dupiate forum

Świat Kobiet - Świat bez kobiet

kisia - Nie Lip 10, 2005 01:31
Temat postu: Świat bez kobiet
natrafiłam w Wysokich Obcasach na taki artykuł
"...Demografowie alarmują: w Chinach i Indiach brakuje prawie 100 mln kobiet. To efekt połączenia patriarchalnej kultury z ultrasonografią, która pozwala ustalić płeć dziecka..."

tu można przeczytać całość h t t p;//kobieta.gazeta, p l/wysokie-obcasy/1,53581,2806653.html to jest straszne :(

trunks - Nie Lip 10, 2005 09:52

To jest chore, w przyszłości mogą tego nieźle pożałować :oczami:
Tobi - Nie Lip 10, 2005 10:01

Chore jest wszystko, co jest wbrew naturze, a tutaj mamy sztuczną ingerencję w naturę.
Aither - Nie Lip 10, 2005 11:22

w przyszlosci beda porywac nasze kobiety, zacznie sie handel kobietami i znowu stracimy swoja wartosc... albo bedzie ta wartosc rosla bo kto bedzie mial kobiete bedzie mial wladze... buheheheeee :rotfl: :hyhy: :rotfl: a tak serio... co do Chin i Indii dostaja duze dotacje z panstwa w momencie gdy urodzi sie chlopiec... nie wiem na jakich to zasadach... ale robia ludzie wszystko aby urodzil sie chlopak... moja babcia powiedzialaby, ze to na wojne... rosnie nowe pokolenie zolnierzy. Moje zdanie... jeszcze przyjdzie czas, ze kobiety beda na wage zlota.
Dana - Wto Lip 12, 2005 06:24

świat bez kobiet :przestraszony:
smutny ,prosty,bez motywacji życia dla PANÓW !!!!!!!!

Piotrulek - Wto Lip 12, 2005 07:30

Dana napisał/a:
smutny ,prosty,bez motywacji życia dla PANÓW


Ale za to dla pedalów i ich zwolenników to będzie raj na ziemi...PRECZ Z PEDA?AMI !!!!!!

kaszanna - Wto Lip 12, 2005 07:34

Piotrulek :znudzony:
Piotrulek - Wto Lip 12, 2005 08:22

kaszanna napisał/a:
Piotrulek



Przepraszam, :) :) :)

Aither - Wto Lip 12, 2005 08:50

ahahahhahahahaaaa Piotrulek nie no kapitalny jestes :rotfl:

Nie wiem jakos sobie nie wyobrazam, ze ze swiata znikaja kobiety... jesli tak na prawde bedzie... spokojna glowa... natura nie pozwoli nam wyginac... chociaz to predzej kobieta bedzie w stanie przetrwac bez mezczyzny niz odwrotnie... u niektorych gatunkow zab i ryb istnieje mozliwosc "zamiany" plci... jesli brakuje samca... jedna z samic doslownie zmienia plec... jednak taki proces wystepuje tylko z samicy na samca... odwrotnie nie slyszalam o takim wypadku... wiec jesli w swiecie zwierzat to jest mozliwe to i w swiecie kobiet tez byloby to do "zrobienia" :) chcialabym aby rozpoczeto badania naukowe na ten temat :]

cinque - Wto Lip 12, 2005 09:48

kisia napisał/a:
w Chinach i Indiach brakuje prawie 100 mln kobiet

hmmm, u nas zdaje sie jest za duzo.... jednak....
wymieniamy sie? ;)

Aither - Wto Lip 12, 2005 12:32

cinque dla mnie chinczyk bylby za niski przynajmniej na poziomie lini piersi... :looka: co prawda dla niego krotka droga :D ale hm... nieee za niski :] a co do facetow z Indii... bardziej podobaja mi sie ich kobiety niz faceci :D :rotfl: :hyhy: :rotfl: maja na prawde piekna urode :]
Piotrulek - Wto Lip 12, 2005 12:41

cinque napisał/a:
wymieniamy sie?



CZemu nie,ciekawy jestem ,jakbyś się przyzwyczaiła do ich tradycji,nie będę długo szukal przykladów,powiem tylko o jednym on w domu,a ty zasuwasz na polu ryżowym,po kolana w brudnej wodzie i po 10 godzinach"pracy",po powrocie do chaty,gdzie jest zerowy opoziom sanitarny,musisz poddać się bez sprzeciwu praktykom seksualnym swojego pancia,oczywiście brudnemu i przepoconemu jak ty....więcej nie piszę bo zacxzynam mieć mdłości...więc pogadamy o wymianie??

Aither - Wto Lip 12, 2005 12:54

Piotrulek chyba cos Ci sie epoki pomieszaly :D ale niech bedzie :] pole ryzowe nie jest w blocie tylko w klarownej wodzie wylozonej mata ze slomy lub bambusa :) co prawda podloze jest bagniste ale nie sama woda :) co do reszty nie wiem :)
wole naszych facetow :] sa najprzystojniejsi :D :hyhy: :rotfl:

cinque - Wto Lip 12, 2005 13:24

hmm... ewentualnie wchodziloby w gre stanowisko rani ;) :)
nie, fizyczne warunki zdecydowanie odpadaja :)

Aither - Wto Lip 12, 2005 13:26

:) oj ale takie wakacje agro-turystyczne czasem warto przezyc :) poza tym jak facet fajny... :hyhy: :rotfl: :hyhy: :evil:
kisia - Sro Lip 13, 2005 00:53

Dziś dowiedziałam się że koleżanka bedzie miała dziewczynkę, dziadkowie liczyli na chłopaka, tedy kumpel z wielką dumą i wypieta piersią strzelił hasło " No w końcu u karżego ZUCHA musi być dziewuch"
Trzeba by to hasło Chińczykom podrzucić może zmienia swoje poglądy ;)

Aither - Sro Lip 13, 2005 10:45

U mnie tez w pazdzierniku przybedzie o jeda kobitke w rodzinie :] bratowa urodzi dziewczynke :D no niech biora przyklad :D im chlopacy na wojne a nam pieknosci na konkurs miSS :D
darkenstein - Sro Lip 13, 2005 20:39

Swiat bez kobiet? musze przyznac glupi pomysl.
Fenix - Sro Lip 13, 2005 21:03

Swiat bez kobiet -> To jak pączek bez marmolady w środku.
Aither - Sro Lip 13, 2005 21:55

tez tak mi sie wydaje :]
kisia - Czw Lip 14, 2005 00:08

Jeszcze kilka lat takiej ciemnoty i zacofania i będziemy mieli na świecie epidemie Chńczyków ( i nie tylko ) z burzą hormonów , rzucających się na każdą napotkaną kobietę bez wzglądu na wiek , narodowość itp. Nie wspominając o wzroście liczby porwań . Straszne :przestraszony:
Aither - Czw Lip 14, 2005 09:18

kisia no jesli te male bobaski dorosna... i beda mieli ochote... nim do nas sie dostana to troszke minie :] ale nie mowie ze to niemozliwe :]
trunks - Czw Lip 14, 2005 10:04

Chinczycy wogle są troche nienormalni, oni mają szybki wzrost gospodarczy, ale za jaką cene ? Nie patrzą na nic, niszczą środowisko naturalne i samych siebie...cholerne komuchy :looka:
Aither - Czw Lip 14, 2005 10:17

trunks nie przesadzaj... taki maja ustroj polityczny i przecietny chinczyk tego nie obali... a co do kobiet... to przyznaje ze niektore chinki to fajne laseczki ;) tylko ze niskie :]
cinque - Czw Lip 14, 2005 12:56

Aither napisał/a:
chinki to fajne laseczki tylko ze niskie

jak to bylo? "mała chinka....."
;) :rotfl:

kisia - Czw Lip 14, 2005 13:05

cinque napisał/a:
jak to bylo? "mała chinka....."

:rotfl: :rotfl: :rotfl: cziku cziku linka :rotfl: :rotfl:
Aither napisał/a:
chinki to fajne laseczki tylko ze niskie

bo chińczycy mają szybki wzrost gospodarczy, a nie :rotfl: :rotfl: cielesny

Asia_:) - Czw Lip 14, 2005 13:13

hje a jak kobiety znikna
to facetow tez to bedzie czekac
nawet w laboratorium nie stworza bez nas zycia
i cio wtedy??
zostana sami i bedzie ich coraz mniej

bez kobiet se ne da :hyhy:

cinque - Czw Lip 14, 2005 13:48

Asia_:) napisał/a:
bez kobiet se ne da


no wiadomo, co innego taka seksmisja :) ale i tak jakis spryciarz sie przemyci ;)

Asia_:) - Czw Lip 14, 2005 14:31

agentka 007 :hyhy:
Frycek - Czw Lip 14, 2005 14:36

Asia_:) napisał/a:
agentka 007

:rotfl:

Dana - Czw Lip 14, 2005 15:50

Kobiety wszystkich krajów łączmy się - świat bez nas - to jest niemozliwe :!:
trunks - Czw Lip 14, 2005 20:19

Aither napisał/a:
niektore chinki to fajne laseczki ;) tylko ze niskie :]


No ba, mnie sie wogle azjatki podobają :oczami:

Aither - Czw Lip 14, 2005 21:15

no ja nie powiem, ze mi sie podobaja... ale atrakcyjne sa :)

Dana jasne integracja przez spotkania w grocie solnej :D

kisia - Pią Lip 15, 2005 00:41

Aither napisał/a:
integracja przez spotkania w grocie solnej

albo na babskich spotkankach :D

Aither - Pią Lip 15, 2005 13:33

tak patrzac z punktu widzenia faceta.... to ciezko bez bab by bylo :( przeca oni zgina bez nas...
cinque - Pią Lip 15, 2005 13:46

Aither napisał/a:
przeca oni zgina bez nas...

i to w ciągu jednego pokolenia :)

i tu jasno widać, jak powinni dbać o nas bardzo :D

Piotrulek - Pią Lip 15, 2005 15:24

Aither napisał/a:
przeca oni zgina bez nas...



Zaraz zginą,popatrzcie na PEDA?ÓW(PRECZ Z NIMI)jakoś sobie dają radę i buzi sobie dają i chcą dzieci wychowywać...sielanka i najgorsze w tym jest to ,że nie potrzebują kobitek... :) ;) :)

cinque - Pią Lip 15, 2005 15:30

wydaje im się tylko, te dzieci to niby skąd biorą...?!
Aither - Pią Lip 15, 2005 17:43

nie no przestancie mi juz z tymi pedalami... jedna plec bez drugiej nie moze istniec bo to niezgodne z natura... i basta !!!
Szamanka - Czw Lut 02, 2006 12:40

Ogladalam w TV program o " Niechcianych Chinkach"

Chinskie rodziny moga miec jedno dziecko, w szczegolnych okolicznosciach -dwoje.Poniewaz tradycja nakazuje, kazdej rodzinie miec syna, powaznym problemem stala sie aborcja-usuwanie plodow plci zenskiej, oraz porzucanie noworodkow-dziewczynek.
Za kilkanascie lat, mlodzi mezczyzni nie bede umieli sobie znalezc zon.W tym reportazu,bylo powiedziane, ze moze to przyniesc katasroficzne skutki( zamieszki, wojny).
Tymczasem porzucone dziewczynki z sierocincow,trafiaja ( jesli maja szczescie) do rodzin zastepczych.W USA wiekszosc adoptowanych dzieci to wlasnie male Chinki

Krzysio - Czw Lut 02, 2006 17:27

Szamanka napisał/a:
Ogladalam w TV program o " Niechcianych Chinkach"

tez to ogladalem, po 5 minutach wlaczylem na polsat bodajze, moj ulubiony serial lecial "alvaro" :]

Szamanka - Czw Lut 02, 2006 18:12

Ech...faceci...film im wazniejszy niz przyrost naturalny :hyhy:
Krzysio - Czw Lut 02, 2006 18:18

Szamanka napisał/a:
.film

serial :zdegustowany:

Szamanka - Czw Lut 02, 2006 18:20

:kijemgo: ..nie wazne..pewnie jakies badziewie :P


Masz sie uczyc mlody czlowieku, by Ci na przyszlosc zony nie braklo :hyhy:

Krzysio - Czw Lut 02, 2006 18:22

alvaro to jest argentynski serial o wdowcu ktory ze swoimi dziecmi mieszka na ranczo :zdziwko: :rotfl:
Szamanka - Czw Lut 02, 2006 18:25

Bzyki, a widzisz jak sie tematu trzymamy....a zastanawial Cie fakt dlaczego nie ma drugiej zony?



cale szczescie, ze nie mam polsatu :mur:

Krzysio - Czw Lut 02, 2006 18:27

Szamanka napisał/a:
....a zastanawial Cie fakt dlaczego nie ma drugiej zony?

a bo ja wiem, wlasciwie to sie nigdy na tym nie zastanawaielm, moze krowy mu w zupelnosci wystarczaly ;)

Szaganka - Czw Lut 02, 2006 18:50

Taka ewentualna druga żona też mogłaby się okazać "KROW?"..... :znudzony: :/
Szamanka - Czw Lut 02, 2006 18:55

Szaganka, ..jak myslisz i moze dlatego w Chinach jest "zakaz" rodzenia plci zenskiej :kwasny: ...faceci poprostu boja sie takich " krow" :zdziwko:
Szaganka - Czw Lut 02, 2006 19:40

Szami, bo w Chinach nie ma Takich słodkich istotek jak my.. :zawstydzony: :oczami:
kobi - Czw Lut 02, 2006 20:59

A może wrócimy do tematu? :P :offtopic:
madziar - Czw Lut 16, 2006 22:11

No Panowie życzę zdrowia, skoro chcecie mieć świat bez kobiet. Odwiedzcie jeden z zakładów karnych i zapytajcie panów, jak się zyje bez kobiet. Pewnie fantastycznie ;)
kisia - Czw Lut 16, 2006 22:29

madziar, ale to nie nasi PAnowie chcę zmienić świat tylko Chiny :przestraszony:
madziar - Czw Lut 16, 2006 22:40

a w Chinach rządzą Panowie, bo kobieta ma krótki łańcuch, nie puszcza jej z kuchni. Ale ci panowie przejadą się na tym.
kisia - Czw Lut 16, 2006 23:46

madziar napisał/a:
nie puszcza jej z kuchni

w zasadze to sama bym chetnie do kuchni nie wchodziła, a co niech facet gotuje, w końcu ma lepsze wyczucie smaku :D

trunks - Czw Lut 16, 2006 23:51

co prawda to prawda faceci to najlepsi kucharze, tak samo zresztą jak i projektanci mody
madziar - Pią Lut 17, 2006 22:29

No ja myślę ze musimy chwalić naszych panów, że tak ładnie gotują, piorą i sprzątają, oni będą nas wyręcząc a my za to będziemy leżeć i pachnieć. Oj taki świat byłby piękny :P
Major - Pią Lut 17, 2006 22:33

madziar napisał/a:
leżeć i pachnieć

Po zbyt długim leżeniu już się tak ładnie nie pachnie. Wręcz zalatuje padliną :rotfl:

madziar - Pią Lut 17, 2006 23:17

to nam przygotujecie pachnącą cieplą kąpiel. zawsze jest jakies rozwiązanie :P
wolf - Pon Mar 20, 2006 09:48

haha co jeszcze, dla siebie moge wode napuscic do kapieli :P
Sceenia - Sob Cze 03, 2006 19:24

Ja nie wiem, co oni nie myślą?? Żadnego przyszłościowego myślenia?? Czy naprawde tak trudno wpasc na to, ze jak teraz pozbeda sie dziewczynki, to potem ich synek nie bedzie mial komu dzidziusia zrobic??
trunks - Sob Cze 03, 2006 23:00

chinczycy są je****i
Appo - Nie Cze 04, 2006 00:21

Ja wrócę do głównego wątku .... czym byłby świat bez kobiet ? proste ... niczym... ;)
asik - Nie Cze 04, 2006 01:02

Appo napisał/a:
czym byłby świat bez kobiet ? proste ... niczym...

brawo dla tego pana:) dobrze mówi :hyhy:

Coyote - Nie Cze 04, 2006 08:22

Appo napisał/a:
czym byłby świat bez kobiet ? proste ... niczym...

Nie zgodze sie z tym. W kazdym domu panowal by spokoj. Wszystko byłoby porozrzucane. Ulice niepozamiatane, wszedzie butelki po piwach i cześci od samochodow. Wchodzac do mieszkania trzabyłoby zakłądac gogle termowizyjne - wszystko przez smog w niewietrzonym mieszkaniu...
Wiec w skrocie...
Bez kobiet ziemie szlag by trafil. ( Mielibysmy sceny jak z filmu Resident Evil ).

Aither - Nie Cze 04, 2006 09:51

Dzieki Bogu jestesmy.... :luka: DAGFEN, dlugo bys w takim SYFIE nie wytrzymal :) calujcie nas po rekach bo w nich trzymana jest cala wladza :padam: :hyhy: :rotfl:
Coyote - Nie Cze 04, 2006 11:20

Aither napisał/a:
DAGFEN, dlugo bys w takim SYFIE nie wytrzymal

Masz święta racje :)
Wiem co sie dzieje u mnie w domu jak matka daje dyla na 2 tygodnie do babci jej pomoc :P Normalnie szkołą przterwania - ja, ojciec, brat. I ciagle nie ma kto sprzatac, zrobic zakupow. Coz wracam ze szkoly to pomywam gary i robie zakupy.
Po czym przychodza lenie i paskudza. I tak zmiana warty... pozniej sprzata brat, poznie ojciec. Normalnie syf.
Całowac po rączkach owszem... Ale musisz przyznać, że z umiarem.
Niektóre z kobiet wykorzystuja to, ze maja facetow na haczyku.
A pozatym jak ukazuja badania, facetow jest coraz mniej... ( Sceny z filmu SEXMISJA sie zaczynają... )

Piotrulek - Nie Cze 04, 2006 11:33

DAGFEN napisał/a:
Normalnie szkołą przterwania - ja, ojciec, brat. I ciagle nie ma kto sprzatac, zrobic zakupow. Coz wracam ze szkoly to pomywam gary i robie zakupy.
Po czym przychodza lenie i paskudza. I tak zmiana warty... pozniej sprzata brat, poznie ojciec. Normalnie syf.



bez przesady,wstarczy tylko trochę samodyscypliny i pewnych nawyków i jest w miarę porządek.Skoro w życiu faceta kobieta jest potrzebna tylko do sprzątania to nie świadczy to najlepiej i o nim i o niej... :D :D :D

Coyote - Nie Cze 04, 2006 11:48

A kto powiedzial, ze do sprzatania :?: No bez przesady to by było poniewieranie :/
Sceenia - Nie Cze 04, 2006 12:05

Piotrulek napisał/a:
.Skoro w życiu faceta kobieta jest potrzebna tylko do sprzątania to nie świadczy to najlepiej i o nim i o niej... :D :D :D


Pewnie. Wszystko z umiarem.
Nie wierze w 100% rownouprawnienie, ale bez przesady, nie kojarzcie nas tylko ze sprzataniem ;p
Bo "kobiece ciepło dane światu ma tą samą wartośc, co meśkość, siła i rozum, a także upartość"

"Tak pełne zalet jak pelne wad, wraz z Wami wspoltworza swiat"

Appo - Nie Cze 04, 2006 12:19

Sceenia napisał/a:
Nie wierze w 100% rownouprawnienie,


Kobiety chcą tych samych płac, pracy itd. ale obowiązków faceta już nie ;) hehehe :]

Sceenia - Nie Cze 04, 2006 13:30

Appo napisał/a:
Sceenia napisał/a:
Nie wierze w 100% rownouprawnienie,


Kobiety chcą tych samych płac, pracy itd. ale obowiązków faceta już nie ;) hehehe :]


Tak :p
Piszac, ze nie wierze w 100% roznouprawnienie, mialam na mysli to, ze nikt mi nie wmowi, ze kobiety sa w stanie zrobic wszystko to, co robia mezczyzni. I to widac na kazdym stanowisku, bo roznice sa nie tylko fizyczne, ale i w budowie mozgu, wiec do pewnych spraw nadajemy sie lepiej niz faceci, a do innych mniej. Wiec tak na prawde nie jestesmy w stanie przejac wszystkich obowiazkow mezczyzny;) A dlaczego niby mialybysmy dostawac mniejsze pieniadze niz panowie?

I zadna feministka mnie nie przekona, ze ze wszystkim sobie poradzimy bez facetow ;p
Takze grunt, zeby sie uzupelniac ;p

No ale to taka mala dygresja :p

Major - Nie Cze 04, 2006 13:35

Gdyby nie było kobiet zostalibyśmy pedałami z przymusu. Mi taka opcja nie odpowiada :P
kisia - Nie Cze 04, 2006 13:41

Appo,
kobiety chcą takiej samej płacy co meżczyźni na tym samym stanowisku pracy, bo zazwyczaj jest tak ze facet mając te same obowiąki co kobieta zarabia więcej, tylko dlatego ze jest facetem :kwasny:

Szamanka - Wto Cze 06, 2006 09:36

kisia, no zgadza sie..choc odbiegne od tematu troche

Znajoma miala szanse na wyzsze stanowisko...jest w tym dobra, lubiana, zna sie na rzeczy...niestety nie dostala bo...jest kobieta

Panowie....wymrzecie bez nas jak dinozaury :hyhy: ;)

Coyote - Wto Cze 06, 2006 10:36

Cytat:
Panowie....wymrzecie bez nas jak dinozaury

Badania ukazuja, ze rodzi sie nas coraz mniej. Ostatnio odkryto, ze istnieja toksyny ktore powoduja, ze na danym obszarze rodzi sie mnie facetów... :( :mad: :...: :help:

De_Luca - Wto Cze 06, 2006 12:28

no to nie ma co biadolić ino brać sie do roboty! jak mój znajomy ma w opisie "my tu gadugadu, a chińczyków przybywa"
asik - Wto Cze 06, 2006 14:26

kisia napisał/a:
kobiety chcą takiej samej płacy co meżczyźni na tym samym stanowisku pracy, bo zazwyczaj jest tak ze facet mając te same obowiąki co kobieta zarabia więcej, tylko dlatego ze jest facetem

co racja to racja..

Aither - Wto Cze 06, 2006 14:38

no wiecie... wszystko wszystkim ale jak faceci wymra to kto bedzie nam latac po batoniki czy ogorki kiszone o 4 rano do sklepu ? zastanawialyscie sie nad tym ? :) tak wiec drogie Kobietki... dbajmy o nasz meski gatunek na wymarciu :)
Szamanka - Wto Cze 06, 2006 14:42

Wrocmy do tematu...kobiety i ich brak na ogromnej kuli ziemskiej :hyhy:
kisia - Wto Cze 06, 2006 14:45

Cytat:
jak faceci wymra to kto bedzie nam latac po batoniki czy ogorki kiszone o 4 rano do sklepu ?

no jak to kto Chińczycy :przestraszony:

Aither - Wto Cze 06, 2006 14:45

kisia, pod warunkiem ze on zrozumie na co masz teraz smaka... ledwo co rozumie nasz facet a co dopiero chinczyk ? :zdegustowany:
kisia - Wto Cze 06, 2006 14:50

Aither, obcy facet bardziej rozumie kobiete niz swój, bo on jeszcze chce rozumieć, chce się starać, a swój to po co, zdobuł już kobiete więc starać się nie musi i dlatego nie rozumie ;)
z reszta jak nie zrozumie to bede mu obrazki pokazywać

Aither - Wto Cze 06, 2006 15:02

hehehehe to dobry pomysl :) zrobie sobie na przyszlosc takie karteczki z obrazkiem tego na co mi smak przyjdzie... gorzej jak o 4 rano bede musiala dopiero rysowac taka kartekcze :]
Gmeras - Wto Cze 06, 2006 16:27

Aither napisał/a:
no wiecie... wszystko wszystkim ale jak faceci wymra to kto bedzie nam latac po batoniki czy ogorki kiszone o 4 rano do sklepu ? zastanawialyscie sie nad tym ? :) tak wiec drogie Kobietki... dbajmy o nasz meski gatunek na wymarciu :)
zgadza się :hyhy: :calus: :cmok: :D
Morqana - Wto Cze 06, 2006 16:49

:zdziwko: na wymarciu, hehe meski gatunek, takich to tepic:):P
De_Luca - Wto Cze 06, 2006 18:30

ja tam bede ich bronić.. może i są pokróliczeni, ale bez nich byloby smootno...
Morqana - Wto Cze 06, 2006 19:00

De_Luca no tak, ale tylko niektorych mozna wytepic :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: reszte sie zostawi <F>:P
kisia - Wto Cze 06, 2006 20:16

no, a teraz wrócmy do tematu świat bez kobiet :P
Morqana - Wto Cze 06, 2006 21:34

No wiec swiat bez kobiet oczywiscie bylby szary i nudny, do tego ciagnal by sie niemilosiernie, mezczyzni proste, nie potrafia bez nas zyc :P :cwaniak:
De_Luca - Wto Cze 06, 2006 21:41

MorQaNa ale bez tych kilku drani nie doceniałybyśmy tych wspaniałych mężczyzn co to nam przynoszą śniadanko do łóżka, jeżdżą z nami na mecze, dbają żeby nam nie zabrakło browarka, wysłuchają, dadzą sie wypłakać w mankiet, pogonią ww drani, opowiadają bajki na dobranoc i w ogóle daliby sie za nas pociąć (czytaj- bez mojego taty =)) wracając do tematu to myśle, że gdyby nas zabrakło faceci by utonęli w brudnych skarpetkach i puszkach po piwie.. niektórzy by pewnie przetrwali.. ale co to za życie bez kobiet? =P
Gmeras - Wto Cze 06, 2006 21:53

a po co wogóle taki temat :D
trunks - Wto Cze 06, 2006 21:58

Gmeras, racja, temat jest bez sensu, chyba wszyscy uważają, ze chinczycy są je*nieci
Gmeras - Wto Cze 06, 2006 22:04

trunks, mi chodziło o rozmowe o to czy lepiej z kobietami czy bez bo wszyscy wiedza że z kobietami najlepiej :D
tuchałowa - Wto Cze 27, 2006 09:02

Kobiety są po prostu niezastąpione :)

To mi się bardzo podoba:

Kiedy Pan stworzył kobietę, był to już jego 6 dzień pracy i w dodatku

Po godzinach...

Pojawił się anioł i spytał:

- Czemu tyle czasu ci to zajmuje, Panie?

Pan mu odpowiedział:

-Widziałes zamówienie? Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastykowa, ma 200 ruchomych częsci, ma łono, w którym się miesci 2 dzieci naraz, ma taki pocałunek, który leczy każdą rzecz: od startego kolana do złamanego serca.

Anioł starał się powstrzymać Pana:

- To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra.

- Nie mogę, powiedział Pan. Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskim memu sercu.

Anioł zbliżył się i dotknał kobiety

:- Ale zrobiłeś ją taka miękką, Panie?

- Ona jest miękka, ale zrobiłem ją także twardą. Nawet nie iesz ile może znieść lub osiagnać.

- Będzie myśleć? Spytał anioł

Pan odpowiedział:

- Nie tylko będzie mysleć, ale rozumować i negocjować.

Anioł zauważył cos, zbliżył i dotknął policzka kobiety.

- Wydaje się, że ten model ma skazę. Powiedziałem Ci, że starałeś się dać za wiele rzeczy..

-To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan - to jest łza.

- A po co są łzy? zapytał anioł.

- ?za to jest forma, którą ona wyraża swoją radosc, wstyd, rozczarowanie, samotnosć, ból i dumę. Anioł był pod wrażeniem.

- Jesteś Panie geniuszem, pomyslałeś o wszystkim, to prawda, że kobiety sa zdumiewajace. - Kobiety maja siłę, która zdumiewa mężczyzn. Mają dzieci, przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstaja przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się kiedy chcą krzyczeć, piewają kiedy chca płakać, płaczą kiedy są szczęsliwe i smieją się kiedy sa zdenerwowane. Walczą o to, w co wierzą, sprzeciwiaja się niesprawiedliwosci, nie zgadzają się na "nie" jako odpowiedz, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Nie kupią sobie nowych butów, ale swoim dzieciom tak...

Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochaja bezwarunkowo, płaczą kiedy ich dzieci osiągają sukcesy i cieszą się kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy. ?amie się im serce kiedy umiera przyjaciel, cierpią kiedy tracą członka rodziny, ale są silne

kiedy nie ma skąd wziać siły. Wiedzą, że objęcie i pocałunek może uzdrowić zranione serce. Kobiety sa różnych wielkości, kolorów i kształtów. Serce kobiety jest tym, co powoduje, że swiat się kręci. Przynoszą radość i nadzieję, współczucie i ideały. Kobiety mają wiele do powiedzenia i do dania.

-Tak, serce kobiety jest zadziwiajace.

Anula - Wto Cze 27, 2006 09:22

tuchałowa,
to było cudowne :super: . brawa dla ciebie, nic dodać nic ująć

Morqana - Wto Cze 27, 2006 09:26

tuchałowa, no wreszcie ktoś przedstawił piękną prawdę o nas :)

O tak, kobiety są niezwykłe i żaden mężczyzna nie powinien tego podważać. :P

De_Luca - Wto Cze 27, 2006 09:34

=D tuchałowa :ok:
Arex30 - Pon Paź 23, 2006 16:24

PORADY DLA SAMOTNEGO FACETA



LODÓWKA

Jajka
Jeżeli coś w środku stuka próbując się wydostać, jajka raczej są nieświeże.

Nabiał
Mleko ? zepsute, kiedy zaczyna wyglądać jak jogurt. Jogurt ? zepsuty, kiedy
zaczyna wyglądać jak twarożek. Twarożek - zepsuty, kiedy zaczyna wyglądać
jak biały ser. Biały ser to i tak w sumie zepsute mleko. Jeżeli uda się
wydłubać coś nie-zielonego, jest w porządku. Smacznego.

Mięso
Jeżeli otwarcie lodówki sprawia, że bezpańskie psy i koty zaczynają
przepychać się pod oknem, odpuść.

Niezidentyfikowane produkty
Odpuść sobie, jeśli żywność przed tobą ucieka, ulatnia się, bądź nie daje
się wyjąć z opakowania.


PORADA DNIA

Większość produktów nie powinna być przechowywana dłużej, niż żyje
przeciętny chomik. Zainstaluj chomika w lodówce.


SZAFKI I PÓ?KI

Żywność w puszkach
Puszki, które przybierają kształt piłki do rugby należy wyrzucić.

Ziemniaki
Dobre nie mają korzeni, gałązek ani liści oraz są jednolitego koloru.

Pieczywo
Jeżeli daje się ugryźć, można próbować dalej. Włochate białe lub zielone
narośle oznaczają, że pieczywo jest już farmaceutycznym eksperymentem
laboratoryjnym.

Płatki do mleka
Główna zasada ? da się zjeść dopóki same wypadają z pudełka.

Mąka
Nieświeża, jeśli się porusza, bądź coś z niej wylatuje.

Rodzynki
Twardość nie może przewyższać twardości przeciętnego zęba.

Sól
Nie psuje się. Jednakże, jeśli przez wilgoć zrobi się z niej większa grudka,
ciężko jest precyzyjnie odmierzać.

Przyprawy
Nie psują się, mogą co najwyżej stracić smak. Ale zawsze dobrze wyglądają
na półce.

Ocet winny
Jeżeli robiła go Twoja babcia, na pewno się nadaje.


DATY PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA

Są efektem spisku producentów żywności, byś wyrzucał w pełni nadające się do
spożycia jedzenie i kupował nowe. Słuchaj naszych porad, a nic Ci się nie
stanie .

TEST ODRUCHOWY

Wszystko, co powoduje odruch wymiotny, jest zepsute.

Dorotka - Wto Paź 24, 2006 07:41

Arex30 napisał/a:
Jajka
Jeżeli coś w środku stuka próbując się wydostać, jajka raczej są nieświeże.
:rotfl:
Arex30 napisał/a:
Większość produktów nie powinna być przechowywana dłużej, niż żyje
przeciętny chomik. Zainstaluj chomika w lodówce.
:rotfl: :rotfl:

muszę to druknąć i na wsjakij słuczaj powiesić w kuchni - dobre :rotfl:

tuchałowa - Sro Sty 24, 2007 21:48

Świat bez kobiet byłby brzydki, prawda chłopcy? :P
Arex30 - Sro Sty 24, 2007 21:55

tuchałowa,
No to teraz juz przesadziłaś.....
Strasznie.......
Jak mogłaś.......

p4cz3k - Sro Sty 24, 2007 22:14

Cytat:
Świat bez kobiet byłby brzydki, prawda chłopcy? :P


codziennie rano ... odslanialbym szare zaluzje tylko po to by zobaczyc szarosc nastajacego nowego dnia...i gdybym tak spedzal zycie w szarosci...moze dane byloby mi zaznac smaku kolorow

desperado - Nie Lut 11, 2007 15:42

tuchałowa napisał/a:
Świat bez kobiet byłby brzydki, prawda chłopcy?
Tak kogo bysmy kochali.
Szamanka - Nie Lut 11, 2007 20:36

desperados, przypomne Ci ze w innym topicu napisales, iz calemu nieszczesciu swiata winne sa kobiety :zly:


to w koncu jak to jest wedlug Ciebie...sa potrzebne czy tez nie? :P

Arex30 - Pon Lut 12, 2007 10:52

Szamanka, Oczywiśce że sa potrzebne...
Kto by mnie tak denerwował.
Kto by prał.
Kto by koszule prasował.
Kto by w domu sprzatał.
Kto by dzieci rodził.
Kto by je potem niańczył.
Kto by gotował niedobre obiadki.
Kto by chodził ze smieciami.
Kto by piwo przynosił.
Kto by .....

desperado - Wto Lut 13, 2007 21:50

Szamanka napisał/a:
desperados, przypomne Ci ze w innym topicu napisales, iz calemu nieszczesciu swiata winne sa kobiety


to w koncu jak to jest wedlug Ciebie...sa potrzebne czy tez nie?
_________________
Napisalem ze sa winne , ale nie napisalem ze nie sa potrzebne , wyobrazam sobie moj swiat bez CIEBIE.
HELGA - Nie Lut 25, 2007 15:50

A może poprostu pozbędziemy sie facetów ? moze byłoby całkiem fajnie :P
tuchałowa - Nie Lut 25, 2007 15:53

HELGA napisał/a:
A może poprostu pozbędziemy sie facetów ? moze byłoby całkiem fajnie :P
Nigdy
Jagoda - Pon Lut 26, 2007 10:50

Nigdy! :oczami:
kisia - Pon Lut 26, 2007 10:53

HELGA napisał/a:
A może poprostu pozbędziemy sie facetów

nieee no świat bez facetów byłby nudny, na kogo byśmy narzekały ;)

HELGA - Pon Lut 26, 2007 12:47

:) no fakt odpadłby jeden z tematów babskch spotań hihi
Bot - Pon Lut 26, 2007 14:03

HELGA napisał/a:
A może poprostu pozbędziemy sie facetów

HELGA, no wiesz :P Bez nas nie byłoby tak fajnie :]

HELGA - Pon Lut 26, 2007 15:16

khaman napisał/a:
HELGA, no wiesz Bez nas nie byłoby tak fajnie

Poprosze o argumenty! pomijajac seks oczywiście bo w tym temacie akurat czasem niezle sie sprawdzacie :D ( chyba niezle sie niektórym naraże ;) )

aniol - Pon Lut 26, 2007 19:46

HELGA napisał/a:
A może poprostu pozbędziemy sie facetów moze byłoby całkiem fajnie


byłoby ale bardzo nudno... odzwierciedlenie życia z filmu "Seksmisja" :D

Bot - Pon Lut 26, 2007 20:05

HELGA napisał/a:
czasem

czasem? :P No mi się akurat nie naraziłaś (jeszcze) ;P Agumenty to na uszko ;)

aniol napisał/a:
ale bardzo nudno...

No właśnie nie było by się z kim kłócić, pożreć a potem w miły sposób pogodzić :]

HELGA - Pon Lut 26, 2007 20:44

khaman napisał/a:
P Agumenty to na uszko

Dobrze bede pamietać przy najbliższej okazji ;)

desperado - Pon Lut 26, 2007 21:28

Helga jestes jak czterej pancerni i pies
aniol - Pon Lut 26, 2007 22:16

khaman godzenie jest najprzyjemniejsze... ;)
Bot - Wto Lut 27, 2007 10:08

HELGA napisał/a:
Dobrze bede pamietać przy najbliższej okazji

Noo oby bo ja mam skleroze już :]

aniol napisał/a:
godzenie jest najprzyjemniejsze...

:oczami:

A w ogóle to temat o świecie bez kobiet czy bez facetów? :P :P :P

HELGA - Wto Lut 27, 2007 10:18

Masz racje ;) to ja zle się wciełam ahhaah.
khaman napisał/a:
Noo oby bo ja mam skleroze już :]

no mam nadzieje, ze nastepnym razem bedziesz mnie jeszcze pamiętał ahhaah.

Bot - Wto Lut 27, 2007 13:22

HELGA napisał/a:
o ja zle się wciełam


:krzeslem:

No ładnie zmieniasz podstępnie temat. No aż takiej sklerozy nie mam :P

HELGA - Wto Lut 27, 2007 13:57

khaman napisał/a:
No aż takiej sklerozy nie mam

Na to licze :D
a co do tematu... ja chetnie dalej sie podrocze na temat płci przeciwnej ;) tylko reszta pewnie mnie wywali ihihihi

katarzyna35k-ce - Sro Lut 28, 2007 11:08

nie no! chłopaki sa fajne!!!!!!!!!!! jestem przeciw zlikwidowaniu meskiej rasy ;) a z kim bede chodziła na browca albo wymieniała poglądy? Kto mnie bedzie tak wku..... :cenzura: jak facet?
Faceci musza byc :ok:

Bot - Sro Lut 28, 2007 12:40

katarzyna35k-ce napisał/a:
jestem przeciw zlikwidowaniu meskiej rasy

Dobrze godo, polać jej :taniec:

A przeciw zlikwidowaniu kobiet? Normalnie byłyby chyba historie rodem z h t t p;//film.onet, p l/11206,,Tajemnica_Brokeback_Mountain,film.html]Brokeback Mountain

:rotfl:

Tak więc zlikwidowaniu kobiet mówimy NIE! ;)

MajkeL - Sro Lut 28, 2007 12:45

khaman napisał/a:
Tak więc zlikwidowaniu kobiet mówimy NIE!

Stanowczo, NIE ;)

HELGA - Sro Lut 28, 2007 13:41

No jasne ! wyginelibyście bez nas ( pomijam prokreacje hahaha ) :P
Bot - Sro Lut 28, 2007 14:28

HELGA napisał/a:
wyginelibyście bez nas

A wiesz dzisiejsza technika już jest na takim poziomie np. zmywarka zastępuje już po części żone ;) :P :P




oczywiście się droczę

HELGA - Sro Lut 28, 2007 15:06

No ładnie czyli żona po częsci do zmywania ! hahahaha :P
Bot - Sro Lut 28, 2007 15:21

HELGA napisał/a:
po częsci do zmywania !


:P:P czytaj małymi literkami ;)

rytua - Nie Mar 11, 2007 19:42

hehehe... :D w tym temacie to by musieli sie panowie wypowiedziec... ale mysle ze byloby im ciezko bez nas :P zatesknili by za nami :)
Szamanka - Pon Mar 03, 2008 21:36
Temat postu: Indie będą płacić biednym rodzinom za dziewczynki
Indie zaczną płacić biednym rodzinom niemal po 3000 dolarów za wychowanie przychodzących na świat dziewczynek, by ograniczyć praktykę aborcji i zabijania dzieci płci żeńskiej, która doprowadziła do zaburzenia proporcji demograficznych.


h t t p;//fakty.interia, p l/ciekawostki/news/indie-beda-placic-biednym-rodzinom-za-dziewczynki,1069377,18]zrodlo interia

trunks - Pon Mar 03, 2008 22:38

czytałem o tym te dzikusy zabijają swoje dzieci, zeby potem nie musiać płacić na posag.....i dziwic sie potem czemu nie lubie ciapatych :/
Szamanka - Pon Mar 03, 2008 22:40

trunks, no jak by nie bylo europejki tez sa dzikusami, podobnie zabijaja ale roznica jest troche inna.
trunks - Pon Mar 03, 2008 23:25

wszystko zależy od okoliczności....a ich okolicznosci są wysoce niewłaściwe i niemoralne....pozatym tam to sie odbywa na wiele wiekszą skale jak u nas
alenda - Nie Kwi 28, 2013 17:20

świat bez kobiet byłoby nudny, tak samo jak świat bez mężczyzn, kobieta i mężczyzna uzupełniają się, mam na myśli nie tylko uzupełnienie fizjologiczne ;)
kropka75 - Wto Kwi 30, 2013 08:01

Bot napisał/a:
HELGA napisał/a:
wyginelibyście bez nas

A wiesz dzisiejsza technika już jest na takim poziomie np. zmywarka zastępuje już po części żone ;) :P :P




oczywiście się droczę


Spałeś kiedyś ze zmywarką?
:chytry:

Ma plusy - nie chrapie. ;)

tier - Wto Maj 14, 2013 10:30

trunks napisał/a:
a ich okolicznosci są wysoce niewłaściwe i niemoralne....

Każde zabijanie dzieci jest wysoce niewłaściwe i niemoralne
trunks napisał/a:
wszystko zależy od okoliczności....a ich okolicznosci są wysoce niewłaściwe i niemoralne....pozatym tam to sie odbywa na wiele wiekszą skale jak u nas

W Indiach mieszka ok miliarda ludzi, a w Polsce mniej niż 40 mln. Cokolwiek być porównał, to w Indiach będzie się odbywało na większą skalę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group