dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Sny

ANIUS - Nie Lip 10, 2005 22:17
Temat postu: Sny
Miewacie sny? Jak czesto? Kiedy? W momentach, kiedy cos bardzo przezywacie?Maja jakiś wpływ na nasze życie?Jak to jest z tymi snami?
Czy mieliscie jakis sen, ktorego nie mozecie zapomniec? Bo byl tak wspanialy, albo tak koszmarny?

Ja przewaznie miewam sny, kiedy cos bardzo przezywam. Kiedy cos mnie wstrzasa, wtedy potem miewam sny, a w nich albo odwrotne sytuacje z zycia, albo bezsensowna mieszanina postaci, sytuacji z zycia...
Po ostatniej krwawej ksazce mialam trzy noce pod rzad krwawe sny, ktos kogos mordowal i budzilam sie zlana potem:)

Aither - Nie Lip 10, 2005 22:21

ANIUS mam trzy sny ktore miewam zamiennie od ponad 6 lat... we wszystkich gine w wypadku samochodowym :] na szczescie nie wierze w "prorocze" sny i inne takie rzeczy :]
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 22:23

Aither napisał/a:
e wszystkich gine w wypadku samochodowym Kwadratowy na szczescie nie wierze w "prorocze" sny


no sen niezaciekawy:)
a uwazasz, ze bywaja prorocze sny?

Aither - Nie Lip 10, 2005 22:26

ANIUS prawde mowiac nie bardzo... jestem raczej "naukowym" umyslem :hyhy: i nie mam przekonania do tego typu rzeczy :) sen to zazwyczaj ludzka podswiadomosc :) nie widze naukowego wyjasnienia snow proroczych :) chociaz... nauka nie do konca potrafi wyjasnic zjawiska paranormalne :) a sny prorocze moge zaliczyc osobiscie do takich zjawisk :)
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 22:32

no ja takze w prorocze sny nie wierze, nie wierze, ze istnieja...moze dopoki sie nie przekonam, ale wierze, w prorcze odczucia, nie wiem czy moge je tak nazwac, kiedys siedzac sama w domu czulam, ze cos zlego sie dzieje z mama, ktora wysza do sklepu, ze az mnie serce bolalo i nie moglam sie opamietac chodzac w kolko... po powrocie okazalo sie, ze na nia napadli na ulicy... wiec moze byloby mi latwo uwierzyc w takie sny, ale najpierw takze musialabym tego doswiadczyc:) ale chyba nie chce:)
Aither - Nie Lip 10, 2005 22:36

ANIUS to co opisalas to jest jakos nazwane przez fantastyke naukowa... to jest to samo jak maja bliznieta... tez odczuwaja wzajemne nastroje i odczucia... kiedys czytalam o tym obszerna literature ale nie pamietam za bardzo tytulu... tutaj chodzi o silne zwiazki emocjonalne i umiejetnosc czyczuwania jakichs fal... ale nie bede sie wypowiadac bo nie jestem pewna... :/
kisia - Nie Lip 10, 2005 22:47

ja miewam różne sny , jak chcę zeby mi się ktos przyśnił to wystarczy że o nim intensywnie bedę myslała przed snem, gdy nie umiem rozwiązać jakiegoś problemu to czesto śni mi się jego rozwiązanie. Zawsze gdy umiera jakaś bliska mi osoba, żegna się ze mna noc-dwie noce wcześniej.
Od dzieciństwa co jakiś czas śni mi się ten sam sen, nie mam pojęcia co i czy w ogóle coś oznacza. nie potrafię go opisac, pamiętam go tylko zaraz po przebudzeniu. Pewnie to jakieś pragnienia i popędy, które miałam w dzieciństwie i które zostały stłumione jakby to powiedział Freud :rotfl:

Aither - Nie Lip 10, 2005 22:51

ja mam taki sen jeden od dawna... ze jest miasto pod woda... jakby bylo zatopione i bylby stworzony sztuczny zbiornik... i wiem ze plywam po tym zbiorniku a co najgorsze to jestem w jakims duzym budynku pod ta woda i staram sie wydostac z niego... brakuje powietrza i nie ma wyjscia... tak jakos potem budze sie mokra jakbym wyszla z wanny :zdegustowany: nie lubie tych nocy...
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 22:52

hmmmm:) fakt, ze nasze pragnienia dosc czesto w snach sie pojawiaja:) kiedys mialam "ognisty sen", a moze nawet kilka:) potem przestalam je miewac ;) pragnienia sie ziscily ;) :hyhy:
Aither - Nie Lip 10, 2005 22:54

nie miewam snow erotycznych :) ale z opowiadan innych wiem, ze sa przyjemne :D
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 22:55

Aither napisał/a:
ze sa przyjemne

:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

trunks - Nie Lip 10, 2005 22:56

Ja przeważnie nie pamiętam ci mi się śni...nie pamiętam nawet kiedy pamiętałem ostatno jakis sen.
Ale czasem w rzeczywistości jak jest jakas sytuacja i wydaje mi się, że juz to kiedyś przeżyłem i wtedy uświadamiam sobie, że to sie zdarzyło w śnie. :oczami:

kisia - Nie Lip 10, 2005 22:59

Aither napisał/a:
sa przyjemne

i to jeszcze jak, czasami nawet realistycznie się je odczuwa :hyhy: :hyhy:

ANIUS - Nie Lip 10, 2005 23:00

kisia napisał/a:
zasami nawet realistycznie się je odczuwa

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
ze mozna pomylic sen z jawa :hyhy: :hyhy:

kisia - Nie Lip 10, 2005 23:05

ciekawe co mi się dzis przyśni, a może kto :?: :hyhy: musze sobie pomyśleć :hyhy:
Aither - Nie Lip 10, 2005 23:05

EeeeeeE... to ja juz nie chce takich snow...
kisia - Nie Lip 10, 2005 23:07

ostatnio często śnia mi się osoby z forum :D
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 23:09

dlatego, ze sa takie fajne, czy dlatego, ze "strasza" na sama mysl o nich? :rotfl: ;)
Aither - Nie Lip 10, 2005 23:09

kisia mnie tez :hyhy: zwlaszcza te osoby Meskie :D
kisia - Nie Lip 10, 2005 23:10

Aither napisał/a:
zwlaszcza te osoby Meskie

:hyhy: :oczami:

Aither - Nie Lip 10, 2005 23:12

Aaaach :oczami: wiecej nie powiem :zawstydzony:
trunks - Nie Lip 10, 2005 23:50

no to ładne rzeczy :oczami:
kisia - Pon Lip 11, 2005 00:00

trunks napisał/a:
ładne rzeczy

i to jeszcze jakie ładne :hyhy:

Rafalka - Pon Lip 11, 2005 00:08

Uwielbiam śnić! Najwspanialszy sen pamietam do dziś. A śnił mi sie ok 8 lat temu.
Biegam dolinami, schodze do bardzo czystego jeziora plywam w nim, potem biegne słoneczne kolorowe przez łąki a na koniec przykucam przy poziomkach i jem je- ale nie uwierzycie ze widze ich intensywny kolor czuje ziatenka miedzy zębami i ten smak, zapach mmmmm -
a tutaj telefon- moze dlatego tak doskolale wszystko pamiętam. :)

Rafalka - Pon Lip 11, 2005 00:12

W mojej rodzince jest jeden dyzurny proroczy sen - jak mojej mamie śni sie obuwie, to jakie to by nie byly buty bedzie podróż :)
kaszanna - Pon Lip 11, 2005 08:35

Bardzo często mam sny. I często prorocze :] Nie raz wyśniłam oceny swoje, czy kogoś znajomego :P I parę innych, mniej przyjemnych...

Gdzieś wyczytałam że niewiele osób śni na kolorowo :zdziwko: Ja śnię nie dość że na kolorowo, to czuję smaki, zapachy.

ANIUS - Pon Lip 11, 2005 10:14

Cytat:
Ja śnię nie dość że na kolorowo, to czuję smaki, zapachy.

hmmmm, smaki i zapachy:) nigdy "nie czulam" smakow i zapachow :)

Aither - Pon Lip 11, 2005 13:25

ja potrafie czuc bol... ale tylko ran cietych czyli miecze noze i inne tego typu :] przyznaje, ze jesli to taki sam bol jak w rzeczywiscosci to nie jest taki straszny :]
ANIUS - Pon Lip 11, 2005 13:33

Aither napisał/a:
ze jesli to taki sam bol jak w rzeczywiscosci to nie jest taki straszny
haha :P
lepiej zebys nie sprawdzala :]

Aither - Pon Lip 11, 2005 13:36

ANIUS mieszkajac na dzielnicy dresow jestem na to narazona :] poza tym nie boje sie :) przynajmniej bede mogla powiedziec ze mialam sen proroczy :rotfl:
Dana - Pon Lip 11, 2005 15:23

Mnie nie sni się nic - dlatego lubie słuchać o snach innych w poprzedniej pracy kolezanka zawsze rano do kawy opowiadała mi swoje sny ta to miała filmy ,wystarczyło ze przymkneła oczy i sen

Pare razy śliło mi się że podskakuje na łące i lece i opadam w dół taka zadowolona i tak sobie brykam wśród maków chabrów i traw .......dawno tego nie śniłam ....ach..........

wyczytałam że jest to normalne nie mam jakiejs tam fazy snu nie wiem dokładnie jakiej - usypiam natychmiast po przyłożeniu głowy do poduchy ,a budze tak jakby światło ktoś zapalił i nieumie się wylegiwac po przebudzeniu głowa zaraz mnie boli jesli polezakuje ,chyba że jest to czynne lezakowanie ;) :P

Ischtwan - Wto Lip 12, 2005 00:43

ja pacholęciem jeszcze będąc miałem non stop (na szczęście nie-prorocze) sny, w których ginął ktoś z najbliższej rodziny. Ruszały mnie i to bardzo :zalamany: :przestraszony: , do dziś wszystkie je pamiętam :zly: :kwasny: :znudzony: :zdegustowany:
teraz nie miewam już horrorów :D , a śnię często, takie różne historyjki od spraw życia codziennego po sensacje, czasem jakiś wątek erotyczny się przewinie również :zawstydzony:
było również kilka snów proroczych, ale w tak nieistotnych sprawach, że nie będę o tym mówił :wstyd:

Aither - Wto Lip 12, 2005 09:23

mialam dzis fajny sen :) tak mi sie podobal ze bylam zla iz moj Tatko mnie budzi :zly: bylam na jakiejs lace... nie wiem czemu naga jak swiety turecki z koniem... :zdziwko: taki prawdziwy kon co na czterech kopytach sie buja... ale najdziwniejsze... ze bawilam sie z tym koniem w ganianego... plotlam wianki i go przyozdabialam... normalnie rusalka :zawstydzony: taki cukierkowo slodki sen :) ale konik sliczny :] mam ochote teraz pojezdzic konno :( jak ja dawno nie jezdzilam konno...
ANIUS - Wto Lip 12, 2005 11:53

Aither napisał/a:
rusalka


calkiem jak świtezianka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Aither - Wto Lip 12, 2005 13:38

lubie takie sny :) ani brutalne ani nic zlego... takie sielankowe :) tylko nie podoba mi sie ze nago bylam...
mysle...

Buheheheheee wiem po czym :) to od ksiazek jakie teraz czytam :]

trunks - Wto Lip 12, 2005 13:42

Zapewne sen mial podtekst erotyczny :looka:
Aither - Wto Lip 12, 2005 13:45

trunks literatura grecka jest cala nasycona erotyzmem :) potem mam takie mile sny :) wyszukuje wlasnie pochodzenie konia spod kotrego kopyt wytryslo zrodlo :D i dlatego mam takie sielankowe sny :) ale wiesz... sen byl mocno przesiakniety erotyzmem :evil: ale nie opowiem :P
cinque - Wto Lip 12, 2005 15:33

:D A mnie sie wczoraj snił kapitan Marchewa ze straży nocnej Ankh-Morprk a propos literackich snow ;)
Ale zwykle nie pamiętam snów, może i dobrze :)

Aither - Wto Lip 12, 2005 15:35

:] mi sie kiedys snilo ze uciekalam przez Piotrusiem Panem :D ROTFL ale to byla jazda :D

edit.. moj 5700 post :zawstydzony:

cinque - Wto Lip 12, 2005 15:36

A Piotrus Pan gonił Cie do spółki z Kapitanem Hakiem...? :rotfl:
Aither - Wto Lip 12, 2005 15:38

cinque skakalam jak lania po chmurach :D hahahahaaaaa i latalam :D serio :D
trunks - Wto Lip 12, 2005 20:18

Co za dziwne sny :zdziwko:
Aither - Wto Lip 12, 2005 21:20

trunks fajne mi sie podobaja :] lubie tego typu bajeczne sny :) kiedys po przeczytaniu Iliady Homera snilo mi sie ze jestem Athene i biore udzial w oblezeniu miasta :D super :]
trunks - Wto Lip 12, 2005 23:32

Szkoda ze nie pamietam swoich snów :(
Aither - Wto Lip 12, 2005 23:35

trunks jak mi sie cos sni to po przebudzeniu zapisuje swoj sen na kartce :] sa czasem chwile, ze wole o nich nie pamietac... :) poza tymto tylko sny :]
kisia - Sro Lip 13, 2005 00:10

Aither napisał/a:
zapisuje swoj sen na kartce

po co :?:

cinque - Sro Lip 13, 2005 08:55

Aither na pewno chce to wydac kiedys, moze nam sie szykuje tu jakis sukces literacki? Od razu autografy na egzemplarzach autorskich zmawiamy! :)
Aither - Sro Lip 13, 2005 11:40

kisia nie wiem od dziecka zapisywalam swoje sny :] i tak jakos mam to do dzisiaj :] nie wiem po co...
cinque cos w tym jest :D prawde mowiac z dwoch snow jakie mialam powstaja dwie moje ksiazki :] sen to inspiracja i swiatynia pomyslow :]

Dzis mialam bardzo realistyczny sen... przewijaly sie motywy smutku i radosci ech... ale nie powiem nic wiecej :)

morigan - Sro Lip 13, 2005 21:58

Ja codzien snie tak bardzo realistycznymi snami ze czasami sniąc mam wrazenie ze faktycznei to moj swiat i ze to moje zycie. Po przebudzeniu musi minac dobra chwila zanim uswiadomie sobie ze to tylko sen. Sny mam zawsze kolorowe, czuje w nich wszytsko, smak, zapach, czuje jak oddycham, czuje kazdy dotyk, wszystko. Czasami nawet mam wrazenie ze sniąc czuje jak w realnym swiecie strzepuje jakąs musze z ramienia ktora w snie mi usiadła. Troche to pokrecone :P Chodzi o to ze poportu sny mieszaja mi sie z rzeczywistością. W snie wiem ze to sen, czasami widze się w łozku, jakbym patrzyla na siebie w oddali po czym znowu wchodze w swiat snów. Kocham moje sny, są niesamowite, magiczne.
Oczywiscie sa i takie które wiaza sie z moim zyciem, podswiadomosc po przeczytaniu ksiazki, ogladaniu filmow, przy stresie zyciowym zapamietuje obrazy i je przetwaza w snach, ale gdy w zyciu jest ok, i mojej podswiadomosci nic nie zakłoca, mam piekne marzenia senne i to wszystkie z mozliwych.
Co do braku snów u ludzi... Kazdy sni, naprawde, nie ma nocy bez snu, tylko to czy je zapamietamy i to czy w ogole bedziemy o nich wiedziec zalezy w jakies fazie pojdziemy spac, w jakies sie obudzimy czy tez przebudzimy na chwile. No i ponioc zalezy to od samego człowieka, od jego umysłu i otwartosci na świat magii. No bo przeciez sny są jakby wejściem do tego świata.

Ischtwan - Pią Lip 15, 2005 01:49

cinque napisał/a:
A mnie sie wczoraj snił kapitan Marchewa ze straży nocnej Ankh-Morprk

a może nam Cinque opowiesz co konkretnie ten Pan robił ;) :P :hyhy: w Twoim śnie??

kisia - Pią Lip 15, 2005 01:56

no to ja juz ide śnić, ciekawe co mi sie przyśni :?:
Aither - Pią Lip 15, 2005 10:17

ale dzis mialam zajefajny sen :zawstydzony: ale nie powiem o czym :wstyd:
cinque - Pią Lip 15, 2005 10:43

Ischtwan napisał/a:
a może nam Cinque opowiesz co konkretnie ten Pan robił



szczerze mowiąc Ischtwanie uważam słuchanie opowiadań cudzych snów, zwłaszcza rozwlekłych i szczegółowych, za jedną z najnudniejszych rzeczy świata :D, tak jak opowiadanie filmów :D

A Marchewa to mój hero, więc po prostu był.... herosem :D

Czarnulka - Nie Lip 17, 2005 18:49

Sniło mi się coś strasznego gdy miałam chyba 5 latek i do dzisiaj nie mogę tego zapomnieć :zalamany: :/
Poza tym ostatnio też mam złe sny przez "znajomych" :znudzony: :/
W ogóle nie lubię śnić,bo mam strasznie bujną wyobraźnie :zawstydzony: :P :niepewny:

Piotrulek - Nie Lip 17, 2005 19:18

kisia napisał/a:
ostatnio często śnia mi się osoby z forum



Czy ja też??

trunks - Nie Lip 17, 2005 23:57

Hehe ale pytanie, ...można przypuszczać kto :oczami:
Czarnulka - Pon Lip 18, 2005 00:01

trunks napisał/a:
Hehe ale pytanie, ...można przypuszczać kto :oczami:

Uświadom mnie :hyhy: Bo się nie domyślam :P

Dev - Pon Lip 18, 2005 00:01

no wiadomo ze ... JA....heh......... :rotfl:
ANIUS - Pon Lip 18, 2005 00:08

mojemu mezowi snila sie ostatniej nocy wczorajsza kontrola policyjna na drodze :hyhy: bidaczysko przezywa panow mundurowych :hyhy:
kisia - Pon Lip 18, 2005 00:13

trunks napisał/a:
Hehe ale pytanie, ...można przypuszczać kto

wszystkie fajne osoby z forum.
Czasami śni mi się poprostu, ze sobie coś piszemy na forum i piszemy i się kłocimy i dobrze bawimy, ja cośtam moderuje, tylko cholera jakos jak wstane i zerkne na forum to jakos mi tych postów nie przybywa :rotfl: :rotfl:

Ischtwan - Pon Lip 18, 2005 07:42

kisia napisał/a:
jakos mi tych postów nie przybywa

nie przejmuj się Kisiu, masz ich naprawdę zadowalającą ilość :)


cinque napisał/a:
uważam słuchanie opowiadań cudzych snów, zwłaszcza rozwlekłych i szczegółowych, za jedną z najnudniejszych rzeczy świata , tak jak opowiadanie filmów

szczerze mówiąc Cinqueczko ;) uważam, że to zależy od tego kto jak opowiada :]

kisia - Pon Lip 18, 2005 09:04

Ischtwan napisał/a:
nie przejmuj się Kisiu

żartowałam oczywiście, nie pisuję tu po to by nabijać sobie posty :D

cinque - Pon Lip 18, 2005 10:03

Ischtwan napisał/a:
uważam, że to zależy od tego kto jak opowiada

oczywiście, ze tak :)
ale mam wbudowaną wewnętrzną blokadę :) Dopiero jak posłucham i dotrze do mnie, że to może byc ciekawe, to zaczynam słuchac :D
Do dziś pamietam dreszcze, jakie miałam, gdy sąsiadka opowiadała moim rodzicom swoje sny, ja miałam kilka lat i podsłuchiwałam i też takie chciałam... Strasznie byłam rozczarowana, gdy potem rodzice stwierdzili, że ona jakieś horrory ostatnio oglądane wplata w opowieści :rotfl:

Ischtwan - Pon Lip 18, 2005 10:12

he he, macie twórczą sąsiadkę :)
a propos Twojej blokady to będę o niej pamiętał gdy przyjdzie mi coś Tobie opowiedzieć, zacznę od mocnych argumentów, bo nie lubię mówić nadaremno :D

kisia - Pon Lip 18, 2005 10:16

Cytat:
rodzice stwierdzili, że ona jakieś horrory ostatnio oglądane wplata w opowieści

bo może rodzice przysypiali jak opowiadała sen i chciła ich jakoś rozbudzic :rotfl: :rotfl:

cinque - Pon Lip 18, 2005 10:46

kisia napisał/a:
może rodzice przysypiali jak opowiadała sen

czyli to rodzinne :rotfl:


Ischtwan napisał/a:
zacznę od mocnych argumentów

eee ale mam nadzieje nie w stylu Vincenta Vegi... ;)

Ischtwan - Pon Lip 18, 2005 10:54

cinque napisał/a:
eee ale mam nadzieje nie w stylu Vincenta Vegi...

swego czasu potrafiłem cały film opowiedzieć cytatami, ale tego nie pamiętam :zdziwko:
mówisz ogólnie o stylu tego szałowego pana czy jakimś konkretnym momencie, słowach czy czynach?? :looka:

cinque - Pon Lip 18, 2005 11:08

Ischtwan napisał/a:
mówisz ogólnie

Ogólnie :) Do konkretnych cytatów musiałabym zobaczyc film kolejny raz :) A ostatnio LOTRa oglądałam więc trochę nie w temacie :)

Wracając do snów - dzisiaj sniły mi się kocięta - aż jestem zdziwiona, że pamiętam :) Ktoś dysponuje może sennikiem? ;)

Ischtwan - Pon Lip 18, 2005 12:00

cinque napisał/a:
Ogólnie Do konkretnych cytatów musiałabym zobaczyc film kolejny raz

u mnie podobnie :) swoją drogą lepiej bym użył argumentów a la Vincent Vega niż dajmy na to Zed ;)
ja nie pamiętam co mi się dzisiaj śniło, ale to dlatego, że przy okazji pierwszych zmianek bardzo wcześnie wstaję :zdegustowany:

cinque - Pon Lip 18, 2005 12:35

Ischtwan napisał/a:
Zed

:przestraszony:
nie, no tego nie brałam w ogóle pod uwagę.... :zdegustowany:

mnie obudził budzik z pracy pt "czy ty masz może dziś urlop???!!!!"... i pewnie dlatego zapamiętałam resztki snu ....:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ischtwan - Wto Lip 19, 2005 17:00

cinque napisał/a:
Ischtwan napisał:
Zed


nie, no tego nie brałam w ogóle pod uwagę

he he, i w ten oto sposób udowodniłem Ci, że nasz drogi Vincent wcale nie miał "złych" sposobów argumentacji swoich racji :]
wielkie sorki za ota

cinque - Sro Lip 20, 2005 17:27

hm, i zamknales mi usta OTem ;)
kisia - Czw Lip 21, 2005 00:49

cinque napisał/a:
Ktoś dysponuje może sennikiem?

własnie a'propo sennika. Sięgacie do nich :?: sprawdzacie co może oznaczać Wasz sem :?: Sprawdza się to co napisza w senniku :?:

Ischtwan - Czw Lip 21, 2005 07:32

cinque napisał/a:
zamknales mi usta

zważ przy tym, że zrobiłem to bardzo delikatnie bez szwanku dla nich samych jak i dla Ciebie ;)
PS. co miłego chciałabyś usłyszeć? ;)
To nie jest dobry tydzień na sny, poza poranną ich świadomością niewiele w główce zostaje. Wszystko przez spanie po cztery godziny :zdegustowany:

kaszanna - Czw Lip 21, 2005 08:32

Mam takie sny że ciężko powiedzieć co miałabym konkretnie w senniku szukać ;)
Dzisiaj to dosłownie mogłabym na podstawie mojego snu jakąś powieść napisać :hyhy:

cinque - Czw Lip 21, 2005 10:14

A co mnie się dzisiaj śniło to ja wam niestety nie opowiem
A wyjątkowo pamiętam
Wyraziście
Dawno już nie miałam takich snów
;) :D


PS. Miłego coś

ANIUS - Czw Lip 21, 2005 15:33

:hyhy: ale musialy byc rozowe ;)
Ischtwan - Pią Lip 22, 2005 13:08

jeszcze tylko jeden dzień i będę się wysypiał i nie będzie potrzeby budzić się tak gwałtownie i znów będę śnił i pamiętał swoje sny :D
PS. Powiedziałem coś miłego. Słyszałaś?? ;)

cinque - Pią Lip 22, 2005 13:28

Znalazłam przed chwilą w ofercie Merlina (przypadkowo, szukałam czegos o Lazurowym Wybrzeżu :rotfl: :rotfl: :rotfl: )
książeczkę o takim ciekawym tytule:
"Sennik dla zmotoryzowanych"

(...)Ile już razy śniłeś o szalonej jeździe najnowszym modelem porsche po cudownych drogach Lazurowego Wybrzeża? (...)
wyjaśnia, co znaczy "Hondą jeździć we śnie" lub "W korku ulicznym tkwić". Tak też śnij o najdroższych samochodach, cudownych wstęgach autostrad i długich podróżach, nie zapominając o tłumaczeniu!"



PS. Niestety, nie przejdzie Ci tak łatwo

Major - Sob Paź 22, 2005 12:03
Temat postu: Co mi się dzisiaj śniło?
Temacik w stylu "narzekalnia" lub "wychwalarnia" tyle ze piszcie pokrótce lub podłużce :P (jesli wogole pamietacie) co się Wam przyśniło.

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że jadłem duuużo różnorakich ciast. Nie potrafiłem się oderwać od stołu i tylko nakładałem kolejne kawałki :D

kobi - Sob Paź 22, 2005 12:08

Major, Freud miałby na to wytłumaczenie ;)

Mi się śnił mój Aniołek :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami: Zresztą codziennie mi się śni :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami:

Gmeras - Sob Paź 22, 2005 12:15

Co mi sie śniło hmmmm rano pamietałem ale teraz zapomniałem nie umie sobie przypomnieć:P
trunks - Sob Paź 22, 2005 12:59

ja nigdy nie pamnietam co mi sie sni
Asia_:) - Sob Paź 22, 2005 15:21

mi sie snily samochody marki fso wybuchajace na snieznym parkingu jeden po drugim....
lecialy wysoko w powietrze i ladowaly w rowie jakims jakby po sadzawce albo jeziorku
:zdziwko:

kobi - Sob Paź 22, 2005 15:31

Asia_:), na to Freud też miałby wytłumaczenie :rotfl:

Często mam sny piłkarskie, jak gram w swojej ukochanej drużynie a potem wykupuje mnie inna ukochana drużyna - Barca, po czym zdobywam puchar LM :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami:

Miewam jeszcze sny koszykarskie, w których latam nad koszem i pakuję piłkę :oczami: :oczami: :oczami: :oczami: :oczami: :oczami:

Aither - Sob Paź 22, 2005 17:56

temat o snach juz jest na 100% ja go poszukam to sie polaczy :P

a nie mowilam ze juz jest :P h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewtopic.php?t=1261]SNY

kisia - Nie Paź 23, 2005 02:20

Aither napisał/a:
ja go poszukam to sie polaczy


więc połączyłam :D

Aither - Nie Paź 23, 2005 09:40

Dziekuje Pani Administrator :]
kobi - Sro Lis 30, 2005 02:39

Ostatnio niewiele śpię. Lecz gdy zasnę to i tak się budzę szybko :kwasny: Nie lubię moich snów :kwasny: Są to albo katastrofy, wojny, albo coś cholernie pozytywnego:kwasny:
Ma ktoś pozyczyć najzwyklejszy w swiecie sen? ;)

asik - Sro Lis 30, 2005 09:36

mi się ostatnio nic nie śni;> pewnie przez to że za bardzo zmęczona jestem;)
Admike - Sro Lis 30, 2005 12:22

a ja za to mam baaaardzo ciekawe :hyhy: sny... :rotfl:
Dorothea - Sro Lis 30, 2005 12:27

Admike, moze jakis nam przytoczysz??? :D
Admike - Sro Lis 30, 2005 12:34

Dorothea, ostatnio bardzo często śni mi się Australia,kokretnie miasto Melbourne w stanie Victoria dzielnice Elwood,Carnegie i East Bentleigh... te cudowne plaże,czysta woda w morzu... nie no... w tym wypadku musze zastosować się do piosenki DJ Bobo "Let The Dream Come True" i tam po prostu wrócić... :D
Bea.tka - Sro Lis 30, 2005 12:49

>> Ja równie z nie narzekam na brak snów ... a jakie to sny ... rózne od takich głupawych do całkiem powaznych :P

pozdrawiam :)

Dorothea - Sro Lis 30, 2005 13:16

Admike, to takie sny z serii realistycznych, nie ma co......, musiasz tam wrocic
Aither - Sro Lis 30, 2005 15:38

mam sporo koszmarow... i dziwnych snow... ale jestem przyzwyczajona

Admike chce jechac z Toba :)

p4cz3k - Sro Lis 30, 2005 15:57

a ja zauwazylem ze jak spie na wykladach to nic mi sie nie sni :hyhy:
Gmeras - Sro Lis 30, 2005 16:08

najlepsze to sa zakrecone sny :)
nielubie koszmarotóre mnie bydza w nocy ale gdy sie obudze to mnie smiesza :]

p4cz3k - Sro Lis 30, 2005 16:10

b zadko miewam koszmarne sny ;=]
Gmeras - Sro Lis 30, 2005 16:11

ja mam misz masz to wiesz :) :P
Dorotka - Sro Lis 30, 2005 18:19

mnie się bardzo często śni że spadam, albo się potykam i lecę bezwładnie przed siebie na twarz - nie mogę się niczego złapać ani o nic oprzeć, albo spadam bezwładnie jakby w wodzie, ale cały czas spadam w dół jakbym nie umiała pływać (w sumie to nie umiem - łapię czasem żabkę i płynę ale żeby to było pływanie to za dużo powiedziane ;) ) Niecierpię tych snów "spadających" a snią mi się bardzo często :( może jakiś znawca (albo posiadacz sennika) wie co to może oznaczać ?
Dorothea - Sro Lis 30, 2005 18:26

Dorotka, spadac z wysoka to przepowiednia przezwyciezenia wszelkich trudnosci
kobi - Sro Lis 30, 2005 19:11

Dorotka napisał/a:
może jakiś znawca (albo posiadacz sennika) wie co to może oznaczać ?

Freud by znalazł na to wytłumaczenie :hyhy:

Gmeras - Sro Lis 30, 2005 19:19

Dorotka,

Spadać :
Na ziemię - utrata złudzeń
W otchłań - wielki kryzys życiowy, depresja i rozpacz
Spaść z konia - utrata kontroli nad swoim życiem lub konflikt z partnerem



h t t p;//w w w sennik.net

:)

Dorotka - Sro Lis 30, 2005 19:22

:przestraszony: sennik, który ma Dorothea najbardziej do mnie przemawia ;)
Olaa - Sro Lis 30, 2005 19:27

mnie sie niemal zawsze cos sni i sny sa dziwne i kolorowe- najbardziej lubie jak mi sie sni wojenka albo rozne ciekawe tajemnicze intrygujace sprawy. czasem miewam tez koszmary wtedy sa naprawde straszne ale to rzadko
Asienka - Sro Lis 30, 2005 20:12

Już dawno nie miałam snów ........
Major - Sro Lis 30, 2005 22:01

Takie sny ze spadaniem też miewam. Najczęściej pojawiają się po bardzo męczącym fizycznie dniu. Zresztą zauważyłem, że miewam je najczęściej latem, więc chyba jest to z tym związane. Śni mi się wtedy, że wychodze z mieszkania i potykam się na schodach i spadam z nich lub bawie się na dachu (jeszcze jako dziecko) podchodze do krawędzi i wiatr spycha mnie w dół.
Najbardziej nie lubie snów kiedy uciekam przed kimś, ale nie potrafie szybko biegać. Tak jakbym był na jakiejś wielkiej gumce i mnie ściągała w przeciwną strone :P

Dorothea - Sro Lis 30, 2005 22:13

Major, ja tez mam takie sny z uciekaniem ,ale czuje to wtedy tak jakbym miała nogi z betonu, czym predzej chce uciekac ,ty ciezsze staja sie nogi i czuje dotyk goniacej mnie postaci na plecach i wtedy sie budze, strasznie męczące sa takie sny.....
kisia - Sro Lis 30, 2005 23:30

Dorotka,
z wysokości: utrata czci i majątku;
do rowu: zyskasz złą sławę;
na jakiś przedmiot: uzyskasz pewną informację;
potknąć się, ale nie upaść: ominie cię nieszczęście;
spaść: niebezpieczeństwo;
patrzeć na spadających: zdemaskujesz nieprzyjaciół

źródło: w w w sennik.biz

ja ostatniej nocy miałam niefajny sen :(

Major - Sro Lis 30, 2005 23:35

Nie wierze w senniki ;D Nigdy niepotwierdzają tego co tam wypisują. Przynajmniej w moim przypadku tak jest. Za to fakty ze snów pare razy mi sie potwierdziły. Ogółem to nieprzykładam wagi do nich :D
niezgrzeszona Stysia - Czw Gru 01, 2005 00:33

jestem ciekawa czy gdy w noc andrzejkowa przysni sie i co najwazniejsze po przebudzeniu rano zapamietamy ten sen czy to moze okazać sie w pewnym rodzaju wróżbą?? :hyhy:
darkenstein - Czw Gru 01, 2005 01:03

mnie przewaznie snia sie laski :D
Admike - Czw Gru 01, 2005 07:28

Aither napisał/a:
mam sporo koszmarow... i dziwnych snow... ale jestem przyzwyczajona

Admike chce jechac z Toba :)


hm... propozycja godna rozważenia... ;) jak już dogadam się z rodzinką tam mieszkającą i będę załatwiał wizę to się do Ciebie Aither odezwę...

a czy w tych Waszych sennikach jest wyjaśnienie snu,gdy facetowi śni się piękna i seksowna kobieta?? :hyhy:

Aither - Czw Gru 01, 2005 10:55

Admike, hm.... to moze tylko oznaczac cos w stylu "uciekaj i nie daj sie zlapac" :)
Gmeras - Czw Gru 01, 2005 14:11

a ja sobie nieprzypominam zebym kiedyskolwiek spadał z wysokosci fajne wrazenia musza byc :P
darkenstein - Pią Gru 02, 2005 00:19

a czy w tych Waszych sennikach jest wyjaśnienie snu,gdy facetowi śni się piękna i seksowna kobieta??
w moim przypadku oznacza to bzykanie w nastepna noc :P , dawno mi sie nic takiego nie snilo :hyhy:

niezgrzeszona Stysia - Pią Gru 02, 2005 10:24

darkenstein napisał/a:
gdy facetowi śni się piękna i seksowna kobieta??

jak Ty to robisz ze masz takie sny?? :hyhy:
darkenstein napisał/a:
w moim przypadku oznacza to bzykanie w nastepna noc

czy to jakaś forma zaklęcia :rotfl:

Appo - Pią Gru 02, 2005 12:31

nie... poprostu taki ma zamiar ;)
rafal - Pią Gru 02, 2005 22:48

witam fajne macie sny no no a mieliscie kiedys spelnienie snu? mnie ostatnio nic sie nie chce snic motyla noga! slyszalem ze sny o seksie to nic dobrego nie wrozy
Aither - Pią Gru 02, 2005 23:06

ostatnio cierpie na bezsennosc... wiec nie mam snow :)
Appo - Pią Gru 02, 2005 23:34

Nie tak dawno temu miałem rewelacyjny sen.
Potrącilo mnie auto... mocno oberwałem i podszedł jakiś elegancko ubrany gość. Było mu mnie żal i powiedział że może mi dać nieśmiertelność i prawdę, lub pozwoli szybko odejść z tego świata - Był Artysokratycznym Wampierm. Wybrałem nieśmiertelność.... ukąszenie... Zaprowadził mnie do jakiegoś klubu do piwnicy. Pod ścianami siedzieli na sofach ludzie, a z sufitu na łańcuchach zwisali ludzie (ale tak że byli przypięci np. w plecy i nogi, że twarze były widoczne na dół i chyba żyli) ... Weszlismy do jakiejś biblioteki i zaczął opowiadać o wampirach, ich historię , to że ma sposób na chwilowe oszukanie słońca, że czosnek to brednia, woda święcona też. A kołek to poprostu broń jak każda inna. Są śmiertelni, ale też zyskują pewne moce... mają lepsze osiągi (np. wyżej skakaja) a powiązania z magią to brednia ;). Tak zaczeła się moja nauka. Potem się okazała że wewnątrz wampirów są walki (klany czy coś?) i są w trakcie cichej wojny. Coś tam było potem jakieś spotkania, treningi i uświadamianie ale nie pamiętam już dokładnie. Jako jedyny nie nosiłem sie na czarno i miałem czerwony krzyż na ubraniu - to pamietam. Potem pamiętam że była jakaś akcja ... duży dom z wysoką wierzą (coś ala średniowiecze ale bardzo wysokie z wypustkami) pod osłoną nocy miałem wskoczyć na sam szczyt i czaić sie z snajperką. Jakieś tam negocjacje i wampiry zaczeły sie bić. 2 kolegów (?) zostało zabitych a ja skończyłem strzelać i zeszkoczyłem na dół.... więcej nie pamietam ale jak widać staralem się bardzo zapamiętać sen bo był niesamowity :D BARDZO NIESAMOWITY :D w sumie jedyny który tak bardzo pamiętam :]

Olaa - Pią Gru 02, 2005 23:51

a ja dzisiaj mialam sen skladajacy sie z kilku czesci a jedna z nich byla bardzo bardzo bardzo przyjemna :P
darkenstein - Sob Gru 03, 2005 02:49

czasami juz mi sie sny mieszaja z rzeczywistoscia :D
Olaa - Nie Gru 04, 2005 15:08

mi sie przez kilka ostatnich nocy snia wojsko, przygotowania do wojny, armie, umundurowani ludzie a ja wsrod nich --->czy cos ze mna nie tak? :zdziwko: :niepewny: :)
kobi - Nie Gru 04, 2005 15:17

Olaa napisał/a:
czy cos ze mna nie tak?

To całkiem normalne, Freud by to wytłumaczył :hyhy:

Dorotka - Nie Gru 04, 2005 21:34

kobi, :rotfl:
Dorothea - Nie Gru 04, 2005 22:58

Olaa, dla młodej dziewczyny taki sen oznacza, ze wkrotce poslubi zołnierza, jest to rowniez przepowiednia zwiekszenia dochodow , jak rowniez zapowiedz szczescia i radosci w rodzinie
Olaa - Pon Gru 05, 2005 00:24

wkrotce zlonierza :przestraszony: a reszta moze byc :rotfl:
Krzysio - Pon Gru 05, 2005 12:52

co wy bierzecie zanim polozycie sie do lozka ? dobre musi byc... :P
ja ostatnio nie mam wogole snow :p przynajmniej ich nie pamietam w wiekszym stopniu :P
ale czasami mam sny jak spadam z duzej wysokosci a jak budze sie to mam wrazenie jakby spadl na lozko :| moze sie unosze podczas spania nad lozkiem ?:D moze kiedys sie naucze latac :P

Dorotka - Wto Gru 06, 2005 22:35

Kobi - czy to nie czas na Twoją kwestię? ;)
p4cz3k - Wto Gru 06, 2005 22:41

nie mam czasu na sny : :/
kobi - Wto Gru 06, 2005 23:38

Dorotka, jemu to nawet Freud by nie pomógł :P
Krzysio - Sro Gru 07, 2005 12:02

Cytat:
jemu to nawet Freud by nie pomógł

a co to takiego ? :P bo przyznam sie bez bicia ze nie czytalem od poczatku tematu i nie za bardzo mi sie chce (:

kobi - Sro Gru 07, 2005 12:05

Bzyki, Freud miał wytłumaczenie na każdy sen ;)

Ostatniej nocy miałem paskudne sny :/ Brrr... Przez co się nie wyspałem i głowa mnie boli. Ale i tak ktoś mi poprawił humor więc co tam złe sny :P

Krzysio - Sro Gru 07, 2005 12:11

Cytat:
Freud miał wytłumaczenie na każdy sen

aha umiem latac :hyhy: :hurra:
jeszcze tylko musze opanowac moje zdolnosci :P:P
ja dzis mialem jakis sen ale go juz nie pamietam :| dziwne :P:P
moze dzis tez cos mi sie przysni ? :zdziwko:

cinque - Sro Gru 07, 2005 12:15

Bzyki napisał/a:
ja dzis mialem jakis sen ale go juz nie pamietam dziwne

a moze tylko Ci sie snilo, ze miales sen? :rotfl:

kobi - Sro Gru 07, 2005 12:19

Bzyki napisał/a:
aha umiem latac

Raczej brak seksu i niewyżycie seksualne :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

asik - Sro Gru 07, 2005 13:02

mi się ostatnio ciągle coś śni ale nic nie pamiętam:)
Olaa - Sro Gru 07, 2005 17:03

a ja ostatniej nocy nie mogla zasnac i sie nie wyspalam dzisiaj :(
Krzysio - Pią Gru 09, 2005 15:39

Cytat:
a moze tylko Ci sie snilo, ze miales sen? Rotfl

mozliwe :P dzis nie mialem snu, taki padniety bylem ze jak padlem o pierwszej to sie obudzilem dopiero o 12 :P

Gmeras - Pią Gru 09, 2005 15:44

ja ostatnio duzo mam snów

dziś np rano budziłem się co 5 minut :] bo przebudziłem sie 6:30 i wiedziałem ze za 30 minut musze wstać a niechciałem słyszec głupiego budzika i w kazdym 5 minutowym spaniu miałem sen kazdy inny a zadnego nie pamietam ;p

Major - Pią Gru 09, 2005 21:15

Miałem dzisiaj to samo tylko, że budzik ustawiony był na 5tą. Mordęga.
Olaa - Sob Gru 10, 2005 15:56

wow a ja znow maialam pokrecone sny jakos :kwasny: zmarla Babcia mi sie snila, kolega z grupy jakies stare budownictwo, potwory, ssmani, bomba w pociagu :przestraszony:
Dorothea - Sob Gru 10, 2005 17:13

Olaa, sen o zmarłym członku rodziny to znak, ze w Twoim otoczeniu przebywaja grozni wrogowie, ktorzy starają sie zniszczyc Twoja reputacje.

Stare budynki to ostrzezenie przed skrytyminieprzyjaciółmi lub przeniesienie do oddalonego miejsca.

Jesli chodzi o potwora to jest kilka wytłumaczen tego snu, to zalezy jak Ci sie snił, czy go widziałas, czy Cie gonił, czy moze go zabijałas??


Bomba natomiast zapowiada przykre wiadomosci

Gmeras - Sob Gru 10, 2005 17:14

Ale ją pocieszyłas ;D
Dorothea - Sob Gru 10, 2005 17:16

Gmeras, to nie ja :szok: tak było napisane w senniku :zalamany:
Gmeras - Sob Gru 10, 2005 17:17

mogłas wymyślec swoją kolorowsza bajke :rotfl:
Dorothea - Sob Gru 10, 2005 17:31

Gmeras, nastepnym razem sie poprawie...... :zalamany:
Olaa - Sob Gru 10, 2005 19:36

kurcze Dorothea, jakiego sennika uzywasz? bo ja raczej w takie rzeczy nie wierze ale mam tak barwne i dziwne sny ze zawsez mam ochote sprawdzic co to mzoe znaczyc? jakiegos wirtualnego?? :)
Dorothea - Sob Gru 10, 2005 22:03

Olaa, jest to Wielki Sennik , ksiazka opracowana na podstawie przedwojennych wydan sennikow:egipskiego,chaldejskiego i staropolskiego, uzupełniona o hasła wspołczesne, a spisał to wszystko Pan Marek Skierkowski
Monique - Nie Gru 11, 2005 10:13

Ja wlasnie dziaisj mialam sen ze dowiedzialam sie ze moj tata mial zawal.. byl w niemczech i nie szlo sie do niego dodzwonic.. pojechalam z moja mala kuzynka do niego.. byla woja i musialysmy sie ukrywac.. to bylo straszne.. mam nadzieje ze sie nie spelni choc byl calkiem realny.. no oprocz tej wojny.. i chybatego zawalu :/ :(
Asienka - Nie Gru 11, 2005 10:52

Dzisiaj śniły mi się pieniądze lub raczej ich brak :|
Olaa - Nie Gru 11, 2005 14:30

ja dzis we snie skakalam ze spadochronu 3 razy z tajna misja bylo suuuuper :hurra:
Dorothea - Nie Gru 11, 2005 16:13

Juz nie będe interpretowała zadnych snow, bo pozniej co niektorzy na mnie krzyczą :zalamany: :P
Olaa - Nie Gru 11, 2005 16:25

Dorothea, ja bylam bardzo zadowolona z interpretacji ;) :)
Dorothea - Nie Gru 11, 2005 16:57

Olaa, ale w niej nic dobrego nie było....,same smutki
Olaa - Nie Gru 11, 2005 17:35

Dorothea, oj tym jednym razem :) ale co to bylby za sennik gdyby wszytsko zwiastowalo szczescie i radosc ;)
Dorothea - Nie Gru 11, 2005 17:47

Olaa, masz racje, ale jak mi sie cos przysni i zerkam do tego sennika to jeszcze nic szczewsliwego tam nie wyczytałam hihihihihi
RaFeN - Nie Gru 11, 2005 18:47

Ja nigdy nie pamiętam swoich snów. Nigdy nie wiem co mi się śniło :P
Gmeras - Nie Gru 11, 2005 18:53

dzis miałem zakrecony smieszny sen chciałem wam go opowiedziec ale zapomniałem o nim chyba bede przelewać sny na papier :P
Krzysio - Nie Gru 11, 2005 19:47

a mi sie snilo ze mnie ktos mnie budzi i jak sie obudzilem to sie okazalo ze to nie sen :P
Major - Pon Gru 12, 2005 19:02

Jakis czas temu miałem super realny sen i nadawałby się na scene do filmu :P

Stałem z kilkoma osobami patrząc na horyzont w jakimś malowniczym, ale mało pofałdowanym terenie (coś jakby sawanna tyłko ładnie zarośnięta zieloną trawą). Nagle na niebie zauważyłem wielką smugą smolącą się za ognistą kulą. Pomyślałem wtedy, że to koniec i że zaraz zginiemy. Wtedy kula uderzyła w ziemie i widziałem jak fala uderzeniowa z całym pyłem z dużym impetem dociera do nas. W momencie jak dodarła olbrzmi gorąc rozdarł nasze ciała (w zasadzie znikły), a ja się uniosłem w góre i widziałem całe te zgliszcza po wybuchu. Widziałem wszystko zajaskrawione jakby w barwach sepii, ale nie widziałem już nikogo innego.

Ciekawe czy senniki mają na to odpowiedź :P

kobi - Pon Gru 12, 2005 19:17

Major napisał/a:
Ciekawe czy senniki mają na to odpowiedź

Senniki nie, ale Freud na pewno :P

Dorothea - Pon Gru 12, 2005 23:27

Major, niestety moj sennik nie posiada wytłumaczenia do Twojego snu :zalamany:
Major - Pon Gru 12, 2005 23:50

Cholera to już nie zasne spokojnie bo nie wiem co mi kolejny sen przyniesie i znowu się okaże, że się tego nie da wytłumaczyć :P
Krzysio - Wto Gru 13, 2005 10:47

hmmm, Major co ty bierzesz ? dobre musi byc...
p4cz3k - Wto Gru 13, 2005 11:15

Major a mowiles ze sie nie narkotyzujesz :=] nie no zartuje :=]
Dorothea - Wto Gru 13, 2005 11:30

A ,mnie sie sen Majora podobał.....,szkoda tylko ,ze nie moge go zinterpretowac :D , mogłoby byc ciekawie...........
Major - Wto Gru 13, 2005 15:23

Sam nie wiem, może to coś z mojego monitora mnie odurza :D czasem dziwnie z niego smierdzi :P
Asienka - Wto Gru 13, 2005 20:18

Dorothea, a mnie sie śniło że spóźniłm sie na pociąg do pracy i strasznie mnie martwiło :D moze mi pomozesz ?? :)
Dorothea - Wto Gru 13, 2005 22:46

Asienka, znalazłam tylko pociąg, ktory odjechał; zwiastuje zmiany w zyciu, wrozy niezadowolenie i przeszkody zyciowe, ale moze tez zwiastowac ze te zmiany będą powodem Twego zadowolenia i powiekszenia twego majatku
cinque - Sro Gru 14, 2005 10:31

AAAA miałam dziś koszmarrrrr i jeszcze do tego pamiętam go w całości, brrrrr
kaszanna - Sro Gru 14, 2005 10:41

Ostatnio mam takie sny że mogłabym pisać książki sensacyjne :P Rewelacyjne sny po których wstaję z zapałem :)
Dorothea - Sro Gru 14, 2005 12:50

kaszanna, tez chce miec takie sny... :D
Monique - Pon Sty 30, 2006 09:12

Dzisiaj mialam pikny sen.. jak sie obudzilam to pomyslalam "nie nie to znowu tylko sen" .. ale w snie podrozowalam.. zwiedzalam dawne stare i historyczne miejsca.. w kilku tych miejscach bylam naprawde ale w kilku nie..i to mnie zadziwia ze w moim snie snily mi sie takie detale.. przenosilam sie z miejsca w miejsce.. i bylo tak swietnie
Aither - Pon Sty 30, 2006 22:47

ja przez ostatnie kilka dni mam koszmary.... co gorsza nie pamietam ich ale jak sie budze to czasem jestem cala mokra... glupie te sny jak nie wiem co :P najczesciej sni mi sie ciezarna kobieta i wnioskuje ze to chyba ja jestem.... LOL :D ja i w ciazy to chyba w tym tkwi ten koszmar :D
Dorothea - Pon Sty 30, 2006 23:49

Aither napisał/a:
ja i w ciazy to chyba w tym tkwi ten koszmar

hihihi dobre, jak chcesz to postaram sie jakos zinterpretowac ten sen

Aither - Wto Sty 31, 2006 00:05

Dorothea, okej... sen mniej wiecej sklada sie z trzech scen... pierwsza to wielkie polacie laki pada sobie deszcz a laka robi sie coraz bardziej zielona, na niej widze stado koni [chyba dzikie] jak do nich podchodze to uciekaja w znaczeniu rozplywaja sie jak mgla O_o druga scena toczy sie gdzies na ulicy jakies zamieszanie pelno ludzi ucieka przed czyms w panice, przechodzi fala wiatru i kazdy kto zetknie sie z ta fala wiatru umiera w mgnieniu oka... jakby jakis gaz czy cos... a trzecia scena jest w jakichs ruinach miasta widze przed soba kobiete w zaawansowanej ciazy rozmawia ze mna widze ze ma moja twarz traktuje mnie jak hm... swoja matke lub kogos bardzo bliskiego, potem zawala sie jakas konstrukcja chyba ruiny domow lub blokow w okolo wszyscy gina a ja [jako ja nie ta ciezarna] wychodze z tego calo i widze znowu te sama zielona lake z padajacym deszczem i mgielnymi koniami pasacymi sie na niej...
Glupi co nie ? :D

Dorothea - Wto Sty 31, 2006 00:22

pierwsza czesc snu sugeruje dobrobyt, powodzenie i szczescie w miłosci, kon natomiast jest symbolem sukcesu i wysokiego poziomu zycia, lecz jak sama mowisz konie te rozpływaja sie, wiec musisz sie strzec niegodnej namietnosci..
Druga czesc nowu mowi o pomyslnosci w interesach, ale wiatr symbolizuje drobne kłopoty i mogące przyjsc rozczarowania w miłosci, mogą pojawic sie plotki na temat Twojej osoby.
Kobieta w ciazy to klłotnie w domu , a ruiny mogą przepowiadac chorobe, ale wszystko to łagodzi łąka, gdyz dla młodej dziewczyny sen o niej zapowiada pomyslną przyszłosc, rychłe małzenstwo i powiekszeenie rodziny.....


Wcale nie głupi, bardzo długi i zawierajacy wiele tresci, trudny do zinterpretowania

Dorotka - Wto Sty 31, 2006 07:44

Dorothea napisał/a:
wiec musisz sie strzec niegodnej namietnosci..
:zdziwko: o raaaju, Aither, przechlapane ;)
jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 09:37

Dorothea, a mój sen też się da interpretować ??
Szamanka - Wto Sty 31, 2006 10:36

Dorothea...teraz ja.....nie pchac sie :krzeslem:

W sumie calego snu nie pamietam, ale snilo mi sie, ze szlam gdzies na piechote i droga byla dluga....mijalam lasy i w sumie podobal mi sie ten dlugi spacer.Po drodze spotkalam kogos :( , tylko nie moglam sie do tej osoby zblizyc :(

...a potem znow szlam z jakas kobieta wsrod wielkiego tlumu, ktory nagle zaczal sie rozpraszac, tak jak bym slyszala glosy.." uciekajcie.."

jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 10:40

Szamanko, nie bij -> ja sie pytalem czy z interpretuje mój sen :P a pozatym Szamanko, niewidziałem tu listy :P
Szamanka - Wto Sty 31, 2006 10:41

jasiu, :D , bo listy tu nie ma :P , ja po znajomosci, po za kolejnoscia :rotfl: :]
jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 10:44

Szamanka, a mnie uderzyłaśkrzesłem nie lubie Cie już :P


To ja kolejny jestem ;)

Dorothea - Wto Sty 31, 2006 19:41

Szamanko droga i do tego długa oznacza zycie pełne trosk, las natomiast jest zapowiedzią naturalnych zmian w Twoim zyciu i będą to zmiany korzystne.


Twoj sen ma wiele sprzecznosci, bo jak widzisz kobiete oznacza to powodzenie w zyciu i powiekszenie majatku, powiedziałabym ,ze te troski z pierwszej czesci bedą mało istotne, bo drugi sen jakby je łagodził.
Widziec tłum to przepowiednia niezwykłego ozywienia w interresach.
Słyszec głosy to radosne wydarzenie w domu lub miłe i sympatyczne rozrywki w gronie przyjaciół

jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 20:17

Dorothea, a jak komuś się śni 3 raz albo 4 raz ta sama dziewczyna ... Trzymam zdjęcie z tą dziewczyną nagle jest jakiś hałas odwracam i ja widze ... jak do mnie podchodzi i jak się uśmiecha ?? :(
Dorothea - Wto Sty 31, 2006 20:42

Dziewczyna usmiechnieta, podchodząca do Ciebie wrozy wspaniałe sukcesy na przyszłosc,ale jest tez ostrzezeniem przed popadnieciem w złe towarzystwo.
Musisz tez uwazac na jakies wypadki losowe, ktore moga Cie spotkac w najblizszym czasie i na oszustwa ze strony przyjaciół.
Hałas rowniez wrozy kłopoty z przyjaciółmi, wiec mysle,ze w najblizszym czasie musisz na nich uwazac, ale czy to są prawdziwi przyjaciele skoro trzeba sie przed nimi wystrzegac???
Sam musiesz sobie odpowiiedziec na to pytanie

jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 20:51

To fajnie .... chyba przeszłem już ten okres .... bo miłem ten sen kilka lat temu .... i ostatnio 4 miesiace temu i stalo sie to co mowilas ... < ostatnio weszłem na forum mysle ze to nie jest zle towarzystwo :P >
kobi - Wto Sty 31, 2006 21:05

Ja mam często sny o katastrofach lotniczych, w których uczestniczę i wychodzę z nich cało ;) Ale coś od pewnego czasu nie miałem tego snu :/
De_Luca - Wto Sty 31, 2006 21:31

a mi ostatnio dosyć często śni się winda i ktoś z przeszłości... to się pomału nudne robi bo śniło mi sie chyba już z 30 razy..
Aither - Wto Sty 31, 2006 23:02

Dorothea, LOL jestem pod wrazeniem :D
Dorothea - Wto Sty 31, 2006 23:19

Aither, ooo dziekuje Ci bardzo
Pamietaj , jak bedziesz jeszcze sniła niewytłumaczalnie, to przybywaj a ja to rozbiore na czynniki pierwsze :D :rotfl:

jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 23:22

Dorothea, a można napisać Ci na pw sen ... bo jak inni przeczytaja to bdąsie smiali przez kilk godzin z niego ... a pozniej ze mnie ...
Aither - Wto Sty 31, 2006 23:32

Dorothea, zapamietam :) mam czaesto skomplikowane sny nigdy sie nad nimi nie zastanawialam
Dorothea - Wto Sty 31, 2006 23:34

jasiu101, jesli chcesz to zapraszam
darkenstein - Wto Sty 31, 2006 23:43

Dorothea napisał/a:
rozbiore na czynniki pierwsze

moich snow nie da sie rozebrac wszyscy sa w nich nadzy :D :D :D

Dana - Wto Sty 31, 2006 23:49

Mnie się śnią kosmici i nie wiem czy mają na sobie ubranka czy to ich golizna :rotfl:
ziutek997 - Sro Lut 01, 2006 00:13

ja ogólnie raczej nie pamiętam snów... chociaż... ostatnio sni mi się to samo miejsce... i co lepsza poamiętam je tak dokładnie jakbym już tam był... ulice... most i góry... ogromne przestrzenie które przemieżam na piechotę.. niewidomo czemu i po co :P Już wiele razy miałem wrażenie że to jest zlepek miejsc w których keidyś byłem... chociaz nie potrafię tego rozszyfrować... :P To dziwne...
Szamanka - Sro Lut 01, 2006 08:54

Dorothea, dziekuje skarbie :calus:

Musze przyznac, ze zaskoczylas mnie...bo jakas prawda w tym co napisalas, jest


Skad Ty to bierzesz......czarownico? ;) :calus:

Szaganka - Sro Lut 01, 2006 17:29

darkenstein napisał/a:
Cytat:
Dorothea napisał/a:
rozbiore na czynniki pierwsze


moich snow nie da sie rozebrac wszyscy sa w nich nadzy :D :D :D


buahahahahaaha.......... :rotfl: jak zwykle mnie ubawiłeś :rotfl: dla mnie bomba takie sny ;) :hyhy:



A mnie się śni stale, że przed kompem siedzę.... :zdziwko: real miesza mi się ze snami... :zakrecony:

Major - Sro Lut 01, 2006 17:35

Szaganka napisał/a:
A mnie się śni stale, że przed kompem siedzę.... real miesza mi się ze snami...

Może czas wyjść z domu...

Szaganka - Sro Lut 01, 2006 17:39

Major, :zdziwko: ja dopiero wróciłam.... :/
Major - Sro Lut 01, 2006 17:41

Mi się po nocach śniło, że gram w gre dopiero gry spędzałem przy niej po kilanaście godzin gdziennie przez cały tydzien. Chore ale realne i wtedy nawet miałem sny takie. Także zdaje mi się, że te sny są spowodowane zbyt długim przebywaniem przed monitorem.
Szaganka - Sro Lut 01, 2006 17:59

Major, to miał być żart, wiesz? :zdziwko:

Ja tyle czasu spędzam przed monitorem, że wcale nie sypiam i na sny nie mam czasu.... ;)

Major - Sro Lut 01, 2006 18:23

Ja to odebrałem jako fakt :D Widocznie to ja już mam namieszane we łbie. Dobrze, że od czasu do czasu z psem się przejde :hyhy:
Dorotka - Sro Lut 01, 2006 20:36

mnie się znowu śniło cholerne spadanie - nigdy się nie pozbędę tego snu :zly: Kobi - dawaj tego Twojego kolegę Freuda
Szamanka - Sro Lut 01, 2006 20:40

Dorotka, a co ten kolega potrafi? :niepewny:


ma moze spadachron?

to jak go zaprosisz, to wolaj glosno, bo ja tez jakos w snach lece sobie i lece i lece...i spiewam...." latawce dmuchawce wiatr"..... :rotfl:


:zly: niech ktos tylko nie probuje mi tlumaczyc tego snu :krzeslem: , mowiac zem latawica :hyhy:

Dorothea - Sro Lut 01, 2006 20:41

Szamanka napisał/a:
Skad Ty to bierzesz......czarownico?

Mam ja ci księgi tajemnie i czarodziejskie :D , czarodziejską kule i magiczną moc.
Jak zima zmienia sie w wiosne miewam swe najlepsze dni :D

kobi - Sro Lut 01, 2006 20:41

Dorotka, Freud by miał na to wytłumaczenie :hyhy: Mogę Ci powiedzieć jakie :hyhy:
Szaganka - Sro Lut 01, 2006 22:58

o ile ja sie znam na gastronomii..... Freudowi wszystko z seksem się kojarzyło :hyhy: :hyhy:
ale ja się na gastronomi ni hu hu :zdziwko: a z seksem to mnie się też tak jakos.... ekhm, ekhm.... :wstyd:

kobi - Sro Lut 01, 2006 23:02

Szaganka, popsułaś wszystko :kijemgo: Chciałem Dorotkę nabajerować :P
Szaganka - Sro Lut 01, 2006 23:49

nabajerować? :zdziwko: że co? :przestraszony:

Ty się Dorotka nie daj !!! Kit Ci jakiś chce wcisnąć :zdegustowany:

hehe ...... nie poszło Ci Kobiś :hyhy: :rotfl:

Mariusz - Sro Maj 24, 2006 22:36

Znalezione w senniku:

Stosunek płciowy - seks
znaczenie czysto seksualne; w późniejszym wieku: plany twórcze;
z kochanką (kochankiem): zwiastuje coś dobrego;
z żoną (mężem): cierpienie.


Wychodzi na to, że kochanka to dobro, a żona to zło :P

Alinka - Sro Maj 24, 2006 23:37

Dorotka napisał/a:
mnie się znowu śniło cholerne spadanie - nigdy się nie pozbędę tego snu

Dorotka a jak to ci sie sni masz takie dziwne uczucie spadania?? kiedys slyszalam ze jak sie to sni to sie rośnie.. :niepewny:
A ja miałam dziś piekny sen,tzn dziś bo spałam w poludnie hih i snil mi się mój ślub, niestety pana młodego nie rozpoznalam :rotfl:

Dorothea - Sro Maj 24, 2006 23:40

Alinka, jak sie sni własny slub oznacza to drobne kłopoty oraz trudnosci w interesach, ktore szybko przeminą.Oznaczac tez moze rychłe zareczyny
Alinka - Sro Maj 24, 2006 23:51

o rany :rotfl: no kłopoty to moge miec racja, ale te zaręczyny no no , dopiero co w dziale Małżeństwo napisalam swoje poglady :hyhy:
trunks - Czw Maj 25, 2006 15:37

Alinka napisał/a:
jak to ci sie sni masz takie dziwne uczucie spadania?? kiedys slyszalam ze jak sie to sni to sie rośnie..

tez tak slyszalem, ze w momencie jak spadasz i uderzasz w ziemie to wtedy rosniesz i sie budzisz....dziwne to O_o

Alinka - Czw Maj 25, 2006 19:09

moze i dziwne, ale w pewnym wieku sie juz chyba nie rosnie.. a pozatym super jest to uczucie :rotfl:
Olaa - Czw Maj 25, 2006 20:29

mialam dzisiaj przez pol nocy okropne przerazajace i strazne sny a pozniej taki blogi niczym basn ... ehh
Dorotka - Czw Maj 25, 2006 21:53

Alinka, no w moim wieku to się już z całą pewnością nie rośnie, chociaż... może chodzi o to, że w szerz :przestraszony: a uczucie jest zupełnie idiotyczne, albo jest tak, jakbym spadała w wodzie albo jakbym się potknęła i padała na twarz - zawsze mam jakoś unieruchomione ręce i nie mogę nimi ani zamachać, ani się podeprzeć, okropne to jest - najgorszy sen jaki miewam, ale na szczęście już dosyć dawno mi się nie śnił :)
Major - Czw Maj 25, 2006 22:50

Najgorszy sen jaki miewam to właśnie z tym spadaniem i nagłym przebudzeniem i taki, który często miwałem, że się z kimś bije i nie mam sił go uderzyć. Wale pięśćmi, ale tak słabo, że nic nie jestem w stanie zrobić i uderzenie jest bardzo wolne :D podobne coś czasem z bieganiem mam. Próbuje uciekać, ale nie potrafie i biegne coraz wolniej i wolniej.
Gmeras - Czw Maj 25, 2006 23:04

kiedys mi się sniło ze się zgubiłem i nie umiałem znaleśc drogi powrotnej sen miałem taki często ale ostatnio nie :P teraz mam misz masz co może być :D
trunks - Czw Maj 25, 2006 23:32

a dzis nawet pamietam co mi sie snilo, co bardzo zadko sie zdarza. To był sen o miłości (ale nie jakis erotyczny, zeby nie bylo wątpliwości)...heh :oczami:
Krzysio - Pią Maj 26, 2006 00:08

ale wy jestescie dziwni :p za duzo ziola jaracie chyba :P
kobi - Pią Maj 26, 2006 08:14

Ja ostatnio mam bardzo realistyczne sny :oczami: Budzę się w nocy i mój sen trwa ;) :zawstydzony: Właściwie to mój sen trwa przez cały czas :zawstydzony:

Major napisał/a:
Najgorszy sen jaki miewam to właśnie z tym spadaniem i nagłym przebudzeniem (...) że się z kimś bije i nie mam sił go uderzyć (...) Próbuje uciekać, ale nie potrafie i biegne coraz wolniej i wolniej

Freud by to wytłumaczył :hyhy:
Gmeras napisał/a:
kiedys mi się sniło ze się zgubiłem i nie umiałem znaleśc drogi powrotnej

To też :P
trunks napisał/a:
To był sen o miłości

A tego to nie trzeba tłumaczyć :D

Bzyki napisał/a:
ale wy jestescie dziwni :p za duzo ziola jaracie chyba

A może to trawa? :zdziwko: Ostatnio sporo koszą na podwórkach :D No i ostatnio byłem karmiony na obiad grzybami ;)

Major - Pią Maj 26, 2006 11:11

kobi napisał/a:
Właściwie to mój sen trwa przez cały czas

Ty to dopiero musisz jarać :rotfl:

Dorotka - Pią Maj 26, 2006 11:18

Major napisał/a:
Ty to dopiero musisz jarać


kobi napisał/a:
A może to trawa?
kobi napisał/a:
No i ostatnio byłem karmiony na obiad grzybami


to wiele wyjaśnia ;)

Alinka - Pią Maj 26, 2006 13:37

Bzyki napisał/a:
za duzo ziola jaracie chyba


jasne codziennie wieczorem zapalam w pokoju w ktorym spie kadzidelko ... z .. takiego zielonego liscia haha i potem mi sie szyby trzęsą :rotfl:

trunks - Pią Maj 26, 2006 15:13

Alinka napisał/a:
i potem mi sie szyby trzęsą

jak to ? :P

Alinka - Pią Maj 26, 2006 22:06

noo raz mi sie tak zdarzylo:) przed snem zapalilam w pokoju kadzidelka a potem lezalam w lozku i szyby w meblach mi sie trzesly:) ide do mamy sie pytam czy ona tez to czula ze sie szyby trzesa a one ze nie:) fajny schiz..
trunks - Pią Maj 26, 2006 23:20

to co było w tych kadzidełkach ? :)
madziar - Pią Maj 26, 2006 23:21

a ja miło wspominam moje sny o oceanie, plaży, były kolorowe, piękne. mogą jeszcze wrócić, nie pogniewam się ;)
Alinka - Pią Maj 26, 2006 23:26

nie wiem co bylo:) to byly kadzidelka cannabis kupione w sklepie hih , ale smierdzialo w calym pokoju...
Mariusz - Pią Maj 26, 2006 23:53

A nie jakieś erotyczne ?
Bo ja się po takich podnieść nie potrafiłem ...

Alinka - Sob Maj 27, 2006 10:18

a dlaczego sie nie potrafiłes podniesc??
trunks - Sob Maj 27, 2006 15:12

Mariusz napisał/a:
Bo ja się po takich podnieść nie potrafiłem ...

no co ty, az tak ? :)

Mariusz - Sob Maj 27, 2006 16:17

W głowie się kręciło, ale świeże powietrze pomogło :-)
Appo - Nie Maj 28, 2006 16:38

(...) :/ O godzinie 10 rano dostałem od kogoś (??) sms'a z bramki z cytuję:
Kod:
wiem że to dziwnie zabrzmi, ale uważaj dzisiaj na siebie.. prosze


Wnioskuję że komuś się przyśniło że coś mi się stało ... ale nikt się nie przyznaje do zaadresowania tego sms'a :D

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 18:39

Appo, brrrr ochydny taki sms
Appo - Nie Maj 28, 2006 18:44

Mi to mówisz :] Boję się z domu wyjść :P nie no ;) wziełem na spokojnie go , ale mnie zastanawia co temu komuś się śniło :/

"Oszukać przeznaczenie 4 - Appo kontra Śmierć"

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 21:41

Appo napisał/a:
temu komuś się śniło



byc moze nic, tylko tak sobie jaja zrobił :] , troche to głupie i nie na miejscu przyznam

Major - Nie Maj 28, 2006 23:31

A może miał na myśli kogoś kto Ciebie mógł nie lubieć? Różnie w dzisiejszych czasach bywa :P
Appo - Nie Maj 28, 2006 23:57

To jest już inna wersja :P ale o niej nie chcę myśleć :P
Krzysio - Pon Maj 29, 2006 03:56

a ja dostalem smsa nie naciskaj guzika ? :niepewny: co to moze znaczyc ? :P
Morqana - Pon Maj 29, 2006 07:05

Bzyki wybuch bomby ;) ;]
Krzysio - Pon Maj 29, 2006 16:14

tylko kto mi ja podklada ? przyznac sie :chytry:
Appo - Pon Maj 29, 2006 16:27

Saddam :P :wstyd:
Morqana - Pon Maj 29, 2006 20:43

Hmm, ja kiedys chcialam skonstruowac bombe, zeby skole wysadzic :P Hihi, terrorystka zostane ;]:D
Alinka - Pon Maj 29, 2006 20:58

Appo napisał/a:
Kod:
wiem że to dziwnie zabrzmi, ale uważaj dzisiaj na siebie.. prosze


Wnioskuję że komuś się przyśniło że coś mi się stało ... ale nikt się nie przyznaje do zaadresowania tego sms'a


A wiesz Appo, nie tylko ty takie sms`y dostajesz, moja kumpela dostaje równiez sms`y z neta o treści "uwazaj k.. na siebie i nie wychodz z domu bo cie zabijemy..itp."
Być może ktos sobie zarty jakies robi..

Gmeras - Pon Maj 29, 2006 21:22

zarty nie zarty ale w formie pogrózek bo to nie wygląda na ostrzezenie
Morqana - Pon Maj 29, 2006 21:24

Hmm, poryci ludzie chodza po swiecie, faktycznie trzeba uwazac :/
Krzysio - Czw Cze 08, 2006 01:46

Cytat:
A wiesz Appo, nie tylko ty takie sms`y dostajesz, moja kumpela dostaje równiez sms`y z neta o treści "uwazaj k.. na siebie i nie wychodz z domu bo cie zabijemy..itp."

to moze nie rozdawaj swojego numeru tel kazdemu lepszemu ? ;)

kisia - Czw Cze 08, 2006 02:45

wydaje mi się jednak że
Appo napisał/a:
uważaj dzisiaj na siebie.. prosze

różni się znacznie od
Alinka napisał/a:
uwazaj k.. na siebie i nie wychodz z domu bo cie zabijemy.

i osobie, która napisała do Appo mogło sie faktycznie coś starsznego przyśnić i chciała go tylko prosić o ostrożność

Aither - Czw Cze 08, 2006 12:38

ja mam ostatnie noce dziwne... mam glupie sny przez ktore sie budze na wlasne zyczenie :zdziwko: a potem chodze niewyspana bo wstaje o 6 czy 7 :/ masakra :P
Morqana - Czw Cze 08, 2006 12:57

Aither jak to
Aither napisał/a:
mam glupie sny przez ktore sie budze na wlasne zyczenie


na wlasne zyczenie :zdziwko: ??;P

FlashMan - Czw Cze 08, 2006 15:15

W moim ostatnim śnie z sufitu zaczęła kapać woda :) .

Aither - bardzo ciekawy sen, a właściwie rodzaj snu...

Aither - Czw Cze 08, 2006 16:09

dziwny stan umyslu... niby spie i snie ale odczuwam wszystko co tam (we snie) sie dzieje, kazdy bol czy nawet stan emocjonalny osob w nim wystepujacych :)
a na wlasne zyczenie to jest tak ze jesli scena jest brutalna lub zapowiada sie na cos zlego to po prostu budze sie bo nie chce snic dalej O_o to tak jakby moj umysl czuwal i czekal na mysl "obudz mnie" :) wiem ze to glupie ale nie potrafie tego wyjasnic :)

Morqana - Czw Cze 08, 2006 16:15

Bo snu i samego snienia nie da sie normalnie wyjasnic...hmmm, ja mialam sen, ze zotalam postrzelowan, przez sapewra, bo chcialam uratowc kolezanke :/
Aither - Czw Cze 08, 2006 16:27

hm... teoretycznie znam uczucie jak czlowiek tonie, ma wbity noz w plecy i brzuch oraz kilka ran postrzalowych :) ciekawe uczucie i to wszystko doznania ze snu :) z jednej strony to ciekawe ale czasem bywa malo przyjemne :zdegustowany: mozg w koncu steruje calym cialem a czasem ma glupie pomysly... na przyklad... cialo spi a umysl nie O_o wyraznie nie spisz ale wstac nie mozesz bo nie czujesz ciala :) to dopiero smieszne uczucie ;)
Morqana - Czw Cze 08, 2006 17:29

tak sie jeszcze nie czulam :zdziwko: kiedy snił mi sie diable, przed ktoryym chialam uciec,ale nei moglam :zdziwko: albo kostucha to byla nie pamietam, no i dostalam skurczy w nodze, na lydce, porashka, bol okrutny:|
Aither - Czw Cze 08, 2006 17:33

MorQaNa napisał/a:
porashka
what is this :zdziwko:
Gmeras - Czw Cze 08, 2006 18:49

to znaczy porażka :D
Piotrulek - Czw Cze 08, 2006 18:54

Aither napisał/a:
MorQaNa napisał/a:
porashka
what is this



tak się pisze,gdy się nie wie,jakie"ż"należy wpisać

Aither - Czw Cze 08, 2006 19:32

nie no okej teraz czaje ale mam prosbe piszcie normalnie :zdegustowany:
Morqana - Czw Cze 08, 2006 20:05

Piotrulek wiem jak sie pisze porażka, potrafię ortograficznei pisac, po prostu kwestia przyzwyczajenia:P;)
Aither - Czw Cze 08, 2006 20:07

odbiegajac od tematu ciekawa strona polecam :D

h t t p;//w w w zanim.napiszesz.prv, p l

Morqana - Pią Cze 09, 2006 08:32

Hmm, Aither fajna strona, a wracajac do tematu snow dziwnym trafem śnił mi sie grill =/ Same zycie,opócz tego śniło mi się, ze jestem ?ysa ?? :zdziwko: <----- to był wielce okrutny sen :rozpacz:
Szamanka - Pią Cze 09, 2006 09:01

MorQaNa, trzeba Dorothea zapytac co to niby ma oznaczac, ona w tym jest dobra :D
Morqana - Pią Cze 09, 2006 09:05

No zapytam :zdziwko: poryctwo jak nic :P
Dorothea - Pią Cze 09, 2006 12:23

MorQaNa, jesli Ci sie sni,ze jestes łysa to oznacza, ze musisz sie wystrzegac mniej rozumnych przyjacioł, ktorzy moga Cie sprowadzic na zła droge
Szamanka - Pią Cze 09, 2006 13:00

Dorothea, napisala
Cytat:
moga Cie sprowadzic na zła droge
...wysla Cie sila do fryzjera i ogola :rotfl: :rotfl:

przepraszam za skojarzenie :zawstydzony:

kisia - Pią Cze 09, 2006 14:35

ja dzis miedzy 9 a 11 miałam dobrych kilka snów przerywanych rozmowami telefoniczymi i nie wiem co było snem, a co jawą, w dodatku miałam gorączkę :/
Morqana - Pią Cze 09, 2006 15:21

Hmm, ja zamiast do szkoly, poszlam w Moje magiczne miejsce, polozylam sie na kocyku i czytalam ksaizke, zdrzemenelam sie kurde :/ i mi sie snilo ze mnie kolega chcial utopic pod woda =/
Monique - Pią Cze 09, 2006 18:15

A ja chcialam sie dowiedziec.. Bo mi sie snilo ze w ciazy jestem .. ale ja tak jakbym duchem byla bo ja siebie widzialam jak stoje z moja przyjaciolka.. na polu.. posrod zboz i jestem wlasnie w ciazy.. piekny sen :zawstydzony: :zawstydzony:
Dorothea - Pią Cze 09, 2006 18:26

widziec siebie w ciazy oznacza kłotnie w domu :przestraszony:
chodzenie po polu pełnym zboza jest natomiast oznaka wielkiego szczescia w przyszłosci :) :) a przyjaciołka widziana we snie dla osoby zakochanej zwiastuje szczescie i rychłe małzenstwo :D

Harcerka - Pią Cze 09, 2006 21:18

a mis ie snily sprawozdania finansowe i oszustwo klienta i wyprowadzenia kapitalu /doplat zwrotnych do kapitalu/ ze spolki - pomimo iz te srodki powinny pozostac na stanie kapitalow do konca okresu kredytowania...
~pAaAuLiNeK~ - Pią Cze 09, 2006 22:21

A ja zasnełam w pociągu i śniło mi się, że spadałam w jakąś przepaść i kopnełam babke siedzącą przedemną :P Troszq głupio się czułam bo się wszyscy patrzeli tak jakby nigdy nie widzieli nikogo śpiącego w pociągu :P :/
kisia - Pią Cze 09, 2006 23:58

~pAaAuLiNeK~ napisał/a:
kopnełam babke siedzącą przedemną
~pAaAuLiNeK~ napisał/a:
wszyscy patrzeli tak jakby nigdy nie widzieli nikogo śpiącego w pociągu

moze i widzieli ale bali się żebyś czasem ich też nie kopła ;)
Dorothea napisał/a:
chodzenie po polu pełnym zboza jest natomiast oznaka wielkiego szczescia w przyszłosci :) :) a przyjaciołka widziana we snie dla osoby zakochanej zwiastuje szczescie i rychłe małzenstwo :D

Monique, to juz wiesz co Cię czeka :D

Dorothea - Sob Cze 10, 2006 01:05

~pAaAuLiNeK~, wygladałas wtedy przekomicznie buahahahahahah
Dorotka - Wto Cze 13, 2006 23:05

Piotrulek, :calus:
a tak na temat - ostatnio śni mi się to dość często. Idę z kimś i nagle zaczyna się most, który jest zarwany, trochę trzeba przez niego iść a trochę płynąć (a ja się tego boję). Ale jest ze mną cały czas ktoś i mnie wyciąga z wody, albo namawia do przepłynięcia kawałka, którego się boję.
Sen kończy się zawsze dobrze, zawsze - mimo strachu jakcholera - wychodzę na brzeg. Dziwne jest to, że na ogół śni mi się nad ranem, w półśnie wałściwie - jak już się obudzę i przysnę znowu :niepewny:

ale i tak najgorszy jest ten o spadaniu ;)

Major - Czw Cze 15, 2006 15:20

Ostatnio moje sny nie są zbyt ciekawe.
Śni mi się dokładnie to samo co robie w pracy. Zresztą robie nocami, a sypiam w dzień :\

Appo - Czw Cze 15, 2006 17:11

Śniło mi się że mogłem mieć Forda Mustanga Gt a później ekipa z WestCoast Customs chciała mi zrobić z złomu fajnego dragstera ... ale ktoś mnie obudził (Piotrulek !! :P ;) ) ... i tyle się powoziłem tymi pięknymi autami ;)
Alinka - Czw Cze 15, 2006 18:13

czytałam dzis ksiazke i było w niej bardzo ciekawe zdanie..
"Sen, każdy sen, jest jak psychoza. Ze wszystkim, co do niej nalezy: pomieszaniem zmysłów, szaleństwem, absurdem. Taka krótkotrwała psychoza. Nieszkodliwa, wprowadzona za zgodą i kończona z własnej woli poprzez przebudzenie. Oczyszczająca. Tak przynajmniej twierdzi Freud."

Mariusz - Czw Cze 15, 2006 20:40

A jak ktoś ma sny erotyczne to co ? :P


Oczywiście żartuję ;)

Alinka - Czw Cze 15, 2006 20:59

wiesz nie specjalizuje się w snach erotycznych...
Mariusz - Czw Cze 15, 2006 21:09

Nie kłam :P
Alinka - Czw Cze 15, 2006 21:18

Appo napisał/a:
ale ktoś mnie obudził (Piotrulek !!
hmm formumowicze Ci się śnią :P
Mariusz napisał/a:
Nie kłam

no wiesz.... :zabawa:

Dorothea - Czw Cze 15, 2006 21:37

Mariusz napisał/a:
Nie kłam


:offtopic:

to jest topic o snach a nie o tym,czy Alinka, kłamie,czy nie :zdegustowany:

Mariusz - Czw Cze 15, 2006 21:44

A mi to lotto ;)
Nie wkurzaj mnie kobieto :cool:

Dorothea - Czw Cze 15, 2006 21:57

Mariusz napisał/a:
Nie wkurzaj mnie kobieto

wzajemnie chłoptasiu i zrob mi przysługe, nie pisz do mnie wiecej..........

Mariusz - Czw Cze 15, 2006 21:59

No nareszcie :D
Dorothea - Czw Cze 15, 2006 22:01

:...: :zdegustowany:
Mariusz - Czw Cze 15, 2006 22:03

Rock my live :rotfl: :rotfl: :rotfl:
perll1 - Czw Cze 15, 2006 22:43

A mi dzisiaj śniły się szczury i mnie giziały :rozpacz: Wie ktoś może co to znaczy ??
Dorothea - Czw Cze 15, 2006 22:46

perll1, szczur to zapowiedz drobnych niepowodzen w interesach, a gdy Cie gryzły oznacza to ostra rywalizacje w miłosci :D
perll1 - Czw Cze 15, 2006 22:51

Wiedziałam że to nic dobrego nie wróży.
Dorothea napisał/a:
oznacza to ostra rywalizacje w miłosci

?O Matko :D ciekawe z kim :hyhy:

De_Luca - Pią Cze 16, 2006 10:40

dziś w nocy z qmplem ze studiów uratowaliśmy wahadłowiec którym spadaliśmy (nie mieliśmy żadnego zasilania (awaryjne chyba nawet nie było przewidziane), łączności z CLK nie było (CLK chyba nawet nie wiedziało że ktos se postanowił polecieć w pobliże Wenus) a komputer pokładowy jak sie okazało miał nielegalne oprogramowanie i nie chcial nam pomóc... tzn to uratowanie polegało na nic nie zrobieniu bo stwierdziliśmy, że jak dokończymy fajke to dopiero sie weźmiemy za ratownie naszych tyłków.. a jak skonczyliśmy to sie okazało że juz jesteśmy na ziemi a lądowanie było tak miękkie że nawet nie poczuliśmy. Potem wróciłam do domu, a tam czekał na mnie jakiś amant (nie znam go) i jak sie spytałam co by zrobił gdybym zginęła powiedział że kupiłby pół litra i poszedł sie z teściem upić.. (chyba musze poważnie pogadać z tatą na temat jego znajomości) powie mi ktoś co oznacza taki sen????
Monique - Pią Cze 16, 2006 11:59

Dorothea, ten moj sen o ciazy i o tym wszystkim i to co ty napisalas wszystko sie sprawdza i sprawdzi:) od dzisiaj musze sobie zapisywac to co mi sie snilo.. a pozniej ty moja Kochana bedziesz mi mowic co to oznacza:)
Dorothea - Pią Cze 16, 2006 12:07

Monique napisał/a:
a pozniej ty moja Kochana bedziesz mi mowic co to oznacza:)

nie ma sprawy :D z prawdziwą przyjemnoscią :D

Szamanka - Pon Cze 19, 2006 23:53

Dorothea, plisss....musisz mi to wytlumaczyc :padam: inaczej moja senna podroz nigdy sie nie skonczy a w aucie benzyny braknie

no wiec tak

snilam, ze bardzo chcialam dojechac do pewnego miasta ale ciagle napotykalam przeszkody..a to most zepsuty ( wygladal strasznie) a to ludzie ostrzegali zeby inna droga nie jechac bo niebezpieczna...w koncu w jakims sklepie wyladowalam i pytajac o droge nikt nie umial mi powiedziec i pomoc...a ja czulam ze jestem blisko i jak by ten most byl naprawiony bylabym w upragnionym miejscu

Dorotka - Wto Cze 20, 2006 06:07

znowu most, znowu zarwany i pływam mimo, że nie umiem i znowu ktoś mi pomaga :(
Dorothea - Wto Cze 20, 2006 09:56

Szamanka, Twoj sen jest bardzo rozbudowany i posiada wiele wątkow,a wiec;
droga moze przepowiadac powodzenie w zyciu, jednak ludzie ktorych widziałas we snie odradzli Ci wybranie innej drogi wiec jest to oznaką osiagniecia wysokich stanowisk i co za tym idzie wysokich dochodow.
Inna czesc snu wskazuje na gleboką melancholie jak Cie opanuje z powodu utraty drogich ci osobistych rzeczy.
Niektore rzeczy w snie wskazuja tez na spore wydatki ,ktore moga Cie spotkac w najblizszym czasie

Szamanka - Wto Cze 20, 2006 13:21

Dorothea, napisala
Cytat:
droga moze przepowiadac powodzenie w zyciu
:hyhy: brzmi optymistycznie i rewelacyjnie
Cytat:
na spore wydatki ,ktore moga Cie spotkac w najblizszym czasie
:niepewny: , chyba takie sie szykuja...ale one sa niczym w porownaniu z tym powodzeniem :D
Major - Wto Cze 20, 2006 18:02

Nie zycze nikomu zeby mu sie snila praca zaraz po 12h pracy. To jest bardziej wykańczające niż jakby sie wogole nie spało :kwasny:
Alinka - Sob Cze 24, 2006 22:26

Dorothea, mogłabys mi wytlumaczyć moj sen? bo zauwazylam ze się na tym znasz;)

dziś śniło mi się cos nieprzyjemnego a mianowicie ruszal mi sie ząb, po czym go sama sobie wyciągłam , byla jeszcze na nim taka ociekajaca krew... fuj.

kiedy powiedzialam o nim mamie, popatrzała na mnie dziwnie i powiedziała zebym na siebie uwazala...

Dorothea - Nie Cze 25, 2006 10:22

Alinka, musze Cie zmartwic, mama miała racje :(
wyrywac sobie samemu zeby to niepowodzenie oraz przykre wiadomosci od dalekich krewnych.jest to tez zapowiedz kłopotow przy załatwianiu waznych spraw. Moze to tez zapowiadac dokuczliwa chorobe wlasna, lub kogos z najblizszej rodziny.
Natomiast widok krwi, jest z zasady zła wrozbą i moze oznaczac nagła smierc w rodzinie.


Przykro mi,ze to napisałam ,ale sama o to prosiłas

Alinka - Nie Cze 25, 2006 10:32

:zdziwko: o szok.. hmm no to super ciekawe sny.. eh ciekawe tylko co mi sie przytrafi.. jak narazie wszystko idzie OK.
Dorothea - Nie Cze 25, 2006 10:36

Alinka napisał/a:
ciekawe tylko co mi sie przytrafi..

nie mysl o tym w ten sposob, myslac tak zawsze mozna cos na siebie sciagnac, pozytywne myslenie odgania wszystko co złe, pamietaj o tym......

Alinka - Nie Cze 25, 2006 10:41

mysle , ze to był sen ostrzegawczy, przed czyms co chcialam zrobic.. ja caly czas mysle pozytywnie:D, snuje plany na przyszlosc... a pozatym złego nic nie bierze :D
Dziekuje Dorothea :calus:

Dorothea - Nie Cze 25, 2006 10:44

Alinka napisał/a:
Dziekuje Dorothea

nie ma za co, jesli jeszcze bedziesz miała jakie senki, to chetnie je przetlumacze, jesli oczywiscie jeszcze Cie do siebie nie zraziłam po przetlumaczeniu ostatniego snu :)

Alinka - Nie Cze 25, 2006 10:46

No co Ty ;) jasne ze nie zraziłas mnie do siebie, domyslalam sie ze to zły sen, no ale przeciez na jednym snie świat się nie kończy :super:
tuchałowa - Nie Cze 25, 2006 13:56

Czy ktoś potrafi wyjaśnić, dlaczego zawsze mi się śnią koszmary? Nigdy nic miłego! Ostatnio zostałam postrzelona w szyję podczas wojny. Myślicie, że nasze życie ma wpływ na to, co nam się śni? Z tego wynikałoby, że moje to kupa nieszczęścia :P
madziar - Pon Cze 26, 2006 14:43

A mi się śniła ciemna sceneria mitologiczna, a nad powierzchnią czegoś co chyba było wodą uniósł się minotaur i zaczął strzelać z ogona strzałami, ale te strzały nie miały na celu kogokolwiek zabić, one zamieniały się w sztuczne ognie. Ciekawa jestem co to moze znaczyć?
Morqana - Pon Cze 26, 2006 15:38

Sory ale mi sie snilo, ze sie kapalam i ojciec wszedl do lazienki, mowil zebym szybko wyszla, po ksiezyc spadl na dzielnice :/ :zdziwko:
Gmeras - Pon Cze 26, 2006 15:55

buehehehehee dobre :rotfl: nie ma to jak montujący sen :rotfl:
Morqana - Pon Cze 26, 2006 16:07

Porashka nie sen :/ i neiwiem o co w nim chodzi
Gmeras - Pon Cze 26, 2006 16:20

jak to o co o nic :P
Dorothea - Pon Cze 26, 2006 17:37

madziar, Twoj sen wskazuje na to ,ze mozesz w najblizszym czasie oczekiwac miłych rozrywek i zabaw w sympatycznym gronie.

Dalsza czesc wskazuje na radosne pozycie małzenskie i miłe dzieci :D , spokoj i harmonir w rodzinie oraz wysokie dochody

madziar - Pon Cze 26, 2006 23:05

Dorothea, oby twoje proroctwa się spełniły :calus:
Dorothea - Pon Cze 26, 2006 23:32

madziar, zycze Ci tego :D
Alinka - Sro Cze 28, 2006 22:59

ale mialam dzis piekny romantyczny sen ah:) śniły mi sie osoby ktore nie znam w realnym świecie, ale wszystko bylo takie piekne ze chcialabym zeby to sie spelniło :zawstydzony:
Anula - Sro Cze 28, 2006 23:19

mi ostatnio sie nic nie śni, wstaję zmęczona jakbym w ogóle sie nie kładła do łóżka. A jak już coś wejdzie do mojej główki podczas snu to nie jest to nic miłego. pół życia śnią mi się ludzie którzy wychylaja sie przez okna i wyskakują, potem następuje trzesienie ziemi i ich ciała pochłania ziemia a ja patrzę przez okno i nic nie mogę zrobic. To wszystko dzieje sie na osiedlu na którym mieszkam. Koszmar jakiś. wrrrr mam nadzieje ze jak po opisaniu tego położe sie spac to nie przysni mi sie to znowu
Szamanka - Czw Cze 29, 2006 12:18

Dorothea, i znow ja z moimi snami, ktore w zasadzie nie pamietam.

Snilam male pomieszczenie( pokoj) gdzie slyszalam lejaca sie wode...patrzac w gore zauwazylam, ze w suficie jest dziura i to stamtad leciala ( dosyc mocno) Pokoj zalewala woda a w kolo jak by byly nie zabepieczone kable wysokiego napiecia ktore strasznie iskrzyly...balam sie podejsc

acha...w pokoju znajdowala sie starsza osoba

Dorothea - Czw Cze 29, 2006 12:37

Hmmm Szamaneczko dziwny sen, przyznaje

Zapowiada on wiele przyjemnisci i niespodziewane pomnozenie majatku.Wskazywac tez moze na zwyciestwo nad rywalami.
Są ajednak w snie pewne rozbieznosci, bo mozna tez powiedziec o kłopotach zdrowotnych, bedą one drobne , lecz bardzo liczne.
Widze tez szczescie w miłosci.
Natomiast te kable to znak,ze podejmiesz ryzykowną prace w wyniku ktorej odniesiesz wielki sukces, sławe i bogactwo.

Szamanka - Czw Cze 29, 2006 12:41

Dorothea, napisala
Cytat:
Widze tez szczescie w miłosci.
:hyhy: ....na to bede niecierpliwie czekac :D
Cytat:
ze podejmiesz ryzykowną prace
:zdziwko: ..wlasnie mysle nad pewna zmiana
Szamanka - Nie Sie 06, 2006 20:35

Dorothea, to znow ja i moj nie wyjasniony sen

Pare dni temu snilam, ze patrzac przez swoje okno widzialam nadchodzaca wielka fale wody ...byla ogromna....widzialam uciekajacych ludzi ( ja bylam bezpieczna czulam to)...i za chwilke przyszla kolejna......porwala ze soba kilka osob.

Probowalam przez okno jakos pomoc tym ludziom....

Major - Nie Sie 06, 2006 22:04

No masz. Najlepiej to pomóc przez szybke. Tak, że ja jestem bezpieczna, a oni niech się zmagają z problemem :P Trzeba wyjść na przeciw. Jesli chcesz pomoc musisz wyjsc do nich. Otworzyc okno, mimo, ze zagrozenie wtedy i Ciebie nie ominie.
Szamanka - Nie Sie 06, 2006 22:10

Majorku a nigdy nie miales takiego uczucia ze chcesz a nie potrafisz?


no wlasnie ja tak snilam.....kurca.....moja wina ze mieszkam wysoko?

Major - Nie Sie 06, 2006 23:06

Niestety czasem też nie ma innej możliwości. Czasem poprostu nie da się pomóc i jesteśmy zmuszeni patrzeć jak ktoś cierpi.
Dorothea - Pon Sie 07, 2006 11:32

Szamanka, teraz jestem w pracy, ale jak wroce do domku i bede miała chwilke czasu to napisze cos odnosnie Twojego snu
Monique - Pon Sie 07, 2006 11:37

No i odnosnie mojego.. moze tez kochana byc cos powiedziala snily mi sie weze i zmije.. pelnooooo
Aither - Pon Sie 07, 2006 17:27

a ja mialam fajny sen :) snilo mi sie miejsce, w ktorym bylam tylko raz dokladnie rok temu, widzialam tam osobe, ktora ze mna tam byla, rozmawialam z tymi wszystkimi kadetami :) a miedzy nimi byla najbardziej znienawidzona osba przeze mnie... szyderczo usmiechajaca sie do mnie za drzewem, obserwujaca kazdy moj ruch... mam nadzieje ze nie bede miala juz nigdy w zyciu tej "przyjemnosci" widzec jej zakichanej twarzy... co bylo mile w tym snie... to chyba to ze czas powrocic na stare smiecie :) Czas wybrac sie na wycieczke do Wroclawia :D
Tak poza tym snila mi sie wlasnie moja szkolka oficerska wraz z jedna dziewczyna, z ktora jechalam do Wrocka... ona zostala a ja wrocilam :( ech... no ale mam nadzieje ze jak ja nastepnym razem spotkam to bede mogla do niej mowic Pani Oficer ^.^

Dorothea - Pon Sie 07, 2006 21:50

Szamanka, Twoj sen w poczatkowej fazie zwiastuje otrzymanie wesołych i radosnych wiadomosci, mozesz tez otrzymac propozycje nowej ciekawej pracy.Sen o falach to znak,ze wkrotce podejmiesz bardzo wazne decyzje, ktore w pozniejszym terminie zaowocują wielkimi zyskami.Masz tez do załatwienia wiele spraw w Twoim zyciu i wysokie fale ktore widziałas wskazują na pomyslne załatwienie waznych praw.Widziec w snie ucikajacych ludzi to oznaka zwyciestwa nad rywalami w drodze do sukcesu.Ale ci ludzie uciekali przed zywiołem, wiec mozna powiedziec tez ,ze zwiastuje to drobne kłopoty i niepowidzenia, ktore dzieki pomocy przyjacioł szybko przezwyciezysz.


Monique, wąz to przestroga przed nieprzyjaciołmi, ktorzy pragna Ci silnie zaszkodzic a dla zakochanych(a Ty własnie jestes zakochana),oznacza on groznych rywali w miłosci.Wszystko Moniko zalezy jak Ci sie snił ten wąz, czy słyszałas powiedzmy jego syczenie?Jesli słyszałas , wiec jest to ostrzezenie, abys zbyt pochopnie nie odstepowała swojej własnosci.
Zmija natomiast tez w zaleznosci jak Ci sie sniła, czy tylko ja widziałas,czy moze cos jeszcze???Jesli tylko widziałąs to wslazuje na przygnebienie, ktore ogarnie Cie w wyniku niepowodzen najblizszych przyjacioł

Monique - Pon Sie 07, 2006 23:04

Dorothea, Cos w tym jest :(
tuchałowa - Wto Sie 08, 2006 08:24

Myślicie, że kładzenie się spać pod wpływem alkoholu ma wpływ na to co nam się śni?

Ja miałam taki dziwny sen, że spodziewam się dziecka :hyhy:

Major - Wto Sie 08, 2006 08:50

tuchałowa, może to nie był sen, a alkoholu było stanowczo za dużo :P
Szamanka - Wto Sie 08, 2006 19:49

Dorothea :zdziwko: , rany....ale mnie zaskoczylas...dodam tylko, ze wszystko sie zgadza ( dla mnie jak najbardziej pozytywnie :] )
Dorothea - Wto Sie 08, 2006 19:54

Szamanka napisał/a:
rany....ale mnie zaskoczylas...dodam tylko, ze wszystko sie zgadza


jesli wszystko jest pozytywne to zycze aby sie spełniło

madziar - Nie Sie 13, 2006 23:37

a mi juz trzeci raz śnilo sie niemowle, ktorym sie zajmowalam, ciekawe czemu
Aither - Pon Sie 14, 2006 15:03

to mnie przez ostatnie kilka nocy snia sie orly... w roznych warunkach... latajace nade mna, polujace, wychowujace mlode wszedzie orly i orly... a chyba najbardziej przesladuje nie w tych snach ich wzrok :looka: takie dosc niemile uczucie jakby przeszywal mnie na wylot
katarzyna35k-ce - Pon Sie 14, 2006 15:08

a mi sie dzis nic nie śniło. :)
praz - Pon Sie 14, 2006 16:19

a mnie się śniła wojna, chyba za duzo wiadomości przed snem brrr
asik - Pon Sie 14, 2006 17:45

a mi się nic nie śni ostatnio:> może i lepiej :hyhy:
katarzyna35k-ce - Pon Sie 14, 2006 19:38

a ja sobie przypomniałam ze wczoraj śnił mi sie zajefajny hotel w warszawce:) i mieszkałam w nim :) :P
De_Luca - Sro Sty 10, 2007 21:19

mi sie dzisiaj śniło że dostałam powołanie do wojska i sie strasznie wkurzyłam że bede musiała iść na komisje wojskową i zaś bedzie dzień w d**** dlategoż nie poszłam.. Kiedy sie obudziłam nie pamiętałam tego... Za to nieźle sie zeschizowałam jadąc na uczelnie, kiedy zauważyłam jadące za mną 3 pojazdy Żandarmerii Wojskowej.. Parę ładnych minut zajęło mi uświadomienie sobie że to był tylko sen, a nie sprawa która mi wyleciała z głowy, no i że dziewczyn nie bierze sie do wojska przecież =P
dade - Czw Sty 11, 2007 10:42

Nie bierze się, ale same idą :-) ... Ech, jak się przypomną te kobiety w mundurach na strzelnicy w jednostce w Opolu :hyhy:
Admike - Czw Sty 11, 2007 11:44

gdyby choć 1/3 z moich snow mogła się spełnić,to nie powiem,byłoby baaardzo ciekawie :evil:
Szamanka - Czw Sty 11, 2007 12:14

Mnie sie pare dni temu snilo, ze stalam na moscie a moze to jakis wiadukt byl....widzialam przejezdzajace auta.....a ja spogladalam na dol i myslalam jak by to bylo gdybym skoczyla. To nie byly mysli samobojcze, poprostu zastanawialam sie jak to jest tak leciec w dol

Dorothea, prosze Cie o wyjasnienie tego snu :D

Dorothea - Czw Sty 11, 2007 12:55

pozytywny znak na przyszłość;
widzieć przejezdzające auta: uda ci się pogodzić sprzeczne interesy i osiągnąć korzyści;
ochota na latanie to:trzymasz swoje sprawy mocno w ręku;
patrząc jednak ogolnie na cały sen mozna powiedziec ze poprawi sie znacząco Twoja sytuacja

Szamanka - Czw Sty 11, 2007 21:10

:hyhy: :hyhy:

bardzo optymistyczne.....

tuchałowa - Pią Sty 12, 2007 13:52

Śniło mi się, że telefon mi się rozbił, a potem jeszcze karta rozłamała się na pół, co to znaczy? :zdegustowany: :rotfl: I w ogóle śniły mi się jakieś nieprzyjemne rzeczy dzisiaj
De_Luca - Pią Sty 12, 2007 16:36

a mi się śnił przepiękny biały fortepian w jakiejś sali balowej który chciała kupić jakaś elegancka i bardzo bogata kobieta. <hee??> czy to może coś oznaczać? bo przeważnie mam bardzo realistyczne sny a ten był jakiś inny..
aniol - Nie Sty 14, 2007 20:58

Mi się ostatnio śniło, że zajmowałam się małym dzieckiem... a podobno jak się śni dziecko to wróży to nieszczęście :/ (chociaż nie wierze w sny... )
Dorothea - Pon Sty 15, 2007 10:27

tuchałowa napisał/a:
Śniło mi się, że telefon mi się rozbił



moze to oznaczac spotkanie z kims bardzo fałszywym........


De_Luca napisał/a:
a mi się śnił przepiękny biały fortepian



zajmujesz sie sprawami, ktore zajmuja duzo czasu ale nie przynoszą oczekiwanego efektu

De_Luca napisał/a:
elegancka i bardzo bogata kobieta


jest to wyraz marzen i oczekiwan....



aniol napisał/a:
Mi się ostatnio śniło, że zajmowałam się małym dzieckiem


szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne

tuchałowa - Pon Sty 15, 2007 10:39

Dorothea napisał/a:
moze to oznaczac spotkanie z kims bardzo fałszywym........

Tylko nie to, bo mi się świat zawali :hyhy: :upal:

Śniło mi się dzisiaj coś miłego, albo to nie był sen, sama już nie wiem :hyhy:

De_Luca - Pon Sty 15, 2007 12:00

dzięki Dorothea :calus:
Dorothea - Pon Sty 15, 2007 13:04

De_Luca, nie ma za co :D
Aither - Pon Sty 15, 2007 13:21

Ja dzis mialam dziwny sen - koszmar raczej...
Snilo mi sie ze bladze po wielkim miescie, blokowiska znane mi ale teraz nie jestem w stanie powiedziec gdzie te bloki widzialam... bylo ciemno niebo przyslonila wielka chmura dymu jak po wielkim wybuchu. Bylam odarta z ubran i lekko poparzona O_o bieglam przez miasto potykajac sie o ciala martwych ludzi i zwierzat... ulica splywala krew do kanalizacji wygladala jak rzeka krwii... byla totalna cisza slychac bylo tylko palce sie drzewa opadajace kamienie a w plucach goracy zar i pyl. Wygladalo to tak jakbym szukala w stercie cial kogos znajomego. Obudzilam sie gdy znalazlam zmasakrowane cialo najblizszej mi osoby...

Dorothea - Pon Sty 15, 2007 14:11

Aither, zapowiedz pomyślności i wygody, o ile potrafisz się trzymać z dala od plotek.
widząc ciemnosc przysłonieta chmurami oznacza :skomplikowana sytuacja duchowa, którą może zmienić tylko osoba trzecia; czujesz się bezbronny i oczekujesz pomocy;

krew ma wiele znaczen, ale gdy ją widzisz a Ty ją widziałas oznacza to ze boisz sie o bliskiego człowieka, moze tez oznaczac nieszczescia i konflikty.Krew rowniez ma podteksty seksualne.

Olaa - Pon Sty 15, 2007 16:08

łooooooo dzisiaj mialam natlok snow- przez cala noc snilo mi sie chyba pol zycia- chyba wsyztsko co mi sie zdarzylo od ok 6 lat przeplatalo sie i przelecialo przez moja glowe w czasie tej jednej nocy-takiej mieszanki to jeszcze nie mialam :przestraszony: poza tym dzisiaj jakies zjawiska paranormalne mi towarzysza :niepewny: kamera sie sama wlacza i wylacza, spadaja obrazki ksiazki :niepewny:
De_Luca - Pon Sty 15, 2007 16:15

dzisiaj mi sie śniło, że wróciłam do mojego ex, ale wszyscy byli przeciw nam ze względu na mój kolor skóry =/ niefajny sen- czułam sie zaszczuta.. :kwasny:
tuchałowa - Wto Sty 16, 2007 08:05

Śniły mi się kolorowe misie :)
Dorothea - Wto Sty 16, 2007 09:15

De_Luca, kiedy sie sni kolor skory a w Twoim wypadku biały ,moze to oznaczac jedynie radosc.....


tuchałowa, ło matko zupełnie nie mam pojecia :zdziwko:

kobi - Wto Sty 16, 2007 09:19

Dziś miałem tak pokręcone sny, że nie sposób ich opisać. Wymieszanie sci-fi z historią, podróżami i elementami erotyki :hyhy:

Wiem, wiem, Freud by na to znalazł wytłumaczenie :rotfl:

p4cz3k - Wto Sty 16, 2007 11:56

tuchałowa napisał/a:
Śniły mi się kolorowe misie :)



:)

Aither - Wto Sty 16, 2007 13:16

Dorothea napisał/a:
Śniły mi się kolorowe misie

JA JA JA moge zinterpretowac ten sen :)
Wiec kolorowe misie oznacza obrot sytuacji o 180 stopni :) wielkie zaskoczenie slowami lub czynami drugiej osoby :) Chec jak najszybszego spotkania sie z osoba, ktora chodzi po glowie oraz ... a to juz przemilcze :)

p4cz3k, nie msz nic do powiedzenia to nie nabijaj sobie postow sama emotka :P :rotfl: :hyhy:

kobi napisał/a:
Wymieszanie sci-fi z historią, podróżami i elementami erotyki

o jej Kobi... to takie duze chlopcy jeszcze maja zny erotyczne ? :)

p4cz3k - Wto Sty 16, 2007 13:20

Aither napisał/a:
4cz3k, nie msz nic do powiedzenia to nie nabijaj sobie postow sama emotka :P :rotfl: :hyhy:



uwazam ze ta emotka byla jaknajbardziej na miejscu :) i mowila wszystko co bylo do powiedzenia :)

Aither - Wto Sty 16, 2007 13:22

p4cz3k, tia tia tia :P jasne :P ja juz tam wszystko wiem "Misiu" :rotfl:
p4cz3k - Wto Sty 16, 2007 13:28

Aither napisał/a:
ja juz tam wszystko wiem "Misiu" :rotfl:



ocb ?:)


---

a zeby nie bylo ot ... snilo mi sie ... ze sie obudzilem :niepewny:

Aither - Wto Sty 16, 2007 13:29

ja dzis mialam sen erotyczny to sie przyznaje :D ale nie powiem co sie tam dzialo bo az sama nie moge w to uwierzyc ze takie rzeczy moga sie dziac nie koniecznie w lozku pod pierzynka :D :rotfl: :hyhy:
tuchałowa - Wto Sty 16, 2007 20:01

Aither, odnoszę wrażenie, że chciałabyś wstąpić do klubu zielonych :P
Aither napisał/a:
ja dzis mialam sen erotyczny to sie przyznaje :D ale nie powiem co sie tam dzialo bo az sama nie moge w to uwierzyc ze takie rzeczy moga sie dziac nie koniecznie w lozku pod pierzynka :D :rotfl: :hyhy:

A po za tym pamiętaj, że na forum wchodzą też dzieci :D

Aither - Wto Sty 16, 2007 20:52

tuchałowa napisał/a:
odnoszę wrażenie, że chciałabyś wstąpić do klubu zielonych

nie po to z niego wystapilam zeby teraz wstepowac ponownie :D hahaha poza tym nic zlego nie powiedzialam :) ino to ze soczyscie erotyczny :D :P nie offtopikuj mi tutaj :P kobieto o ciezko wymawialnym nicku :P

tuchałowa - Wto Sty 16, 2007 21:10

Tak żeby bez offtopa, to ciekawe co przyśni się mi dziś
De_Luca - Czw Sty 25, 2007 12:09

ok to bedzie troche complicated... nie wiem w jakiej kolejnośći, ale śniło mi się że:
jeden mafiozo chciał mnie kropnąć bo za dużo wiedziałam i przetrzymywal mnie w jakims pokoju,
2gi sen : miałam <niebieski metalik> cinqecento w którym nie zaciągnełam chyba ręcznego i jak sobie siedziałam na Jana Pawła IIgo na jakims parapecie z qmplem który w realu do mnie zarywał, ale go spławiłam gdyż miał dziewczynę, którą polubiłam. W każdym razie w tym śnie jakoś inaczej sprawy sie miały. I sobie jedliśmy mandarynki i tak jakoś wyszło że rzuciliśmy tą mandarynke a ona wpadła do mojego jadącego samochodu na miejsce kierowcy, a że nie miała prawa jazdy to go małpa skasowała. I ja wtedy pobiegłam do Hiltona go szukać <samochodu> a tam było Revolution i qmpel którego tata jest policjantem powiedzial ze mi go odcholowali do mojego pokoju.. Potem pobieglam do kina bo byl seans klasowy i zostalam na 3 min bo musialam wracac do qmpla #1 bo zostawilam pare rzeczy na tym parapecie,a w tym czsie weszli jacyś narciarze prosto ze stoku. Potem spotkałam japońsko-litewską wycieczkę i im tłumaczyłam że w Polsce ludzie mieszkają w blokach i to nie są żadne magazyny, a potem żeśmy mineli silesie i sie obudzilam chyba.. no w kazdym razie mam przeczucie ze nie wszystko zapamiętałam. Kto sie podejmie zinterpretowania? =D

tuchałowa - Czw Sty 25, 2007 18:09

Śnił mi się dziś mój profesor z logiki...ciekawe, czego ode mnie chciał, skoro mam już zaliczenie? ;)
trunks - Czw Sty 25, 2007 23:22

no ciekawe czego mógł chciec hmm :oczami:
Olaa - Pią Sty 26, 2007 01:45

snila mi sie dzisiaj gadajaca mysz!!!! :przestraszony: to byl tak realny sen ze dalej widze ta rzeczywista gadajaca mysz! :szok:
desperado - Sob Lut 10, 2007 23:39

Olaa napisał/a:
snila mi sie dzisiaj gadajaca mysz!!!! to byl tak realny sen ze dalej widze ta rzeczywista gadajaca mysz
Olu wytlumacze Tobie twoj sen jak bede w gliwicach
Olaa - Pon Lut 12, 2007 12:51

a dzisiaj snił mi się przecudny maleńki różowiutki sliczny dzidziuś- taki przekochany bobasek i jak dałam go na ręce pewnemu panu, który ze mną był < a sama nie wiem kto to bo twarzy nie widziałam> to był taki mały okruszek w jego raminach- poprostu takie małe cudo z ledwie otwartymi ślepkami machający maleńkimi rączkami- był ubrany na rózowo więc mogę przypuszczać, żę to była dziewczynka :P takie maleństwo- a sen taki realny :oczami: :oczami:
Piotrulek - Pon Lut 12, 2007 20:56

Olaa napisał/a:
dzisiaj snił mi się przecudny maleńki różowiutki sliczny dzidziuś



uwazam,ze powinnas zdecydowanie na tym wyjeżdzie uważać ;) ;) ;) ;)

desperado - Pon Lut 12, 2007 22:29

Piotrulek napisał/a:
uwazam,ze powinnas zdecydowanie na tym wyjeżdzie uważać
Taki sen zapowiada klopoty.
kisia - Pon Lut 19, 2007 10:59

ja dzis przez całą noc jeździłam karetką, którą był osobowy samochód, w bagażniku miałam nieboszczyka i małe dziecko :przestraszony:
aha i jeździła ze mną Monika :rotfl:

katarzyna35k-ce - Pon Lut 19, 2007 11:24

A ja nie pamietam co mi sie dzis sniło :(
kobi - Wto Lut 20, 2007 08:58

Znowu długie sny w apokaliptycznej atmosferze :przestraszony: Koniec świata, olbrzymi meteoryt uderzający w ziemię, ale i ogromny spokój wszystkich ludzi, zwłaszcza najbliższych... A to wszystko takie realne, tyle szczegółów pamiętam... :niepewny:

Ciężko potem zasnąć. Na szczęście zaraz trzeba było wstać więc niespanie trwało dosyć krótko :)

katarzyna35k-ce - Wto Lut 20, 2007 16:35

a dzis snił mi sie las piekny zielony las i szłam taka droga p[o ubitym sniegu ale las wokoło był piekny zielony . i drzewa zielone z listkami mi sie sniły. i fajny dom od klientki. ech... fajny sen
:]

kobi - Wto Mar 20, 2007 08:42

Raju co za noc :przestraszony: Jeden sen można by z powodzeniem rozdzielić na cały tydzień :przestraszony:
Najpierw jakaś wycieczka, wyjazd do Stanów z drugą osobą. Lot samolotem, oczywiście z małymi "przygodami", bałagan na lotnisku. No i kilka osób z forum też podróżowało tym samym samolotem. W hotelu na imprezie grał DJ Appo :rotfl: Na basenie ktoś mi zakosił ubrania i musiałem nago wracać do pokoju :wstyd: Potem jakieś zakupy, wycieczka samochodem - tylko krajobraz był już jakiś polski. Nie mogło zabraknąć elementów katastroficznych. Następnego dnia w TV ogłosili, że będzie powódź i ewakuowaliśmy się na dach hotelu. Przyszła ogromna fala i wszystko zalała. Na szczęście budynek był wodoszczelny i jeździliśmy sobie windami :zdziwko: Wróciliśmy do pokoju, baaaardzo dużego, był w nim nawet ogród :zdziwko: Nie powiem co było potem :zawstydzony: No, ale w końcu zadzwonił budzik...

Wiem, wiem, Freud by na to znalazł wytłumaczenie :rotfl:


Aaa zapomniałem napisać, że w międzyczasie była jakaś wojna i wszyscy zostali powołani do armii. Wspinaliśmy się po jakiś linach, byłem szpiegiem i walczyliśmy z żółtkami :niepewny:

Grabarz - Wto Mar 20, 2007 10:11

A mnie się śniło coś takiego :
Zbierałem orzechy przed blokiem i zapuszczałem się coraz głębiej w krzaki. Po pewnym czasie zaczęły się pajęczyny. Na początku umiałem je omijać, po tem były za gęste. Jedna pajęczyna wplątała mi się we włosy a jakiś pająk zaczął wchodzić mi do ucha. Uciekłem stamtąd i dobiegłem do jakiejś drewnianej budki. Tam pojawił się wielki pająk (większy od człowieka) i jakiś mój kumpel. Pająk dał do zrozumienia, że będziemy się ścigać i zabije tego, który przegra. Wyścig się zaczął, ale już na starcie kumpel przez tego pająka został ugryziony i w jednej chwili zrobił się cały siny, wyłysiał, ale za to potrafił chodzić po ścianach. Zdąrzyłem pomyśleć, że teraz to za chiny nie wygram...ale na szczęście się obudziłem ;)

Aither - Wto Mar 20, 2007 10:15

to mialo znaczyc - nie pij wiecej :D zartuje :rotfl: :hyhy:
Anula - Wto Mar 20, 2007 10:16

Grabarz,
:przestraszony: pająki!!!!!

kisia - Wto Mar 20, 2007 10:21

Grabarz, nie ogladaj więcej Spider-Mana ;) :rotfl:
kobi napisał/a:
Nie powiem co było potem :zawstydzony:

no i najciekawsze pominąłeś :P
kobi napisał/a:
kilka osób z forum też podróżowało
mam nadzieje ze załapałam się do stanów chociaz w Twoim śnie, bo w swoim ani na zywo jeszcze nie udało mi sie tam pojechac :/
Grabarz - Wto Mar 20, 2007 10:41

Anula napisał/a:
pająki!!!!!


Mnie się pająki śnią conajmniej raz na tydzień...podobnie jak wojsko i szkoła :)
Pozostałych tematów nie zdradzę :rotfl: :wstyd:

kisia - Wto Mar 20, 2007 10:48

Grabarz napisał/a:
Pozostałych tematów nie zdradzę :rotfl: :wstyd:

eeee no drugi wstydliwy, te tematy sa najciekawsze ;)

Olaa - Wto Mar 20, 2007 16:11

ja ostatnio mialam dziwny cykl snow- kazdy jakby kolejny odcinek- opowiadaly o rozwijajcej sie historii milosnej :zdziwko: - kazdy sen to krok do przodu- najdziwniejsze ze te sny byly przepelnione uczuciami i odczuciami, ktorych nie ma w zyciu normalnym w stosunku do osoby, ktora byla taka wazna we snie :zdziwko: wogole byly bardziej emocjonalne niz wizualne <jesli tak moge powiedziec> dziwnie zawsze sie czulam wstajac rano choc przyjemne te sny byly :) najdziwniejsza sprawa byla wlasnie owa osoba -zupelnie nie powinna znalezc sie na tym miejscu-, nie mysle o niej za czesto na codzien, nigdy mnie z nia nic nie laczylo ponad kontakty kolezenskie i naprawde nie umiem sobie wytlumaczyc faktu dlaczego to akurat ten pan :| :zdziwko: sny sie pojawialy co noc lub co dwie, obecnie chyba sie juz cykl zakonczyl, ale naprawde tak dziwnych snow nie mialam nigdy
Grabarz - Wto Mar 20, 2007 16:19

A może przyczepiła się do Ciebie jakaś larwa astralna ;) Może to był przekaz, skoro powracał, a jednak się nie powtarzał :D
Takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny Olaa !

Olaa - Wto Mar 20, 2007 16:37

Grabarz, tylko jaki przekaz? chyba nie umiem czytac takich przekazow :( moze nie dzieja sie bez przyczyny, ale mam nadzieje ze dziaja sie bez skutków :P
Grabarz - Wto Mar 20, 2007 16:47

Zależy w co się wierzy Olaa ;) Może ten ktoś wykorzystuje OBE żeby dać o sobie znać ;)
Co do skutków to nie sądzę :) Chyba, że zaczniesz po tych snach inaczej myśleć o tym kimś (no wiadomo przecież, że facet :rotfl: )

Olaa - Wto Mar 20, 2007 17:53

nie sadze zeby cokolwiek wykorzystywal-sadze ze jest najzupelniej nieswiadomy ze cokolwiek mialo takiego miejsce ;) - a czy mysle inaczej? - nie wiem - dla mnie to jest poprostu bardzo bardzo dziwne :zdziwko:

a tak poza tematem poczytalam co to jest OBE- w sumie nie wiedzialam- calkiem ciekawe :)

De_Luca - Wto Mar 20, 2007 18:08

właśnie wstałam.. śnili mi sie indiane jeżdżacy moją meganką po swoim rancho (drżałam o zawieszenie, ale stwierdziłam że też muszą mieć coś z życia) w ogóle straszniastą frajde mieli i takie dziwne dźwięki przy tym wydawali =D , wszystko było git tylko że jak dostałam telefon od superświstaka że trzeba ratować świat to się okazało że mi wyjeździli baterie <???> i jestem uziemiona, więc przybiegł mój tata i próbowaliśmy reanimować akumulator czy cuś i się okazało że ręczny jest zrobiony z takiej cukrowej laski jakie amerykanie wieszają na choince i się zaciął iii wiem ze bylo o wiele wiecej dziwnych rzeczy w tym śnie ale nie zapamiętałam. W każdym razie przed końcem świata się obudziłam.. czy superkłółik ocali ludzkość? czy przeszkodzą mu beztroscy indianie? czyżby to miało się okazać w następnym odcinku? we'll se..
De_Luca - Wto Mar 20, 2007 18:15

Olaa też raz miałam taki sen, że byłam z kumplem z klasy z LO i że mi strasznie na nim zależało. Bardzo dziwnie rano się czułam kiedy sie okazało że przecież ja go tylko lubie i na banka to nic więcej, czułam się jakbym przeżyła kilka miesięcy regularnego związku. No i qcze moje podejscie do niego chyba troszeńke sie zmieniło, odczuwam taki dziwny sentyment, kiedy sie witamy jakbym naprawde cos kiedyś do niego czuła..
Grabarz - Wto Mar 20, 2007 18:19

To może z serii "mój najdurnieszy sen". Bo są sny dziwne i durne właśnie. Pierwszy, jaki mi przychodzi do głowy to taki, w którym lewitowałem w pozycji stojącej nad E.T. (wiecie ten stworek "e.t. go home") i miałem w rękach sztangę. Jak podniosłem ją do góry to się unosiłem, jak opuszczałem, to opadałem. Działo się tak w nieskończoność....:P
De_Luca - Wto Mar 20, 2007 18:27

a miałeś kiedyś dookoła domu okopy z setkami uzbrojonych talibów w środku, którzy próbowali ci przeszkodzić we wjechaaniu na podwórko starym zdezelowanym polonezem < w którym o lie pamiętam wiozłam całą moją rodzinę i 'A team' więc jednym słowem całkiem wesołą kompanię>? najgorzej kiedy taki gupi sen a dajesz sie nabrać ze to rzeczywistość. Przeważnie jak mi sie coś dziwnego śni to nie budząc się jestem w stanie sobie uświadomić że to tylko sen.. czasem nie działa =P
Grabarz - Wto Mar 20, 2007 18:35

Zgodzę się z Tobą ;) Czasem dalej się wydaje, że sen to nie sen :)
Kontynuując - jeden sen miałem jak dla mnie taki tragiczny, że mogę go chyba nazwać takim dziecięcym sennym koszmarem...na prawdę nie umiałem po nim zasnąć i nawet czasem udało mi się rozryczeć :P (miałem koło 5-6 lat). Powtarzał się kilka razy, teraz już nie pamiętam ile, ale sam sen pamiętam jakby miał miejsce wczoraj :
Byłem z rodzicami nad morzem. Moja mama poszła sobie popływać i ledwie weszła do wody - rozpłynęła się...została tylko jakby piana. Mój ojciec zobaczył co się stało i rzucił się do wody i on także się rozpłynął...następnie akcja przenosiła się do mojego domu, gdzie jakaś drewniana kukła robiła mi herbatę (w czajniczku, którego nie ma już dobre 18 lat). Tak się zastanawiając stwierdzam, że to był najstraszniejszy sen jaki miewałem, może dlatego, że byłem dzieckiem, może, że taki osobisty....

Olaa - Wto Mar 20, 2007 18:56

niektorzy mi sie nadziwic nie moga- ale ja mam kazdej nocy sny- czasem jeden dluzszy czasem kilka krotszych- ale mam za kazdym razem kiedy ide spac i zawsze kiedy sie budze je pamietam niemal calkowicie- i sa bardzo kolorowe najczesciej bardzo realne i wlasnie tez mam tak, ze nie moge sie z nich rano wybudzic i uswiadomic sobie ' to tylko sen' - najczesciej mam takie radosne i przyjemne sny i tez pokrecone od poczatku do konca- ale niestety czasem zdarzaja sie te mniej przyjemne a one sa najbardziej rzeczywiste i nawet do tej pory czasem <choc rzadko> obudzic sie ze łazami na policzkach- takie sny najczesciej dotycza smierci albo krzywdy kogos bliskiego.... chyba nigdy nie mialam snu ktory by mi sie snil notorycznie- a taki cykl jak ostatnio mialam pierwszy raz.. kto wie moze sie jeszcze nie ksonczyl bo mam przerwy narazie tylko 2 nocki :P
Olaa - Pią Mar 23, 2007 14:57

dzisiaj byl kolejny odcinek tego dziwnego cyklu.... :zdziwko: a myslalam ze sie skonczylo
madziar - Sro Wrz 19, 2007 08:34

Rany ale makabryczny sen miałam, aż obudziłam się z bólem głowy :/
De_Luca - Sro Wrz 19, 2007 12:07

ja miałam jakieś takie zbyt 'normalne' sny jak na mnie ostatnio, co wydało mi sie dziwne i uznałam że w takim razie pewnie coś znaczą. Raz mi sie śniło że mam wyjść za mąż, bo wszyscy na mnie naciskali, ale ja za bardzo nie miałam ochoty i w związku z tym biegałam po Gliwicach w sukni ślubnej uciekając przed okrutnym losem <nawet na polibude zabiegłam>. Następnej nocy śniło mi się że moja mama kupiła sobie na urodziny tygrysa <takiego większego ode mnie>, był bardzo miły puchaty kochany i fajny ale coś z nim było nie tak tylko nie wiem co.. Dorothea, jak byś to skomentowała?
ps. dzięki
:calus:

Dorothea - Sro Wrz 19, 2007 13:18

De_Luca napisał/a:
ślubnej uciekając przed okrutnym losem



hmmmm....., nieszczescie , płacz rozłąka


widziec we snie tygrysa lub innego kota zawsze zapowiada niewdziecznosc jakiejs osoby

kobi - Sro Wrz 19, 2007 15:01

A co oznacza sen, w którym jest Kaczyński? :niepewny: Śniło mi się, że byłem ochroniarzem Lecha a potem z jakimiś ludźmi poszliśmy do hotelowej restauracji i piliśmy razem :przestraszony: Najgorsze jest to, że ja i Lechu byliśmy dobrymi kumplami :przestraszony:
Chyba za dużo wiadomości w tv ostatnio oglądam :niepewny:

Admike - Sro Wrz 19, 2007 15:27

kobi, rozumiem,że po takim horrorze obudziłeś się zlany potem,racja? ;)
Dorothea - Sro Wrz 19, 2007 16:00

kobi napisał/a:
piliśmy razem



mozesz byc wezwany na swidka


ogólnie byc w hotelu i bawic sie w nim zwiastuje podroz w najblizszym czasie

katarzyna35k-ce - Sro Wrz 19, 2007 18:21

kobi, kurcze to ja od dzis nie ogladam juz wiadomosci i informacji bo jeszcze mi sie Lech przysni w bardziej imtymnej sytuacji :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kobi - Sro Wrz 19, 2007 22:12

Admike, no dokładnie :przestraszony:


Dorothea napisał/a:
mozesz byc wezwany na swidka

Jeszcze założą mi teczkę... eee... dziękuję, postoję :P
Dorothea napisał/a:
podroz w najblizszym czasie

Tyle to ja wiem bez snów ;)

katarzyna35k-ce, gdyby mi się coś takiego przyśniło, to bym się chyba pociął :przestraszony:

madziar - Czw Wrz 20, 2007 08:10

Jejku Dorothea, skąd ty to wszystko wiesz?

Ok, to opowiem swój. śniło mi się, że sama sobie piłką obcinam nogę poniżej kolana. Wszystko było kolorowe. Ja byłam zachwycona, że nic nie boli, krew nie sika i tak łatwo obcina się tą nogę. Zerwałam się z bólem głowy (nie nogi). ;)

Aither - Czw Wrz 20, 2007 08:53

ja mialam dzis rewelacyjny sen :D po miescie naszym byly wyscigi rajdowe :D oczywiscie nie bolidami jak Kubica ale ikarusami 280 :rotfl: pamietam ze jezdzilam z przednia tabliczka 692 ale po trasie 57 z tylu mialam 197 tabliczke a po bokach 777 O_o tylko ze u nas akiej lini nie ma :hyhy: zabawne to bylo gonilam kolege z pracy w jego czarno-czerwonym ikarusie :) Pozdro dla Wisni :D
Admike - Czw Wrz 20, 2007 11:11

Boże,Aither, to już zboczenie... :niepewny: ;)
Aither - Czw Wrz 20, 2007 12:21

Admike, e tam... jestem chyba chodzacym przykladem czlowieka, ktory wreszcie robi to co lubi :) a sen moze nie byl dla wielu z was rewelacyjny :D ale mnie sie podobal :) niestety nie wiem kto wygral kot mnie nad ranem ugryzl w ucho :) i sie obudzilam ;]
Dorothea - Czw Wrz 20, 2007 12:30

madziar napisał/a:
obcinam nogę poniżej kolana



jest to sen o charakterze seksualnym jak wszystki sny o konczynach, ale tu noga byla kaleczona wiec:sukces we wszelkich zawodach, np. w sporcie lub na egzaminie.


kobi napisał/a:
Dorothea napisał/a:
podroz w najblizszym czasie

Tyle to ja wiem bez snów



ale sen tylko to potwierdza

madziar - Czw Wrz 20, 2007 12:51

Dzięki Dorothea :) . Czyli ogólnie sen, który wróży same dobre rzeczy. Ale szczerze to nieźle mnie przeraził, bo czułam jakby to było na jawie. Cały wczorajszy dzień chodziłam przez niego do tyłu.
Dorothea - Czw Wrz 20, 2007 13:08

madziar napisał/a:
Cały wczorajszy dzień chodziłam przez niego do tyłu.



wcale sie nie dziwie, bo sen sam w sobie był tragiczny

kisia - Nie Kwi 06, 2008 14:33

dziś śniło mi się, że w samochodzie w koło mnie pełzało pełno węży. Jeden z nich mnie ugryzł w palec, który od razu puchł i czułam mrowienie. Sen był tak realistyczny, ze jak się obudziłam przez chwilę podświadomie trzymałam ugryziony palec w takiej pozycji jak we śnie i wydawało mi sie że czuję mrowienie. :przestraszony:
Ciekawe co on oznacza :niepewny:

Lama71 - Nie Kwi 06, 2008 23:36

Kisiu, taki sen oznacza, że ktoś Cię obgaduje straszliwie,a w najbliższym czasie jakiś znajomy/przyjaciel Cię zdradzi. I będzie Ci przykro, będziesz się czuć źle i wogóle...

Hm... fajnie jest się powymądrzać. Prawda jest taka, że znam się na snach jak prasłowiańskich mitach, opowieściach po denaturacie albo sztuce kaligrafii.
Tylk niech mi ktoś powie, czemu nigdy swoich nie pamiętam (zakł :zawstydzony: adam, że coś mi się śni, tak mówią AUTORYTETY i gwiazdy) :zawstydzony:

Lama71 - Nie Kwi 06, 2008 23:37

tja... i tu się doskonale sprawdza to, że własnego posta nie można poprawić
:zdegustowany:

kisia - Pon Kwi 07, 2008 00:11

Lama71, dzięki za interpretację
Lama71 napisał/a:
ktoś Cię obgaduje straszliwie........jakiś znajomy/przyjaciel Cię zdradzi
do tego jestem już przyzwyczajona, ale na sama myśl jest już mi przykro :(
Lama71 - Pon Kwi 07, 2008 00:14

kisia napisał/a:
ktoś Cię obgaduje straszliwie........jakiś znajomy/przyjaciel Cię zdradzi
do tego jestem już przyzwyczajona, ale na sama myśl jest już mi przykro :(

wiesz co... mnie też wiele róznych indywiduów obgaduje, ale... zwisa mi to kalafiorem. I zupełnie mi nie jest przykro. Ale czemu nic mi się nie śni?? Pewnie dlatego, żebym nie wiedział kto mi złożeczy :znudzony:

kisia - Pon Kwi 07, 2008 00:28

Lama71 napisał/a:
Ale czemu nic mi się nie śni??
hmmm, tego niestety nie wiem. Mi się śni codziennie.
Aither - Pon Kwi 07, 2008 09:19

Dziś śniła mi sie Iwona... jak siedziała na murku przed przychodnią i uśmiechała się do mnie O_o koszmar...
Dorothea - Pon Kwi 07, 2008 11:12

Lama71, gratuluje trafnej interpretacji snu Kisi
Lama71 napisał/a:
Ale czemu nic mi się nie śni??


Udowodnine jest ze kazdemu z nas co noc cos sie sni , tylko mozemy tego nie pamietac.

Aither, kiedy snią sie zmarli zazwyczaj jest to ostrzezenie, to znak ze w Twoim otoczeniu przebywaja grozni wrogowie, ktorzy staraja sie zniszczyc Twoja reputacje

Aither - Pon Kwi 07, 2008 11:33

Dorothea napisał/a:
ktorzy staraja sie zniszczyc Twoja reputacje

:rotfl: mojej reputacji nie da się bardziej zniszczyć :) :rotfl: ale sam fakt... że ją widziałam to tak jakoś niesmacznie zwłaszcza, że w tej sprawie wciąż jest jedna wielka niewiadoma :/

Grabarz - Pon Kwi 07, 2008 11:59

Hmmm, ale wierzycie, że faktycznie sny mają jakikolwiek związek z rzeczywistością poza faktem, że składają się z obrazów, które mózg wcześniej zarejestrował ?
Ja tam jestem sceptykiem w tej kwestii...

Aither - Pon Kwi 07, 2008 12:06

nie wiem czy mają jakiś związek czy też nie... ja dziewczyny nigdy nie widziałam tylko na zdjęciu. Poza tym człowiek to taka istota, że musi w coś wierzyć... chociażby w sny :)
Grabarz - Pon Kwi 07, 2008 13:25

Aither napisał/a:
Poza tym człowiek to taka istota, że musi w coś wierzyć... chociażby w sny


Z tym to też się zgodzę :)
Tylko, że w moim przypadku to nie mam w co wierzyć, bo mnie się tylko śni, że albo jestem znowu w szkole i jest jakiś sprawdzian, albo że znowu mnie biorą do wojska :|

Aither - Pon Kwi 07, 2008 13:28

:D czyli miodzio :) widać tęsknisz i za wojskiem i za szkołą :D
Grabarz - Pon Kwi 07, 2008 13:52

No coś w tym jest, ale bez przesady ;)
kisia - Pon Kwi 07, 2008 20:25

Grabarz napisał/a:
wierzycie, że faktycznie sny mają jakikolwiek związek z rzeczywistością
ja wierzę i gdy mam wyraźny sen, który potrafię długo zapamiętać zawsze jest tak, że cos oznacza, przed czymś przestrzega. Wiem już, ze jak śnią mi się dzieci to w najbliższym czasie czeka mnie coś niemiłego. W chwili obecnej ciągle przed oczami mam węże z powyższego snu i jestem jakas taka podminowana :(
veronica - Pon Kwi 07, 2008 20:28

kisia, wąż oznacza:

"przeciwności wszelkiego rodzaju

z wieloma głowami - uwiedzenie
stać się wężem - pogarda i lekceważenie
złapać go - pokusa
nie móc przed nim uciec - złe widoki na przyszłość
być ukąszonym - zburzenie spokoju domowego"

to wg h t t p;//w w w senniczek.biz/Waz,1031.html]sennika

trunks - Pon Kwi 07, 2008 22:21

blee nic nie pamietam....a szkoda...pewnie mam ciekawe sny...choc moze i dobrze, ze nie pamietam...
kisia - Pon Kwi 07, 2008 22:40

veronica napisał/a:
być ukąszonym - zburzenie spokoju domowego
nooo ukąsił mnie w paluszek, a domowy spokój hmm mam zaburzony od 2 tyg, więc to dla mnie nie nowina. Chyba coś innego wisi w powietrzu :niepewny: :zalamany:
Ciekawe co mi się dzisiaj przyśni :looka:

krzys - Pon Kwi 07, 2008 23:17

kiedyś wyczytałem, że człowiekowi co noc śni się nawet do 80 snów, ale my jednak nie jestesmy w stanie kilku zapamiętać ... Ale ciekawe są, bynajmniej dla mnie, znaczenia snów, i czy defacto maja coś wspólnego z przyszłością ...
Lama71 - Wto Kwi 08, 2008 08:45

Ja tam w sny wierzę dokładnie tak samo, jak w garbate aniołki. Ale z drugiej strony... jak ktoś się na snach zna, niech zinterpretuje jeden (niestety jedyny) który pamiętam. Wieża mi się śniła, Z oknami, cała wypełniona wodą. I ja w tej wieży nurkowałem. Bez problemów, nie dusiłem się, nie czułem ucisku w uszach (bez sprzętowo nurkowałem). I widziałem okna tej wierzy, jak się zanurzałem. Woda czysta, nie zimna, ani nie ciepła. :rotfl:
katarzyna35k-ce - Wto Kwi 08, 2008 23:12

co jest ciekawe to to ze rzeczy ktore mi sie sniły a własciwie obawy i uczucia z tym zwiazane sprawdziły sie w 100% . Moje sny miały swoje odbicie w rzeczywistosci. Czesto sni mi sie ze jest wojna albo ze inni czyt. obcy, zajeli nasza planete i my jestesmy ich poddanymi. Tragedia , uczucia oraz mysli ktore towarzysza mi podczas tego snu sa straszne. A najgorsze jest to jak to sie tez sprawdzi ! :(
Basia K - Sro Kwi 09, 2008 09:20

katarzyna35k-ce napisał/a:
Czesto sni mi sie ze jest wojna


Ja też miałam taki czas,że bardzo często śniła mi się wojna tzn bardziej okupacja,jakieś ukrywanie się,uciekanie przed czymś/kimś....
Na szczęście nie powtarzają się już te sny,strasznie mnie to męczyło.

kisia - Sro Kwi 09, 2008 10:14

katarzyna35k-ce napisał/a:
Czesto sni mi sie ze ... inni czyt. obcy, zajeli nasza planete i my jestesmy ich poddanymi.
o obcych śniło mi sie kiedys przez cały tydzień. Dzień w dzień taki sam sen :przestraszony:
trunks - Sro Kwi 09, 2008 20:06

kisia, a jak ci obcy wyglądali....tak z ciekawosci ? :oczami:
Grabarz - Sro Kwi 09, 2008 21:07

trunks napisał/a:
kisia, a jak ci obcy wyglądali....tak z ciekawosci


zaczynam się o Ciebie martwić kolego ;)

trunks - Sro Kwi 09, 2008 22:54

ależ nie trzeba ;p
kisia - Sro Kwi 09, 2008 23:54

trunks napisał/a:
a jak ci obcy wyglądali
nie widziałam ich. Tylko spodki z kolorowymi światełkami latały wszedzie :rotfl:
Lama71 - Czw Kwi 10, 2008 08:31

kisiu, tak sny to ja też miewam, jak za dużo wypiję. Spodki, światła kolorowe, aljeni... :hyhy: ale tydzień non stop, tak to nie ;)
Aisha Yildirim - Sob Kwi 12, 2008 23:50

Basia K napisał/a:
katarzyna35k-ce napisał/a:
Czesto sni mi sie ze jest wojna


Ja też miałam taki czas,że bardzo często śniła mi się wojna tzn bardziej okupacja,jakieś ukrywanie się,uciekanie przed czymś/kimś....
Na szczęście nie powtarzają się już te sny,strasznie mnie to męczyło.


Pamietam ze takie sny dopadały mnie za dziecka.
Pewnie mialo to jakis zwiazek z przerabianym na lekcjach historii czy polskiego materialem. Ale meczace były bardzo. Budziłam sie zapuchnieta od płaczu :/ .

Basia K - Sob Kwi 19, 2008 16:00

A dzisiaj śniła mi się Dorothea :D
Czyżby to jakiś znak,że czas się spotkac... ?

Dorothea - Sob Kwi 19, 2008 20:03

Basia K napisał/a:
A dzisiaj śniła mi się Dorothea


o matko, mam nadzieje ze to był miły sen a nie horror :rotfl:

Basia K - Nie Kwi 20, 2008 12:28

Dorothea
Bardzo miły sen. Takie zwykłe spotkanie.
Byłaś ze swoją córką ,której w życiu na oczy nie widziałam.Wiem,że to już duża dziewczyna,ale w moim śnie miała ok 7-8 lat :D

Monique - Nie Kwi 20, 2008 20:14

heheheh to dziwne mi tez sie snila ostatnio Dorota Kasia i Szamanka.. hehe ze szlysmy po polu i sie smialysmy.. taki spacer.. i nawet Katarzynka miala wianek na glowie bo jej Dorota zrobila.. a i pamietam ze to bylo lato bo jechal kombajn na pole.. mi sie wydaje ze to bylo tuta kolomnie w Kleszczach.. ale nie jestem pewna bo nie pamietam domu do ktorego poszlysmy dokladnie
katarzyna35k-ce - Nie Kwi 20, 2008 20:16

Mi sie tez Dorothea sniła ostatnio... kurcze o co chodzi ? Dziwne ze wszystkim nam 3 sni sie Dorota :|
Monique - Nie Kwi 20, 2008 20:23

to pewnie dlatego ze kazdy z na ma mile wspomnienia.. no procz Basi K ale my to love Dorotka :D
kisia - Wto Kwi 22, 2008 23:50

penie śni nam sie Dorothea ( mi też pare dni temu) bo nas opuszcza i będzie nam jej bardzo brakowało :(
Basia K - Sro Kwi 23, 2008 08:54

kisia napisał/a:
bo nas opuszcza i


? ? ?

Jacek_s - Czw Kwi 24, 2008 23:26

Ja nie miewam ktotkich snow. Snia mi sie cale chistoryki. Byc moze to nadrobiebei zaleglosci bo zadko je mam.
Opisze wam wczorajszy sen :

Zaczelo sie ze bawilem sie rozymi rodzajami broni po zwykly pistolet po super rakietnice :).Nastepnie z jakimis ludzmi pojawilem sie w dziwnym swiecie. Tam byli matwi ludzie ktorzy nasza mala grupke chcieli zgladzic. Walczylismy.Oczywisci strzelajac do tych zywych trupow ludzkich. Pamietam jak jakis zywy trup ludzki (kobieta mloda) atakowal ale tym razem nie wladowalem w nia magazynku lecz stararalem sie zrobumiec jak zginela. Pamietam ze byla kobieta otoczona miloscia za zycia i nie zginela od razu bo jak zdiolem bandarz tam byla rana szarpana. Musiala wczesniej oberwac ktos ja medyczna opieka otoczyl ale i tak umarla(nie byla polana krwia). Pamietam ze dotknolem ja w intymne miejsce a jedna kobieta z mojej grupy pochylila sie i powiedziala "ona i tak nic nie czuje" . Nastepnie byl chorror zetkniolem sie z potezna istota nie wiem co to bylo ale ta istota wpychala w te trupy zycie .Tluklem czym popadlo. pamietam ze braklo mi juz amunicji na lepszych broniach i sie obudzilem . Chyba mnie dostala ta istota.
Mam takie ciekawe sny ( strasznie mi siadl obraz tej kobiety ) staralem sie zrozumiec co to za przeslanie mialo byc .... z dzisiejszymi wydazeniami z dnia nie widze podobienstwa bo :
Dzis jedynie jeden kolega z pracy chcial mnie wrobic w cos ale szefostwo nie uwierzylo mu , nastepnie sie dzis dowiedzialem ze mam isc w sobote do pracy na popoludnie czyli 14h-22h. Raport z wypadku ktory mialem 2 miesiace temu idzie do warszawy. (dzis sie dowiedzialem)
tyle z ciekawych zdazen dzisiejszego dnia nie ma powiazania jak myslalem z jakikimis ostrzezeiami czy przepowiedniami.
p.s. Ta martwa kobieta mi siedziala dluugo w glowie.

Lama71 - Czw Kwi 24, 2008 23:55

Jacek_s napisał/a:
nie zginela od razu bo jak zdiolem bandarz tam byla rana szarpana.
Rany... chłopie :szok: :szok: :szok: umiesz rozrónić rany szarpane on tych normalnych (cętych, tłuczonych itd) tak we śnie :bal:
Jacek_s napisał/a:
Musiala wczesniej oberwac ktos ja medyczna opieka otoczyl ale i tak umarla(nie byla polana krwia)
no w sumie jak nie była, to można rozróżnić rodzaj rany :wc"

Jacek_s napisał/a:
Pamietam ze dotknolem ja w intymne miejsce a jedna kobieta z mojej grupy pochylila sie i powiedziala "ona i tak nic nie czuje"
to ma nawet nazwę w psychiatrii...

Powiedz Jacku, masz to w stereo i kolorze :przestraszony: (ponoć jakiś promil populacji tak ma).
Rany.. chłopie, sen doprawdy zacny. Ale interpretacja... to chyba nie tutaj ... to raczej fale :beta:

kisia - Pią Kwi 25, 2008 00:27

Lama71 napisał/a:
Rany... chłopie :szok: :szok: :szok: umiesz rozrónić rany szarpane on tych normalnych (cętych, tłuczonych itd) tak we śnie
no co we śnie wszystko można, ja kiedyś operowałam :D
trunks - Pią Kwi 25, 2008 13:26

ciekawy sen Jacek_s :P
Admike - Sob Kwi 26, 2008 14:05

dobrze,że nie ma jeszcze takiej aparatury,która mogłaby odczytać sny,bo inaczej nie raz oberwałoby mi się po głowie,oj oberwało...:D
Dorothea - Czw Maj 01, 2008 13:25

ojej ile ludzi o mnie sni :D , jakie to miłe :zawstydzony: , jeszcze sie komus sniłam????????
Bot - Sro Maj 07, 2008 10:12

Dorothea, mnie nie :P

Jakoś przeważnie nie pamiętam snów jak się już obudze :(

katarzyna35k-ce - Czw Maj 08, 2008 10:16

dzis mi sie sniła knajpa a własciwie jej ogrodek i kilku klientow nawalonych jak wieprze
kisia - Czw Maj 08, 2008 22:21

katarzyna35k-ce napisał/a:
dzis mi sie sniła knajpa
jakaś konkretna ? może to przestroga żebyś do niej nie szła ?
Coyote - Czw Maj 08, 2008 23:16

Co do snów x) To na tegorocznej maturze z polskiego było trzeba zrobić analizę snu Izabeli ?ęckiej z "Lalki" x)
Bea.tka - Pią Paź 10, 2008 14:25

>> mnie sie dzis sniło ze pływałam w bance po głebiach oceanu z moim ukochanym mmmmmmm piekny sen to był ... :oczami:
MissIndependent - Nie Paź 12, 2008 13:12

mi się rzadko cokolwiek śni. ostatnio mi się śniło, że facet mnie zdradził. mam na swoim koncie sny, że jestem w ciąży, że mi zęby wypadły, ze z nieba ogniste kule spadały, że mój brat to kosmita, że mój facet pracuje jako barman w barze go-go, ze kontroler złapał mnie i mojąmamewautobusie i żesmy się znim wykłucały.... :]
Bot - Nie Paź 12, 2008 19:09

MissIndependent napisał/a:
że mi zęby wypadły, ze z nieba ogniste kule spadały, że mój brat to kosmita, że mój facet pracuje jako barman w barze go-go


kurka ale masz dziwne sny :rotfl:

MissIndependent - Wto Paź 14, 2008 14:36

khaman napisał/a:
MissIndependent napisał/a:
że mi zęby wypadły, ze z nieba ogniste kule spadały, że mój brat to kosmita, że mój facet pracuje jako barman w barze go-go


kurka ale masz dziwne sny :rotfl:

też tak sądzę :oczami: :D

MissIndependent - Wto Cze 16, 2009 19:08

powiem wam co mi sie ostatnio śniło....

noc z piątku na sobotę: przyjeżdżam do ukochanego i przez przypadek dzwonię nie pod ten nr co trzeba....do jakiejś staruszki... "kto tam?" "asia" ... cisza... za chwile babcia schodzi, otwiera mi drzwi od klatki zaczyna na mnie na jeżdżać, że znalazłam sobie faceta i go wykorzystuję, że jestem niewychowana itp. ja nic... mijam ją i wchodzę po schodach, a ona za mną, niemal mi po piętach depcze i nadaje na całego.... wchodze do Jacka do domu i mówię do teściów, że mają nawiedzona sąsiadkę i jej na mózg padło. koniec snu.

noc z soboty na niedzielę: dzień przed ślubem okazuje się, że nie mamy fotografa zamówionego, dj'a, sali, menu nie wybrane, samochodu nie ma, sukni nie kupiłam(!), jedyne co jest to alkohol... i to nie wódka czy wino tylko dżin i whisky :niepewny: idę do fryzjera i ryczę :wstyd:

noc z niedzieli na poniedziałek: wielki krzyżak gonił mnie na swoich obleśnych szczudłach po całym domu i na końcu mnie pożarł :|

:rotfl:

trunks - Sro Cze 17, 2009 07:41

źle to wróży przed ślubem ;p

dzis nawet pamietam co mi sie snilo - z grubsza turlałem sie z jakas dziołcha po dużej górce na duzym podwórku a wszedzie były kamery....coś tam cos tam i sie obudzilem

sebek - Sro Cze 17, 2009 14:00

heh, ja mam bardziej realne sny, ostatni z przed ponad 2 lat, moja własna śmierć, tak realna że cały spocony się obudziłem

od tamtej pory nie pamiętam zeby coś mi się śniło

MissIndependent - Sro Cze 17, 2009 21:37

trunks napisał/a:
źle to wróży przed ślubem ;p

do ślubu jeszcze hoho, więc kto by się tym przejmował :]

dziś miałam kolejny sen... narzeczony mnie wysłał po obrączki do jubilera i je kupiłam, a potem plułam sobie w brodę, bo miały być z rubinami, a były badziewiaste, dwukolorowe zdziwnymi tandetnymi wzorkami, które potem musielismy opchnąć na allegro :oczami: ogólnie mam coraz dziwniejsze sny, w dodatku to 4 sen od piatku, co jest samo w sobie nienormalne...rano jestem kompletnie zdezorientowana :zawstydzony:

Bea.tka - Pią Lip 10, 2009 22:48

kurde mnie ostatnio sie snił jakis facet siedzacy w ławce bacznie mnie obserwujacy to było w pierwsza noc na nowym mieszkaniu i za cholere nie wiem co o tym myslec ;/
Szamanka - Pią Lip 10, 2009 23:06

Rany a mnie sie ostatnio snilo, ze bylam w jakims miescie i ze tam ludzie bawili sie na calego, widzialam ogien i tlumy a potem musialam isc do toalety ale zobaczylam tam martwa kobiete .....brrrrrr
kisia - Pią Lip 10, 2009 23:14

D_y_s_z_k__a napisał/a:
facet siedzacy w ławce bacznie mnie obserwujacy
że Twoim nowym mieszkaniu sa kamery i jestes bohaterką serialu Dyszka show, właśnie widze w swoim tv jak czytasz ta wiadomość ;) :rotfl:
Bea.tka - Pią Lip 10, 2009 23:26

o w morde czyli musze zaczac spac w pidzamie :rotfl:
trunks - Sob Lip 11, 2009 23:49

tego nie chcemy...;p
Bea.tka - Nie Lip 12, 2009 22:22

a czego chcecie :hyhy: ... dzis cos mi sie sniło ale za cholere nie pamietam co :looka:
trunks - Nie Lip 12, 2009 22:28

chcemy widziec...;p
Bea.tka - Nie Lip 12, 2009 22:48

uwierz mi ze nie chcecie :rotfl:
katarzyna35k-ce - Wto Lip 28, 2009 10:59

a mi sie dzis sniło ze wychodziłam za maz i zaomniałam kupic sukni ślubnej i szukałam ja zeby kupic ale nie było gdzie i poszłam do ciucholandu i znalazłam piekna spudnice taka jakby z sukni slubnej. ciekawe o co tu chodzi :rotfl:
kisia - Wto Lip 28, 2009 15:21

o to że w ciucholandzie mozna ładne rzeczyki znaleźć ;)

Z tego co pamiętam to ślub niczego dobrego chyba nie oznacza :(, ale może się mylę

katarzyna35k-ce - Wto Lip 28, 2009 20:25

kisia, kurcze az sobie zaraz sprawdze.
wiec sprawsziłąm i faktycznie slub oznacza problemy ... a suknia zmiany .
tylko czy tak faktycznie mozna to interpretowac?

a wogole to sie zdrzemnełam po południu i sniło mi sie ze szykuje szpryce z morfiny dla narkomana ktoremu potem ja daje :kwasny: normalnie mam dosc takich snow :kwasny:

robertcb - Wto Kwi 27, 2010 22:53

Aither napisał/a:
ANIUS prawde mowiac nie bardzo... jestem raczej "naukowym" umyslem :hyhy: i nie mam przekonania do tego typu rzeczy :) sen to zazwyczaj ludzka podswiadomosc :) nie widze naukowego wyjasnienia snow proroczych :) chociaz... nauka nie do konca potrafi wyjasnic zjawiska paranormalne :) a sny prorocze moge zaliczyc osobiscie do takich zjawisk :)


Naukowo to tak:

Wieloświatowa interpretacja mechaniki kwantowej (Hugh Everett)
"Upiorne oddziaływanie na odległość" (Albert Einstein)
?ączność świadomości z mózgiem człowieka na zasadzie zjawisk kwantowych (Roger Penrose i Stuart Hameroff)

Poniższe linki rozwijają ten temat.

h t t p;//w w w obi.opoka.org, p l/zfn/028/zfn02802911Gabora.pdf
h t t p;//w w w obi.opoka.org, p l/zfn/004/zfn00411Szydlowski.pdf
h t t p;//w w w polityka, p l/nauka/295186,1,wszystkie-swiaty-everetta.read
h t t p;//postepy.fuw.edu, p l/zjazdy/2005-Warszawa/PF-2006-3-Tanas.pdf

alenda - Pon Maj 24, 2010 22:52

Mi się sni dużo i czesto zwykle jakies pierdoły, czesto spaceruję albo pracuję. Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami i bardzo się boję :zdziwko: może jakiś film widziałam w dzieciństwie czy coś....

Taki znaczący sen w moim życiu to sen o trójce dzieci, gdzie jedno z tych dzieci mówi mi, że będziemy razem, ale jeszcze nie teraz, muszę poczekac. Dziecko było dziewczynką z niebieskimi oczętami. Sen miałam mając 25 lat. Potem jeszcze dwa razy śniła mi się dziewczynka. (między innymi bo niekorzystej diagnozie w kierunku posiadania potomstwa) I mam dziewczynkę! :)

BArdzo często śniło mi się, że jadę samochodem i nie potrafię zahamować, pedał nie działa, ręczny nie działa, a ja nie wiem co robić :zakrecony:

Mam czesto sny czarno-białe, ale niektóre elemnty są czerwone, no jabłka, kwiaty :niepewny:

A moje sny erotyczne to dopiero jazda. Śniło mi sie już wszystko: seks zbiorowy, gwałty i obcowanie z kobietą.... No szok. A sny są tak realistyczne, że czuję się jakby to było na prawdę. :wstyd:

Najlepsze moje sny to te, gdzie jestem taką fajną dupą (ładniejsza, szcuzplejsza, młodsza) i gdzie mam fajna chatę, fajne auto jadę na super wakcje :D a moja córka się dobrze uczy i mówi, że nie interesują jej jeszcze mężczyźni...

Ostanio śniło mi się, że wygladałam całkiem ok, miałam fioletowy, a raczej śliwkowy samochód (mam obsesję na pukcie tego koloru) i odwoże córkę do szkoły, a ona jest taka mądre, grzeczna i fajna :) i ma jakieś 14 lat, a ja nie wyglądam na ponad 40 :D

alenda - Pon Maj 24, 2010 22:54

kisia napisał/a:
Lama71 napisał/a:
Rany... chłopie :szok: :szok: :szok: umiesz rozrónić rany szarpane on tych normalnych (cętych, tłuczonych itd) tak we śnie
no co we śnie wszystko można, ja kiedyś operowałam :D


He he ja też. i świat ratowałam, spełniałam jakąś misję, przemycałam jakieś ampułki :rotfl:

kisia - Wto Maj 25, 2010 21:04

alenda napisał/a:
Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami
mi często śni się nalot kosmitów i wojna. Nalot wygląda zawsze tak samo, jest piękny, kolorowy przez co ludzie wychodzą z domu by podziwiać, a oni zaczynają strzelać. Parę razy próbowałam ostrzec ludzi żeby się schowali bo stracą życie, ale mnie nikt nie chciał słuchać.
Karlus - Sro Maj 26, 2010 09:51

A jaki śni wam sie jakaś wojna, to czy przypadkiem zawsze wam się nie zatnie magazynek albo zabraknie amunicji ? :rotfl:
alenda - Sro Maj 26, 2010 21:54

:D nie, ja nie strzelam, ja tylko się ukrywam :(
Karlus - Sro Maj 26, 2010 23:17

Z tą amunicją to podobno jest coś w stylu ciężkich nóg ze stali że sie uciekać nie da.
Basia K - Czw Maj 27, 2010 18:48

alenda napisał/a:
. Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami i bardzo się boję



Kiedyś miałam taki okres (dosyc długo),że takie sny bardzo często się powtarzały.

alenda - Czw Maj 27, 2010 21:24

Basia K napisał/a:
alenda napisał/a:
. Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami i bardzo się boję



Kiedyś miałam taki okres (dosyc długo),że takie sny bardzo często się powtarzały.


no właśnie ja mam tak seryjnie, praiwe co noc, a potem długo nic, teraz juz chyba z pół roku nie miałam,
za to mam same zboczone sny i śni mi się mój ślub (kościelny, którego nie miałam)

Nikaa - Czw Maj 27, 2010 21:32

Mi sie snia byli faceci.. :/ ze sie maszcza na mnie..
Aither - Wto Cze 29, 2010 12:07

ja ostatnio mam sny ale ich nie pamiętam... czasem jak mąż wychodzi do pracy i mnie zawsze cmoka na "dowidzenia" to się obudze na sekundę i wiem ze mi się coś sni... głupie to sny są bo chyba nie spotkałam się jeszcze aby coś mąddrego mi się przyśniło... ale zazwyczaj snią mi się jedne i te same miejsca... czasem nie pasujące do siebie ;D i to jest właśnie głupie :P
GosiaO - Czw Lip 22, 2010 01:26

Nikaa napisał/a:
Mi sie snia byli faceci.. :/ ze sie maszcza na mnie..
:szok:

Matko kochana Nikaa a Ty nie masz czegoś na sumieniu? :rotfl:

Co do snów....
Mojej mamie śnią się zepsute i wypadające zęby, zawsze to oznacza ciężkie zachorowanie w rodzinie, po snach mojej teściowej o zepsutym i surowym mięsie ktoś z rodziny umiera. :chytry:

Moje sny, jeśli już je pamiętam są rożne, niektóre dobre, te erotyczne :hyhy: , niektóre takie rodem z horrorów. Najgorsze są te, kiedy uważam, ze nie śpię i widze co sie naokoło mnie dzieje, ale nie moge sie ruszyć i nic powiedzieć, coraz ciężej sie oddycha, mam skurcz palców w dłoni.... po kilku taki nocach z rzędu bałam sie zasnąć, na szczęście od jakiegoś czasu sie nie powtarzają. I mam nadzieje, ze nie wrócą bo trwały ponad 10 lat :/

Raz śnił mi sie mój zmarły dziadek, byłam skłócona z rodzicami, nie mieszkaliśmy już razem......... śniło mi sie, ze dziadek niesie mnie po jakiś kładkach na wodzie poustawianych, budynki na około sie sypią, i zaniósł mnie do rodziców. Pogodziliśmy sie jeszcze tego samego tygodnia.

Nieraz mi sie śniło, ze chce mnie rozjechać samochód, ja uciekam, jest ciemno, widzę jego reflektory, a on mnie ciągle goni.......

Albo spadanie wszędzie pusto i czarno a ja spadam..

Najlepiej jest zapamiętać te powtarzające sie i złe sny, po których budzimy się zlani potem, przynajmniej ja tak mam :P

Agatka2008 - Czw Lip 22, 2010 09:57

ja dzis mialam mega dziwne sny.... pierwszy to tak , ze wyjechalam na studia zagranicę dokładnie do Ameryki i co kilka tygodni wracałam sobie do domu na odwiedziny rodziny.. latałam samolotem tam i z powrotem i wszystkim wmawialam , ze przez Rosję tam latam.. bo to tak bliskoooo , potem się przebudziłam odpisalam na sms.. i znow się zaczeło..
wracałam nad ranem centrum miasta i zaczepil mnie jakis chlopak i cos tam do mnie powiedzial , czy nie boje się tak wracać.. ze spokojem mu cos odpowiedzialam a on zaczal mnie gonic.. potem gonil mnie samochodem pamiętam czerwonym.. i się okazało , ze to jakis zboczeniec.. caly sen sie po kątach ulicy ukrywalam i nie umialam dojsc do domu :wstyd:

plusz0wy - Czw Lip 22, 2010 10:23

Agatka to był sen erotyczny tylko nie dałaś mu się rozwinąć :P
GosiaO - Czw Lip 22, 2010 11:58

Ja tam dziękuje za takie erotyczne, :P
Klementynaaa - Sro Lip 28, 2010 21:35

A mnie się ostatnio śniło, że dostałam podwyżkę i to sam Dyrektor mi tę informację przekazał. I śniło mi się to z niedzieli na poniedziałek. Więc tydzień rozpoczęty szampańsko :D
Do momentu przyjścia do pracy i przeczytania maila od tegoż Dyrektora.
I cały dobry humor prysł jak bańka mydlana. A gdzie tam piątek...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group