dupiate forum

Bezpieczeństwo w Sieci - AntyVirus

Appo - Pią Cze 24, 2005 08:53
Temat postu: AntyVirus
Jakie antyvirusa używacie ?
Ja osobiście od 3 lat używam Nortonów i jestem zadowolony (strasznie ciąży na procesach ale dobry wybór). Ostatnio zaczełem szukać alternatywy. Nasz Polski MKS też podobno jest bardzo fajny :]

frohike - Pią Cze 24, 2005 09:43

tez na nortonie bazuje,
jak do tej pory nie mialem wiekszych problemow z nim

PAKuS - Pią Cze 24, 2005 10:33

a Ja kiedyś używałem anty wirusów : norton i panda a teraz używam avast ale co jakiś czas zmieniam na inny lepszy
truten - Pią Cze 24, 2005 11:14

Od lat używam Nortona i uważam go za najlepszy antyvir. Fakt obciąża znacznie system.
ANIUS - Pią Cze 24, 2005 12:17

mowcie tak dalej otwarcie co uzywacie, az jakis cwaniaczek Wam dopomoze :hyhy: wtedy bedziecie mogli sie wypowiedziec w temacie "wlamali sie" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dev - Pią Cze 24, 2005 19:30

Kaspersky...Anti Hacker i Anti Virus
Frycek - Nie Cze 26, 2005 21:29

Appo napisał/a:
Nasz Polski MKS też podobno jest bardzo fajny

ostatnio przezucilem sie na MKS...sciagnalem sobie orginalna wersje,pelna ze strony MKs......zabezpiecza fajnie,nie narzekam ,,jednak pracka mi tak obciaza ze masakra..to nie na moj sprzecior .....ale dzialczy :)

Aither - Nie Cze 26, 2005 21:54

osobiscie na kompie mam trzy anty wirki: avasta norton i MKS :] uzywalam pandy ale jakos mi nie podchodzila zbytnio :)
Fenix - Pon Cze 27, 2005 08:15

:rotfl: :rotfl: Ja polecam AntyVirusa marki DUREX 99% skutecznosci a ja uzywam Nortona i nie obciąża mi sytemu..... :rotfl:
Tobi - Pon Cze 27, 2005 08:27

AVG - skuteczny i nieobciążający zasobów - ma darmową wersję: h t t p;//free.grisoft, c o m. Oprócz tego co jakiś czas skan systemu pod kątem trojanów, głównie programem Ad Aware h t t p;//w w w lavasoftusa, c o m
O Nortonie powiem tyle (żeby nikogo nie urazić) - sposób w jaki obciąża system to czysta kpina. MKS dobrze radzi sobie z rodzimymi wynalazkami ale z zagranicznymi może już mieć problemy. Avast akurat jest OK :)

Aither - Pon Cze 27, 2005 11:59

Ad Aware tez mam :)
bocianu - Pon Cze 27, 2005 14:09

avasta polecam
i na dokladke adaware.

trunks - Pon Cze 27, 2005 23:54

AVAST oraz AD AWARE :oczami:
Asienka - Czw Cze 30, 2005 19:56

trunks napisał/a:
AVAST oraz AD AWARE


idealnie tak jak ja :P

Bot - Sob Paź 29, 2005 01:01

Wątek już troche martwy ale dopisze: BitDefender



Ana - Sob Paź 29, 2005 01:54

od początku miałam Northona, jakoś nigdy nie było większych problemów z komputerem, tylko to obciążenie :/

od niecałych dwóch miesięcy mam Avasta... niby nie narzekam, ale chwalić też nie będę żeby nie zapeszać :)

Gmeras - Sob Paź 29, 2005 08:10

Avast najlepszy wykrywa wiekszośc i do tego darmowy no i oczywiscie niezamula kompa :)
Appo - Sob Paź 29, 2005 17:27

Na internecie pojawiła się nowa wersja Nortona 2006 (b) używa ktoś już ?
Dorothea - Sob Paź 29, 2005 17:35

kiedys miałam Nortona, pozniej Pande a teraz mam Avasta
Max - Nie Gru 25, 2005 01:31

SAV i Zone Labs Integrity. Obowiazkowe zabezpieczenie w mojej firmie. Puki co skuteczne (odpukac). Kiedys uzywalem Kasperskiego. Calkiem dobry ale strasznie żre zasoby systemowe. Generalnie uwazam ze wiekszosc dostepnych antyvirow jest skuteczna ...pod jednym warunkiem: odpowiednio czeste aktualizacje.
Krzysio - Pon Gru 26, 2005 21:10

kurde jak kiedys zainstalowalem mks-a to zadzialal jak srodek przeczyszczajacy, wszystko mi wymiotl z kompa :P:P
RaFeN - Pon Gru 26, 2005 23:08

ja nie używam anty-virów denerwują mnie nie dość że spowalniają kompa to i tak zawsze mam virusy, a próbowałem już kilku(może nawet więcej niż kilku) antyvirusów
Frycek - Wto Gru 27, 2005 11:11

ostatnio zainstalowalem avast-a , narazie jestem zadowolony :)
Gmeras - Wto Gru 27, 2005 11:43

Tez na nim jade i nienarzekam do tego darmowy ;']
bocianu - Wto Gru 27, 2005 11:49

avast naprawde fajny, i w dodatku bywa tak, ze aktualizuje baze wirusow kilka razy dziennie.
to swiadczy o starannosci tworcow programu o utrzymywanie wysokiego poziomu bezpieczenstwa.
a druga wazna cecha, to znikome spowolnienie komputera,
w dodatku mozna wylaczych ochrone uslug ktorych nie wykorzystujemy,
co jeszcze zmniejszy zapotrzebowanie na zasoby.

Bot - Wto Gru 27, 2005 11:52

Avast jest fajny, darmowy, ale nie do konca skuteczny.... O ile ktoś miałby nie uzywac wcale , lub po prostu nie ma kasy, to jak najbardziej polecam :)
Ja jednak przerzuciłem się na Bitdefendera (dostępny jest 30 dniowy trial). Ma wbudowany antyspam, skuteczny firewall i wykrywa mase wirów i trojanów, nie zamula systemu tak jak Norton. No i nie jest aż tak drogi :]

ziutek997 - Wto Gru 27, 2005 12:12

O... tak też używam Awasta bo jest darmowy.. chociaż pzryznam że czasami doprowadza mne ten program do irytacji... tak że mam włączonych tylko kilku dostawców... czy jak się to tam nazywa... :P
Ściana ogniowa to jest podstawowa ochrona na moim PC :)

Krzysio - Wto Gru 27, 2005 18:25

Cytat:
do tego darmowy ;']

hmm w sieci wszystko jest za darmo :P
tylko ze lepiej sie do tego nie przyznawac bo za to mozna pojsc siedziec ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group