słonczyńskiej (ma teraz chyba drugi człon nazwiska, bo ślub był w międzyczasie).
Gabinet bardzo przyjazny, prowadzony rodzinnie :) Tata dentysta chirurg, córka (p. Słonczyńska) i mama - pomoc dentystyczna :)
Gabinet oczywiście prywatny, więc ceny różne ale... jest to chyba nieliczny gabinet który ma na miejscu rentgen! I to nie taki jak jest w tym rentgenie kolo pl. pilsudskiego, tylko rentgen cyfrowy :D A taki jest ponoć o wiele mniej szkodliwy (można robić awet kilkanaście zdjęc dziennie, bez żadnej szkody dla organizmu!), do tego nie trzeba nawet wstawać z fotela, bo ramienie rentgena po prostu przusuwa się do pacjenta :) No i w sekundę po zrobieniu zdjęcia, ląduje ono w komputerze pani doktor (gdzie jest nasza karta, ze wszystkim zdjęciami ząbków jakie nam robili i historią) :) Ja np. przy leczeniu kanałowym miałam robionych parę zdjęc, bo pani doktor chciała dokładnie wszystko zrobić.
Wiem też, że pani doktor przyjmuje dzieciaki, i ma dla nich specjalne żele znieczulające (ja też je dostaję, przed wbiciem igły ze znieczuleniem hehe :D) o różnych smakach ;)
Naprawdę baardzo sympatyczny gabinet, taka rodzinna atmosfera. Nigdy nie miałam tak, żebym bez jakiegokolwiek stresu szła do dentysty a u pani doktor tak mam :D Wręcz zawsze przychodzę z rogalem na buzi :) Mimo że duuuuuuuuuuuuuużo się wysiedziałam na fotelu dentystycznym i wydałam duużo kasy.. :zalamany:

Pani doktor niestety przyjmuje tylko do końca tego tygodnia, bo potem idzie rodzić, ale pan doktor też jest chyba dobry :) Albo można poczekac, aż p. doktor wróci z macierzyńskiego. W każdym razie naprawdę polecam, warto spróbować.

MajkeL - Pon Sty 07, 2008 20:41

Solith napisał/a:
Gabinet oczywiście prywatny, więc ceny różne ale...

Czy mogłabyś coś napisać o cenach ?

Solith - Pon Sty 07, 2008 20:57

hm, no mogę się wypowiedzieć jedynie jeśli chodzi o zwykłe plomby, bo leczenia kanałowe miałam dwa chyba, ale nie pamiętam ile płaciłam :/
a jeśli chodzi o plomby, no to chyba drogo (ale mimo to polecam, bo ja jestem b. zadowolona) - ja płacę 100 zł za plombę ze znieczuleniem. ale czasami np, takie rzeczy jak przejechanie zęba fluorkiem mam za darmo :) no i za zdjęcie nie doliczają co też jest super :)

2alae - Pon Sty 21, 2008 23:16
Temat postu: Ja sie z Toba calkowicie zgadzam!!!
Dr Ladnon przyjmuje obecnie na ul. Gornych Walow w Dentinalu i jest najlepszym dentysta jakiego poznalam. Zawsze sluzy rada i a jak powiem ze sie boje (bo sie boje dentysty) znieczuli mi pol buzi, tak ze pozniej nic nie czuje i moze tam sobie robic co chce!! W dentinalu maja takze kontrakt z NFZ i ona zawsze mi takie leczenie zaproponuje zebym musiala jak najmniej zaplacic..a zeby sie trzymalo i ladnie wygladalo.Chodze do niej od dziecka i wiem ze dzieki temu mam jeszcze czym jesc i mam piekny usmiech! domyslam sie ze kazdy ma swoje za i przeciw ale ja z reka na sercu polecam dr Ladon!!!!!
Solith - Pon Sty 21, 2008 23:39

to ile średnio płacisz za zwykła plombę + znieczulenie? nie wiem czy nie będę musiała się wybrać gdzieś, a moja ukochana dentystka na macieżyńskim już.
kiedyś, przez całe dzieciństwo, aż chyba do 18 r.ż. chodziłam do Dentinalu, ale do innej babki.
a przy okazji, Dentinal o ile się nie mylę jest na Dolnych Wałów, mieszkałam tam całe życie :P chyba że znów go przenieśli?

2alae - Wto Sty 22, 2008 20:08
Temat postu: masz racje- pomylilo mi sie Dentinal jest na Dolnych Walow
Dentinal jest na Dolnych Walow!!!
z tego co wiem to jesli jest to przedni zab to te biale plomby(cos w nazwie z chemia maja :)))) sa na kase i jsa za darmo. W innym przypadku to za taka swiatloutwardzalna ostatnio placilam 70 zl ale wiem ze to wszystko zalezy od dziury..One sa chyba od 50 zl.A znieczulenie hmmm nie pamietam..ale popros o galaretke dla dzieci przed zaszczykiem :D:D ja tak zawsze robie to nic nie boli . Wiem jedynie ze ostatnio dostalam jakies takie francuskie znieczulenie i na prawde moga ci wtedy wszystko robic.. pozdrawiam

kisia - Pią Lut 29, 2008 00:24

słyszeliście o preparacie o nazwie Carisolv ? to preparat, który aplikuje sie na chorego zęba. Działa tak ze miejsce zaatakowane pruchnica zamienia w galaretke, która sie później zeskrobuje. Dentysta stosujący ten preparat nie musi używać wierteł, a pacjent nie musi obawiac się bólu bo takie leczenie nie boli. ciekawe ile kosztuje takie leczenie ?
fekete - Pią Lut 29, 2008 01:12

Jest to niewątpliwie dość ryzykowny zabieg, niektórym całe uzębienie może zamienić się w galaretkę :) .
kisia - Pią Lut 29, 2008 09:33

fekete, no własnie ponoć nie, ten preparat rozpuszcza tylko pruchnice, według ulotki leczenie nim jet równiez dlatego lepsze gdyz w żaden sposób nie uszkadza szkliwa i zdrowej części zeba, w przeciwieństwie do borowania kiedy to dentysta usuwając pruchnice usuwa nam odrobinę zdrowego zęba.
Aessa - Pią Lut 29, 2008 15:02

kisia napisał/a:
Dentysta stosujący ten preparat nie musi używać wierteł, a pacjent nie musi obawiac się bólu bo takie leczenie nie boli.


:oczami: Wtedy bez obaw zaczęłabym chodzić do dentysty. Też jestem ciekawa ile taki zabieg kosztuje. Pewnie i tak nie wszyscy dentyści będą go stosować i trzeba będzie szukać gabinetu, w którym można w ten sposób leczyć zęby.

kisia - Pią Lut 29, 2008 16:03

przeczytałam ta informacje w gabinecie na ul. Zygmunta Starego za Szpitalem wojskowym (tam gdzie swój gabinet maja równiez ginekolodzy dr. Stachurska - Mucha i Arabski) nie zpytałam sie tylko czy pani dentystka stosuje ten preparat. jak bede pamietac to do niej zadzwonie i zapytam
fekete - Pią Lut 29, 2008 20:21

kisia, chodziło mi o to, że są osoby niedbające o zęby, u których całe uzębienie to jedna wielka próchnica :hyhy: .
kisia - Sob Mar 01, 2008 00:35

fekete, hehe, no racja, jakoś nie zajarzyłam
Sou - Nie Kwi 13, 2008 22:11

No wiec chyba sie w koncu wybiore. Do prywatnego bo podobno ci na panstwowym garnuszku to nie za dobzi sa;]

Ktos cos poleca? Jak narazie siostra mowi ze kiedys gdzies na zlota czy bursztynowa chodzila i bylo spoko... w necie znalazlem VIDENTAL, troche daleko ale ladnie sie opisuja na h t t p;//w w w vidental, c o m, p l

Ktos cos moze doradzic? Najlepiej blisko centrum ;p

krzys - Wto Kwi 15, 2008 10:50

Euro-dent na zygmunta starego
Prywatny zakłąd, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Siostra tam sobie zęby robiła. Ja niebawem też tam będę musiał zawitać ...

kisia - Pon Lip 28, 2008 22:56

pisałam kiedyś o dr. Kondratowicz z ulicy Kościuszki.
Informuję, że pani dr. zmieniła adres na ul. Górnych Wałów 46, na I piętrze.
Nr tel 032/231-13-50, 502035598
gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20

Matrix - Nie Sie 10, 2008 21:09
Temat postu: Dobry stomatolog pilnie potrzebny
Pilnie potrzebuję kontaktu do dobrego stomatologa dla osoby która panicznie boi sie dentysty, chodzi o miłe i ciepłe podejscie do pacjenta, umiejetność odwrócenia uwagi od nieprzyjemnych zabiegów...itp(jakis gaz rozweselajacy, muzyka...itp), nie ma znaczenia czy kobieta czy mężczyzna, w gre wchodzi wyrwanie kilku zębów(oczywiscie nie wszystkich naraz), ale nie tylko. Dziękuję za ewentualne kontakty
Solid_Wood - Sro Sty 14, 2009 21:19

Sou napisał/a:
w necie znalazlem VIDENTAL, troche daleko ale ladnie sie opisuja na h t t p;//w w w vidental, c o m, p l


Ja również od dłuższego czasu się tam wybieram., Był ktoś? Jakieś wrażenia?

lacrimaa - Nie Sty 18, 2009 10:33

Ja byłam jakiś czas temu w Prodencie i byłam bardzo mile zaskoczona. Należę do tych, którzy panicznie boją się dentysty i oczywiście weszłam przerażona, ale juz po chwili było ok :) Zanim dostałam zastrzyk znieczulający dostałam 2x porcję żelu znieczulającego (takiego dla dzieci: :D ) zeby zastrzyk nie bolał... Podczas całej wizyty używano takiej małej kamerki i robiono mi zdjęcia (zęba oczywiście), zebym była na bieżąco z postępem prac. Na koniec pan doktor, juz po wszystkim pokazał mi na spokojnie wszystkie zdjęcia i wyjaśnił jeszcze raz co i dlaczego robił. spędziłam tam ponad 1,5 h ale była to najprzyjemniejsza wizyta :)
Tylko trochę kosztowna...

Sou - Pon Sty 19, 2009 00:09

Ja chodze do znajomego dentysty teraz. Balem sie strasznie ale jest ok. Namowil mnie zebym nie bral znieczulenia ( i tak boje sie panicznie igiel ) i rzeczywiscie nie potrzeba. Zrobil mi juz 2 dziury i kazda zajela mu moze po 5 minut wiercenia; ] Tak szybko to robi ze nawet mimo tego ze bardzo sie slinie ze strachy ;p nie zaklada odsysania itp ; ] No i zeby robi dobrze bo inni czlonkowie rodziny u niego robili i przez tyle lat nic nie "wyszlo" zlego ;] Dentysta ten przyjmuje na srebrnej 25 i to chyba jego prywatny zaklad.
kisia - Pon Sty 19, 2009 00:10

lacrimaa napisał/a:
Tylko trochę kosztowna...
no właśnie
a to
lacrimaa napisał/a:
używano takiej małej kamerki i robiono mi zdjęcia (zęba oczywiście), zebym była na bieżąco z postępem prac. Na koniec pan doktor, juz po wszystkim pokazał mi na spokojnie wszystkie zdjęcia i wyjaśnił jeszcze raz co i dlaczego robił.
wydaje mi sie że jest naciąganiem pacjenta na dodatkowe, niepotrzebne koszty.Po co komu fotograficzna dokumentacja leczenia zęba. Ważne żeby nie bolało i było dobrze zrobione, a nie uwiecznione na zdjęciach :zdziwko:
MacSen - Pon Sty 19, 2009 00:34

Kisia...To jest biznes. Jakoś tych bidoczków trzeba z kasy trzepać. Będzie czas że do zęba będą przez "dolny wywiew" zaglądać i też będziesz zadowolona :P

Tylko z drugiej strony dzięki pewnej dentystce na przeciw dawnej huty 1-ego(nawet nie wiem czy ona tam jeszcze działa) maja zęba straciłem na samym przodzie...To znaczy stracę bo się z innym zębologiem umówiłem i będę jakiś czas świszczał radośnie.

kisia - Pon Sty 19, 2009 03:00

MacSen napisał/a:
To jest biznes
dla mnie to naciąganie :zdegustowany: Sou, a pytają chociaz czy wyrażasz zgodę na zdjęcia?
MacSen, syskie tsy ząbki bedzie ci wylywać ? ;) nie, no to nie jest śmieszne,współczuję :/

lacrimaa - Wto Sty 20, 2009 19:32

kisia napisał/a:
lacrimaa napisał/a:
Tylko trochę kosztowna...
no właśnie
a to
lacrimaa napisał/a:
używano takiej małej kamerki i robiono mi zdjęcia (zęba oczywiście), zebym była na bieżąco z postępem prac. Na koniec pan doktor, juz po wszystkim pokazał mi na spokojnie wszystkie zdjęcia i wyjaśnił jeszcze raz co i dlaczego robił.
wydaje mi sie że jest naciąganiem pacjenta na dodatkowe, niepotrzebne koszty.Po co komu fotograficzna dokumentacja leczenia zęba. Ważne żeby nie bolało i było dobrze zrobione, a nie uwiecznione na zdjęciach :zdziwko:


Nie płaciłam za to dodatkowo, to było wliczone w wizytę. Cenę mi podano już przy telefonicznej rejestracji i obowiązywała ona w całej Prodencie, a są tam gabinety gdzie nie ma takiej kamery. Wiec nie czje się naciągnięta na dodatkowe koszty. A Prodentę poleciła mi znajoma, która miała ciężkie przejścia z zębami i jedynie tam dentyści zdołali jej pomóc...

agnusbe - Sro Sty 21, 2009 22:28

kisia napisał/a:
pisałam kiedyś o dr. Kondratowicz z ulicy Kościuszki.
Informuję, że pani dr. zmieniła adres na ul. Górnych Wałów 46, na I piętrze.
Nr tel 032/231-13-50, 502035598
gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20


No ja nie polecę tej Pani. Tzn jak chodziłam do niej i byłam zadowolona. Ale za kasę jaką wydałam na leczenie kanałowe (ponad 350zł a za "troszkę" bardziej skomplikowany 600zł) mogłaby być milsza. z zęba jestem zadowolona i nie przeszkadzałoby mi jej podejście do pacjenta gdyby nie jedna sytuacja.
Otóż wysłałam do niej mojego męża (a dodam że tak się boi stomatologa, że musiałam z nim czekać w korytarzu bo wiedziałam że może zwiać ;)). Miał też kanałowe więc wiadomo znieczulenie itd... Znieczulenie jednak nie działało, więc mąż dostał dodatkową dawkę, co tez nie pomogło. Z racji że chyba za bardzo na tym fotelu stękal dostał taki opiernicz że jak będzie się tak wiercił to wiertło jej złamie itd, że trzeba będzie rwać zęba... Nie powiem żeby nie miała racji... Ale można być milszym.

kisia - Sro Sty 21, 2009 22:32

agnusbe napisał/a:
Z racji że chyba za bardzo na tym fotelu stękal dostał taki opiernicz że jak będzie się tak wiercił to wiertło jej złamie itd, że trzeba będzie rwać zęba... Nie powiem żeby nie miała racji... Ale można być milszym.
ale wiesz czasami tylko porządny opiernicz działa
przemo1983 - Pon Sty 26, 2009 20:53

Witam
Wiecie moze gdzie przenieśli dentyste z Jagielońskiej nazywalo sie chyba ART-DENT. Teraz tam zrobili banki

Czarnulka - Pon Sty 26, 2009 21:34

Ja jestem zadowolona z dr Kałamarskiej...
W listopadzie usuwałam u niej ósemke,ktora mi sie wyrosła i pchała się na resztę zębów,zagrażając ich zniekształceniu...
Dzis zapisalam sie na kolejne usuwanie. Boli jak diabli (po zabiegu oczywiście),ale babeczka jest bardzo dokladna i sympatyczna ;)

agnusbe - Wto Sty 27, 2009 15:36

kisia napisał/a:
agnusbe napisał/a:
Z racji że chyba za bardzo na tym fotelu stękal dostał taki opiernicz że jak będzie się tak wiercił to wiertło jej złamie itd, że trzeba będzie rwać zęba... Nie powiem żeby nie miała racji... Ale można być milszym.
ale wiesz czasami tylko porządny opiernicz działa

hehe nie na kogoś kto boi się dentysty :P

Kala - Sro Mar 04, 2009 13:59

Polecam Panią Winiowską-Rój z przychodni na Strzody. Ja się bardzo, ale to bardoz boje dentysty, a ta pani sprawia, że boje się mniej i jest delikatna.
CrazyZELL - Pią Kwi 24, 2009 06:36

Brrrrr. CHyba i na mnie przyszedl czas zeby sie spotkac z dentysta :niepewny: .
h t t p;//w w w vidental, c o m, p l/ brzmi niezle.
Byl ktos, moze ktos cos powiedziec o tym gabinecie?
I jak z cenami, maja umowe z NFZ ?

Ona 17 - Sob Maj 16, 2009 16:31

Szukam dobrego i taniego dentysty w Gliwicach lub w pobliżu... mój stary dentysta za kanałówke bierze niby 300 zł, ale zawsze i tak coś sobie dolicza :/
kisia - Sob Maj 16, 2009 20:24

Ona 17 napisał/a:
Szukam dobrego i taniego dentysty w Gliwicach lub w pobliżu
po pierwsze tani i dobry chyba się wykluczają, po drugie proszę poczytac topik może coś znajdziesz ciekawego :)
k.borsuk - Pon Cze 08, 2009 22:35

Dobry i tani wyklucza sie niestety... polecam dr B. Waligore z Moniuszki 11 / alfa_dent
lenka - Pon Sie 03, 2009 11:51

Ja dzwoniłam ostatnio do VIDENTAL zapytac o ceny. Wizyta kontrolna - 100zł, jedno uzupełnienie(plomba) - 300 do 400zł.
k.borsuk - Pią Sie 07, 2009 17:00

te ceny maja chyba z sufitu... kontrola za 100... STRASZNIE DROGO
Bot - Pią Sie 07, 2009 22:21

k.borsuk napisał/a:
te ceny maja chyba z sufitu

Dokładnie... ;)

Basia K - Sob Sie 29, 2009 13:48

Mnie czeka kanałówka :przestraszony:
Idę do Vadentu na Jagiellońskiej (kiedyś w Sośnicy).Robiłam tam też zęby,jak byłam w ciąży,więc wiadomo bez znieczulenia i przeżyłam ;)
Teraz bardzo się boję i co noc śnią mi się zęby :zdegustowany:

OczkO - Sob Sie 29, 2009 16:22

a co myslicie o Stefanskim w ?abedach niedaleko dworca?
nathaliesweet - Czw Wrz 03, 2009 20:28

Ja zdecydowanie polecam panią doktor Anię Pietkiewicz. Przyjmuje w swoim gabinecie na Obrońców Pokoju. Nie jest kosmicznie droga bo naprawdę dobra plomba kosztuje ok 100 zł, a za wizytę kontrolną kiedy nic nie robi, to ode mnie zazwyczaj nic nie bierze, więc myślę, że dla "niestałych klientów" też nie będzie bardzo droga. Poza tym ma niesamowita cierpliwość. Jako nastolatka miałam ogromny uraz do dentystów jednak rodzice co jakiś czas próbowali mnie namówić na wizytę, więc szłam do pani Ani i przez godzinę siedziałam na fotelu nie otwierając ust, gryząc ewentualnie, a ona cały czas miłym i spokojnym głosem przekonywała mnie, że jednak mogłabym pokazać jej zęby. Po roku się jej udało i teraz chodzę do niej z przyjemnością.
Wiem też, że od kilku miesięcy w jej gabinecie 2 razy w tygodniu przyjmuje pan doktor, którego nazwiska nie pamiętam, ale tez jest dobry. Ceny takie same.

Wieczorny - Sob Wrz 05, 2009 11:36

ile teraz kosztuje kanałówka?
i ile to trwa?

Szamanka - Sob Wrz 05, 2009 11:56

Chodzi mi o wybielanie zebow...ktos wie i slyszal, gdzie robia i za ile?
Basia K - Nie Wrz 06, 2009 10:50

Wieczorny napisał/a:
ile teraz kosztuje kanałówka?


Od 150 zł

Basia K - Wto Wrz 08, 2009 10:09

Szamanka napisał/a:
wybielanie zebow...ktos wie i slyszal, gdzie robia i za ile?


Dziś znów byłam we wspomnianym przeze mnie Vadencie.Wypytałam się co i jak.
Są dwie opcje:
-wybielanie w gabinecie.Trwa 2 godz.Efekt natychmaiastowy.Cena 800zł.Może potem wystąpic nadwrażliwośc zębów.
-wybielanie "domowe".Dostaje się do domu "sprzęt",samemu aplikuje się płyn.Trwa to 2 dni.Cena ok.600zł

Wieczorny napisał/a:
ile teraz kosztuje kanałówka?
i ile to trwa?


Cenę już podałam-od 150zł.
Jeżeli nie ma poważnych zmian,to jest prawdopodobieństwo skończenia na jednej wizycie.

Wieczorny - Wto Wrz 08, 2009 15:39

dzięki. jutro zabiorę się wreszcie za przeczytanie całego wątku.
Basia K - Nie Wrz 27, 2009 18:44

A Medicus na Lelewela?
Czeka tam na mnie chirurg szczękowy (Boshe,jak to brzmi! ) :przestraszony:

Dorothea - Nie Wrz 27, 2009 20:17

Biedna Basia, dasz rade kochana nie taki chirurg straszny jak go malują
Basia K - Sro Wrz 30, 2009 14:41

Dałam radę,ale czuję się fatalnie...Przez jeden korzeń mam poszyte pół gęby :zalamany:

A ogólne wrażenia z Medicusa...takie sobie.Poczytałam cennik (nie tylko stomatologia)-drogo.Straszne poślizgi czasowe-umówiona byłam na 11.30,weszłam około godziny później....Pani doktor też nie sprawiła na mnie zbyt dobrego wrażenia.
Może dla swoich pacjentów jest inna...ja przyszłam przecież z innej przychodni....

Dorothea - Sro Wrz 30, 2009 21:44

Basia K napisał/a:
Przez jeden korzeń mam poszyte pół gęby :zalamany:


o matko :przestraszony: wspólczuje Ci bardzo

loki - Czw Paź 01, 2009 19:12

lenka napisał/a:
Ja dzwoniłam ostatnio do VIDENTAL zapytac o ceny. Wizyta kontrolna - 100zł, jedno uzupełnienie(plomba) - 300 do 400zł.


ja ostatnio bylem w Videntalu.... obsluga pierwsza klasa (zostalem przyjety w ciagu 1 godziny od momentu zgloszenia bolesnego problemu), gabinet z XXI wieku - poprostu jestem ciagle pod wrazeniem... a ceny sa na miare tego co oferuje ten gabinet

na miejscu jest rentgen, laser, gaz rozweselajacy... itd

za wyrwanie dolnej osemki (tzw. zab madrosci) 250zl
zabieg trwal dokladnie 10min razem ze znieczuleniem
przy okazji DOKLADNIE obejrzycie swoje zabki za pomoca kamery



ZERO jakiegokolwiek bolu, znieczulenie przez TheWand takze bezbolesnie :)
szczerze polecam tym, ktorzy badziej od bolesnych wydatkow boja sie bolesnych doznan w okolicy twarzy ;)

jan - Nie Paź 04, 2009 20:52

Dr. Czyżowicz gabinet przy ul Chorzowskiej w budynku Ruchu-był ktoś może?
Agabie74 - Pon Paź 19, 2009 10:17

Polecam Eurodent na PL Piastów :) Ja osobiście i moje dzieciaki chodzimy do dr Cybulskiego (ma fajne podejście do dzieci :) ) ale ogólnie wiem że ludzie sobie tam chwalą stomatologów. pozdrawiam
k.borsuk - Sro Sty 13, 2010 10:01

[quote="Szamanka"]Chodzi mi o wybielanie zebow...ktos wie i slyszal, gdzie robia i za ile?[/quote]

Wszystko zalezy od tego jakim systemem. Czy jest bardzo agresywne, czy delikatne dla zebow;
Lampa Zoom ok. 1500PLN, (nie jest to malo, ale efekt rewelacyjny) wybielenie nawet do B1 alfa_dent.net

Ania3 - Wto Lut 02, 2010 14:51

Witam
potrzebuje dobrego protetyka w gliwicach! moze byc prywatny byle solidny;)
z gory dziekuje

Basia K - Sro Lut 03, 2010 11:36

Ania3 napisał/a:
potrzebuje dobrego protetyka w gliwicach


Wspomniany przeze mnie Vadent też świadczy takie usługi.

Wieczorny - Sro Lut 03, 2010 14:00

a był ktoś z was może w euromed na zygmunta starego 18?
mam blisko z pracy i nie wiem...

Ania3 - Sro Lut 03, 2010 14:23

Basia K napisał/a:
Ania3 napisał/a:
potrzebuje dobrego protetyka w gliwicach


Wspomniany przeze mnie Vadent też świadczy takie usługi.


Czy moglabys mi polecic jakiegos lekarza stamtąd?


pozdrawiam

krzys - Czw Lut 04, 2010 08:08

Wieczorny, moja siostra u ortodontki tam była przez parę lat. Szczerze polecam. To prywatny zakład.
Basia K - Czw Lut 04, 2010 09:48

Ania3 napisał/a:
Basia K napisał/a:
Ania3 napisał/a:
potrzebuje dobrego protetyka w gliwicach


Wspomniany przeze mnie Vadent też świadczy takie usługi.


Czy moglabys mi polecic jakiegos lekarza stamtąd?



Ja chodzę do pani dr Bartosz-normalne leczenie.Anioł :) .Dziś idę z moją córką do jakiejś innej pani.Pierwszy raz,więc jeszcze jej nie znam.
Natomiast,jeśli chodzi o protetykę,wiem że np mój Tato chodził też do dr Bartosz,ona wszystko przygotowywała,jedynie samą protezę wykonywał ktoś inny.Wszystko odbyło się bardzo szybko w jednym gabinecie bez biegania gdzieś indziej.

Ja miałam pojedynczy ząb odbudowywany.Trwało to dwie wizyty,w tym kanałówka.

kisia - Nie Lut 07, 2010 23:47

Basia K napisał/a:
Ja chodzę do pani dr Bartosz-normalne leczenie.Anioł :) .Dziś idę z moją córką do jakiejś innej pani.
przepraszam, że pytam, ale skoro wspomniana dentystka jest taka super, to dlaczego ją zmieniasz ?
Basia K - Pon Lut 08, 2010 09:45

kisia napisał/a:
Basia K napisał/a:
Ja chodzę do pani dr Bartosz-normalne leczenie.Anioł :) .Dziś idę z moją córką do jakiejś innej pani.
przepraszam, że pytam, ale skoro wspomniana dentystka jest taka super, to dlaczego ją zmieniasz



Dlatego,że ta druga pani ma świetne podejście właśnie do dzieci.Poza tym przyjmuje w innych terminach,które mi bardziej odpowiadają.

kisia - Pon Lut 08, 2010 15:46

Basia K napisał/a:
ta druga pani ma świetne podejście właśnie do dzieci
oo to może i ja skorzystam. Daj proszę znać po wizycie u tej pani od dzieci, jak było :)
Basia K - Wto Lut 09, 2010 10:22

Byłyśmy w zeszłym tygodniu-na przeglądzie i usunięciu mlecznej 5-tki,która nie chciała sama wyjśc.
Dziś byłyśmy na leczeniu 6-tki.
Moja Ala jest zachwycona.Sama upomina się o kolejną wizytę :zdziwko:
Pani doktor nazywa się Alicja Elwirska,przyjmuje we wtorki rano a w czwartki popołudniu.

kisia - Wto Lut 09, 2010 23:11

Basia K dziękuję za informacje, a jak wygląda to cenowo ?
Basia K - Sro Lut 10, 2010 09:47

Za usunięcie ze znieczuleniem nie płaciłam nic. Natomiast wypełnienie do tej szóstki wybrałam białe-światłoutwardzalne + znieczulenie-w sumie 120 zł. No to chyba wszędzie są podobne ceny... ?
plusz0wy - Sro Lut 10, 2010 14:27

120zł ? Dlatego nie chodzę nigdzie prywatnie :P
trunks - Czw Lut 11, 2010 07:48

za wygode i jakość sie płaci ;)
Angel from hell - Nie Lut 21, 2010 15:23

Basia K ja niestety nie mogę się zgodzić z twoją opinią, co do protetyki, to nie sztuka założyć protezę, ale ją wykonać i przygotować a z tego co wiem pani Bartosz nigdy tego nie robiła, jedynie zakładała już gotowe preparaty zrobione przez innych lekarzy.
Co do zębów to tak mi zrobiła zęba za którego słono zapłaciłam że inny lekarz musiał mi go przerabiać i pytał co to za partacz mi go tak zrobił, ostatni raz jak tam byłam to po powrocie do domu dostałam opryszczki. Nie est to tylko jednostronna opinia moja, ale i moich znajomych. Odradzam. Co do dentystów, to godnym polecenia est Pani doktor JANINA PLASKUDA-HELLER, dr nauk med. ?ukasz Gilowski, Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog dziecięcy Małgorzata Warchoł. dr. Tomasz Deptuch ,To są lekarze z prawdziwego zdarzenia.
Nie dziwię się dlaczego dziecka nie chciałaś zaprowadzić na wizytę do Pani Bartosz, kiedyś jak mi leczyła piątkę górną, słyszałam jak dziecko płakało na korytarzu bo się bało wizyty która się zbliżała, a pani Bartosz weszła do środka do gabinetu i powiedziała że nie cierpi bachorów. No sorry...

Harcerka - Nie Lut 21, 2010 15:54

bylam u Lukasza Gilowskiego - calkiem OK
ew podsumuje jak dluzej pochodze...
Moja poprzednia dentystka wyujechala wiec jest on dla mnie nowy...

ma dobre podejscie do dzieci - bylam kontrolnie z prawie 2letnia coreczka..
mozna isc z dzieckem do niego...

Basia K - Nie Lut 21, 2010 19:04

Abhalisha ,każdy ma prawo do swojego zdania.Przykro mi,że tak pechowo trafiłaś :(

Ja tam robiłam 4 zęby-plombowanie+jeden odbudowywany.Jak na razie jest ok.Nic mnie potem nie bolało,nic się nie złamało,nic nie wypadło.Co do protetyki,to jak wspomniałam są to doświadczenia osoby trzeciej.
Inną panią dla córki poleciła mi właśnie pani Bartosz,ale nie z zaznaczeniem,że "ona nie cierpi bachorów" tylko,że tamta świetnie się moją córką zajmie.

Co do spartaczonego i słono przepłaconego zęba ,wydaje mi się,że możesz go po prostu reklamowac.

Angel from hell - Sob Mar 27, 2010 17:07

Basia K
Kasiu a wiesz dlaczego poleciła Twojej córeczce innego lekarza? bo ta pani stomatolog nienawidzi dzieci, ale przecież Tobie tego nie powie, jesteś jej klientką.
Kiedyś podwoził mnie taksówkarz do dentysty, i jakie zdziwienie było w jego oczach jak podałam adres na który ma mnie podwieźć, nie napisze tutaj i zachowam dla siebie, jego opinie na temat pani Bartosz.

Harcerka Co do doktora ?ukasza Gilowskiego to z czystym umieniem mogę go polecić ,
dr. Tomasz Deptuch też jest ok.dr
dr.Małgorzata Warchoł bardzo delikatna, jak robiła mi zęba, nawet nie potrzebowałam znieczulenia, choć jestem bardzo bardzo czuła nawet na najmniejszy ból.

Basia K - Nie Mar 28, 2010 10:24

Abhalisha ,naprawdę,jestem w szoku :szok: W życiu bym nie pomyślała!

Na szczęście (mam nadzieję,że na dłuuuuugo) mam spokój z dentystą :)

Jordan - Pon Mar 29, 2010 20:19

Jesli chodzi o dentyste dla dzieci (ale oczywiscie nie tylko bo sam tam chodze) to polecam gabinet na moniuszki i dr Waligóre. Gabinet typowo pod dzieci, kolorowe sciany, rysunki, poza tym wszystko nowoczesne i po prostu pachnie nowością. Pani dr bardzo miła i naprawde szybko robi i skutecznie. Cena wypelnienia od 80 do 120zl. Gabinet nazywa sie chyba alfa_dent lub siakoś tak :)

I tak jakoś mi sie przypomniało jak w zeszlym roku byłem u dentysty w sosnicy, przede mną było dziecko a ja czekalem w poczekalni. Coś tam dwa razy zamarudziło i chyba buzie zamkneło, dentysta (młody gość) się wkurzył coś tak przeklnął, wydarł się na matkę i wyrzucił ich z gabientu. Byłem w lekkim szoku :8

kajusiaw - Pon Maj 24, 2010 11:41

Ja polecam dentystkę w przychodni "Meden" na Zabrskiej dr Cichoń albo dr "Woźniewska" bardzo porządnie reperują ząbki :)
to ja Marcin - Czw Cze 03, 2010 23:26

A czy jest Wam znane centrum bdental?
Jest ktoś, kto może coś o tym centrum powiedzieć, jak je oceniacie? Warto tam zaglądać czy szukać czegoś innego?

Angel from hell - Pią Cze 04, 2010 15:05

bdental przy ul.Żurawia odradzam, byłam z koleżanką na wizycie, i PAN który ją przyjmował usunął przez pomyłkę zamiast 6, to usunął 5, i w ramach przeprosin stwierdził że i tak za chwilę w tym zębie pojawiła by się próchnica.
Harcerka - Pią Cze 04, 2010 20:28

a ja bylam w bdental i od 5 lat jest OK
obecnie leczy mnie dr. Lukasz Gilowski - ktorego chyba chwaliles/as:))) kilka postow temu:)

Angel from hell - Pon Cze 07, 2010 15:26

a byłaś na ul Żurawia czy na ul.Chemicznej?
lekarz który leczył moja koleżankę to z pewnością nie był Pan ?ukasz Gilowski, tylko dr.Stefan Baron. Zauważ że tam pracuje więcej niż jeden lekarz....

Harcerka - Pon Cze 07, 2010 21:40

oczywiscie
ale Baron to chyba nawet wlasciciel, nie? o ile sie nie myle...
chodze tylko na Zurawia - Chemiczna to nowa lokalizacja - jeszcze nie bylam:)

Angel from hell - Wto Cze 08, 2010 14:00

Ja nawet nie wiem czy to właściciel , wiem tylko że do niego nigdy bym nie poszła.
merwin - Czw Wrz 23, 2010 20:17

Agabie74 napisał/a:
Polecam Eurodent na PL Piastów :) Ja osobiście i moje dzieciaki chodzimy do dr Cybulskiego (ma fajne podejście do dzieci :) ) ale ogólnie wiem że ludzie sobie tam chwalą stomatologów. pozdrawiam




Ja chodziłam do doktora Grucy, polecam i zakład i lekarzy ale tylko jak ktoś ma dużo kasy, bardzo dobrze leczą, nic nie boli, nawet śmiałam się że można spać przy kanałowym( dwa zęby leczyłam- wybrałam opcje drogą ale ponoć najlepszą Koszt jednego zęba 3 wizyty to 1200 zł, 1 wizyta co najmniej 380. ale nie żałuję bo takiej panikary przed stomatologiem jak ja to chyba nie ma i efekt taki że zęby były w opłakanym stanie. A zawdzięczam to (paniczny lęk przed dętystą) pewnej pani stomatolog która pierwszego zęba mi leczyła w 1989 roku miała gabinet w LO nr 4 na kozielskiej powiedziałabym rzeźnik nie dentystka. Wracając do Eurodentu dziecko mi też chcieli leczyć ale prywatnie , bo niby skomplikowany ząb i jak miałam wątpliwości i powiedziałam że już wszystko wydałam na moje kanałówki to zrobili super sprawę dali mi skierowanie do kliniki stomatologii w Zabrzu tam leczą WSZYSTKO na fundusz zdrowia, no i moja córka też panikara teraz sama pyta się kiedy znowu do studentów pojedziemy choć ma zdrowe zęby :)

Olka - Pią Lis 12, 2010 23:48

A czy ktoś był u tego dentysty?

h t t p;//w w w nowygabinet.republika, p l/index.html

isabell - Sob Lis 20, 2010 15:16

Olka napisał/a:
A czy ktoś był u tego dentysty?

h t t p;//w w w nowygabinet.republika, p l/index.html


Brzmi bardzo zachęcająco - mój mąż ma teraz problem i szukam nowego dentysty.
Czy ktoś z Was był albo może coś napisać o o UNODENT dr. ?ukaszuk nie wiem czy dobrze napisałam ???
Ludzie bądzcie świadomi jaki idziecie do denetysty, pytać się czy mają podpisaną umowę a jak mają to najlepiej mieć ze sobą wydrukowaną listę tego co możecie mieć za darmo - jeśli nic nie mówicie to bardzo często jest to wykorzystywane przeci Wam i płacicie za coś co w praktyce powinno Was nic nie kosztować.
Tu lista :
h t t p;//w w w nfz-katowice, p l/?k0=02_ubezpieczony&k1=07_stomatologia&l=stomatologia-wykazy-materialow-stomatologicznych.html

karka.online - Sro Lis 24, 2010 16:09
Temat postu: dr Malanowicz Green Clinic
a ja polecam dr Malanowicz! chodzę do niej ja, moi znajomi, rodzina i wszyscy są zadowoleni! Przyjmuje w nowej przychodni Green Clinic na skrzyzowaniu daszyńskiego-andersa ( taka kamienica). Nie bierze dużo i leczy ząbki naprawdę super!
Olka - Czw Wrz 20, 2012 10:29

Olka napisał/a:

h t t p;//w w w nowygabinet.republika, p l/index.html


Chyba mój dentysta ma nową stronę internetową: w w w DentystazGliwic, p l

Tysiula - Pią Wrz 21, 2012 10:53
Temat postu: Polecam!!!
h t t p;//stomatologia-luzycka, p l/
ala98765 - Wto Lis 05, 2013 11:48

Podbijam temat :) Szukam kogoś naprawdę sprawdzonego z Gliwic lub okolic. Możecie polecić mi jakiegoś dentystę?
parys1983 - Wto Cze 03, 2014 18:13

Polecam doktor Torońską, młoda,dobra i tania
Silesian - Sro Cze 04, 2014 12:10

Andrzej Grzybek na Rybnickiej - polecam! bardzo solidna firma i cenowo przystępna!
pauliska2209 - Sro Wrz 02, 2015 22:39

Witam :)
Potrzebuję Waszej pomocy, chciałam zapytac czy ktoś może polecić sprawdzonego stomatologa mającego przyjazne podejście do dzieci?????? Przyszedł czas na pierwszą wizytę mojego 3letniego synka u dentysty :( :( zależy mi na tym żeby po prostu nie został on wystraszony zaraz n apoczątku bo wiadomo że będzie to dla niego nowe miejsce i zupełnie nieznana sytuacja.
czekam na odpowiedz,
z góry dziękuję :]

SewerynRafter - Sob Wrz 05, 2015 18:39

Z czystym sercem mogę polecić Prodentin na Nowym Świecie.

Przystępne ceny i sympatyczna atmosfera; pan stomatolog jest miły i wyluzowany.

magda_kurek58 - Pią Paź 30, 2015 11:16

p4cz3k napisał/a:
dentysta - :zdegustowany: :dobani: :zakrecony: :szok: :przestraszony: :orany: :rozpacz: :krzeslem: :help: :kijemgo: :ban?:


więcej się nie dało? ;) ....ale ja mam podobnie na myśl o dentyście...
Niestety niedługo mnie to czeka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group