dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - Znowu zmaiana tablic rejestracyjnych

kisia - Nie Lip 10, 2005 02:41
Temat postu: Znowu zmaiana tablic rejestracyjnych
Wyczytałam gdzieś że znowu planuja zmanę tablic rejestracyjnych :kwasny: Zamiast biało-czerwonej flagi ma być flaga unijna. Nowe tablice maja obowiązywać od połowy przyszłego roku. Będą je musieli zakupić wszyscy rejestrujący samochody. Kurcze chyba pieć lat temu zaczeli wymieniac czarne tablice na biale i tłumaczyli ta wymianę unijnymi wymogami więc co im sie teraz nie podoba :?:
Tobi - Nie Lip 10, 2005 11:13

Nowe zamówienie było od siostrzeńca ministra ;)
PAKuS - Nie Lip 10, 2005 12:11

pewnie tak ale oni sami nie wiedzą czego chcą taka jest prazta PANOWIE i PANIE
Aither - Nie Lip 10, 2005 12:16

oj nie marudzic mi tutaj :] beda wymiany tablic ale nie tych co sa juz wydane... kazdy kto bedzie rejestrowal nowy samochod lub go przerejestrowywal to dostanie juz nowe tablice... a potem beda powoli wprowadzac do wszystkich samochodow :) nie panikujcie :]
PAKuS - Nie Lip 10, 2005 12:41

oby tak buła jak muwisz
Aither - Nie Lip 10, 2005 13:00

mowic sobie mozna - zobaczymy jak bedzie :) poza tym nie przesadzajcie swiat ma wieksze problemy niz tablice rejestracyjne.
Frycek - Nie Lip 10, 2005 20:54

Przeciez to bylo logiczne ze tak zrobia :)
Aither - Nie Lip 10, 2005 21:02

wiele rzeczy wydaje sie byc logicznymi a w rzeczywistowsci tak to nie wychodzi :]
Aither - Pią Lip 15, 2005 12:53

tak wiec dowiedzialam sie dokladnie na czym polegac ma ta zmiana.... niestety ale troszke wdarlo nam sie tutaj niejasnosci :) biale talbice zostana takie jakie sa :) i zmiana bedzie tylko starych na nowe :) Niestety nie bedziemy mieli na nich gwiazdeczek unijnych tylko dlatego iz... tego typu gwiazdeczki maja panstwa co przyjely Euro... :) zwazajac na to iz Polska nie przyjela euro za swoj srodek platniczy tak wiec zostanie nasza bialo-czerowna flaga :) jedynie co jest mozliwe to beda wymieniac stare rejestracje na nowe :)
kisia - Sob Lip 16, 2005 23:41

Aither napisał/a:
jedynie co jest mozliwe to beda wymieniac stare rejestracje na nowe

to robia już od dawna

Aither - Nie Lip 17, 2005 00:08

no i na tym sie skonczy wymiana tablic :) poza tym byla wymiana w czasie rejestracji a teraz ma byc ot tak sobie :] nie wiem do kiedy chca wymienic bo kobieta sama nie wiedziala :] ale chyba beda wzywac ludzi o starych rejestracjach i kazac wymienic na nowe :]
kisia - Nie Lip 17, 2005 00:31

Aither napisał/a:
i na tym sie skonczy wymiana tablic

całkiem mozliwe. Choć infor. jaka podałam przeczytałam w gazecie, która rozdają na skrzyżowaniach , jednak nie gwarantuję że sa to prawdziwe informacje :)

Aither - Nie Lip 17, 2005 09:59

no ja sie pytalam w rejestracyjnym w UM :] unijna maja te kraje co przystapily do strefy Euro :) jak przyjmiemy Ojro to moze znowu bedziemy wymieniac tablice :] ale nim to nastapi to minie a minie :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group