dupiate forum

Dział Kulinarny - Co laseczki powiecie na takiego kucharza ;)

kisia - Sob Cze 04, 2005 17:50
Temat postu: Co laseczki powiecie na takiego kucharza ;)

albo takiego

a może takiego

:hyhy: :hyhy: :hyhy: ;) :D :D

Aither - Sob Cze 04, 2005 18:10

LOL kisia biore tego ostatniego bo robi "chinszczyzne" :D chociaz ten z bita smietanka tez cacy :hyhy: ech... nie no nie moglabym sie skupic w kuchni z takimi kucharzami :D ale mogliby otworzyc restauracje z takimi kelnerami :D :evil:
kisia - Sob Cze 04, 2005 18:13

chyba kupię mojemu mężowu taką ładną ściereczke w czerwona krateczke :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl:
Aither napisał/a:
ale mogliby otworzyc restauracje z takimi kelnerami

byłabym ich stała klientką :hyhy: :hyhy: :rotfl:

Aither - Sob Cze 04, 2005 18:16

kisia no baa :D moze otworzymy ? :D wiesz ile kasy bysmy trzepaly na takich kucharzach ? :D
Dana - Sob Cze 04, 2005 19:44

rewelacja
znając moje pokusy do jedzenia nie wiem co skonsumowałabym jako pierwsze :P

Aither - Sob Cze 04, 2005 20:10

Dana hehehe stanowczo chinszczyzne :D :D :D
Dana - Sob Cze 04, 2005 20:22

Aither
a ta bita śmietanka nie nęci Ciebie ?

Aither - Sob Cze 04, 2005 20:24

Dana kurcze nie mozna jesc deserku przed obiadkiem :) wszystko w swoim czasie :D
Dana - Sob Cze 04, 2005 20:27

Mnie czasami cierpliwość i samokontrola wysiada
wtedy zjadam pokolei jak leci wcinam deserwk za deserkiem ,obiadek i kolacje przed czasem :rotfl:

Aither - Sob Cze 04, 2005 20:28

Dana w sumie sprawiedliwie to byloby nic nie jesc :D ale jak to zorbic jak te "dania" wrecz usmiechaja sie do Ciebie :D
Dana - Sob Cze 04, 2005 20:32

Aither napisał/a:
sumie sprawiedliwie

sprawiedliwie czy nie czasami zachowuje się jak na te czasy przystało czyli konsumpcyjnie wszystko biore do koszyka a że debeck chwila odpoczynku i akcja ........potem wniosek poprawie się i tak poprawiam się lat kilka..............nie powiem :zawstydzony:

Aither - Sob Cze 04, 2005 20:51

Dana hehehehe ja biore tylko to bez czego zyc nie moge :D hehehe i stanowczo jest to TA chinszczyzna :D :D :D
Rafalka - Sob Cze 04, 2005 21:57

Mmmmmnnnniiiaaammm lubie jesc! :)
Piotrulek - Sob Cze 04, 2005 22:01

Kisia wyjątkowo tym tematem namieszałaś w jadłospisach naszym forumowym laseczkom jak to napisalaś,hahahahahah
ANIUS - Nie Cze 05, 2005 17:44

Cytat:
wiesz ile kasy bysmy trzepaly na takich kucharzach ? Wesoly



hahaha obawiam sie, ze sanepid i inne sluzby tego typu nie daly by Wam dlugo zyc:) pierwsza kontrola i dziekujemy Paniom :P

Piotrulek - Nie Cze 05, 2005 17:57

ANIUS napisał/a:
obawiam sie, ze sanepid i inne sluzby tego typu nie daly by Wam dlugo zyc:) pierwsza kontrola i dziekujemy Paniom



A mi zarzucają na forum brak poczucia humoru...nic już nie powiem...jestem powalony na kolana... :(

ANIUS - Nie Cze 05, 2005 18:06

Piotrulek:) moze ja jestem dziwna, ale mnie te chlopy wrecz zniesmaczaja w tych garach :przestraszony:
Piotrulek - Nie Cze 05, 2005 18:13

ANIUS napisał/a:
moze ja jestem dziwna



Powiem inaczej,mnie po chlopcach się odbija,to po pierwsze,i nie zabieram głosu,osobiście wolalbym na ich miejscu kobiety w takich "kucharskich"strojach,a po drugie popatrz choć raz okiem młodej kobiety i popuść wodze fantazji erotycznej,no...no....no już lepiej... :) :) :)

ANIUS - Nie Cze 05, 2005 18:16

mam oko mlodej kobiet:) i tak nie lubie takych wyciumkanych komputerowo slicznotek haha takich wrecz cukierkowych i zniewiescialych a feeeeee, wole macho:) ale nie w kuchnii:)
kisia - Nie Cze 05, 2005 19:53

ANIUS nie traktuj tego tak strasznie poważnie, nooo chyba ze Cie maz kontroluje na forum i nie pozwala na żarty i popuszczenie wodzy fantazji ;) :rotfl: :rotfl:
poza tym
ANIUS napisał/a:
obawiam sie, ze sanepid i inne sluzby tego typu nie daly by Wam dlugo zyc:) pierwsza kontrola i dziekujemy Paniom

nie wydaje m się. Po pierwsze mam znajomości w sanepidzie, po drugie panie z saniepidu tez pewnie z chęcia popatrzyłyby na takie ciasteczka :hyhy: ;) ;) :rotfl:

frohike - Nie Cze 05, 2005 19:55

kisia napisał/a:
nie wydaje m się. Po pierwsze mam znajomości w sanepidzie, po drugie panie z saniepidu tez pewnie z chęcia popatrzyłyby na takie ciasteczka

.... i zbyt czesto by przychodzily na inspekcje

ANIUS - Nie Cze 05, 2005 20:45

kisia napisał/a:
nie traktuj tego tak strasznie poważnie


alez nie traktuje:) tylko mowie, ze Ci panowie mi sie nie podobaja, byc moze dlatego, ze juz mi sie opatrzyli :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: kilka miesiecy temu byli w jakiejs kolorowej gazecie, ktora sobie kupilam :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: (twoj styl, cosmo, pani, czy cos takiego) :P

Aither - Nie Cze 05, 2005 22:26

kisia znajomosci w sanepidzie sie przydadza :D ja mam w Skarbowce spore wiec kontroli bac sie nie musimy :D Policja nam nic nie zrobi ale... problem bedzie ze znalezieniem takich cialek do garow :D
Dana - Nie Cze 05, 2005 22:30

Pewniw w garach mieszałaby Aither i kisia
A ci panowie w umysłach klijentek baru :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Aither - Nie Cze 05, 2005 22:32

Dana kurcze noooo :zdegustowany: musialas nas zdradzic? kisia mowilam aby Dany nie wtajemniczac... zepsula nam interes :looka: za kare przyprowadzasz mnie i kisi takie smakowite mieska :D heheheeee :rotfl: :hyhy: ojjj juz czuje glod :evil:
ANIUS - Nie Cze 05, 2005 22:35

Aither napisał/a:
ojjj juz czuje glod


musisz uwazac, zebys sie nie zatrula, bo swize mieska niedopieczone "wychodza bokiem" :P

Aither - Nie Cze 05, 2005 22:42

ANIUS BUHEHEHHHEHEEEEE raczej przodem i to chyba doslownie :D hahahaa okej juz nic nie mowie bo zaraz mi Frycek z OT wyskoczy :D
ANIUS - Nie Cze 05, 2005 22:42

:D
Aither - Nie Cze 05, 2005 22:49

ale uwazam, ze takie "dania" glowne moglyby czesto bywac na naszych stolach :D
darkenstein - Pon Cze 06, 2005 00:57

ja tez dobrze gotuje i przyrzadzam desery :hyhy:
kisia - Pon Cze 06, 2005 01:37

darkenstein napisał/a:
ja tez dobrze gotuje i przyrzadzam desery

no prosze juz jedno mięsko do gotowania samo się zglosiło :hyhy: :D

Piotrulek - Pon Cze 06, 2005 09:07

frohike napisał/a:
zbyt czesto by przychodzily na inspekcje



Popularności nigdy za wiele...hahahahaha

kaszanna - Pon Cze 06, 2005 11:34

Mam gotującego męża :hyhy: Jak go namówić do takiego stroju? :rotfl:
Dana - Pon Cze 06, 2005 11:39

Jest jeden sposób - udawać potrawe do doprawienia ;)
Aither - Pon Cze 06, 2005 11:50

no laski to nic innego jak zakladac interes :D jej normalnie powodzenie jak sie patrzy :D konkurecja nam do stop padnie :D
kisia - Pon Cze 06, 2005 21:05

kaszanna napisał/a:
Jak go namówić do takiego stroju?

kaszanna kup mu na urodziny ściereczke i pokaż mu fotke :D :hyhy:

Aither - Pon Cze 06, 2005 21:58

hehehehhehe :) obawiam sie ze to nie wystarczy :D
darkenstein - Czw Cze 09, 2005 00:57

ja bez problemu ubiore sie w co chcecie a nawet rozbiore sie :rotfl:
kisia - Czw Cze 09, 2005 01:08

darkenstein jak otworzymy z Aither lokalik, to zaprosimy cię na rozmowy kwalifikacyjne, a raczej pokza kwalifikacyjny :rotfl: a my zdecydujemy :D :rotfl:
Aither - Czw Cze 09, 2005 11:47

kisia buhehehehee no jasne :) mowisz i masz... :D
darkenstein - Pią Cze 10, 2005 00:20

kisia OK jestem za poddam sie waszej woli:P
Aither - Pią Cze 10, 2005 00:22

wreszcie :D :hyhy: :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group