dupiate forum

Forum - Propozycje

Frycek - Sro Maj 26, 2004 23:29
Temat postu: Propozycje
W tym dziale możecie pisać swoje propozycje dotyczące forum.

np.jakie działy powinny sie pojawić

-jakie działy rozszerzyc o kolejne kategorie.



Jeśli masz pomysł poprostu napisz go tutaj

Gawey - Pon Cze 07, 2004 23:22

Cześć Administratorze 8)

Stanowczo brakuje mi tutaj kącika matrymonialnego ;)

Frycek - Sro Cze 09, 2004 16:18

Już jest 8)
Fenix - Sro Cze 23, 2004 19:02

Witam dobrym pomyslem jest tez umiesczenie kategori galeria gliwice w ktorej moglibysmy umieszczac fotografie z gliwic wlasne i nie tylko.....



Pozdrawiam

Krzysiek :D

Frycek - Sro Cze 23, 2004 19:49

Owa galeria o ktorej piszesz jest już zrobiona co do umieszczania w niej zdjeć to jeszcze się pomyśli co tam umieszczać.Jest ona na stronie głownej portalu.Chwilowo portal był wyłączony dlatego niebyła widoczna.



Jeżeli mogłbym Cie prosić oz miane obrazka w profilu :)



Może najpierw rozkręćmy to forum na maxa a póË?niej zajmiemy sie zdjęciami

Fenix - Sro Cze 23, 2004 20:31

:P Cze co w moim obrazku jest zlego ?



2 pytanie czy interesuje cie adres w w w gliwiceforum.prv, p l moge go udostepnic tobie jesli chcesz ?

marian - Pią Lip 02, 2004 09:55

Witam. Jestem z h t t p;//w w w gliwiczanie, p l/. Na Waszym forum brakuje mi działu"Gliwice historyczne". Może uda się zgromadzić w nim miłośników historii naszego miasta.

Na razie posty wysyłają ludzie bardzo młodzi , myślę że informacje z proponowanego działu mogłyby się im przydać , gdyby uznali że Gliwice warte są poznania od "podszewki"(tak mi się przynajmniej wydaje).

Pozdrawiam .

Frycek - Pią Lip 02, 2004 10:00

Marian- widze ,że jednak twoje forum prężnie działa, przyznam że teżbym chciał aby przynajmniej ,tyle u mnie ludzi było co u CIebie.



Zobaczymy co będzie :)

marian - Pią Lip 02, 2004 10:53

Drobna korekta: forum Gliwiczanie nie jest moje. Ja tam tylko staram się coś napisać.
Volt - Pon Lip 26, 2004 00:13

Zmieniłbym skrypt na IPB. Tego nie lubię :?
Volt - Pon Lip 26, 2004 00:20

Mało emotów - przydałoby się więcej
Volt - Pon Lip 26, 2004 00:25

Brakuje miejsca, gdzie możnaby ponarzekać na "dokonania" lub pochwalić za sukcesy (to raczej rzadziej) Włodarzy naszego miasta. Przydałoby się takie lokalne, małe forum polityczne, aby np. panowie Ogryzek i Frankiewicz czuli "oddech na plecach" ;-)
kisia - Pon Lip 26, 2004 19:14

myślę,że nasz administratorek rozważy wszystkie propozycje jednak będzie trzeba trochę poczekać bo właśnie wybrał się na urlopik .

I chciałam sprostować że do 7 sierpnia

Volt - Pon Lip 26, 2004 20:15

Zauważyłem, że się właśnie wybrał. Chyba mu zazdroszczę :roll:
Frycek - Sob Sie 07, 2004 12:05

Wszystko czytam i napewno cos bedzie. Powidz mi jak zatytulowac taki Temat ??



A napewno sie pojawi.

Volt - Sob Sie 07, 2004 19:59

A co z emotami? Możnaby coś ściągnąć.



To co mnie boli najbardzie - co ze zmianą skryptu?



I na koniec - nie wiesz Frycku dlaczego strona się rozjeżdża (z tego co czytałem to nie tylko mi) - jest to bardzo uciążliwe.



Nad tytułe, tematu podumam.





btw: chyba kilku modów by się przydało - tak na wszelki wypadek

Frycek - Sob Sie 07, 2004 20:54

Zrobiłem topic o Gliwcach ,



co do do skryptu to jest taki bo miala to byc strona o innej tematyce a wyszlo forum



jesli chodzi o buzki to jak masz to doslij to sie wrzuci



Co do rozjezdzania forum , faktycznie jest to uciazliwe ale za chole..... nie moge dojsc dlaczego- forum rozjezdza sie po zalogowaniu i nie wiem czemu :(



Jesli ktos sie zna dobrze na tym to prosze o info

Volt - Sob Sie 07, 2004 21:14

Ja się też nie znam. Ale MultiForum używa tego samego skryptu. Może Admini stamtąd dadzą jakąś radę? (



h t t p;//mforum, p l/index.php?c=72]MultiForum )



btw: emoty - spróbuj na w w w digart, p l jest tam tego całkiem sporo



np.















lub na innych forach










Volt - Sob Sie 07, 2004 21:15

Zapomniałbym - dzięki za topic o Gliwicach. :)
Frycek - Sob Sie 07, 2004 21:22

pokombinowałem i powinno byc lepiej ,jesli chodzi o szerokosc forum i rozjezdzanie - zobaczcie
Volt - Sob Sie 07, 2004 21:27

Jeszcze rozjechane - przynajmniej u mnie :cry:
Frycek - Sob Sie 07, 2004 21:56

Zobacz teraz, powino byc ok, pytalem sie kumpli i kolezanek i u nich jest ok.



Dzisiaj takze dodałem nowe buzki oraz kilka galeri Avangartow .



Zachecam jednak do umieszczania swoich fotek w profilu.

Volt - Sob Sie 07, 2004 22:41

Teraz już trochę lepiej. :564:
Gosia.P - Nie Sie 08, 2004 19:31

ja chcialam tylko zauwazyc, ze chyba nie wszystkie emotikonki dzialaja, np. :mrgreen: albo :cry:
kisia - Nie Sie 08, 2004 23:07

a u mnie połowa emoikonek nie działa:(
Frycek - Nie Sie 08, 2004 23:21

Zaraz obadamy :) , a wpisujesz czy klikasz na ikonke ??





u mnie dziala wszystko :562: :D

kisia - Pon Sie 09, 2004 00:42

gdy chcę by pokazały się wszystkie emoikonki, to w oddzielnym okienku pokazuje sie ich połowa, reszta to krzyżyki :(
Gosia.P - Pon Sie 09, 2004 12:16

ja tam w ogole emotikonek nie uzywam ;P oprocz tych ktore sie same robia... co do tych mrgreen i cry to u mnie po prostu widac takie napisy pomiedzy dwukropkami jakby w ogole tych nie bylo w bazie, ale nie wiem, mniejsza z tym



a propozycja dzialu: w tym dziale ogloszenia gielda przydaloby sie jeszcze kilka kategorii, np. tam by mozna sie oglaszac jak ktos chce wynajac mieszkanie albo szuka mieszkania.. czyli dzial Inne przykladowo moglby sie tam jeszcze znalezc,

mozna by tez dodac jakas kategorie o korepetycjach, no bo gdzie ich szukac jak nie na gliwickim forum :D mogliby sie oglaszac Ci co korkow potrzebuja i Ci co ich udzielaja :) czyli dwa kolejne dzialy... nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego typu sprawy, bo narazie sa wakacje... ale to tylko taka moja mala propozycja :)

Volt - Wto Wrz 14, 2004 08:16

Frycku czy da się zmienić skróty do emotów (wiem, że się da ;))



Ja czasami lubię: :- )))



a jeżeli nie dam przerwy to wychodzi :-)))

True - Wto Wrz 14, 2004 16:51

Volt da sie zmienic :)...nie ma duzro roboty z tym wiec pewnie nasz administrator rozpatrzy poropozycj ;) e
Frycek - Wto Wrz 14, 2004 19:09

Volt napisał/a:
Frycku czy da się zmienić skróty do emotów (wiem, że się da ;))



Ja czasami lubię: :- )))



a jeżeli nie dam przerwy to wychodzi :-)))




Nie bardzo wiem o co chodzi ,ale staram sie zrozumiec :)

Volt - Wto Wrz 14, 2004 19:56

Emota możesz wprowadzić klikając na niego z lewej strony w okienku dialogowym lub wpisać z klawiatury jego kod. Efekt ten sam. Ale niestety akurat tak się złożyło, że te "klasyczne" emoty, których czasami lubię używać, działają jak sktóry z klawiatury i wchodzi obrazkowy emot. Mnie osobiście to przeszkadza.
kisia - Wto Wrz 14, 2004 20:09

chyba właśnie Frycek nad tym pracuje :)
Frycek - Wto Wrz 14, 2004 20:14

No pracuje ,pracuje , a tym czasem , wgralem nowe usmieszki :)
kisia - Wto Wrz 14, 2004 22:03

:D p :) o:( d :shock: o :? b8) a:lol: j:x ą :P :oops: m :cry: i ;/ :evil: s :twisted: i :roll: ę :wink: :] :!: :?: :arrow: :idea: :| :mg: :rotfl:
Volt - Wto Wrz 14, 2004 22:52

To ja proszę jeszcze o ten:



i o ten







i ten




True - Sro Wrz 15, 2004 00:28

no teraz to emotki sa ladne :D super robota :brawo: brakuje mi tylko
Frycek - Sro Wrz 15, 2004 13:12

Dzisiaj ,jak bede w domku to powstawiam jeszcze recznie kilkanoscie ikonek , specjalnie dla was :)
kisia - Czw Wrz 16, 2004 00:46

dzieki :) :spoko:
Frycek - Czw Sty 06, 2005 13:48

Wlasnie zrodzil sie w mojej glowie pomysl...aby w galerii publikowac takze wasze zdjecia z zycia...
np. zdjecia z waszych wczasow,wycieczek,ciekawych przegod,zdjecia waszych rodzin,dzieci :)
zdjecia ze slubow,cos co was ciekawego spotkalo

co o tym myslicie ??

kazdy by dostal mozliwosc zamieszczenia np 10-15 zdjec (ze wzgledu na miejsce na serwerze ilosc moze uledz pomniejszeniu )


zdjecia powiny byc nadsylane do mnie a ja bede je wrzucal do galerii :)

Fenix - Czw Sty 06, 2005 14:37

:) :jupi: Pomysł super a co do fotek zawsze można zmniejszyć ich jakość ....
Mariusz - Czw Sty 06, 2005 14:46

To już jest sprawa każdego z forumowiczów. Ja bym się zgodził, ale z powodu nowego HDD nie mam starych fotek, ale jak nabije nowe to mogę przesłać ;-)
frohike - Czw Sty 06, 2005 14:47

w sumie dobry pomysł
wtedy poczujemy sie jak jedna rodzina

PAKuS - Czw Sty 06, 2005 15:16

dokładnie panowie tak jak muwicie

poadrawiam

Gmeras - Czw Sty 06, 2005 15:45

Te fotki by były ok ale gdyby były podpisane ;) bo przykładowo ogladałem fotki ze zlotu i niewiem kto jest kto tylko fotki same ;)
Moooni001 - Czw Sty 06, 2005 15:50

Jak przyjdziesz na następne spotkanie, to bedziesz wiedzial kto kim jest :)
PAKuS - Czw Sty 06, 2005 16:26

Moooni001 napisał/a:
Jak przyjdziesz na następne spotkanie, to bedziesz wiedzial kto kim jest :)



dokładnie malutka tak jak mówisz


poadrawiam

Moooni001 - Czw Sty 06, 2005 16:30

Wcale nie jestem taka malutka!!!!! :)
Frycek - Czw Sty 06, 2005 17:30

Cytat:
dokładnie malutka tak jak mówisz


Chyba niegrzecznie to powiedziales :x

frohike - Czw Sty 06, 2005 17:32

no Pakuś jakbyś był na spotkaniu to bys wiedzial ze Moooni001 jest dosyc wysoka kobietka :spoko:
Fenix - Czw Sty 06, 2005 21:19

:lol: Może pakuś chce nas opuścic????
kisia - Czw Sty 06, 2005 21:24

eeee no przestańcie, Pakusiowi pewnie nie chodziło o dosłowne potraktowanie zwrotu "malutka" :)
Mariusz - Czw Sty 06, 2005 21:40

Moooni001 napisał/a:
Wcale nie jestem taka malutka!!!!! :)

2.20 m ? :D

Tak jak Pakuś powiedział "malutka" miało to oznaczać ... no właśnie co ? Trudno to określić. To pozytywne określenie jak miła, fajna itp.
Dziewczyny lubią jak się do nich mówi "maleńka" ;-) To wiem ;-)

Moooni001 - Czw Sty 06, 2005 22:38

Słuchajcie ja sie wcale nie obraziłam, ani nic takiego.
Mam 1,73 m więc jestem całkiem normalna, dlatego nie róbcie ze mnie jakiegoś przerośniętego babsztyla :P

Mariusz - Czw Sty 06, 2005 22:59

My tam się z nikogo nie nabijamy, ani nic ;-)
Tak z doświadczenia powiem, że jak widze, że kobieta jest wyższa od faceta (w związku) to mnie to razi po oczach. Jakoś nie pasuje ;-)

Moooni001 - Czw Sty 06, 2005 23:09

Czy ty uważasz ze jestem za wyskoka???
Mariusz - Czw Sty 06, 2005 23:20

Nie, nie, nie ;-)
Ta druga część wypowiedzi mu się nasunęła podczas tej rozmowy i wzroście, itp ;-)

frohike - Pią Sty 07, 2005 07:01

Cytat:
Tak z doświadczenia powiem, że jak widze, że kobieta jest wyższa od faceta (w związku) to mnie to razi po oczach. Jakoś nie pasuje

po prostu Moniu musisz znalezc sobie wyzszego mezczyzne od siebie i wtedy nikogo nie bedzie nic razilo po oczach :wink:

Frycek - Pią Sty 07, 2005 09:23

:ot::admin::ot::admin::ot::admin::ot::admin::ot::admin::ot: :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Moooni001 - Pią Sty 07, 2005 09:36

Wiecie co, mam wyższego i wyglądamy ok. Ale ko0niec tematu bo ..... :ot:
kisia - Pią Sty 07, 2005 19:37

Frycek, !!! !!! !!! :x :x :x rozwaliłes strone i nawet tego nie moge poprawić :x :x :x
Frycek - Sob Sty 08, 2005 16:28

:P
Mariusz - Sob Sty 08, 2005 18:25

Facet nie dość, że świnia (piosenka Big Cyca) to jeszcze psuja, no patrzcie ;-)
frohike - Sob Sty 08, 2005 18:32

ej Mariusz,
niew wiń wszystkich facetów

po prostu Frycek jest psują, Ot tyle :P

Mariusz - Sob Sty 08, 2005 19:34

:D
PAKuS - Sob Sty 08, 2005 20:14

a czemu jest takim psuja co ...
frohike - Sob Sty 08, 2005 20:26

bo mu sie forum psuje czasami tak ze nawet kisia nie umie go naprawic :rotfl:
PAKuS - Sob Sty 08, 2005 20:29

aha i już wiem oco chodzi satry
Frycek - Sob Sty 08, 2005 22:19

:lol: :lol:
To sie nazywa "ochrona postow" admina :) 8)
ale pamietajcie :admin: i wszystko widzi :mg:

kisia - Nie Sty 09, 2005 00:55

Cytat:
nawet kisia nie umie go naprawic

kisia umie tylko nie ma uprawnień ;/ :evil:

Frycek - Nie Sty 09, 2005 10:02

kisia napisał/a:
Cytat:
nawet kisia nie umie go naprawic

kisia umie tylko nie ma uprawnień ;/ :evil:

:P :P

Zagiel - Sob Kwi 09, 2005 13:43

mam nadzieje, ze to odpowiedni dzial,

mam taka propozycje - jest to dosc popularne na forach, tzw. "szybka odpowiedz", nie trzeba atakowac ikonki "odpowiedz" czy cos tylko od razu na dole jest okienko z mozliwoscia dodania odpowiedzi, niby gazdet a ulatwia zycie i pisanie :]

no i drugie - nie wiem co jest tu niehalo z kodowaniem, ale jak wystepuja polskie znaki to u mnie wyswietlaja sie krzaczki... byc moze dlatego, ze uzywam Firefoxa (ktorego polecam!), no, ale nie wiem :)

Fenix - Sob Kwi 09, 2005 14:29

krzaczki beda puki ich ktos recznie poprawi a to wna przenoszenia bazy danych co do szybkich odpowiedzi to czyba ta wersja phpbb ich niema
kisia - Sob Kwi 09, 2005 14:55

sorley niestety jest pewien powód, przez który musi być tak jak jest, a co do krzaczków to są one tylko w starszych postach, w tych pisanych na bierząco sa już polskie literki, prawda ??? Może z czasem jak sie moderatorzy będa nudzić lub właściciele postów, to poprawią te krzaczki :)
Zagiel - Sob Kwi 09, 2005 15:25

racja... w nowych wystepuja polskie znaki :)
coz... spostrzegawczosc nie jest moja mocna strona ;)

Aither - Nie Kwi 10, 2005 10:19

kisia e tam :D moderatorzy się nie "nudzą" :D chyba wiesz o tym co nie ? :) poza tym nie wiem czy Frycek przywrócił wszystkim moderatorom ich uprawnienia... bo coś słyszałam, że mają "liczne" cięcia w sprawowaniu władzy :)
Zagiel - Sro Kwi 13, 2005 14:21

jak chcialem tylko serdecznie i uprzejmie podziekowac za mozliwosc udzielenia "szybkiej odpowiedzi" - no cud miod :D


I chcialem zauwazyc jeszcze jedno - mimo tego, ze ustawilem sobie wyswietlanie podpisu pod postami, to jednak on sie nie pojawia :/

Frycek - Sro Kwi 13, 2005 20:11

Cytat:
ze ustawilem sobie wyswietlanie podpisu pod postami, to jednak on sie nie pojawia

z tego co widze to masz podpis.
sorley napisał/a:
jak chcialem tylko serdecznie i uprzejmie podziekowac za mozliwosc udzielenia "szybkiej odpowiedzi" - no cud miod

bardzo prosze :)

Aither - Czw Kwi 14, 2005 11:20

Frycek może byś jednak przywrócił moderatorów... te krzaczki mnie drażnią i po części szpecą forum :|
Frycek - Czw Kwi 14, 2005 15:47

Aither napisał/a:
Frycek może byś jednak przywrócił moderatorów... te krzaczki mnie drażnią i po części szpecą forum


Jesli mowisz o postach w ktorych brakuje polskich literek bo zamienily sie w znaczki to .....kazdy uzytkownik ma mozliwosc edytowania swoich postow wiec prosze w miare mozliwosci o poprawianie :) :padam:

frohike - Czw Kwi 14, 2005 15:59

e tam olac to ze krzaczki sa w starycjh postach, najwazniejsze to ze w nowych postach wszystko dziala dobrze
Frycek - Czw Kwi 14, 2005 19:32

:hyhy:
kisia - Czw Kwi 14, 2005 23:53

Aither napisał/a:
Frycek może byś jednak przywrócił moderatorów.

jestem jak najbardziej za :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Aither napisał/a:
te krzaczki mnie drażnią


nie lisz na to że szybko znikną te krzaczki, bez pomocy właścicieli postów moderatorzy nie poradzą sobie z nimi, jest ich za dużo

Frycek - Pią Kwi 15, 2005 00:31

kisia napisał/a:
bez pomocy właścicieli postów moderatorzy nie poradzą sobie z nimi, jest ich za dużo


święte słowa :) :przestraszony:

Aither - Pią Kwi 15, 2005 09:17

ja se swoje zacznę poprawiać... ale jeśli tylko ja to będę robić to też to chromolę.
frohike - Pią Kwi 15, 2005 14:38

Aither do roboty, od razu moje popraw
PAKuS - Pią Kwi 15, 2005 16:42

frohike napisał/a:
Aither do roboty, od razu moje popraw

żeby ONA twoje poprawiła to byś musiał jej podać swoje chasło żeby mogła ONA Ci poprawić błędy

Aither - Pią Kwi 15, 2005 17:10

frohike... wiesz co to "samoobsługa" ? jeśli nie to Ci mogę ją zademonstrować... do jedzenia, klepania michy i poprawiania postów odnosi się ta "reeposta". Tak więc delikatnie powiem Ypad słonko :)
frohike - Pią Kwi 15, 2005 18:24

no Aither nprawde delikatnie to ujelas :D
Aither - Pią Kwi 15, 2005 18:36

frohike no widzisz :D czyż ja nie jestem delikatna jak imadełko ? :)
frohike - Pią Kwi 15, 2005 18:41

imadelko powiadasz :zawstydzony:

w pracy raczej nic milutkiego nim nie robie :P

Aither - Pią Kwi 15, 2005 18:44

jacy wy dosłowni :P
glewitz - Czw Wrz 01, 2005 21:45

ja proponuję, aby do działu "Trochę kultury" dodać dział o muzeum. Bo ono takie cudowne, a tak przez nas zapomniane... :zalamany:
Aither - Pią Wrz 02, 2005 10:31

osobny dzial ? a nie moze byc po prostu temat o muzeum ?
Szamanka - Pią Wrz 02, 2005 21:34

np w dziale


Kultura :D

kisia - Sob Wrz 03, 2005 00:34

no własnie, po co od razu cały dział :?:
kobi - Sob Wrz 03, 2005 23:59

Dlaczego nie ma w skrzynce wiadomości możliwości przechodzenia do następnej/poprzedniej wiadomości? To by znacznie ułatwiło odczytywanie. Teraz trzeba wyjść do skrzynki i dopiero kliknąć na wiadomość :/
ziutek997 - Pią Wrz 09, 2005 16:40

proponuję upominać ludzi którzy w zakłądce "Skąd" wpisują pierdoły typu nie wiem, stamtąd...itp....etc...
bo widze ze jest to nagminne u nowych urzytkowników.. jak ktoś nie chce podawac dokłądnie skąd pisze to niech lepiej zostawi to pole puste...
osobiście mnie to drażni... :)

espi - Pią Wrz 09, 2005 16:57

Oj ziutek997, masz zły dzień? :looka:
ziutek997 - Pią Wrz 09, 2005 17:27

burek, nie... ale po co to pole jest obowiązkowe tyklo opto aby potem czytac takie bzdury :)
Aither - Nie Wrz 11, 2005 11:04

ziutek997, mnie to nie przeszkadza :) a myslalam ze to ja jestem marudna :) miales zly dzien chyba :)
ziutek997 - Nie Wrz 11, 2005 16:30

NO jest jak zwykle na mnie... a ja ani tu nikogo nie atakuje ani nic.. jesli ktos nie chce sie ujawniac niech nic nie wpisuje... ale gdy to pole jest obowiązkowe to musi jakies bzdury wymyślać... :|
Admike - Pon Wrz 12, 2005 08:17

Ja jako nadworny "Świntuszek" (tak nazwał mnie frohike) proponuję dodać dział "tylko dla dorosłych".Logowanie do tego działu będzie odbywało się za okazaniem dowodu osobistego lub innego dokumentu stwierdzającego pełnoletnośc danej osoby... :D :rotfl:
Frycek - Pon Wrz 12, 2005 08:20

Admike napisał/a:
proponuję dodać dział "tylko dla dorosłych".Logowanie do tego działu będzie odbywało się za okazaniem dowodu osobistego lub innego dokumentu stwierdzającego pełnoletnośc danej osoby...

tylko jak to spradzic przez neta?? a jesli ktos komus poda haslo??
no i o czym tam swintuszku chcesz pisac :zawstydzony:

Admike - Pon Wrz 12, 2005 08:41

Frycek napisał/a:
tylko jak to spradzic przez neta?? a jesli ktos komus poda haslo??


no właśnie i tutaj,jak się to mówi "Houston mamy problem"... a o czym bym tam pisał?? hm... :hyhy:

espi - Pon Wrz 12, 2005 08:53

Frycuś wydaje mi się, ze stwarzasz problemy. Po pierwsze na całym świecie w tym i w Polsce wchodząc na powiedzmy blogi opatrzone kaluzują "tylko dla dorosłych" klikasz okienko tak skończyłem 18 lat i liczę się z tym co tu znajdę",więc jeśli ktoś wyśle do ciebie info, że chce mieć haslo do działu "dla małych i dużych świntuszków" wywysłasz mu dodatkowy regulamin i myśle, ze jest po sprawie. Nie potrzeba do tego dowodu osobistego. Po drugie, jesli ktos kto bezposrednio nie zwracal sie z prosba o haslo dzialu znajdzie sie tam, bo ktos (nie admin) mu podal haslo to zaraz to bedzie widac i mozna tego kogos stamtad latwo wykopac dajac mu np ostrzezenie i zmieniajac haslo. Bylam kiedys na forum, gdzie taki system funkcjonuje i nigdy nie bylo z tym problemow. Przynajmniej mozna pisac bez obaw, ze dzieci czytają.
Heh... Darek byłby przeszczęsliwy. :rotfl:

Frycek - Pon Wrz 12, 2005 09:02

no to czekam na propozycje nazwy dzialu :P i na osoby chetne do dzialu :zawstydzony:
PAKuS - Pon Wrz 12, 2005 10:32

Frycek napisał/a:
no to czekam na propozycje nazwy dzialu :P i na osoby chetne do dzialu :zawstydzony:

ja jestem chętny a co do działu to jeszcze napisze

[ Dodano: 2005-09-12, 12:06 ]
a dział można nazwać SEX I EROTYKA czy coś podobnego

Aither - Pon Wrz 12, 2005 14:23

JA jestem CHETNA ZAWSZE I WSZEDZIE oczywiscie mowie tutaj o tym dziale :) mozna to stworzyc :D heheheheheh ja jestem za :D
Szamanka - Pon Wrz 12, 2005 21:27

:luka: nowy dzial o seksie?


i bedziemy sobie tam seksiaczyc?

tak doslownie sex i erotyka brzmi jakos fe

pomysla sobie,ze odprawiamy tu orgie ;)


pomysl Admike mi sie podoba


zglaszam sie na oddzwiezna :rotfl:

espi - Pon Wrz 12, 2005 22:04

Ja mam propozycję odnośnie emotka z buziakiem. To skandal ze go nie ma. Frycek :padam: dodaj.
Szamanka - Pon Wrz 12, 2005 22:07

burek, ukradlas mi teraz moja propozycje...wlasnie tez to mialam napisac :D



chcemy caluska!!!!!

Czarnulka - Wto Wrz 13, 2005 07:45

Tak tak,dokładnie.Gdzie jest kiss?!
Aither - Wto Wrz 13, 2005 12:28

:* hmmmm moze byc moj ? :zawstydzony:
Frycek - Wto Wrz 13, 2005 14:38

Ok,dajcie buzke jaka chcecie to ja wsadze na serwer :)
PAKuS - Wto Wrz 13, 2005 16:04

ciech bedzie [cmok]

[ Dodano: 2005-09-13, 17:05 ]
to jest propozycja na nowy obrazek

Czarnulka - Wto Wrz 13, 2005 18:35

Aither, byłabym zaszycona :zawstydzony:
Aither - Sro Wrz 14, 2005 20:34

=CzArNuLkA=, heheheheeee nie no spokojnie :]

Frycek sciagnij z gadulca co sie bedziesz szczypal.

Zodiaczek - Sro Wrz 14, 2005 20:41

No właśnie z gg możesz ściągnąć, fajne są na gg 7 lub w google wpisać emoikonki:P :rotfl: :rotfl: :rotfl: :)
Aither - Sro Wrz 14, 2005 20:44

tak Mateuszku :) masz calkowita racje :] ale tutaj wlasnie kwestia tego sciagniecia :)
kisia - Sob Wrz 17, 2005 03:32

burek napisał/a:
klikasz okienko tak skończyłem 18 lat i liczę się z tym co tu znajdę


a jak ktoś nie skończył 18 lat i kliknie to co komp bedzie wiedział że oszukuje i go nie wpuści :?:
burek napisał/a:
wywysłasz mu dodatkowy regulamin

i co niby w tym regulaminie ma być :?:
burek napisał/a:
Przynajmniej mozna pisac bez obaw, ze dzieci czytają

jesteś tego pewna :?:
Frycek napisał/a:
propozycje nazwy dzialu

a może "Świerszczyk"
Frycek napisał/a:
dajcie buzke jaka chcecie

juz gdzieś niedawno pisałam że czasami mam ochote tak pocałować
:hyhy: :D

Szamanka - Sob Wrz 17, 2005 06:01

kisia, my chcemy tego wlasnie emotka na stale
Frycek - Sob Wrz 17, 2005 07:14

Dobrze,dzisiaj wieczorem wrzuce buziki :)
PAKuS - Sob Wrz 17, 2005 15:29

fajnie
Dev - Sob Wrz 17, 2005 15:31

a ja chce ta .....



Frycek - Sob Wrz 17, 2005 21:54

buzki calujace juz dostepne:)
espi - Nie Wrz 18, 2005 08:10

Frycek, duża buźka. O taka :calus:

:rotfl: Asia_ wybacz tylko taka jest dostepna. :P

Szamanka - Nie Wrz 18, 2005 18:59

Frycek jestes wielki :padam: :calus:
espi - Nie Wrz 18, 2005 19:12

kisia napisał/a:
burek napisał/a:
klikasz okienko tak skończyłem 18 lat i liczę się z tym co tu znajdę


a jak ktoś nie skończył 18 lat i kliknie to co komp bedzie wiedział że oszukuje i go nie wpuści :?:
burek napisał/a:
wysyłasz mu dodatkowy regulamin

i co niby w tym regulaminie ma być :?:
burek napisał/a:
Przynajmniej mozna pisac bez obaw, ze dzieci czytają

jesteś tego pewna :?:


kisia, nie ja to wymysliłam, wiec nie wiem o co halo? Na wszelkich stronach dla dorosłych tak jest i nikt nikogo nie pyta pięc razy czy na pewno 18 skonczyl i o numer dowodu. Drugą opcja jest haslo do dzialu. Jeśli hasło bedzie dawał tylko admin to naprawde nie rozumiem jakim cudem mialyby sie tu znalezc dzieci? Albo mi sie zdaje albo sie czepiasz? :niepewny:

Aither - Nie Wrz 18, 2005 19:13

jezusie... toc to gwalt ta motka -----> :calus:
Frycek - Nie Wrz 18, 2005 20:25

Szamanka napisał/a:
Frycek jestes wielki


burek napisał/a:
Frycek, duża buźka. O taka

Asia_ wybacz tylko taka jest dostepna.

:zawstydzony: :zawstydzony:

Szamanka - Nie Wrz 18, 2005 21:01



Frycku mozna jeszcze tego wcisnac?

kisia - Pon Wrz 19, 2005 02:57

burek, nie czepiam się, tylko przecież takie okienka "tak skończyłem 18 lat i liczę się z tym co tu znajdę" to pic na wode, bo każda osoba, która potrafi się posługiwać myszką może sobie kliknąć w okienko i sie dostanie na każda stronę tak zabezpieczoną. Już lepsza jest opcja na hasło chociaz i tu admin nie zna przecież każdej osoby rejestrującej się na forum. Chyba, że hasło bedą dostawały tylko osoby, o których coś wiemy, które pokażą się np na spotkaniu forumowym.
frycek wieki KISS za całuśną emotke, tylko jeszcze trzeba jakąś dla Panów wstawić alebo Szamanową albo może taką od Kobiego :D

Frycek - Pon Wrz 19, 2005 06:21

Kobitki nie klócic mi sie tutaj :niepewny:

kisia napisał/a:
Chyba, że hasło bedą dostawały tylko osoby, o których coś wiemy, które pokażą się np na spotkaniu forumowym.

to dobry pomysl....pod warunkiem ze osoba ktora zna haslo nie poda innej osobie,ale wtedy to juz bede widziala czy jest jakas nowa osoba.----ale ten temat narazie odlozmy na inna poleczke.


kisia napisał/a:
tylko jeszcze trzeba jakąś dla Panów wstawić alebo Szamanową albo może taką od Kobiego

bede w domku to sie wstawi :)

espi - Pon Wrz 19, 2005 06:40

kisia, okienko to pic na wodę i zgadzam się z tym, ale jest zgodny z polskim prawem. Hasło działu to naprawde dobry pomysl i funkcjonowal na innym forum, na ktorym bylam dosc dlugo. Bez wpadek.

Proponuję, aby osoby zakładające nowy topic: "poszukuję" od razu wpisywały czego szukają. Teraz mamy chyba trzy świeże topiki o tytule "poszukuję" i trzeba się gimnastykować myslowo i pamietac kto o czym pisal.

Frycek - Pon Wrz 19, 2005 06:43

To proponuje ze zaloze nowy dzial...poszukuje gdzie w miare mozliwosci wrzuci sie tam wszystkie tematy .....oraz regulamin ktory nakazuje pisania odrazu o co chodzi..tak jak w innych dzialach
espi - Pon Wrz 19, 2005 06:46

Frycek napisał/a:
To proponuje ze zaloze nowy dzial

Mało ci jeszcze? Działów jest dość. Tym bardziej ze jesli ktos szuka programu, mieszkania, pracy, czy pomocy naukowych to ma do tego odpowiedni dzial, a nie tak wszystko na kupie. Jestem przeciw.

Frycek - Pon Wrz 19, 2005 07:17

W sumie masz racje....pozniej bedzie pomieszane.A dzialow nigdy za malo..trzeba isc z czasem :D
kisia - Pon Wrz 19, 2005 10:07

Ja sie nie mam zamiaru kłocic, tylko staram sie uświadomoic, że skoro zależy nam na tym by w dziale dla dorosłych znalazły sie tylko osoby dorosłe to takie okienko zupełnie nam tego nie gwarantuje, a że jest to wystarczające wedle prawa, no cóz nasze prawo w wielu przypadkach jest bez sensu, ale końiec juz o tym bo doszliśmy do poozumienia że hasło będzie lepszym rozwiązaniem :)
Co do topików "Poszukuję" to Burek ma racje wystarczy że osoby bedą pisac konkretnie czego poszukują :)

Szamanka - Czw Paź 06, 2005 00:43

Pamietam,ze nie tak dawno piszac post za postem tzn jeden po drugim automatycunie one byly laczone ze soba.....tym sposobem dana osoba nie pisala posta a po minucie kolejnego ( dodajac sobie punkty)

Czy nie mogla by wrocic ta opcja laczenia postow? :zawstydzony:

kisia - Czw Paź 06, 2005 00:54

Szamanka napisał/a:
Czy nie mogla by wrocic ta opcja laczenia postow?


jestem ZA :)

darkenstein - Czw Paź 06, 2005 01:01

kisia napisał/a:
Szamanka napisał/a:
Czy nie mogla by wrocic ta opcja laczenia postow?


jestem ZA

tez jestem za gubie sie juz w tym wszystkim :/

Frycek - Czw Paź 06, 2005 06:24

Szamanka napisał/a:
Czy nie mogla by wrocic ta opcja laczenia postow?

tak,ale w momencie kiedy np. po miesiacu chcialas odpowiedziec na swojego posta a bylas ostatnia osoba ktora tam pisala to system doda twoja wypowiedz do ostatniej-ale nie bedzie to widoczne dla innych a co za tym idzie nikt nie bedzie wiedzial ze temat jest odswiezony.
Dlatego funkcja ta zostala "zablokowana" i zostala wprowadzona standardowa procedura

Szamanka - Czw Paź 06, 2005 11:36

No tak rozumie

ale czy nie zauwazyles,ze niektorzy pisza posta i po minucie kolejnego


Ludzie!!!! jest taka opcja jak Edytuj ( to dla zapominalskich)


Bo przyznam sie,iz wkurza mnie takie podejscie do sprawy :zawstydzony:


przepraszam juz nie bede :wstyd:

Czarnulka - Czw Paź 06, 2005 11:46

Szamanka, zgadzam się z Tobą :] Ale mam nadzieję,że zaczną w końcu edytować. :)
Major - Czw Paź 06, 2005 15:13

EDYCJA dla Wszystkich :D Korzystajcie z niej, a raj stanie dla Was otworem :/
Szamanka - Czw Paź 06, 2005 15:13

Major, moze nie raj

ale porzadek bedzie ;)

darkenstein - Pią Paź 07, 2005 00:55

a ja bede pisal jak leci nie zastanawiam sie nad tym jak edytuje czy cos tam to wszystko mi sie kielbasi :(
praz - Sro Sty 25, 2006 20:29

a ja proponuje stworzyc dzial dla niewyzytych seksualnie, bo tu takich nie malo, wszedzie tylko te podteksty, aluzje az mi sie podnosi
i może jeszcze dzial pod tytulem klótnie gdzie by mozna sobie pobluzgac na kogo sie chce

Gmeras - Sro Sty 25, 2006 20:30

jest dział dla zboczuchów +18 :D
praz - Sro Sty 25, 2006 20:32

Gmeras napisał/a:
jest dział dla zboczuchów +18

ta tylko oni wola na ogolnym a nie tam , a sio! :)

Szamanka - Sro Sty 25, 2006 21:04

Nie jestm za nowym dzialem " Klotnie"...jakos nie przekonuje mnie....moze z tego wyjsc nie zle bagno


ale jesli ktos bardzo chce komus " wydlubac oczy" i w dodatku przy ludziach, to dzial smietnik przyjmnie wszystko

praz - Sro Sty 25, 2006 21:07

Szamanka, kłotni tu nie brak a nikomu sie nie chce wedrowac do smietnika zeby sobie dalej ciagnac konwersacje, moze moderatorzy powinni juz na poczatku zajsc kierowac delikwentow wlasnie do smietnika ?
Piotrulek - Sro Sty 25, 2006 22:13

praz napisał/a:
juz na poczatku zajsc kierowac delikwentow wlasnie do smietnika ?



masz rację ,to prawie nikogo po za śmietnikiem by nie było

MajkeL - Sro Sty 25, 2006 23:37

Mamy Narzekalnia, mamy Wychwalarnie......idąc za pomysłem Praz......
praz napisał/a:

i może jeszcze dzial pod tytulem klótnie gdzie by mozna sobie pobluzgac na kogo sie chce

może warto by było założyć nowy dział "Wyżywalnia" ??
Bo cosik tutaj groźnie ostatnio.....
Czyżby nagły przyrost użytkowników sprawił mniejsze restrykcje wobec tematyki różnych postów (odbieganie od tematów).....?

Ot tak, moja mała uwaga.......

kisia - Czw Sty 26, 2006 02:00

praz napisał/a:
moze moderatorzy powinni juz na poczatku zajsc kierowac delikwentow wlasnie do smietnika ?

damy Ci modka zajmiesz si tym :?: :P
ostatnimi czasy nie mam za wiele czasu na forum ale tak gdzie byłam to kłótnie jeżeli sa to dotyczą tematu
MajkeL napisał/a:
może warto by było założyć nowy dział "Wyżywalnia"


proponuję nazwać ten dział "Wolna Amerykanka - wchodzisz na własną odpowiedzialność" ;) :rotfl:

praz - Czw Sty 26, 2006 11:28

Cytat:
damy Ci modka zajmiesz si tym

lepiej nie bo nie posiadam jedenj a waznej dla modkow cechy, jestem malo obiektywna i zamiast uciszac to pewnie bym sie mscila na tych co maja inne zdanie niz ja :evil:

Piotrulek - Czw Sty 26, 2006 13:34

praz napisał/a:
zamiast uciszac to pewnie bym sie mscila na tych co maja inne zdanie niz ja


warto spróbować to kolejne doświadczenie i to bardzo ciekawe...

Titanic - Pią Lut 10, 2006 17:29

Może lista przybytków kultury wraz z charakterystyką i danymi kontaktowymi? Wiem, że jest "Gdzie się umówić większą paczką" oraz "Polecamy" i "Odradzamy" ale mi chodzi o suche informacje typu

Nazwa (specyfika muzyki) adres witryny, umiejscowienie, dane kontaktowe

frohike - Pią Lut 10, 2006 17:46

chyba ostatnio pisala o czyms takim pewna osoba i stronka nazywala sie jakos w w w wgliwicach cos tam :) wiec on sie zajmuje na swojej stronie czyms takim
frohike - Pią Lut 10, 2006 17:49

h t t p;//w w w wgliwicach, p l/

stronka juz dziala
narazie powolutku sie rozkreca ale wyglada fajniutko

Titanic - Pią Lut 10, 2006 18:13

Tawerna Folkova "Latarnia"

fragment opisu:

"muzyka żaglowa, szantowa i folkowa więc raczej dla starszych osób"

aż mnie zaczęło w kościach łupać... :D

ansc - Wto Lut 21, 2006 19:37

mam małą propozycję czy mozna dodać opcje dla użytkowników "usuń" obok "zmień" swój post? To ułatwi troszke pisanie i może zmniejszy troszke zaśmiecanie podwójnymi postami szczególnie jak komp się zawiesi czy coś podobnego ;)
Gmeras - Wto Lut 21, 2006 20:18

ansc napisał/a:
mam małą propozycję czy mozna dodać opcje dla użytkowników "usuń" obok "zmień" swój post? To ułatwi troszke pisanie i może zmniejszy troszke zaśmiecanie podwójnymi postami szczególnie jak komp się zawiesi czy coś podobnego
tez jestem za tym :] ale najlepiej tylko ostatniego posta puki nikt nie odpisze da sie cos takiego zrobic :]
Major - Wto Lut 21, 2006 20:21

NIE! Zostawcie jakąś prace dla moderatorów. Z nudów jeszcze zaczną posty kasować te na temat, a tak przynajmiej pokasują jakieś podwojone :D
Gmeras - Wto Lut 21, 2006 20:22

ale czasami pisze głupote która sie powtarza i chetnie bym ja usuna a nie mam jak wiec trzeba wymyslac madzejsza głupote za pomoca edit :D
kobi - Wto Lut 21, 2006 21:19

To poproście jakiegoś moda, który jest akurat na forum :P Albo wyedytujcie wpis i dajcie tam info, żeby skasować :) Niektórzy tak robią :)
kisia - Wto Lut 21, 2006 22:25

Gmeras napisał/a:
ale najlepiej tylko ostatniego posta puki nikt nie odpisze

wydaje mi się ze teraz coś takiego jest, a przynajmniej jeszcze do niedawno było

Frycek - Wto Lut 21, 2006 23:04

ansc napisał/a:
mam małą propozycję czy mozna dodać opcje dla użytkowników "usuń"

Nie, gdyz doprowadzilo by to do balaganu na forum bo kazdy by sobie usowal posta jesli byc cos wynikalo.
Od tego sa moderatorzy i Administratorzy Forum

Major - Sro Lut 22, 2006 00:16

Tu się zgodze z Fryckiem na wielu forach wyłancza się tą opcje, bo ludzie potem mieszają.
Gmeras - Sro Lut 22, 2006 10:08

ale frycek tylko ostatni post na który jeszcze nie odpisano

teraz i tak mozna smieci zrobic zedytowac własny post w stylu ze nie bedzie wiadomo o co chodzi ;]:]

kobi - Sro Lut 22, 2006 10:09

Gmeras napisał/a:
teraz i tak mozna smieci zrobic zedytowac własny post w stylu ze nie bedzie wiadomo o co chodzi ;]:]

Ale ślad edycji zostaje. Widać, ze mogło być namieszane :P

Gmeras - Sro Lut 22, 2006 10:11

na jedno i to samo wyjdzie bo nie bedzie widomo o co chodzi w tym poscie :P
PAKuS - Sro Lut 22, 2006 12:17

frohike napisał/a:
Tu się zgodze z Fryckiem na wielu forach wyłancza się tą opcje, bo ludzie potem mieszają.


ja też się zgadzam z nimi

Piotrulek - Sro Lut 22, 2006 12:36

Major napisał/a:
Z nudów jeszcze zaczną posty kasować


Nie wydaje mi się,ze z nudów ktokolwiek z moderatorow kasuje posty,z nudow to można się piwa napić ...

Gmeras - Sro Lut 22, 2006 15:24

Major napisał/a:
Tu się zgodze z Fryckiem na wielu forach wyłancza się tą opcje, bo ludzie potem mieszają
na wielu forach jest ta opcja właczona dla ostatniego pstu puki ktos ci na niego nie odpisze wtedy sie automatycznie wyłancza:)
Major - Sro Lut 22, 2006 19:03

Na tych forach na których ja przesiaduje nie ma opcji usuwania postów. Siedze na kilku forach i dosłownie na żadnym nie ma tej opcji.
ansc - Sro Lut 22, 2006 20:10

no ja akurat przesiaduję na forum gdzie jest taka opcja i nie ma z tym żadnego problemu, przecież usuwam wtedy swój własny post, no trudno, trzeba sobie radzić ;)
Gmeras - Sob Mar 10, 2007 17:14

ja bym zrobił żeby w każdym dziale były posty naliczane poniewaz licznik jest oszukany i to nie ma sensu (statystyki forum tez wzrosną ;) )
a w dziale z ostatniej chwili żeby posty nie były usuwane ponieważ zawsze chetnie ktos by wrócił do danej histori sie dowiedzieć co i jak a jak temat sie wyczerpe można go zamknąć a nie usuwać
taka moja propozycja ;)
teraz czekam na odpowiedzi za i przeciw możecie bić ;]

FlashMan - Sob Mar 10, 2007 17:32

Tak, popieram propozycje Gmerasa, a co do postów z "Z ostatniej chwili...", można by je było umieszczać w jakimś archiwum czy coś w tym stylu, ale aby były one dożywotnio i zawsze możliwe do odczytania.
kisia - Sob Mar 10, 2007 17:51

a kogo będzie interesowało jaki wypadek był miesiąc temu ?
Gmeras - Sob Mar 10, 2007 19:02

kisia napisał/a:
a kogo będzie interesowało jaki wypadek był miesiąc temu ?
historia zawsze żywa ;p a może po to że np coś sie wydążyło że np po miesiącu wyszedł ktos ze zdrowia ;) i ktos chciał by sie tym podzielić ;)
Randall_Memphis - Nie Mar 11, 2007 07:25

kobi napisał/a:

Ale ślad edycji zostaje. Widać, ze mogło być namieszane :P
Gmeras napisał/a:
na jedno i to samo wyjdzie bo nie bedzie widomo o co chodzi w tym poscie :P


no wiec nie, admin (i jesli admin pozwoli to mod tez) moze w takim wypadku obejrzec cala historie edycji postu. dokladnie cala.
i w tym skrypcie jest mozliwosc czegos takiego, jak ustawienia czasu edycji - ustawic np. na 5 minut, wtedy user ma 5 minut zeby wyedytowac, skasowac posta, a przeciez 5 minut to nie na tyle duzo, zeby potem cos pomieszał ;)

Gmeras - Wto Mar 13, 2007 23:59

Dobra to dodam jeszcze jedną propozycje żeby wrzucić pod awatar tekst żeby każdy mógł wpisać swoje imię tak samo jak jest zrobiony ten "telefon" lub zamiast tego telefonu jak kto woli ;)
Szamanka - Sro Mar 14, 2007 00:02

Nie zla mysl, wzedy bym nie miala klopotu ze zapamietaniem jak kto ma na imie
kisia - Sro Mar 14, 2007 00:28

Gmeras napisał/a:
wrzucić pod awatar tekst żeby każdy mógł wpisać swoje imię

dobrze ze nie wymiary :przestraszony:, niby pomysł dobry bo
Szamanka napisał/a:
nie miala klopotu ze zapamietaniem jak kto ma na imie
ale w moim przypadku nie podam swojego imienia :P
Gmeras - Sro Mar 14, 2007 00:50

kisia napisał/a:
dobrze ze nie wymiary
jak ktoś by miał ochotę i by było tym zainteresowanie to czemu nie ? :P
Frycek - Sro Mar 14, 2007 11:21

kisia napisał/a:
ale w moim przypadku nie podam swojego imienia :P

Wpiszemy :)

Gmeras - Sro Mar 14, 2007 11:43

może zamiast Twoje Imię: wpisać samo Imię: ? lepiej by wyglądało ;)
Frycek - Sro Mar 14, 2007 11:50

Proszem :)
Gmeras - Sro Mar 14, 2007 12:10

Teraz sie chwalić imionami :P
Frycek - Czw Mar 15, 2007 12:21

zachecam do uzypelniania pola Imie w profilu :)
kisia - Czw Mar 15, 2007 13:07

Frycek, jak ja Cie palne :idiota:
Piotrulek - Czw Mar 15, 2007 17:54

kisia napisał/a:
Frycek, jak ja Cie palne


jak ty sie do Prezesa zwracasz,a gdzie szacunek??

kisia - Czw Mar 15, 2007 17:59

Piotrulek, ja go palne z szacunkiem :D i on juz wie za co
ale koniec bo :offtopic:

p4cz3k - Nie Kwi 01, 2007 15:38

bardzo drazni mnie to iz po 2 minutach nie moge zmienic swojej wypowiedzi ... jako osoba ktora robi duzo bledow (wiem wiem wiem) po przeczytaniu wiadomosc czasem cos wychwyce i chcialbym to zmienic ... a tak to lipa .... :/
tuchałowa - Nie Kwi 01, 2007 15:43

Też uważam, że jest to bez sensu, to tak jakby w ogóle nie móc zmieniać bo jak ktoś napisze posta dłuższego niż na linijkę nie zdąży poprawić błędów :|
Frycek - Nie Kwi 01, 2007 20:57

Wlasnie to poprawiam :)
Bot - Nie Kwi 15, 2007 19:00

Mnie zastanawia sens tych teledysków z youtuba. Tylko dodatkowo obciąża każdą ładowaną stronę. Może lepiej to przenieść do osobnego tematu tak jak galeria np?
Gmeras - Nie Kwi 15, 2007 20:27

i tak na tym pasku jest "(...)" wiele niepotrzebnych rzeczy a reklamy które juz niektóre co dawno chyba powinny byc wygasniete ? ;]
trunks - Nie Kwi 15, 2007 21:20

noo reklamu są wqurzające, ale z czegos "trzeba żyć" ;)
kisia - Pon Kwi 16, 2007 14:25

Gmeras napisał/a:
reklamy które juz niektóre co dawno chyba powinny byc wygasniete ? ;]
jesteś tego pewien ? na czym opierasz swoje zdanie ?
Frycek - Pon Kwi 16, 2007 17:20

kisia napisał/a:
Gmeras napisał/a:
reklamy które juz niektóre co dawno chyba powinny byc wygasniete ? ;]
jesteś tego pewien ? na czym opierasz swoje zdanie ?


takze chcialbym wiedziec :)

frohike - Pon Kwi 16, 2007 17:36

Frycek napisał/a:
kisia napisał/a:
Gmeras napisał/a:
reklamy które juz niektóre co dawno chyba powinny byc wygasniete ;]
jesteś tego pewien na czym opierasz swoje zdanie


takze chcialbym wiedziec


czy akcja pomóz potrzebujacym nadal trwa?

Bot - Pon Kwi 16, 2007 18:10

Gmeras, Firefox i h t t p;//mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/inne/adblock_plus]Adblock+

:hyhy:

Frycek - Pon Kwi 16, 2007 18:12

frohike napisał/a:
czy akcja pomóz potrzebujacym nadal trwa?

Jesli chodzi ci o baner to TAK - po kliknieciu na baner wszystko jest wyjasnione. :)

Gmeras - Pon Kwi 16, 2007 18:27

a te teledyski na co ?
m.w - Pon Kwi 23, 2007 14:51

IMO forum jest za bardzo poszatkowane (41 grup na głównej stronie, jakby to co najmniej ogólnopolski portal był :)), mnie np. nie chce się tego przeszukiwać, zwłaszcza, że w niektórych jest kilka postów na miesiąc, mniej grup bym widział np. takie sprawy Damsko-Męskie i kilka innych ->Towarzyskie hę ? :>
A poza tym zrezygnowałbym z takiej ilości obrazków, bo tekst właściwy się gubi.
pozdr

Max - Pon Maj 28, 2007 22:01

mozna prosic o mala zmiane kolorow ? Po kolejnych probach znalezienia paska do przesuwania strony zaczynam podejrzewac u siebie daltonizm wtorny (zaznaczam ze wczesniej nie mialem takich problemow ze wzrokiem).
Max - Pon Maj 28, 2007 22:10

Dobra znalazlem. Jeden styl nie powoduje oczoplasow :) Reszta jest do bani.
Krzysio - Wto Lip 03, 2007 12:41

Ja proponuje dać w widoczne miejsce regulamin forum.
Przecież nikt kto ma się zamiar zarejestrować nie będzie szukał regulaminu forum.
A tak po zarejestrowaniu już jest po fakcie, bo w regulaminie jest zapis, że się go przyjmuje do świadomości ;)

Poza tym gdybym przeczytał, przed zarejestrowaniem, że nie wolno używać jakieś komendy [ you ] to bym się nawet nie rejestrował :D
Tak, więc dziękuje i dowiedzenia :)

kisia - Sro Lip 04, 2007 00:10

bez względu na to gdzie będzie regulamin i tak nikt go nie czyta przy rejestracji.
katarzyna35k-ce - Sro Lip 04, 2007 09:01

kisia, masz racje.Do regulaminu zazwyczaj sie zaglada gdy admin cos nas nęka ;) i wtedy trzeb sprawdzic czy słusznie :]
trunks - Sro Lip 04, 2007 20:59

racja racja :)
Bot - Czw Wrz 13, 2007 20:00

Może zaproponuje moda (modfikacja) forum aby można było w postach wstawić filmik z youtuba. Wystarczy wkleić [youtube]adres z youtuba[/youtube] i w poście pojawi się filmik, wystarczy wcisnąć play

co wy na to?

kobi - Czw Wrz 13, 2007 21:26

khaman napisał/a:
co wy na to?

A ja na to jak na lato ;) Jestem jak najbardziej za :ok:

kisia - Czw Wrz 13, 2007 21:31

mi jest wszystko jedno,
sorki za pytanie ale się nie znam, czy nie będzie to obciążało forum ?

Gmeras - Pią Wrz 14, 2007 00:07

Cytat:
sorki za pytanie ale się nie znam, czy nie będzie to obciążało forum
jesli ktoś bedzie wrzucać filmik to bedzie jedynie obciążać serwer youtube.
Bot - Pią Wrz 14, 2007 13:06

Gmeras napisał/a:
jesli ktoś bedzie wrzucać filmik to bedzie jedynie obciążać serwer youtube.

Dokładnie. Na forum nie powinno się zwiększyć obciążenie.

Frycek - Sob Wrz 15, 2007 04:59

myslalem juz o tym ale wymyslilem ze nie :P
Bot - Nie Wrz 16, 2007 18:20

Frycek napisał/a:
ale wymyslilem ze nie :P

To źle wymyśliłeś :P

troyek - Nie Wrz 16, 2007 19:50

te reklamy co post..
masakra.

brawo dla @ :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Gmeras - Nie Wrz 16, 2007 20:35

nic przydały by sie jeszcze reklamy wyświetlane na cała stronę co post :] ciekaw jestem czemu ich jeszcze nie ma ? ;)
troyek - Nie Wrz 16, 2007 21:03

Gmeras, załoga pracuje nad nowym lepszym rozwiązaniem :rotfl:
Arex30 - Nie Wrz 16, 2007 21:31

Ale o co idzie
reklamy
jakie reklamy
gdzie
kiedy

asik - Nie Wrz 16, 2007 22:56

reklamy co post to porażka..
jeszcze chwila i Frycek będzie musiał forumowiczom płacić szkodliwe bo bolą od tego oczy:P

madziar - Pon Wrz 17, 2007 07:48

myślałam że forum się rozjechało, a to tak ma być :hyhy: Ale i tak nie potrafię tego odczytać, bo skacze, lata, nawet nie jestem w stanie
Arex30 - Pon Wrz 17, 2007 08:37

no cóz nie zabałdzo wiem o co idzie ale pewnie mam poukładane coś że nie widze reklam
troyek - Pon Wrz 17, 2007 14:14

jednym slowem jak sie teraz forum oglada to tak:
PAKuS - Pon Wrz 17, 2007 16:40

rekalamy powinny się pojawiać ak ktoś napisze pierwszeko postato podtym reklama a potem dalej postyjuż bez reklamy pod postami zawsze jak toś bapisze 1 post to podtym poawiasię miejsce z daną rejlamą ityle na temat

Pakus czytaj posty zanim je wyślesz :!: :!: :!: :cisza:

Gmeras - Pon Wrz 17, 2007 19:23

zmieniłem sobie skórkę i nie mam tych reklam
troyek - Pon Wrz 17, 2007 20:11

Gmeras, no nie ma juz : )

ale to nie przez to ze zmieniles templetke : )

MacSen - Pią Lut 01, 2008 11:05

Ee ja może tak nie typowo troszke..otóż ostatnio dostawałem tak wiele dziwnych wiadomości na GG i każda niby od kogoś z naszego forum. Ale co gorsza przekopałem się przez podane numerki GG te które udostępniamy na forum i żaden nie pasował. No wymusiło to zmianę ogólnie numeru gg.
I teraz moja taka propozycja czy nie dało by się tych danych czyli GG i mail ustawić przez admina tak żeby mieli do nich tylko zarejestrowani forumowicze bo nie chciałbym przez przypadek kogoś z " naszych " zablokować czy opitolić za spamienie a już tym bardziej nie uśmiecha mi się 3-a zmiana numeru.. :zdegustowany:

Gmeras - Pią Lut 01, 2008 18:05

Nie podawaj numeru :P jak ktoś będzie chciał sie z toba skontaktować to skontaktuje sie za pomocą PM :P
MacSen - Pią Lut 01, 2008 19:22

Gmeras napisał/a:
Nie podawaj numeru :P jak ktoś będzie chciał sie z toba skontaktować to skontaktuje sie za pomocą PM :P


No dobra dobra o ile NR. GG nie muszę podawać o tyle majl-a nie jestem w stanie ukryć :/

Gmeras - Pią Lut 01, 2008 19:41

MacSen napisał/a:
tyle majl-a nie jestem w stanie ukryć
na pewno jest taka możliwość tylko administrator musi to ustawić:P
kisia - Nie Lut 03, 2008 01:02

MacSen, co było napisane w tych wiadomościach, jeżeli można wiedzieć ?
Frycek - Nie Lut 03, 2008 10:25

eee, odpisalem wczoraj na ta wiadomosc a nie ma mojego postu...hymmmm

badz co badz , poszperalem w ustawieniach i nie widze nic takiego , moze przeoczylem a moze nie ma takiego czegos

PAKuS - Nie Lut 03, 2008 16:51

Cytat:
eee, odpisalem wczoraj na ta wiadomosc a nie ma mojego postu...hymmmm

badz co badz , poszperalem w ustawieniach i nie widze nic takiego , moze przeoczylem a moze nie ma takiego czegos


frycku jeśli ja dobrze pamietam to to się ustawiue w konfiguracji ogulnej w PA

Randall_Memphis - Czw Lut 14, 2008 22:33

a nie może sobie kto chce indywidualnie ustawić w Profilu

Cytat:
Preferencje
Pokazuj mój numer GG: Tak Nie

?
To chyba łatwiejsze jest :P

Frycek - Nie Lut 17, 2008 10:20

no widzisz , najlatwiejsze rzeczy nie przychodza do glowy
Harcerka - Czw Wrz 18, 2008 22:03

nie wiedzialam gdzie to napisac....

ale proponuje aby Moderator/Administrator podpisywal się kiedy kasuje czyjes posty...

poniewaz moj post zostal usuniety - uwazam iż mam prawo wiedziec kto za tym stoi...

to tak dla informacji:)

kisia - Pią Wrz 19, 2008 00:37

Harcerka, a dostałaś na maila info o skasowanym poście ? moderator ma obowiązek się podpisać i to jest już ustalone od dawna.
Harcerka - Pią Wrz 19, 2008 01:13

w mailu nie bylo podpisu a chcialabym wiedziec...

juz dostalam na PW sprostowanie i ujawnienie:)))
wiec OK - przynajmniej wiem kto:)

trunks - Pią Wrz 19, 2008 07:59

a ja wiem co to za post był skasowany bo mój poleciał w tym samym momencie jako, ze była to kontynuacja offtopa....tez nie bylo podpisu, ale i tak wiem kto jest tym nadgorliwym modkiem hehe.
Bot - Pią Wrz 19, 2008 08:38

trunks napisał/a:
a ja wiem co to za post był skasowany

O tyle dobrze że wiesz ;)
trunks napisał/a:
ale i tak wiem kto jest tym nadgorliwym modkiem

skoro wiesz za co to nie rozumiem "nadgorliwy". A kto to był i się nie podpisał to wyjaśnimy.

trunks - Pią Wrz 19, 2008 09:52

tak khamanie, nadgrorliwy, bo te 2 niewinne posty dla żartu mogly zostac, komu to przeszkadzało ;)
Fenix - Pią Wrz 19, 2008 11:55

O co ten Problem Wykasowałem. ;)
kisia - Pią Wrz 19, 2008 12:29

i koniec tematu
Ishikawa - Czw Mar 05, 2009 19:46
Temat postu: Do Szefa : Pomysł z jeszcze jednym działem na forum ?
Chodzi mi o konkretnie dział :
"Puby, knajpki, restaturacje itp, generalnie LOKALE'
Wiem ze taki temat istnieje, ale to jest temat ogólny, taki misz-masz.

Konkretnie to moglby tak wygladac ze kazda knajpa (no wiadomo ze topici uzytkownicy zakladaja) ma swoj osobny temat. Pierwszy post musialby zawierac konkretne info co do ulicy, telefonu, jak sytuacja wyglada z rezerwacjami, ewnetualna cena browara o ile bysmy pamietali.
A potem wiadomo kazdy kto byl lub chce isc dorzucalby swoje 3 grosze w danym temacie o knajpie.
Wygladało by to , wydaje mi sie, dosc przejrzyscie.

Co Wy na to ?

[ Komentarz dodany przez: kisia: 5 Marzec 2009, 20:26 ]
scaliłam bo jak widać jest już temat gdzie umieszczamy propozycje działów

Frycek - Czw Mar 05, 2009 19:59

ALe przeciez tak jest?
Jest kategoria Lokale i pozniej kazdy zaklada nazwe lokalu , fakt faktem jest ze pierwszy post nie zawiera takich danych.

Ale mozna to wprowadzic a z kategori Lokale pozostaiwc tylko to co ma sens.


Ishikawa - poza tym potrzban by byla osoba ktora powiedzmy polatala by po lokalach w gliwicach i zrobila taki spis , jesli masz checi to skontaktuj sie ze mna dogadamy szczegoly.

Mozna by bylo zrobic takie Spis lokali ,pubow, w Gliwicach , oczywiscie mogloby to sie wiazac z jakimis profitami dla forum, mam na mysli tutaj jaks wspolprace z lokalami

kisia - Czw Mar 05, 2009 20:19

większość gliwickich lokali jest już opisana właśnie we wspomnianym dziale, a nie wiem czy jest sens zakładać topik o jakimś lokalu tylko po to by umieścić tam nazwę, adres, takie informację są na str Urzędu Miasta. Jeżeli ludzie chcą powiedzieć coś o lokalu to zakładają topik i już.
trunks - Czw Mar 05, 2009 22:19

no i jeszcze by mozna dodać ankiete z ocenami dla danego lokalu...
Ishikawa - Czw Mar 05, 2009 22:24

Spoko, jutro obgadujemy szczegoly naszego sekretnego planu. ;)
trunks - Czw Mar 05, 2009 22:32

albo tak:

zebrac wszystkie lokale w 1 temacie i umiescic je w formie ankiety, gdzie kazdy by mógł oddać 3 głosy na ulubione lokale i powiedzmy mógłby glosowac tak co 2 miesiace, a pod spodem jako 1 post by był spis odnosnilków do poszczególnych tematów o lokalach i tam by sie dyskutowało konkretnie o kazdym, a pierwszy post zawierałby podstawowe info adres, telefon, eentualne www, jakies zdjecia, opis menu, pułap cenowy....najlepiej zrobić taki szablonik tego pierwszego postu, zeby sie wygodnie przeglądało, a pod spodem oczywiscie opinie

Ishikawa - Czw Mar 05, 2009 22:33

Tyz dobry pomysl. :D
kisia - Czw Mar 05, 2009 22:44

trunks napisał/a:
zebrac wszystkie lokale w 1 temacie i umiescic je w formie ankiety,
nie da się zmieścić wszystkich lokali w jednej ankiecie, poza tym często ludzie głosują by głosować, nawet ci którzy w ogóle się nie wypowiadają na forum i nie koniecznie tak jak uważają.
Ishikawa napisał/a:
Tyz dobry pomysl. :D
wiesz ludzie na forum mieli już nie jeden pomysł i na nim zazwyczaj się kończy bo jak przychodzi co do czego to nagle nie mają czasu,nie chce im się i takie tam.
Poza tym wiesz, co byś nie powiedziała i nie zrobiła Trunks cię poprze ;)

Ishikawa - Czw Mar 05, 2009 22:52

Mam chociaz jednego sojusznika, ;)
Wiem ze ludzie maja milion pomyslow itp, i na pewno juz nie raz to przerabialas na forum (czyjes pomysly) wiec sie nie dziwie ze masz do takich rzeczy dystans . I ja nie mam absolutnie nic do tego. Ale jutro moze cos sie uda ustalic konkretniejszego.

trunks - Czw Mar 05, 2009 23:16

kisia napisał/a:
nie da się zmieścić wszystkich lokali w jednej ankiecie, poza tym często ludzie głosują by głosować, nawet ci którzy w ogóle się nie wypowiadają na forum i nie koniecznie tak jak uważają.

dlaczego sie nie da ? Mozna chyba edytować ankiete zeby dodac nowe pozycje ? A to byłaby ankieta nie z ocenami tylko z lokalami ulubionymi.....ankieta z ocenami bylaby w kazdym temacie o lokalu osobna...co do obiektywnosci glosów to wiadomo, ze nie ma byc to wyrocznia, a tylko pewna wskazówka...
kisia napisał/a:
wiesz ludzie na forum mieli już nie jeden pomysł i na nim zazwyczaj się kończy bo jak przychodzi co do czego to nagle nie mają czasu,nie chce im się i takie tam

to prawda, choc co za problem, jak nie wypali to nie bedzie i tyle....
kisia napisał/a:
Poza tym wiesz, co byś nie powiedziała i nie zrobiła Trunks cię poprze

ale pojechałaś....no przykro mi troche, ze takie zdanie masz o mnie...

kisia - Czw Mar 05, 2009 23:41

trunks napisał/a:
Mozna chyba edytować ankiete zeby dodac nowe pozycje
oczywiście można, ale nie wiem czy jest możliwość dodania do ankiety aż tylu propozycji.
trunks napisał/a:
ale pojechałaś
po 1 na końcu zdania jest emotka ;), po 2 zdanie się takie wyrobiło po ostatnich twoich działaniach na forum :P, po 3 robie ot więc dalej myśli nie rozwijam :)
trunks - Pią Mar 06, 2009 07:50

kisia napisał/a:
po 2 zdanie się takie wyrobiło po ostatnich twoich działaniach na forum

a które dzialania konkretnie swiadczą o braku obiektywizmu ? Mysle, ze nadinterpretowujesz - trzeba umiec oddzielic cos, co sie robi dla zabawy, od dyskusji na konkretny temat...niepisalbym tego, gdyby mi sie powyzszy pomysł nie podobał...
koniec ot...(prawdopodobnie ;p)

Bot - Pią Mar 06, 2009 15:28

Cytat:
zebrac wszystkie lokale w 1 temacie i umiescic je w formie ankiety, gdzie kazdy by mógł oddać 3 głosy na ulubione lokale i powiedzmy mógłby glosowac tak co 2 miesiace, a pod spodem jako 1 post by był spis odnosnilków do poszczególnych tematów o lokalach

Tutaj się to technicznie nie da z tym ocenianiem :) Ale sam pomysł trunksa dobry. Na początek można by zrobić temat ze spisem lokali i linkami do tematów. Sam spis lokali to nie problem chyba na stronie Urzędu miejskiego nawet jest. A głosowanie, cóż w każdym temacie o konkretnym lokalu dać ankiete ze skalą ocen. Ktoś się podejmie spisu? :P

trunks napisał/a:
koniec ot...(prawdopodobnie ;p)

Nie o tym jest ten temat... :offtopic: więc tu koniec.

kisia - Pią Mar 06, 2009 15:53

khaman, p l napisał/a:
Ktoś się podejmie spisu? :P
już widzę las rąk :P.
Zerknęłam sobie na spis lokali na str Urzędu i nie mają aktualnego.
khaman, p l napisał/a:
sam pomysł trunksa dobry
w zasadzie pomysł IshiKawy, Kuba go trochę zmodernizował/rozwinął :P
Frycek - Sob Mar 07, 2009 11:05

Rozmawialem z Ishikawa i mysle ze pomysl moze wypalic,ale dogadamy szczegoly.
Ja to widze w ten sposob jak zostal opisany wyzej ,a pozniewaz Ishikawa ma czas, zapal to mysle ze mozna sprobowac.
Dla lokali jest to reklama dla nas to tez moze byc cos dobrego.
A jak to wyjdzie zobaczymy z czasem.
Spis aktualnych lokali w gliwicach ..... czemu nie :)

MajkeL - Pon Mar 09, 2009 18:58

Pomysł dobry, ale dopracował by go trochę....
Lokal to zbyt duże pojęcie.....
Jeśli ma to być spis, to zrobiony według kategori lokali...
Można by stworzyć działy Puby, Bary, Restauracje itp i w nich zrobić spis z ankietą.
Ewetualnie zrobić jedend dział ale przed nazwą lokalu wpisać tzw "tag lokalu"
np.
[Pub] 4art
[Pub] Gramofon
[Restauracja] 3 Światy
[Restauracja] Zodiak

(kierując się spisem ze strony UM)

Ishikawa - Pon Mar 09, 2009 19:05

Hm, pewnie zaczna sie rozmowy czy dany lokal to juz pub, czy jeszcze restauracja. Chyba ze sie gdzies skonkretyzuje na jakiej podstawie lokale beda przydzielane do danej kategorii ?
kisia - Pon Mar 09, 2009 19:28

Ishikawa napisał/a:
pewnie zaczna sie rozmowy czy dany lokal to juz pub, czy jeszcze restauracja. Chyba ze sie gdzies skonkretyzuje na jakiej podstawie lokale beda przydzielane do danej kategorii
ale to nie do nas należy. Każdy lokal przy nazwie ma określone czy to pub czy restauracja, a jeżeli nie to zawsze możesz spytać jak będziesz chodzić po lokalach.
Ishikawa - Pon Mar 09, 2009 19:36

a Klub Muzyczny to tez bedzie taka kategoria ? Np. Gramofon, albo 4ART ?
trunks - Pon Mar 09, 2009 22:58

hm jak dla mnie Gramofon czy 4Art to puby....choc w 4art koncerty są czasem...
Ja bym sie na podstawowych kategoriach skupił, zeby nie mieszac, czyli: pub, restauracja, klub, kawiarnia...

Bot - Czw Mar 26, 2009 14:12

Ishikawa, i jak tam lista ci idzie? ;)
Ishikawa - Czw Mar 26, 2009 20:41

A jak ma byc ? Bo tez nie widze zeby sie cos w dziale lokale zmienilo ;)
trunks - Czw Mar 26, 2009 22:52

narazie jest etap testowania knajp w terenie ;)
Ishikawa - Czw Mar 26, 2009 22:56

No! Własnie ;P
trunks - Czw Mar 26, 2009 23:06

a to musi trwać ! Nic na szybko, stawiamy na jakosc a nie ilosc....pozatym czas, fundusze, zdrowie....wiele rzeczy sie na to składa :P
Frycek - Pią Mar 27, 2009 19:16

wszystko sie dogada na spotkaniu,
kisia - Pią Mar 27, 2009 19:48

Frycek napisał/a:
wszystko sie dogada na spotkaniu,
a ja myślałam, że już takowe było :niepewny:
Frycek - Sob Mar 28, 2009 10:55

ale tu chodzi o inne :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group