Gliwickie Forum Dyskusyjne

I Urodziny Forum - Wrażenia po spotkanku w Cafe Austria

Harnaś - Sob Maj 21, 2005 22:32
Temat postu: Wrażenia po spotkanku w Cafe Austria
Nie wiem czy jestem godzien zaczynać ten temat z racji tego iż jestem "świeżym narybkiem" no i żadna ze mnie gruba ryba i nie mam 2m wzrostu :] aczkolwiek czuję się mile zaskoczony atmosferą jaka panowała na spotkanku.Obiecuję, że na kolejnym spotkanku będę bardziej sobą niż faciem co to wlazł w "paszczę lwa" , a lew okazał sie miłym kociaczkiem.Generalnie jednak na kanapkach ze smalcem za dużo było cebuli, a co do reszty zastrzeżeń nie mam bo było super :D .
Aither - Nie Maj 22, 2005 00:55

Harnas :D hehehehe :) nie no ja powiet tylko tyle ze sie na prawde ciesze ze przybyles "narybku" Ty nasz :] hehehehe nom co prawda nie mialam jakos okazji za dlugo z Toba poromansowac ale to sie zmieni :D hehehe :) co do jedzonka to bylo dobre :] tylko tak jakos teraz mnie suszy :D a przeciez nic nie pilam :P no ale... jestem strasznie podekscytowana, podniecona i rorpromieniona z powodu poznania kilku ludzi :) chcialabym podziekowac wam wszystkim za przybycie i na prawde cudowna zabawe :) mam nadzieje ze kolejne spotkania beda tak samno cieple jak dzisiejsze urodzinki :) bylo superowo :D
Dana - Nie Maj 22, 2005 01:50

Harnaś napisał/a:
a co do reszty zastrzeżeń nie mam bo było super .

dlaczego wyszłeś tak prędko - nie nacieszyliśmy się tobą a ty nami/naszym śpiewem ! :rotfl: :rotfl: :rotfl: /

Harnaś - Nie Maj 22, 2005 07:31

No cóż.Musiałem tak wcześnie iść z racji tego iż okrutnie zmęczony byłem, a to za sprawą mojej dorywczej pracy.Co do śpiewu to miałem okazję słyszeć i uczestniczyć w śpiewie podczas wznoszenia toastu urodzinowego ;) i muszę przyznać ze trafiłem do bardzo muzykalnej ekipy.
trauti - Nie Maj 22, 2005 07:34

Mimi iż opuściłem was tak szybko i była to moja pierwsza wizyta z wami, to musze przyznać że fajnie sie bawiłem :) Jedzonko było smaczne - eh ale było mi potem ciężko taki przejedzony byłem :P hehe Tak tak Kisiu droga zapomniałaś sie przywitać!! :P Ale to nic nie szkodzi, nie obraziłem się :) Sam się przywitałem :) Teraz wiesz jak wygladam i chyba dasz mi spokój do następnego spotkania :] :hyhy: ??

ps.: Jenny nie daj sobie wciska tyle jedzenia :P

LuKaSh - Nie Maj 22, 2005 09:07

O tak :D Jedzonko było super .. to było moje pierwsze spotkanie z wami i jestem z niego bardzo zadowolony :D wszyscy jestescie super .. z kazdym moge o czyms pogadac :D:D
Dev - Nie Maj 22, 2005 09:14

proponuje przeniesc temat do dzialu o urodzinach
Mariusz - Nie Maj 22, 2005 09:42

Pierwsza impreza i tak świetnie zgrana ekipa !:)
Tylko się cieszyć :)
Cieszę się się, że w końcu Was poznałem i bardzo dobrze się bawiłem :) Na dowód moge powiedzieć, że do końca zostałem ! :) A prawie najmłodszy byłem ;)
Musze powiedzieć, że z prawie nikim ze starszych osób tak się nie dogaduje jak z Piotrulkiem :) Zawsze jakiś temat się znajdzie do rozmowy. Począwszy od książek, a kończywszy na przyszłych dziejach.
I Aither poznałem ... :) Kazidełka jakoś nie mogłem rozpoznać ... ale potem już coś mi się w pamięci przypomniało i skojarzyłem ;)
Impreza rozkręciła się troche później, a efekty jakie były ... :) Chodzi mi tu o karaoke ... . Słyszałem, że Fenix tam zmontował krótki film jak śpiewaliśmy :)
Z każdą chyba osobą udało mi się zamienić kilka słów, bo niesposób poświęcić więcej czasu jak z każdej strony coś innego się dzieje.
Konkurs organizowany przez Frycka też świetnie wypalił. Zabawa jakiej mało ;) Do tego te nagrody, po prostu super :)
Ja dzisiaj idę nakleić naklejkę na samochód, na tył chyba, bo tam prosto jest ;)
Nie wiem czy pamiętacie, ale odwiedziła nas niezrzeszona koleżanka Justyna, która obiecała, że zarejestruje się u nas na forum, czekamy ... :)
Nie będę się rozpisywać, bo mi tu jakieś ograniczenia wprowadzą :P
Po prostu super ludzie z Was :) Miło zaskoczony jestem ;)
Dzięki wam za zabawe !:)

PS.
Dzięki Kazidełko za transport :)

Appo - Nie Maj 22, 2005 09:42

Było no poprostu ... sok ;)

Jeszcze nawet Kisia śpiewała Chinkę ;) hehehe...

frohike - Nie Maj 22, 2005 10:28

mi sie podobalo bardzo, z kazdym porozmawialem chwilke :D
szkoda ze kolo jeny musialem siedziec bo wszystkie dobre kanapki zjadla zanim ja sie namyslilem ktora chce zjesc :P
ciesze sie ze bylo nas tak duzo ludkow
za niedlugo to serio bedziemy jakies wielkie sale wynajmowac aby sie pomiescic
teraz trzabedzie ugadywac nowe spotkanko
ale to dopiero po urodzinach Frycka :D

Appo - Nie Maj 22, 2005 10:41

Spotkań więcej ... nie muszą być już tak ... duże ;) ale z WIELK? chęcią spotkam się z Wami :P
of - Nie Maj 22, 2005 11:05

oczywiscie gratulacje i podziekowania dla organizatorow :) zabawa przednia, swietne towarzystwo... tak trzymac :D
Aither - Nie Maj 22, 2005 13:48

jeeeeeeezu jaka ja niewyspana O_o a tak serio :]
Mariuszek fajnistnie grzales jak nas kazidelko odwozil do domku :)

Piotrulek dziekuje za wyklady w samochodzie i cieple slowa :) podnioslo mnie to na duchu :)

kazidelko dzieki za odwoz do domku ale pierwsze pytanie rodziny "czemu tak wczesnie" :D hehehe nastepnym razem [jak bedzie] to odwieziemy wszystkich i dalej w tany :P

Asienka - Nie Maj 22, 2005 13:57

Z tego co widze to żałuje że musiałam uciekac :( , ale za to byłam świeższa na egzaminiie , który zaliczyłam <jupi> (przynajmniej Aither mnie nie zamrrduje za wczesniejszą ucieczkę :D
PAKuS - Nie Maj 22, 2005 16:52

krutko i na temat było super i oby tak dalej i nareszcie Ja mam fokke z AITHER
Piotrulek - Nie Maj 22, 2005 18:34

Może taraz ja wrzucę dwa słowka...Jestem bardzo mile zaskoczony,tym ,że przybyło was naprawdę dużo,atmosfera dzięki temu byla odjazdowa,niech żałują ci ktorzy musieli wyjść wcześniej,potem się dopiero działo,oj działo(a że dzialo to armata,to potem się armaciło)Eurowizja to pikuś w porownaniu z naszymi forumowymi piosenkarzami(Iwan i delfin móglby się uczyć od tercetu frohik,oldzo i Mariusz.Serdeczne podziękowania dla kazidełka za nocny transport,dzięki niemu wszyscy trafili bezpiecznie do domu...Jesteście do bitki i do wypitki.Bardzo wszystkim dziękuję za obecność.
Frycek - Nie Maj 22, 2005 20:25

frohike napisał/a:
ale to dopiero po urodzinach Frycka

:P

Jenny - Nie Maj 22, 2005 20:35

eee ja nie dawałam sobie wciskac jedzenia :P poza tym zjadlam malo :P ok lubie degustowac ale nio bez przesady ;)
Dana - Nie Maj 22, 2005 20:37

Jenny nie było cie przy naszym śpiewie z nami - brakowało mi ciebie ,nastepnym razem przywiarze cię do stołu albo Demmo i zostaniesz :P
Jenny - Nie Maj 22, 2005 20:45

nio w sumie teraz to tez zaluje ze nie zostalismy dluzej ale potem mielibysmy problem z transportem do domku nio chyba ze Ty Danus bys nas transportowala :P nastepnym razem jakos sie poumawiamy :D
Dana - Nie Maj 22, 2005 20:47

Jenny jasne z przyjemnościa - nie chciałam się wyginać z tym odwozem żeby nie było że niszcze Wasze plany wieczorne ;)
Aither - Nie Maj 22, 2005 21:57

Asienka NOO pieknie :) gratulacje za egzamin :) masz racje kara uszla z dymem Twojego papierosa [mam kilka fotek z fajka :D]

BYLO SUPER :]

darkenstein - Nie Maj 22, 2005 22:55

nie bylem za dlugo ale jestescie cool lubie was i sam nie wiem dlaczego wybralem to forum na poludniu polski :)
Aither - Nie Maj 22, 2005 22:57

darkenstein pozwol ze Ci powiem dlaczego... bo nasze kobitki sa najgoretsze w calej polsce :P
Appo - Nie Maj 22, 2005 22:59

darkenstein radzę się zgodzić .. bo wiesz ;) wkulane od Aither
Aither - Nie Maj 22, 2005 23:02

Appo :D ROTFL toc mnie teraz rozmieszyles :) problem w tym ze darkenstein wlasnie na to liczy :D juz na urodzinkach chcial dostac :) ale bylam zajeta :D
Appo - Nie Maj 22, 2005 23:03

nom :P widać to na fotkach ;) :P
Aither - Nie Maj 22, 2005 23:04

Appo widac ze zajeta czy widac ze chcial dostac ? :D poza tym ja zawsze jestem tam gdzie najwiekszy tlum... nie iwem tak jakos zawsze sie kolo mnie wieksza grupa zbierze :P [narcyzm] :evil:
kisia - Pon Maj 23, 2005 00:22

Cytat:
i sam nie wiem dlaczego wybralem to forum na poludniu polski
darkenstein a ja wiem, że Ty już dobrze wiesz dlaczego :hyhy:
kisia - Pon Maj 23, 2005 00:23

Właśnie i sie przypomniało darkenstein że byłes druga osobą, ktorej nie pocałowałam, więc szykuj się na nastepne spotkanko bo musze sobie to odrobic :hyhy:
frohike - Pon Maj 23, 2005 05:30

nie ma nigdzie indziej tak calusnego i macanego forum :P
Frycek - Pon Maj 23, 2005 07:20

skonczcie z tym macaniemi calowaniem, w kazdym topicu o tym...
PAKuS - Pon Maj 23, 2005 08:11

KAZIDE?KO dziękują Ja Ci bardzo za odwiezienie mnie do domku
cinque - Pon Maj 23, 2005 08:19

Kontynuujcie, chetnie popatrze chociaz :rotfl:

A niniejszym - wreszcie jestem w pracy i necie :) - chcialabym podziekowac za mile przyjecie (oprocz tego "ćśśśśśś" na wejsciu!!!!) i mile spotkanie w milym gronie - wybaczcie mnie moj "pierwszy raz" :) , nastepnym razem bedzie lepiej!

Buziaki!!!

Frycek - Pon Maj 23, 2005 08:21

cinque napisał/a:
oprocz tego "ćśśśśśś" na wejsciu!!!!)

:P

niezgrzeszona Stysia - Pon Maj 23, 2005 09:31

Cieszę sie ze byłam na tym spotkaniu było naprawde b. fajowo :) atmosfera naprawde świetna

Ps już sie zalogowałam i mam nadzieje ze mnie zaakceptujecie
Pozdrawiam wszystkich których poznałam i wszystkich których mam nadzieje poznam w najbliższej przyszłości :P

PAKuS - Pon Maj 23, 2005 09:50

niezgrzeszona Stysia napisał/a:
Ps już sie zalogowałam i mam nadzieje ze mnie zaakceptujecie

jasne słońce że My Ciebie zakpcetujemy

cinque - Pon Maj 23, 2005 09:57

niezgrzeszona Stysia
A Twoj nick bije wszystkie :rotfl:

kisia - Pon Maj 23, 2005 10:12

Witaj Stysia wśród nas :)
Frycek - Pon Maj 23, 2005 10:46

nie no nick fajny :) :P
kisia - Pon Maj 23, 2005 10:54

Cytat:
nie no nick fajny
i od razu wiadomo o kogo chodzi :)
Frycek - Pon Maj 23, 2005 11:07

o Justynke :hyhy:
PAKuS - Pon Maj 23, 2005 11:57

a Ja dalej niewiem okogo chodzi czy może Mi ktoś pokazo okogo chodzi TAK czy NIEE :?: :?:
frohike - Pon Maj 23, 2005 12:17

niezgrzeszona Stysia a ja mam twoj dlugopis,
witaj wsrod nas :P

niezgrzeszona Stysia - Pon Maj 23, 2005 12:57

DZIęKI WSZYSTKIM :D

FROHIKE !!!! co do długopisu to oddasz mi na następnym spotkaniu :P

Widziałam zdjęcia hehehe, kurcze aż żal ze musiałyśmy z Asieńką wcześniej czmychnąć, ale mam nadzieje ze na następnym spotkaniu nie ominie nas śpiew :D

frohike - Pon Maj 23, 2005 13:06

spoko niezgrzeszona Stysia jak do tego czasu nie zniknie to ci go oddam raczej w calosci :)
Aither - Pon Maj 23, 2005 13:24

Niezgrzeszona :D :D :D no wreszcie sie odezwalas :] witamy w gronie forumowiczow :D
Mariusz - Pon Maj 23, 2005 13:45

No, niezgrzeszona :)
Tylko czemu tak późno do nas dołączasz ? Wcześniej koleżanka nie dawała znać ?:)
Pomimo to cieszymy się, że do nas dołączyłaś :) To oczywiste :)

kisia - Pon Maj 23, 2005 20:18

frohike napisał/a:
a ja mam twoj dlugopis

coś czuje że to był z Twojej strony frohiku podstep, teraz bedziesz miał pretekst żeby się spotkać sam na sam ze Stysią :hyhy:

niezgrzeszona Stysia - Pon Maj 23, 2005 20:34

każdy pretekst jest dobry :D
nie odzywalam sie wcześniej bo mialam problemy z netem

Aither - Pon Maj 23, 2005 22:01

Stysia :) spoko frohike jest na tyle bezczelnym chlopakiem ze nie potrzebuje pretekstu :) chce sie zkims umowic to sie umawia :D wiem co mowie :D
frohike - Wto Maj 24, 2005 05:44

ale wy (...) gadacie :rotfl:
Aither napisał/a:
jest na tyle bezczelnym chlopakiem
hmm chyba zaraz ciebie opisze :P
pamietaj niezgrzeszona Stysia frohike to miły czlowieczek ktory zaopiekowal sie twoja zguba i wiesz jak chcesz to wpadne i ci go oddam :hyhy: :D

niezgrzeszona Stysia - Wto Maj 24, 2005 07:00

Frohike - nie ma sprawy :D :)
Aither - Wto Maj 24, 2005 13:16

frohike a opisuj :D ja wiem jaka ja jestem :) bezczelna nie mniej niz Ty, czasem wulgarna i opryskliwa, zaczepna i agresywna a do tego wybuchowa niczym mina przeciwpancerna... cos chcesz dodac ? smialo :evil: ja sie nie wstydze tego ze jestem wredna :D

P.S zreszta bylo to widac na urodzinach ... ale i tak sie ostro powstrzymywalam :P

PAKuS - Wto Maj 24, 2005 13:29

AITI nie które z twoich tekstów pasowało by to topiku o wojsku
FROHIKE to jest mały i zabawny człowieczek
NIEZGRZESZONA STYSIA Ja bym chciał ciebie bliżej poznać nak coś to narazie pożemy pogadać razem przez GG: 3256167 zaprzszam
KISIA piękna jak zapsze a tak wogule to szyszstkie dziesczy ny są piękne

Aither - Wto Maj 24, 2005 13:41

PAKuS no coz nie tylko "niektore" ale wiekszosc... dlatego sie udzielam w topicu o wojsku bo to lubie... :) wiec tutaj sie zgadza :D

FROHIKE to jest mały i zabawny człowieczek
buhehhehehehehehehehehheheeeeeee :rotfl: :hyhy: :D :rotfl: :hyhy: ale dowalil :D

Piotrulek - Wto Maj 24, 2005 13:55

Cytat:
KISIA piękna jak zapsze a tak wogule to szyszstkie dziesczy ny są piękne

Co się tak do kisi podlizujesz?????????????????????????????????

Aither - Wto Maj 24, 2005 14:19

Piotrulek do kogos musi :D poza tym potwierdzam kisia to atrakcyjna kobietka :D
darkenstein - Wto Maj 24, 2005 19:52

Aither jakos w tym tlumie nie moglismy sie odnalezc ;) a to ze kobitki z gliwic sa......... to sie juz przekonalem :hyhy:
darkenstein - Wto Maj 24, 2005 19:54

kisia nadstawiam buzke z jezorkiem :P
Aither - Wto Maj 24, 2005 19:54

darkenstein spokojna glowa to raczej nie bylo ostatnie nasze spotkanie :) kiedys Cie dorwie na tym "boczku" :)
Appo - Wto Maj 24, 2005 20:07

Aither napisał/a:
kiedys Cie dorwie

To była groźba ?? hehehe

Aither - Wto Maj 24, 2005 20:09

Appo spokojna glowa.... Darek juz tam dobrze wie czym pachna takie slowa :D :D :D
kisia - Wto Maj 24, 2005 20:47

Piotrulek napisał/a:
Co się tak do kisi podlizujesz

no własnie Pakuś, czy Ty coś ode mnie chcesz :?:
Wszystkie forumowe kobietki sa piekne

darkenstein - Wto Maj 24, 2005 21:13

kisia ja chce obiecanego buziaka ......
kisia - Wto Maj 24, 2005 22:02

noooo dostaniesz, wszystko w swoim czasie :P
darkenstein - Wto Maj 24, 2005 22:25

kisia juz nie moge sie doczekac
;)

Rafalka - Wto Maj 24, 2005 22:34

:rotfl: podobalo mi sie nawet tance byly, co prawda w mekim wydaniu ale byly. Czerwienie sie troche ze wzgledu na wystepy w karaoke. :zawstydzony:
trauti - Sro Maj 25, 2005 06:44

darkenstein napisał/a:

Darkenstein ja byłem pierwszy w kolejce :P hehe

Piotrulek - Sro Maj 25, 2005 08:26

trauti napisał/a:
darkenstein napisał:

Darkenstein ja byłem pierwszy w kolejce hehe

Znacie to,że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta??????Więc uwaga... :) :)

trauti - Sro Maj 25, 2005 08:41

hehe no wcale sie nie dziwie :):P kto następny do bitwy o buziak od Kisi :)??
PAKuS - Sro Maj 25, 2005 11:40

kisia napisał/a:
no własnie Pakuś, czy Ty coś ode mnie chcesz ?
Wszystkie forumowe kobietki sa piekne

można takto powiedzieć a czy Ja coćś powiedziałem że pozostałe nasze kobietki są nie piękne

niezgrzeszona Stysia - Sro Maj 25, 2005 17:20

Kisia ja proponuje zrobienie listy
komu :hyhy: buziaka

:P chopcy tylko spokojnie jak Kisia powiedziala ze da to teraz trza czekac grzecznie na swoją kolejke ;)

pozdraiwam

Gmeras - Sro Maj 25, 2005 18:46

mnie niebyło a kawałek tortu dla mnie ? :P
kisia - Sro Maj 25, 2005 22:35

Gmeras kto ni eprzychodi na spotkania ten nie je :P
darkenstein - Sro Maj 25, 2005 23:05

Gmeras nie je i buziakow nie dostaje :D
darkenstein - Sro Maj 25, 2005 23:21

kisia tylko czekac i czekac nie cierpie czekac :kwasny:
Aither - Czw Maj 26, 2005 17:23

nie ma co ... i tak mam pierwszenstwo jesli chodzi o buziaki od kisi :P wiec hahahahahah macie przewalone :)
P.S ROTFL jak ogladam filmik to plakac mi sie chce ze smiechu :D

Gmeras - Czw Maj 26, 2005 18:39

:rozpacz: łeeeeee
Aither - Czw Maj 26, 2005 18:41

Gmeras nie plakaj... to nie ostatnie urodzinki naszego forum :) poza tym na kolejnym spotkaniu mam nadzieje ze sie zjawisz :)
Gmeras - Czw Maj 26, 2005 21:19

oj niewiem niewiem ;) ja chyba zamlody do waszego towarzystwa ;)
darkenstein - Czw Maj 26, 2005 21:36

Aither to wy sie calujecie?? bedzie milo popatrzec a jak juz sie soba znudzicie to bede w poblizu :P :hyhy:
Mariusz - Czw Maj 26, 2005 21:45

Gmeras napisał/a:
ja chyba zamlody do waszego towarzystwa ;)

Mylisz się, nawet tego nie odczujesz, gwarantuje :)
A my przecież w tym samym wieku jesteśmy :)

darkenstein - Czw Maj 26, 2005 22:14

Gmeras zewnetrznie na pierwszy rzut oka to moze jestesmy starsi ale to tylko pozory potrafimy sie zachowac wierz mi jak gowniarze :D
mnie np. palma odwala i jade zeby sie spotkac z forumowiczami 350km :D

Gmeras - Czw Maj 26, 2005 23:10

zobaczy sie na przyszłosc ;)
kisia - Pią Maj 27, 2005 00:04

Gmeras napisał/a:
ja chyba zamlody do waszego towarzystwa

już wyprowadziliśmy z błedu pare osób, które nie chiały przyjść na spotkanko bo własnie tak uważały. Gmeras przyjdź na spotkanko a się przekonasz że że rożnica wieku nie bedzie odczuwalna. Jak Ci się nie spodoba to zawsze możesz wyjsć, nikogo na siłe nie trzymamy, ale gwarantuje że nie wyjdziesz wcześniej :D
darkenstein napisał/a:
to wy sie calujecie??
baaaa no pewnie, bo my z Aitherka się kochamy :hyhy:
darkenstein - Pią Maj 27, 2005 00:24

kisia
kisia napisał/a:
baaaa no pewnie, bo my z Aitherka się kochamy
kochamy masz na mysli seks? juz mi slinka leci :P
Frycek - Pią Maj 27, 2005 06:07

Schodzicie troche z tematu :looka:
Aither - Pią Maj 27, 2005 08:30

Gmeras gwarantuje Ci, ze odosobniony czuc sie nie bedziesz :) poza tym jak darkenstein powiedzial... nam tez ostro bije palemka wiec nie poczujesz tej roznicy wieku :)

Mariusz powiedz mu, ze nikogo mysmy nie izolowali tylko dlatego, ze wisi nad nim jeszcze prokurator :hyhy:

kisia masz zawsze racje :)

Gmeras - Pią Maj 27, 2005 08:35

pozyjemy zobaczymy teraz sobie powspominajcie :hyhy:
Aither - Pią Maj 27, 2005 08:37

Gmeras a jest co :] to co tutaj piszemy nie oddaje w 100% tego co sie tam dzialo i jaka atmosfera panowala :) zwlaszcza w momencie wykonywania karaoke :D ROTFL
frohike - Pią Maj 27, 2005 08:42

no baaa zdjecia rozebranych kobietek zostaly ocenzurowane i tylko do prywatnych ogladan :P :D
Aither - Pią Maj 27, 2005 08:54

frohike a co Ty opowiadasz ? nikt sie tam nie rozbieral przeciez... co innego ze kobitki skompiradla jedne ciekawie sie po prostu ubraly i nic poza tym :) Gmeras nie sluchaj go jemu cos sie ubzduralo, mam nadzieje, ze sie na kolejnym spotkaniu pojawisz :) bylo na prawde fajnie :)
Mariusz - Pią Maj 27, 2005 16:59

To Ty Aither nie widziałaś jakie zdj. robił Fenix :) Przez przypadek podglądnąłem go podczas robienia takiego zdj. ;)
Frycek - Pią Maj 27, 2005 17:12

Mariusz napisał/a:
To Ty Aither nie widziałaś jakie zdj. robił Fenix Przez przypadek podglądnąłem go podczas robienia takiego zdj.

Ciiiiiiiiiiiiii :P

Mariusz - Pią Maj 27, 2005 17:48

Heh, tylko powiedzcie mi czemu ja tych zdjęć nie dostałem do wglądu ... oj bo będę sypał ... :)
kisia - Pią Maj 27, 2005 20:27

co za ciiiiiii , jakie zdjęcia :?: gadać mi tu zaraz
Aither - Sob Maj 28, 2005 08:45

EJ ... kuna chata co to za konspiracje ? ? ?

Mariusz juz mi tu spiewac o jakie fotki chodzi ?

Frycek kurcze bo jak sie rozzloszcze to normalnie nie recze za siebie

Fenix ... masz przegiecie po prostu ... :zly:

Mariusz - Sob Maj 28, 2005 14:24

Jak nie będę miał tych zdjęć Panowie do jutra do 21 to powiem wszystko ;-)
frohike - Sob Maj 28, 2005 15:19

Mariusz ciiiiiii
innaczej cie wykastrujemy :P

Appo - Sob Maj 28, 2005 15:22

frohike napisał/a:
innaczej cie wykastrujemy

No to już desperacja :P

Agacisko ;-) - Sob Maj 28, 2005 16:17

Coś zaczynam nie żałowac, ze mnie tam nie było :P
Mariusz - Sob Maj 28, 2005 16:35

Żałuj Agata, że Cię nie było :)
Frohike, to Ty też te zdj. widziałeś ? Oj ... a o mnie zapomnieli ?
Czekam do jutra do 21 na te zdj. :P Mail - mariushf@tlen, p l

Jak nie dostane to macie przechlapane, od kobiet ;) Będzie "Zbrodnia i kara" :)
Odemnie to pół biedy ;)

frohike - Nie Maj 29, 2005 10:16

Mariusz przemysle ale za mlody jestes na takie fotki :P
Mariusz - Nie Maj 29, 2005 14:21

Panowie, do 21 niedaleko ... ;-)
PAKuS - Nie Maj 29, 2005 16:37

frohike napisał/a:
Mariusz przemysle ale za mlody jestes na takie fotki

a Ja bym z chęcią zobaczył takie fotki ale oczywiście jak można

Aither - Nie Maj 29, 2005 17:47

frohike .... normalnie nakrecasz mnie takim gadaniem.... o jakie fotki chodzi ?

Mariusz mam nadzieje ze je poprzesylasz dalej ... odpowiedzialne osoby za ich "puszczanie" w obieg dostana po glowie....

Mariusz - Nie Maj 29, 2005 18:18

Nie prześlę jeśli sam dostane;)
Aither - Nie Maj 29, 2005 18:24

nie no jednym slowem zaczyna mnie to po malu wkurzac... nienawidze takich tajemnic i robienia z czlowieka debila... i tylko tyle powiem... jesli macie jakies fotki przyzwoite czy tez nie... ostrzegam tylko... jesli sie okaze ze jest z nimi "cos nie tak" slono pozaluje kazdy ten, kto nawet sie o te fotk i dopraszal... lacznie z autorami tych fotek...
Mariusz - Nie Maj 29, 2005 19:37

Oooo ... ja nie przychodze na kolejne spotkanie forumowe :P
Życie mi jeszcze miłe jest ... ;)

Frycek - Nie Maj 29, 2005 20:43

Aither napisał/a:
po malu wkurzac... nienawidze takich tajemnic i robienia z czlowieka debila

tak samo sie czulem w pewnej sprawie

prosze wrocic do tematu i nie off topicowac.
Przywoluje moderatorow do porzadku

Demmo - Nie Maj 29, 2005 20:45

brak (sz)mocy w tym dziale :zdegustowany:
Aither - Nie Maj 29, 2005 20:59

Frycek moderatorem ja jestem w tym dziale... ja tylko uprzedzam... a moge byc na prawde bardzo paskudna ... a jesli chodzi Ci o organizacje urodzin to byles powiadomioony w takim samym terminie jak wszystko zostalo zapiete na ostatni guzik...
kaszanna - Pon Maj 30, 2005 06:57

Było miło choć dzień miałam naprawdę męczący i jedynie na co mnie było stać to patrzenie i słuchanie :hyhy:
Piotrulek - Pon Maj 30, 2005 07:55

Aither napisał/a:
samym terminie jak wszystko zostalo zapiete na ostatni guzik...

Nie potrzebnie wracasz do tego tematu...było minęło...po co rozgrzebywać... :) :) :)

Frycek - Pon Maj 30, 2005 08:35

Wrazenia fajne,Piotrulek mozesz przekazac je Kierownikowi Lokalu,podziekowac kelnerka za bardzo mila obsluge i wytrwalosc przy Nas. Pierozki super smaczne :) :rotfl: :rotfl:
Piotrulek - Pon Maj 30, 2005 08:39

Frycek napisał/a:
mozesz przekazac je Kierownikowi Lokalu,podziekowac kelnerka za bardzo mila obsluge i wytrwalosc przy Nas. Pierozki super smaczne

Uczyniłem to w sobotę i mamy zaproszenie na ponowne spotkania... :)

Aither - Pon Maj 30, 2005 09:27

Piotrulek bo sie ktos nie potrafi z tym pogodzic... a to juz nie moj problem.
kisia - Pon Maj 30, 2005 14:34

Aither napisał/a:
nie no jednym slowem zaczyna mnie to po malu wkurzac...

a ja myślę że chłocpy niczego nie maja tylko tak ściemniają.

of - Pon Maj 30, 2005 14:49

a ja bym to skomentowal tak: uderz w stol, a nozyce sie odezwa :]
Appo - Pon Maj 30, 2005 15:09

uderz w stół ... a wylejesz piwo :P
Aither - Sro Cze 01, 2005 15:44

osfald nie wiem jak Ty ale mnie takie cos po prostu drazni.

kisia mozliwe... ale takie gadki sa delikatnie mowiac wkurzajace.

Appo dlatego pije soczek przynajmniej mi go nie zal jak sie wyleje :)

of - Czw Cze 02, 2005 09:37

Aither zakladam, ze nie mialabys sie czym wkurzac gdybys miala czyste sumienie... dalas im okazje na jakies wkurzajace fotki? nie? no to poprostu uzywaja sobie... nie ma sie czym przejmowac. W innej sytuacji mozesz teraz miec pretensje do siebie... Niestety nie mam zielonego pojecia o jakie fotki chodzi?
Aither - Czw Cze 02, 2005 13:31

osfald ja lubie miec wszystko pod kontrola... nawet fotki... a sumienie ... uwazam ze mam czyste na tyle aby ich nie pozabijac na miejscu ;)
kazidelko - Sob Cze 11, 2005 20:20

Ja sobie cichutko z kącika pozdrowie wszystkich i podziekuje za wspanialy wieczor :)