dupiate forum

Świat Kobiet - butki damskie

ANIUS - Sro Lip 06, 2005 18:59
Temat postu: butki damskie
We wczesniejszych sezonach na topie byly szpice ( uwazam, ze sa bardzo eleganckie) a obecnie pojawily sie okragle czuby.Czy podobaja sie Wam te obecnie "krolujace" ? Szczerze mowiac to kojarza mi sie one z babcinymi czulenkami z dna szafy.... Co Wy na to?
Tobi - Sro Lip 06, 2005 19:13

Ja wole szpice :hyhy:
ANIUS - Sro Lip 06, 2005 19:17

Tobi napisał/a:
Ja wole szpice

nooooo, jeden fajny facet! :P

Tobi - Sro Lip 06, 2005 19:21

E no co Ty, nie jeden ;)
ANIUS - Sro Lip 06, 2005 19:22

no dobra:) poczekam na drugiego :P
kisia - Sro Lip 06, 2005 23:43

po pierwsze zawsze i wszędzie na wysokim( conajmniej 10 cm) obcasie. Nosiłam szpice ale takie normalne, potem były ścięte z przodu ale też zwężające się w czubkach. Teraz najbardzie podobają mi się szpice te dłuższe. Niestety nie sa praktyczne szybko sie niszczą (ścierają) i na początku dziwnie się w nich chodzi zwłaszcza jak się ma nr 39 i wiecej. A wspomnianie super ostatnio modne zaokraglone sa traduczne. W CCC przed sezonem letnim był wielki wybótr takich butków, nawet coś w rodzaju adidasów na malutkim obcasiku, no koszmar i te kolory , ja nie wiem kto to kupuje, kto w tym chodzi :przestraszony:
kaszanna - Czw Lip 07, 2005 06:48

Zanim kupię buty to zastanawiam się zawsze długo. Szpiców za bardzo nie lubie, zaokrąglonych też nie bardzo. Staram się wybierać takie pomiędzy ;)
Dawno nie nosiłam butów na wysokim obcasie bo pchając wózek i wciągając do do klatki czy autobusu chyba bym nogi połamała ;) Ciekawe czy teraz dałabym radę.
Korzystne u mnie jest to że mimo że jestem w miarę wysoka mam małą stopę i mogę wybierać i przebierać.

kisia - Czw Lip 07, 2005 07:34

kaszanna napisał/a:
Korzystne u mnie jest to że mimo że jestem w miarę wysoka mam małą stopę i mogę wybierać i przebierać.

ojjjj to jest baaardzo korzystne i bucik na nóżce ładnie wygląda :)

cinque - Czw Lip 07, 2005 09:06

Przy mojej 40 szpice wyglądają jakby zawijały sie ku górze :) i odczuwam nieodpartą potrzebę zawieszenia sobie na końcu dzwoneczka :) niczym błazen ;)

Kupiłam sobie piękne buciki z takim bardzo zgrabnym zaokrągleniem, w typie balerinek (chyba tak to się nazywa) i to chyba jedyne buty w tym sezonie, jakie znalazłam i jakie mi się podobały, paskudztwa okropne w tych sklepach są!

ANIUS - Czw Lip 07, 2005 10:17

ja tez zdecydowanie wole szpice, albo bardzo bardzo spiczaste, ale troszke kwadratowe, ale nic okraglego, nie przemawiaja do mnie okragle buciki :P najzabawnejsze jest wlasnie to , ze na wiosne CCC bylo zalane okraglymi czubami i balam sie juz , ze nie zdajde zadnych innych, na szczescie znalazlam :)
Dorotka - Czw Lip 07, 2005 11:14

Mnie tak zakończone "na okrągło" butki nie przeszkadzają, raczej mialabym opory żeby ubrac przesadnie szpiczaste jakie są ostatnio w modzie. Na ogół wybieram coś pośrodku czyli zwężające się ku końcowi ale zakończone płasko :) Niestety za długa jestem na chodzenie w butkach na obcasach, nigdy w takich nie chodziłam i przypuszczam że już jestem trochę za stara żeby się nauczyć tej niesłychanie dla mnie trudnej sztuki ;)
Aither - Czw Lip 07, 2005 12:25

glany sa z okraglymi kapami :hyhy: a z moich elegantow -41- to mam tylko szpice lub sciete szpice... okraglych 41 nie znajdzie sie :]
Dana - Pią Lip 08, 2005 19:51

mam wszelkie modele szpic długi,kwadratowy,klasyczny,okragły
zalerznie od ubioru i humoru :]

Dev - Sob Lip 09, 2005 08:28

kaloooosze... :rotfl:
Aither - Sob Lip 09, 2005 13:02

Dev haahahhaaa to ze Ty uwielbiasz chodzic w okraglych gumiokach nie znaczy, ze kazda z nas to polubi :] wole miec mokro ale zeby jakos wygladaly te buty a nie sucho ale zero reprezentatywnosci :P :hyhy: :rotfl: :hyhy:
kisia - Sob Lip 09, 2005 15:44

haha jeszcze nigdy nie chodziłam w kaloszach Dev pożyczysz mi na troszke :?: :hyhy:
Aither - Sob Lip 09, 2005 16:31

znalazlam swoje butki na wysokim obcasie ze szpicem z przodu :) hehee z zeszlego sezonku :) nie wiem moze znowu sie w nie wbije :] ale to jak bedzie jakas fajna okazja :P Kobitki robimy impreze :D
kisia - Sob Lip 09, 2005 16:38

Cytat:
Kobitki robimy impreze

no przecież cały czas sie na nią umawiamy :D

Aither - Sob Lip 09, 2005 16:40

ok to czekam :)
trunks - Sob Lip 09, 2005 16:43

Obcasy ponoć są niewygodne i nawet szkodliwe....fakt faktem wyglądają fajnie :oczami:
Dla mnie najwazniejsze zeby buty były wygodne :)

Aither - Sob Lip 09, 2005 16:56

trunks dla mnie najwygodniej jest boso :] ale to nie wypada po ulicy boso chodzic :D poza tym... w szpilkach cudownie prowadzi sie samochod :)
Dev - Sob Lip 09, 2005 18:12

kisia napisał/a:
haha jeszcze nigdy nie chodziłam w kaloszach Dev pożyczysz mi na troszke


Cytat:
Dev haahahhaaa to ze Ty uwielbiasz chodzic w okraglych gumiokach nie znaczy, ze kazda z nas to polubi wole miec mokro ale zeby jakos wygladaly te buty a nie sucho ale zero reprezentatywnosci



a bujajcie sie :P:P hehehee.... :P

Aither - Sob Lip 09, 2005 18:27

Dev oj pobujamy sie pobujamy :D
kisia - Sob Lip 09, 2005 18:33

trunks napisał/a:
Obcasy ponoć są niewygodne i nawet szkodliwe

czy niewygodnie, nie wiem dla mnie bardzo wygodne a ze szkodliwe to prawda, na starość można mieć przez nie żylaki :(
Aither napisał/a:
w szpilkach cudownie prowadzi sie samochod

nie umiem prowadzić samochodu w innych butach. Kiedyś jadąc na ABS założyłam ubrałam sobie od razu tenisówki, jejciuś myślałam że niedojade na Warszwską :kwasny:

Aither - Sob Lip 09, 2005 18:46

ja jak jade w dluzsza trase niz 1h za kierownica to mam specjalne szpilki 10cm :) sa nie do zdarcia :]
kisia - Sob Lip 09, 2005 20:12

jak uczyłam sie jeździć to też w butkach na wysokim obcasie, co prawda instruktorka nie chciała się na to zgodzić ( zupełnie nie wiem dlaczego) ale jak zobaczyła że mi ciągle gasnie samochód jak mam adidasy, to w końcu mi pozwoliła :D i poprostu inaczej nie umiem prowadzić samochodu.
ANIUS - Sob Lip 09, 2005 20:16

hihihih:) zaskakujecie mnie z tymi swoimi upodobaniami co do prowadzenia autka :P
kisia - Sob Lip 09, 2005 20:30

ANIUS no co my tylko lubimy jeździć w butkach na wysokim obcasie, fajniutko się w nich jeździ :D
Aither - Sob Lip 09, 2005 20:40

jasne :) o obcas sie opiera cala stopa :) nie dretwieje i nie trzesie sie :) do tego jest caly czas w pogotowiu i w razie niespodziewanych akcji mozna wszysko wcisnac sprzeglo :) chociaz raz mialam stracha :] bo mi sie zaklinowal obcas na gazie :hyhy: :rotfl: :hyhy: ograniczenie 40 a ja ponad 90 :D w tym momencie na luz i siluj sie z obcasem :D ROTFL :D
kisia - Sob Lip 09, 2005 20:51

mojej koleżance raz tak zaklinował się obcas ze sobie złamała
Aither - Sob Lip 09, 2005 20:53

zlamac nigdy nie zlamalam :) ale raz mi sie wlasnie przytrafilo zaklinowac obcas przy gazie :D pierwszy i ostatni raz :]
ANIUS - Sob Lip 09, 2005 20:53

:) jakich producentow butkow preferujecie? Macie jakies ulubione marki? Moze Rylko? But S? Czy inne? :)
morigan - Sob Lip 09, 2005 20:57

hehehe najlepiej sie prowadzi w glanach ;) nic nie czujesz, nie masz pojecia co i jak mocno naciskasz ;)
A co do bucików, strasnzie wygladaja te okrągłe czubki choc i szpice tez jak dla mnie odpadają, nr 40 wyglada jak 45 ;) Najbardziej lubie te posrodku, czyli nie za długie, lub jakby obciete na koncu :) Obcasik musi byc duzy, na malym wygladam strasznie, za wysoka jestem i za długie nogi mam :P

Aither - Sob Lip 09, 2005 20:58

ja przede wszystkim HD :D a z tych na obcasie to wole Rylko :] sa nadwyraz wygodne ;) zalezy... od modelu nie wszystki Rylko mi sie pdobaja :]
ANIUS - Sob Lip 09, 2005 21:10

Ja preferowalam But S, ale ktos mi ostatnio powiedzial, ze splajtowali :rotfl: :rotfl: :rotfl: , chociaz moze :( bo fajni byli:) aczkolwiek takze Rylko lubie jesli chodzi o obcas, z lasockiego nigdy nie moge dobrac odpowiedniego obcasu ble :( , a poza tym zawsze podobaja mi sie butki gino rosi, ale jak mysle,ze musze dac 350 zl za pare polbucikow, to mi sie slabo robi i wole miec 2 pary Rylki w tej cenie :)
kisia - Sob Lip 09, 2005 22:14

w zasadzie to nie zwracam uwagi na producenta tylko na to czy but mi się podoba i czy jest wygodny. Jednak od jakiegoś czasu zaopatruje się w butki w GCH na I piętrze(mam nawet u nich rabat :D ) i najwiecej mam butków z częstochowskej firmy Klaudia.
ANIUS - Sob Lip 09, 2005 22:22

Cytat:
z częstochowskej firmy Klaudia.


tez trafilam kilka razy na ich butki, wlacznie ze slubna para:)


kisia napisał/a:
w zasadzie to nie zwracam uwagi na producenta

ja tez na to, czy mi sie podobaja, aczkolwiek oceniajac liczebnie :) w ostatnim czasie but S przewazyl:)

kisia - Sob Lip 09, 2005 22:30

kurcze musze sobie kupić jakies nowe butki, tak jakos mnie ochota naszła :rotfl: :rotfl:
ANIUS - Sob Lip 09, 2005 22:31

kisia napisał/a:
musze sobie kupić jakies nowe butki, tak jakos mnie ochota naszła Rotfl Rotfl

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
uwazaj na portfel ;)

Aither - Sob Lip 09, 2005 22:48

nie raz sie mowi... pieniadze w butach wyszly :D
kisia - Sob Lip 09, 2005 23:08

Aither napisał/a:
pieniadze w butach wyszly


haha no to u mnie wyjdą i jeszcze do bucików musze kupić sobie spódniczke i jakaś bluzeczke :rotfl: :rotfl: kurcze, a jutro niedziela :kwasny:

ANIUS - Nie Lip 10, 2005 10:13

kisia napisał/a:
a jutro niedziela


ale markety sa czynne :) :hyhy:

Aither - Nie Lip 10, 2005 11:59

niedziela jest od nic nierobienia :d albo robienia z mezem :D :hyhy: :rotfl:
kisia - Nie Lip 10, 2005 22:34

Cytat:
ale markety sa czynne

e tam w marketach jest za mało sklepów z butami jak dla mnie, ja potrzebuje conajmniej po paru miastach pojeździć :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kisia napisał/a:
do bucików musze kupić sobie spódniczke i jakaś bluzeczke
hihi zaczełam od spódniczki, dzis sobie kupiłam :rotfl: :rotfl:
ANIUS - Pon Lip 11, 2005 09:24

kisia napisał/a:
hihi zaczełam od spódniczki, dzis sobie kupiłam


no a niedziela to ma byc czas odpoczynku :P

Dana - Pon Lip 11, 2005 14:58

własnie zasugerowana waszymi wypowiedziami zrobiłam przegląd bucików
Wyniki :
But S
Lasocki
Klaudia
Graceland
Street ,easy,point...

:przestraszony: nie mam żadnych sportowych bucików ,a tu wakacje no jak to się mogło stać :znudzony:

cinque - Wto Lip 12, 2005 08:37

A ja mam buciki swietnej firmy, ktora nazywa sie "Something else" :rotfl:
Aither - Wto Lip 12, 2005 08:57

cinque cos malo Cie widuje na forum :(
ANIUS - Wto Lip 12, 2005 10:58

Cytat:
cinque cos malo Cie widuje na forum Smutny


Aither tu o bucikach sie mysli przelewa na klawiature:)

cinque - Wto Lip 12, 2005 11:03

:)

A ostatnio nabylam klapki Lasockiego, musze wam powiedziec, ze rewelacja, stopa wchodzi jak w maslo, a mnie zdecydowana wiekszosc obuwia ociera i rani, a tu taka mila niespodzianka - czarne, na zgrabnym koturniku :)

ANIUS - Wto Lip 12, 2005 11:05

cinque napisał/a:
A ostatnio nabylam klapki Lasockiego


ja tez, ja tez, ale kremowe:) ale mi do konca podeszwa nie odpowiada :) troche za twarda :) w porownaniu do moich poprzednich klapeczek Lasockiego

cinque - Wto Lip 12, 2005 11:12

Podziwiam u Ryłka te drewniane podeszwy, przepieknie wyprofilowane plus zielony zamsz do tego na przyklad, ale wlozyc cos takiego na stope...? :przestraszony: Nie dziekuje, to chyba dla samobojczyn :rotfl:
Aither - Wto Lip 12, 2005 12:26

ech... klapki u mnie nie spelniaja roli.... czesciej nosze je w rekach niz na stopach
Rafalka - Wto Lip 12, 2005 23:08

kupilam sobie różowe kozaczki zimowe :) z Gracelanda :) dopasowałam do ulubionych skorzanych rozowych rękawiczek zimowych :)
kisia - Wto Lip 12, 2005 23:13

będac w Poznaniu chciałam sobie przywieźdź z niego pamiąstkw w postaci jaśniutko-niebieskich bucików :rotfl: niestety nie znalazłam takowych, może to i dobrze bo ceny były za wysokie :(
cinque - Sro Lip 13, 2005 07:53

kisiu ja z Poznania przywiozlam sandalki, ktore sa jednym z najlepszych zakupow w zyciu :)
Ale z tego co wiem, poznaniancy i wilkopolanie lubia do nas przyjezdzac na zakupy obuwnicze, wiec nie zaluj, u nas podobno duzo wiekszy wybor :)

kisia - Sro Lip 13, 2005 09:44

cinque napisał/a:
, u nas podobno duzo wiekszy wybor
hmmm no nie wiem , może , tylko ja jakoś nie potrafię dla siebie nic wybrać z tego większego wyboru. Chyba mam bardzo wygórowane zachcianki :(
cinque - Sro Lip 13, 2005 10:15

:rotfl: ja chyba tez, Kisiu, nic mi sie nie podoba, taka jakas wybredna jestem :)
Aither - Sro Lip 13, 2005 11:15

jak kazda kobieta :) zawsze bo tu klamerka a tam guziczek a pomponik nie pasuje :] ROTFL :D parodia :D
cinque - Sro Lip 13, 2005 12:42

no ba, o to chodzi
co mi jakis pomponik bedzie zycie zatruwal

kiedys wszystko, co kupowalam, od razu przerabialam, odrywalam kieszenie, aplikacje, skracala, zwezalam, podluzalam, itp... :)
teraz juz nie - po to place kase, zeby miec to co chce :D
w zwiazku z tzym - rzadko cos kupuje ;)

Aither - Sro Lip 13, 2005 15:28

hahahaha to jak ja :D niestety moje "zachcianki" sa nieosiagalne :] musialabym sama sobie je projektowac i sama je szyc :]
ANIUS - Sro Lip 13, 2005 16:29

kobitki:) szycie ciuchow nie ma nic z buciorkami wspolnego :P

hihihih :rotfl:

mnie sie ostatnio podobaja klapeczki w kolorze rozowym, ale nie takim majtkowym, ano oczo ..., tylko takim stonowanym, moze troszke we wrzos wpadajacym, ale nie mam ich do czego ubrac:) wiec ich nie kupilam ;) jeszcze :P

Aither - Sro Lip 13, 2005 21:17

ANIUS no ja mowie o butach :] szycie butow to masakra dla mnie a ciuszki to se czasem uszyje jakies :] butow niestety nie potrafie :D
kisia - Czw Lip 14, 2005 00:23

ANIUS napisał/a:
ale nie mam ich do czego ubrac:) wiec ich nie kupilam

ANIUS to kup tak jak ja butki+ coś do butków zeby było do czego je nosić :rotfl: :rotfl:

ANIUS - Czw Lip 14, 2005 08:47

kisia napisał/a:
to kup tak jak ja butki+ coś do butków zeby było do czego je nosić



dokladnie, to jest rozwiazanie :) moze w nastepnym tygodniu skocze na zakupki ciuchowo-butkowe :P

Aither - Pią Lip 15, 2005 13:37

nie lubie kupowiac ot tak sobie butow z nudy... w ogole nie lubie tego typu zakupow :|
ANIUS - Nie Lip 17, 2005 17:16

Cytat:
moze w nastepnym tygodniu skocze na zakupki ciuchowo-butkowe Jezyk


:( obawiam sie, ze skocze nie po butki, a po okularki :((( cos mi sie wzrok oslabil

kisia - Pon Lip 18, 2005 00:08

ANIUS no to koniecznie idź po okularki, bo do kupowania butków super wzrok jest potrzebny :D
ANIUS - Pon Lip 18, 2005 09:28

Cytat:
bo do kupowania butków super wzrok jest potrzebny Wesoly


nnooooo:)))

kura slepa sie zrobila ze mnie:) to przez to, zew podstawowce zaniechalam noszenia szkielek :kwasny: teraz z dala mam problemy i moge nie rozpozmnac koloru butkow ;)

kisia - Pon Lip 18, 2005 09:56

ANIUS jakby co to możemy się razem wybrać po butki, bede Ci kolorki podpowiadac :D
praz - Czw Paź 13, 2005 20:52

trampki, japonki, baletki ...w innych się przewracam :)
Ana - Czw Paź 13, 2005 21:56

praz napisał/a:
japonki

od jakiegoś czasu zbieram się z wrzuceniem moich japonek na wyższą półkę z butami, ale jakoś trudno mi się do tego zmusić... jeszcze próbuję w nich chodzić, choć czasami palce nie wytrxzymują temperatury :kwasny:
ja chcę znowu ciepło!! :zalamany:

Dana - Czw Paź 13, 2005 22:21

japonki - moje ulubione
nawet papetki po domu mam takie z frote :)

kisia - Czw Paź 13, 2005 22:22

Jakis czas temu kupiłam sobie, a w zasadzie byłam zmuszona kupic sobie butki. Miałam pomocnika do wyboru butków i musze przyznać że dobrze mi doradził :) Super sie w nich chodzi :) niestety zużyły sie w nich fleczki i trzeba oddać je so szewca, a ja nie mam na to czasu ani nie mam innych butków na zmiane :zalamany:
Ana - Czw Paź 13, 2005 22:24

Dana, zimą też? :chytry:
ja już teraz zamarzam, wolę nie myśleć co będzie później :(

Dana - Czw Paź 13, 2005 22:30

Ana, nie te wyjsciowe sa juz w schowku

...a papetki na nogach tak oczywiście :)

kisia - Czw Paź 13, 2005 22:41

ja chodzę w domu na bosaka, nie lubie papci :/
Ana - Czw Paź 13, 2005 22:47

kisia napisał/a:
ja chodzę w domu na bosaka

też bym tak chciała, niestety mam za zimno na takie luksusy (to jeden z nielicznych minusow mieszkania we własnym domku ;) )

Dana - Czw Paź 13, 2005 23:01

minusem są opłaty za ogrzewanie i to ze w bucikach fleczki sie zdzierają :P
Ana - Czw Paź 13, 2005 23:22

Dana napisał/a:
fleczki sie zdzierają

fleczki się ścierają bo: w papuciach
chodzi sie po domku,
do wszystkich sąsiadów zagląda
na zakupy do sklepu
i bierze sie je wszędzie gdzie się da :P

przynajnmniej ja tak robię :zawstydzony:

Asia_:) - Sob Paź 15, 2005 09:07

na lato mam trzyletnie sandalki skozane z goralskim wzorkiem
wysluguja sie powoli, szczypia mnie w stopy bo od srodka pekaja, ale sa moje :D

Aither - Sob Paź 15, 2005 11:03

znalazlam dzis swoje kozaczki skorzane na obcasiku :] hehehehe ^.^ nie sadzilam ze sa takie fajne :D
kisia - Sob Paź 15, 2005 11:14

już za niedługo bedziemy musiała zmienić butki na jesienno zimowe :(
kinga - Sob Paź 15, 2005 12:45

Asia_:) jak bedziesz maial klopoty ze stopami to wiesz gdzie mieszkam :)
juz niedlugo masaz stopy i pedicure :)

Dorothea - Sob Paź 15, 2005 20:22

w poniedziałek ide do gliwic na badania(oby tylko wyszły dobrze) i pozniej aby sobie poprawic nastroj zapewnie kupie sobie jakies butki, jesli tylko mi sie jakies spodobają
She - Sob Paź 15, 2005 20:35

Ja byłam w piątek na zakupach i nawet sobie takie fajne bokserki znalazłam w nowym sklepie na Zwycięstwa P&M polecam :D ceny niezawysoki a buciki po prostu świetne :D:d niestety ja nic sobie nie kupiłam, bo buty, które przypadły mi do gustu kończyły się na numerze 37 :( ale ekspedientka pocieszyła mnie, że mieli dostawę a towar będzie w ten poniedziałek wystawiony także pojutrze się znowu wybiorę. :hyhy:
Dorothea - Sob Paź 15, 2005 20:40

She nie mam pojecia gdzie ten sklepik, ale sie przejde to pewnie znajde
Mariusz - Sob Paź 15, 2005 20:42

She napisał/a:
Ja byłam w piątek na zakupach i nawet sobie takie fajne bokserki znalazłam w nowym sklepie na Zwycięstwa P&M polecam :D ceny niezawysoki a buciki po prostu świetne :D

Yyyy ... czy w tym przypadku bokserki to buty ?:)

She - Sob Paź 15, 2005 20:53

Mariusz napisał/a:

Yyyy ... czy w tym przypadku bokserki to buty ?:)
hehe tak mam na myśli buty :rotfl: Dorothea ten sklep znajduje się vis'a'vis Adama i Ewy a jeszcze bliżej innego ,,butowego''. :D
Dorothea - Sob Paź 15, 2005 21:02

She teraz juz wiem gdzie to jest, ale ze mnie ciamniak, przeciez nie raz tam byłam hihihihiiii :rotfl:
Mariusz - Sob Paź 15, 2005 21:03

Jak wyglądają buty bokserki ?
Ja rozróżniam trampki, adidasy, glany, klapki, kozaki... tyle :P

She - Sob Paź 15, 2005 21:07

Mariusz sama nie wiem jak ci to zobrazować, :d ale chociaż spróbuję: nie wysoki (do półłydki), wiązane, z reguły zamszowe, po wewnętrznej stronie mają zamek, podeszwa jak w trampkach (?) :rotfl:
Mariusz - Sob Paź 15, 2005 21:09

Aaaha, kojarze takie buciki ;)
Asia_:) - Nie Paź 16, 2005 12:55

ojej
trzeba znalezc obcasy do kozaczkow, ostatniej zimy je niezle pokiereszowalam :szok:

Asienka - Nie Paź 16, 2005 12:58

:) trzeba jakies zakupy porobić :D
Meggi - Nie Paź 16, 2005 13:10

Asia_:) napisał/a:
ojej
trzeba znalezc obcasy do kozaczkow, ostatniej zimy je niezle pokiereszowalam

Ja już fleczki zmieniłam, stoją buciczki wypastowane i czyściutkie!! Kozaczki moje kochane!!!!

Ana - Nie Paź 16, 2005 20:22

mnie chyba zakupy też czekają ;) a zdawało mi się, że mam jeszcze buciki :]
Dana - Nie Paź 16, 2005 20:29

ja szykuje wyprawe po kozaczki na ten tydzień - całe zwycięstwa do przejścia ,mam nadzieje ze upoluje to co chce :]
Dorothea - Nie Paź 16, 2005 20:29

a ja jutro ide po buciki, rano o 8.oo badaniaw Centrum Onkologii a pozniej wyprawa po buciki
Ana - Nie Paź 16, 2005 20:31

to może któraś kupiłaby dwie pary - jedną dla mnie... miałabym z głowy tą część zakupów :hyhy:
Dorothea - Nie Paź 16, 2005 20:32

Ana nie lubisz takich zakupow? Ja uwielbiam, buty moge kupowac raz w miesiącu.......
Dana - Nie Paź 16, 2005 20:33

Dorothea, szkoda ze nie w tym samym czasie co ja po 14 tej - razem byśmy zapolowały na buciki ,a potem...jakimiś lodzikami uczciły udane łowy :)

PS
mam nadzieje ze wyniki będa OK :]

Dorothea - Nie Paź 16, 2005 20:34

Dana bardzo szkoda, ale jak juz rano bede w gliwicach to załatwie dwie sprawy za jednym razem......

Ja tez mam nadzieje, ze bedą ok, nawet inaczej nie mysle

Ana - Nie Paź 16, 2005 20:39

Dorotko, i tak i nie, lubię zakupy, tylko nie te :]
jakoś zakupy butów zimowych zawsze mnie stresują, znalezienie czegoś fajnego i solidnego jednocześnie to wyzwanie nie dla mnie :kwasny:

kisia - Nie Paź 16, 2005 22:13

Będąc w sobote w M1 oczywiście wdepłam do CCC, a może to był Deichmann, no nie wazne, chciałam zobaczeć czy sa jakies buciki dla mnie. Szukam kozaczków ale takich na jesień czyli tak lekko ocieplanych, do spódniczki. I znalazłam, były piekne, ale niestety nie wszystko było w nich jak trzeba, jak zawsze z resztą :kwasny: Fason, wysokość, kształt, idealny ale po kiego grzyba obcas zrobili w kolorze yyy takim a'la srebrnym :przestraszony: czy nie mogli zrobic normalnego czarnego :?:
Dorothea - Nie Paź 16, 2005 22:16

tak to jest kisiu, zawsze cos wsadza w te buty dziwnego.................
Ana - Nie Paź 16, 2005 22:18

kisia napisał/a:
po kiego grzyba obcas zrobili w kolorze yyy takim a'la srebrnym :przestraszony: czy nie mogli zrobic normalnego czarnego

Kisia, po to żeby było trendy. :rotfl:

Dorothea - Nie Paź 16, 2005 22:19

hihihihi no tak takie trendowe obcasiki poprostu wsadzili do zwykłych bucikow
kisia - Nie Paź 16, 2005 22:21

ale to tak wyglądało jakby czarne obcasy pomalowali farbką :przestraszony:
Dorothea - Nie Paź 16, 2005 22:23

zupełne paskudztwo jak dla mnie kisiu, nie znosze takiego czegos.......... :P
Szamanka - Pon Paź 17, 2005 07:39

Uwielbiam wygodne buciki....takie w ktorych moge "przetanczyc cala noc"


nie stronie od addidasow,traperow itp,itd :D


jak kazda kobietka mam kilka na obcasie :hyhy:

Dorotka - Pon Paź 17, 2005 10:31

Szamanka napisał/a:
jak kazda kobietka mam kilka na obcasie
no nie, wyglada na to że jednak nie jestem kobietą :przestraszony:
Szamanka - Pon Paź 17, 2005 10:34

Dorotka, :szok:


przyznaj sie...nie masz zadnych takich bucikow na podwyzszeniu? :kwasny:

Ana - Pon Paź 17, 2005 10:41

Dorotka napisał/a:
no nie, wyglada na to że jednak nie jestem kobietą :przestraszony:

jest nas w takim razie dwie :D jakoś ciężko u mnie na półce coś na obcasie znaleźć :P

Szamanka - Pon Paź 17, 2005 10:45

:mur: :mur:


zalamujecie mnie


no a do czegos eleganckiego...no do kiecki...to co wkladacie? :kwasny:

Dorotka - Pon Paź 17, 2005 10:49

nie mam, miałam jedną parę w życiu - do ślubu cywilnego - cały czas w USC koncentrowałam się nie na tym co sie dzieje tylko na tym żeby się nie zabić ani nie zedrzeć politury :niepewny: do ślubu kościelnego nauczona doświadczeniem poszłam już na płaskim obcasie :) Nigdy nie chodziłam na obcasach bo całe życie wydawało mi się że jestem za długa, a jak jeszcze ubrałabym buty na obcasach to .... żyrafka :| a jak Wy dziewczyny jeździcie na tych obcasach autkiem? bo tego to sobie już zupełnie nie wyobrażam
Szamanka - Pon Paź 17, 2005 10:51

....hahhaha...jak mam obcas to sciagam buty i jade na bosaka.... :rotfl: :rotfl:


przekonac sie o tym mogl Mariusz chyba nie oblal go strach... :rotfl: :rotfl:

Ana - Pon Paź 17, 2005 10:59

Szamanka napisał/a:
a do czegos eleganckiego...no do kiecki...to co wkladacie?

nie mówię, że nie mam wcale... jedna awaryjna para wystarcza mi w zupełności :P

Meggi - Pon Paź 17, 2005 11:23

Szamanka napisał/a:
jak kazda kobietka mam kilka na obcasie

... a ja nie mam, bo jestem za długa...

Dorotka napisał/a:
no nie, wyglada na to że jednak nie jestem kobietą


ja tez, ja też!! :rotfl:

Ana - Pon Paź 17, 2005 11:32

Meggi napisał/a:
ja tez, ja też!!

to jest nas trzy, może jakieś zgromadzenie założymy? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kisia - Pon Paź 17, 2005 13:13

Dorotka napisał/a:
a jak Wy dziewczyny jeździcie na tych obcasach autkiem?

bardzo dobrze sie jeździ na obcasach, nie potrafię prowadzić samochodu w płaskich butach , normalnie nie potrafię. Na kursie prawa jazdy jak na pierwszej jedździe gasł mi samochód instruktorka poradziła bym ubrała adidasy, co tez uczyniłam , jednak efekt był odwrotny do zamierzanego, więc dostałam pozwolenie na jazde w butach na obcasie :D

Czarnulka - Pon Paź 17, 2005 14:24

Ja zostaję przy moich starych,pięknych,poczciwych glanach ;)
She - Pon Paź 17, 2005 21:03

Byłam dzisiaj na zakupach i sprawiłam sobie nowe buciki :D:D niestety nie moje wymarzone bokserki bo wywiało mnie aż do Deichmanna i sprawiłam sobie botki w stylu mukluk czy jakoś tak :hyhyhy: takie z brązowego zamszu, dookoła obite futerkiem i z takimi dwoma fajnymi pomponikami :rotfl:
Dorothea - Pon Paź 17, 2005 21:08

ja tez sobie dzis kupiłam buciki i po kupieniu odrazu w nich szłam i musze stwierdzic ,ze sa bardzo wygodne
She - Pon Paź 17, 2005 21:14

A jakież to butki sobie sprawiłaś? :P
Dorothea - Pon Paź 17, 2005 21:20

a takie czarne kozaczki, niezbyt wysokie(do pół łydki), na koturnie, taki obcas jest o niebo wygodniejszy niz szpilka,mam juz kilka bucikow z takim własnie obcasikiem
She - Pon Paź 17, 2005 21:44

Ja tam osobi :super: ście wolę szpilki, chociaż i tak nic nie pobije zwykłych adików
Dorotka - Wto Paź 18, 2005 14:45

=CzArNuLkA=, do czasu, niestety potem zaczyna być tak, że wypada mieć inne buty bo glanki nie do wszytskiego i nie wszędzie mozesz ubrać :zly: pójdziesz do pracy i będzie po glanach...... przynajmniej na osiem godzin dziennie

no chyba że zostaniesz ochroniarzem ;)

Czarnulka - Wto Paź 18, 2005 14:53

Dorotka napisał/a:
no chyba że zostaniesz ochroniarzem ;)

Właśnie :hyhy: Poza tym...do pracy mi jeszcze daleko.A obcasów nigdy nie będę nosić więc przezyje zmianę na inne butki. :)

Major - Wto Paź 18, 2005 15:01

A tak pięknie kobiety w obcasach wyglądają. Wiem, że są one niewygodne, ale od czasu do czasu miło kiedy dziewczyna ubierze sie bardzo elegancko.
asik - Wto Paź 18, 2005 17:21

Major napisał/a:
A tak pięknie kobiety w obcasach wyglądają.

drogie panie na kolejne spotkanie zakładamy buty na wysokim obcasie:)

Czarnulka - Wto Paź 18, 2005 17:23

Od czasu do czasu...ja z obcasów wyrosłam,bo swego czasu chodziłam tylkko elegancko ubrana.
kinga - Wto Paź 18, 2005 18:59

a ja ni mam nowych bucikow i w nozki mi zimno :(
Dorothea - Wto Paź 18, 2005 20:48

Czarnulko to z obcasow sie wyrasta........?
Czarnulka - Wto Paź 18, 2005 20:53

No widzisz...ja zaczynałam od obcasów,a dziewczyny zazwyczaj kończą na obcasach.
Potrafiłam biec do szkoły w szpilkach prawie 10 cm...ale jakoś mi sie znudziło :P

Dorothea - Wto Paź 18, 2005 20:57

Czarnulko ja tez tak biegałam do szkoły i tak mi juz zostało, wiec chyba raczej z tego nie wyrosne :rotfl:
Major - Sro Paź 19, 2005 17:10

asik napisał/a:
Major napisał/a:
A tak pięknie kobiety w obcasach wyglądają.

drogie panie na kolejne spotkanie zakładamy buty na wysokim obcasie:)


Popieram. Na nastepne spotkanie kobitki na szpilkach i z mini przychodzą :D

Z elegancji sie nie wyrasta :P Co najwyzej komus odpowiada lub nie. Ale to tylko drobne czepialstwo co do sformulowania zdania.

praz - Sro Paź 19, 2005 17:14

Major napisał/a:
i z mini przychodzą

z "mini" czym mamy przyjść ?;P
Ale to tylko drobne czepialstwo co do sformulowania czegoś po gramatycznemu :)

Major - Sro Paź 19, 2005 17:15

I W MINI UBRANE :D To takie drobne poprawienie swojego blednego sformulowania zdania :rotfl:
praz - Sro Paź 19, 2005 17:17

ja tam mini nie mam , w obcasach sie przewracam więc przyjdę w trampkach i spodniach o! :)
asik - Sro Paź 19, 2005 17:28

prażyna czas wyrosnąć z tych trampek :P
ja założę chyba jednak te obcasy:) a co do mini to niestety nie posiadam;)

Czarnulka - Sro Paź 19, 2005 17:51

Major napisał/a:
Z elegancji sie nie wyrasta

To Twoje zdanie.Ja nie powiedziałam,ze wyrosłam z elegancji tylko ze szpilek :]

Szamanka - Sro Paź 19, 2005 20:22

Czarnulka, napisala
Cytat:
ze wyrosłam z elegancji tylko ze szpilek
...to proponuje kupic nowe o jeden numer wieksze by sluzyly na nastepny rok :rotfl:
praz - Sro Paź 19, 2005 20:25

Szamanka buehehe uwielbiam twoje poczucie humoru :)
Szamanka - Sro Paź 19, 2005 20:27

:orany: praz, ja i poczucie humoru :rotfl: ...wale sie w piers( auuuu boli :kwasny: ),ze na powaznie wszystko pisze


jak wyrastalam z butkow to kupowalam nowe


no bo jak to w malych butach biegac...przecie to nie eleganckie i nie wygodne....i stopy zniszczyc mozna i plaskostopia sie dorobic :hyhy:

praz - Sro Paź 19, 2005 20:43

ja sie przyznam , że jednak mam buty na obcasie, dostałam na urodziny , długie, czarne kozaczki, tylko problem w tym, że ja nie umiem w tym chodzić :)
Czarnulka - Sro Paź 19, 2005 20:47

Szamanka napisał/a:
w malych butach biegac

Ok jakis 10 lat mam ciagle ten sam rozmiar :P

Major - Sro Paź 19, 2005 20:47

To mozesz sie w latwy sposob nauczyc w nich chodzic. Bierzesz kijki narciarskie i zakladasz te buty. W chwili kiedy poczujesz ze sie masz przewrocic juz bedziesz wiedziala co robic :P
Major - Sro Paź 19, 2005 20:48

...Nie nie rozkladaj szeroko ramion. Kijki nie są do latania :P
Szamanka - Sro Paź 19, 2005 20:51

:przestraszony: Czarnulka to Ty wczesnie zaczynalas sie do obcasow przymierzac ...wooooowww


nie dziwie sie,ze teraz wolisz cos na plaskim...(trampki?) ;)

praz - Sro Paź 19, 2005 20:52

;P ta cwaniaku, eleganckie kozaczki, kieca i ... kijki :) i wszyscy faceci moi ;P
Szamanka - Sro Paź 19, 2005 20:55

praz, nie poleca na to pierwsze...bo znane i obcykane...ale na kijki


chyba musze wyprobowac


taki Walking na obcasie :hyhy:

Czarnulka - Sro Paź 19, 2005 20:57

Szamanka, nie trampki :D Ale glany i adidasy :D Latem sandałki. A szpilki.. teraz już tylko rozpoczęcie/zakończenie roku,wesela,chrzcint itp :P
Szamanka - Sro Paź 19, 2005 20:58

wiedzialam....wiedzialam...wiedzialam...
Cytat:
A szpilki.. teraz już tylko rozpoczęcie/zakończenie roku,wesela,chrzcint itp
:hyhy: calkiem sie tego Slicznotko nie wyprzesz :hyhy:
Czarnulka - Sro Paź 19, 2005 21:00

No całkiem nie mogę :P Ale już nie chodzę w nich wszędzie :P
Szamanka - Sro Paź 19, 2005 21:04

Temat jest ogolnie o butach


kazdy nosi to co lubi i w czym mu wygodnie

Sklamalabym,piszac ze obcas jest u mnie na porzadku dziennym...wcale NIE

ale do eleganckiego stroju nie wyobrazam sobie innych butow

praz - Sro Paź 19, 2005 21:17

=CzArNuLkA= napisał/a:
Ale glany i adidasy

a ja juz z tego wyrosłam, glanów juz chyba w zyciu nie założe jak mam w alternatywie leciutkie trampeczki :) adidasy też nie bałdzo, wole trampkopodobne

kisia - Czw Paź 20, 2005 00:28

a ja nadal szukam kozaczków, musze połazić po sklepach
kaszanna - Czw Paź 20, 2005 07:21

Ja kolejne buty mam z firmy Żurek. Jak na razie się sprawdzają i jestem bardzo zadowolona. No i mam wysokie obcasy :zdziwko: Trzy dni zajęło mi przyzwyczajenie się ale teraz to nawet mogę z nich biegać. Wysokie obcasy są wygodne :zdziwko: I jestem teraz bardzo wysoka ;)
Dorothea - Czw Paź 20, 2005 12:13

wysokie obcasiki sa the best....... :D
kisia - Pią Paź 21, 2005 01:05

Cytat:
wysokie obcasiki sa the best....... Wesoly

też tak uważam i zawsze tylko takie mam.
Dziś widziała fajne kozaczki ale 300 zł to ja nie dam :(

Aither - Sob Paź 22, 2005 08:46

hmmm najbardziej wygodne butki damskie to glany HD skora pol matowa sredniej dlugosci :) rozmiar 41 :]
madi - Sob Paź 22, 2005 11:11

ja ostatnio choruje na kozaczki, lekki obcasik, nosek troche zwężony (tylko troche), do kolan, no moze półłydek...
Czarnulka - Sob Paź 22, 2005 16:09

Aither napisał/a:
hmmm najbardziej wygodne butki damskie to glany HD skora pol matowa sredniej dlugosci

:padam: :calus:

Aither - Sob Paź 22, 2005 16:54

=CzArNuLkA=, heheheheheeee ma sie rozumiec :] to sexowne kobiece butki :) kazdy czuje respekt przed nimi :)
Czarnulka - Sob Paź 22, 2005 19:01

Każdy...totalnie każdy :rotfl: Szczególnie jeśli mnie zdenerwuje :hyhy:
Ana - Nie Paź 23, 2005 00:22

Aither napisał/a:
najbardziej wygodne butki damskie to glany HD skora pol matowa sredniej dlugosci Wesoly rozmiar 41

tylko powtórzę za Czarnulką :padam: :padam:


a butów zimowych jak nie mialam tak dalej nie mam :(

Aither - Nie Paź 23, 2005 08:44

=CzArNuLkA=, hahahahaa mam to samo wiec sie rozumiemy :)

Znallazlam w szafie jednak swoje kozaczki do pol lydek na zgrabnym obcasiku z ladnej skorki :) hehehe mozna w sumie zaczac w nich chodzic :)

cinque - Wto Lis 08, 2005 12:37

Aither napisał/a:
to sexowne kobiece butki

wlasnie nabyłam
HD, tyle, że krótkie :)
boskie :)

Ana - Wto Lis 08, 2005 14:09

a ja dzisiaj nabyłam mamie kozaczki... jak tej kobiecie nie powie się że że coś ma sobie kupić i nie wyjmie się za nią pieniędzy z portfela to by sobienic nie kupiła :kwasny: no ale skoro ona ma kozaczki to sobie chyba kupię
Aither napisał/a:
to sexowne kobiece butki

:D :D :D

jak mi będzie gdzieś potrzebne tzw. eleganckie obuwie będę pożyczać od mamy :rotfl:
:rotfl: :rotfl:

cinque - Wto Lis 08, 2005 15:15

Ana napisał/a:
tzw. eleganckie obuwie

Ana, przesadzasz....
ja do tych HD noszę płaszczyk i torbę w cekiny... szał ciał :D

Ana - Wto Lis 08, 2005 15:21

marzy mi się coś pośredniego między typowymi glanami a jakimiś kozaczkami (oczywiście raczej bliżej glanów) ale na razie szukam szukam i nic... i pewnie w naszych niżańskich sklepach nic takiego nie znajdę :kwasny: :kwasny: :kwasny:


ale jeszcze trochę poszukam... dopóki nie zacznę zamarzać ;)

cinque - Wto Lis 08, 2005 15:43

Ana napisał/a:
ale jeszcze trochę poszukam...

zycze powodzenia i trzymam kciuki
mnie się nie udało, więc w rozpaczy udałam się wprost do "martensa"

jeśli uda Ci się coś dopaść - wrzuć fotkę :)

cinque - Czw Lis 17, 2005 16:21

no i stało się
muszę zakupić nowe butyna aerobik
nowe buty na salse
wrrrr
zbieram na obuwieeeee :zalamany:

Szamanka - Czw Lis 17, 2005 23:29

cinque, ..a zwykle baletowki nie wystarcza :hyhy: ;)
kisia - Pią Lis 18, 2005 01:10

no i udało mi się nabyć kozaczki, co prawda nie całkiem takie jak chciałam, ale ja kompromosowa dzieczynka jestem :D
cinque - Pią Lis 18, 2005 09:22

kisia napisał/a:
no i udało mi się nabyć kozaczki

Kisiu, a jakie? :)



Szamanka napisał/a:
zwykle baletowki nie wystarcza

stawy mi potem wysiądą oraz inne te tam takie, nie wiem co to, ale uciążliwe i bolesne :|

Asienka - Pią Lis 18, 2005 19:01

KUrde czy w tym mieście są gdzieś jakieś fajne duze buty (ja mam 41-42) i nie moge rzadnych nabyć :zakrecony: ale oczywiści aby były damskie bo meskich juz nie chce :dobani:
kisia - Pią Lis 18, 2005 19:57

Asienka, chyba nie ma :kwasny:
cinque napisał/a:
Kisiu, a jakie? Wesoly

cinque,
wysokie kozaki, nieocieplane( tylko palce)oczywiście wysoki obcas 10 cm, w szpic, tak na jesien a raczej juz niemrożna zime do spódniczek :D

espi - Pią Lis 18, 2005 20:37

Asienka, nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. :( Normalnie mam 41, ale w ciąży i zaraz po (jakies pół roku) miałam większe. :mur:

Niedawno sobie kupiłam wysokie kozaki (za kolana) na szpilkach. :rotfl: Teraz uczę się w nich chodzić. :przestraszony:

Ana - Sob Lis 19, 2005 00:13

planuję polowanie na buty jutro :przestraszony: :przestraszony: na dodatek czuję że efekty będą marne albo zupełnie innego typu niż oczekiwane :kwasny: :kwasny: :kwasny:
kisia - Sob Lis 19, 2005 00:19

burek, przyjdź w nich jutro, pochwal się :D
espi - Sob Lis 19, 2005 08:05

kisia napisał/a:
burek, przyjdź w nich jutro, pochwal się

Nie bedzie mnie. Mam od dawna zaplanowane coś innego na ten wieczór. :P

frohike - Sob Lis 19, 2005 08:15

hmm but to but
ilez mozna o nich pisac :rotfl:

kisia - Sob Lis 19, 2005 08:40

frohike, nie umiesz nie rozumie to nie pisz, buty sa śliczne i można pisać o nich nawet poematy :P
asik - Sob Lis 19, 2005 16:19

ja też chce kozaczki, ale cholewka nic mi się nie podoba:/
Bea.tka - Czw Lis 24, 2005 14:50

>> kupiłam :D Foki jestem zadowolona a jakie cieplutkie :P:P:P super :hurra:
kazidelko - Pią Lis 25, 2005 16:00

"hmm but to but
ilez mozna o nich pisac "

hehehe.... :rotfl: frohike, kobitki lubia mowic o butach tak dlugo,jak je uzytkuja....potem kupuja nastepne i zas jest "nowy"temat"....
P.S.
Czuje,ze za to oberwe :szok: :przestraszony: :rotfl:

Olaa - Pią Lis 25, 2005 16:07

a ja sobie musze jakies dobre butki terenowe kupic na asg :D ktos cos poleca?? :)
kisia - Nie Lis 27, 2005 04:43

kazidelko napisał/a:
kobitki lubia mowic o butach tak dlugo,jak je uzytkuja....potem kupuja nastepne i zas jest "nowy"temat"....

my sobie zawsze temat do rozmów znajdziemy :D :rotfl:

asik - Sro Lis 30, 2005 09:02

kupiłam kozaki;)
cinque - Sro Lis 30, 2005 14:41

a ja chce zobaczyc fotki Waszych nowych bucików :)
p4cz3k - Sro Lis 30, 2005 16:08

moich tez?:>
Dana - Sro Lis 30, 2005 16:14

Proszę bardzo -do pracy ,zimowe samochodzące


teraz Twoje cinque

Dana - Sro Lis 30, 2005 16:16

cinque, reszte kolekcji umieścić -zimowa ?
cinque - Sro Lis 30, 2005 16:25

p4cz3k napisał/a:
moich tez?:>

jesli nosisz butki damskie, to jak najbardziej :D

Cytat:
teraz Twoje cinque

jeszcze ni mam nowych...

dziekuje :D

Szamanka - Sro Lis 30, 2005 17:38






cos od swieta :D

kisia - Czw Gru 01, 2005 00:09

jakoś nie podobają mi sie takie malutkie i śmieszne obcasiki :orany:
zrobiłam sobie zdjęcie moich bucików ale jakoś nie działa mi bluetooth i nie moge go wysłac na kompa :kwasny:

Olaa - Czw Gru 01, 2005 01:01

w moim guscie tez nie sa :kwasny:
Ana - Czw Gru 01, 2005 01:01

cinque napisał/a:
a ja chce zobaczyc fotki Waszych nowych bucików

takich delikatnych damskich butków też? :niepewny: :orany:

cinque - Czw Gru 01, 2005 09:35

Cytat:
takich delikatnych damskich butków też?

aaa dawajcie wszystkie którymi chcecie sie pochwalić :D

Admike - Czw Gru 01, 2005 10:50

Szamanka śliczniutkie. Zrób sobie w nich fotkę i prześlij ją proszę :ok:
Ana - Czw Gru 01, 2005 17:19

cinque napisał/a:
aaa dawajcie wszystkie którymi chcecie sie pochwalić


:)

to niedodkładnie te moje, ale już bardzo blisko ;)



moich wymarzonych nie udało sie znaleźc :kwasny:

cinque - Czw Gru 01, 2005 17:22

Ana, aaaa no tak, tez mam przeciez prawie nowe :D





edit
alez one strasznie wyglądają :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ale zapewniam ze super wygodne i do dżinsów super :D

Ana - Czw Gru 01, 2005 17:33

cinque napisał/a:
zapewniam ze super wygodne i do dżinsów super

Cinque wierzę Ci na słowo :) najgorsze były pierwsze dwa dni :)

dziwna sprawa, ale teraz dużo mniej osob przy mnie krytykuje takie obuwie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

p4cz3k - Czw Gru 01, 2005 17:58

cinque napisał/a:
ale zapewniam ze super wygodne



nie sa wygodne... :zakrecony:

Ana - Czw Gru 01, 2005 18:01

P4cz3k, bo kupiłeś o dwa numery za małe :P takie nie mogą być wygodne :P :rotfl: :rotfl:
p4cz3k - Czw Gru 01, 2005 18:12

Ana ana kupilem 11 i byly na mnie idealne :=] ale po ... zaraz...8 latach chodzenia...(mialem 3 pary:P) stwierdzam...ze sa lepsze butki niz to co prezentujecie !!


obecnie :=]


kiedys :/

Dorothea - Czw Gru 01, 2005 21:44

p4cz3k, masz zarąbiste bucienie :rotfl: :D :hyhy:
Ana - Pią Gru 02, 2005 00:54

p4cz3k napisał/a:
Ana ana kupilem 11 i byly na mnie idealne :=] ale po ... zaraz...8 latach chodzenia...(mialem 3 pary:P) stwierdzam...ze sa lepsze butki niz to co prezentujecie !!


P4cz3k :padam: buty nie do zdarcia :)

Appo - Pią Gru 02, 2005 01:02

a może takie?

Magnum Elite Leather WP Sympatex
Moje marzenie :D Jedyne 460-500 zł :D

Ana - Pią Gru 02, 2005 01:04

Appo napisał/a:
Jedyne 460-500 zł

nie mam marzeń mieszczących się w takich kwotach :P ale poa tym wyglądają nieźle :)

Major - Pią Gru 02, 2005 01:08

3lata temu zapłaciłem za buty podobną cene. Mam je do dzisiaj bez zadnego uszczerbku. A żeby nie było, że to offtop to przyznam, że gdyby któraś z kobietek miała taką noge jak ja to napewno by chętnie w nich chodziła :)
Ana - Pią Gru 02, 2005 01:15

Major napisał/a:
gdyby któraś z kobietek miała taką noge jak ja to napewno by chętnie w nich chodziła

Major, jeśłi masz nomer nogi podobny do moich braci to bym się w nich utopiła ;)
ale wzbudziłeś moją ciekawość, co to za butki? :) najlepiej fotkę proszę :hyhy:

Major - Pią Gru 02, 2005 01:22

Wyglądu ładnego nie mają. Jutro rano zrobie zdjęcie :) Ale zato są wygodne, wytrzymałe i dobre na zime :) Jedyny minus to że przy mrozach już tak koło -10 robi mi się w nich zimno.
asik - Pią Gru 02, 2005 08:14

p4cz3k, sznurówki są najlepsze;]
cinque - Pią Gru 02, 2005 09:47

p4cz3k napisał/a:
nie sa wygodne...

zapewniam Cie ze nawet dla delikatnych damskich stópek sprawdzają się znakomicie (oczywiscie po niezbednym okresie przyzwyczajania sie ;) :rotfl: ) Poza tym mowie o krotkich, a te sa znacznie latwiejsze w uzytkowaniu :rotfl:

a Twoje sa rzeczywiscie genialne.... :D

kisia - Pią Gru 02, 2005 11:14

ja noszę zupełnie inne butki niż prezentowane na Waszych fotkach :D
Krzysio - Pią Gru 02, 2005 22:24

pewnie szpileczki... :P
Appo - Pią Gru 02, 2005 23:13

na zimę ? :/
kisia - Sob Gru 03, 2005 02:56

Appo, niom :D
Appo - Sob Gru 03, 2005 12:45

szpilki ... doceniam kobiety za to że potrafią się w tym poruszać... ale w zimę ? :o
Ana - Sob Gru 03, 2005 13:32

Appo napisał/a:
ale w zimę ?

jako osoba doświadczona w noszeniu szpilek :P myśle, tego typu obuwie jest popularne ze względu na swoją przyczepność :P żaden lód nie jest w nim straszny :]

Appo - Sob Gru 03, 2005 14:37

Ana napisał/a:
przyczepność


Na szpilce... mowa o przyczepności ? :o nie ma mowy :D Wdł. mnie przyczepność jest wykluczona :D hehehe.... Zabiłbym się w środku lata, a co dopiero na lodzie :] Jak dobrze że facet nie musi nosić szpilek :]

Ana - Sob Gru 03, 2005 14:51

Appo napisał/a:
Wdł. mnie przyczepność jest wykluczona

jak to wykluczona :orany: przecież jak CI się taka szpilka wbije w lód nie ma mowy o lądowaniu na ziemi :]


Appo napisał/a:
Jak dobrze że facet nie musi nosić szpilek

i jak dobrze że kobiet też do tego nikt nie zmusza :)

Olaa - Sob Gru 03, 2005 15:35

ja kocham szpilki i obcasiki ale nie w zime :)
Krzysio - Sob Gru 03, 2005 18:32

Cytat:
Appo napisał/a:
Wdł. mnie przyczepność jest wykluczona

jak to wykluczona O rany... przecież jak CI się taka szpilka wbije w lód nie ma mowy o lądowaniu na ziemi Kwadratowy

racja :P nie zebym probowal, ale logicznie rzecz bioroac po to sa te szpliki aby mozna je bylo w cos wbijac :P a poza tym u nas taka zima ze ho ho

Olaa - Nie Gru 04, 2005 00:28

trzeba z duza sila stapac po ziemi zeby za kazdym razem wbic szpilke w lod :P
z reszta szpilki jak szpilki ale obcasy dla mnie na zime nie sa najlepszym wyborem a przyczepnosc zalezy czesto od podeszwy--> mialam okazje miec raz obcasy na zime i slizgaly sie lpeiej niz lyzwy po lodzie wiec zrezygnowalam z tego pomyslu :P

kisia - Nie Gru 04, 2005 03:19

Bzyki napisał/a:
po to sa te szpliki aby mozna je bylo w cos wbijac


fajnie wbija się je w buciki pana stojącego z tyłu,jadąc autobusem gdy kierowca mocno zahamuje ;) :rotfl: :rotfl:

Ana - Nie Gru 04, 2005 06:12

kisia napisał/a:
buciki pana stojącego z tyłu,jadąc autobusem gdy kierowca mocno zahamuje

chyba się jednak przerzucę na szpilki :rotfl: :rotfl:

Marzena - Nie Gru 04, 2005 09:00

A ja po wielu godzinach łażenia po Gliwicach i Knurowie dokonałam zakupu botków (mus, bo na trampki trochę już zimno jest (kozaki zeszłoroczne dziwnym trafem się rozleciały). Zadowolona nie jestem. W tym roku jakoś wyboru wielkiego nie było (same szpiczaste- które źle mi się kojarzą).Myślałam o glanach, ale ponoć można w twarz za nie oberwać... Ech... Zakup został zrealizowany w CCC... (co mnie zirytowało...pod nosem i w ogóle...zliczając godziny "spacerków", było tego gdzieś z 17h... :zdziwko: a czasu to ja nie mam...
Podsumując: nie cierpię kupowania :chytry:
Pozdrawiam lud.

Bea.tka - Nie Gru 04, 2005 11:32

>> Moje butki mi słuza wygodne i cieplutkie jak tylko bede miałą okazje zrobic im fote bo sama nie posiadam cyfrówki to na pewno je tu wrzuce :)

pozdrawiam

kisia - Nie Gru 04, 2005 15:52

D_y_s_z_k__a, na forumowym spotkanu popstrykamy zdjecia butków :D :rotfl:
Krzysio - Pon Gru 05, 2005 12:30

Cytat:
fajnie wbija się je w buciki pana stojącego z tyłu,jadąc autobusem gdy kierowca mocno zahamuje

dobry pomysl na podryw :p wbija sie sie szpilke w kogos buta i trzyma zeby nie uciekl :P:P

asik - Pon Gru 05, 2005 12:30

Bzyki, :rotfl: :rotfl: :rotfl:
p4cz3k - Pon Gru 05, 2005 12:45

Bzyki napisał/a:
Cytat:
fajnie wbija się je w buciki pana stojącego z tyłu,jadąc autobusem gdy kierowca mocno zahamuje

dobry pomysl na podryw :p wbija sie sie szpilke w kogos buta i trzyma zeby nie uciekl



ja raz tak pewnej pani w autobusie obcas zlamalem .... bylem w glanach...autobus wykonal kilka nieprzewidzianych ruchow...pani stanela obcasem na moim kochanym buciku...obcasik zjechal...i sie zlamal ... nie byla z tego zadowolona :=]

asik - Pon Gru 05, 2005 12:45

p4cz3k, :rotfl:
Krzysio - Pon Gru 05, 2005 13:04

ryzyko zawodowe :P kobieta chciala przelamac pierwsze lody, a tu co innego zlamala :| wspolczuje jej :P teraz pewnie ataktuje facetow w sandalach :rotfl:
asik - Pon Gru 05, 2005 13:07

Bzyki, co to za pomysły:) my takie agresywne nie jesteśmy:)
Dana - Pon Gru 05, 2005 13:25

Dzisiaj w takich butkach będe brykać po Gliwicach - na takie nikogo nie nabije i nie zakotwicze :znudzony:

asik - Pon Gru 05, 2005 13:39

a ja w swoich przyjdę na spotkanie :)

i obiecuje że nie będę nikogo deptać :rotfl: :rotfl:

kisia - Wto Gru 06, 2005 16:34

asik napisał/a:
a ja w swoich przyjdę na spotkanie

i obiecuje że nie będę nikogo deptać

no to ja też złożę taka obietnicę :D

p4cz3k - Wto Gru 06, 2005 16:35

kisia napisał/a:
a ja w swoich przyjdę na spotkanie

i obiecuje że nie będę nikogo deptać

no to ja też złożę taka obietnicę Wesoly



to ja sie bede wyroznial...i przyjde bez butkow :hyhy:

Ana - Wto Gru 06, 2005 16:39

p4cz3k napisał/a:
przyjde bez butkow

P4cz3k, a jak się przeziębisz? :przestraszony:

p4cz3k - Wto Gru 06, 2005 16:53

spoko juz jestem przeziebony `!! :(
Ana - Wto Gru 06, 2005 16:57

a trzeba było bez butów chodzić?! :wsciekly: :krzeslem: widzisz jak to działa? :/







ciepłe skarpetki, dobre tableteczki, gorąca herbata i do łóżka marsz :) jutro Ci przejdzie :calus:

Axel2006 - Czw Gru 08, 2005 14:48

Butki damskie to bardzo sexowny temat.......
cinque - Czw Gru 08, 2005 14:51

Axel2006 napisał/a:
Butki damskie to bardzo sexowny temat.......

:rotfl: zwłaszcza glany :P

Ana - Pią Gru 09, 2005 20:14

i jak się nim mężczyźni zainteresowali, a jeszcze kilka dni temu zastanawiali sie jak można o butach rozmawiać :rotfl: :rotfl:
kobi - Pią Gru 09, 2005 22:34

Ana napisał/a:
jak się nim mężczyźni zainteresowali

Bardziej nas interesuje to, na co zakładacie te buty :]

Szamanka - Pią Gru 09, 2005 22:44

kobi, napisal
Cytat:
na co zakładacie te buty



na nogi a dokladniej na stopy :D ...a Ty gdzie indziej je nakladasz? :przestraszony:

kobi - Pią Gru 09, 2005 22:46

Szamanka napisał/a:
na nogi a dokladniej na stopy

I to nas interesuje :]

asik - Pią Gru 09, 2005 22:52

kobi, :rotfl:
Monique - Sob Gru 10, 2005 14:56

kobi :) :rotfl:
Asienka - Sob Gru 10, 2005 15:09

ja sobie własnie kupiłam :D czy wyglądają na damskie :D kwestia gustu ale mnie sie podobają :D
kobi - Sob Gru 10, 2005 16:23

asik, Monique, no co? :P Nie mogą mi się podobać damskie nóżki i stopy? :P

A mówiłem, że uwielbiam kobiece dłonie? :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami: :zawstydzony: :oczami:



Żeby nie było OT - przyjdźcie w nowych butkach na spotkanie i się nimi pochwalcie :D

Dorothea - Sob Gru 10, 2005 17:15

kobi, koniecznie musisz w nich przyjsc, osobiscie sprawdze :D
kobi - Sob Gru 10, 2005 17:27

Dorothea, ale to Wy macie przyjść, nie ja :P Ja nie mam nowych butków do chodzenia, tylko takie do piłki :P
Dorothea - Sob Gru 10, 2005 17:46

kobi, zupełnie nie wiem jak to przeczytałam :zdziwko: ,byłam pewna, ze to Ty masz nowe butki :/ ,Musze chyba wyciagnąc okularki z szuflady :D
asik - Sob Gru 10, 2005 19:01

kobi, ty w ogóle kobiety lubisz ;) więc ich części ciała też :rotfl:
kisia - Sob Gru 10, 2005 19:09

dziś widziałam śliczne butki ale juz nie moge ich sobie kupić :(
Szukam sponsora

Ana - Sob Gru 10, 2005 19:30

Cytat:
Szukam sponsora

Kisia, a co mąż na tego sponsora? :rotfl: :rotfl:

Monique - Sob Gru 10, 2005 21:40

Ja tez kupilam a raczej dostalam nowe buciki.. wyszlam w nich raz i musialam zaniesc je do szewca bo wiadomo teraz te fleki takie durne robia:) ale dzisiaj odebralam sobie z metalowymi flekami :) ale sa przesliczne- buty oczywiscie
Dorothea - Sob Gru 10, 2005 22:25

kisia, jakie te butki i gdzie???A i jeszcze za ile???
praz - Sob Gru 10, 2005 22:27

szkoda , że w Polsce sie nie chodzi na boso :)
kisia - Sob Gru 10, 2005 23:48

Dorothea, a to mnie zagiełaś bo nie pamiętam :rotfl:, w któryms sklepie na zwycięstwa, kosztowały około 300 zł :kwasny: cos w rodzaju takich jak te ostatnie kozaczki które kupiłam.
Ana napisał/a:
a co mąż na tego sponsora?

Ana, yyyy no myśle ze odetchnie z ulga że to nie on ma za nie zapłacić ;) :rotfl:
:rotfl:

Dorothea - Nie Gru 11, 2005 00:45

kisia, te ostatnio to były superaste :D
kisia - Nie Gru 11, 2005 00:57

Dorothea,
przypomniałam sobie :rotfl: , to było w GCH na piętrze :D :rotfl:

Harcerka - Nie Gru 11, 2005 10:51

ja w GCH polecam tylko sklep Eva dar;)
maja dobre skorzane buty a co najwazniejsze do numeru 42:)))) damskie:)

kisia - Pon Gru 12, 2005 02:04

Harcerka napisał/a:
Eva dar

mieści się on w podziemiu, na parterze czy I piętrze :?:

Admike - Pon Gru 12, 2005 10:30

a ja czekam na zdjęcie Szamanki w tych seksownych bucikach,które pokazała na fotce całkiem niedawno :ok: :D
Dorothea - Pon Gru 12, 2005 16:07

Admike, myslisz, ze sie doczekasz?
Harcerka - Pon Gru 12, 2005 22:16

Kisiu:) on jest na parterze:) na przeciwko plaszczów:)
oraz jak sie wchodzi od Zwyciestwa na góre od razu to chyba 2 sklep po prawej:)
hmm z racjit ego ze na moja noge tam sie zaopatruje mam juz karte znizkowa;)
zawsze to 5% taniej:)
dodatkowo powiem ze podobene buty w Adam&Eva na Zwyciestwa ma 20 PLN drozej...
no inie sprowadzaja mojego rozmiaru

Szamanka - Pon Gru 12, 2005 22:49

Admike, to sie nie doczekasz :rotfl:


a teraz marza mi sie buciki " koty"..pamietacie je?


chyba moda wraca na obcisle spodnie wsadzane do takich butkow


cosik takiego mniej wiecej

Krzysio - Wto Gru 13, 2005 10:34

to sa buty ? :zakrecony: one wygladaja jak gumowce dla rybakow :|:P
asik - Wto Gru 13, 2005 10:52

Bzyki, buty dla rybaków to wodery i trochę inaczej wyglądają :P
p4cz3k - Wto Gru 13, 2005 11:01

a ja moje butki dzis zanioslem do reklamacji :/ i w czym ja bede chodzil?
Krzysio - Wto Gru 13, 2005 11:27

w skarpetkach ? :D
Dorothea - Wto Gru 13, 2005 11:40

p4cz3k, tylko nam sie nie rozchoruj
Big Ben - Wto Gru 13, 2005 12:48

:hyhy: Wiecie za co lubie zime ???

:hyhy: Bo wtedy kobietki nosza kozaczki ktore tak cudownie podkreslaj kształt ich nóżek :hyhy:

i to jest jeden z niewielu powodów dla których lubie zime :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Dorothea - Wto Gru 13, 2005 12:50

Big Ben, ale bez kozaczkow to chyba lepiej widac nogi, np. w ładnych półbucikach, calą łydke wtedy mozna zobaczy, na co kozaczki nie pozwalają
pscoua - Wto Gru 13, 2005 13:22

Big Ben, :hyhy: racja, racja! ;)

Ja się dopiero w tym roku zdecydowałam na zakup kozaczków, bo zawsze wydawało mi się, że mnie skrócą... :orany: I przyznam, że się myliłam! :D
Mój Mężczyzna oszalał i "sesje" chciał mi robić godzinami, żeby mieć co "przytulać" jak wyjedzie do tej swojej Szwecji ;)
I nogi się nie złamie tak łatwo na lodzie... :luka: Bo kostka zabezpieczona aż pod samo kolano :hyhy:

pscoua - Wto Gru 13, 2005 13:23

Dorothea, ale jak wiadomo smaczniejsze jabłuszko w skórce.. Gdy można samemu je obrać... ;) :hyhy:
Dorothea - Wto Gru 13, 2005 13:25

pscoua, jesli o to chodzi to przyznaje racje(ale ja juz stara dlatego mogłam sie pomylic) :D :rotfl:
Admike - Wto Gru 13, 2005 14:49

Dorothea napisał/a:
Admike, myslisz, ze sie doczekasz?



Szamanka napisał/a:
Admike, to sie nie doczekasz
:dobani:

no a potem się dziwią,że człowiek pisze sobie w narzekalni...

:( :( :( :/ :/ :/

pscoua - Wto Gru 13, 2005 14:58

Hahaha a propos "damskich" butków, to właśnie natknęłam się na takied ziwactwo:
h t t p;//w w w allegro, p l/show_item.php?item=76184057 :D :rotfl:

Szamanka - Wto Gru 13, 2005 14:59

Adasku a wyobrazni nie masz? :hyhy:,sprobuj sobie wyobrazic kobietke wlasnie w takich bucikach a potem zasuwaj do wychwalarni :D
pscoua - Wto Gru 13, 2005 15:29

A ja mam coś takiego, tylko w kolorze czekolady:


A co myślicie na temat czerwonych kozaczków? ;)

Któraś z Was ma może? A która nie ma, ale chętnie odważyłaby się na taki krok? ;)
Ja uwielbiam kolorowe butki, ale jeśli chodzi o krwistą czerwień to jednak wciąż się waham... ;) Ech te stereotypy... :/ :zdziwko:

Szamanka - Wto Gru 13, 2005 15:35

pscoua, te pierwsze sa rewelacyjne...chyba zaczne polowanie na podobne :hyhy



a co do czerownych kozaczkow


odpowiedni ubior,aby wszystko bylo dopasowane i nic z niczym sie nie gryzlo....to moze miec fantastyczny efekt


przeciez nosi sie buty teraz w roznych kolorach...


szkoda,ze w niebieskim nigdzie nie mozna dostac :kwasny: ,mozliwe ze,skusilabym sie na takie

cinque - Wto Gru 13, 2005 16:18

pscoua napisał/a:
A która nie ma, ale chętnie odważyłaby się na taki krok?

bym chętnie odważyła się na posiadanie... owszem
ale raczej na krok w nich sie nie odważyłabym... :rotfl:
to buty tylko do limuzyny :P

Dorothea - Wto Gru 13, 2005 17:47

pscoua, mam dwie pary czerwonych bucieni, ale niestety akurat nie kozaczki......
cinque - Wto Gru 13, 2005 17:56

Dorothea, fakt ja tez lubie czerwone butki, kiedyś nawet nie potrafiłam kupic innych niż czerwone :)
ale ja w ogóle lubię wszystko czerwone ;)

Krzysio - Wto Gru 13, 2005 21:01

tez kiedys mialem czerowne buty :) pokazabym je tu ale to jest temat o damskich butach :P:
Cytat:
Hahaha a propos "damskich" butków, to właśnie natknęłam się na takied ziwactwo:
h t t p;//w w w allegro, p l/show_item.php?item=76184057 Wesoly Rotfl

w ccc albo dajszmanie w m1 mozna kupic fajne bambosze :P:P

kisia - Czw Gru 15, 2005 02:30

pscoua, mmmm cudne butki pokazałaś, w pierwszy przerażają mnie tylko te sznurowadła, nie miałabym cierpliwości ich wiązać, poza tym ja bardziej gustuje w gładkich bucikach bez sprzączek, dziurek wzorków i te czerwone sa dokładnie takie jak uwielbiam, właśnie dokładnie takie chciałam sobie kupić tylko że czarne, a teraz ja juz sobie kupiłam troszke inne to znalazłam w sklepie takie jakie chciałam :/
Co do czerwonego koloru butków to bardzo lubie czerwony kolor ( od 2 lat szukam czerwonego ładnego swetra w tym kolorze :/ ) i mam czerwone spilki ale nie kozaki
cinque napisał/a:
raczej na krok w nich sie nie odważyłabym...

spoko nauczyłabym Cię w nich chodzić, w mig bys to opanowała bo kobiety maja to we krwi ;) :D

pscoua - Czw Gru 15, 2005 09:56

kisia, sznurujesz tylko końcówkę, więc nie jest tak źle ;) Zauważ, że tylko 4 ruchy i cyk, zawiązane :D Nie taki but straszny, jak go malują :P :hyhy:
asik - Czw Gru 15, 2005 09:57

obcasiki niezłe:) już widzę siebie jak jeżdzę po lodzie w takich butkach :rotfl:
cinque - Czw Gru 15, 2005 10:51

asik, spoko, wbijesz w lód i masz prawie jak raki ;)
Krzysio - Czw Gru 15, 2005 11:17

asik napisał/a:
obcasiki niezłe:) już widzę siebie jak jeżdzę po lodzie w takich butkach :rotfl:
juz gdzies pisalismy o tym jakie zalety moga miec takie buty ;-)
asik - Czw Gru 15, 2005 11:42

cinque, :rotfl: (a zmieniając temat odrobinę, kupiłaś już buty do tańczenia?:))

Bzyki, wiem, wiem:)

cinque - Czw Gru 15, 2005 12:13

asik, nie kupiłam, oglądałam takie ze skórzaną podeszwą, akurat do nieślizgania się po parkietach ;) na razie pozostaję przy zwykłych, sportowych :) a Ty masz jakieś specjalne?
asik - Czw Gru 15, 2005 14:59

cinque, ja tez w sportowych narazie:) bo jakoś nie wyobrażam sobie tańczenia w obcasach:) no ale się zastanawiam nad kupnem jakiś:)
a do flamenco to pewnie już trzeba będzie koniecznie:)

kisia - Czw Gru 15, 2005 15:08

pscoua napisał/a:
kisia, sznurujesz tylko końcówkę, więc nie jest tak źle

końcówka jest zahaczana na haczyki, a sznurówki napewno muszą się dać regulować na całej długości :przestraszony:
asik napisał/a:
a do flamenco to pewnie już trzeba będzie koniecznie

:przestraszony: no nie wyobrażam sobie flamenko w sportowych butach

cinque - Czw Gru 15, 2005 15:29

asik napisał/a:
do flamenco to pewnie już trzeba będzie koniecznie:)

tak, oglądałam własnie też specjalne buty do flamenco...

mnie się doskonale tańczy na obcasach - generalnie :0
ale nauka tańca jakos lepiej w "treningowych" ;)

pscoua - Czw Gru 15, 2005 15:40

cinque napisał/a:
mnie się doskonale tańczy na obcasach - generalnie
dokładnie! Niecierpię tańczyć gdy nie mam pięty wyżej ;) Tak na paluszkach... :D
elle - Czw Gru 15, 2005 17:31

te pierwsze bajer ;) tez chce takie :hyhy: :rotfl:

ale i tak pewnie nie byloby mnie na nie stac... :rozpacz:

pscoua - Czw Gru 15, 2005 17:49

Ja kupilam je za 238zl.. Na stronce producenta za 256 bodajże.. Teraz też nie byłoby mnie niestety stać :zalamany: :suchy:
elle - Pią Gru 16, 2005 00:48

mi lepiej nie pokazywać takich cudów bo potem sie nie umiem oprzeć... i ciągle jestem na debecie heh :niepewny: :|
kisia - Pią Gru 16, 2005 02:10

no to na spotknko przychodzimy w ładnych nowych butkach i zrobimy sobie sesje zdjęciową :D
asik - Pią Gru 16, 2005 08:31

cinque, :)
cinque - Pią Gru 16, 2005 10:07

kisia napisał/a:
na spotknko przychodzimy w ładnych nowych butkach

a mogą być stare ładne? :D

Dorothea - Pią Gru 16, 2005 11:49

cinque, pewnie,ze mogą hihihihihihi :D :rotfl:
cinque - Pią Gru 16, 2005 11:59

no dobra, a mogą być stare brzydkie... ?
alternatywą są... skarpetki :rotfl:

Dorothea - Pią Gru 16, 2005 12:00

cinque, wszystko jedno jakie, byle było Ci wygodnie :D
Szamanka - Pią Gru 16, 2005 14:55

...i fotogeniczne :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kisia - Pią Gru 16, 2005 15:43

Szamanka napisał/a:
i fotogeniczne

noooo ba w końcu sesje beda miały :rotfl:

cinque - Pią Gru 16, 2005 15:46

kisia napisał/a:
Szamanka napisał/a:
i fotogeniczne

noooo ba w końcu sesje beda miały


będę musiała nauczyć ładnie się uśmiechać.... :rotfl:

Krzysio - Pią Gru 16, 2005 19:15

dziurawe buty maja najbardziej szczery usmiech (:
Bea.tka - Pią Gru 16, 2005 19:19

h t t p;//w w w allegro, p l/show_item.php?item=76184057 dziwactwo :P hehehe a ja włąsnie mam cos podobnego :D
kobi - Pią Gru 16, 2005 19:31

D_y_s_z_k__a, dziś w markecie pani przy promocji takie miała :D
Bea.tka - Pią Gru 16, 2005 19:46

ale moje sa ładniejsze :P :hyhy: :luka:
elle - Pią Gru 16, 2005 20:57

jeszcze pytanko do pscouy... przez to zdjęcie tych buciorów zbieram info co do miejsca gdzie można je zakupić... ehh... pojdzie mi wypłata... :rotfl: ;)
pscoua - Pią Gru 16, 2005 22:03

elle, hyh.. kupiłam je w Szczecinie ;) Ale jak znajdę stronkę producenta to Ci podam natychmiast :D Tylko nie wiem czy jest sens kupować buty - szczególnie kozaki - przez internet :/
Przyjaciolka - Sob Gru 17, 2005 03:56

ja ubieram jutro sliczne sandalki... w koncu mam upalne lato i ok. 40 st. ciepelka.....
ale trzymam za was kciuki!

elle - Wto Gru 20, 2005 15:54

jak znajdzie sie ten link to chętnie przyjrze sie innym ciekawym pozycjom bo przypuszczam ze takie sa ;) a i licze, że jest jakaś filia na Śląsku... ;)
Szamanka - Pon Sty 30, 2006 16:15

:przestraszony: :przestraszony:


tak sobie ogladalam butki w necie..i o to co znalazlam


czy jest ktoras odwazna? :hyhy:

Szaganka - Pon Sty 30, 2006 16:18

Szamanka, łolaboga :przestraszony: ..... miej litość :/
Szamanka - Pon Sty 30, 2006 16:21

Szaganka, dla swoich nozek mam...szukam kogos, jakiegos kroliczka doswiadczalnego, co by sprawdzic czy w tym idzie isc :hyhy:


a moze jakis pan? :D

Szaganka - Pon Sty 30, 2006 16:30

o tak, tak :rotfl: Panów chętnych poprosimy .... :super: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Krzysio - Pon Sty 30, 2006 16:44

Szamanka napisał/a:
a moze jakis pan?

slucham ? :P jesli o mnie chodzi to podobaja mi sie, ale w zyciu bym nie wlozyl szpilek, czy ja wygladam jak kobieta ? :P

Szaganka - Pon Sty 30, 2006 17:31

Szamanka napisał/a:
szukam kogos, jakiegos kroliczka doswiadczalnego...a moze jakis pan? :)


Bzyki napisał/a:
w zyciu bym nie wlozyl szpilek, czy ja wygladam jak kobieta ? :P


Nie Bzyki, jak króliczek ... :rotfl: :rotfl: :rotfl: w łatki :ups:

Dorothea - Pon Sty 30, 2006 17:59

ale wysokie :szok: , ale wtedy miałabys swoje upragnione ponad metr siedemdziesiat :D :rotfl:
Szaganka - Pon Sty 30, 2006 20:59

hhmmmm...... ciekawe ile Bzyki by miał? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
jasiu101 - Pon Sty 30, 2006 21:03

Szaganka, pewnie ponad 2 metry :P
Szaganka - Pon Sty 30, 2006 21:04

Bzyki, musisz koniecznie takie sobie sprawić na ewentualne karaoke ;) :rotfl:
jasiu101 - Pon Sty 30, 2006 21:07

Szaganka, może lepiej wyręczyć go i zrobimy zbiórkę dla królika doświadczalnego Bzykiego .... i kupimy mu buty :P
Krzysio - Sro Lut 01, 2006 19:35

jasiu101 napisał/a:
.... i kupimy mu buty

dobry pomysl :ok: ;) jak dorzucisz mi naje z koreczkami to sie nie obraze :)

kisia - Sob Mar 25, 2006 01:47

chyba nadchodzi czas zimowe butki chowac do szafy i rozejrzeć się za nowymi na wiosne :D
kobi - Sob Mar 25, 2006 02:09

kisia napisał/a:
chyba nadchodzi czas zimowe butki chowac do szafy i rozejrzeć się za nowymi na wiosne

Proponuję wybrać się z kimś odpowiednim na zakupy :P

kisia - Sob Mar 25, 2006 02:31

kobi napisał/a:
Proponuję wybrać się z kimś odpowiednim

jak znajdę kogoś z odpowiednio wypchanym portfelem, to pójdę z kimś :P ;) Jak tym masz portfelik wypchany odpowiednimi banknotami to moge wybrać się z Toba :P

kobi - Sob Mar 25, 2006 02:36

kisia napisał/a:
jak znajdę kogoś z odpowiednio wypchanym portfelem, to pójdę z kimś

To tłumaczy jakie masz podejście do ludzi...Życzę powodzenia w szukaniu...

kisia - Sob Mar 25, 2006 02:51

kobi napisał/a:
Życzę powodzenia w szukaniu..

a dziekuje bardzo :D :P

Monique - Sob Mar 25, 2006 10:56

A ja tez bede miala nowe butki :) ale chyba nie kupie tutaj :) bo nie widzialam tu nic ciekawego..
kisia - Sob Mar 25, 2006 12:58

ja pewnie za butami dla siebie bede znowu jeździła po całym Śląsku :kwasny:
Monique - Sob Mar 25, 2006 15:35

Ja tam bede nad morze je kupowac:) wic Kisiu chyba powinnas sie cieszyc ze na slasku bedziesz szukac ja tam musze nad morze az jechac ;)
Iza - Pon Mar 27, 2006 21:50

kisia napisał/a:
ja pewnie za butami dla siebie bede znowu jeździła po całym Śląsku

Kisia ja tez mam takie problemy z kupnem butow :( od miesiaca szukam jakis fajnych i nadal nic :znudzony: tez jezdze potem wszedzie i takie buty kosztuja mnie majatek jak podlicze do ich ceny paliwo :wstyd: No ale coz tak bywa :P

Szaganka - Wto Mar 28, 2006 00:20

ależ wybredne jesteście, Kobiety :P ja tam nowe leciutkie kozaczki wiosenne już kupiłam :) jeszcze tylko nowe adidaski, bo pantofelki i na płaskim i na wysokim obcasiku mam :)

tak więc, Wiosno! jestem na ciebie gotowa :D możesz spokojnie nadchodzić :D

Krzysio - Czw Mar 30, 2006 13:01

Szaganka napisał/a:
ja tam nowe leciutkie kozaczki wiosenne już kupiłam :) jeszcze tylko nowe adidaski, bo pantofelki i na płaskim i na wysokim obcasiku mam :)
:zdziwko: 4 pary butow ? :P mi dwie wystarcza, ale i tak jedna wkladam od swieta :|
Szaganka - Czw Mar 30, 2006 13:28

Bzyki, bo ja mam wymagania ;) i cenię luksusy :rotfl:
Iza - Nie Kwi 02, 2006 23:00

Bzyki napisał/a:
4 pary butow

Bzyki 4 pary to malo :hyhy: ja mam 10 par bo uwielbiam buty i torebki :) a szukam na ta wiosne jakis fajnych butkow do latania na spacerki takich wygodnych lekkich (nie adidasy) :!:

Monique - Pią Kwi 07, 2006 06:56

Ja moze znajde cos ciekawego jak bede w Gdansku.. moge dac wam znac:D to zawsze cos innego:)
Iza - Pią Kwi 07, 2006 10:48

Monique napisał/a:
Ja moze znajde cos ciekawego jak bede w Gdansku.. moge dac wam znac:D to zawsze cos innego:)

ok Monique daj znac jak cos znajdziesz :hyhy:
Ale masz fajnie tez bym sie wybrala do Gdanska :super:

Major - Pią Kwi 07, 2006 16:14

Poradze się Was :) Dziewczyna szuka butków na wiosne, najlepiej białych (jakieś sportowe) i nie drogie powiedzmy do ceny 80zł. Szukała po głównych ulicach w naszym mieście, ale niestety nic ciekawego nie znalazła, a juz napewno nie białe. Wiem, że kwota nie jest zbyt wysoka, ale inaczej się nie da.
Dorothea - Pią Kwi 07, 2006 16:42

Major, sportowe, ale nie adidasy jak rozumiem
Monique - Pią Kwi 07, 2006 17:10

Da sie znalesc tyle ze jak dla mnie sakiczowate i w co drugim sklepie sa takie same.. a ja nie lubie jak pol miasta nosi to samo co ja
Major - Sob Kwi 08, 2006 11:20

Monique, moja dziewczyna też. Niestety nie ma pieniędzy na oryginalne drogie buty, a ja nie jestem w stanie dołożyć zbyt wiele.
Szamanka - Sob Kwi 08, 2006 11:41

Ja juz zalozylam wiosenne buciki....fakt, ze w przodzie sa zamkniete, ale piete maja otwarta...cudowne uczucie :D



znalazlam....nawet niczego sobie :D

Major - Sob Kwi 08, 2006 11:42

różowe ciżemki :rotfl:
Szaganka - Sob Kwi 08, 2006 18:55

Major napisał/a:
różowe ciżemki :rotfl:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: lol

Szami :przestraszony: jak nosić coś takiego? :dontgetit:

mi się nie podobają :P

Iza - Sob Kwi 08, 2006 21:43

Szamanka napisał/a:
znalazlam....nawet niczego sobie

Szamanka mi osobiscie sie nie podobaja :zdegustowany: ale nie ingeruje i nie krytykuje gustow innych :) bo czasem cos jest :dobani: a jak sie zalozy to wyglada nawet :ok: wiec tak moze byc z tymi butami ;)

kisia - Sob Kwi 08, 2006 22:25

Major, ja niestety nic Ci nie doradze bo za zupełnie innymi butami sie rozglądam.
Dorothea - Nie Kwi 09, 2006 15:11

A ja chce takie butki, ale czarne :)




znalazłam czarne, ale jednak te brazowe maja "cos" co bardziej mi sie podoba



a dziecko me chce to, to



lub to :przestraszony:

Major - Nie Kwi 09, 2006 16:40

Byłem dzisiaj w silesi i widziałem fajne butki. Powiem, żeby część dozbierała, a reszte dołoże, bo naprawde fajne firmy DC Shoes. Zresztą dostałem kupon rabatowy i to jeszcze taniej będzie :)
Dorothea - Nie Kwi 09, 2006 17:18

Major, i super,czasami warto troszke poczekac, aby kupic cos fajnego
Asienka - Nie Kwi 09, 2006 18:23

chodziłam chodziłam i nic nie kupiłam :|
kisia - Nie Kwi 09, 2006 21:21

Cytat:
chodziłam chodziłam i nic nie kupiłam

ja dokładnie tak samo.Chodziłam w sobotę z córką i jedynie dla niej udało nam się coś kupić, dla mnie nie ma nic, a ja chce zwykłe normalne szpilki w obcasikiem 10 cm, o coś takiego
Dorothea, fajna stronka :D

Harcerka - Nie Kwi 09, 2006 23:54

Kisia oszalalas.... toz to niewygodne
Iza - Pon Kwi 10, 2006 09:23

kisia te sa super
Ja podobne wlasnie sobie kupilam tylko sa zapinane nad kostka taki cienki pasek nawet fajne i wygodne :P

Dorothea - Pon Kwi 10, 2006 16:29

kisia, widziałam takie buty w Katowicach
darkenstein - Pon Kwi 10, 2006 23:15

Dorothea napisał/a:
kisia, widziałam takie buty w Katowicach

a ja w poznaniu widzialem identyczne ;)

Dorothea - Wto Kwi 11, 2006 11:30

darkenstein napisał/a:
widzialem identyczne


pewnie na nogach jakiejs pięknosci :D

Szaganka - Wto Kwi 11, 2006 12:23

Dorothea napisał/a:
pewnie na nogach jakiejs pięknosci :D


aż cud, że w ogóle BUTY zauważył :rotfl: :rotfl: :rotfl: ;)

Dorothea - Wto Kwi 11, 2006 12:24

Szaganka, musiała miec diabelnie zgrabne nogi, musze ci sie pochwalic,ze moje butki tez kiedys zauwazył :zawstydzony: i to na pierwszym spotkanku :D i nawet o nich mowił :rotfl:
Szaganka - Wto Kwi 11, 2006 13:27

Niewiadomo co miałaś ładniejsze ;) Może Mu faktycznie tylko o Twoje butki chodziło? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kisia - Wto Kwi 11, 2006 22:01

Harcerka, uwielbiam takie buty i tylko w takich chodze, no prawie bo jak ide na hale z chlopakami by im pokibicować to ubieram adidaski :)
Iza, gdzie kupiłaś takie butki :?:
No i mam dylemata gdzie jechać, do Katowic, czy Poznania :?: :looka:
Cytat:
Może Mu faktycznie tylko o Twoje butki chodziło?

ja myśle ze Darkowi chodziło o Doroty stópki, które znajduja sie pod butami bo gdzieś pisał że bardzo lubi kobiece stopy :hyhy:

Dorothea - Wto Kwi 11, 2006 22:26

Szaganka napisał/a:
Może Mu faktycznie tylko o Twoje butki chodziło?


ale przeciez ja nic innego nie miałąm na mysli...................


kisia napisał/a:
chodziło o Doroty stópki



hmmm, nie sądze :niepewny:

~pAaAuLiNeK~ - Sro Kwi 12, 2006 10:29

ciekawe czemu mamie nie podobają sie adidasy jakie chce sobie kupic??? :niepewny:
Szamanka - Sro Kwi 12, 2006 14:53

~pAaAuLiNeK~, a Tobie sie podobaja mamy buty, ktore naklada? :hyhy:
Dorothea - Sro Kwi 12, 2006 19:46

Szamanka, mysle,ze niektore sie jej podobają, w jednych nawet chodziła juz,ale ma troszke wiekszą stope od mojej(na szczescie buahahahahah) :rotfl:
darkenstein - Sro Kwi 12, 2006 22:26

~pAaAuLiNeK~, kobiety powinny chodzic w butach i pokazywac nogi czyli zaloz spodnice albo sukienke i pokaz ze jestes kobieta:P
kisia - Sro Kwi 12, 2006 22:30

Dorothea napisał/a:
ma troszke wiekszą stope od mojej(na szczescie buahahahahah) :rotfl:

hihi u mnie jest tak samo :rotfl:
~pAaAuLiNeK~ napisał/a:
ciekawe czemu mamie nie podobają sie adidasy jakie chce sobie kupic???

hmmmm, może dlatego że wygladaja troche kosmicznie :?:
prawde powiedziawszy mi tesie nie podobają, ale ja tez jestem mamą więc może dlatego ;)

Dorothea - Czw Kwi 13, 2006 12:23

kisia napisał/a:
mnie jest tak samo



widzisz jakie szczescie nas spotkało :D


darkenstein napisał/a:
kobiety powinny chodzic w butach i pokazywac nogi



mysle,ze i na to przyjdzie czas......., teraz najwazniejsze sa adidachy

Iza - Czw Kwi 13, 2006 21:58

kisia napisał/a:
Iza, gdzie kupiłaś takie butki

Kisia ja je kupilam w GCH :!: ale podobne widzialam na balcerka!
Bo jak chodzilam po renomowanych sklepach to nic tam nie moglam ladnego znalesc :(

kisia - Czw Kwi 13, 2006 23:07

darkenstein napisał/a:
pokazywac nogi czyli zaloz spodnice albo sukienke i pokaz ze jestes kobieta:P


super Darek, taki teks jest rewelacyjny do tego by zmobilizowac mame do kupienia jednak adidasów :rotfl: ~pAaAuLiNeK~, możesz podziękować Darkowi ;)

Krzysio - Czw Kwi 13, 2006 23:54



mialem takie same, tylko ze czarno-czerwone :] ale to pamaranczowe fajne sa :D
nie wiedzialem ze jeszcze te szkosy sprzedaja :P skorzane w sklepie kosztuja z 600 zeta (moze taniej, ale powyzej 500 zl na pewno :| ), te z siateczka jakies 200 zl na allegro (: ja dalem za swoje 260 :] wiec potanialy :p no ale wtedy to byl hit na rynku :P

Alinka - Pią Kwi 14, 2006 09:01

niektore buty wygladaja jak "kosmos"
Major - Pią Kwi 14, 2006 12:06

Bzyki to ty chodzisz w butach damskich? :hyhy: Ekscybicjonistaaaaaaa :P
Dorotka - Pią Kwi 14, 2006 12:14

Major napisał/a:
Ekscybicjonistaaaaaaa
to nie dość, że chodzi w damskich butach to jeszcze "coś" pokazuje?? ;) :rotfl:
Krzysio - Pią Kwi 14, 2006 12:17

Major napisał/a:
w butach damskich? :hyhy:
chodzilem :]
znajdz mi gdzie jest napisane ze buty nike shox nz to buty damskie :] predzej to sa buty meskie (: choc dziewczyny tez w nich chodza :P nie wiem czemu :P moze dlatego ze w ofercie tez sa rozowe buty ? :D
szczerze mowiac kazdy szanujacy sie dres w sosnicy powinnien miec takie buty :rotfl:

Major napisał/a:
Ekscybicjonistaaaaaaa :P

a co to ma wspolnego z butami ? :suchy:

Major - Pią Kwi 14, 2006 12:44

Wiesz Bzykuś ja nie twierdze, że te buty są dla kobiet, ale zwróć uwage na temat, w którym o nich napisałeś. A co do ekscybicjonisty to taki był żart, ale nie chce mi sie go opisywać, bo to sytuacyjny, a nie dowcip.
Krzysio - Pią Kwi 14, 2006 13:49

Major napisał/a:
ale zwróć uwage na temat, w którym o nich napisałeś.

no to co :P chyba nie musze byc kobieta aby moc napisac tu ze chodzilem w takich i takich butach :P

Dorothea - Pią Kwi 14, 2006 18:20

Są i męskie i damskie :D
Zdaje sie,ze moje dziecko dopięło swego....... :]

Krzysio - Pią Kwi 14, 2006 20:27

Dorothea napisał/a:
Zdaje sie,ze moje dziecko dopięło swego....... :]

jaki kolorek ? :P

Dorothea - Sob Kwi 15, 2006 17:39

Bzyki, jedne białe
a drugie biało pomaranczowe
:]

Iza - Nie Kwi 16, 2006 20:37

Dorothea to super mama z Ciebie jest :super: dwie pary to serio dziecko dopielo swego :) :hurra:
Harcerka - Nie Kwi 16, 2006 22:37

Dorothea:)))) zaadoptuj mnie;))))
Dorothea - Wto Kwi 18, 2006 16:56

Harcerka, buahahah bardzo chętnie :)

Iza napisał/a:
to super mama z Ciebie jest



oj dziekuje bardzo, staram sie :D

Monique - Sob Kwi 22, 2006 18:26

Ja widzialam piekne buty ale w Koszalinie.. tyle ze teraz jestem tutaj ale juz za tydzien znowu bede tam i kot wie kto wie:) ale sa rewelacyjne do wszystkigo pasuja.. (no do dresu jedeynie nie).. sa takie jakie Dorocie sie podobaja ale na niskim obcasie.. ale sa sliczne..
Dorothea - Sob Kwi 22, 2006 19:35

Monique napisał/a:
sa takie jakie Dorocie sie podobaja ale na niskim obcasie.. ale sa sliczne..


o mnie mowa???

Monique - Nie Kwi 23, 2006 06:46

"o Tobie Kochana o Tobie..." :)
Bożka - Nie Kwi 23, 2006 08:03

A ja se takie kupilam :)

w w w fotosik, p l]

Dorothea - Nie Kwi 23, 2006 08:57

Monique, to koniecznie musisz sobie jej kupic.....
Szaganka - Nie Kwi 23, 2006 09:44

Mam ochotę na delikatne mokasynki :) Chyba takich poszukam? :oczami:
Monique - Nie Kwi 23, 2006 10:02

Ja ostatnio wlasnie mokasynki kupilam i powiem szczerze.. ze juz ich nie mam.. jak zobaczylam ze pol gliwic w takich spaceruje.. znaczy ogolnie w mokasynkach..
extaska_ - Wto Kwi 25, 2006 10:43

A mnie korcą te pantofelki :hyhy: tylko szczerze mówiąc nie wiem do czego by mi pasowały :P
h t t p;//img161.imageshack.us/my.php?image=gallerydeichmannkaleidoskop001.jpg

Admike - Wto Kwi 25, 2006 10:52

podobają mi się te buciki


Dorotka - Wto Kwi 25, 2006 10:53

Admike, jakby trochę mało damskie ;)
Szamanka - Wto Kwi 25, 2006 10:54

Dorotka, ale za to jakie sexy meskie :hyhy:
Admike - Wto Kwi 25, 2006 11:01

Dorotka napisał/a:
Admike, jakby trochę mało damskie ;)


o w mordę!!!! nie ten obrazek wkleiłem... :rotfl:

chodziło mi o te szpileczki :ok:

extaska_ - Wto Kwi 25, 2006 11:04

jak dla mnie za bardzo przerysowane :P
p4cz3k - Wto Kwi 25, 2006 11:11

dobra dobra...

h t t p;//w w w landausports.co.uk/Detail/section/footwear/brand/lacoste/sib/mens/id/155

ostatnio cos takiego chodzi mi po glowie :]

extaska_ - Wto Kwi 25, 2006 11:14

przecież to są zwykłe tenisówki :P
p4cz3k - Wto Kwi 25, 2006 11:19

hmmm nie do konca :=]

sa to skorzane tenisowki ... jesli juz te butki nazywamy tenisowkami ;]

extaska_ - Wto Kwi 25, 2006 11:24

hmmm jak Ci się podobają to Why not :P o gustach się nie dyskutuje :hyhy:
p4cz3k - Wto Kwi 25, 2006 11:25

:-)
Szaganka - Wto Kwi 25, 2006 19:11

oj jakie cudne butki sobie kupiłam :oczami: zrobię im zdjęcie jutro, zeby się pochwalić na całego :D
Dorothea - Wto Kwi 25, 2006 19:13

Szaganka, koniecznie wklej fote
kisia - Wto Kwi 25, 2006 19:23

Admike napisał/a:
chodziło mi o te szpileczki
extaska_ napisał/a:
jak dla mnie za bardzo przerysowane

dla mnie też, wole całkiem gładkie :)

p4cz3k, udanego zakupu i wygodnego noszenia :)

Dorothea napisał/a:
Szaganka, koniecznie wklej fote

ja też o to prosze :D

kobi - Wto Kwi 25, 2006 19:30

Wkleiłbym fotkę swoich nowych butów, ale ani odrobinę nie są damskie :D No chyba, że liczy się to, że kobieta je wybrała? ;) Gdyby nie ona to bym pół dnia łaził po sklepach :D Fajne są :D
Major - Wto Kwi 25, 2006 21:51

Te butki co p4cz3k wkleił nie są zwykłymi tenisówkami. Kiedyś miałem chyba trzy pary butów skorzanych z Lacoste. Uczucie jakby się w sandałkach chodziło. Buty dopasowują się idealnie do stopy i zarazem są bardzo wytrzymałe. Zresztą sama etykietka firmy świadczy o ich jakości.
Dorothea - Wto Kwi 25, 2006 21:52

kobi, wklejaj fote
Major - Wto Kwi 25, 2006 21:59

To może zmieńmy temat na "butki i te damskie i te męskie", bo ostatnio temat zdobywa coraz szerszą popularność wśród panów :)
Szamanka - Sro Maj 24, 2006 18:07




czego to ludzie nie wymysla :rotfl:

Dorothea - Sro Maj 24, 2006 22:46

Szamanka, no co...., fajne :niepewny:
Monique - Czw Maj 25, 2006 09:10

Dorothea, Straszne!!! okropne.. bleeee :)
asik - Czw Maj 25, 2006 09:24

jejku a w tym się da chodzić w ogóle?:>
Dorothea - Czw Maj 25, 2006 10:05

A tam ble odrazu :D
Monique - Czw Maj 25, 2006 10:26

ja ci pokaze ladne buciki Dorotko.. jak sie ze mna na zakupy kiedys wybierzesz:D
Dorothea - Czw Maj 25, 2006 10:33

Monique napisał/a:
ja ci pokaze ladne buciki Dorotko


nie ma sprawy, ale jesli chodzi o buty to mozemy miec inne zdanie na ten temat, ale byc moze sie myle.......
Ile kobiet tyle gustow :D

Major - Czw Maj 25, 2006 10:35

A co panie powiedzą na takie butki?

Jak dla mnie ładne i jeszcze ładniejsze majeteczki :)

asik - Czw Maj 25, 2006 10:48

Major, butki słabo widać:P
Major - Czw Maj 25, 2006 10:53

Dla mnie ten kolor rządzi :D Uwielbiam go Light Blue czy turkus jak go tam zwą :P
p4cz3k - Czw Maj 25, 2006 11:00

Major...ladne...yyyhhhy...butki :]
Monique - Czw Maj 25, 2006 11:07

hyyy no ladny kolor.. tych.. bucikow.. rzeczywiscie
Dorothea - Czw Maj 25, 2006 11:41

ładne majteczki , pod kolor bucikow oczywiscie :hyhy: i jaka piekna opalenizna :D
kobi - Czw Maj 25, 2006 12:16

Major napisał/a:
A co panie powiedzą na takie butki?

Znaczy siępytasz o butts? :hyhy:

kisia - Pią Maj 26, 2006 23:34

Major napisał/a:
A co panie powiedzą na takie butki?

ooooo własnie szukam niebieskich butków :D fason taki jaki lubie, obcasik tak na oko ma conajmniej 10 cm, więc ja dla mnie moga być, prosze zapakować, a majteczki rozumiem że gratis :?: :D

Major - Sob Maj 27, 2006 00:07

Niestety troche na odwrót. To było z katalogu z majteczkami, a butki to chyba zanęta :D
kisia - Sob Maj 27, 2006 00:23

w takim razie poproszę majteczki ;)

Będąc niedawno w Poznaniu widziałam cudne butki, niestety nie na moja kieszeń :(

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 10:49

Major napisał/a:
To było z katalogu z majteczkami



rozumiem,ze przeglądasz takie strony w poszukiwaniu idealniej bielizny dla Izy? :luka:

Aither - Nie Maj 28, 2006 14:51

wiem jedno... na dyskoteki nie chodzi sie w szpilkach :D kur#%$sko bola potem nogi :rotfl:
Dorothea - Nie Maj 28, 2006 19:15

Na dyskoteki tylko i wyłacznie chodzi sie w szpilkach, na inne okazje rowniez sie je zakłada, przynajmniej ja tak mam :P
kisia - Nie Maj 28, 2006 19:21

Dorothea napisał/a:
Na dyskoteki tylko i wyłacznie chodzi sie w szpilkach, na inne okazje rowniez sie je zakłada, przynajmniej ja tak mam :P


mam dokładnie tak samo, w zasadzie prawie zawsze chodze w szpilkach i czuje się w nich doskonale.

Dorothea, śliczne miałaś wczoraj szpileczki :)

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 19:35

kisia napisał/a:
Dorothea, śliczne miałaś wczoraj szpileczki


dziekuje bardzo :D

Harcerka - Nie Maj 28, 2006 20:51

tak Dorothea:) sliczne buciki:))))))

zreszta caly stroj cholernie elegancki:)

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 20:58

Harcerka, oj dziekuje bardzo :zawstydzony: , tyle miłych słowek na jeden dzien to chyba zbyt wiele na moja biedna głowe :D
darkenstein - Nie Maj 28, 2006 20:59

Harcerka napisał/a:
tak Dorothea:) sliczne buciki:))))))

zreszta caly stroj cholernie elegancki:)

mialem okazje przyjrzec sie z bliska :P

Harcerka - Nie Maj 28, 2006 21:10

Dorothea ja mam dobre oko:)))))

hehehe...

o kobiecie tez moge powiec ktora jest ladna:)) heh...

darkenstein:) ty to jestes....

kisia - Nie Maj 28, 2006 21:16

darkenstein napisał/a:
mialem okazje przyjrzec sie z bliska

taaaaak i pomacać z jakiego materiału ma ciuszki ;) :P,
a ja nadal szukam bladoniebieskich letnich szpilek na lato

Harcerka - Nie Maj 28, 2006 21:17

hehehe pomacac?
Dorothea - Nie Maj 28, 2006 21:20

kisia napisał/a:
pomacać z jakiego materiału


buahahahah jestescie dobre


Harcerka napisał/a:
hehehe pomacac?


nic takiego sobie nie przypominam.....


Harcerka napisał/a:
o kobiecie tez moge powiec ktora jest ladna:)) heh...


ja rowniez i chyba nie raz dałam tego dowod prawda??


kisia napisał/a:
a ja nadal szukam bladoniebieskich letnich szpilek na lato


a dlaczego akurat taki kolorek sobie upodobałas?????

Harcerka - Nie Maj 28, 2006 21:23

Dorothea.... zdecydowanie:)))))))

mozna z toba pogadac i wszystkim:)) heh...
a zwlaszcza o butkach:)))) hehehee :super:

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 21:25

Harcerka napisał/a:
mozna z toba pogadac i wszystkim:))



i Vice versa :D

Major - Nie Maj 28, 2006 21:31

Dorothea napisał/a:
rozumiem,ze przeglądasz takie strony w poszukiwaniu idealniej bielizny dla Izy?

Owszem, tylko potem nagle jest uderzenie rzeczywistości i żal w oczach, że jednak jeszcze mnie na to co się spodobało nie stać :kwasny:

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 21:34

Major napisał/a:
że jednak jeszcze mnie na to co się spodobało nie stać


na wszystko przyjdze czas, jeszcze Cie biedzie stac nie tylko na bielizne, ale pewnie i na te butki, zycze Ci tego oczywiscie z całego serducha

kisia - Nie Maj 28, 2006 21:37

Dorothea napisał/a:
a dlaczego akurat taki kolorek sobie upodobałas?????

bo mam taka ładną niebieska letnią spódniczkę i chciałam sobie dopasować buciki :)

Dorothea - Nie Maj 28, 2006 21:40

kisia, raczej trudno znalezc buciki o ładnym niebiedkim kolorku, a jesli juz kolorek ładny to znowu fason kijowy :]
kisia - Pon Maj 29, 2006 00:03

Dorothea, tak wiem, a jak juz kolorek i fason pasuje ro rozmiarowo znowu klapa :kwasny:. w tamtym roku znalazłam ale były za małe :(
Harcerka - Wto Maj 30, 2006 20:24

za male...
Kisia znajdz fajne buty na 41...

kisia - Wto Maj 30, 2006 22:11

Harcerka napisał/a:
znajdz fajne buty na 41...

niestety ciężko jest takowe znaleźć 39/40 tez ciężko :kwasny:

Harcerka - Wto Maj 30, 2006 22:11

hehehe ale ja to sobie moge powiedziec ze "za male"....
Dorothea - Sro Maj 31, 2006 08:11

Harcerka, a jakich bucikow szukasz???
Harcerka - Sro Maj 31, 2006 21:54

hmm skorzanych ladnych czolenek:)
czarnych:)))))
bialych sandalkow;))) te juz upatrzylamw bacie:)

generalnie milo by mi bylo jakby ktos zrobil eleganckie butki w szpic:) takie jak twoje w browarze tylko na 41

Dorothea - Czw Cze 01, 2006 10:03

Harcerka napisał/a:
takie jak twoje w browarze tylko na 41



a nie robia takich??
Zdaje mi sie ze jak ja kupuje to nigdy nie ma mojego rozmiaru 37, tylko zawsze sa same duze :niepewny: , tak było z kozakami, ile ja sie nachodziłam.......

asik - Czw Cze 01, 2006 10:52

Aither napisał/a:
wiem jedno... na dyskoteki nie chodzi sie w szpilkach kur#%$sko bola potem nogi

na płaskich też bolą :hyhy: :D

Ana - Pią Cze 02, 2006 15:53

asik napisał/a:
na płaskich też bolą


Asik masz jakieś doświadczenia w tym zakresie :>?? :)


powiedziałabym nawet że w szpilkach sie wcale nie chodzi... człowiek czuje sie jak na... :zdziwko:

Alinka - Pią Cze 02, 2006 18:54

Dorothea napisał/a:
Zdaje mi sie ze jak ja kupuje to nigdy nie ma mojego rozmiaru 37

idąc do sklepu przchodzę dokladnie to samo:) wszystkie fajne buty pozostaja w rozmiarach 39, 41... a 36 wykupuja chyba w pierwszej kolejności ah a najlepsze jest jak ide z kolezanka do sklepu i jej sie podobaja buty ktorych zostal rozmiar tylko 36 a mi sie podobaja w ktorych zostal 41, wtedy mamy ochote zamienic sie nogami :D

Dorothea - Pią Cze 02, 2006 19:05

Alinka, tak rozmiary 36, 37, i jeszcze 38 znikaja w pierwszej kolejnosci, to straszne :rozpacz:
Major - Pią Cze 02, 2006 21:00

Dorothea napisał/a:
tak rozmiary 36, 37, i jeszcze 38 znikaja w pierwszej kolejnosci, to straszne

Nawet odczułem co to znaczy, kiedy to z Izą wybrałem się po jakieś buty. Masakra, w tym rozmiarze naprawde ciężko coś znaleść, a jak coś jest to brzydkie :niepewny:

madziar - Pią Cze 02, 2006 21:14

kupilam lasockiego buty, fajne
Major - Pią Cze 02, 2006 21:14

madziar napisał/a:
kupilam lasockiego buty, fajne

Fajne, ale cena czasem odstrasza :kwasny:

madziar - Pią Cze 02, 2006 21:16

Major, 99zł, więc myślę że cena ok ;)
Major - Pią Cze 02, 2006 21:23

Ehh to ja jakąś ręke do drogich produktów mam. Co podnosiłem to cena była około 150zł czasem więcej :P
Tzn tak naprawde jak na buty to nie jest wysoka cena. Jedynie pod warunkiem, że się już na siebie samego zarabia. Zwykle i tak kupuje buty w dużo wyższych kwotach, ale ja je nosze po kilka sezonów, kobiety raczej krócej.

madziar - Pią Cze 02, 2006 21:29

lepij kupić droższe i porządne, niż jakieś "badziewi", które za moment się rozpadnie. Te akurat sa szpilkami ze skórki, wyszukane , wyszperane, trzeba się troszkę poschylać a znajdą się.
kisia - Sob Cze 03, 2006 00:06

niestety nawet te droższe nie zawsze są porządne. Kupiłam w tamtym roku szpileczki kozaczki za około 300 zł i były u szefca już chyba ze 3 razy, pomijając stadardową wymiane fleczków. Pan szefc powiedział, że teraz robi sie tak buty by wytrzymały sezon i nie ważne ile kosztują :/
Szamanka - Wto Cze 06, 2006 12:00

Na ciort mi klapki, klapeczki, sandalki, kiedy kozaki trzeba bedzie z szafy wyciagnac...pogodzic sie z nimi....zima nadchodzi :mur:

Ide na poszukiwanie butow ocieplanych

perll1 - Wto Cze 06, 2006 21:06

A moje dziecko jutro jedzie do Zakopca i chyba tez dam jej kozaki :/ co prawda czerwiec ale jakiś taki jesienny :zdegustowany:
kisia - Wto Cze 06, 2006 21:20

perll1, daj, daj bo tam sniegi leżą :kwasny:
Dorothea - Czw Cze 08, 2006 07:31

perll1, czemu ja nic nie wiem o tym,ze J do Zakopca jedzie????


A ja sobie dzis kupiłam, chyba pierwsze w moim dorosłym zyciu buty sportowe, to tak w razie jakiegos grilla :)

kisia - Czw Cze 08, 2006 11:21

Dorothea, no to teraz juz sie z grilla nie wymigasza :P :)
a co to za butki widziałaś za 399 :?:

Dorothea - Czw Cze 08, 2006 12:48

kisia, piekne były, na koturnie , paluchy odkryte, pieta zakryta, były czarne, bordowe, niebieskie (ale nie ładny niebieski) i zielone
kisia - Czw Cze 08, 2006 13:31

Dorothea napisał/a:
niebieskie (ale nie ładny niebieski)

:mur: :mur: :mur: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :wsciekly: :wsciekly:, nigdy nie znajde ładnych niebieskich :kwasny:

Monique - Sob Cze 10, 2006 21:18

Ja dzisiaj bylam na miescie.. i moj tomek zaproponowal mi ze pojdziemy kupic mi butki jakies (jeszcze wtedy nie wiedzial co go czeka) i tak chodzilismy chodzilismy.. i co?? i nic.. poprostu nic ciekawego tutaj nie ma.. kurna niech juz bedzie koniec lipca.. to pojade do domu i wiem ze tam sobie cos fajnego upatrze.. :)
Harcerka - Nie Cze 11, 2006 07:02

Monique nie przesadzaj:)))
ja zawsze objezdzam wszystkie pasaze - market po markecie;))
kolekcje nawet tych samych sklepow roznia sie miedzy soba;))))

Monique - Nie Cze 11, 2006 09:18

No mowie Ci powaznie nic mi sie nie podobalo.. ale moze to rzecz gustu...
kisia - Nie Cze 11, 2006 15:26

Monique, to może wtpatrzysz coś dla mnie w Koszalinie :D
Piotrulek - Nie Cze 11, 2006 15:39

Monique napisał/a:
i nic.. poprostu nic ciekawego tutaj nie ma.. kurna niech juz bedzie koniec lipca.. to pojade do domu i wiem ze tam sobie cos fajnego upatrze..


czysta przesada...

Monique - Nie Cze 11, 2006 15:52

Piotrulek, takjak zawsze co pisze jest dla ciebie cos nie tak.. zawsze wszystko negujesz.. i komentujesz to w dosc dziwny sposob.. mi sie tutaj nic nie podoba.. i nic dla siebie znalesc nie moge.. Jesli ty widzisz tu wszystko dla siebie to kupuj co chcesz.. ja tego nie bede negowac.. wiec prosze ciebie nie rob tego samego.. to jest moje zdanie.. i mam prawo je wyrazic w tym temacie.. i nie przesadzam!!
Piotrulek - Nie Cze 11, 2006 16:30

Monique napisał/a:
Jesli ty widzisz tu wszystko dla siebie to kupuj co chcesz


nie tylko ja ale rownież pozostali forumowicze przeważnie zaopatrują się w obuwie wlaśnie w Gliwicach lub najbliższej okolicy i nie posądzach ich chyba o brak gustu,smaku i klasy,prawda??

Monique napisał/a:
to jest moje zdanie


ja wyrazilem rownież tylko swoje zdanie,twierdząc,że przesadzasz

kisia - Nie Cze 11, 2006 16:54

,
Piotrulek napisał/a:
rownież pozostali forumowicze przeważnie zaopatrują się w obuwie wlaśnie w Gliwicach

Piotrulek teraz to Ty przesadzasz, poza tym nie masz pojęcia jak trzeba się nachodzić żeby kupić odpowiednie buty na ślub, facet ma je w 5 minut, kobieta niestety nie i uważam że Monika wcale nie przesadza. Przeszłam przez to rok temu

Monique - Nie Cze 11, 2006 17:07

Nie podwazam.. zadnych gustow.. a skoro ty czytac nie potrafisz albo czytasz bez zrozumienia tekstu to tylko o tobie swiadczy.. ja napisalam ze nie moge nic dla siebie znalesc... a to jest kwestia mojego gustu.. moze Ty i inni formulowicze (ktorzy z tym nie maja problemu) macie inny gust niz ja.. i bardzo dobrze bo gdyby bylo inaczej nudno by bylo
Harcerka - Nie Cze 11, 2006 17:17

heheh ale bajzel:))
Piotrulek - Nie Cze 11, 2006 20:04

kisia napisał/a:
Piotrulek teraz to Ty przesadzasz, poza tym nie masz pojęcia jak trzeba się nachodzić żeby kupić odpowiednie buty na ślub, facet ma je w 5 minut, kobieta niestety nie i uważam że Monika wcale nie przesadza



nie mowilem o facetach akuratnie,tylko o damskiej polowie tego forum,ale widzę,że ruszylem jakieś tabu,już nie będę,ale w dalszym ciągu uważam powyższy post Monique, za czystą przesadę,to mogę prawda??

Szamanka - Nie Lis 19, 2006 15:20

A ja sobie zaszalalam i zakupilam buciki

made in deichmann :hyhy:

koloru bialego :D


a teraz ladnie leza schowane w szafce i czekaja na odpowiedni moment :D

Monique - Pon Lis 20, 2006 00:45

Szamanka, sliczne buciki :)
darkenstein - Pon Lis 20, 2006 01:15

Szamanka, co to za but bez nogi :?: :?:
kisia - Pon Lis 20, 2006 02:26

Szamanka, bardzo ładne, jak dla mnie fason, obcas super.
Ja tez mam takie jedne na oku w deichmannie, ale jest jedno ale i sie wacham :zdegustowany:

darkenstein - Pon Lis 20, 2006 02:34

kisia, mam nadzieje ze Twoje beda z noga :P
leszek - Pon Lis 20, 2006 10:10

Ha teraz mając zdjęcie buta będzie można znaleźć Szamanke :)
Monique - Pon Lis 20, 2006 11:06

leszek, my mozemy ja po buzi rozpoznac.. my ja znamy :)
leszek - Pon Lis 20, 2006 15:07

:) Ze statystyk wynika, że mamy 788 użytkowników tego forum, nie wieżę, aby wszyscy mieli tą przyjemność znać ją osobiście, ja np nie. :)
Dlatego też będę z wydrukiem butów chodził po Zwycięstwa, aż natrafię na właścicielkę i będę wiedział, że to ona :super:

Dorothea - Pon Lis 20, 2006 15:11

leszek napisał/a:
chodził po Zwycięstwa

oj to sie nachodzisz, bo nasza Szamaneczka nie mieszka w Gliwicach niestety :rozpacz:

leszek napisał/a:
że mamy 788 użytkowników tego forum


tak to prawda, ale czynnych chyba nie wiecej jak 30



Szamanka, pikne bucienie, ale chyba nie na mrozy takie jakie mielismy zeszlej zimy.Na lodzie to mozna sie zabic......

Monique - Pon Lis 20, 2006 15:19

leszek napisał/a:
:) Ze statystyk wynika, że mamy 788 użytkowników tego forum, nie wieżę, aby wszyscy mieli tą przyjemność znać ją osobiście, ja np nie. :)
Dlatego też będę z wydrukiem butów chodził po Zwycięstwa, aż natrafię na właścicielkę i będę wiedział, że to ona :super:


Mysle ze te osoby ktore chodza na spotkania formulowe dosc regularnie.. i sa dosc czesto udzielaja sie na forum Szamanke.. widzialy.. zreszta bierz pod uwage jeszcze tak fakt.. ze sklep w ktorym zostaly zakupione buty.. zaopatruje sie.. w wiecej ich par :) wiec powodzenia w szukaniu naszej szamanki :)

Szamanka - Pon Lis 20, 2006 15:46

:hyhy: :hyhy: :hyhy:

przyslowie glosi

" nie po owocach a po butach poznacie ja....." :rotfl: :rotfl:

Dorothea faktycznie butki bede wykorzystane tylko w dni suche, piekne i sloneczne :D

Leszku coz by tu dodac..wlascicielek takiego obuwia pewnie jest wiele...wiec i o pomylke nie trudno :D

a na temat spotkan forumowych to sobie w innym topicu pogadamy :]

kisia - Pon Lis 20, 2006 18:52

Szamanka napisał/a:
a na temat spotkan forumowych to sobie w innym topicu pogadamy

tak tak zapraszam leszku, do topiku h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=3031&start=120]XX Andrzejkowe Spotkanie Forumowiczów , musisz koniecznie przyjsć na spotkanie i nas poznac :D, niestety Szamanki narazie nie poznasz ale od czegoś trzeba zacząć :)
darkenstein napisał/a:
kisia, mam nadzieje ze Twoje beda z noga
zawsze mam nogi przy sobie więc pewnie buty beda z noga a nawet dwiema :)
darkenstein - Wto Lis 21, 2006 00:35

kisia,
kisia napisał/a:
zawsze mam nogi przy sobie

zawsze ? watpie w to , to Ty seksu nie uprawiasz ? :rotfl:

leszek - Wto Lis 21, 2006 09:14

Liczę na to , że Szamanka kiedyś odwiedzi Gliwice, a ja akurat będę na Zwycięstwa :hyhy: :P. Inne właścicielki tego obuwia będę eliminował drogą dedukcji :) :ok:

A za zaproszenie dziękuję, mam nadzieję, że czas pozwoli i ..... :taniec:

kobi - Wto Lis 21, 2006 20:07

Troszku tu offtopikujemy pszczółki :P :offtopic:
Madzia - Wto Lis 21, 2006 20:15

zatem ja na temat ;)
nie mogę znaleźć butków na zimę :rozpacz:
żadne mi się nie podobaja a jak już wpadną w oko to albo cena z kosmosu albo nie leżą na nodze :(

Monique - Wto Lis 21, 2006 20:41

Madzia, a nie masz tak ze jestes przyzwyczajona.. do swoich sklepow z Gdyni.. i poprostu tu sie nie moze odnalesc?? bo ja tak wlasnie mialam
Madzia - Wto Lis 21, 2006 21:02

no może trochę masz rację...
ale ja z kupnem butów zawsze mam problem; mam kozaczki czarne, ala oficerki tylko troche krótsze na które wydałam kupę kasy i chodzę w nich już...6 rok!! uwielbiam te buciki, nikt nie ma takich samych
a teraz chciałam sobie kupić nowe (chyba mi sie nalezy nie??) brązowe i dłuższe i nie na obcasie i...(...) blada

Anula - Sro Lis 22, 2006 10:02

a ja sobie kupiłam w CCC piekne butki,brązowe, zamszowe kozaczki z elementami futerkowymi, bez obcasu, na niewelkim koturnie, wygladaja zgrabnie i elegancko heh bardzo jestem z nich zadowolona, wreszcie kozaczki w których wyjde w spódnicy :)
to juz 7 para butów w tym roku którą sobie kupiłam :/

Madzia - Sro Lis 22, 2006 10:31

no brawo Anula :!: a ja ofiara losu nawet jednych nie mogę sobie kupić ;)
Kalka - Nie Gru 03, 2006 22:32

[quote="ANIUS"]
Tobi napisał/a:
Ja wole szpice

:) ja też mam szpice i to wysokie ;)

kisia - Pon Gru 04, 2006 00:41

Kalka napisał/a:
Tobi napisał/a:
Ja wole szpice

:) ja też mam szpice i to wysokie ;)

witam w klubie :ok:
Anula napisał/a:
to juz 7 para butów w tym roku którą sobie kupiłam

hehe dobra jesteś, ja kupiłam zaledwie 2 pary, mam chętke na jeszcze jedne ale ten srebrny obcas :kwasny:

Szamanka - Pon Lis 19, 2007 18:44

Wiem, ze mi odbilo, ale choruje na czerwone butki i takie wlasnie znalazlam na ebay



mam dylemat :rozpacz:

czy sobie dogodzic?

tuchałowa - Wto Lis 20, 2007 01:04

No pewnie, w końcu raz się żyje :D
Zafira - Wto Lis 20, 2007 19:26

a ja chodzilam od miesiaca, szukalam, przegladalam dziesiatki kozakow, kozaczkow, oficerek i inszych wynalazkow i... kupilam znowu glany :rotfl: a chodze w glanach zimą od 15 roku zycia czyli jakies prawie 8 lat :rotfl: znaczy nie w tych samych ;)
Bogna - Wto Lis 20, 2007 19:33

oo a jakie glany kupilas?moje HDki po prawie 5 latach noszenia, mozceniu po czym suszeniu meidzy plytami grzejnika lub na sloncu sa juz popsiute:((( i msuze noowe kupic... chociaz te kocham.. ale coz.. w sniegooowa sroga zime nie wyrobie w nich na poalch bo snieg mi bedzie wpadac do srodka;/
Zafira - Wto Lis 20, 2007 19:37

zawsze kupowalam Steel'e. poprzednie wytrzymaly jakies 3 lata ale tez je szargałam porzadnie ;) i zauwazylam fajna zależność w GCH-u: im wyzej tym drozej: na pierwszym pietrze - 230 zl, na parterze - 199 zl, w piwnicy - 170 zl za te samiuteńkie buty :rotfl:
Bogna - Wto Lis 20, 2007 20:45

steel'e mialam pierwsze:D etraz takich nie robia, moje mialy szeerokie i wielkie kapy:D byly boskie:d mialam ok 2 lat a teraz mam od ponad 4 HDki:) i HDki bede musiala kupic.. bo innych sobie nei wyobrazam;/i tym razem jzu nie bede ich suszyc w sotrym skloncu na dworze latem, albo zima miedzy panelami goracego grzejnika!o nie!nienawidze kupwoac butow, w ogole nie lbuie nowych ciuchow i butow bo sa fuj ehhh lubie stare wytargane rzeczy:Dsa najwygodniejsze i najladniejsze:D ale HDki mi poszly miedzy kapami a sznurowkami na zgiwciach.. w 2 miejscach.. a teraz pojda na calej lini tam.. przez moje niedbalstwo:(

dodam, ze ja w glanach pomykalam ok 4 lat non stop:Dnawet altem na rowerze jezdzilam w nich:) a pozniej dostalam prawko, auto, zaczelo sie bieganie z psem.. i tak to na rzecz wygody, lekkosci, higieny;p itp glany juz nie byly uzywane non stop... na rzecz adidaskow, ktore po prostu wsuwam na nogi:D

kisia - Wto Lis 20, 2007 20:51

Szamanka, też niedawno zmagałam się z podobnym dylematem gdyż widziałam butki coś w rodz Twoich tylko,że czarne
p4cz3k - Wto Lis 20, 2007 21:24

chyba wyroslem z glanow :) ale jak glany to tylko hd lub martensy :)
Szamanka - Wto Lis 20, 2007 21:27

kiska, gdyby byly czarne, to chyba mialabym mniejszy problem, tym bardziej, ze jesli pamietasz w podobnych butkach biegalo sie na poczatku lat 90-siatych

..a te czerowne sa takie extra, tym bardziej, ze swietnie wygladaja do czarnych spodni ( waskich) i czerwonego golfa......pytanie jednak co dalej?

No tak chyba bede sie zastanawiac az nastanie wiosna :kwasny:

kisia - Wto Lis 20, 2007 21:52

Szamanka napisał/a:
pytanie jednak co dalej?
no jak to co dalej, tal odszczelona śmigasz na impreze :D
Zafira - Wto Lis 20, 2007 22:16

Bogna napisał/a:
glany juz nie byly uzywane non stop... na rzecz adidaskow, ktore po prostu wsuwam na nogi:D

no to ja cala wiosne i jesien pomykam w adidaskach, no chyba ze okazja jakas to szpilki :) ale juz za stara jestem zeby w inne pory roku niz zima chodzic w glanach :D

p4cz3k napisał/a:
ale jak glany to tylko hd lub martensy

a mi sie martensy nigdy nie podobaly bo jakies takie plaskie czuby maja i ten straszny przezroczystawy (chyba nie ma takiego slowa ;) ) kolor podeszwy... :]

Bogna - Wto Lis 20, 2007 22:43

martensy te zmi sie nie podobaja, za to HDki na cienkiej podeszwie tak:D ahh jak widze takie u kogos na nogach albo swoje wlasne:D:D miodzio:D
katarzyna35k-ce - Sro Lis 21, 2007 13:10

Szamanka, kupuj raz sie zyje :) a butki podobne ma Dorothea tylko ze szare , sa extra!
Monique - Sro Lis 21, 2007 15:01

powiem tak.. te buty mi sie nie podobaja.. zreszta zeby mi sie cos podobalo musi byc strasznie ladne i orginalne..
Ja mam problem z butami ale nie tylko dlatego bo nie moge sobie upatrzyc jakis.. tylko dlatego ze stopy mi puchna.. i nie wiem czy sie wogole oplaca kupowac kozaki ??

p4cz3k - Sro Lis 21, 2007 19:52

Zafira napisał/a:
a mi sie martensy nigdy nie podobaly bo jakies takie plaskie czuby maja i ten straszny przezroczystawy (chyba nie ma takiego slowa ;) ) kolor podeszwy... :]



Cytat:
martensy te zmi sie nie podobaja,


martensy sa sliczne :D ale o gustach sie nie dyskutuje :P ja sie zastanawiam czy spelnic swoje "mlodziencze zachcianki" i kupic sobie :



zawsze takie chcialem miec :)

tuchałowa - Sro Lis 21, 2007 20:08

Kochanie to jest temat o butkach damskich :P
p4cz3k - Sro Lis 21, 2007 20:31

Cytat:
Kochanie to jest temat o butkach damskich :P



ale butki o ktorych mowimy nosza zarowno dziewczyny jak i chlopcy :) wiec gdzie jest problem :niepewny:

( ;) )

Zafira - Sro Lis 21, 2007 21:27

p4cz3k napisał/a:
ja sie zastanawiam czy spelnic swoje "mlodziencze zachcianki" i kupic sobie :

jak masz kase na zbyciu to kupuj, a co - raz się żyje! :D

Cytat:
Wiek: 22

buhahaha "młodziencze zachcianki" ? :rotfl: ;)

Bogna - Sro Lis 21, 2007 21:57

kupuj kupuj biale martensiki:D ja musze kupic nowe HDki.. innych nie chce!!ahh
kisia - Czw Lis 22, 2007 01:11

p4cz3k, hehe jakoś mi łyżwy przypomonają :P
Monique, ja tez przez pare lat nie kupowałam kozaków bo stwierdzałam, że nie ma takich wielkich śniegów, a i tak zazwyczaj poruszam sie samochodem. Rok temu sobie kupiłam, ale tylko dlatego ze czasami ubieram spódniczki i jest wtedy cieplej w nóżki :)
Jak Ci nogi puchną to z kupnem butków zaczekaj do rozwiązania kiedy wrócą do normy :)

Monique - Czw Lis 22, 2007 11:19

kisia, no wlasnie czyli juz po zimie zobacze moze dzisiaj cos upatrze co poprostu bedzie do mnie krzyczalo
Dorothea - Czw Lis 22, 2007 11:49

katarzyna35k-ce napisał/a:
podobne ma Dorothea tylko ze szare , sa


jak to jest szary kolor no to dzieki :zdziwko:

katarzyna35k-ce - Pią Lis 23, 2007 15:16

Dorothea napisał/a:
jak to jest szary kolor no to dzieki
hmm a jaki? wydawało mi sie ze szary no moze troche pod blue podchodzi... :zdegustowany:
p4cz3k - Pią Lis 23, 2007 15:43

Zafira napisał/a:

buhahaha "młodziencze zachcianki" ? :rotfl: ;)


napisalem tak tylko dlatego ze kiedys sobie nie wyobrazalem butow innych niz hd / martens :) i zawsze chcialem takie biale

dzis chyba sie starzeje bo - nie ma co ukrywac - gdy jest b. zimno glany sie nie sprawdzaja ... jakos specjalnie wygodne tez nie sa :P (ale to znow tylko moja opinia :) ) i ja wybieram wygode / cieplo / i od pewnego czasu buty zimowe to buty trekingowe, zobaczymy moze jednak sie skusze :P

Bogna - Pią Lis 23, 2007 15:52

ja tez sie starzeje a do tego inny tryb zycia/spacerow z owczarkiem;p ale zima, w bloto itp najlepze glany:D a jak sucho i bez sniegu to lekkie adidaski;p tak wiec u mnie HD lub puma/nike;p
Aniulaaa - Czw Sty 24, 2008 21:56

Czy ktos mógłby powiedziec gdzie w Gliwicach można kupic glany? Chodzi mi o HD lub Bustagrip :)
Bogna - Pią Sty 25, 2008 09:53

w gch na pietrze.. HD gdzies od strony schdoow wewnt chyba.. nie pamietam bo dawno tam nie bylam;p
Aither - Pią Sty 25, 2008 10:17

na wczorajszym balu miałam całkiem nowe butki... myślałam, że będę miała kłopoty... wiadomo jak to jest z tymi nowymi butami a tu.. całkiem milusia niespodzinka :D superowo się dopasowały :D tylko... zastanawiam się dlaczego mam pełno siniaków powyżej kolan :rotfl:
Dorothea - Pią Sty 25, 2008 20:19

Aither napisał/a:
zastanawiam się dlaczego mam pełno siniaków powyżej kolan


pewnie były jakies tance połamance :rotfl:

Aither - Pią Sty 25, 2008 23:18

polamana nie jestem ale te siniaki... dobrze ze suknia dluga byla ;]
Szamanka - Pią Lut 15, 2008 21:36

Stalam sie dzis szczesliwa wlascicielka " kociakow"

tak wygladaja :D


kisia - Pią Lut 15, 2008 21:48

mrrrrraaaaaauuuuuuu Szamanka noooo suuuuper butki :super:
a mi się przetarły kozaki od spodu i jakszef mi ich nie naprawi (bo się może nie opłacać) to jestem załatwiona bo w sklekach juz prawie nie ma zimowych butów :/

Szamanka - Pią Lut 15, 2008 21:51

Ja tez moje kupilam na ebay, bo niestety w sklepach jakos swieci pustkami :D
Dorothea - Pią Lut 15, 2008 22:35

kisia, moj by Ci naprawił, ostatno moje tez naprawiał, wymienił mi cały spód
kisia - Pią Lut 15, 2008 22:45

Dorothea, licze ze mój też mi naprawi, tylko ze ja i tak wolałabym kupić sobie nowe kozaczki :D
Dorothea - Pią Lut 15, 2008 22:47

kisia, na co Ci teraz kozaczki??? Wiosenne trza kupowac :)
kisia - Pią Lut 15, 2008 22:49

bo mi zimno w nóżki w innych :/ ale maszracje za wiosennymi tez trzeba sie zacząć oglądać i widziałam butki które mnie bardzo zaskoczyły bo wydawało mi się ze ich fason jest taki sobie, a okazało się ze bardzo ładnie na nodze leżą.

Dorothea - Pią Lut 15, 2008 23:44

kisia, sa super , bardzo mi sie podobają a te jeszcze bardziej




ale cena jest strasznieeee wysoka :przestraszony:

kisia - Pią Lut 15, 2008 23:56

Dorothea, ja w Deichmann'ie widziałam chyba za 70 zł wyglądają podobnie do tych które pokazałam tylko są i bardzo dobrze bez tego kwiatka z przodu i gładkie :)
Arex30 - Sob Lut 16, 2008 01:56

och baby
katarzyna35k-ce - Sob Lut 16, 2008 10:02

Dorothea, kupiłas juz? ;)

Mi sie podobały od Dorothei butki te siwe koty ....

Dorothea - Sob Lut 16, 2008 15:47

katarzyna35k-ce napisał/a:
butki te siwe koty ....



czarne kobieto, one sa czarne jak węgiel....


katarzyna35k-ce napisał/a:
kupiłas juz?


nieeee cos Ty ;)

katarzyna35k-ce - Nie Lut 17, 2008 17:11

Dorothea napisał/a:
czarne kobieto, one sa czarne jak węgiel....


ja juz nie wiem sama ! mi sie kojarza z szaroscia a nawet lekko wpadaja w niebieski :rotfl: nie widze tam czarnego :rotfl:

Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 17:36

Nie bralem udzialu w tej dyskusji,wiec wypowiem sie teraz ja...uwaga...nie cierpie kobiet bezwiednie poddajacych sie modzie i noszących takie buty noszące dwie nazwy,a wiec "gnojokopy" lub "izolatory"sporo kobiet w takim obuwiu widziełem w Knurowie,Sośnicy i niestety na Zatorzu.A mi podoba sie zgrabna łydka w"czułenku"na nie całkiem wysokim obcasie,kształtujacym pieknie zgrabną łydkę...ech nic wiecej nie powiem..kisia,syrena,Dorothea Wy wiecie o czym mowie,prawda??
Czarnulka - Nie Lut 17, 2008 17:48

Szamanka, podziwiam...odwazna jestes.Ja nigdy bym nie kupia butkow nie przymierzajac ich najpierw :zdziwko:
Dorothea - Nie Lut 17, 2008 18:02

katarzyna35k-ce napisał/a:
kojarza z szaroscia a nawet lekko wpadaja w niebieski


matko, Kasiu chyba nie mowisz o moich butach hihihihihi

kisia - Nie Lut 17, 2008 20:03

=CzArNuLkA= napisał/a:
Szamanka, podziwiam...odwazna jestes.Ja nigdy bym nie kupia butkow nie przymierzajac ich najpierw :zdziwko:
ja tak samo, musze przymierzyć, pochodzić, ocenic jak wyglądają na mojej nodze,pomacać i dopiero mogę kupić.
Dorothea, przyjdź w nich na spotkanie obadamy, ocenimy, obfotografujemy ;) :D

Dorothea - Nie Lut 17, 2008 20:25

kisia napisał/a:
przyjdź w nich na spotkanie obadamy, ocenimy, obfotografujemy


byłam juz w nich nie raz, napewno widziałas

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 20:32

Dorothea, ja nie ....... pod stołem jeszcze nie leżałem ;)
Dorothea - Nie Lut 17, 2008 20:40

Arex30, buahahaha dobre, przeciez ja ciagle nie siedze, czasami tez tancze, ale faceci nie zwracaja uwagi na kolory butow
Arex30 - Nie Lut 17, 2008 20:46

Dorothea, .. :hyhy: jakie tory taka stacja ;)
kisia - Nie Lut 17, 2008 20:48

Piotrulek napisał/a:
na nie całkiem wysokim obcasie,..kisia,syrena,Dorothea Wy wiecie o czym mowie,prawda??
yyyyyy moje obcasy zaliczaja sie do wysokich, maja conajmniej 10 cm, w niższych nie chodze
Dorothea napisał/a:
napewno widziałas
myśle ze widziałam i z tego co pamiętam Ty nie masz innych butków jak tylko czarne, nooo jedne chyba widziałam biało-czarne, napewno w wiekszości, zwłaszcza kozaczki masz czarne
Szamanka - Nie Lut 17, 2008 20:50

Jesli butki by mi nie pasowaly, odeslalabym je spowrotem, takie sa prawa, wiec sie z ich korzysta.
Podobnie z kupnem ubran z katalogow, nie podobaja mi sie, nie pasuje, to wysyla sie sie-prawda?.
Jakos na ebay narazie nie moge narzekac i wiele butow juz tam zakupilam.

kisia - Nie Lut 17, 2008 20:58

Szamanka napisał/a:
nie pasuje, to wysyla sie sie-prawda?.
no tak jest zawsze napisane, ale nie korzystałam jeszcze z tej opcji, odsyłam na swój koszt i potem musze jeszcze raz zapłacić za przesłanie mi właściwego rozmiaru, za dużo zabawy i płacenie 3 razy za przesyłkę to nie dla mnie.
Szamanka, ale butki super :)

Dorothea - Nie Lut 17, 2008 21:08

kisia napisał/a:
napewno w wiekszości, zwłaszcza kozaczki masz czarne


tak to prawda, ale mam jedne kozaki brazowe,a z letnich to nawet zlote i czarno srebrne sie znajda, brazowe tez mam i sandałki z takimi kamyczkami tysz mam hihihih, a ostatnio wywaliłam 20 par, byly tam nawet jasnorozowe i czerwone, zołte tez hihihihi

kisia - Nie Lut 17, 2008 21:57

Dorothea, w avatarze masz super sandałka ale niestety takie nie nadaja sie na moje szłapy :/
Dorothea - Nie Lut 17, 2008 23:07

kisia napisał/a:
masz super sandałka ale niestety takie nie nadaja sie na moje szłapy


piekny prawda, chciałabym takie.
Niby czemu dla Ciebie sie nie nadają? :niepewny:

Szamanka - Pon Lut 18, 2008 14:28




takie jeszcze znalazlam, sa booooooskieeeeeee!!!!

Arex30 - Pon Lut 18, 2008 14:41

szami a widziałas firme ledapol ....... ;>
Szamanka - Pon Lut 18, 2008 14:51

takich rzeczy nie ogladam ;))
Arex30 - Pon Lut 18, 2008 15:08

ale tam majom też zajefajne buciki
kisia - Pon Lut 18, 2008 21:18

Szamanka napisał/a:
takich rzeczy nie ogladam ;) )
to skąd wiesz co tam jest ? :P
Szamanka - Pią Mar 28, 2008 10:50



:] :] :]

kisia - Pią Mar 28, 2008 22:22

Szamanka, czerwona część bucika podoba mi się bardzo, ale obcas to nie moja bajka
katarzyna35k-ce - Sob Mar 29, 2008 08:48

Szamanka napisał/a:
takie jeszcze znalazlam, sa booooooskieeeeeee!!!!
_________________
one sa takie sukowate :hyhy: ale fajne , kreca .....
Szamanka - Czw Kwi 03, 2008 21:01

Jestem wlascicielka czerownych butow :D
katarzyna35k-ce - Czw Kwi 03, 2008 21:06

Szamanka napisał/a:
Jestem wlascicielka czerownych butow
tych ze zdjecia powyzej?
Szamanka - Pią Kwi 04, 2008 13:03

Niestety, na takie bym sie nie odwazyla

moje to mini kozaczki na wysokim ocasie made in deichmann

katarzyna35k-ce - Sob Kwi 05, 2008 11:13

Szamanka napisał/a:
Niestety, na takie bym sie nie odwazyla

hmm do odwaznych swiat nalezy moja droga...

Szamanka - Sro Wrz 10, 2008 10:32

Na odwage zakupilam sobie takie kozaczki






sa rewelacyjne :)

kisia - Sro Wrz 10, 2008 10:46

Szamanka napisał/a:
sa rewelacyjne :)
to prawda, nadal kupujesz na ebayu ?
Szamanka - Sro Wrz 10, 2008 11:27

Tak, te sa wlasnie z ebay za smieszna cene 5,99 plus przesylka :)
kisia - Sro Wrz 10, 2008 12:26

Właśnie ogladałam tam butki sa cudnie, niestety koszt przesyłki jest kosmiczny :/
Szamanka - Sro Wrz 10, 2008 12:30

Pokazuj ktore a damy rade :)
babula - Sro Wrz 10, 2008 16:51

Ale noga :P :P :P
Arex30 - Czw Wrz 11, 2008 16:26

Szamiiiiiiiiiiiiiiiiii ubieri i pokaziiii znaczy sie fote zrób :)
Bea.tka - Pią Paź 10, 2008 14:05

co to jest ten ebay ?
kisia - Pią Paź 10, 2008 14:12

D_y_s_z_k__a, coś jak allegro w w w ebay, p l :) tez sa licytacje, tylko ze większość jest zagranicznych, ale nie raz naprawdę warto :D
Bea.tka - Pią Paź 10, 2008 14:13

no to musze tak koniecznie zajrzec :) dzieki za info
Szamanka - Pią Paź 10, 2008 22:55

Jednak przesylka jest o wiele drozsza gdy trzeba wyslac np do Polski.

Ja osobiscie czesto robie tam zakupy i jestem bardzo zadowolona.

kisia - Nie Paź 12, 2008 01:40

Szamanka napisał/a:
Jednak przesylka jest o wiele drozsza gdy trzeba wyslac np do Polski.
niestety, ale jak się ma znajomości to jest fajnie :D
MissIndependent - Nie Paź 12, 2008 12:34

Szamanka napisał/a:
Na odwage zakupilam sobie takie kozaczki




h t t p;//stiefelparadies.pspowerseller, c o m/Bilder-SP/7952/pic3.jpg]Obrazek

sa rewelacyjne :)

bardzo ładne, 3lata temu kupiłam podobne. ale już ich nie mam. rozwaliły się :niepewny:


Cytat:
moje to mini kozaczki na wysokim ocasie made in deichmann

moje też :D ogólnie uwielbiam deichmanna i prawie wszystkie buty, które kupiłam w ciągu ost 2lat są stamtąd.

Szamanka - Nie Paź 12, 2008 20:10

Ja na dzien dzisiejszy robie zakupy butow na ebay wychodza taniej.
kisia - Nie Paź 12, 2008 21:27

MissIndependent napisał/a:
uwielbiam deichmanna i prawie wszystkie buty, które kupiłam w ciągu ost 2lat są stamtąd
ja nie powiem, żebym ich uwielbiała, ale od czterech lat kupuje dzieciom adidasy, najzabawniejsze jest to, że za te buty nie płacę, tylko oddaje poprzednie w ramach reklamacji :D
Harcerka - Nie Paź 12, 2008 22:33

ja rowniez nie palam miloscia do Deichmanna....
kiepska jakosc butow.... co potwierdzaja slowa Kisi:)

kisia - Nie Paź 12, 2008 22:57

Harcerka napisał/a:
kiepska jakosc butow
dokładnie po pół roku się rozwalają, ale jak na razie i tak musiałabym co rok kupować buty bo nogi rosną, więc mi to na rękę, bo co roku mam dla nich nowe buty nie wydając ani grosza :)
MissIndependent - Wto Paź 14, 2008 13:25

ja i tak wymieniam buty prawie co sezon, niezależnie jakiej marki :) Deichmanna uwielbiam ze względu za wzoru, fasony....bo jeśli chodzi o jakość i ja zepsuję każde buty choćby ze stali były :) ale do tej pory jestem z tej firmy zadowolona.
Szamanka - Wto Paź 14, 2008 19:35

Ja tez wlasciwie wszystkie moje buty kupowalam w deichmannie, ale od jakiegos czasu odkrylam uroku kupowania przez neta :)
kisia - Wto Paź 14, 2008 22:12

Szamanka napisał/a:
odkrylam uroku kupowania przez neta :)
no tak tylko, że z reklamacją gorzej
Szamanka - Sro Paź 15, 2008 13:02

No fakt, ale w razie gdyby byly mi zamale lub sie nie podobaly, znajde zawsze kogos chetnego do odkupienia.
Szamanka - Sob Sty 31, 2009 22:19

Kolejne czerwone butki znalazly sie w mojej szafie :hyhy: :hyhy:

dlugo na nie polowalam :D

Arex30 - Sob Sty 31, 2009 22:22

Szami ..... ile ty masz tych butów
Szamanka - Sob Sty 31, 2009 22:25

oj oj oj......straaaasznie duzo :hyhy:

takiego mam bzika i druga szafe w piwnicy :hyhy: :hyhy: :rotfl:

Arex30 - Sob Sty 31, 2009 22:28

hmmmmm długie buty długa szpila i bielizna :D
taaaa

Monique - Pią Lut 06, 2009 11:41

ja teraz chodze na wyprzedaze super mozna butki kupic na przyszla zime :) za cene -70% od tej w sezonie
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 22:21

h t t p;//img147.imageshack.us/my.php?image=butyz.jpg]

śliczne prawda ? :D beda pasowały do sukienusi ślubnej na sierpniowy letni ciepły slub ... :)

colutea - Pon Mar 16, 2009 22:33

butki sliiiiiiiczne :D na pewno beda wygodne... ale nie wolalabys czegos na obcasiku? :> chociaz malym... ja ze normalnie nie chodze na szpilach to w ten dzien sobie zafundowalam 5cm obcas szalenstwo a co! :P :rotfl:
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 22:47

colutea, wole nie ryzykowac jeszcze nogi połamie na tych obcasach :wstyd:
colutea - Pon Mar 16, 2009 22:56

Ty jak ja sie na 5cm obcasie nie zabilam to nikt nie jest w stanie :P a teraz to juz nawet 5cm czasem wydaje mi sie za niskie :P
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 23:02

colutea, nic z tego nie przekonasz mnie :P
kisia - Pon Mar 16, 2009 23:45

colutea napisał/a:
a teraz to juz nawet 5cm
hehe to tak jak ja w zimie chodziłam na 12 cm obcasie i teraz w 10-cio czuję się jak w papciach :rotfl:
Bea.tka - Wto Mar 17, 2009 10:30

ja zdecydowanie wole miejski styl jakies trampy albo baleriny :D płaskie w rzeczy samej :P
Szamanka - Czw Kwi 09, 2009 17:13

Na oku mam pewne zolte butki, z reszta od kilku dni zakochalam sie w tym kolorze
kisia - Czw Kwi 09, 2009 23:20

D_y_s_z_k__a napisał/a:
ja zdecydowanie wole miejski styl jakies trampy albo baleriny
dla mnie miejski styl to właśnie szpilki, przecież na wieś w nich nie pojade biegać po polach ;)
Dorothea - Pią Kwi 10, 2009 18:28

a mnie sie podobaja te buty

troszke cena mnie powaliła, kosztuja 1360 zł :przestraszony:

kisia - Wto Kwi 14, 2009 22:56

Dorothea napisał/a:
kosztuja 1360 zł :przestraszony:
widziałam na necie też piękne butki w podobnych cenach, normalnie szok, a zapewne rozwalą się tak samo szybko jak te za 130 zł :kwasny:
Ja ostatnio mam chrapkę na czerwone wysokie szpile z oczywiście Deichmanna + czerwoną torebkę :D Musze przejrzec moje buty i oddać jakieś do reklamacji, żeby chociaż butki mi zasponsorowali ;) :rotfl:

Basia K - Sro Kwi 15, 2009 08:47

kisia napisał/a:
mam chrapkę na czerwone wysokie szpile z oczywiście Deichmanna


Wczoraj byłam w Deichmannie i zakochałam sie w pięknych fioletowych wysokich obcasach...a szukałam żółtych :kwasny:
Albo dalej szukac żółtych,albo zmienic dodatki na fioletowe....

kisia - Sro Kwi 15, 2009 08:51

Basia K napisał/a:
Albo dalej szukac żółtych,albo zmienic dodatki na fioletowe..
ja bym pozmieniała na fioletowe dodatki, to ostatnio bardzo modny kolor :D
Czarnulka - Sro Kwi 15, 2009 18:16

Nie kupujcie Dziewczyny fioletowych rzeczy :P To moj ukochany kolor razem z czarnym a zrobil sie taki modny :(
inamorata - Czw Kwi 16, 2009 16:17

zakochałam się! :hyhy: Już idą do mnie pocztą :D
Ishikawa - Czw Kwi 16, 2009 19:45

Sliczniusie, mega kobiece:)
Jezeli mozna wiedziec to jaka byla mniej-wiecej cena? I skad zamawialas?

inamorata - Czw Kwi 16, 2009 21:32

w w w bucikowo, p l polecam ten sklep! :D już 3 pary stamtąd zamówiłam i zawsze wszystko było w 100% zgodne z opisem, buty są zazwyczaj dobrej jakości i nie mam im nic do zarzucenia. Ten model kosztował mnie 129zł. :)
Basia K - Pią Kwi 17, 2009 09:33

inamorata ,jak długo czekasz na dostawę?
inamorata - Pią Kwi 17, 2009 15:08

Ostatnim razem uwinęli się w 1,5 tygodnia :)
kisia - Pią Kwi 17, 2009 15:09

fajne sa niektóre butki na tej stronie, ale ja muszę przymierzyć, pooglądać, pomacać, pochodzić zanim kupie
inamorata - Pią Kwi 17, 2009 15:39

Ja na początku też podchodziłam sceptycznie do zakupów obuwia via Internet, ale doszłam do wniosku, że raz kozie śmierć i najwyżej się zwróci, no i nie żałuję. :)
Szamanka - Pią Kwi 17, 2009 23:11



:super: :super: :super: , sa moje za niewielka cene :)

Czarnulka - Sob Kwi 18, 2009 07:33

Widze,że butki z takimi "klipsami"z boku są teraz modne,też mi się podobają :) Jak bylam na rezurekcji w świętokrzyskim to chyba 3/4 pań miało podobne modele :P
Basia K - Sob Kwi 18, 2009 07:47

Szamanka,butów w takim kolorze szukam.Pożycz mi je ;) ;)

Tak poważnie,przy mojej "figurze" nie mogę miec butów z takim paskiem :(
A na tej stronce było kilka fajnych fasonów.....

Szamanka - Sob Kwi 18, 2009 17:28

Czarnulka napisala
Cytat:
3/4 pań miało podobne modele


:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: , znalazly na ebay i teraz wszystkie mi wykupia.

kisia - Sob Kwi 18, 2009 18:40

Basia K napisał/a:
przy mojej "figurze" nie mogę miec butów z takim paskiem :(
Ty chyba na głowe upadłaś kobieto :krzeslem: takie głupoty gadać, mi się średnio dakie butki podobają :)
Ishikawa - Sob Kwi 18, 2009 18:46

Te zolte mnie wogole . Nie moj styl. Ale na miescie jak laseczki chodza to calkiem calkiem. Pojawia sie w ccc i w innych dajszmanach i cale gliwice beda wtym chodzic ;P
Bea.tka - Sob Kwi 18, 2009 20:16

Ishikawa napisał/a:
Te zolte mnie wogole . Nie moj styl
do mnie tez nie trafiaja te butki :/
Bea.tka - Sob Kwi 18, 2009 20:34

za to szukam czegos w tym stylu ...
h t t p;//img150.imageshack.us/my.php?image=02d6955e4185b698fc467d9.jpg]

a jesli chodzi o sandałki to cos takiego mi sie podoba
h t t p;//img207.imageshack.us/my.php?image=613055599.jpg]

Czarnulka - Nie Kwi 19, 2009 12:38

Szamanka, to było....na wsi :P A tam z dostępem do neta ciężko :P
Basia K - Nie Kwi 19, 2009 17:00

Kisia,naczytałam się poradników,to wiem że buty z paskiem zwłaszcza wokół kostki przy moich gabarytach nie są wskazane.
Mądra jestem ;)

Na tamtej stronce podobają mi się m.in.kolejne klapki...





albo te





ale ta zieleń akurat mi nie pasuje tym razem....

Czarnulka - Nie Kwi 19, 2009 17:07

Zabiłabym sie na takich obcasach :P
Dorothea - Nie Kwi 19, 2009 17:58

Basiu a te?? Mnie sie bardzo podobaja

Basia K - Nie Kwi 19, 2009 18:06

Jakoś nie zwróciłam na nie wcześniej uwagi....



Czarnulka,ja uwielbiam obcasy.Poza tym mam bliziutko do kościoła,to dojdę :rotfl:

Dorothea - Nie Kwi 19, 2009 18:26



te sa cudowne

Basia K - Nie Kwi 19, 2009 18:33

Dorothea napisał/a:
te sa cudowne


Tak,ale mają paski :zalamany:

Dorothea - Nie Kwi 19, 2009 18:38

Basia K, przestan z tymi paskami, napewno przesadzasz kochana
Basia K - Nie Kwi 19, 2009 18:43

Paski stały się moją obsesją :przestraszony: :rotfl:
Szamanka - Nie Kwi 19, 2009 19:43

Mam obsesje na buty, musze chyba sie leczyc


choruje na butomanie :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Dorothea - Nie Kwi 19, 2009 19:45

Szamanka, no to leczmy sie razem , tez jestem na to chora ;)
kisia - Nie Kwi 19, 2009 19:47

Szamanka napisał/a:
choruje na butomanie :hyhy: :hyhy: :hyhy:
a mąż na butofobie ;) :rotfl:
Dorothea, żółte butki super, czarne jak dla mnie mają za dużą platformę, obcas bajka chociaż ma chyba z 15 cm

Dorothea - Nie Kwi 19, 2009 19:51

kisia napisał/a:
mają za dużą platformę,


moze troszeczke, ale przyznasz,ze fason niczego sobie.....

kisia - Nie Kwi 19, 2009 19:54

Dorothea napisał/a:
ale przyznasz,ze fason niczego sobie.....

nie, no fason rewelka :D

Szamanka - Nie Kwi 19, 2009 19:55

Zeby wieczor nie uznac za zmarnowany to ide sobie ne ebay wlasnie butki poogladac
colutea - Nie Kwi 19, 2009 19:57

ostatnio znalazłam fajny sklepik internetowy :) dotyczy nie tylko butów, ale adres podam tutaj bo ostatnio temat się zrobił populary ;) w w w mojeciuchy, p l
kisia - Nie Kwi 19, 2009 19:58

Szamanka napisał/a:
ide sobie ne ebay wlasnie butki poogladac
zaraziłam się tym od Ciebie i też codziennie właże na ebaya, tylko jakos najczęściej trafiam na lakierkowe i ze złotym obcasem, a tego baaaardzo nie lubię :zdegustowany:
Basia K - Pon Kwi 20, 2009 10:34

kisia napisał/a:
lakierkowe i ze złotym obcasem


Takie żółte właśnie mam w szafie :wstyd: no i szukam innych :rotfl:

kisia - Pon Kwi 20, 2009 18:41

Basia K napisał/a:
Takie żółte właśnie mam w szafie
nie no do żółtych to jeszcze jakoś pasuje złoty obcas, ale do innych to jak dla mnie nie bardzo, poza tym jakoś nie widze się w tych butach w pracy ( uważam,że nie pasują). Kiedyś z 10 czy 15 lat temu takie miewałam, ale się wyleczyłam bo obcasy się łamały, a szefc nie miał jak ich naprawiać. Może to się teraz zmieniło, ale nie prędko sobie takie kupię, aha i chodzi mi cały czas o obcasy które sa pół na pół, czyli pół obcasa taki kolor jak but, pół złote lub srebrne.
Szamanka - Pon Wrz 14, 2009 15:35

Zauwazylam, ze jakos ostatnio nie kupilam zadnych bucikow.....bo albo mi sie nie podobaja, albo znajde cos w nich, ze odkladam spowrotem.

Nawet moj ulubiony ebay nie ma nic ciekawego :kwasny:

Agatka2008 - Pon Wrz 14, 2009 19:33

a ja ostatnio kupilam sobie takie butki


tylko , ze czarne ..
zastanawiam sie do czego i gdzie bede w nich chodzic :zdziwko:

kisia - Pon Wrz 14, 2009 23:18

Szamanka napisał/a:
Nawet moj ulubiony ebay nie ma nic ciekawego
też to zauważyłam :/
obecnie poszukuję butków, szpilek oczywiście w kolorze bordo, jak któraś z Was ma pozyczyć to bedę wdzieczna, rozm 39

ula3912 - Sro Lis 04, 2009 12:58

co myslicie o takim obuwiu myslę o otwarciu butiku w naszym miescie :) h t t p;//w w w obuwie-burtons, p l/?id=czolenka
katarzyna35k-ce - Sro Lis 04, 2009 13:51

kompletnie nie w moim stylu nie podobaja mi sie
ula3912 - Sro Lis 04, 2009 14:56

podobaja sie wam kozaki ze strony obuwie-burtons K-4 ?

pozdrawiam :)

llaneta - Sro Lis 04, 2009 16:57

Butki wyglądają całkiem nieźle mają różne obcasy ( wysokie i niskie ) pomysł na butik całkiem niezły , zależy teraz tylko czy butki są na kieszeń każdego ?
kisia - Sro Lis 04, 2009 20:09

ula3912, mi osobiście akurat K4 się nie podobają bo różowe, bo nie praktyczne, ale ogólnie sporo butów z tamtej strony jest bardzo fajnych, jednak tego co zrozumiałam, chociaz jednoznacznie tego nie napisali, realizują zamówienia hurtowe bo w regulaminie jest napisane "...dodzwaniamy i umawiamy sie na spotkanie celem prezentacji u klienta kolekcji ..."
Szamanka - Sro Lis 04, 2009 21:25

Ja to juz bym tam cosik wybrala :D :D :D

W oko wpadly mi te zolte c-75 wszystkie czerowne :D ( no moze nie wszystkie)





chce je wszystkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kisia - Sro Lis 04, 2009 23:58

Szamanka, to jak chcesz wszystkie to kolekcja sie nazbiera, więc pisz do nich umawiaj się,kupuj ;)
Szamanka - Czw Lis 05, 2009 10:15

Jak stoja cenowo?
kisia - Czw Lis 05, 2009 22:16

nie wiem, nigdzie nie są podane ceny
Szamanka - Sob Sty 09, 2010 10:45

:zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: a ja znow jestem bogatsza o 3 pare butow....
Basia K - Pią Sty 15, 2010 18:08

Szamanka napisał/a:
jestem bogatsza o 3 pare butow


Jak dużą szafę masz na te wszystkie buty ? :zdziwko:

Szamanka - Pią Sty 15, 2010 22:37

:zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: w piwnicy posiadam szafe a w domu taka komode gdzie znajduja sie buty na " teraz"


obiecuje sobie za kazdym razem....i (...)


ja kocham buty!!!!!!!!!!!!!!

Dorothea - Sob Sty 16, 2010 00:54

buty są najfajniejsze na swiecie
plusz0wy - Sob Sty 16, 2010 13:46

dobrze, że mężczyźni tak nie świrują na punkcie zakupów i butków :D
Basia K - Czw Kwi 22, 2010 13:14

Zaczynam gromadzic skarby na czerwcowe wesele


Basia K - Pon Maj 31, 2010 17:20

Dobrze,że tamto zdjęcie nie weszło,bo zmieniłam koncepcję



Arex30 - Pon Maj 31, 2010 18:09

sorry za OT ale cosik mi tu nie widać ostatnio Szami ?
Czarnulka - Pon Maj 31, 2010 18:24

Basia K, przepiekne Butki :) Jaka to marka?
Basia K - Pon Maj 31, 2010 18:47

Czarnulka,nazwa firmy mi nic nie mówi :niepewny: Mizia Paris.
Kupiłam je ze względu na kolor-złoty,ale nie krzykliwy,bo taki potrzebuję do sukienki.Udało mi się też dobrac idealnie torebkę.
No i ten obcas....

Muszę potrenowac chodzenie w nich ;)

Czarnulka - Pon Maj 31, 2010 19:06

Aj kurcze,rewelacja :) Też muszę sie za czyms porozglądać,bo wesele tuż tuż a ja nawet koncepcji nie mam :niepewny:
alenda - Pon Maj 31, 2010 20:42

Nie wkurzacjei mnie, albo powiedzcie gdzie kupić damskie buty kajaki 42.... Niby są duże rozmiary, ale są damskie do 41 a potem 44, a kurde 42 to wybraki same i tym spodobem kupuję bo jest, nie co fajne ;(
espi - Pon Maj 31, 2010 21:31

O znam ten ból. Na szczęście w większości przypadków mieszczę się w 41, ale niestety nie zawsze. Ze sklepów stacjonarnych Deichmann ma butki w tym rozmiarze, czasem nawet całkiem fajne. Ja lubię też netowy butyk. Jeszcze się nie zdarzyło żebym się u nich nadziała. :)
alenda - Pon Maj 31, 2010 21:41

Ano, mnie tylko Deichmann ratuje, ale ja w 41 nie mam sznas ;(
Szamanka - Pon Maj 31, 2010 22:39

Moj nowy nabytek


espi - Pon Maj 31, 2010 22:43

Ooooo Szami piękne :D Sama bym takie chciała gdyby nie to że nienawidzę peep toe'a :/
Czarnulka - Pon Maj 31, 2010 22:54

Szamanka, Ty to masz gust. Gdzie Ty takie buty wynajdujesz?! :zdegustowany: Albo raczej spytam....za jakie +/- pieniadze..
Szamanka - Pon Maj 31, 2010 22:57

Tak jak pisalam, u mnie jest tylko "ebay" brany pod uwage......i moge z reka na sercu powiedziec, ze za niewielkie pieniadze :D , ze np, gdybym zrobila polski przelicznik wyszlo by okolo 40 zlotych juz z przesylka :D
alenda - Sro Cze 02, 2010 08:49

Boskie!
Bea.tka - Wto Paź 11, 2011 16:29

Co myślicie o obuwiu firmy Badura ?
kisia - Pon Paź 17, 2011 08:40

D_y_s_z_k__a, jak dla mnie, za drogie
Bea.tka - Pon Paź 17, 2011 16:39

h t t p;//allegro, p l/6-kolorow-skorzane-pl-trekkingi-hit-39-i1862260961.html#gallery wybrałam tańszą opcje po zapoznaniu sie opiniami klientów Badury ... tylko teraz nie moge sie zdecydowac fioletowe czy szare :P
plusz0wy - Pon Paź 17, 2011 17:52

czerwone fajne :) Ale jestem tylko facetem :D
Bea.tka - Pon Paź 17, 2011 21:22

to mi nie pomogłeś :P wręcz przeciwnie ;) ;) ;)
plusz0wy - Wto Paź 18, 2011 09:28

nie no szare też fajne :) Fioletowe mi się najmniej podobają. Ale mają się podobać Tobie a nie innym :P
Bea.tka - Wto Paź 18, 2011 09:33

chyba musze kupić dwie pary ;/ albo poszukać innych :P
kisia - Wto Paź 18, 2011 22:02

szare bardziej uniwersalne, ja bym kupiła fioletowe bo pasowały by mi do kurtki poza tym bardzo lubię ten kolor. Czerwone tez są super :)
Bea.tka - Sro Paź 19, 2011 09:47

Też mam fioletową kurtke ale faktycznie szare beda pasowac do wielu rzeczy fiolet niestety nie jest tak wdziecznym kolorem, choć moim ulubionym :)
Czarnulka - Nie Paź 23, 2011 14:41

Fioletowe są piękne! Ten szary jest strasznie smutny :( mimo tego,że kocham szarości to ten odcień mi się nie podoba..
Bea.tka - Nie Paź 23, 2011 16:31

Kurcze jak juz sie zdecydowałam zauwazyłam że maja nie typową rozmiarówke standardowa 40stka to wkładka 26cm prawda one maja 28,8cm wiec może być problem uh ;/ ;/ ;/ a może widział je ktos w naszych Gliwickich sklepach ??
kisia - Pon Maj 12, 2014 12:56

hehe właśnie się dowiedziałam że miałam fioletowa kurtkę :rotfl:
Ostatnimi czasy lubię poza Centro również Kari w Europie Centralnej :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group