dupiate forum

Polityka - Wybory Prezydenckie 9.10.2005>i po wyborach

Piotrulek - Pon Maj 23, 2005 18:57
Temat postu: Wybory Prezydenckie 9.10.2005>i po wyborach
Zbliża się czas kolejnych Wyborów Prezydenckich,będzie to 9.10.2005,a "dogrywka" w razie czego odbędzie się za 2 tygodnie czyli 23.10.2005.

Co sądzicie o rozpoczętej kampani wyborczej,wypowiedzcie się,czy będziecie glosowali(tylko pełnoletni),na kogo bedziecie głosowali,kogo widzicie na tym zaszczytnym stanowisku głowy naszego Państwa,a kogo nie chcielibyście,aby się tam znalazł.

Każda forma wypowiedzi dozwolona i ta ostrzejsza i ta bardziej słodka...śmialo nie ma się czego bać wszak jest wolność słowa i przekonań...

frohike - Pon Maj 23, 2005 19:06

ja na wałese pojde głosowac :P
Piotrulek - Pon Maj 23, 2005 21:22

frohike napisał/a:
na wałese pojde głosowac



Nie wstyd ci jako pierwszemu taki herezje wypisywać??A taki fajny facet z ciebie... :) ;)

Mariusz - Pon Maj 23, 2005 21:57
Temat postu: Re: Wybory Prezydenckie 9.10.2005
Piotrulek napisał/a:
wypowiedzcie się,czy będziecie glosowali(tylko pełnoletni)

Ja już wtedy będę pełnoletni ;-) A głosować to pójdę, nawet żeby zrobić większą frekwencje.
Co do startujących: każdego mniej więcej znam z działań i musze powiedzieć, że nie ma żadnych rewelacji. Trzeba się poważnie zastanowić.
Zagłosowałbym na Kaczyńskiego, ale boję się, że pokieruje tak krajem jak pokierował były premier, Leszek Miller.
A Jan Maria Rokita też startuje ?
Jeśli tak to ma duże szanse na mój głos ;)

kisia - Pon Maj 23, 2005 22:16

ja zagłosuję na Leppera ;) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dana - Pon Maj 23, 2005 22:24

kisia przenosisz się na Wieś i stad twój głos na tego pana ?

Ja nie wiem w czym wybrać - pozostaje narazie w mieście więc nie powiele twojego głosu ! :P

Aither - Pon Maj 23, 2005 22:51

Tak prawde mowiac to nie ma na kogo glosowac.... zaluje ze Jolcia nie bierze udzialu w ubieganiu sie o fotel prezydencki... tak prawde mowiac... nie ma na kogo glosowac...


[i to byl moj 2000 post :) ]

Piotrulek - Wto Maj 24, 2005 08:41

kisia napisał/a:
ja zagłosuję na Leppera



Kisia nie przynoś wstydu Forum naszemu,tak ci dobrze z oczu patrzy(o avatarku mówię)... :) :( :(

kisia - Wto Maj 24, 2005 08:51

Piotrulek no przeciez żartuję sobie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
cinque - Wto Maj 24, 2005 08:53

Głosować idę
Jeszcze muszę zdecydowac na 100%, ale najlepszym z kandydatow wydaje mi sie Kaczyński

Piotrulek - Wto Maj 24, 2005 09:15

cinque napisał/a:
ale najlepszym z kandydatow wydaje mi sie Kaczyński



Musimy jeszcze zaczekać,gdyż dopiero "prawdziwa"kampania prezydencka rusz gdy zarządzenie Marszałka Sejmu ukarze się w Dzienniku Ustaw,to kwestia kilku dni i oprócz obecnych kandydatów przybedzie jeszcze kilku...czas pokaze kto to będzie :) :) :)

Frycek - Wto Maj 24, 2005 10:53

A dlaczego nie Lepper?? gorzej w tym kraju i tak nie moze byc.
Wszysc sobie dokladaja do poselskich a odbieraja,emerytom,matkom, mowia ze nie ma przyrostu ludnosci ,ze mlodzi sie nie zenia tylko zyja oddzielnie a za co utrzymac dzieci ??....wyginie nasza populacja i tyle.
zamykaja ludzi ktorzy zrobili cos w 70-80 roku zamiast zabrac sie za terazniejszosc ,ludzie zabijani sa w bialy dzien.Paranoja

NIe bede glosowal...nie mam zadnego kandydata....dojdzie do wladzy to i tak nic nie zrobi aby bylo lepiej..no chyba ze sobie dolozy

cinque - Wto Maj 24, 2005 11:06

Frycek napisał/a:
....dojdzie do wladzy to i tak nic nie zrobi aby bylo lepiej..no chyba ze sobie dolozy

I chociaz jemu bedzie lepiej :rotfl:

Frycku co za pesymizm!
Niestety wybierac mozna tylko sposrod tych, ktorzy kandyduja, to trudne. Ale mozemy ich z tego rozliczac, i to chodzi! O odpowiedzialnosc!

Aither - Wto Maj 24, 2005 12:30

cinque niestety ale teraz sie zgodzie z Fryckiem [o dziwo] kolejny prezydent bedzie krytykowal poprzedniego i nic nie zmieni... a moze jeszcze bardziej namieszac... mam sceptyczne podejscie... poza tym wszystkie obietnice wyborcze i tak pojda do szafki na dno... bo to co obiecuja jest po prostu awykonalne.... i prezydent sam tego nie bedzie w stanie zrobic... to pionek w grze... jak kazdego mozna wyeliminowac gdy bedzie przeszkadzal... a odpowiednich kandydatow nie ma... kazdy z nich ma checi ale to nie wystarczy...
Piotrulek - Wto Maj 24, 2005 13:36

Aither napisał/a:
a odpowiednich kandydatow nie ma... kazdy z nich ma checi ale to nie wystarczy...



Jeżeli jest się niezdecydowanym to można sobie zrobić jaja i zaglosować na osobę o najmniejszym popraciu,ale zagłosować trzeba,aby uniknąć podejrzeń o spreparowanie wyborów... :) :)

Piotrulek - Wto Maj 24, 2005 13:36

kisia napisał/a:
Piotrulek no przeciez żartuję sobie



Oczywiście,że od razu się domyślilem ,że to kawał z Twojej strony... :) :) :)

Frycek - Wto Maj 24, 2005 13:47

Aither napisał/a:
ale teraz sie zgodzie z Fryckiem [o dziwo]

:hyhy: :hyhy:

cinque - Wto Maj 24, 2005 13:47

Aither no jasne ze tak, dlatego wlasnie trzeba patrzec na rece, rozliczac, pytac i sprawdzac. Wladza rodzi pokusy, to naturalne. Ale tez mysle, ze trzeba isc, chocby po to, zeby potem mozna z czystym sumieniem ponarzekac :rotfl:
Aither - Wto Maj 24, 2005 13:48

Frycek nie mysl ze to bedzie tak zawsze... jednak tutaj masz calkowita racje - nie ma na kogo glosowac :P
kisia - Wto Maj 24, 2005 14:31

Piotrulek napisał/a:
Musimy jeszcze zaczekać,gdyż dopiero "prawdziwa"kampania prezydencka rusz gdy zarządzenie Marszałka Sejmu ukarze się w Dzienniku Ustaw,to kwestia kilku dni i oprócz obecnych kandydatów przybedzie jeszcze kilku...czas pokaze kto to będzie

kampania prezydencka i tak nam mało da. Każdy będzie obiecał Bóg wie co żeby tylko ludziom się przypodobac, A PO WYBORACH I TAK BEDZIE ROBI? CO BEDZIE CHCIAL BYLE TYLKO( sorki caps :/) sobie zapewnić dostatnie życie :zly:
Piotrulek napisał/a:
ale zagłosować trzeba,aby uniknąć podejrzeń o spreparowanie wyborów...
bez względy na frekfencję można spreparowac wybory.
Ja pewnie pójdę bo uważam że to każdego patriotyczny obowiązek i pewnie wybiorę mniejsze zło, tylko co jest mniejszym złem :?:

Aither - Wto Maj 24, 2005 14:37

eeee nie no... kiedys moglam powiedziec ze moim"patriotycznym" oboiwiazkiem jest pojsc zaglosowac... ale pod warunkiem, ze jest na kogo...
cinque - Wto Maj 24, 2005 14:43

kisia napisał/a:
co jest mniejszym złem

zło jest złem, nie ma ze mniejsze, czy większe...

Aither - Wto Maj 24, 2005 14:50

ale dziwia sie ze ludzie glosowac nie chca...a le dlaczego... bo nie maja na kogo a lepiej nie isc glosowac niz oddac glos na jakiegos "wariata" do ktorego sie nie ma zaufania politycznego... oj czarno widze te wybory prezydenckie... czarno.
frohike - Wto Maj 24, 2005 14:53

przyznam sie bez bicia ze wogole mnie polityka nie interesuje
jest za malo czytelna dla mnie, za duzo kombinacji, znajomosci,
nie mam zamiaru nabawiac sie nerwicy myslac i ogladajac wiadomosci na codzien,
na kogos zaglosuje, mam swoj typ, i tyle

Piotrulek - Wto Maj 24, 2005 14:59

kisia napisał/a:
patriotyczny obowiązek



Nareszcie padło to określenie,dzięki ,że to ty powiedzialaś,a mniejsz zlo,to możecie na mnie zagłosowac,jestem, statecznym starszym Panem... i wiele innych ciekawych przymiotow posiadam... :) :)

Piotrulek - Wto Maj 24, 2005 15:00

Cytat:
mam swoj typ, i tyle



Uchyl rąbka tajemnicy,plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Aither - Wto Maj 24, 2005 15:07

Lepper i jego swita...
Mariusz - Wto Maj 24, 2005 15:14

Frycek napisał/a:
NIe bede glosowal...nie mam zadnego kandydata....dojdzie do wladzy to i tak nic nie zrobi aby bylo lepiej..no chyba ze sobie dolozy

Jak Ty nie zagłosujesz to ktoś inny, wbrew Prawu zagłosuje za Ciebie.
Idź i przynajmniej nabij statystyki !

Aither - Wto Maj 24, 2005 15:35

Hheheheheheheee tez racja :D skoro Ty nie zglosujesz to ktos inny to zrobi... ale w sumie... zobaczymy co jeszcze zaprezentuja nasi kandydaci... bo jak na razie to nic ciekawego...
kisia - Wto Maj 24, 2005 20:06

Pójdę choćby po to by kandydat na, ktorego napewno nie chce załosowac miał o jeden głos mniej :)
Demmo - Sro Maj 25, 2005 09:33

takie głosowanie dla żartów, żeby tylko zagłosowac też nie jest zbyt dobre, bo wielu ludzi żarty się trzymają i potem nam mównicę blokują :rotfl:
chociaż może to i lepiej? tam i tak nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia..
ja poczekam sobie na listę osób kandydujących i... pewnie i tak nie będzie tam nikogo, kto robi to nie tylko żeby się na(c?)hapać..

kisia - Czw Maj 26, 2005 00:51

a to może powiecie kogo i dlaczego widzielibyście na stołku prezydenta :?:
Piotrulek - Pią Maj 27, 2005 10:00

W pierwszych dniach czerwca przyjeżdża do kraju Tymiński,tym razem z 3 żoną Chinką,poznał ją przez internet...Znaowu zaczną się kretyńskie "czarne teczki" i Chinka kalecząca polski język..."Boże widzisz i nie grzmisz"
Aither - Sob Maj 28, 2005 10:19

Piotrulek... polski to ciezki jezyk zwlaszcza dla krajow azjatyckich wiec nie marudz...

Ja na stolku prezydenckim widzialabym Jolcie Kwasniewska... to swiatowa kobieta, znajaca sie na tym co robi i uwazam, ze bardzo dobrze reprezentowalaby nasz kraj na swiecie... moim zdaniem mialaby bardzo duze szanse gdyby tylko startowala. Sadze, ze sprawa jej fundacji wiele zmienila... gdyby nie nagonka bylaby po prostu pewniakiem i zwyziezylaby juz w pierwszej turze... Jolanta Kwasniewska bylaby najlepszym kandydatem... i nie chodzi mi tutaj o to ze jest kobieta... ale o to ze jest chyba po prostu apolityczna... nie jest ani lewicowa ani prawicowa... jest po prostu neutralna i takich nam ludzi za prezydenta potrzeba...

Piotrulek - Sob Maj 28, 2005 10:34

Aither napisał/a:
Ja na stolku prezydenckim widzialabym Jolcie Kwasniewska



A kto byłby wtedy "Pierwszą Damą"????????


Aither napisał/a:
polski to ciezki jezyk zwlaszcza dla krajow azjatyckich wiec nie marudz


Bez względu na to jakiej trudności jest jezyk,Prezydentem kraju nie może być polski peuwiańczyk i jego żona chińsko-peruwiańska polka...Dejta spokoj ludziska!!!!

Aither - Sob Maj 28, 2005 10:40

Piotrulek Tyminski jest polakiem, ma takie same prawa jak Ty :P to ze wybral sobie azjatycka kobiete... no dajze spokoj... czy to wazne czy ma skosne oczy czy nie ? dla mnie to nie ma znaczenia jesli bedzie godnie prezentowac sie i nasz kraj moze i chinka zostac pierwsza dama... a jesliby Jolcia zostala prezydentem to bylaby zarazem i glowa panstwa jak i pierwsza dama... to jedyny kandydat, jakiego bym widziala na stolku prezydenta :)
Piotrulek - Sob Maj 28, 2005 10:48

Aither napisał/a:
Tyminski jest polakiem, ma takie same prawa jak Ty



Tacy Polacy jak Tymiński to są "psu na bude" w naszym państwie potrzebni,gdyż nie mamy z nich kompletnie żadnego pożytku,a oni mają prawo nazywać się polakami,ale cóż prawa się nie zmieni... :) :) :)

Aither - Sob Maj 28, 2005 10:56

Piotrulek ale co ma facet zrobic skoro u nas traktowani sa wszyscy politycy jak zlodzieje, mordercy i szpiedzy na uslugach dawnych wlad PRL-u ? Jakby tak selekcjonowac wszystkich przyszlych prezydentow... to nikt by nim nie zostal... to byly inne czasy i nie powinny miec wplywu na to co sie dzieje teraz. Rozumiem prezydentem nie moze zostac byle kto... ale bez przesady...
Piotrulek - Sob Maj 28, 2005 11:42

Aither napisał/a:
Rozumiem prezydentem nie moze zostac byle kto... ale bez przesady...



Ależ ja nie mówiłem tutaj o bylych komunistach,kapusiach czy innej swołoczy,ja mowilem konkretnie o Tymińskim... :zalamany: :zalamany:

Aither - Sob Maj 28, 2005 11:51

Piotrulek wiec co ma takiego, ze go od razu skreslasz z listy wyborczej... albo cos innego... powiedz mi jak Lekarz moze sostac prezydentem skoro on nie ma o tym zielonego pojecia... ja wiem ze nie ma specjalnych szkol ktore sie zajmuja "szkoleniami na prezydenta" ale lekarz ? To, ze odnosi sukcesy na scenie medycznej Polski i nawet swiata nie znaczy, ze bedzie dobrym prezydentem...
A co do tych wszystkich ludzi wspolpracujacych z bylymi sluzbami... moim zdaniem powinno postawic sie gruba kreske i nie wracac do tego, to byly inne czasy i inny ustroj polityczny... teraz jest inaczej... i nie powinno sie tych dwoch "swiatow" mieszac.

Piotrulek - Sob Maj 28, 2005 12:14

Aither napisał/a:
Lekarz moze sostac prezydentem skoro on nie ma o tym zielonego pojecia



Ten lekarz przynajmniej caly czas mieszka wśrod nas,wie co nas boli i czego nam brakuje(jemu nic nie brakuje,bo jest lekarzem i senatorem),a Tymiński pojawi się raz na 15 lat i idiotów robi ze swojego elektoratu...ale przynajmniej swoj swoich robi za wała... :) :)


Aither napisał/a:
ze bedzie dobrym prezydentem...


Oczywiście,że nie bedzie dobrym prezydentem,bo nim po prostu nie zostanie i tyle...podobnie jak Tymiński

Aither - Sob Maj 28, 2005 12:18

suma sumarum... uwazam, ze nie prezydenta trzeba nam zmienic ale caly skald sejmu i senatu... ministrow i innych bednych ludzi, ktorzy za nic... lub jak kto woli za doprowadzanie Polski do ruiny gospodarczej i moralnej biora spora sume... zaczyna sie wojnna nie tylko o stolek prezydenta...
Piotrulek - Sob Maj 28, 2005 12:22

Aither napisał/a:
zaczyna sie wojnna nie tylko o stolek prezydenta



Tak jest masz rację,Kampania Prezydencka to pikuś w porownaniu z kampanią do sejmu i senatu,tam dopiero będzie się dzialo,hoho... :) :)

Aither - Sob Maj 28, 2005 12:30

i tak nie ma kogo wybierac do sejmu i senatu... przydalaby sie nowa krew... tacy ludzie, ktorzy na rp[awde chca pomoc Polsce a nie w jak najkrotszym czasie ukrasc "leganie" co sie tylko da.... kurcze powinnam zostac polityczka :D :hyhy: :rotfl: :D :hyhy: :rotfl: :D :hyhy: :rotfl: to dopiero bylaby wojna :D
Piotrulek - Sob Maj 28, 2005 12:58

Aither napisał/a:
i tak nie ma kogo wybierac do sejmu i senatu... przydalaby sie nowa krew



Sama podsunęlaś propozycję - UWAGA WSZYSCY FORUMOWICZE - AITHER NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aither - Sob Maj 28, 2005 13:02

:rotfl: nie no to dopiero bylaby porazka :) ale suma sumarum... polska scena polityczna... nie ma godnych reprezentatnow... a szkoda... nie chcialabym wiedziec jak spostrzegaja nas inne kraje widzac glupie wojny na mownicy w sejmie... gdzie i tak przychodza Ci ktorzy uciekaja z domu przed zonami...
trunks - Nie Maj 29, 2005 00:43

Ja będe głosować na Borowskiego, bo lubie gościa, jest wyluzowany i nie jest oszołomem jak Lepper, Gertych czy Kaczynski :zdziwko:
Piotrulek - Nie Maj 29, 2005 08:36

trunks napisał/a:
Ja będe głosować na Borowskiego



Ja również mam taki zamiar,naprawdę... :) :)

Demmo - Nie Maj 29, 2005 12:53

a czy to nie Kwaśniewska na jakimś spotkaniu z Azjatami wyskoczyła w białej kiecce z różowymi napisami "sexy"? ;)
Uszatek - Nie Maj 29, 2005 13:28

E, nie, to żona Buzka się tak popisała :wstyd:

Ja jeszcze nie wiem na kogo będę głosował, ale wiem na kogo nie będę głosował ;] A sam wybór podejmę jakoś bliżej wyborów, teraz to mam sesję na głowie, a potem wakacje - nie bede sie stresował :hyhy:

Aither - Nie Maj 29, 2005 18:55

hehehehe nie no wg mnie to nie ma na kogo glosowac.... a szkoda bo scena polityczna moglaby juz sciagnac co poniektrych debili z desek teatru ...
Piotrulek - Sro Cze 29, 2005 16:23

No ,nareszcie pojwił się konkretny kandydat na Prezydenta p.Cimoszewicz,w tej chwili zdecydowanie będe glosowal na niego.
ziutek997 - Sro Cze 29, 2005 19:28

Piotrulek napisał/a:
No ,nareszcie pojwił się konkretny kandydat na Prezydenta p.Cimoszewicz

tez tak zrobie. To nie dlatego ze go popieram tylko dlatego ze on jako jedyny ma szanse wygrac z dotychczasowymi liderami :zdegustowany:

Ostatnio nie bywalem zbyt czesto na wyborach poniwaz uwazam ze od dawna nie pojawił sie kandydat godny mojego glosu. Jednak gdy teraz staje przed wyrazną wizja kierowania naszym krajem przez Kaczory lub Leppera to o zgrozo :przestraszony:

Dlatego błagam Was głosujcie w tym roku bo jak nie to do urn pojda tylko zwolennicy Pisu, Samoobrony lub LPRu i to oni za nas wybiora.

trunks - Sro Cze 29, 2005 20:36

Wygra pewnie Cimoszek, ale ja zagłosuje na Borówke, bo po co głosować na pewniaka :P
Dorotka - Czw Cze 30, 2005 07:38

pewnie po to, żeby nie przestał być pewniakiem :)
Tobi - Czw Cze 30, 2005 10:15

Zagłosuję na Donalda, a jak nie na Donalda to na Kaczora :D Serio mówie :)
Nigdy nie zagłosowałbym na (kolejność nieprzypadkowa): Leppera (gumofilce na nogi i do obory), Cimoszewicza (czerwony) ani Religę (pomagać chorym w szpitalu, a nie w pałacu prezydenckim). Dziękuję. :)

trunks - Czw Cze 30, 2005 12:13

A Kaczor wygląda jak...nie prezydent, wiec konus napewno nie ma szans.
A co sądzicie o Tymińskim :), mnie sie podoba tylko jego imie, takie swojskie i słowiańskie :P

Zagiel - Czw Cze 30, 2005 15:06

przeraza mnie, ze ktokolwiek w ogole mial ochote oddac glos na pana Kaczynskiego (na braci K. w USA mowia "double trouble" :rotfl:), bo to serio moze byc grozne, ja sie zaczynam bac tego, ze PiS moze wygrac wybory. nie bede ukrywal, ze serce mam czerwone i po lewej stronie, ale to nie dlatego oddam swoj glos (w ogole Iszy raz bede bral udzial w wyborach prezydenckich) na Wlodzimierza Cimoszewicza. Tak sie sklada, ze znam kompetycje prezydenta wynikajace z Konstytucji III RP i ten facet po prostu swietnie sie do tego nadaje, a nie jakis tam popatyczny grubasek, 150cm wzrostu i wyglad... no mniejsza o to. Prezydentem powinien zostac przede wszystkim czlowiek, ktora soba cos prezentuje, na litosc Boga, ten czlowiek ma byc wizytowka Naszego kraju na arenie miedzynarodowej, a ja pana Cimoszewicza uwazam za godnego reprezentanta, bo ta cala reszta to po prostu... szkoda slow.

No, i powiem jeszcze tylko tyle, ze gdyby Wlodek sie nie zdecydowal to moj glos oddal bym na Marka Borowskiego i wg mnie to on powinien byc drugi w rankingu :)


A pan tyminski - jestem za mlody, by pamietac, o co chodzilo z tymi wszystkimi teczkami i w ogole, ale sam czlowiek to mi sie niepowazny wydaje :)

niezgrzeszona Stysia - Czw Cze 30, 2005 15:14

NAJLEPSZY PREZYDENT ???


jeszcze sie taki nienarodził :D

albo kto wie moze ma teraz ze trzy latka :zdziwko: ....

Tobi - Czw Cze 30, 2005 15:20

Mnie przeraża z kolei, że ktoś może jeszcze popierać czerwonych kandydatów, myślę że popisy w tej kadencji wyraźnie pokazały ich prawdziwe oblicze. Dlatego też nie zagłosuję na żadnego kandydata z ramienia komuny.
Zagiel - Czw Cze 30, 2005 15:55

Tobi a co twoim zdaniem zrobili czerwoni? bo w przeciwienstwie do prawicy zaczeli - w koncu - budowac autostrady? czy moze to, ze w koncu Polska zaczyna odnotowywac wzrost gospodarczy? A moze nie wiem, to ze Polska wreszcze przestala odstraszac inwestorow zagranicznych i jedyne co teraz ich martwi to fakt, ze do wladzy znow przyjda ludzie z prwaej strony? A moze to, ze ograna panstwowe sa na tyle niezalezne, ze potrafia ujawniac afery z udzialem przelozonych? (bo zapewniam cie, ze przekrety za czasow prawicy tez byly, tylko to wszystko bylo na tyle chore i poustawiane, ze nikt sie nie wychylal). tam gdzie jest wladza, jest i korupcja i dobrze, ze lewica nie zatyka ust tym, ktorzy te afery ujawniaja i wberw pozorom, to nie sa poslowie prawicy. Lewica potrafi sie do bledu przyznac, prawica te bledy bedzie ukrywac, w tym kraju wcale nie bedzie lepiej, niestety :(
Tobi - Czw Cze 30, 2005 16:30

Widzę sorley, że za dużo oglądasz Wiadomości TVP :) Pomijając już codziennie nowe afery przypomnę Ci może pomysły na temat abonamentu RTV, głównie te sygnowane przez panią Danutę Waniek (komputer i komórka z WAP jako odbiornik TVP :D). Pomysł na dożywotnie emerytury dla posłów. Dalsze brnięcie w coraz wyższe podatki, kolejne ulgi podatkowe, które czerwoni obiecywali znieść w celu uproszczenia PITów. Idee czerwonych się przejadły, nadchodzi komuny kres, nie da się połączyć socjalistycznych idei z kapitalistyczną rzeczywistością bo... wychodzi potem 28% bezrobocie np. w Siemianowicach (p. Danuta Waniek dobrze zna to miasto :)). Potrzebna jest władza, która stworzy gospodarce warunki swobody - obniżenie kosztów pracy, prowadzenia działalności - to jest rozwiązanie polskich problemów. O tym w tej chwili mówi PO i dlatego będę głosował na nich.
Byłbym zapomniał - PO mówi także o ograniczeniu wydatków na państwo, takie coś nie przeszło przez gardło SLD, ponieważ pomysłem SLD na wyrównanie salda w państwie od zawsze było zwiększanie podatków.

trunks - Czw Cze 30, 2005 18:07

Ja zagłosuje na SDPL, bo to jest ta "dobra" lewica, która postanowiła odciąć się od SLD i wszystkich jego negatywnych cech. A prawicy nie ufam :rotfl:
Aither - Czw Cze 30, 2005 18:52

ech... prawde mowiac to kazdy w tym rzadzie jest po jednych pieniadzach... ile razy bylo, ze obiecywali "zlote gory" a jak juz wygrali to totalnie pozapominali o swoich haslach wyborczych... to jest dobre mydlenie oczu spoleczenstwu... nasze panstwo jest chore i nie wiem co jest w stanie je uzdrowic... przez "kolejne kadencje" ta choroba sie pogarsza... z co sie slyszy po wyborach? "bo poprzednicy tak zrobili"... ech polityka to ciezka dyscyplina...
Piotrulek - Czw Cze 30, 2005 19:58

Tobi napisał/a:
że za dużo oglądasz Wiadomości TVP



Jako pełnoletni masz prawo glosować w/g wlasnego uznania i sumienia,zapewne jak mowisz wygra prawica i ty,pamiętaj ,że za kilka lat prawicę i ciebie też ktoś rozliczy...pewnie bedzie to ponownie lewica...

Tobi - Czw Cze 30, 2005 20:28

Oby nie była to lewica ;) Wszystko jest lepsze od tego.
trunks - Czw Cze 30, 2005 23:40

Nie oceniaj całej lewicy po jednej partii...
Tobi - Czw Cze 30, 2005 23:48

Nie oceniam po partii tylko po ideach :)
Ischtwan - Pią Lip 01, 2005 10:41

Cytat:
a czy to nie Kwaśniewska na jakimś spotkaniu z Azjatami wyskoczyła w białej kiecce z różowymi napisami "sexy"?


Uszatek napisał/a:
E, nie, to żona Buzka się tak popisała

wydaję mi się, że była to pani Millerowa prędzej, o wiele prędzej, o całe nieba prędzej :)
miałem zamiar też napisać coś o swoich typach, przekonaniach również, ale właściwie Tobi powyjmował mi już wszystko z ust
Tobi :padam:

PAKuS - Pią Lip 01, 2005 11:45

ale i tak zdecyduje większość głosów i tak wygr ten kadydant albo kandydatko co bedzie miało większośc ilość głosów

i takie jest moje zdanie

Zagiel - Pią Lip 01, 2005 13:16

Tobi napisał/a:
Widzę sorley, że za dużo oglądasz Wiadomości TVP Wesoly




coz... ustosunkuje sie: ja ogladam za duzo, ale "Faktow" w TVN'ie, bo imho nie ma lepszych prezenterow niz w TVN (no, moze poza panem Durczokiem i pania Gawryluk z TVP1... eee... i moze Smoktunowicz Hanna z Polsatu), a poza tym uwielbiam koncowe reporatrze Sianeckiego w "Faktach" no i w ogole to jest da best stejszyn in poland ;)

trunks - Pią Lip 01, 2005 17:16

A co Ty jakiś udziałowiec TVN-u jestes czy jak :). IMO polsat jest lepszy :p
Aither - Pią Lip 01, 2005 18:16

zawsze wygrywa ten co ma wiekszosc glosow :looka:
Zagiel - Pią Lip 01, 2005 23:18

trunks napisał/a:
A co Ty jakiś udziałowiec TVN-u jestes czy jak Wesoly


coz, poki co nie, ale kto wie, moze jak bede dlugo chwalil tvn, to walter odda mi jakies akcje w prezencie ;)

trunks - Pią Lip 01, 2005 23:27

Prędzej byś dostał chyba od Solorza :P
Zagiel - Sob Lip 02, 2005 20:09

solorz to dusigrosz ;) a walterowie potrafia miec gest :hyhy:
trunks - Nie Lip 03, 2005 00:23

No nie wiem, zresztą mnie ani Solorze ani Walterowie nic jak dotąd nie dali :P
Zagiel - Nie Lip 03, 2005 00:29

moze to i dobrze, bo pozniej by cie na rozne komisje wzywali, a tak - masz spokoj :)
trunks - Nie Lip 03, 2005 10:18

Fajnie by było sie pokazać w TV, może by było potem łatwiej wyrwać jakąś laskę haha :rotfl:
limnea - Nie Lip 03, 2005 11:03

Jak zwykle nie wiadomo kto wygra wybory, ale oby to nie był biało czerwony krawat. Ja bym teraz dał szansę jakiejś Pani. Panowie dali już nam popalić.Szczególnie Okularnik i Elektryk :D
Zagiel - Nie Lip 03, 2005 13:17

z pań to chyba tylko pani Bochniarz startuje, czytalem, ze jej popracie oscyluje w okolicach 0% co w polaczeniu z bledem statystycznym moze dac jej "cale" 2% poparcia naszego spoleczenstwa, a tym samym - ogromne szane na wygrana ;) a jak sama kantydatka twierdzi - nie ma w zwyczaju brac udzialu w przedsiewzieciach, ktore sie nie udaja, to chyba wypada powitac nowa pania prezydent, nie baczac na brutalna prawde o braku jakiegokolwiek poparcia ze strony spoleczenstwa :)
limnea - Nie Lip 03, 2005 13:28

A aktualna Pierwsza Dama nie chce startować?? :zdziwko: :zdziwko:
Zagiel - Nie Lip 03, 2005 13:56

Pierwsza Dama jest szefowa komitetu wyborczego Cimoszewicza, co ja definitywnie wyklucza z tegorocznych wyborow prezydenckich :)
limnea - Nie Lip 03, 2005 14:13

sorley napisał/a:
Pierwsza Dama jest szefowa komitetu wyborczego Cimoszewicza, co ja definitywnie wyklucza z tegorocznych wyborow prezydenckich

Szkoda. Bardzo ją szanuję :)

Tobi - Wto Lip 05, 2005 23:55

limnea napisał/a:
sorley napisał/a:
Pierwsza Dama jest szefowa komitetu wyborczego Cimoszewicza, co ja definitywnie wyklucza z tegorocznych wyborow prezydenckich

Szkoda. Bardzo ją szanuję :)


Ale czy to wystarczający powód aby oddać na nią swój głos?

Aither - Sro Lip 06, 2005 09:30

limnea Nasza Dama niestartuje ze wzgledu na toczaca sie sprawe jej fundacji... gdzies to tak wyczytalam :) ale jakby startowala i miala sensowny w miare program to wydaje mi sie ze oddalabym na nia glos... a Cimoszewicz jakos mnie nie przekonuje...
trunks - Sro Lip 06, 2005 10:13

Cimoszewicz to aget SB o pseudonimie "Cadex" :P
Jest to zgodne z logiką posła Macierewicza: "jest teczka - jest agent" :)

Piotrulek - Sro Lip 06, 2005 18:15

Tobi napisał/a:
Ale czy to wystarczający powód aby oddać na nią swój głos?



W pewnych kręgach zupełnie wystarczający... :)

Piotrulek - Sro Lip 06, 2005 18:16

trunks napisał/a:
Cimoszewicz to aget SB o pseudonimie "Cadex"



Za dużo wierzysz i oglądasz telewizji... :( :( :(

Piotrulek - Sro Lip 06, 2005 18:19

trunks napisał/a:
aget SB o pseudonimie "Cadex"



Wytlumaczenie jest bardzo proste - pracownicy SB nigdy by nie wiedzieli ja się poprawnie pisze"CADEX" więc twoja teoria jest całkowicie nie możliwa... ;) ;) ;) ;)

Zagiel - Sro Lip 06, 2005 19:42

nawet jesli jest agentem, to co z tego? rozumiem jakby za tym szly konsekewncje, ze np. ludzi na krzesla elektryczne posylal, albo decydowal o inwazji na mazurskie wioski lub dowodzil eksperymentami na ludziach, podobnie jak Belka podpisal instrukcje wyjazdowa jak jechal na stypendium i juz, poza tym jak powiedzial pewien madry czlowiek - teczek naprawde waznych wspolpracownikow SB juz dawno nie ma, bo zostaly od razu zniszczone, a to co jest to sa teczki plotek, ktorze sie rzuca ludziom jak jakies ochlapy, a tacy ludzie jak Macierewicz ciesza sie tym jak - nie przymierzajac - murzyn sreberkiem i lataja po wsi, cali szczesliwi, ze odkryli niby *afere*, to po prostu zalosne i zenujace :kwasny:
trunks - Sro Lip 06, 2005 23:54

Noo dla Macierewicza lustracja jest najważniejszym celem w życiu :). Giertychy zresztą nie lepsze oszołomy :oczami:
Volt - Pon Lip 11, 2005 21:09

sorley napisał/a:
przeraza mnie, ze ktokolwiek w ogole mial ochote oddac glos na pana Kaczynskiego (na braci K. w USA mowia "double trouble" :rotfl:), bo to serio moze byc grozne, ja sie zaczynam bac tego, ze PiS moze wygrac wybory. nie bede ukrywal, ze serce mam czerwone i po lewej stronie, ale to nie dlatego oddam swoj glos (w ogole Iszy raz bede bral udzial w wyborach prezydenckich) na Wlodzimierza Cimoszewicza. Tak sie sklada, ze znam kompetycje prezydenta wynikajace z Konstytucji III RP i ten facet po prostu swietnie sie do tego nadaje, a nie jakis tam popatyczny grubasek, 150cm wzrostu i wyglad... no mniejsza o to. Prezydentem powinien zostac przede wszystkim czlowiek, ktora soba cos prezentuje, na litosc Boga, ten czlowiek ma byc wizytowka Naszego kraju na arenie miedzynarodowej, a ja pana Cimoszewicza uwazam za godnego reprezentanta, bo ta cala reszta to po prostu... szkoda slow.

No, i powiem jeszcze tylko tyle, ze gdyby Wlodek sie nie zdecydowal to moj glos oddal bym na Marka Borowskiego i wg mnie to on powinien byc drugi w rankingu :)


A pan tyminski - jestem za mlody, by pamietac, o co chodzilo z tymi wszystkimi teczkami i w ogole, ale sam czlowiek to mi sie niepowazny wydaje :)


Jest sporo więcej, znacznie poważniejszych powodów, aby ten pompatyczny krudpupel ;-) nie został prezydentem

W największym skrócie cieszę się, że nie jestem mieszkańcem Warszawy - to co on tam wyrabia przechodzi ludzie pojęcie. A raczej powinienem powiedzieć co nie wyrabia, bo inwestycje leżą, po odchudzeniu administracji o 1000 osób zatrudnił ok. 2000 (tyle że z klucza partyjnego), a jego autokratyczne zapędy są aż nadto widoczne.

W dużym skrócie choć temat Gąsiorka jest bardzo szeroki

:-)))

btw:
i jak mam uczulenie na czerwony kolor to cieszę się z kandydowania Cimoszewicza - przynajmniej jeden kandydat, który deklasuje Kaczyńskiego i jest w stanie z nim wygrać

trunks - Pon Lip 11, 2005 22:53

Jest kilku co jest w stanie z nim wygrac (Religa, Tusk) - tak czy owak kaczor nie ma szans :oczami:
Tobi - Wto Lip 12, 2005 08:47

A ja bym powiedział, że ma spore szanse. Ale z kaczorów wolę Donalda :)
Aither - Wto Lip 12, 2005 10:29

oj jakos nie widze tych wyborow normalnie.... :zdziwko:
Piotrulek - Wto Lip 12, 2005 13:49

Aither napisał/a:
oj jakos nie widze tych wyborow normalnie....


Dlaczego nie,przecież wygra Cimoszewicz i po wyborach... :)

Aither - Wto Lip 12, 2005 15:11

Piotrulek nie sadze aby to bylo "po wyborach" nie wiem tez czy to odpowiedni kandydat... ciezko bedzie prawde mowiac
trunks - Wto Lip 12, 2005 20:03

cimoszek bedzie dobrym prezydentem
Aither - Wto Lip 12, 2005 20:57

najpierw niech pozalatwia zalegle sprawy a potem bieze sie za kandydature na prezydenta...
trunks - Wto Lip 12, 2005 23:26

jakie zalegle sprawy :/ ?
Aither - Wto Lip 12, 2005 23:29

emerytura dla gornikow...
trunks - Sro Lip 13, 2005 10:45

A czemu on to ma załatwiać akurat, on i tak nie ma takiej mozliwosci zeby samemu cos zrobic to caly sejm by musial :oczami:
Aither - Sro Lip 13, 2005 12:12

trunks projekt ustawy zostal poparty przez wszystkie partie polityczne za wyjatkiem PO ale KTOS zwleka z procedura legalizacji w sejmie :)
Ischtwan - Czw Lip 14, 2005 01:42

trunks napisał/a:
cimoszek bedzie dobrym prezydentem

:zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
kolejnych pięć lat zmarnowane na sztuczne uśmiechy, uściski dłoni, poklepywania i żadnych konkretów :zly: :kwasny: :znudzony: :zdegustowany:
no cóż, szkoła Kwacha :|

trunks - Czw Lip 14, 2005 10:57

Bo prezydent nie ma duzej władzy wazne zeby dobrze reprezentował kraj za granicą i podpisywał te ustawy które trzeba...
Aither - Czw Lip 14, 2005 11:26

trunks a ktore to sa ustawy "te ktore trzeba" ?
ziutek997 - Czw Lip 14, 2005 13:00

ehh... nawet nie chce mi sie myleć o polityce.... to kosztuje mnie zbyt wiele nerwów ;) ....
Asia_:) - Czw Lip 14, 2005 14:33

no wlasnie

jak Frycek zakladal forum to w odpowiedzi na pytanie: o czym bedziecie gadac nie bylo ani slowa na temat polityki

jejku ale sie porobilo
nie mowie ze to zle
ale do tematu wracajac
jak sie prezydent osmieszy i rzad mu bedzie wturowal to sie na rewolucje bedziemy szykowac nie??

Tobi - Czw Lip 14, 2005 19:56

Ludzie sie zrobili zbyt wygodni, zeby sie szykowac na rewolucje. Misja telewizji publicznej (czyli pranie mózgu) jest wypełniana sumiennie.
trunks - Czw Lip 14, 2005 21:02

Aither napisał/a:
trunks a ktore to sa ustawy "te ktore trzeba" ?


No te ustawy, które są dobre dla państwa i narodu polskiego :oczami:

Aither - Pią Lip 15, 2005 13:22

trunks no ale ktore to sa "dobre dla panstwa" ? skad prezydent ma wiedziec jakie sa dobre a jakie zle ?
ziutek997 - Pią Lip 15, 2005 13:31

Aither napisał/a:
skad prezydent ma wiedziec jakie sa dobre a jakie zle ?


no właśnie..... są w prawdzie różne procedury i specjaliści do tego zatrudnieni ale gdyby prezydent wiedział co jest dobre a co złe dla państwa to nie potrzebny by był ani senat ani sejm.......

tak naprawdę to prezydent ma reprezentować nasz naród... czyli reprezentatywnie wyglądać... posiadać dużą kulturę polityczną i osobistą itd... itp....

dlatego też właśnie np pan Lepper lub pan Giertych nie nadają się na prezydenta choćby uznać że racje które głoszą są jak najbardziej słuszne....
:zdegustowany:

Aither - Pią Lip 15, 2005 13:58

jesli chodzi o reprezentatywnosc to ja bym sie sklaniala faktycznie do Cimoszewicza... ale niestety jako glowa panstwa, ktora ma nim rzadzic to on sie wg mnie nie nadaje...
a co do sejmu i senatu... jak czasem ogladam obrady sejmu to chce mi sie wyc z rozpaczy... takimi (...) sie zajmuja, ze szkoda gadac.... a ludzie nie maja pracy, bieda i zacofanie... no sorry z czym do unii?

Piotrulek - Pią Lip 15, 2005 16:10

Aither napisał/a:
a ktore to sa ustawy "te ktore trzeba"



To są te ustawy ,ktore właśnie"trzeba",a nie te ktorych nie trzeba i postaje maslo,maslane,ale fajne.

Piotrulek - Pią Lip 15, 2005 16:12

Asia_:) napisał/a:
jejku ale sie porobilo
nie mowie ze to zle



Polityka jest integralną częścią życia codziennego,dlatego też te tematy pojawiają się na forum... :) :) :)

Aither - Pią Lip 15, 2005 18:48

Piotrulek hmm jedna ustawa dla Ciebie jest potrzebna a dla mnie ta sama moze byc zbedna... wiec na jakiej zasadzie to polega? od tego ile dostana w lape azeby ja przeglosowac?
trunks - Pią Lip 15, 2005 20:13

jest wiele ustaw ktore są potrzebne, a inne są nawet idiotyczne, reszta jest taka, że trudno jednoznacznie ocenić, ale prezydent od tego ma łeb i doradców, żeby wiedzieć co podpisać a co nie :looka:
Aither - Pią Lip 15, 2005 22:06

trunks a doradcy maja dziurawe kieszenie przez ktore o dziwo zamiast kasa sie sypac to sie "wpycha"
trunks - Pią Lip 15, 2005 23:20

Dlatego najlepiej jest, żeby predydent "miał łeb" a mnie polegał na doradcach, no i powinien otaczać się zaufanymi ludźmi :oczami:
Aither - Sob Lip 16, 2005 12:56

trunks ale co to zaufany czlowiek? widzisz slonko.... to nie takie proste :) czlowiek to istota pazerna :) poza tym w rzadzie powinni byc prawdziwi politolodzy a nie ludzie z "ulicy"
ziutek997 - Sob Lip 16, 2005 12:59

Aither napisał/a:
w rzadzie powinni byc prawdziwi politolodzy a nie ludzie z "ulicy"


zgadzam sie w 100%. Nie potrzebna nam jest władza z ludu tylko specjaliści.... wiele ustaw ma charakter populistyczny i wyrządza tylko więcej strat niż kożyści.... aby tego uniknąć w rządzie muszą znaleźć sie ludzie z wyższym wykształceniem w różnych dziedzinach zycia.

Aither - Sob Lip 16, 2005 13:24

no i tak powinno byc... niestety tylko powinno jak jest zobaczymy w czasie wyborow...
ziutek997 - Sob Lip 16, 2005 13:32

Aither napisał/a:
zobaczymy w czasie wyborow...


No ja niestety raczej najczęściej spotykam się z odmienym zdaniem...
.... ale sądzę że ludzie młodsi myslą już inaczej....

trunks - Sob Lip 16, 2005 14:33

Aither napisał/a:
trunks ale co to zaufany czlowiek? czlowiek to istota pazerna :)"


Oczywiscie, ale niektórzy mają jeszcze jakies zasady moralne i patrzą dalej niz na koniec swojego nosa :/

Aither - Sob Lip 16, 2005 15:41

trunks :) wiesz po naszym rzadzie tego sie nie spodziewaj :)
trunks - Sob Lip 16, 2005 23:37

trudno mi powiedziec - nie znam zadnych posłów, ministrów itd... i nie wiem ilu z nich jest nieuczciwych, bo jak jest jakaś afera to jest to rozdmuchane w mediach i tworzy sie troche złudny, wykrzywiony obraz, bo o tych uczciwych sie nie mówi :/
kisia - Nie Lip 17, 2005 01:15

A co z Tomkiem Lisem :?:
głosowałabym własnie na niego :rotfl:
Miał całkiem dobre wyniki w sondażach, chyba jednak woli zarabiać dużą kasę w Polsacie :(

Aither - Nie Lip 17, 2005 10:02

kisia ano racja cos ucichla jego kandydatura... ale prawde mowiac... lepiej niech siedzi przed kamerami a nie na fotelu prezydenckim...
trunks - Nie Lip 17, 2005 10:43

Tomasz Chytry Lis wybrał jednak kariere gwiazdy TV :oczami:
Piotrulek - Nie Lip 17, 2005 19:03

trunks napisał/a:
Tomasz Chytry Lis wybrał jednak kariere gwiazdy TV



Przynajmniej nikt się go nie czepia,a i kasa dużo lepsza,on ma jeszcze czas na swoje 5 min.

trunks - Nie Lip 17, 2005 20:28

No wlasnie jest jeszcze dosc młody i moze kandydować za 5 lat....jesli oczywiscie nadal bedzie taki popularny :oczami:
Aither - Nie Lip 17, 2005 21:34

ej no nie przesadzajcie... on sie nie nadaje na prezydenta :/
trunks - Nie Lip 17, 2005 23:44

lepiej sie nadaje jak leppery, giertychy, czy nawet kaczynskie :oczami:
Aither - Sro Lip 20, 2005 10:52

I tak Cimoszewicz ma najwieksze szanse ale nie znaczy ze jest odpowiedni, Lis mi nie pasuje na prezydenta jest za bardzo wygadany i wyzwolony... Lepper... coz... nie mam nic do niego jako czlowieka, ale jako polityk nie pasuje mi na stanowisku prezydenta... scena miedzynarodowa to nie kukielkowy teatrzyk, Kaczynski... nie moze nim zostac tylko dlatego, ze ma dziwne podejscie do polityki polsko - niemieckiej... a sorry nie chce miec powtorki z historii.
Ischtwan - Sro Lip 20, 2005 12:16

Aither napisał/a:
dziwne podejscie do polityki polsko - niemieckiej...

to jego podejście??
a ja myślałem, że to Niemcy pier(w)si ;) zaczęli się domagać różnych rzeczy

trunks - Sro Lip 20, 2005 15:05

Tak wina jest po stronie Niemiec i Rosji
Aither - Pią Lip 22, 2005 19:32

ej kurcze nie wyciagajcie brudow... ja wiem ze Kaczynski chce zaplaty za zniszczenie warszawy przez niemcow... ale nie przesadzajmy... to przeszlosc - nie powinni teraz grzebac w 50 letniej historii zeby tylko miec kase... dla mnie to zagranie ponizej godnosci polityka.
Zagiel - Pią Lip 22, 2005 20:03

kaczor nie moze zostac prezydentem bo h t t p;//w w w kaczynskimamalegofiutka.org/ i juz ;)
Aither - Pią Lip 22, 2005 20:13

sorley ech... chyba nie chodzi o to co i kto ma :P
Ischtwan - Sob Lip 23, 2005 07:12

Aither, właśnie że chodzi
tyle że w głowie :]

i dlatego między innymi Cimoszewicz nie może wygrać tych wyborów :]

trunks - Sob Lip 23, 2005 10:51

Cimoszewicz tak czy inaczej wygra patrząc na jego poparcie :oczami:
Ischtwan - Sob Lip 23, 2005 11:27

które w ostatnich sądażach nie wyglądało już tak imponująco w momencie roztrzygania "konkursu" w drugiej turze :D
tam szedł łeb w łeb bez mała z Kaczorkiem :oczami:
nieważne z kim, byle nie On oczywiście Leperów i Giertychów w ogóle nie biorę pod uwagę

trunks - Sob Lip 23, 2005 16:56

ja bym wolał Borowskiego, ale jeśli mam wybierac miedzy kaczorem a cimoszkiem to wole tego drugiego przynajmniej ma prezencje lepsza i zna angielski :oczami:
Aither - Nie Lip 24, 2005 00:58

ech kiepawo widza mi sie te wybory.... stawiam na Cimoszewicza... na pewno wygra...
kisia - Nie Lip 24, 2005 16:43

Pan Cimoszewicz nie jest z mojego punktu widzenia politykiem, na którego zagłosuję,
jak chcecie się troche pośmiać to zapraszam h t t p;//w w w cimoszenko.info/]TUTAJ

Piotrulek - Nie Lip 24, 2005 19:38

Aither napisał/a:
stawiam na Cimoszewicza



Ja też

frohike - Nie Lip 24, 2005 22:11

mi sie Cimoszewicz nie podoba fizycznie
wyglada dolujaco

trunks - Nie Lip 24, 2005 23:16

dołująco to Pawlak wygląda ...i jeszcze jak cos powie :D :rotfl:
Aither - Pon Lip 25, 2005 16:19

no oczywiscie prezencja musi byc... ale wole Cimoszewicza niz Leppera... no sorry ale mnie osobiscie bardziej sie podoba Cimoszewicz - wyglada bardziej powaznie i potrafi sie zachowac... nie ujmuje nic Lepperowi... ale on sie nie nadaje na fotel prezydenta.
cinque - Wto Lip 26, 2005 12:58

kisia napisał/a:
Pan Cimoszewicz nie jest z mojego punktu widzenia politykiem, na którego zagłosuję,

zgadzam się z Kisią :)

Ischtwan - Sro Lip 27, 2005 13:04

czyli także ze mną :D :hyhy:
Aither - Sob Lip 30, 2005 10:18

widzialam sobie dzis przesluchanie pana Cimoszewicza z komisji... coz... nie podoba mi sie to w jaki sposob wyjasnial za czyje pieniadze zostaly kupione akcje... cos mi ten facet kreci... nie podobal mi sie ton wypowiedzi i mieszanie sie w niektorych chwilach... nie bede na niego glosowac...
trunks - Sob Lip 30, 2005 10:36

ja tez nie :oczami:
Piotrulek - Nie Lip 31, 2005 14:09

cinque napisał/a:
zgadzam się z Kisią



Czyli przynajmniej 4 głosy już ma pan Cimoszewicz...cieszę się...

frohike - Nie Lip 31, 2005 14:15

cinque napisał/a:
kisia napisał:
Pan Cimoszewicz nie jest z mojego punktu widzenia politykiem, na którego zagłosuję,

zgadzam się z Kisią

Piotrulek ale one wlasnie na niego nie chca glosowac, czhyba ze ja cos zle jarze

Aither - Nie Lip 31, 2005 14:17

no nie zaglosuja :D :] :)
Piotrulek - Nie Lip 31, 2005 17:52

frohike napisał/a:
ale one wlasnie na niego nie chca glosowac,



Masz rację,w takim wypadku dostanie jeden glos odemnie...

Appo - Nie Lip 31, 2005 18:01

Polityka ... ja tego nie dotykam :P
Asienka - Nie Lip 31, 2005 18:05

Piotrulek napisał/a:
cinque napisał:
zgadzam się z Kisią



Czyli przynajmniej 4 głosy już ma pan Cimoszewicz...cieszę się...


jeszcze ja :)

cinque - Wto Sie 02, 2005 15:49

Asienka odwrotnie :)
nie popieramy pana C. :)

Aither - Wto Sie 02, 2005 20:15

LOL LOL LOL Prokuratura wezmie sie za Pana Kandydata na Prezydenta Cimoszewicza :D :rotfl: :hyhy: no i cooo.. lyso wam ? :D ale se facet nagrabil przed wyborami :D
trunks - Wto Sie 02, 2005 23:58

i tak wygra :looka:
Aither - Sro Sie 03, 2005 10:16

trunks nie bylabym teraz taka pewna :) niestety sprawa PKN Orlen jest glosna :D hehehehe no chyba ze ludzie sa jeszcze bardziej glupsi i stwierdza, ze taka "reklama" ich przyciaga i zaglosuja na niego wlasnie... bleh... :P
trunks - Sro Sie 03, 2005 17:33

on nie ma nic wspolnego ze sprawa PKN Orlen tylko pomylil sie w rozliczeniu podatkowym
Aither - Czw Sie 04, 2005 12:28

trunks :zdziwko: em... no tak Rywin tez pomylil "adresy" no nie ? chyba nie wiesz co mowisz :P poczytaj sobie o tej jego "pomylce"...
trunks - Czw Sie 04, 2005 23:13

wiem o co chodzi z tą pomyłką bo oglądałem przesłuchanie (fajnie sie usmialem z niektorych idiotow w komisji ale to szczegół), on po prostu nie uwzglądnił zysku ze sprzedarzy akcji Orlenu o ile pamietam, no ale wiadomo bylo juz wczesniej ze je ma bo tego nie ukrywal :/
Aither - Pią Sie 05, 2005 06:44

no nie bardzo... podaje sie stan koncowy z grudnia a on podal z kwietnia... w grudniu jeszcze akcje nalezaly do niego bo je sprzedal w przelomie stycznia/lutego... wiec powinien wykazac pakiet akcji orlenu a nie ze nie "uwzglednil" ich dochodu bo wtedy go nie bylo... nie widze tutaj "pomylki"
trunks - Pią Sie 05, 2005 17:19

ale on sie pomylil bo myslal ze ma podac stan aktualny a nie z 31 grudnia, no i co to ma z aferą orlenu ? :oczami:
Piotrulek - Pią Sie 05, 2005 21:24

Aither napisał/a:
ze nie "uwzglednil" ich dochodu bo wtedy go nie bylo... nie widze tutaj "pomylki"



Ta sprawa i tak nie bedzie miala nic wspólnego z jego zwycięstwem,przypomnijcie sobie jak przed pierwszą wygraną Kwaśniewskiego,udowodnili mu,że nie ma wyższego wykształcenia tylko średnie i że tym samym oklamał elektorat i co z tego...kto mial na niego glosować to zaglosował,ja też i cieszylem się z tego,że mój Prezydent ma takie samo wyksztalcenie jak ja... :) :) :)

Aither - Nie Sie 07, 2005 00:51

trunks bo to byly akcje PKN-u ?

Piotrulek nie ma wplywu... ale ja juz na niego nie zaglosuje...

ziutek997 - Nie Sie 07, 2005 00:59

eh.... bez przesady po nocy o polityce?? a potem dziwne że się źle spi lub ksiakaś bezsennośc :zdziwko:
Aither - Nie Sie 07, 2005 01:02

ziutek997 no ale pomysl... chcialbys aby czlowiek, ktory cos kreci za bardzo... mial byc prezydentem ? przeciez to nie dopuszczalne i to jeszcze prokurator... wiedzial co i jak od strony prawnej
ziutek997 - Nie Sie 07, 2005 01:06

nie wypowiadam się na tematy polityki :) tymbardzije o tej porze...
Aither - Nie Sie 07, 2005 01:11

ja mam to do siebie ze o tej porze najlepiej sie gada o polityce :D
ziutek997 - Nie Sie 07, 2005 01:13

o polityce to najlepiej gada sie po wódce....
Aither - Nie Sie 07, 2005 01:14

ziutek997 ooooo taaaak :D ale wtedy to ja usypiam w mgnieniu oka i nici z gadki o polityce :D
trunks - Nie Sie 07, 2005 13:47

Aither napisał/a:
trunks bo to byly akcje PKN-u ?


kazdy se moze kupic je na gieldzie, a co to ma wspolnego z zatrzymaniem prezesa Modrzejewskiego ?

Ischtwan - Pon Sie 08, 2005 08:07

Piotrulek napisał/a:
że tym samym oklamał elektorat

:orany:
Piotrulek napisał/a:
i co z tego

:zdziwko: :rotfl: :rotfl:
no tak, ważny jest przecież tylko kolor
czerwony :zdegustowany:

bocianu - Pon Sie 08, 2005 08:13

ja na czerwonym nie przechodze :)

podobno tusk poszedl w notowaniach do góry...
a tak naprawde to nie widze ani jednego
kandydata na ktorego mogłbym glosowac
bez zastrzezen i bez wrazenia ze zrobilem
cos wbrew sobie....

niestety...

Piotrulek - Pon Sie 08, 2005 21:25

bocianu napisał/a:
naprawde to nie widze ani jednego
kandydata na ktorego mogłbym glosowac



To tak samo jak 90% uprawnionych do glosowania,ale fajnie będzie po wyborach,usiąśc przed telewizorem lub z kumplami w pubie i narzekać na tego ktory zostanie prezydentem,no nie??To całkowicie po Polsku... :) :) :)


Ischtwan napisał/a:
przecież tylko kolor
czerwony



co ma kolor wspólnego z rzeczywistością,zaglosuj na zielony i co z tego bedziesz mial???

trunks - Pon Sie 08, 2005 23:05

czarne jest czarne, biale jest biale, a czerwone jest be :P
Ischtwan - Wto Sie 09, 2005 08:01

Piotrulek napisał/a:
zaglosuj na zielony i co z tego bedziesz mial

szczerze to wolałbym niebieski, czarny też ;)

Aither - Wto Sie 09, 2005 11:03

ech.... kolorami? co to przedszkole ? :P
"wybierz kwadracik o kolorze czerwonym z tlumu kwadracikow o roznym kolorze" O_o :zdziwko:

Ischtwan - Sro Wrz 14, 2005 22:34

w dniu dzisiejszym poczułem prawdziwą ulgę :oczami:
swoją drogą miałem kiedyś kolegę, który zawsze wycofywał się pogniewany z różnych rozgrywek jeśli tylko zwycięstwo oddalało się zbytnio. Gdy szala zwycięstwa przechylała się ponownie na korzyść (pozostawionych kompanów) wracał z podniesioną głową (brakowało wtedy zwolnionego tempa i muzyki a la Rambo) - ten kolega miał wtedy he he 14 lat
panu Cimoszewiczowi już podziękujemy :D

Aither - Sro Wrz 14, 2005 22:37

WIEDZIALAM :D hahahahahaaaa to teraz bedzie istna parodia :D
LePPer na prezydenta !!! :D

trunks - Sro Wrz 14, 2005 23:20

Cimoszewicz zochował sie jak gówniarz...godząc sie na kandydowanie wiedział w jakim kraju żyje i mógł spodziewać sie tego typu ataków na jego osobę. A to jak zakonczyl, ze "nie widzi nikogo godnego oprócz siebie" to juz przesada, mógł sobie to podarować, bo obniża w ten sposób frekwencje w wyborach.
Jedna rzecz mnie teraz ciekawi - na kogo bedą głosować ludzie z SLD :] ? . Hehe na Borowskiego napewno nie, myśle, że raczej na Tuska, choć tak sie z nim różnią...niezly paradoks bedzie :oczami:

Aither - Czw Wrz 15, 2005 10:43

trunks, no niestety :) ja sie zastanawiam czy przypadkiem w ogole dojdzie do drugiej "rundy" :) Czy Cimoszewicz zle postapil... uwazam, ze nie. Moim zdaniem to bylo bardzo odwazne posuniecie a jego "koncowe" slowa nie na miejscu - to fakt. Jednak uwazam, ze nie musial sie tak "ukrywac" z tymi akcjami... wiedzial, ze ma z tym wszystkim namieszane to jeszcze chcial zostac prezydentem... a wiadomo ze kazdy kandydat jest filowany od stop po konto bankowe :) po porstu byl zbyt pewny siebie :) i to go zgubilo :)
Admike - Czw Wrz 15, 2005 11:58

Ludzie przetrzymajcie jakoś te wybory i następne.Niestety mam (w tym wypadku) "dopiero" 28 lat,więc nie mogłem kandydować... :rotfl: :D ale kto wie,co będzie za kilka lat... :D :rotfl:
Aither - Czw Wrz 15, 2005 18:29

Admike, moj glos masz jak w banku :)
Piotrulek - Czw Wrz 15, 2005 19:32

Aither napisał/a:
moj glos masz jak w banku



ja też zaryzykuję i zaglosuję... :D :D :D

Aither - Czw Wrz 15, 2005 22:09

ADMIKE na prezydenta !!!
kobi - Czw Wrz 15, 2005 22:26

Ale i tak Balcerowicz musi odejść :rotfl:
Szamanka - Czw Wrz 15, 2005 22:41

Admike, masz moj glos...nawet tysiace glosow :D
Aither - Czw Wrz 15, 2005 22:44

Szamanka, co Ty opowiadasz moze tylko jeden oddac :P
Szamanka - Czw Wrz 15, 2005 22:47

Aither, ale Dzki Zachod to wielkia pustynia ;) ma sie znajomych :P
Aither - Czw Wrz 15, 2005 22:51

no chyba ze tak :) ale uwazam ze Admike to by zrobil furore w polityce :D
Admike - Pią Wrz 16, 2005 07:43

widzę,że Aither,Szamanka i Piotrulek będa na mnie głosowali tak więc wielkie dzięki i chwała Wam za to :padam:

musimy kiedyś razem usiąść i obmyślić pożądny program.Popatrzie: moja kampania to byłaby też idealna reklama forum... :hyhy:

Aither - Pią Wrz 16, 2005 11:23

tak to byloby cos :] a za jakies kilka lat sie okaze ze serio Adas na prezydenta kandydature sklada :D LOL nie moge :rotfl: :hyhy: :rotfl:
trunks - Pią Wrz 16, 2005 14:35

OT
Tomachos - Czw Wrz 22, 2005 18:13

Wracając do tematu :hyhy:

biorąc pod uwagę najnowszy sądażyk Cbs czy Cobosu czy innego Ckaemu, tak czy siak będziemy żyli w Kaczogrodzie :D

Mnie się to podoba ze względu na moje nazwisko :super:

Fenix - Czw Wrz 22, 2005 18:16

:hurra:
ziutek997 - Czw Wrz 22, 2005 18:25

Tomachos, nawet nie strasz... :|
Tomachos - Czw Wrz 22, 2005 18:40

Kaczorki potworki, nie są chyba takie straszne:P ??
michalinski - Czw Wrz 22, 2005 19:22

Mam wrażenie, że przez ten klan powstanie jakiś akwen wodny w Gliwicach albo dostaniemy dotacje unijne na ochronę dzikich kaczek :P
ziutek997 - Czw Wrz 22, 2005 19:28

Cytat:
Kaczorki potworki, nie są chyba takie straszne:P ??


nie komętuje... bo szkoda mojego zdrowia... a zresztą każdy ma prawdo do swojego zdania :) :kijemgo:

trunks - Czw Wrz 22, 2005 22:47

Ja głosuje na SDPL, bo to rozsądni ludzie i doświadczeni politycy i zachęcam wszystkich do oddania na nich głosu.
Tomachos - Czw Wrz 22, 2005 23:19

Kod:
Ja głosuje na SDPL, bo to rozsądni ludzie i doświadczeni politycy i zachęcam wszystkich do oddania na nich głosu.


Ta i to oni by rządzili tym krajem gdyby nie "Solidarność" i koniec komunizmu.

Może jak bys dostał milicyjną pałą 25 lat temu, to chciałbys cos zmienić!!

pozdrawiam!!

darkenstein - Czw Wrz 22, 2005 23:48

WYBORY MAM W (...) JAK I ZRESZTA TEN CALY (...) RZAD "BANDA H... Z CHECIA ZYSKU!!!!!!!!!!!!!!!!! :dobani:
kobi - Pią Wrz 23, 2005 08:19

Tomachos napisał/a:
Może jak bys dostał milicyjną pałą 25 lat temu, to chciałbys cos zmienić!!

Mówisz tak jakbyś żył w tamtych czasach... :| Znasz to TYLKO z opowieści. Równie dobrze nie głosujmy na prawicę bo okradała Polskę i była zamieszana w mnóstwo afer (jak zresztą każda opcja polityczna w tym kraju). Ale wśród każdego ugrupowania są ROZS?DNI ludzie. Nie generalizujmy bo wtedy na nikogo byśmy nie mogli głosować...

Piotrulek - Pią Wrz 23, 2005 09:00

Tomachos napisał/a:
Może jak bys dostał milicyjną pałą 25 lat temu, to chciałbys cos zmienić!!



ja dostałem pałą i bylem całkowicie mokruteńki z armatek wodnych,około 26 lat temu podczas demonstracji pod pomnikiem Mickiewicza w Gliwicach,jak mnie pamięć nie myli to bylo w maju,po mszy w kościele św.Piotr i Pawła i rownież jestem sympatykiem SDPl kilka pał na plecy i kilka wiaderek wody nie powinno zmienić podejścia do czegokolwiek... :hurra: :hurra: :hurra:

trunks - Pią Wrz 23, 2005 17:37

Borowski tez bral udzial w demonstracjach studenckich i byl represjonowany
kisia - Pon Wrz 26, 2005 00:52

no i po pierwszych wyborach, jestem zszokowana frekfencją :mad: :zly: :zdegustowany: :kwasny:
Frycek - Pon Wrz 26, 2005 00:56

coz frekwencja nie za bardzo...34 % , a reszta ludzi?
pewnie w pracy siedzieli i nie mieli czasu isc,abo im sie nichcialo.
Ja osobiscie bylem razem z zona i oddalismy glos.

Piotrulek - Pon Wrz 26, 2005 08:52

Frycek napisał/a:
Ja osobiscie bylem razem z zona i oddalismy glos.




nie wyobrasżam sobie,abym nie mógl skorzystać z przysługującego mi prawa,oczywiście też bylem i glosowalem na ......jednym słowem przegralem :dobani: :dobani:

MajkeL - Pon Wrz 26, 2005 09:21

Chizes, Samoobrona na 3 miejscu !!! :przestraszony:
trunks - Pon Wrz 26, 2005 14:30

Tak to jest jak jest niska frekwencja to takie partie jak LPR czy Saoobrona sie dostają do sejmu, bo najwieksza frekwencja była wśród emerytów :zdegustowany:
Wielu rozsądnych ludzi olało wybory, bo założyli, ze i tak nic to nie zmieni. W sumie mają troche racji, ale jakby wszyscy sie zebrali i poszli to by tak nie było.

Gmeras - Pon Wrz 26, 2005 14:34

Niech te osoby później nienarzekaja jak niegłosowali to ich problem :]
Piotrulek - Pon Wrz 26, 2005 14:40

Cytat:
Wielu rozsądnych ludzi olało wybory, bo założyli, ze i tak nic to nie zmieni. W sumie mają troche racji, ale jakby wszyscy sie zebrali i poszli to by tak nie było.



skoro rozsądek to bojkotowanie wyborow,to nie pisz co by było gdyby było... :) :) :)

cinque - Sro Wrz 28, 2005 12:28

trunks napisał/a:
Wielu rozsądnych ludzi olało wybory, bo założyli, ze i tak nic to nie zmieni.

rzeczywiście, zdumiewający przejwa rozsądku :rotfl:

trunks - Sro Wrz 28, 2005 14:35

no wiem - do konca nie są rozsądni. Mi chodziło o to, ze są rozsądni pod względem poglądów politycznych, tylko są małej wiary, ze mogą coś zmienić. Ale jak tu sie nie dziwic, jak znowu do sejmu weszła Samoobrona jako 3-cia partia i LPR, a nie weszły chociazby SDPL czy Demokraci, które to partie są napewno o niebo lepsze od tych dwoch co weszły :zdegustowany:
cinque - Sro Wrz 28, 2005 15:49

trunks napisał/a:
Ale jak tu sie nie dziwic, jak znowu do sejmu weszła Samoobrona jako 3-cia partia i LPR, a nie weszły chociazby SDPL czy Demokraci, które to partie są napewno o niebo lepsze od tych dwoch co weszły



hmm, kwestia przykładów dyskusyjna jak dla mnie :)
"na pewno" raczej na pewno nie powiedziałabym :)
raczej, że wszyscy są siebie warci
a rozsądek w kwestiach politycznych, moim zdaniem, zdecydowanie zawodzi

kobi - Sro Wrz 28, 2005 20:49

Ludzie nie rozumieją zasad demokracji :/ Za każdym razem tłumaczę ojcu dlaczego ma isć na wybory i za każdym razem jest to samo: "i tak będzie co ma być, ja sam nic nie zmienię" :/ A ludzi myślących w ten sposób są tysiące :/
Piotrulek - Sro Wrz 28, 2005 20:55

kobi napisał/a:
ludzi myślących w ten sposób są tysiące



i to jest najbardziej przykre z calych tych wyborow.Ostatnio czytalem krótki artykuł,że jednemy z senatorów brakowało tylko 500 głosów aby znowu wszwedl do senatu,wystarczy sobie wypbrazić,że to tylko 500 twoich tatusiów... :dobani: :dobani: :dobani:

Czarnulka - Sro Wrz 28, 2005 22:13

Ja tych ludzi,którzy nie idą nie rozumiem :/
Niech już nie głosują,a chociaż wypełnią tą kartkę papieru i wrzucą do urny!
Będzie frekwencja,a nikt im nie karze głosować!! :/
Inne państwa patrzą się potem na nas jak na zacofańców jak widzą ile ludzi chodzi na głosowania :/

darkenstein - Sro Wrz 28, 2005 22:26

=CzArNuLkA= napisał/a:
Inne państwa patrzą się potem na nas jak na zacofańców jak widzą ile ludzi chodzi na głosowania

moze by sie tak ktos zastanowil dlaczego ci ludzie nie poszli na wybory ???
ja osobiscie nie bylem i jestem z tego dumny ze nie glosowalem na zadnego z tych ludzi.

trunks - Sro Wrz 28, 2005 23:26

darkenstein napisał/a:
jestem z tego dumny ze nie glosowalem na zadnego z tych ludzi.

jeśli zakładasz, że kazdy z nich jest zły to napewno nie masz racji, tylko problem w tym, zeby odróżnic tych zlych od dobrych, co jest dosc trudne, bo przeciez nie znamy tych ludzi osobiscie :/

Czarnulka - Czw Wrz 29, 2005 06:53

darkenstein, ale mi nie chodzi,żebyś zagłosował na jakiegoś kretyna skoro nie chcesz.
Ale następnym razem idź,wypełnij ten papierek imieniem i nazwiskiem i nie głosując wrzuć do urny! będziemy miesli przynajmniej wyższą frekwencję,a Ty nie zrobisz sobie źle i nie zagłosujesz.

Dorotka - Czw Wrz 29, 2005 07:44

=CzArNuLkA=, no bo jeżeli chodzi o demokrację to jesteśmy troche zacofańcy :( a tego papierka to może lepiej niech darkenstein nie wypełnia imieniem i nazwiskiem bo przy takiej frekwencji to jeszcze się okaże że zagłosował sam na siebie i to wystarczyło żeby został posłem albo prezydentem ;)
Czarnulka - Czw Wrz 29, 2005 13:41

Dorotka,
Dorotka napisał/a:
a tego papierka to może lepiej niech darkenstein nie wypełnia imieniem i nazwiskiem bo przy takiej frekwencji to jeszcze się okaże że zagłosował sam na siebie i to wystarczyło żeby został posłem albo prezydentem

:rotfl:
No własnie,jesteśmy zacofańcy :znudzony: Ale ja naprawdę nie rozumiem...czy ludziom nie zależy na tym,żeby dobrze wypaść w Europie/na świecie? :/
No cóż szkodzi iśc na chwile i przypomnieć sobie( ;) )jak się pisze? :/

trunks - Czw Wrz 29, 2005 14:33

w wiadomosciach mowili, ze frekwencja byla u nas na poziomie Kirgistanu i Nigeri
Czarnulka - Czw Wrz 29, 2005 14:34

Super :/ :zdegustowany:
Piotrulek - Czw Wrz 29, 2005 15:53

trunks napisał/a:
frekwencja byla u nas na poziomie Kirgistanu i Nigeri



jaki poziom intelektualny państwa ,taka frekfencja na wyborach.Włąśnie frekfencja jest zwieciadlem nastrojów w państwie,szkoda,że ci goniący do sławy i wladzy tego nie wiedzą lub nie widzą...wstyd... :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:

darkenstein - Pią Wrz 30, 2005 23:40

nic nie bede tu pisal bo wybory mam gdzies ,rzad, i jak wypadniemy w uni skonczyla sie moja cierpliwosc ile mozna czekac zeby w tym kraju bylo lepiej ??? kiedy bedzie mozna normalnie prowadzic jakis interes bez jakichkolwiek kombinowania , lapowek i oszustw , kiedys czytalem ze polska jest bardzo silnym gospodarczo krajem , zaden kraj na swiecie nie bylby w stanie wytrzymac tego co sie tu dzieje nawet przez rok a my juz 15 lat ciagniemy poprostu fenomen gospofdarczy :D jak juz mowilem banda huji z checia zysku to tyle jesli chodzi o nasz rzad dziekuje .
Piotrulek - Sob Paź 01, 2005 09:10

darkenstein napisał/a:
dziekuje .

:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

trunks - Sob Paź 01, 2005 13:32

darkenstein, chyba przesadzasz troche
Major - Sob Paź 01, 2005 14:12

Jak Kaczynski wygra jeszcze wybory to ja juz dla tego kraju przyszlosci nie widze :| PiS wtedy wejdzie w koalicje z LPR`em i jeszcze pewnie jakąś idiotyczną partią i zaczną sie robić jaja. Jeśli Tusk wygra to może sie troche poprawi, bo polityka PO i PiS`u bedzie musiała się pokrywac i jeszcze to jakoś widze. Co do innych partii raczej nie bede sie wypowiadal i tak obecnie nie ma to sensu.
ziutek997 - Sob Paź 01, 2005 15:37

Major, święte slowa.. jak Kaczydziub... będzie prezentem to ja się z mostu rzucę chyba albo emigruję... do indochin... :|
Piotrulek - Sob Paź 01, 2005 17:25

Major napisał/a:
PiS wtedy wejdzie w koalicje z LPR`em



nie mówi się PiS tylko PiSiory... ,a każdy chop wie co to jest i ma pisiora

trunks - Sob Paź 01, 2005 23:24

mówi się tez PiSuary :oczami:
darkenstein - Sob Paź 01, 2005 23:42

trunks, nie przesadzam zal mi tylko tych naiwniakow ktorzy mysla ze cos zmienia ale ku waszemu zdziwieniu pojde w niedziele na wybory i bede sie zastanawial co wypic piwo czy wodke :D :rotfl:
darkenstein - Sob Paź 01, 2005 23:43

Piotrulek, dzieki za poparcie jak zaloze partie to mam juz jeden glos :)
Piotrulek - Nie Paź 02, 2005 11:40

darkenstein napisał/a:
partie to mam juz jeden glos



myślę,że oprócz glosu jakaś fucha mi się przytrafi,na przyklad przewodniczący partii...

kobi - Nie Paź 02, 2005 13:15

Ja po tych wyborach spadam za granicę :rotfl:
ziutek997 - Nie Paź 02, 2005 13:18

kobi, nie uciekaj... przecież nie zostawisz nas samych z tym g***em :?: :?: :?: :kwasny:
darkenstein - Nie Paź 02, 2005 15:02

ziutek997, :ok:
Piotrulek, masz to jak w banku , rozkradniemy do konca ten kraj i wyjedziemy na czarny lad :D :rotfl: , w tym kraju juz nic nie da sie zrobic :(

Piotrulek - Nie Paź 02, 2005 15:08

darkenstein napisał/a:
rozkradniemy do konca ten kraj i wyjedziemy na czarny lad



to się trzeba mocno spieszyć,bo oprocz Â?mieci i odpadow wiele nie zostalo do wzięcia.. :D

Major - Nie Paź 02, 2005 16:01

darkenstein napisał/a:
w tym kraju juz nic nie da sie zrobic :(


Jak takie teksty widze to żal mi się robi. Polska młodzież nadzieją dla kraju :|
Bez urazy, ale lepiej niech ludzie z takim podejsciem wyjezdzaja jak najdalej, bo wtedy to na serio nie widze szans na lepsze czasy.

Piotrulek - Nie Paź 02, 2005 16:04

Major napisał/a:
Polska młodzież nadzieją dla kraju



sprawdż frekfencję wyborcz?? wÂ?ród tej mlodzieży(w oparciu o szacunki COBOS),a potem pogadamy o tej nadzieji dla tego kraju... :( :( :(

Major - Nie Paź 02, 2005 16:08

Piotrulek ja wiem jak jest bo mam wielu znajomków. Wiem jednak, że jestem dość patriotyczny i boli mnie to bardzo kiedy wszyscy tylko narzekaja jak jest, ale nigdy nic nie robia zeby poprawic co jest złe. Wręcz sami jeszcze ten kryzys poglebiaja. ?atwo jest być optymistą kiedy jest dobrze, a może nawet zbyt łatwo. Zresztą dla mnie potwierdzeniem tego, że polacy lubią żyć w problemach jest jak dotąd każdy wybór poszczególnych partii w ubiegłych i częściowo w tych wyborach. Może kiedyś nareszcie ten "ciemnogród" przejży na oczy czego sobie i innym życze.
Piotrulek - Nie Paź 02, 2005 16:33

Major napisał/a:
ja wiem jak jest bo mam wielu znajomków



twoi znajomkowie to nie wszyscy uprawnienie do głosowania(a szkoda),natomiast jeÂ?li poczytałbyÂ? moje poprzednie posty to dowiedzialbyÂ? się ,że ja również bardzo emocjonalnie i patriotycznie podchodzę do tego kraju,tego państwa,ale prawd?? nieodpart?? jest rownież to co pisze darkenstein,bo nie jest państwem normalnym kraj,w ktorym zamiast uczciwej pracy,trzeba kombinować,aby żyć na poziomie bezrobotnego w innych państwach,a do wladzy co chwilę dostaj?? się kompletnie nie przygotowani do tego pseudo politycy...ciebie i mnie różni jedno pokolenie,czyli 20 lat i przez te 20 lat nic w tym państwie się nie dzialo oprocz jego rozkradania... :( :(

Major - Nie Paź 02, 2005 16:41

Te pierwsze moje zdanie źle napisałem tzn przez przeskok myślowy nie dokończyłem go. Chciałem tam napisać, że właśnie wielu moich znajomków patrzy obecnie na polske pod kątem "jak stąd najszybciej spierdolić".
Z drugiej strony to że tak musimy kombinować i starać się otrzymać swoje w tak trudny sposób przyczynia się do tego, że Polacy za granicą są naprawde obrotnymi ludźmi (i nie mam tu na myśli tej złej części populacji). Wszędzie się słyszy, że Polak potrafi, że jego prace cenią. Niestety bolączką tego kraju jest to że cenią go poza granicami. Chciałbym doczekać czasów kiedy to będzie u nas dobrze i naprawde bardzo w to wierze, że tak będzie :!:

ziutek997 - Nie Paź 02, 2005 18:16

Ja także sądzę że jestem patriotą a za granicę nie chcę wyjechać chyba że zostanę do tego zmuszony... nie mam zamiaru nigdzie uciekać.... I rozumiem wszystkie racje... ale tak naprawdę jak narazie nie zapowiada się że będzie lepiej... dlatego jedyne co nam zostaje to ironiczne nabijanie naśmiewanie i nażekanie... gdybyśmy byli zadowoleni to nikt by nie dążył do zmian. A to że nie ma juz co rozkradać to akurat są święte słowa... nawet tory kolejowe zaczeliu już zwijać... zostało sprzedane wszystko co tylko nadawało się do sprzedania :P :looka:
Piotrulek - Nie Paź 02, 2005 20:40

ziutek997 napisał/a:
sądzę że jestem patriotą

Â?wietnie to jest nas już 3 calkiem dobre pocz??tki,już kiedyÂ? założyłem taki temat o patriotyżmie,warto poszukać i poczytać,zapraszam... :D

kobi - Nie Paź 02, 2005 20:46

Piotrulek napisał/a:
to jest nas już 3 calkiem dobre pocz??tki

A mnie policzyłeś? ;) Moze założymy jakieś ugrupowanie i wystartujemy w następnych wyborach? ;)

ziutek997 - Nie Paź 02, 2005 20:50

kobi, ja do polityki się nie mieszam... bo polityka jest jak taplanie w blocie i każdy się musi wybrudzić..... a mi na tym nie zależy... polityka to śmierdzący interes...
Piotrulek - Nie Paź 02, 2005 21:31

kobi napisał/a:
wystartujemy w następnych wyborach?

dlaczego nie im więcej Â?wiatłych i bystrych umysłów to szanse s?? większe,przynajmniej żaden z nas nie jest skażony złodziejstwem i korupcj??(mam tak?? nadzieję)

Major - Nie Paź 02, 2005 21:39

Jak dotąd żyłem uczciwie, ale pokusy bywają trudne do odparcia. Chyba bym się do polityki nie nadawał. Ja nie lubie się kłócić kiedy ktoś za wszelką cene wpiera mi że się myle a tak nie jest. Nasza Polska polityka tak właśnie wygląda. Ludzi próbujących coś poprawić piętnuje się i może stąd wiele problemów. Tak samo działa policja.
darkenstein - Nie Paź 02, 2005 21:47

ja troche bym chcial sie potaolac w tym blocie za 20 tys. miesiecznie :D
Gmeras - Nie Paź 02, 2005 22:02

To jest nas 5 :)
darkenstein - Nie Paź 02, 2005 22:06

dobrze nam idzie :D nie sadzicie ze czas juz wypic ??? :D
ziutek997 - Nie Paź 02, 2005 22:09

darkenstein napisał/a:
nie sadzicie ze czas juz wypic


tak jak na przyszłych polityków przystało :) Tylko nic taniego... :P wprawiajmy się :)

Czarnulka - Nie Paź 02, 2005 22:29

O zgrozo dla kobiet jeśli darkenstein doczepił by się do rządzenia krajem ;) :P
darkenstein - Nie Paź 02, 2005 23:29

ziutek997, pewnie co sobie zalowac i truc sie byle gownem no i mysle ze panienki tez jakies zaprosimy :D
darkenstein - Nie Paź 02, 2005 23:31

=CzArNuLkA=, oj mylisz sie kobiety zawsze stawiam na pierwszym miejscu , lubie sobie popatrzec na wasze tyleczki :P
Aither - Nie Paź 02, 2005 23:32

ladnie ladnie... pijanstwo w polityce? jeszcze tego nie widzialam... :cisza:
Major - Nie Paź 02, 2005 23:33

darkenstein masz dobry sposob na nabijanie sobie licznika :D
Post pod postem. To sie nazywa polityka.

Aither - Nie Paź 02, 2005 23:34

:krzeslem: jestescie gorsi ode mnie... juz mi tu wracac do Pana prezydenta :P a nie o imprezach mi tu gadac :P
darkenstein - Nie Paź 02, 2005 23:56

Major, :D zawsze mam klopoty z forum i jego dzialaniem to cytowanie i cala reszta gubie sie w tym pisze i tyle a ilosc postow nie patrze na to jedyna osoba ktora mi mowi ile ich mam to kisia ta to ma wszystko pod kontrola :D
Dev - Pon Paź 03, 2005 00:02

dzisiaj koles w szkole powiedzial.....glosujcie na Leppera, w Polsce i tak juz lepiej nie bedzie, ale przynajmniej moze byc wesoło :rotfl: :rotfl: :hyhy:
Fenix - Pon Paź 03, 2005 03:42

:hyhy: Te wybory to jedno wielkie pośmiewisko..... :hyhy:
Admike - Pon Paź 03, 2005 08:14

ja bym tam wolał,żeby z dwojga złego wygrał donald,bo bede się mógł pochwalic,że mam autograf prezydenta z dedykacją zdobyty osobiście :D
Major - Pon Paź 03, 2005 11:33

Dev napisał/a:
dzisiaj koles w szkole powiedzial.....glosujcie na Leppera, w Polsce i tak juz lepiej nie bedzie, ale przynajmniej moze byc wesoło :rotfl: :rotfl: :hyhy:


Tylko pogratulować inteligencji temu panu.

Gmeras - Pon Paź 03, 2005 13:15

Ale leper to co deklaruje to by wiekszosc zrobil ;D a najwiecej to by chyba swoja filozofie publicznie wypowiadał
trunks - Pon Paź 03, 2005 13:54

daj spokój leper to zwykły smiec
Czarnulka - Pon Paź 03, 2005 16:02

trunks, nie powinno się tak mówić...możesz kogoś urazić.
Po prostu nie lubisz i tyle.

trunks - Pon Paź 03, 2005 17:56

ale takie jest moje zdanie o tym panu
Piotrulek - Pon Paź 03, 2005 17:57

trunks napisał/a:
takie jest moje zdanie o tym panu



i masz do tego całkowicie prawo,nawet gloÂ?no mówić...jest wolnoÂ?ć słowa i wyznania... :super:

Czarnulka - Pon Paź 03, 2005 17:59

Ale trzeba mieć granice dobrego smaku...
Piotrulek - Pon Paź 03, 2005 18:04

=CzArNuLkA= napisał/a:
granice dobrego smaku...



dobry smak w tej kwestii jest czyst?? teori??,gdyż,każdy ma swojego kandydata i wroga wsrod chętnych na stanowisko prezydenta... :)

Czarnulka - Pon Paź 03, 2005 18:11

Piotrulek napisał/a:
wroga

A jaką krzywdę Ci zrobił,ze jest Twoim wrogiem?

Piotrulek - Pon Paź 03, 2005 18:46

=CzArNuLkA= napisał/a:
Twoim wrogiem



nie zgadza się z moimi oczekiwaniami,pragnieniami,nadziejami i moim Â?wiatopogl??dem,dlatego jest wrogiem,moim wrogiem jest właÂ?nie między innymi Lepper,gdyż stworzona przez niego bojówka zwana Samoobron??,jest miejscem spotkań fanatyków zla,prostactwa,czereÂ?niactwa,wiochy i głupoty,zaznaczam,że mówić to"przestudiowałem"ich statut i na jego to podstawie mogę tak z peln?? odpowiedzialnoÂ?ći?? stwierdzić... :D

Major - Pon Paź 03, 2005 19:07

Lepper to akurat jest wróg dla całej polski, dla naszej polityki i naszej ekonomii. Wróg którego jak duza czesc Polaków popiera. Lepper to taki Chłopicki (tylko sam nie wiem, który gorszy). Ten koleś samym swoim istnieniem mąci w głowach ludzkich jak o. Rydzyk, ale to już inna historia :D
Piotrulek - Pon Paź 03, 2005 19:12

Major napisał/a:
ludzkich jak o. Rydzyk,


masz rację gorszych bałwochwalcó w jak Rydzyk i Jankowski to wÂ?rod klech nie ma,.Jezu widzisz i nie grzmisz... :niepewny: :niepewny:

ziutek997 - Pon Paź 03, 2005 20:27

Piotrulek napisał/a:
.jest wolnoÂ?ć słowa i wyznania...


masz rację :) Ale nie wolno pod pretekstem swojej wolności ograniczać wolnośći innych ludzi ( w tym wypadku pana Leppera ) :znudzony:

Według mie pan Lepper jest fatalnym politykiem i dopuszczenie kogoś takiego do władzy byłoby katastrofą :/ :zdegustowany:

Piotrulek - Pon Paź 03, 2005 20:29

ziutek997 napisał/a:
dopuszczenie kogoś takiego do władzy byłoby katastrofą



dlatego trzeba iÂ?ć na wybory i głosować przeciw Lepperowi ... :D :D

ziutek997 - Pon Paź 03, 2005 20:33

Piotrulek, spokojna głowa ja idę :D
Czarnulka - Pon Paź 03, 2005 20:36

Ja nie mówię,ze popieram Leppera,bo polityką interesuję się narazie tyle co nic.
Może nie polityka a naszymi polskimi politykami.Mi już po prostu brak na nich słów...
Ale nikogo nie oczerniam :]

Piotrulek - Pon Paź 03, 2005 20:47

=CzArNuLkA= napisał/a:
Ale nikogo nie oczerniam



ja również nie oczerniam tylko jako wyborca mowię głoÂ?no o swoich pogl??dach...mam do tego prawo... :hurra: :hurra: :hurra:

Czarnulka - Pon Paź 03, 2005 20:52

Ale ja nie mówię,ze nie masz prawa.Ty tylko wszedzie "mam prawo,mam prawo".Wszyscy znają to już zapewne na pamięć.Ale troche...taktu.
Major - Pon Paź 03, 2005 20:55

Taktu tak tu miło, że się Wam w głowach od wyborów przewróciło :D
Ehh temat polityki zawsze wzbudza u Polaków tyle emocji...

darkenstein - Pon Paź 03, 2005 23:03

wole emocje innego rodzaju niz wyborcze :)
trunks - Pon Paź 03, 2005 23:45

wiemy wiemy :looka:
cinque - Wto Paź 04, 2005 10:23

darkenstein napisał/a:
wole emocje innego rodzaju niz wyborcze

trunks napisał/a:
wiemy wiemy

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Darkenstein się wyłamał
reszta woli się pienić politykując :rotfl:

trunks - Wto Paź 04, 2005 10:31

e tam w sumie tez wole dziewczyny niz polityke :oczami:
darkenstein - Wto Paź 04, 2005 22:51

Major, tez nie lubie tego gnoja rydzyka :ok:
darkenstein - Wto Paź 04, 2005 22:55

trunks, laseczki moze tez oszukuja nas tymi swoimi sztuczkami wiesz makijaz ,wysokie obcasy ,perfumy itd. ale sa jakies korzysci :D
Czarnulka - Wto Paź 04, 2005 23:05

darkenstein napisał/a:
makijaz ,wysokie obcasy ,perfumy i

Z tych trzech używam tylko <według mnie ładnych>perfum :P

darkenstein - Wto Paź 04, 2005 23:12

=CzArNuLkA=, i to juz wystarczy :D
Czarnulka - Wto Paź 04, 2005 23:22

darkenstein, niewiele Wam do szczęścia potrzeba :D A jak dziewczyna brzydka,a łasnie pachnie? :hyhy:
Ale dobra,bo zrobiliśmy :offtopic:

darkenstein - Wto Paź 04, 2005 23:29

=CzArNuLkA=, ale ty jestes ladniutka :P
Major - Sro Paź 05, 2005 16:15

=CzArNuLkA= napisał/a:
darkenstein, niewiele Wam do szczęścia potrzeba :D A jak dziewczyna brzydka,a łasnie pachnie? :hyhy:
Ale dobra,bo zrobiliśmy :offtopic:


To wtedy mówi się, że zadziałała chemia :D

darkenstein - Sro Paź 05, 2005 22:42

Major, albo wino w sumie to tez chemia :rotfl: :rotfl: :rotfl:
trunks - Czw Paź 06, 2005 00:05

czasem to by trzeba naprawde duzo wypic :oczami:
Czarnulka - Czw Paź 06, 2005 08:57

Haaaaalo!! :offtopic: !!!
Dev - Czw Paź 06, 2005 10:30

nastepne beda kasowane
kobi - Nie Paź 09, 2005 13:59

Spełniliście już swój obowiązek obywatelski? :D
Piotrulek - Nie Paź 09, 2005 14:06

kobi napisał/a:
obowiązek obywatelski?



Ja oczywiście,że tak,bylem już o 9.15,czy to dobry czas??I nie glosowałem na dwoch


kaczorów,czy to dobrze?? :niepewny: :niepewny: :niepewny: :D :D :rotfl: :rotfl:

Aither - Nie Paź 09, 2005 14:11

ja nie poszlam... wolalam sie wyspac i umowic sie na spacer... :P
Major - Nie Paź 09, 2005 14:14

Ja już byłem, zagłosowałem na ... i oby to coś dało :)
kobi - Nie Paź 09, 2005 14:15

Piotrulek napisał/a:
nie glosowałem na dwoch kaczorów,czy to dobrze??

Bardzo dobrze, wystarczy, że już nam Księżyc ukradli :znudzony:

Aither - Nie Paź 09, 2005 14:18

nie oceniajcie ich po roli jaka mieli :P jestescie straszni... teraz to madrzy i wyksztalceni ludzie na wysokich stanowiskach... okaze sie czy godni zaufania naszego spoleczenstwa... wszystko sie okaze :P
Major - Nie Paź 09, 2005 14:20

Oby nie w praktyce. Jak dwa kacze dzioby dostana sie do władzy to bedziemy mieli władze o zbyt duzych ambicjach, a malym czynie.
Aither - Nie Paź 09, 2005 14:23

no uno momento... nie mozesz byc pewny czy tak bedzie... wszystko okaze sie w praniu wiec nie marudz :P jesli dostana stolek wladzy prosze bardzo, ale nie mozna w sumie na starcie pisac ich rzadu na straty... wiem ze nic nowego nie wniosa ani sa marne szanse, ze cos naprawia... ale nie dziw sie nasz kraj niszczony jest politycznie od wielu pokolen "rzadowych"... uwazam, ze powinnismy dac im szanse... nie sprawdza sie - trudno... nie wiem czy jest u nas cos jeszcze co moga zepsuc...
frohike - Nie Paź 09, 2005 14:26

Smiesza mnie wasze rozmowy o tym kto jest dobry a kto zły.
Ja tam nigdy nie pojde na jakichs komunistów głosować.
Powinni im dac wszystkim renty po 500 zł i jak wyzyja rok z taka kasa to wtedy moze zmienie zdanie.

A tak wogole to nie gadam z wami o polityce bo nie chce mi sie z wami kłocić.
Ja wiem jedno:
Dzis wygra polityk który ma najwieksze poparcie wsrod ludzi ktorym bedzie chcialo sie ruszyc (...) i isc zaglosowac
Ja juz bylem i przynajmniej nie bede mogl mowic ze zadzi mna jakichs ćieć.

PS. Troszke za pozno zauwazylem ten temat ale jak ktos z was jeszcze raz przeklnie to kasuje post bez jakiegokolwiek tlumaczenia.
Darku zrozumiałes.
Mozesz pisac ku**a , kazdy bedzie wiedzial o co chodzi

kobi - Nie Paź 09, 2005 14:26

Aither napisał/a:
nie oceniajcie ich po roli jaka mieli

Ja ich oceniam po roli jaką teraz odgrywają :P
Dlaczego Warszawiacy nie lubią kaczki jako prezydenta miasta? Ciekawe, no nie...? :P

Aither - Nie Paź 09, 2005 14:29

kobi, wybrali go na prezydenta wiec nie maja innego wyjscia zbytnio... poza tym nie wiem czemu nie lubia ale na pewno nie dlatego ze ukradl ksiezyc.

frohike, nie denerwuj sie Slonko :calus:

frohike - Nie Paź 09, 2005 14:41

kobi slązaków tez nie lubią w warszawie i ja np nie wiem dlaczego
Major - Nie Paź 09, 2005 14:45

Warszawiacy nie lubią Kaczynskich po za ich rzadu z kasy o np budzecie 1mld wychodzilo 200mln reszta sie tracila. Za rzadu Tuska budzet o wartosci 1mld byl wydawany 1,2mld, ale cos sie wedlug warszawiakow zmienialo. Wiec cos w tym jest. Zreszta sprobojcie przeanalizowac pomysl na podatki PO, a PiS`u zobaczycie ktory tak naprawde jest godzien uwagii i moze cos zmienic. I podpowiem Wam ze nie ten niby prosocjalny.
Piotrulek - Nie Paź 09, 2005 16:58

kobi napisał/a:
wystarczy, że już nam Księżyc ukradli



napisalem,dwoch kaczorów,czyli Tuska i Kaczyńskiego(jeden z imienia,drugi z nazwiska)

Gmeras - Nie Paź 09, 2005 19:44

I frekfencja bedzie lepsza to spoczko :]
Bary i swinki - Nie Paź 09, 2005 19:52

Za kotarą słychać plusk a tam Kaczora czyści Tusk :D
Gmeras - Nie Paź 09, 2005 20:01

Lepszy Tusk niz Kaczor ;]
Czarnulka - Nie Paź 09, 2005 21:53

Bary i swinki, :rotfl: :D
bocianu - Nie Paź 09, 2005 21:59

chcialbym kiedys zobaczyc co by sie dzialo gdyby do wladzy,
ale takiej realnej, doszedl Janusz Korwin Mikke.
niektore ze jego pomyslow sa naprawde ciekawe,
o ile nie sa utopijne :)

Ana - Nie Paź 09, 2005 22:29

bocianu napisał/a:
chcialbym kiedys zobaczyc co by sie dzialo gdyby do wladzy,
ale takiej realnej, doszedl Janusz Korwin Mikke

prawdę mówiąc ja też, słychałam że jego Platforma miała najlepszy program polityczny, niemalże pokrywający się z tym co radzą specjaliści Centrum Adama Smith'a. NAtomiast raczej nie chciałabym go jako Prezydenta naszego kraju. Ma lekko kontrowersyjne poglądy społeczne :kwasny:


obowiązek wyborczy oczywiście spełniłam, szkoda że będzie druga tura :(

Major - Nie Paź 09, 2005 22:35

Wiesz utopia jest takim swiatem, w ktorym wszyscy maja byc szczesliwi i zyc bez problemow. Jednak przy pogladasz Korwina ja wcale nie widzialbym tej utopii mimo, ze wiele pomyslow ma ciekawych. Juz odejsciem od utopii jest legalizacja narkotykow. O prostytucji to juz wole sie wogole nie wypowiadac. Mysle ze nie chcialbym dozyc takiej polityki jaka on prezentuje. To moze ruszac mlodych buntownikow i totalnych indywidualistow, ale nie realnie patrzacego na rzeczywistosc czlowieka.
kobi - Nie Paź 09, 2005 22:42

Tacy jak Korwin-Mikke też są potrzebni. Bez nich nasza polityka by była nudna jak flaki z olejem :/ No i przynajmniej ludzie mają wybór, nie to co jakiś czas temu gdy była tylko Partia :/
Ana - Nie Paź 09, 2005 22:43

z tego co wiem, własnie jego partia nie ma poglądów utopinjnych i chyba PJKM byłaby lepsza niż Samoobrona. Szkoda że on jako człoweik odstrasza.

Chociaż nie, jeden z pomysłów jest lekko utopiny, przynajmniej dla jednej z płci ;)
Gdyby PJKM doszła do władzy planowali, że kobiety nie będą musiały płacić podatków jeśli będą siedzieć w domu i nie pójdą do pracy :kwasny:

Sam prezydent, jak na razie nie ma w zasadzie żadnej władzy... jest od reprezzentowania nas na zewnątrz i niewiele więcej.

Major - Nie Paź 09, 2005 22:46

Prezydent ma duża władze, tylko nie jestesmy tego swiadomi w momencie kiedy wywodzi sie z tej samej partii co rządząca koalicja. Wystarczy, że pan prezydent bedzie wielce obrazony dana ustawa i zacznie ja vetowac, a to juz naprawde duzo zmienia. Co prawda nie jest to taka wladza jak w Rosji czy USA. Z drugiej strony to lepiej, bo do podjecia trudnych decyzji jest wiecej niz jedna glowa, ktora moze zawodzic.
Ana - Nie Paź 09, 2005 22:51

po prostu robi za stabilizator ;)
jeśłi jednak partia ma dużą większość w sejmie to może sobie niewiele robić jego veta


Major napisał/a:
kiedy wywodzi sie z tej samej partii co rządząca koalicja.

trzymajmy kciuki żeby za dwa tygodnie tego nie doszło, bo inaczej prędzej czy później jeden będzie prezydentem a drugi premierem

Major - Nie Paź 09, 2005 22:52

Dlatego chodze na wybory. Oby Bóg stał po naszej stronie Ana :)
Ana - Nie Paź 09, 2005 22:54

będzie stał, nie ma wyjścia... akcja propagandowa w Nisku jest prowadzona na szeroką skalę :D
trunks - Nie Paź 09, 2005 23:49

No to w 2-giej turze trza bedzie glosowac na Tuska
Ana - Pon Paź 10, 2005 00:21

Popatrz na to z innej strony Trunks
będziesz głosował przeciwko Kaczyńskiemu :D

kobi - Pon Paź 10, 2005 08:13

Coś wyniki nie są aż takie wyraźne... nie wiadomo kto wygra...
cinque - Pon Paź 10, 2005 10:20

Ana napisał/a:
Popatrz na to z innej strony Trunks
będziesz głosował przeciwko Kaczyńskiemu

no faktycznie, powód do radości

osobiście uważam, że liberalizm (oczywiściem ten nasz, tak zwany, miałki i nijaki w wydaniu pana T) jest jednym z najbardziej paskudnych rzeczy, jaka nam się może w tym kraju przytrafić (zaraz po czerwonych :) )

Major - Pon Paź 10, 2005 13:08

Sądze, że się mylisz cinque ale o wszystkim przekonamy sie niebawem.
Ana - Pon Paź 10, 2005 14:16

brrrr.... polityczny dzień, wszyscy tylko o jednym mówią :rotfl:
Cinque, może masz i rację, ale ja księzyca nie chcę stracić... osobiście nie wiem już co by było dobre dla naszego kraju, próbuję wybrać mniejsze zło, mam nadzieję, że mi się to udaje :)


widzę... widzę.... widzę... nowy avatar :D

cinque - Pon Paź 10, 2005 14:18

Ana napisał/a:
próbuję wybrać mniejsze zło, mam nadzieję, że mi się to udaje

strasznie nie lubię takich wyborów
i tak nigdy nie będzie dobrze

Ana napisał/a:
widzę... nowy avatar

nowy-stary (jak usłyszałam na spotkaniu że opisując mnie opisywali mój stary avat, czym prędzej do niego wróciłam ;) )

Ana - Pon Paź 10, 2005 14:21

cinque napisał/a:
strasznie nie lubię takich wyborów

ja też nie, ale jak mus to mus


cinque napisał/a:
nowy-stary

dla mnie nowy :) ale było miło też zdjęcie zobaczyć :D

cinque - Pon Paź 10, 2005 14:22

Ana napisał/a:
było miło też zdjęcie zobaczyć

ależ ja tam jestem ;) :D

a Twoja buzka to gdzie? :)

Ana - Pon Paź 10, 2005 14:27

:szok:
dzięki za informację :D

moja? w Nisku :D
a tak serio to jakoś nie mam odwagi ;)

trunks - Pon Paź 10, 2005 14:30

Ana napisał/a:
Popatrz na to z innej strony Trunks
będziesz głosował przeciwko Kaczyńskiemu


tak, wlasnie dlatego bede glosowal na Donalda

espi - Pon Paź 10, 2005 14:31

Baby :offtopic: !

Osobiście wolę Tuska niż Kaczyńskiego. Śmieszyła mnie wczoraj jego "przemowa" w stylu Gomułki i Gierka. Brakowało tylko słynnego :"pomożecie?". Tusk mówił spokojnie, nie przemawiał, a mówił właśnie. Cieszmy się, że nie Lepper np wygrał od razu w pierwszej turze. :rotfl:

Major - Pon Paź 10, 2005 14:37

To prawda. Kaczor potrafi tylko krzyczeć. To taki koleś z zapędami Napoleona. Niespełniony przywódca, a takich w naszym kraju nie potrzeba. ?atwo było zauważyc jak ktory podchodzi do kampanii kiedy to oboje: Tusk i Kaczyński przemawiali na swoich wiecach w mniej wiecej tym samym czasie. Kaczor tylko atakował, Tusk ładnie odpowiedzial na zarzuty Kaczynskiego, ale tylko w podtekstach. Bylo to ladne i pokazalo ze potrafi myslec w sposob zrownowazony, czego nie moge powidziec o drugim.
Ana - Pon Paź 10, 2005 14:37

mi sę podobał tekst Kaczyńskiego:
cieszę się, że zwyciężyła trzecia rzeczypospolita... liczę na to, że były to prorocze słowa :)

wiem, że był OT, przepraszam :zawstydzony:
już więcej nie będę (do kolejnego razu ;) )

p4cz3k - Sro Paź 12, 2005 09:47

bylem sobie na wyborach w niedziele o 06.05 :P

zaglosowalem

teraz czekam na druga ture i zaglosuje na Tuska, Kaczynski ma dziwne akcje ... kiedys go lubilem...ale jest strasznym krzykaczem...oni potrafia (z bratem cos zdzialac) tego im nie mozna odmowic...


mimo ze nie lubie PO - nie podobaja mi sie tam ludzie - z malymi wyjatkami - a wracajac do samej glowy panstwa - przedewszystkim rola reprezetacyjna - okey veto - ale reprezentacja przedewszystkim - bardziej boli mnie teraz premier :/

trunks - Sro Paź 12, 2005 14:42

Ana napisał/a:
mi sę podobał tekst Kaczyńskiego:
cieszę się, że zwyciężyła trzecia rzeczypospolita... liczę na to, że były to prorocze słowa

hehe no ten motyw był niezly. Qrde wymyslają kolejne numerki az sie pogubic mozna :oczami:

frohike - Sro Paź 12, 2005 17:59

dodałem ankiete
głosować ludziki
zobaczmy kto wygrałby wsród forumowiczów i forumek

Gmeras - Sro Paź 12, 2005 18:03

dałem głosa na tuska ;p
Piotrulek - Sro Paź 12, 2005 19:14

frohike napisał/a:
głosować ludziki


frohike, powinieneś zakończyć ankietę przed wyborami,przynajmniej 1 dzień,a tak ma być jeszcze 13 dni... :zdegustowany: :zdegustowany:

Gmeras - Sro Paź 12, 2005 19:16

bo co cisza wyborcza ? :P
frohike - Sro Paź 12, 2005 19:19

hmm no chyba tak zrobiłem
Ana - Sro Paź 12, 2005 20:30

ankieta pewnie jest anonimowa ;) więc nie powiem że głosowałam na Tuska :D

ratujmy księżyc póki można :D

ziutek997 - Sro Paź 12, 2005 21:38

Ja też na Donalda :P Z braku lako dobry kit.....

Precz z kaczorami :!:

kisia - Sro Paź 12, 2005 23:23

Lubie gumy Donaldy :D
a kaczki to tylko nadziane lub wypchane :rotfl:

Ana - Czw Paź 13, 2005 22:06

kisia napisał/a:
Lubie gumy Donaldy :D
a kaczki to tylko nadziane lub wypchane :rotfl:

Kisia, co w końcu wybrałaś, jeśłi można wiedzieć, gumy czy pieczeń? :rotfl: :rotfl:

Mariusz - Pią Paź 14, 2005 08:11

h t t p;//mp3.wp, p l/p/informacje/njus/239689.html
Posłuchajcie tych dwóch piosenek ;)
Tusk vs. Kaczyński

niezgrzeszona Stysia - Pią Paź 14, 2005 18:39

Kaczor Donald to tak jak Bolek i Lolek jeszcze tylko Toli brakuje heheheh :rotfl: :D
Bary i swinki - Nie Paź 16, 2005 14:02

Broniewski:
Gdy przyjdą podpalić twój dom
ten w którym mieszkasz. Polskę,
Gdy cie zaatakuje na władzę chory
Duet bliżniaczy "Kaczory"
Nie milcz jak grób.Czas bic w dziób!

Mistrz z czarnolasu:
Wielkie mi uczyniłeś pustki w domu moim.
Mój drogi narodzie, tym wahaniem swoim.
Czy nie boisz się, że braci zgrana paka
Podzieli czwartą Rzeczpospolitą
Po pół bliźniaka?

Adam:
Wpłynałem na suchego przestwór oceanu,
Wóz nurza sie w zielonośc i jak łódka brodzi
tylko mu ta benzyna po sześć złotych szkodzi
i te dziury w jezdzniach w które wpadają koła
Jedżmy nik nie woła


Leśniamianek:
W malinowym chruśniaku, przed ciekawych
wzrokiem
zapodziani po głowy, przez długie godziny
chociaż kolce ostre kuły nas po mordzie
nie mogliśmy juz patrzeć na te twarz
na bilbordzie
tośmy sie w krzaki skryli i ciesząc sie
jak wiosenny
Wiatr nasze oblicza muska
Gdy przyjdzie niedziela pójdziemy głos oddać na
Tuska!


Jeśli nie wiedzieliście na kogo macie głosować już wiecie :D

Gmeras - Nie Paź 16, 2005 14:17

śląsk woli Tuska ;p
Piotrulek - Nie Paź 23, 2005 12:01

Mam nadzieję,że dzisiaj wszyscy pełnoletni forumowicze dokonają prawidlowego

wyboru i pójdą na glosowanie... :) :) :) :)

frohike - Nie Paź 23, 2005 12:28

no wlasnie glosowac z rozsadkiem
Gmeras - Nie Paź 23, 2005 13:42

nawet jak sie nie ma na kogo głosowac to pójść ;] by ta frekfencja była wyzsza
Piotrulek - Nie Paź 23, 2005 14:00

Gmeras napisał/a:
by ta frekfencja była wyzsza



masz calkowitą rację :D :D :piwo:

MajkeL - Nie Paź 23, 2005 15:08

hehe niewiem czy słyszeliście ale można głosoawaćdo 20:30 bo w Legnicy zaspał dozorca z kluczami do Lokalu wyborczego i z tego względu przedłużyli głosowanie....... co za kraj :]

h t t p;//wiadomosci.wp, p l/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8054937&rfbawp=1130072107.857&ticaid=169e]źródło

Gmeras - Nie Paź 23, 2005 15:20

MajkeL, ale tylko w tym lokalu wyborczym w legnicy tylki cisza wybobrcza bedzie trwać dłużej
Gmeras - Nie Paź 23, 2005 15:22

W Gliwicach stojący w pobliżu jednej z komisji wyborczych samochód należący do męża zaufania Prawa i Sprawiedliwości z naklejonym na przedniej szybie plakatem kandydata tej partii na prezydenta, wzbudził zaniepokojenie wyborców o łamanie ciszy wyborczej. Z komisją kontaktowali się zarówno wyborcy, jak i przewodniczący obwodowej komisji. Maluch stoi wraz z innymi samochodami na ogólnodostępnym parkingu, w odległości kilkudziesięciu metrów od lokalu wyborczego i zmierzający na głosowanie przechodzą obok niego.

Na miejsce przyjechała policja i straż miejska oraz pełnomocnik okręgowej komisji wyborczej. Okazało się, że samochód stoi tam od piątku. Według pełnomocnika komisji Janusza Góreckiego, wszystko wskazuje więc na to, że nie jest to przypadek złamania ciszy wyborczej
;]

MajkeL - Nie Paź 23, 2005 17:38

Cytat:
MajkeL, ale tylko w tym lokalu wyborczym w legnicy tylki cisza wybobrcza bedzie trwać dłużej

Tak, właśnie miałem to sprostować..........

Gmeras - Nie Paź 23, 2005 20:28

no i kaczyński :(
Meggi - Nie Paź 23, 2005 20:31

Yyy... no cóż... Kaczyński...
Asienka - Nie Paź 23, 2005 20:33

i jeszcze jedna zła wiadomość :(
Gmeras - Nie Paź 23, 2005 20:35

straszna wiadomośc jedna partia bedzie rzadzic nami ;)
kobi - Nie Paź 23, 2005 20:40

Kwa kwa kwa!!!

Jak to dobrze, że się wyprowadzam ;)

Gmeras - Nie Paź 23, 2005 20:44

Kaczor Leper Rydzych tych popiera polska ;p
Mariusz - Nie Paź 23, 2005 20:49

Dla mnie bardzo plus, że Kaczyński wygrał ;)
Piotrulek - Nie Paź 23, 2005 20:51

Pozostaje tylko jedna czynność,wyprowadzić się z tego państwa,uciec z niego jak najszybciej i jak najdalej i nie przyznawać się do tego kim się jest... :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
Bary i swinki - Nie Paź 23, 2005 21:06

Marnośc nad marnościami i wszystko marność. 53% Polaków jest poprostu pop****** nie maiją oczu tego co wita ludzi słowami "Ba Ba " co kwacze na scenie wybrali prezydentem. Ten co mówił ze jeśli jego brat zostanie premierem on nie chce mieć nic wspólnego z władzą... no poprostu krew mnie zalewa. Załoba narodowa!!!!! ach już niemoge aż mnie głowa boli :( brak mi sił ......k****
Gmeras - Nie Paź 23, 2005 21:14

daje 99% że jego brat zostanie premierem :)
Meggi - Nie Paź 23, 2005 21:18

Nie będę już poprawna politycznie, nie będę mówiła, ze jestem Polką <po śłubie nazziska nie zmienię!!>
Kaczyński- BEZ KOMENTARZA!!

Bary i swinki - Nie Paź 23, 2005 21:19
Temat postu: Żałoba narodowa!!!
Ludzie coś straznego 4 lata klęski przed nami wszystkie kraje będą do nas strzelac jak do kaczek :D jeśli taka reprezentacja pojedzie i kłapnie dziobem w unii "Ba...Ba" to co to będzie za kraj to szkoda że Leper do nich nie dołączy i wogóle zamkną polskie granice i będziemy kupować tylko nasze produkty zero importu i zero eksportu. Teraz to dopiero będą uważać nas za tępy kraj kłapiący dziobami, kiedy wchodzisz między kaczki kwaczesz jak one także jeśli wszyscy mamy tacy sie stać to ja rezygnuje z tego kraju przykro mi myślałem że mamy wiecej inteligencjii w kraju ale chyba sie pomyliłem.Nie wiem czy ten post trzyma sie kupy bo pisze go pod wielkim napływem emocjii. Ja na znak żałoby narodowej będe nosił czarną wstążke dla mnie Polska zostanie w moim sercu na zawsze taka jaka była kiedys a nie Kaczorowska :D
kobi - Nie Paź 23, 2005 21:20

A ja daję, że nawet jeśli powstanie koalicja POPiS, to się rozpadnie i powstanie nowa: PiS+Samoobrona+LPR...

Nie wiem jak Wy, ale ja się wyprowadzam... NA STA?E! :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

Gmeras - Nie Paź 23, 2005 21:21

Bary i swinki, niestety ale 5 lat
i zapomniałes dodac rydzyka

Meggi - Nie Paź 23, 2005 21:22

Jak "większość" głosowała na Kaczkę Pierwszą to gdzie są oni?? Niech się przyznają!! Niech sięujawnią!! "Większość" na Tuska i co nam zrobili?
Jaka klęska...

Gmeras - Nie Paź 23, 2005 21:24

Ja zostaje bo to mój dom o ile nie bedzie gorzej
Gmeras - Nie Paź 23, 2005 21:25

To jest forum mieszkańców Gliwic co znajduje sie na śląsku
Na śląsku wygrał Tusk

frohike - Nie Paź 23, 2005 21:25

cudowne wyniki
nareszcie normalny facet z jajami bedzie prezydentem

Bary i swinki - Nie Paź 23, 2005 21:25

Sory zapomniałem że 5 lat już poprostu krew sie wemnie gotuje....:/
Meggi - Nie Paź 23, 2005 21:28

Cytat:
To jest forum mieszkańców Gliwic co znajduje sie na śląsku
Na śląsku wygrał Tusk

Ale Sląsk to nie cała Polska :(

Bary i swinki - Nie Paź 23, 2005 21:28

Niby mamy najwiękrzy poziom zanieczyszczenia na sląsku ale mózgi mamy czyste i wiemy co lepsze dla polski nie mówie że dobre ale lepsze :D
frohike - Nie Paź 23, 2005 21:32

miejmy nadzieje ze Kaczyński z dwie kadncje bedzie prezydentem
a pozniej najlepiej jak jego brat wygra wybory

Gmeras - Nie Paź 23, 2005 21:39

A kto im bedzie płacic podatki jak wiekszośc się stąd wyprowadzi :D
Gmeras - Nie Paź 23, 2005 21:43

Widac wieksozść z podstawowym wykształceniem glosowało na kaczora
na Tuska wiekszosć z wyższym

frohike - Nie Paź 23, 2005 21:54

Gmeras napisał/a:
Widac wieksozść z podstawowym wykształceniem glosowało na kaczora
na Tuska wiekszosć z wyższym

a skad masz takie dane?

Gmeras - Nie Paź 23, 2005 21:55

ogladam na okrągło wieczór wyborczy na tvn24
frohike - Nie Paź 23, 2005 22:08

aha no to dobrze sie sklada bo w polsce jest wiecej prostych ludzi i ciesze sie ze wygral czlowiek ktorego popieraja prosci ludzie
bocianu - Nie Paź 23, 2005 22:19

w tym smutnym dniu chciałem sie podzielic refleksja:

szkoda ze wygrał człowiek zapatrzony w przeszłość
i osoba która bedzie rozliczac stare błedy zamiast
je naprawiac i budowac Polsce nową i zdrową.
ale coż... jacy ludzie taki rząd...

bocianu - Nie Paź 23, 2005 22:21

frohike, czy ty sobie drwisz, czy naprawde
lubisz tego faszyste i homofoba?

Frycek - Nie Paź 23, 2005 22:24

Kaczorowi stanowcze NIE!!
frohike - Nie Paź 23, 2005 22:25

bocianu napisał/a:
frohike, czy ty sobie drwisz, czy naprawde
lubisz tego faszyste i homofoba?

smieje sie z was i serdecznie popieram Pana Kaczyńskiego

Asia_:) - Nie Paź 23, 2005 22:26

a rezta polski dupe pokazala :mad:
frohike - Nie Paź 23, 2005 22:26

mam nadzieje ze wiezienia predko zapełnią sie złodziejami i innymi kryminalistami
Frycek - Nie Paź 23, 2005 22:27

Rzad PIS prezydentem PIS , co to jakas odmiana seksu....

Niech go wszystkie kaczki zjedza :zabanowany:

Ana - Nie Paź 23, 2005 22:29

UWAGA!!

Ogłaszam akcję społeczną:

OD DZIŚ GOTUJEMY KACZKI NA ZNAK PROTESTU :!: :evil: :D

kobi - Nie Paź 23, 2005 22:41

I jak tu nie narzekać? :niepewny: Tydzień bez narzekania nie przejdzie... :niepewny:
kobi - Nie Paź 23, 2005 22:43

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziś w Polsce zaatakowała ptasia grypa :mur: :mur: :mur: :mur:

Ana - Nie Paź 23, 2005 22:47

Kobi nie wykręcaj się :P... mamy jeszcze godzinę na narzekanie :P korzystaj do woli :)
kobi - Nie Paź 23, 2005 22:49

Ana, mam mnóstwo powodów do narzekania... a największy to zerwany mięsień :rozpacz:
No i jeszcze ta czarna niedziela wyborcza :/

frohike - Nie Paź 23, 2005 23:03

powinniscie sie cieszyc ze mamy konkretnego prezydenta a nie jakiegos przydupasa


kobi napisał/a:
Dziś w Polsce zaatakowała ptasia grypa

to samo hasło byloby aktualne gdyby wygral Tusk

Ana napisał/a:
OD DZIŚ GOTUJEMY KACZKI NA ZNAK PROTESTU

to samo hasło byloby aktualne gdyby wygral Tusk

Major - Nie Paź 23, 2005 23:09

Jestem pijany i miałem naprawde wesoły dzień, mimo że to rocznica śmierci mojej babci, ale to co właśnie usłyszałem bardzo mi zepsuło nastrój. Już nie jestem patriotą. Kocham polske, ale zwątpiłem w polskość. Poraz kolejny moje poglądy przegrały. Nie chce żyć w kraju który nie pokrywa się z moimi poglądami, a trwa to już zbyt długo. Niestety, ale widze powrót do komuny. Boże za co karasz nasz naród :\
Major - Nie Paź 23, 2005 23:14

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :cisza: :cisza: :cisza: :cisza: :cisza: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: Zwątpiłem w Polaków. Juz nie mam dobrego zdania o naszym narodzie, a jedynie wieze w to ze coraz bardziej tesknimy za komuną i rosjanami. Ciekawe tylko kiedy bedziemy kupowac mięso na kartki :mur: :mur: :...:
trunks - Nie Paź 23, 2005 23:14

Qrde co za porażka :zdegustowany: . Kaczorowi pomogli qmple Rydzyk i Lepper, a wieśniaki posłuchały (wiadomo w jakich rejonach wygrał).
bocianu - Nie Paź 23, 2005 23:19

h t t p;//photos1.blogger, c o m/blogger/1144/1592/1600/kaczyzm1.gif

KACZYZM

Zagiel - Nie Paź 23, 2005 23:19

wiecie co... "Zaloba narodowa", no smiechu warte - narod wybral i bedziemy mieli takiego prezydenta na jakiego zaslugujemy. Super sie Wam mowi, ze Kaczor jest "be, fuj i zly", zapominacie w tym wszystkim, ze to nie mala czesc spoleczenstwa z wyzszym wyksztalceniem, na przyzwoitym poziomie (jesli chodzi o dobra materialne) decyduje. Decyduja tez - a moze przede wszystkim - ludzie ze wsi, biedni, niewyksztalceni i bez perspektyw na otwarcie dobrze prosperujacego malego przedsiebiorstwa, czy zatrudnienia jako wykwalifikowana kadra. niestety, nadal mamy wielu obywateli, ktorzy potrzebuja oslon socjalnych, a nie liberalnych propozycji. ja nie twierdze, ze PiS jest lepszy od PO, tylko, ze ten pierwszy zabezpieczy socjalnie spoleczenstwo - a tego ono od panstwa (w tym i prezydenta) oczekuje. na liberalizm jeszcze przyjdzie czas, kiedy ludzim podniesie sie poziom zycia, to zaczniemy odchodzic od oslon socjalnych, bo beda one po prostu zbedne. wtedy ludzie tacy jak pan Tusk zaczna wygrywac wybory. Zauwazcie, ze plan Tuska polegal na zrobieniu z Polski kraju funkcjonujacego na "zachodnich" prawach, zapomnial jednak o pewnym istotnym elemencie - nie mozna wprowadzic modelu zachodniego w kraju z wschodnimi realiami, najpierw trzeba zmienic realia, a spoleczenstwo sie do nich dostosuje. nie mozna czegos wymusic, na wszystko potrzeba czasu. A pan Kaczynski - choc moze sie to wydawac nieprawdopodobne - jest potrzebnym ogniwem miedzy Polska socjalna, a krajem liberalnym. Jesli bedzie madrze wybieral w czasie swojej prezydentury, ustabilizuje (wraz z PiS'em) sytuacje - w roznych dziedzinach - w kraju, to w pewnym momencie przestanie byc potrzebny i ludzie wybiora innego czlowieka na glowe panstwa, pytanie tylko, czy uda mu sie zmienic nasz kraj w 5, czy w 10lat. Bez obaw nalezy patrzec w przyszlosc - a z nadzieja, ze pan Kaczynski i jego partia dokonaja tego, ze zmniejszy sie ta przepasc miedzy biednymi, a bogatymi i skonczy sie podzial na Polske A i Polske B.
frohike - Nie Paź 23, 2005 23:25

alez wy (...) gadacie
co ma wspolnego Kaczynskie z komuchami?
dzieki takim ludziom bedzie zylo sie lepiej w polsce

Major - Nie Paź 23, 2005 23:28

sorley wybacz, ale stwierdze, że jesteś zbyt młody, mimo że jesteś tylko 3 lata młodszy ode mnie, żeby zrozumieć że słowa Kaczyńskich to tylko puste i tanie hasła wyborcze, które oferowały nam wcześniejsze partie. PO nie chciało wielu reform, nie chciało rewolucji, podkreslali, ze wiele rzeczy nie da sie zrobic w terminie natychmiastowym. Niestety ludzi ruszyła pustoszejąca lodówka, ktora jest tylko smiesznym obrazkiem nie majacym odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Cos wiecej napisze jak wytrzezwieje, bo narazie dzialam pod wplywem emocji, ale nie sadze zeby opadly wczesniej niz za pare tygodni. :szok:
bocianu - Nie Paź 23, 2005 23:38

frohike, nie potrafie ogarnac Twojego optymizmu.
lepiej sie bedzie zylo ?
czy warszawiakiom zylo sie lepiej
jak krecil warszawą ?
napewno nie.
poza tym to czlowiek zapatrzony w siebie
i ktory zamiast uczyc sie na błedach
poprzednikow, bedzie ich za nie rozliczal,
a to chyba nie jego zadanie...
ech..
a najgorsze ze jego jest dwoch :| :|

frohike - Nie Paź 23, 2005 23:55

bocianu napisał/a:
bedzie ich za nie rozliczal,

i dobrze zrobi
niech wsadzi wszystkich złodziei do wiezien ktorzy rozkradli cala polske

darkenstein - Nie Paź 23, 2005 23:56

a ja mam w (...) wybory.
Olaa - Pon Paź 24, 2005 00:16

spokojnie ludzie nie tak gwaltownie i tak juz nic nie pozmieniacie- moze trzeba sprobowac dostrzec w tym jakies plusy
Ana - Pon Paź 24, 2005 00:19

sorley napisał/a:
ludzie ze wsi, biedni, niewyksztalceni i bez perspektyw na otwarcie dobrze prosperujacego malego przedsiebiorstwa

a jak Ci ludzie mają założyć własne przedsiębiorstwo przy obecnych warunkach ekonomocznych w naszym kraju... Osłona socjlna w naszym kraju obejmuje 70% zarobków jkażdego pracującego człowieka. Szersze zabezpieczenie socjalne nie weźmie się znikąd, pieniądze będą musiały póść z kieszeni tych którzy jeszcze pracują czy też tych przedsiębiorców, którzy już teraz ledwie dają sobie radę z płaceniem podatków, składek i bóg wie czego jeszcze. A może bracia zaciągną jakieś kredyty zagraiczne na realizacjje swoich zoboiązań politycznych?... tyle że tą opcję już przerabialiśmy i wciąz odczuwamy jej skutki :kwasny:

Major - Pon Paź 24, 2005 00:26

Olaa pomóż mi dostrzec te plusy, bo juz fakt ze wygral PiS utrudnia mi to. Cała polityka socjalna jest polityką cofania rozwoju państwa, a inny pomysły są ciut lepsze od tego, wiec z czego tu się cieszyć ?
bocianu - Pon Paź 24, 2005 01:08

frohike napisał/a:
niech wsadzi wszystkich złodziei do wiezien ktorzy rozkradli cala polske


tak, a my bedziemy ich utrzymywac z naszych jakze wysokich pensji.

Frycek - Pon Paź 24, 2005 01:19

Leper na prezydenta!!
Kaczynski :zabanowany:

Bylem zaglosowalem....jak to inni mowia , Tusk przynajmniej wyglada, a tera zbedzimy mieli jakiegos maliniaka,ktory nawet nie umial sie wyslowic podczas przemowienia jak oglosili wyniki....a jego zona,tylko mu na uszko szeptala :niepewny:

Boze Chroń Polske

kisia - Pon Paź 24, 2005 01:35

który naród mnie przygarnie :( :?:
Frycek - Pon Paź 24, 2005 07:23

Zakladam nowe Państwo , Fryckolandia
Moj Plan:
- praca dla kazdego
- stala praca w dogodnych godzinach
-wynagrodzenie minimum 3tys netto
-dla matek wychowujachych samotnie dzieci dodaki od Panstwa
- bezplatna nauka
- bezplatne szkolenia

U mnie nie zginiecie :...: glosujcie na mnie

Doswiadczenie:
- stworzenie 2 malych panstw i zarzadzanie nimi - pozytywnie
- cagle zyski z podatkow

Oddaj na mnie glos
Tylko w Fryckolandi poczujesz sie wyzwolony

Powiedz tak Frycek na Prezydenta Fryckolandi

frohike - Pon Paź 24, 2005 09:38

Frycek, gdybyś sam był cudownej urody mogłbyś obrazać innych a tak to lepiej sie zamknij i nie pisz takich tekstow w stylu
Frycek napisał/a:
Tusk przynajmniej wyglada, a tera zbedzimy mieli jakiegos maliniaka

hmm i to podobno inteligencja głosowała na Tuska

MajkeL - Pon Paź 24, 2005 09:39

Frycek napisał/a:
Zakladam nowe Państwo , Fryckolandia
Moj Plan:

...................
no, no trochę zapóźno, ale gdybym usłyszał to 2,3 tygodnie temu to kto wiem........ ;)

Nawiązując do wyników wyborów, to myślę podobnie jak większość tutaj wypowiadających się. Cóż.... życie toczy się dalej..... Ja przynajmniej mam czyste sumienie że oddałem głos. Jesli chodzi o politykę to teraz dopiero się zacznie....
Coś mi się widzi, że jeśli powstanie koalicja PiS - PO to daję jej 1,5 r. - 2 lata
Za rok wybory samorządowe....... czyżby PO miała by szanse się zrewanżować.....

"Od kogo dostał to wysokie stanowisko
I czy w ogóle uczciwe jest to wszystko
Polityka to tarzanie się w błocie
I każdy się musi ubrudzić

Tak się toczą losy nie zbadanie
Nie wiesz nim się stanie, co się komu stanie
Tylko tyle i aż tyle nam wiedzieć jest dane
Niekiedy tylko coś więcej powiedziane"
(K.S)

Frycek - Pon Paź 24, 2005 09:52

frohike napisał/a:
Frycek, gdybyś sam był cudownej urody mogłbyś obrazać innych a tak to lepiej sie zamknij i nie pisz takich tekstow w stylu

odezwal sie najpiekniejszy :zakrecony:
Kazdy ma prawo wypowiedzi i glosu , wiec mowie co mi sie nie podoba.
Wszystko poszlo w PIS-du :rotfl: :dobani:

Zagiel - Pon Paź 24, 2005 09:57

Major, ja akurat doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze slowa Kaczora to nic innego jak puste obietnice przedwyborcze, ja nie twierdze, ze kazdy przy rzadach PiS'u i Lecha bedzie zadowolony z zycia. Ja tylko mam nadzieje, ze jednak mimo wszystko te granice miedzy bogatymi, a biednymi przestana byc tak razace.

Tylko, ze co z tego, ze ludzie wyksztalceni wiedza o tym, ze Kaczor daje obietnice bez pokrycia... rolnicy, panowie spod piwnych budek, mocherowe berety - widac tego nie wiedza. A jak pokazala II tura wyborow, to oni de facto decyduja o tym, kto bedzie kierowal Polska i tyle :/

frohike - Pon Paź 24, 2005 09:59

Frycek napisał/a:
odezwal sie najpiekniejszy

tylko ze ja nie obrazam Tuska tak jak wy
i prosze mnie tez nie obrazac
oj zal mi was
skad w was tyle nienawisci tylko dlatego ze człowiek jest niski

kaszanna - Pon Paź 24, 2005 10:03

Ja na Kaczyńskiego nie mogę się patrzeć i już. Nie obchodzi mnie jego wzrost czy uśmiech. Po prostu do pewnych ludzi czuję jakąś antypatię i koniec. Co nie znaczy że uważam że będzie złym prezydentem.
Dla mnie prezydent ma reprezentować państwo i chcąc nie chcąc za reprezentację uważam także wygląd.
Ale nie skreślam go. Trzymam kciuki panie prezydencie Kaczyński.

Major - Pon Paź 24, 2005 10:04

Nienawiść u mnie wynika nie z jego wyglądu, ale z tego co do tej pory uczynił. Z tego w jaki sposób lawirował podczas wyborów. Przykro mi obecnie, że żyjemy w kraju który kocha takich miglanców. Zresztą ilość poparcia dla takich partii jak SLD już wiele mówi.
frohike - Pon Paź 24, 2005 13:05

Czy ktos z was wierzy w to ze kazdy kandydat spelni wszystkie obietnice wyborcze?
Ja w to nie wierze
Ale mam nadzieje ze przynajmniej chocby malutka czesc wprowadzi w zycie.
Wtedy napewno bedzie lepszym prezydentem niz Kwasio.

Major - Pon Paź 24, 2005 13:09

Nigdy nie wierzylem w kandydatow ktorzy obiecywali gruszki na wierzbie, a to robil Kaczynski. Jesli okarze sie chociaz troche lepszy niz Kwasniewski to mozna mu pogratulowac. Juz nic nam innego nie pozostało jak tylko czekać na rezultaty panowania braci K.
Piotrulek - Pon Paź 24, 2005 15:30

Bary i swinki napisał/a:
straznego 4 lata klęski przed



4 lata to z sejmem,a prezydent to jeszcze roczek więcej,hahahahahah :rotfl: :rotfl:

Aither - Pon Paź 24, 2005 18:24

Nie wiem o co wam chodzi... ja osobiscie uwazam, ze Kwasniewski nie byl najgorszym prezydentem ale jego czas minal i przyszedl zastepca... Myslalam ze wybory wygra Tusk... ale wygral Kaczynski - zobaczymy a jesli okaze sie na prawde dobrym politykiem i prezydentem... widac nikt nie pamieta jakie "bzdury" Kwasniewski "obiecywal"... no ale coz... wierze, ze bedzie ciaglosc we wladzy i nie bedzie tak strasznie... trzeba dac mu szanse. Spoleczenstwo boi sie zmian a wybor nowego prezydenta jest duza zmiana... jesli gielda tragicznie nie zareagowala, my tez nie powinnismy wszczynac niepotrzebnej paniki. Wybralismy to dajmy mu szanse sie wykazac...
Co do wygladu... panie Adminie troszke przesadziles... ale Twoje prawo wypowiedzi... jednakze malo gustowne i na miejscu... a to ze sie wypowiedziec nie mogl... widac nigdy nie poczujesz takich emocji jakie on czul w trakcie oglaszania ostatecznych wynikow... to wielki stres wiec nie dziwie sie, ze z wypowiedziami byly lekkie klopoty... poza tym nie demonizuj... az tak fatalnie sie nie wypowiadal :P

Major - Pon Paź 24, 2005 18:27

Aither czy Ty widzisz co piszesz? Kwaśniewski nie był takim złym prezydentem? Przeciez co chwila wychodzi na jakich układach on rządził. On się niczym innym nie interesował niż własnym interesem i interesem jego kolesi. Może przesadzam, ale na to wyszło w ostatnich miesiącach, a ile rzeczy nie wyszło tego sie pewnie nigdy nie dowiemy.
Gmeras - Pon Paź 24, 2005 18:35

Najbardziej mi się niepodoba chęc wprowadzenia Kary śmierci
Aither - Pon Paź 24, 2005 18:37

Major, widze co pisze... nie wiem czy sledzisz rynek gospodarczy czy tez nie... ale uwazam, ze byl dobrym prezydentem, oczywiscie nie jest wszystko jego zasluga ale spelnil swoja role... nie interesuja mnie powiazania miedzy kolesiami partyjnymi... poza tym uwazam ze troszke demonizujesz... Patrz co zrobil dla kraju a nie dla siebie... moim zdaniem duzo zrobil, nie przekonasz mnie tak samo jak ja Ciebie. Podbudowal stosunki miedzynarodowe i pokazal Polske w dobrym swietle... nie zaprzeczaj bo tak bylo... moze w jednej decyzji nie podobala mi sie jego postawa naszych chlopakow w Iraku... ale taka jest polityka. Uwazam, ze to nam sie przyda i to w najblizszym czasie :) Teraz przyszla era Kaczynskiego, zobaczymy czy bedzie w stanie kontynuowac dobra passe naszego kraju.

edit...
Gmerasku... kara smierci powinna byc... ale na nia trzeba sobie zasluzyc... uwazam, ze to dobry pomysl... statystyki mowia swoje... tam gdzie jest kara smierci spadlo znacznie przestepstwo... a przeciez na tym ma polegac kara... aby odstraszala innych...a nie zachecala do przestepstwa...

Major - Pon Paź 24, 2005 18:42

Akurat to ze pojechalismy do Iraku nie jest dla mnie powodem do rozpaczy. Ludzie giną, ale taka misja była potrzebna i tu przyznam, że Kwaśniewski podjął dobrą decyzje. Niestety nigdy nie reagował na czas jeśli chodzi o trudne sytuacje, jak np pobicia Polaków przez Rosjan. Akurat na gospodarke to nie wiele prezydent ma wpływu.
Ale Kwach juz nie jest prezydentem wiec o przeszłość się martwić nie musimy. Najważniejsza obecnie jest teraźniejszość i przyszłość :super:

Gmeras - Pon Paź 24, 2005 18:43

ALe i tak za nią nie jestem! Nie Zabijaj kazdego to dotyczy

Kwasniecki był nie był dobrym ani złym prezydentem był średnim ;)

Aither - Pon Paź 24, 2005 18:50

Major napisał/a:
Akurat na gospodarke to nie wiele prezydent ma wpływu

co Ty opowiadasz ? Czlowieku nie mam cisnienia sie sprzeczac... zapytaj sie kazdego politologa jaka role ma prezydent i czy zalezy od niego stabilnosc dospodarcza czy tez nie... jest jednym z czynnikow, ktore maja na nia wplyw. Decyzja o wyslaniu chlopakow... nie sadze aby to byla dobra decyzja... jednak usprawiedliwiam Go ze byl przyparty do muru politycznego i musial sie zgodzic...

Gmeras tak... zgadzam sie :) to nie jest dobre ale trzeba przybrac teraz troszke drastyczniejsze polityke w stosunku do przestepstwa :)

Bary i swinki - Pon Paź 24, 2005 19:34

Staniemy sie pryszczem na (...) europy i to jeszcze ropiejącym ten koleś nie potrafi rozmawiać i chce żeby Polska była dla Polaków i sama jedna najlepiej postawić mór odgradzający Polske od Świata!!! On wypowiadał sie o Tusku że on tak za niemcami stanami rosją a on ich ma w (...) te kilka procent którymi wygrał to stare kobiety które rydzyk prosił o oddanie głosu na kaczyńskiego. Już niemcy piszą w gazetach że wygrał jeden z bliźniaków którzy zamykaja Polske i niechcą współpracować także poprostu będziemy persona non grata w unii europejskiej z Tuskiem to przynajmniej chcieli rozmawiać a z kaczorkiem nawet gdyby chieli to powiedział by tylko "Ba ba " i skonczył by wypowiedz :/ Ale nie będe nażekał na zapas chce zobaczyć co będzie a jak będzie źle to zostawie Polske i może kiedyś wróce...
Aither - Pon Paź 24, 2005 20:35

Przykre jest to co mowisz, ale masz ku temu prawo... politycy sie zmieniaja... zobaczymy co bedzie dalej ale co dobre... Kaczynski nie bedzie mial takiej wladzy aby totalnie odwrocic Polske od reszty swiata... za duzo mamy juz powiazan aby to teraz wszystko zniszczyc... nie odwazy sie... jakies konsekwencje polityczne beda a wtedy "(...) blada" mozemy zaczac pakowac manatki i wio w swiat... oby do tego nie doszlo... okaze sie w praniu w jakiej wodzie kapany nasz Prezydent
Bary i swinki - Pon Paź 24, 2005 20:40

Naprawde mam nadzieje że sie myle na całej linii ale jest to krucha nadzieja.....
Najgorsze że pis jest partią rządzącą ona wysuwa ustawe prezydencik jak marjonetka podpisuje tak sobie te rządy wyobrażam :/
No ale tak żeby sie troche pośmiać to widzieliście "pierwszą dame" kurde przez jakiś czas zastanawiałem sie czy to nie jest jakiś starszy facet z długimi włosami :P ach to jest jedyny śmieszny aspekt sprawy Kaczora :D

Aither - Pon Paź 24, 2005 20:46

Bary i swinki, nie kazda kobieta po 50 pieknie wyglada... spokojna glowa niech sie tylko stylistki wezma za nia to od razu zmienia jej wizerunek :) tak samo bylo z Dama Kwasniewska :) to dopiero szara Myszka byla a jaka Kobieta Biznesu sie stala :)
Major - Pon Paź 24, 2005 20:47

Niestety, ale Kaczyńscy chyba mają obecnie największą władze od chyba czasów królów. Jest tak dlatego, że u władzy stoji ich partia, na czele stoji ich człowiek i wszystko co partia wymyśli to będzie po myśli prezydenta więc mało prawodpodobne, że głupie pomysły będą vetowane.
Mariusz - Pon Paź 24, 2005 20:49

Ludzie ! Kaczyński jeszcze nic nie zrobił, a wy mu już skrzydła podcinacie.
Dajcie mu się wykazać, zobaczymy co zdziała ...

ziutek997 - Pon Paź 24, 2005 20:50

Kaczory to populiści...
Całą UE już się zastanawia co wyniknie z rządów PiSowców w Polsce... Bo polityka nie polega na stawianiu warunków i oczekiwań wobec innych tylko na umiejętnośći negocjacji i szukania kompromisów... A po kampani wyborczej można twierdzić że niestety ich polityka będzie wyglądała inaczej...

Aither - Pon Paź 24, 2005 20:51

nie beda jesli prezydent bedzie pomysly te popieral... nie zawsze jest tak, ze po obieciu prezydentury Elekt trzyma sie strikto planow i pomyslow partii, ktora go "wybila" na fotel prezydencki :) Jak zawsze "wladza dobija do glowy" :) bedzie chcial cos "od siebie" dorzucic i dopiero bedzie miszung :) zobaczymy jeszcze jakimi ludzmi sie otoczy, jakich bedzie mial doradcow bo w sumie wiele zalezy od tej malej grupki ludzi :) We will see :)
Major - Pon Paź 24, 2005 20:53

Dokładnie jak napisał Ziutek. Problemem Kaczyńskich jest brak umiejętności negocjowania. Jedynie co dobrze im wyszlo to zamydlenie ludziom oczu. Niestety Polska Wieś to nie cały świat, a oni na nas patrzą bacznym wzrokiem.
ziutek997 - Pon Paź 24, 2005 20:53

Prezydent powinien reprezentować kraj na w polityce zagranicznej :) Wydaje mi się że jest to jego główne zadanie :) A wybraliśmy prezydenta którego obawiają sie partnerzy polityczni i gospodarczy naszego kraju.... :) To mi się nie podoba...
Aither - Pon Paź 24, 2005 20:55

Nie patrzcie takim krytycznym okiem na cale te wybory... moze nie bedzie tak zle... wszystkiego mozna sie nauczyc wydaje mi sie ze jak Elekt zobaczy jaki jest problem to dojdzie do wlascicwych wnioskow jest jeszcze zbyt wczesnie aby cokolwiek mowic... dajmy mu czas i szanse bo kazdemu sie nalezy :)
ziutek997 - Pon Paź 24, 2005 20:56

Aither daję mu szansę... i nie narazie go nie krytykuję... jedyne co to wyraziłęm swoje obawy :)
Bary i swinki - Pon Paź 24, 2005 21:35

"Dziękuje całemu radiu maryja"-Lekch Kaczyński
Nie no pocieszam sie myślą że jak Kwaśniewksi został wybrany prezydentem te 10 lat temu to niektórzy też mówili że swiat sie zawali i chcieli emigrować....ale to troche co innego ech...dobra nie chce sobie psuć przyszłości.

Major - Pon Paź 24, 2005 22:40

Tak już może po za tematem, ale jednak dotyczący wyboru jaki Polacy dokonali:

"Twierdzenie ze niskie podatki pomagaja najbogatszym swiadczy o nieznajmosci wiadomosci z zakresu klasy 3. podstawowej, bo wtedy sa procenty

PRZYKLAD:
Sa 2 osoby.
Jedna zarabia 10 000
Druga zarabia 800
Bogatemu zabiora 40%
biednemu zabiora 20%
(tak jak teraz mniej wiecej)
Bogatemu zostanie 6000
Biednemu zostanie 640
I teraz zadajcie sobie pytanie- komu bedzie latwiej zyc
A teraz policzcie to samo dla stawek 15%
Fajnie ze bogaty dostanie wiecej.
Ale jemu to ch..... roznicy nie zrobi- tak czy inaczej bedzie zyl bogato, podstawowe potrzeby nawet przy 6000 zaspokoi.
Jakby dostal 8500 (przy 15% stawce) to by to wydal na konsumpcje, czyli napedzanie gospodarki, czyli posrednio nowe miejsca pracy.
Dochodzi do tego masa podatkow posrednich.
Pamietam te reklamowki pisu o znikajacym chlebie przy podatku nie 7% a 15%
Tumani dali sie na to nabrac.
Jak ktos ma mozg to liczy w glowie (ew. na kalkulatorze) ze przy tanich podstawowych dobrach (to na co jest teraz 7%) podwyzka na 15% ZNIKOMO wplynie na budzet domowy.
Tak samo z lekami- przeciez teraz biedni i tak nie kupuja tych drogich lekow bo ich na to nie stac. Wiec co by im zrobila podwyzka na 15%

To jest takie typowo polskie ciemniackie zacietrzewienie- oni maja wiecej to zabrac. Kaczynscy namydlili oczy ze Tusk "da bogatym" i cholota to kupila- o czym swiadcza wyniki wyborow (parl. + prezyd)

Glosujacy na socjalizm (co = wysokim podatkom dla wszystkich bo Z CZEGO maja zabrac zeby dac "biednym") po prostu maja problemy z perspektywicznym postrzeganiem rzeczywistosci.

Aha i piszac o wysokich podatkach nie pisze tylko o dochodowym.
Bo co z tego ze obniza o kilka %, jak ZUSu nie rusza.

Kolejna rzecz ktorej nie dostrzega ciemnota od leppera i rydzyka.
Bezrobocie jest wysokie bo nie oplaca sie producentom zatrudniac ludzi.
O ile place minimalna obchodzi sie zatrudniajac ludzi na 1/2 etatu, to ZUSu nie obejdziesz.
Do tego po tym co pis naobiecywal (o "solidarnosci" ) nie ma szans na obnizenie ZUSu. Bo skad wezma na te wszystkie socjalne ZLOTE GORY ?
Ciekawi mnie na czym ma polegac "wspieranie malej i sredniej przedsiebiorczosci".
Bo jezeli na tym ze na zalozenie firmy bedzie potrzeba nie 7 a 2 dni to juz widze te MILIONY miejsc pracy

Na sprawna gospodarke potrzeba:
a.wolnego rynku bez faworyzowania zadnych grup producentow,
b.niskich, prostych podatkow,
c.prostego, surowego prawa.
To dziala jak trojkat ognia- zabraknie czegokolwiek i wszystko sie pie.....
Jeszcze zadnemu panstwu nie udalo sie rozruszac gospodarki bez tych 3 rzeczy.

Wyborcy partii socjalistycznych wlasnymi rekami skreslili punkty a. i b.
Nie watpie w to ze pis sie wezmie za prawo.
Ale co z tego...
Jak i tak bedziemy stac w miejscu. "

Może ktoś powie, że pewnie to pisał ktoś popierający polityke PO i naciągnął wszystko pod racje dla podatku liniowego, ale wystarczy się troche głębiej zastanowić i policzyć jeszcze raz samemu to co powyżej jest przedstawione...

Bary i swinki - Pon Paź 24, 2005 22:46

Skrót na gorbach w angielskojęzycznych krajach Rip-Rest in PiS :P
Aither - Wto Paź 25, 2005 10:18

Major, szanuje Twoja wypowiedz ale prosze o ograniczanie sie z wulgaryzmami, poprawie to ale kolejne bede kasowac... dziekuje za uwage :)
p4cz3k - Wto Paź 25, 2005 11:11

Polska, mieszkam w Kaczogrodzie
Mieszkam w Polsce, mieszkam tu, tu, tu...na Kaczyńcu

Szamanka - Wto Paź 25, 2005 11:14

Czyzby to byla Kaczorlandia? :/
p4cz3k - Wto Paź 25, 2005 11:18

lol jakiego screena dostalem -




przykro mi nie dziala :/

kobi - Wto Paź 25, 2005 11:41

p4cz3k, nie działa bo login jest potrzebny :P
p4cz3k - Wto Paź 25, 2005 11:56

wiem ;p ale to nie moj ftp wiec nie bede hasla udostepnial ;p
Gmeras - Wto Paź 25, 2005 12:56

A mi sie podoba córka Tuska :cwaniak: trzeba troszke zmienic temat ;D
kobi - Wto Paź 25, 2005 13:31

p4cz3k, to wrzuć fotkę na innego sera :P
trunks - Wto Paź 25, 2005 14:37

Major, w pełni sie z Tobą zgadzam, ciemni ludzie dali sie omamic propagandzie pis-u i kaczynskich
Dorotka - Wto Paź 25, 2005 14:50

a mnie trochę smutno, że taki karakan będzie jeździł po świecie jako głowa naszego państwa i robił obciach :| zacznie opowiadać tym swoim rozwlekłym tonem te straszliwe bzdury jakie ma w zwyczaju głosić.... :niepewny:
frohike - Wto Paź 25, 2005 18:14

sami jestescie ciemni
Dorothea - Wto Paź 25, 2005 20:28

Doroto ten jego rozwlekły ton doprowadza mnie do szrej rozpaczy....
On nawet wygladu nie ma i jak takie cos moze nas reprezentowac?

FlashMan - Wto Paź 25, 2005 20:57
Temat postu: Prezydent Polski - Lech Kaczyński
Witam, chciałbym się od Was dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat Pana Lecha Kaczyńskiego? Czy uważacie, że wybór większości Polaków na tego Pana był wyborem trafnym? Jak uważacie, jaki rodzaj społeczeństwa w zdecydowanej mierze spowodował to, że wygrał on, a nie Pan Donald Tusk? Jak wg. Wa będzie wyglądać nasz kraj - Polska, za rządów Pana Kaczyńskiego, czy wydziemy na tym na dobre czy może nie?

Napiszcie wszystko co sądzicie o tym człowieku, mhm i jeszcze jedno..., dlaczego wg. Was Pan Tusk przegrał? Napiszcie Wasze zdanie nie to co mówuą politolodzy, socjolodzy i inny ludzie...

Z góry dziękuję za wszystkie pdpowiedzi :) - POZDRAWIAM!

Bary i swinki - Wto Paź 25, 2005 21:00

temat zaraz pójdzie do przeniesienia czy też skasowania :) wszystko to co napisałeś jest zawarte w temacie wybory prezydenckie... :D także nie wypowiadam sie tutaj :P
FlashMan - Wto Paź 25, 2005 21:02

ale ja chciałem znać Wasze refleksje już po wyborach...
Gmeras - Wto Paź 25, 2005 21:07

Jeżeli młodzi by poszli głosowac wygrał by tusk
Piotrulek - Wto Paź 25, 2005 21:10

Gmeras napisał/a:
Jeżeli młodzi by poszli głosowac wygrał by tusk



znamienite slowa ,gdyby mlodzi poszli głosować,a oni tego nie zrobili,wstyd i hańba

Gmeras - Wto Paź 25, 2005 21:12

Piotrulek napisał/a:
wstyd i hańba


no niestety a do tego nie maja pożadnych wytłumaczeń po prostu mają lenia i tyle :]

Bary i swinki - Wto Paź 25, 2005 21:15

Przepraszam za to ale zgadzam sie że zagłosowanie na kaczyńskiego było nieprzemyślaną decyzją albo poprostu decyzją ciemnoty za którą ludzi nie należy winić najprawdopodobniej na zasadzie entliczek pentliczek czerwony stoliczek albo poprostu decyzją ciemnoty za którą ludzi nie należy winić bo jak można zagłosować na kogoś kto przeczy sam sobie(Uważa że powinnismy uduchowić nasz kraj wogóle wielki chrześcijanin a mówi o każe śmierci i "oko za oko ząb za ząb...a gdzie nadstaw drugi policzek gdzie wybaczanie??!!")ktoś poprostu chyba widział jedno jego przemówienie jakieś może udane i stwierdził on obiecuje dużo niższej klasie wiec na niego zagłosuje a po drugie zero prezencjii ma koleś niepotrafi negocjować wszystko zawali ech.... masz jeszcze wiele uwag do niego ale znowu to robie znowu na niego nażekam ale chce mu dać szanse :P choćby tylko po to żeby ją stracił ale przyznam straciłem wiare w Polske...
Gmeras - Wto Paź 25, 2005 21:19

puste slowa gadał ludziom wszystko tego co potrzebują a jednak nieralne do wykonania w ciagu 5 lat
Bary i swinki - Wto Paź 25, 2005 21:20

no jest tam kontunowany temat refleksjii po wyborach :D poczytaj sobie :D
FlashMan - Wto Paź 25, 2005 21:24

rzeczsywiście... :) - ja to mam pecha... :)
kobi - Wto Paź 25, 2005 21:37

Powiem tak: demokracja to takie coś, że gdy głupota ma większość to rządzi. Kaczka wygrała dzięki Partii Moherowych Beretów. Kaczka, Lepper, Rydzyk - na nich głosowali Polacy. Szkoda, że starsi ludzie wybrali przyszłość za nas - młodych. Ale nie ma co narzekać, następne wybory do urn marsz! Wszyscy!
:krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

Ana - Wto Paź 25, 2005 21:39

eeee... tam jest głównie psioczenie powyborcze ;)

Wygrał pan Lech i teraz zostaje nam to tylko zaakceptować... dobrze powiedział jeden z liderów PO - to teraz mój prezydent (już nie wnikam w to czy to była polityczna zagrywna czy szczere słowa ;) ) ... to teraz nasz prezydent i musimy się do tego przyzwyczaić :)

a co ja mam w podpisie?? ano kilka gotowanych kaczek na znak protestu nie zaszkodzi, Kaczyński powinien pamiętać czego oczekujje od niego conajmniej 50 % społeczęństwa, czego oczekujuemy od niego my :)

Gmeras - Wto Paź 25, 2005 21:39

no i wtedy młodzi sie znów beda tłumaczyc ze to nic niezmieni teraz to sami sobie zawinili mozna tak powiedziec :)
kobi - Wto Paź 25, 2005 22:00

Jakby ktoś nie wiedział co to za Partia Moherowych Beretów :rotfl:

Gmeras - Wto Paź 25, 2005 22:02

Starsze kobiety z wyprnymi muzgami przez rydzyka ;D
kisia - Wto Paź 25, 2005 22:34

dokładnie przenoszę topik :D
kisia - Wto Paź 25, 2005 22:40

poza tym jest już po wyborach wiec usuwam ankiete
wyniki ankiety:
Cytat:
Kto zostanie forumowym prezydentem
Donald Tusk 88% [ 15 ]
Lech Kaczyński 11% [ 2 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

frohike - Wto Paź 25, 2005 22:44

kisia napisał/a:
poza tym jest już po wyborach wiec usuwam ankiete
wyniki ankiety:

ankieta byla ustawiona na jakis czas i skonczyla sie bodajze w sobote wiec i tak nie mozna juz glosowac a wyniki warte sa aby przetrwaly jeszcze troche

Szamanka - Wto Paź 25, 2005 22:45

W Warszawie w ratusza krzaczkach
Mieszkala Kaczka Blizniaczka
Co caly dzien„ na wyscigi
Robila z bratem intrygi
Zamiast sie miastem zajmowac
Kochala siebie promowac
I by pokazac jak dziala
Muzea wciaz otwierala
Pomawiac innych lubila
Sprytnie to z bratem czynila
Wciaz ponoc gdzies cos slyszala
Tak w mediach sie zaklinala
Wsciekli sie ludzie okropnie
Niech intrygantke ges kopnie
Poszli w paradzie z plakatem
Gej Kaczko jest twoim bratem
Nad Polska sie chmury zbieraja
Juz ludzie po katach gadaja
Premierem ma byc jedna Kaczka
A prezydentem Blizniaczka
Bron„ Boze przed widmem nas kaczym
Cokolwiek w tym kraju to znaczy
Niech lepiej historia starannie
Upiecze te Kaczki w brytfannie

kisia - Wto Paź 25, 2005 22:53

:rotfl: h t t p;//w w w muglets, c o m/1gti
trunks - Wto Paź 25, 2005 23:44

a teraz jeszcze bedą przeboje zeby stworzyc koalicje...czarno to widze. Ciekawe czy dojdą do konkretnego kompromisu, czy raczej będą wieczne przepychanki, bo obawiam sie ze raczej to drugie :/
asik - Sro Paź 26, 2005 08:25

kogo ostatnio nie spotkam to każdy mówi że głosował na Tuska, to skąd nagle tyle głosów na Kaczyńskiego?
kisia - Sro Paź 26, 2005 08:44

asik, a kogo pytałaś :?: zapewne ludzi młodych, a oni w większości głosowali na Tuska. Popytaj wsród strszych osób to sie sprawa wyjasni
asik - Sro Paź 26, 2005 08:48

kisia, pytałam w różnym przedziale wiekowym i dlatego mnie to dziwi:>
Dorotka - Sro Paź 26, 2005 09:05

kobi, Partia Moherowych Beretów mnie rozbroiła :super:
Piotrulek - Sro Paź 26, 2005 09:10

asik napisał/a:
kogo ostatnio nie spotkam to każdy mówi że głosował na Tuska, to skąd nagle tyle głosów na Kaczyńskiego?



masz calkowitą rację,też się z tym nagminnie spotykam każdy glosowal na Tuska,żenada i kpina :dobani: :dobani: :dobani:

MajkeL - Sro Paź 26, 2005 09:34

asik napisał/a:
kogo ostatnio nie spotkam to każdy mówi że głosował na Tuska, to skąd nagle tyle głosów na Kaczyńskiego?

Polecam wyjazd na wieś..... Tam znajdziesz miłośników "kaczek" ;)

asik - Sro Paź 26, 2005 09:38

MajkeL, całkiem możliwe..
trunks - Sro Paź 26, 2005 13:28

Cytat:
kogo ostatnio nie spotkam to każdy mówi że głosował na Tuska, to skąd nagle tyle głosów na Kaczyńskiego?

jak juz wspomniano na Kaczke głosowali najwiecej na wsi oraz ludzie starsi, słuchający radia Maryja, a takze ludzie z wykształceniem od średniego w dół :oczami:

Major - Sro Paź 26, 2005 13:32

Aither napisał/a:
Major, szanuje Twoja wypowiedz ale prosze o ograniczanie sie z wulgaryzmami, poprawie to ale kolejne bede kasowac... dziekuje za uwage :)


Gdzie uzylem jakiegos wulgaryzmu ? Bo cos mi nie pasuje.

Piotrulek - Sro Paź 26, 2005 16:04

no i mamy calkowicie pis-iorowy rząd prezydent,marszałek sejmu i premier,tego jeszcze w histori tego szmacianego kraju nie było... :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony:
p4cz3k - Sro Paź 26, 2005 17:40

hyh i nici z koalicji h t t p;//wiadomosci.wp, p l/wiadomosc.html?kat=23234&wid=8060626&rfbawp=1130340794.411&ticaid=16e9
Major - Sro Paź 26, 2005 17:47

Ja już nie bede komnetował tego co się dzieje. Szkoda nerwów.
p4cz3k - Sro Paź 26, 2005 17:48

ile im czasu damy? przeciez to tak dlugo nie pociagnie..
kobi - Sro Paź 26, 2005 18:28

Nie no, to już przegięcie :wsciekly: :krzeslem: Obsadzają wszystkie najważniejsze stanowiska swoimi ludźmi :wsciekly: W normalnym państwie nie może do czegoś takiego dojść!!! Kto im podskoczy? Kto zawetuje? Cała władza w jednych rękach... to NIE JEST demokracja! Inni śmieją się z nas teraz... żenada... :/
Gmeras - Sro Paź 26, 2005 18:29

Sami tez jestesmy sobie temu winni ;]
trunks - Sro Paź 26, 2005 18:39

Za to ze wybrali Jurka na marszalka a nie zgodzili sie na kandydata PO jak bylo wczesniej ustalane, to PO powinno okazac godnosc i nie wchodzic z nimi w koalicje. Drugim powodem jest to, ze PiS poparl Leppera na wicemarszalka, a wczesniej go jakos krytykowali. Nie ma co PiS powinien stworzyc koalicje z Samoobroną i PSL, bo maja blizej programowo niz z PO i taka jest niestety prawda, bo i tak jak narazie wszystkie glosowania w sejmie mają takie same.
Piotrulek - Sro Paź 26, 2005 18:50

Gmeras napisał/a:
Sami tez jestesmy sobie temu winni


Gmeras, jesteś młodym facetem ,ale muszę powiedzieć z pelną odpowiedzialnością,że jesteś doskonalym obserwatorem i twoje wnioski są naprawdę doskonale trafione w naszą smutną rzeczywistość,gratuluję ci tego,jesteś the best... :super: :super: :super: :super: :super:


trunks napisał/a:
PO powinno okazac godnosc i nie wchodzic z nimi w koalicje


również jestem tego zdania,ale zaczynają się dziać jaja w naszym poaństwie,smutnym państwie... :orany: :orany: :orany:

trunks - Sro Paź 26, 2005 23:46

Gmeras napisał/a:
Sami tez jestesmy sobie temu winni ;]

znaczy ci co glosowali na PO i PIS tylko dlatego, ze prowadzili w sondażach i ci co glosowali na tych burakow i zlodziei z Samoobrony. Czyli nie ja :hyhy:

Gmeras - Czw Paź 27, 2005 08:07

Nawet Ci co nieposzli do urn
p4cz3k - Czw Paź 27, 2005 14:22

Drogi Polaku
W zwiazku ze zwyciestwem Kaczorów PISiorów na znak protestu rozeslij ten lacuszek do wszystkich, ktrych masz na gg. Jesli wyslesz go do:
5-10 osób -to bedziemy mieli przejebane
10-30 osób - tez bedzie przejebane
30-50 - bedzie przejebane
ponad 50 osób - takze bedzie (...) przejebane
Bo teraz to juz nic (...) nas nie uratuje
Rest in PIS


heh takie cos dostalem wlasnie na gg :cisza:

Ana - Czw Paź 27, 2005 14:31

p4cz3k napisał/a:
Rest in PIS

:rotfl: :rotfl:

frohike - Czw Paź 27, 2005 22:41

p4cz3k napisał/a:
Drogi Polaku
W zwiazku ze zwyciestwem Kaczorów PISiorów na znak protestu rozeslij ten lacuszek do wszystkich, ktrych masz na gg. Jesli wyslesz go do:
5-10 osób -to bedziemy mieli przejebane
10-30 osób - tez bedzie przejebane
30-50 - bedzie przejebane
ponad 50 osób - takze bedzie (...) przejebane
Bo teraz to juz nic (...) nas nie uratuje
Rest in PIS

wczoraj zablokowalem nr gg kilku osoba ktore takie (...) do mnie wyslaly

trunks - Pią Paź 28, 2005 00:01

frohike, az tak bardzo to przezywasz i tak zapatrzony jestes w Kaczynskiego ? Ja nie twierdze, ze bedzie jakims zlym prezydentem, ani nie twierdze, ze Tusk by byl lepszym. Wg mnie wogle byly lepsze kandydatury od tych dwoch. A Kaczynski mnie denerwuje troche swoim zachowaniem i postawa, bo wydaje sie taki zadufany w sobie, jakby wszystkie rozumy pozjadal
frohike - Pią Paź 28, 2005 00:43

trunks napisał/a:
frohike, az tak bardzo to przezywasz i tak zapatrzony jestes w Kaczynskiego ?

chodzi o to ze wszyscy na niego najezdzaja co mi sie bardzo nie podoba gdyz jest wybrany przez wiekszosc glosujacych polakow a to oznacza ze powinnismy go szanowac

na kwacha nie głosowałem ale nigdy go nie obrazalem
troszke szacunku dla ludzkiego wygladu

dajmy mu szanse

Dorotka - Pią Paź 28, 2005 08:28

frohike napisał/a:
troszke szacunku dla ludzkiego wygladu


frohike, ja Cię seredecznie przepraszam, ale to zdanie w odniesieniu do Kaczyńskich...... mnie rozwaliło :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Major - Pią Paź 28, 2005 12:58

Wogóle co tu ma wygląd do działalności prezydenta. Z jednej strony dobrze jak jest postawny i wzbudza szacunek u innych, ale najważniejsze to co sobą prezentuje, a Kaczyński ostatnio pokazuje, że nie wiele sobą prezentuje.
Gmeras - Pią Paź 28, 2005 13:42

Najwyzej 15 stycznie pójdziemy wyborów :P
Dorotka - Pią Paź 28, 2005 13:45

Major napisał/a:
Wogóle co tu ma wygląd do działalności prezydenta
jak to co?? nawet jak czasem mówi głupotki to i tak można znieść nawet długie przemówienia bo jest na czym oko zawiesić. A poważnie mówiąc skoro reprezentowanie naszego karju na zewnątrz to jedna z jego podstawowych funkcji to chyba powinien wyglądać .... reprezentacyjnie?
Dorothea - Pią Paź 28, 2005 14:10

Dorotko zgadzam sie z Tobą..., prezydent powinien miedzy innymi tez miec jakis tam wyglad, niestety teraz nie bedzie nam dane ogladac przystojnego preZydenta......, przyznam ze to straszne
Major - Pią Paź 28, 2005 14:12

A kiedy takowego mieliśmy? Nie przypominam sobie w polskiej historii prezydenckiej jakiegoś przystojniaka.
Dorothea - Pią Paź 28, 2005 14:17

Major Kwasniewski nie był zły, a teraz jak schudł to jest całkiem ,całkiem.......
Dorotka - Pią Paź 28, 2005 14:44

Pierwszej Damie też do Jolki jakoś tak brakuje trochę :niepewny:
kobi - Pią Paź 28, 2005 14:45

Dorothea napisał/a:
Kwasniewski nie był zły

No i Jola :hyhy:

Piotrulek - Pią Paź 28, 2005 15:22

Dorotka napisał/a:
Pierwszej Damie też do Jolki jakoś tak brakuje trochę



twoja wrodzona kultura i smak pozwolił powiedzieć ,że brakuje tylko trochę,natomiast moim skromnym męskim zdaniem jest to niebo a ziemia

Ana - Pią Paź 28, 2005 15:33

podobno w Stanach Zjdnoczonych w 21 przypadkach na 24 wygrał wybory prezydenckie kandydat wyższy... osoba która potrafiła pokazać że będzie bardziej reprezentacyjna.... u nas jest dokładnie odwrotnie, z podejrzliwościa patrzy się na ludzi którzy lepiej się ubierają, wyglądają wysławiają, zazdrościmy im i wolimy głoasować na tych którzy są bardziej podobni do nas, bardziej dalecy ideału :suchy:
kobi - Pią Paź 28, 2005 15:36

Proponuję wejść na google i wpisać ptasia grypa :D Druga pozycja od góry :rotfl:
Piotrulek - Pią Paź 28, 2005 15:52

Ana napisał/a:
bardziej dalecy ideału




o przepraszam mi do ideału wiele już nie brakuje.. :D :D

Gmeras - Pią Paź 28, 2005 16:56

kobi, :ok: dobre :) Tak samo jak z lepperem tylko niepamietam na jakie słowo reagował :]
Ana - Pią Paź 28, 2005 22:17

Piotrulek napisał/a:
o przepraszam mi do ideału wiele już nie brakuje

a ja nie głosowałam na kaczuchę... wybrałam ideał :) Piotrulku może za pięc lat będziesz kandydował, będę spokojna wiedząc że na liście kandydatów już będzie mój ideał :zawstydzony: :zawstydzony: :D :D :D




Gmeras wpisz "kretyn" do googli ;)
zaraz pod Lepperem pojawia się Giertych :P

Volt - Pią Paź 28, 2005 23:31

Piotrulek napisał/a:
Dorotka napisał/a:
Pierwszej Damie też do Jolki jakoś tak brakuje trochę



twoja wrodzona kultura i smak pozwolił powiedzieć ,że brakuje tylko trochę,natomiast moim skromnym męskim zdaniem jest to niebo a ziemia


Ja słyszałem hasło, że brzydszy od Kaczyńskiej jest tylko grzech śmiertelny :rotfl:

Volt - Pią Paź 28, 2005 23:33

frohike napisał/a:
trunks napisał/a:
frohike, az tak bardzo to przezywasz i tak zapatrzony jestes w Kaczynskiego ?

chodzi o to ze wszyscy na niego najezdzaja co mi sie bardzo nie podoba gdyz jest wybrany przez wiekszosc glosujacych polakow a to oznacza ze powinnismy go szanowac

na kwacha nie głosowałem ale nigdy go nie obrazalem
troszke szacunku dla ludzkiego wygladu

dajmy mu szanse


hehehhe
od kiedy to idiotów się szanuje?

jak barany idą na rzeź to trzeba być jednym z nich?

dobrowolnie?

żartowniś :D

Volt - Pią Paź 28, 2005 23:34

p4cz3k napisał/a:
ile im czasu damy? przeciez to tak dlugo nie pociagnie..


oby góra do 15 stycznia :niepewny:

Volt - Pią Paź 28, 2005 23:39

Rozpisuję się, ale temat mnie mocno interesuje

Śląsk głosował za Tuskiem, wybory na forum potwierdziły że na Śląsku są ludzie rozumni :super:
wnioskuję więc:

wybudować mur na Wiśle a wschodnią Polskę włączyć do Białorusi :rotfl:

;)

Ana - Pią Paź 28, 2005 23:46

Volt napisał/a:
wybudować mur na Wiśle a wschodnią Polskę włączyć do Białorusi

:przestraszony:


:evil: :zly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :zly: :cenzura: :krzeslem: :kijemgo: :kijemgo: :wsciekly: :wsciekly: :cenzura:

mało zabawne :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

trunks - Pią Paź 28, 2005 23:47

Hehe Volt, niezle masz pomysły...ale co do wczesniejszych wyborow jestem zdecydowanie przeciw, bo:
1. to kosztuje sporo kasy
2. frekwencja NAPEWNO by byla nizsza (mysle ze okolo 30-35%), bo ludzie juz po tym wszystkim mają dosc
3. Poszli by pewnie glosowac ci, ktorzy popierają radykalizm, wiec Lepper by sie napewno wzmocnił, Giertych pewnie tez.

Volt - Sob Paź 29, 2005 00:16

Ana napisał/a:
Volt napisał/a:
wybudować mur na Wiśle a wschodnią Polskę włączyć do Białorusi

:przestraszony:


:evil: :zly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :zly: :cenzura: :krzeslem: :kijemgo: :kijemgo: :wsciekly: :wsciekly: :cenzura:

mało zabawne :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:


Dlaczego?

Jak mam traktować wyborców, którzy zamiast na realiach opierają się na mżonkach i obietnicach przedwyborczych?

Volt - Sob Paź 29, 2005 00:18

trunks napisał/a:
Hehe Volt, niezle masz pomysły...ale co do wczesniejszych wyborow jestem zdecydowanie przeciw, bo:
1. to kosztuje sporo kasy
2. frekwencja NAPEWNO by byla nizsza (mysle ze okolo 30-35%), bo ludzie juz po tym wszystkim mają dosc
3. Poszli by pewnie glosowac ci, ktorzy popierają radykalizm, wiec Lepper by sie napewno wzmocnił, Giertych pewnie tez.


A czy przypadkiem koszty nowej kampanii nie bedą niższe od kosztów tego co nam zeserwuje program (skądinąd kuriozalny) Pisu?

Trzeba to traktować w kategoriach inwestycji nie kosztów

Frekwencja - zgoda

Uważam że PO by wygrało

Ana - Sob Paź 29, 2005 01:02

Volt napisał/a:
Dlaczego?

Jak mam traktować wyborców, którzy zamiast na realiach opierają się na mżonkach i obietnicach przedwyborczych?


może jak ludzi ;) bo po tej stronie też oni są, tylko żyją w innych realiach... z dwa razy większym bezrobociem niż na śląsku, w miasteczkach w których po kolei popadały kolejno wszystkie najważniejsze zakłady pracy (te państwowe, bo wiadomo państwowe, czasami utrzymywane na siłe ale też te które powinny sobie bardzo dobrze radzić, tylko komuś było mało pieniędzy i wyciągnął z niego co tylko można było) gdzie lepszą prace dostają praktycznie tylko ci którzy mają "dobrą" rodzinę... skąd wyjeżdża kto tylko może...

to są niby banały, brzmią jak często powtarzane slogany ludzi którzy usprawiedliwiają to że nie potrafią sobie poradzić w życiu... ale takie rzeczy dzieją się naprawdę...
więc nie dziw się że konsekwencją tego są inne poglądy, inne wybory ;)

Gmeras - Sob Paź 29, 2005 08:03

nieobwiniajcie wyborców ze wschodu ale wszystkich młodych ludzi bo Ci mieli największa abstynecje wyborczą a oni woleli Tuska tak wybrała wiekszośc wyborców głosujących Ci co niegłosowali niech nienazekają
trunks - Sob Paź 29, 2005 13:09

Volt napisał/a:
Uważam że PO by wygrało

mozliwe, ale napewno nie na tyle, zeby stworzyc samodzielny rząd, jak pisałem samoobrona by miala pewnie lepszy wynik, moze nawet zblizony do tego kto wygrał, wiec problem by byl jeszcze wiekszy ze stworzeniem koalicji.

Gmeras, to, ze Tusk nie został prezydentem to akurat nie jest wielki problem, bo wg mnie najlepiej jakby PO wygralo do parlamentu a Kaczynski na prezydenta (a nie odwrotnie).

Major - Sob Paź 29, 2005 16:53

Niestety Kaczyński wogóle na prezydenta się nie nadaje. Te jego zapędy napoleonowskie przeszkadzają w prowadzeniu jakiejkolwiek polityki. On się zupełnie do tego nie nadaje. On jest dobrym politykiem kiedy ma dążyć do celu, niestety nie gdy go osiąga.
Piotrulek - Sob Paź 29, 2005 16:57

Major napisał/a:
zapędy napoleonowskie



doskonala definicja,brawo i gratuluję trafności oceny... :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

trunks - Sob Paź 29, 2005 17:53

to samo o nim Wałęsa mówi
Piotrulek - Sob Paź 29, 2005 17:57

trunks napisał/a:
to samo o nim Wałęsa mówi



Wałęsa dużo nie różnil się od Kaczyńskiego,wzrost prawie ten sam,zapędy również,tylko wykształcenie inne... :D

Piotrulek - Sob Paź 29, 2005 18:00

trunks napisał/a:
to samo o nim Wałęsa mówi



Wałęsa dużo nie różnil się od Kaczyńskiego,wzrost prawie ten sam,zapędy również,tylko wykształcenie inne... :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group