dupiate forum

Lokale - Da Grasso

veronica - Sob Mar 24, 2007 17:25
Temat postu: Da Grasso
byłam tam dzisiaj i osobiście nie polecam. Nie dość że obsługa niezbyt miła - czekałam na pizze 35 minut od złożenia zamówienia (na miejscu!!! - ciekawe jak długo dowożą???) nie wliczając w to czasu do przyjścia kelnerki i złożenia zamówienia (to jakieś +15 min). Co do samej pizzy to też sie nie przyłożyli, chodzi mi szczególnie o ciasto (reszta to szczegóły) w Gliwicach na prawdę są lepsze. Atmosfera jest w miarę ok ale do wykończenia i umeblowania lokalu użyli zbyt dużo twardych materiałów więc dźwięki się odbijają i jest dość duży hałas. Muzyki raczej żadnej nie słychać, na piętrze jakiś telewizor ale za cicho aby słyszeć co leci, a jak chce się pogadać ze znajomymi to od razu jakby cała armia się wydzierała. Nie można np poczytać sobie książki. jedyne za co mogę ich pochwalić to wystrój w żywych mocnych kolorach - wpada w oko ;) No i stoły mają wygodne, tzn. ze można sobie wygodnie ustawić nogi - nie wiem czy to zauważyliście ale często nawet w dobrych restauracjach nie siedzi się za wygodnie i nie mówię tu o krzesłach ;) ok to tyle. Moim osobistym zdaniem brakuje tam ręki jakiegoś menedżera lokalu który podsunie parę dobrych pomysłów. Swoją drogą czekam na ten moment bo to miejsce mogłoby być o niebo lepsze - dużo nie trzeba, na prawdę!!! Powodzenia!
Tonio - Sob Mar 24, 2007 21:32

veronica, to chyba mialas pecha... dla mnie jest to najlepsza pizzeria w Gliwicach, pizza w Da Grasso jest najlepsza :)
veronica - Sob Mar 24, 2007 21:51

Tonio napisał/a:
to chyba mialas pecha...
no zgoda nie jest do konca tak zle, ale z osbluga to nie zmienie zdania bo faktycznie jak muchy w smole sie uwijaja :suchy:
kobi - Nie Mar 25, 2007 00:02

veronica napisał/a:
ale z osbluga to nie zmienie zdania bo faktycznie jak muchy w smole sie uwijaja :suchy:

Co do obsługi to niestety masz rację :kwasny: Ale co do pizzy... to najlepsza w Gliwicach :wstyd: Ten sos czosnkowy... ech... :wstyd:

veronica - Nie Mar 25, 2007 00:18

aaaaaaaaaaa no racja - biały dobry, ale czerwony niezbyt :P
kisia - Nie Mar 25, 2007 00:20

ja tam z obsługa nie mam problemu, nie czekam az podejda tylko idę do kasy i sama zamawiam, w końcu to tylko pizzeria nie restauracja, a pizze mają wysmienite, pyszniutkie tanie i wielkie
i nie zgadzam sie by temat o Da Grasso był w dziale odradzamy
veronica napisał/a:
czekałam na pizze 35 minut
to chyba normalny czas oczekiwania na pizze
veronica napisał/a:
ciekawe jak długo dowożą???
to zależy jak daleko się mieszka, ale tak mniej więcej 45 minut, chyba ze jest bardzo dużo zamówień to czasami można i 1,5 h
kobi - Nie Mar 25, 2007 00:29

kisia napisał/a:
nie czekam az podejda tylko idę do kasy i sama zamawiam

No niby tak, ale człowiek przyzwyczajony jest, że do niego podchodzą. No chyba, że to McDonalds ;)
kisia napisał/a:
to zależy jak daleko się mieszka, ale tak mniej więcej 45 minut

Dokładnie. 45 min to max a w godzinach szczytu to godzinka, czyli standard :) Trzeba to wziąć pod uwagę i zadzwonić odpowiednio wcześniej :)
veronica napisał/a:
biały dobry, ale czerwony niezbyt

A nieprawda :P Czerwony też jest dobry :P Chociaż w porównaniu do białego to wymięka ;)

Zafira - Nie Mar 25, 2007 10:32

kisia napisał/a:
tylko idę do kasy i sama zamawiam

to tak jak ja i wtedy nie trzeba za dlugo czekac. pizza wysmienita i chyba najwieksza za ta cene w gliwicach i okolicach.

mam bardzo dobre wspomnienie po ostatnim pobycie: weszlam z facetem do da grasso, loze byly zajete a jeden stolik wolny ale patrze, ze jacys ludzie z jednej lozy juz wstaja do wyjscie, wiec pytam czy mozna tu usiasc. laska powiedziala ze jasne ale nie zdazylam, bo od stolika wstala jakas baba (z dziecmi i mezem byla) i do mnie z pyskiem, ze ona tutaj bedzie siedziec bo oni pierwsi przyszli :szok: no i oczywiscie sie wryła. no to trudno, usiedlismy sobie przy stoliku. baba zamawiala pizze przed nami ale my dostalismy pierwsi co spowodowalo oburzone spojrzenia tejze kobiety. no to glosno zaczelismy zachwalac jaka ta pizza smaczna, smiejac sie jej w twarz. to ta zaraz pobiegla do kasy z pretensjami, czemu ona pierwsza nie dostala :rotfl: i chyba sie obsludze tez nie spodobala bo czekala jeszcze z 15 minut :D

Aisha Yildirim - Nie Mar 25, 2007 12:08

W samym lokalu nigdy nie byłam :niepewny: , ale moja córeczka uwielbia wcinać ,rękami umazanymi w tym białym i czerwonym :przestraszony: ,takie ogromne , zwisajace serem :) fragmenty koła, siedząc w piatkowy wieczór z przyjaciółka przed telewiziorem.
Dają radę pokonać całe koło :hyhy: więc musi być smaczne... :)
a na dowóz czekamy zazwyczaj około 40 - 45 min...

Randall_Memphis - Nie Mar 25, 2007 12:16

Da Grasso to jedna z najlepszych sieci z pizza w Polsce,
ale wiąże się to z pewnymi konsekwencjami - jest oblegana toteż i praktycznie cięzko zdobyć pizze w czaise mniej niż 50min.
w dowozie czasem potrafi im zejść do 2 godzin
DG ma też jeden plus - we wszystkich sieciach pizza smakuje tak samo ( pewnie produkcja taśmowa :hyhy: )
szkoda tylko, że sosy to zlewki ;/
jeszcze co do tego czasu :)
w Częstochowqie w godzinach szczytu sie czeka poltorej godziny :p
Cytat:
ja tam z obsługa nie mam problemu, nie czekam az podejda tylko idę do kasy i sama zamawiam, w końcu to tylko pizzeria nie restauracja, a pizze mają wysmienite, pyszniutkie tanie i wielkie
i nie zgadzam sie by temat o Da Grasso był w dziale odradzamy

ja tez :>

Niedźwiedź - Nie Mar 25, 2007 16:24

Randall_Memphis napisał/a:
DG ma też jeden plus - we wszystkich sieciach pizza smakuje tak samo ( pewnie produkcja taśmowa :hyhy: )

Taśmowa to raczej nie - ale z tego co wiem to są wytyczne jakie składniki, jak robić ciasto, sosy, sałatki etc. Co jakiś czas wyrywkowo lokale odwiedza koleś z centrali z ?odzi sprawdzając czy wszystko jest okej i tak jak powinno być:P

Monique - Nie Mar 25, 2007 17:33

Randall_Memphis, nie prawda nie zgodze sie z tym.. jadlam pizze w Koszalinie i nie byla tak samo smaczna..
a powiem cos co moze byc na minus.. raz dostalismy przesolone ciasto..
cos strasznego

kisia - Nie Mar 25, 2007 18:08

Monique, w Koszalinie czy w Gliwicach ?
Monique - Nie Mar 25, 2007 18:13

w Koszalinie byla bleeeeeeeeee
a w Gliwicach dostalam przesolone ciasto...

Agacisko ;-) - Nie Mar 25, 2007 18:45

W da grasso jestem bardzo często.
Nigdy nie spotkałam się z niczym co by mi przeszkadzało.
A to, ze czasami długo czeka się na pizzę to kwestia dużej ilości klientów.
I na lokalu i na dowóz. Czasami widać, jak nawet z 5 facetów robi pizzę...
A co do kelnerki... czasami warto podejśc do kasy, a nie czekać.

Jordan - Nie Mar 25, 2007 20:00

ja zamawialem z ich siedziby w Zabrzu - efekty: dwie osoby spedzily pol nocy w okolicach lub w WC. Pizzy nie dalo sie zjesc , wyrzucilismy chyba 2/3. Jeden ze skaldnikow byl po prostu zepsuty - prawdopodobnie papryka. Czekalismy na dowoz ponad dwie godziny- bo podobno akurat mieli mase zamowien. Ogolnie porażka na calej lini.
Wczesniej jadlem na miejscu w gliwickiej siedzibie, obsluga niemila a pizza srednia, juz raczej nikt mnie nie namowi na Ga Grasso...
Dominium duzo lepsza (ale tylko z rabatem 50% ;) )

veronica - Nie Mar 25, 2007 20:38

Zafira napisał/a:
i chyba sie obsludze tez nie spodobala bo czekala jeszcze z 15 minut :D

czasem obsługa takim 'miłym' klientom lubi coś wiecej EXTRA dodac ;) nie tylko 15 minut wiec lepiej nie być nachalnym :rotfl:

Olaa - Pon Mar 26, 2007 00:55

ja, poki co, bardzo sobie chwale Da Grasso i wlasnie nabralam ogromnej ochoty, zeby sie wybrac, moze sie uda w tym tygodniu ;)
Tonio - Pon Mar 26, 2007 01:15

Olaa, podzielam Twoje zdanie, i tez zastanawiam sie w ktory dzien znajde czas an pizze :p
Drago - Pon Mar 26, 2007 11:49

Veronica - mylisz się
Da Grasso jest najleprzą pizzerią w Gliwicach! Sosy są wieelkie a pizze genialne :)
Nawet mojej babci smakuję :rotfl: i według mnie Da Grasso jest naleprzą pizzerią :ok:

kisia - Pon Mar 26, 2007 22:51

Drago, Veronica się nie myli, tylko co innego jej smakuje :)
asik - Pon Mar 26, 2007 23:11

wczoraj chciałyśmy zamówić i czekać trzeba było 1,5h:>
veronica - Wto Mar 27, 2007 18:43

asik napisał/a:
i czekać trzeba było 1,5h
:D wlasnie o to mi chodzilo przede wszystkim ;))) :evil: :cisza: :mad: :spi:
Arex30 - Wto Mar 27, 2007 20:48

a ja dzisiaj czekałem z dowozem 50 minut
super_sonic - Wto Mar 27, 2007 21:57

jadam pizze z dagrasso srednio raz w tygodniu i godzina to norma. podejrzewam ze to z powodu popularnosci tej pizzerii. ale mysle ze oplaca sie czekac bo jak dla mnie maja najlepsza pizze w gliwicach poza capri :)
veronica - Wto Mar 27, 2007 23:48

ktos mi dzisiaj powiedzial, a ta osoba jest wtajemniczona, ze od jakichs 2 miesiecy wszystkie da grasso sie popsuly choc wczesniej bylo podobno lepiej....

ja wczesniej nie bylam, bo jakis uraz mialam do nich po tym jak mi auto zastawili przed lokalem i sie przyznac nikt nie chcial do niego ani mnie wypuscic z tej pułapki :wsciekly:

Drago - Sro Mar 28, 2007 12:59

to dziwne, bo w samej Pizzerii pizze dostaje w około 20 min.
Niedźwiedź - Sro Mar 28, 2007 13:04

Drago napisał/a:
to dziwne, bo w samej Pizzerii pizze dostaje w około 20 min.

też zależy od natężenia ruchu - chłopaki starają się wahadłowo puszczać i lokal i dostawy.
Dolicz jeszcze też czas dojazdu od paru minut na bliskie kursu do np 10-15 na dalekie lub w godzinach szczytu

Monique - Sro Mar 28, 2007 13:14

Niedźwiedź, masz racje.. co do dosttawy.. ja tez nigdy nie mam do nich zadnych za to pretensji.. do jednego czego moge sie doczepic to to ze kiedy przywieziono mi zimna pizze.. ale wszystko poza ty ok
Agacisko ;-) - Sro Mar 28, 2007 16:35

To jest przykre, ze ta pizzeria znalazła się w tym dziale :P
A to normalne, ze jak mają bardzo wiele zamówien to trzeba poczekać.

Jordan - Czw Mar 29, 2007 11:50

ja nei mialem pretensji do czasu dostawy (choc wynosil prawie 2h) ale do tego ze sie zatrulem z dziewczyną, dostalem zimna i niedobrą pizze, miejscami przypaloną. Jesli sie nie potrafia wyrobić to niech nie przyjmuja zamowienia.
p4cz3k - Czw Mar 29, 2007 13:20

szok :) wczoraj zamowilem pizze o 17.10 ... kobieta powiedziala ze bede musial czekac 50 minut (czyli norma w dagrasso) a tu psikus godzina 17.30 pizza zadzwonila do drzwi :) bylem mile zaskoczony
Alinka - Wto Maj 01, 2007 09:10

Da Grasso jest najlepsza:D, choc u mnie w miescie lokal jest nowiutki dopiero kilka miesiecy otwarty, troszke malo miejsca w lokalu:) ale obsluga 1 klasa , nawet 5 minut przed zamknieciem lokalu zrobia ci pizze na wynos :D za co bardzo dziekujemy :padam: a pizza duza jest naprawde duzaa.. :P
troyek - Wto Maj 01, 2007 09:11

wczoraj sobie zamowilem.
hm, dowoz - 3,50.. porazka :dobani: ..
razem z duuza margarita wyszlo mnie 16.50.


jednak z pizzeri wole bombole : ) :super: :super: :super:

Tonio - Wto Maj 01, 2007 11:20

troyek napisał/a:
z duuza margarita wyszlo mnie 16.50.


jednak z pizzeri wole bombole : )


:rotfl: tylko ze duza margarita w Da Grasso jest jak 3 z Bomboli... ale jak kto woli...

troyek - Wto Maj 01, 2007 11:22

Tonio, kto co lubi ; ) ja tam jedna bombola sie najem, zjadlem polowe ( bo na pol z bratem kupowalem ) da grasso, i jakos specjalnie najedzony nie bylem ;>
Tonio - Wto Maj 01, 2007 11:24

Nie?? pol duzej w Da Grasso mnie zazwyczaj nabija na maxa :] lub cala mala :]
Noemi - Wto Maj 01, 2007 11:30

;) ...dla mnie połowa duzej lub małej to jest ok....po większej ilości chyba bym sie nie ruszyła.... w da Grasso najlepsze są sosy.... :hyhy:
troyek - Wto Maj 01, 2007 13:01

Tonio, raz mnie polowa zbila z nog w czestochowie.
a wczoraj jakos tak bym jeszcze zjadl :D :ok:

DJ Martinez - Wto Maj 01, 2007 22:22

Ja tez postanowiłem dodac swoje 3 grosze, z racji iz zdarzylo mi sie kilka razy bic w pizzeriach da grasso w róznych miastach powiem i zogólnie róznicy wielkiej nie odczułem, ciasto podobne obsłuch i czas czekania wszedzie troszke wszystko trwa

Co do Gliwic to byłme w lokaliku kilk raz, owszem czekało sie troszke, obsługa nie powalajaca ale bez wiekszych zastrzezen, wyglad-standardowy wkoncu to siec jest, sama pizza smaczna. Co do czasu czekania to powiem tyle iz na pizze robiona czyli od poczatku włącznie z wypiekiem czeka sie zawsze 20 minut w kazdej szanujacej sie pizzeri która ma dobry piec, co do czasu dowozu to juz zalezy od tego kiedy zamówicie, jesli w szczycie to liczcie sie z dłuzszym czasem jesli wtedy gdy nie ma ruchu to ok 30 minut i powinni byc u was w domku, poprostu liczy sie 20 minut + czas dowozu a to wiadomo jak jest tez na drogach i jakich maja kierowców, Ogólnie duzych zastrzezen do dagrasso nie mam i mysle ze warto podkreslic to iz: ---< porównujac cene do wielkosci i smaku pizzy jest to najbardziej rozsadna pizzeria jaka mozna wybrac w Gliwicach bo otrzymuje sie duza pizze w dobrym smaku za najrozsadniejsza kase---> konkurencja ma mniejsze i w smaku porównywalne nawet wiec poprostu tu sie mysle najbardziej opłaca stad popularnosc dagrasso najwiecej sie mozna najesc i to jest sedno :)

a bombola juz poprostu dawno w tyle, mała pizza droga i dłuuuugo sie czeka bardzo bardzo bardzo nawet 2 h kolega czekał (tyle kierowców maja a jak to robia ze tak długo to trwa nie wiem...)

troyek - Wto Maj 01, 2007 23:03

Cytat:
a bombola juz poprostu dawno w tyle, mała pizza droga i dłuuuugo sie czeka bardzo bardzo bardzo nawet 2 h kolega czekał (tyle kierowców maja a jak to robia ze tak długo to trwa nie wiem...)


droga ?; )
to Twoj kolega musial miec jakiegos pecha, ja ogolnie krociotko czekam.



zreszta, kto co lubi ; )

DJ Martinez - Wto Maj 01, 2007 23:22

Droga bo w porównaniu tego co sie otrzymuje wielkosc i jakosc to mysle ze moze nie ze droga bo to za duze słowa to za duzo sobie rzycza, a przypadek z długim czekaniem nie był odosobniony, przy tej konkurencji np dagraso która jest to bombola winna sie troszke zrewolucjonizowac lub dostoswac do rynku sorki zalekkiego offtopa
DAB - Sro Cze 06, 2007 17:18

Dosć niedawno zamówiłem pizze w Da Grasso... Pizza ok, ale na następny dzień miałem problemy żołądkowe. Podejrzewam że to po sosach (czosnkowym w szczególności) być może że były nieswieże albo co. CO nie zmienia faktu że są one dobre ;)
super_sonic - Czw Cze 07, 2007 12:20

jadlem juz u nich z 20 razy i nic takiego mnie nie spotkalo. jedna rzecz mi sie nie podoba tylko - dlaczego nie zainwestuja w jakas sensowna lodowke do piwa? jeszcze nie trafilem u nich na zimne piwo :/
p4cz3k - Czw Cze 07, 2007 12:27

super_sonic napisał/a:
jadlem juz u nich z 20 razy i nic takiego mnie nie spotkalo. jedna rzecz mi sie nie podoba tylko - dlaczego nie zainwestuja w jakas sensowna lodowke do piwa? jeszcze nie trafilem u nich na zimne piwo :/


no to miales pecha :) kilka razy zdazalo mi sie tam jadac i piwko zawsze bylo odpowiednio schlodzone :]

Noemi - Czw Cze 07, 2007 12:38

;) ...i pyszne sosiki :P
kisia - Czw Cze 07, 2007 13:23

Noemi napisał/a:
pyszne sosiki
taaaa zwłaszcza czosnkowy :)
Arex30 - Czw Cze 07, 2007 20:39

Taaaaaaaaaaaa a dzisiaj czekać trzeba 2h :szok:
Olaa - Czw Cze 07, 2007 21:35

ooooo, a ja mam teraz dzika ochote na margeritke mmmmmmmmmmm :D
Czarnulka - Czw Cze 07, 2007 21:47

kisia napisał/a:
Noemi napisał/a:
pyszne sosiki
taaaa zwłaszcza czosnkowy

Kurcze a ja jakos nie moge sie przekonac do Da Grasso :/ Juz trzy razy miala problemy zaladkowe po zjedzeniu zaledwie 2 kawalkow,bo wiecej nie moglam :/ I te sosy... :znudzony: Az mi po nich niedobrze zawsze... :(

DAB - Czw Cze 07, 2007 21:50

=CzArNuLkA= napisał/a:
Juz trzy razy miala problemy zaladkowe po zjedzeniu zaledwie 2 kawalkow
Nie jestem sam :)
=CzArNuLkA= napisał/a:
bo wiecej nie moglam
Ja zwykle kończe na 3 :)
=CzArNuLkA= napisał/a:
I te sosy... Az mi po nich niedobrze zawsze...
Sosy akurat są dobre, ale o gustach sie nie dyskutuje :)
super_sonic - Czw Cze 07, 2007 21:56

"no to miales pecha kilka razy zdazalo mi sie tam jadac i piwko zawsze bylo odpowiednio schlodzone "

no to zalezy w jakich godzinach u nich jadasz, mysle ze ja trafiam tam gdy jest duzy ruch i nie nadazaja z chlodzeniem piwa

Wojownik - Czw Cze 07, 2007 21:57

Ja również miałem problemy żołądkowe. Pizzę jadłem dwa razy i raz wystąpiły dolegliwości.
DAB - Czw Cze 07, 2007 21:58

Wojownik napisał/a:
Ja również miałem problemy żołądkowe. Pizzę jadłem dwa razy i raz wystąpiły dolegliwości.
A czy Wy Wojowniku i Czarnulko jedliście sosy do tych pizz? Może to nie pizza jest zła tylko sosy są stare? Trzeba sanepid na nich nasłać :)
Wojownik - Czw Cze 07, 2007 22:08

O ile pamiętam to tak. Z tym że moja żona jadła ze mną ale problemów nie miała (ona nie zalewa pizzy sosem tylko smaruje trochę do smaku)
DAB - Czw Cze 07, 2007 22:17

Wojownik napisał/a:
O ile pamiętam to tak.
No widzisz... Ja też :) Nawale sosu tak że pizzy nie widać. Może Twoją Żona za mało sosu zjadła dlatego jej nic nie było?
Czarnulka - Czw Cze 07, 2007 22:40

No jem te sosy i co śmieszne one mi smakuja,ale potem masakrycznie sie po nich czuje :/
DAB - Czw Cze 07, 2007 22:44

=CzArNuLkA= napisał/a:
No jem te sosy i co śmieszne one mi smakuja,ale potem masakrycznie sie po nich czuje :/
No to znaleźliśmy przyczyne... Następnym razem warto zainwestować we własny ketchup a nie truć się przeterminowanymi sosami made by Da Grasso ;)
kisia - Czw Cze 07, 2007 22:51

Arex30 napisał/a:
Taaaaaaaaaaaa a dzisiaj czekać trzeba 2h

dziś zamówiłam pizze o godz 16, prosiłam by mi przywieźli na 19, dostawca spóźnił się 25 minut i wyjechał po mojej interwencji :/

super_sonic - Czw Cze 07, 2007 22:53

DAB : ketchup do pizzy to profanacja :D tak jak i zalewanie jej sosem :P
Merii - Pią Cze 08, 2007 09:18

DAB napisał/a:
Podejrzewam że to po sosach (czosnkowym w szczególności) być może że były nieswieże albo co.
=CzArNuLkA= napisał/a:
No jem te sosy i co śmieszne one mi smakuja,ale potem masakrycznie sie po nich czuje

lubię Da Grasso ale co do tych sosów zaczynam mieć wątpliwości, raz jak byliśmy ze znajomymi mieliśmy ładny widok, od ludzi którzy nie dokończali sosów to te kucharki czy myjki czy jak się tam nazywają, robią ściepe zlewają do jednego potem następnego i podają kolejnym klientom, co jak co ale to chyba nie jest normalne i poprawne :looka:

Czarnulka - Pią Cze 08, 2007 10:30

To ja już raz na zawsze podziękuję Da Grasso :/
Zafira - Pią Cze 08, 2007 23:32

dzisiaj bylismy z moim narzeczonym w da grasso na pizzy a pol godziny po jedzeniu zaczal mnie brzuch boleć :looka:
trunks - Pią Cze 08, 2007 23:36

może w ciąży jestes :P
Zafira - Pią Cze 08, 2007 23:54

trunks napisał/a:
może w ciąży jestes

nie jestem na szczescie :P - planuję dopiero za jakies 5 lat :]

katarzyna35k-ce - Sob Cze 09, 2007 07:40

Merii napisał/a:
robią ściepe zlewają do jednego potem następnego i podają kolejnym klientom,

proponuje napisac skarge do sanepidu i opisac co sie zauwazyło, jezeli znow bedzie podobna sytuacja ponowic skarge . skarga oczywiscie pisema! powinno pomoc

Merii - Pon Cze 11, 2007 13:35

tylko to zapewne musi być zrobione tak żeby nie było że ja sobie coś ubzdurałam
DAB - Pon Cze 11, 2007 21:50

Trzeba zabezpieczyć próbke czyichś odchodów po skonsumowanej pizzy w da grasso no a potem ją jakoś przedstawić sanepidowi :)

Ktoś chętny :P

Czarnulka - Pon Cze 11, 2007 23:06

Ja juz tam pizzy nie zjem wiec odpadam ;)
DAB - Sro Cze 13, 2007 18:58

Ja dzisiaj przypadkiem zjadłem, obiadu nie jadłem ale kupili pizze, wiec nie mogłem przejść obojętnie. Zjadłem używając własnego ketchupu... Czekam na efekty do jutra :)
Merii - Czw Cze 14, 2007 13:10

DAB, dobre bedziemy co pizze podmieniać po składniku i dojdziemy do tego co powoduje ból brzucha :P
DAB - Czw Cze 14, 2007 13:25

Merii napisał/a:
DAB, dobre bedziemy co pizze podmieniać po składniku i dojdziemy do tego co powoduje ból brzucha
Przyczyna jest jasna...
To są sosy, dzisiaj mi nic nie było, bo nie jadłem z sosami :) Kto jest tutaj odważny :D ? Niech zadzwoni do sanepidu :)

Agacisko ;-) - Czw Cze 14, 2007 14:03

Ja zawsze wcinam mnóstwo tych sosów i jeszcze nigdy mi nic nie było.
Dwa, że teraz już nie ma dużych dzbanków z sosami, tylko o wiele wiele mniejsze wiec resztki sosów nie są w takich strasznych ilościach.
DAB napisał/a:
Przyczyna jest jasna...
To są sosy, dzisiaj mi nic nie było, bo nie jadłem z sosami :) Kto jest tutaj odważny :D ? Niech zadzwoni do sanepidu :)

Sory, ale to trochę głupota na podstawie jednej osoby stwierdzić co wam szkodzi.

Zafira - Czw Cze 14, 2007 14:11

Agacisko ;-) napisał/a:
Sory, ale to trochę głupota na podstawie jednej osoby stwierdzić co wam szkodzi.

nie jednej, mi ostatnio też zaszkodziła i mojemu mężczyźnie :niepewny:

super_sonic - Czw Cze 14, 2007 14:37

a mi po okolo 20 wizytach w da grasso nigdy nic nie bylo a zawsze jem ich sosy, moze mam zoladek z betonu :D
Czarnulka - Czw Cze 14, 2007 14:39

No wlasnie,nie jedej.A skoro nie maja nic an sumieniu to takie sprawdzenie im nie zaszkodzi.Choc z ciezkim sercem to pisze bo Niedzwiadek tam pracuje :P
DAB - Czw Cze 14, 2007 14:43

super_sonic napisał/a:
a mi po okolo 20 wizytach w da grasso nigdy nic nie bylo a zawsze jem ich sosy, moze mam zoladek z betonu
Może :D Albo trafiałeś na świeże sosy ;)
=CzArNuLkA= napisał/a:
A skoro nie maja nic an sumieniu to takie sprawdzenie im nie zaszkodzi.Choc z ciezkim sercem to pisze bo Niedzwiadek tam pracuje
To jak bedzie z ta kontrolą?
super_sonic - Czw Cze 14, 2007 16:51

jutro sie tam przejde i zjem caly sos :D
Niedźwiedź - Czw Cze 14, 2007 17:51

Hmmm... Niedźwiadek chwilowo sobie zabrał wolne z racji sesji - więc nie jest na bierząco z tym co się dzieje w dG :P mnie może dylemat sosowy nie dotyczy gdyż zazwyczaj po prostu nie jadam ich bo wole naturalny smak pizzy :D lecz nawet gdy już jem z sosami to nic nigdy mi nie dolegało :)
p4cz3k - Czw Cze 14, 2007 19:56

no wlasnie :) dziwne ... zjadlem pizze...zamowilem sobie specjalnie 2 x czosnkowy + 1 x pomidorowy ... jadlem pizze przez dwa dni :p (kolacja i obiad nastepnego dnia) i zyje...nic mi nie bylo :p
michaszko - Pią Cze 15, 2007 16:23

Beznadziejna pizzeria... czekalem 1.5 godziny na pizze po czym zadzwonilem do nich zapytac co z pizza i okazalo sie, ze w ogole nie wyjechali z nia...
Alinka - Pią Cze 15, 2007 17:44

podobnie miala moja kolezanka z skrzydelkami z kurczaka w tej pizzeri:) czekalismy przy stoliku wszyscy razem ja dostalam juz pizze zdazylismy ja zjesc, a skrzydelek jak nie ma tak nie ma, kiedy kolezanka sie spytala co z kurczakiem to kolnerka zdziwila oczy i powiedziala a ktos zamawial skrzydelka? i dopiero wtedy je wsadzili do piekarnika:)
DAB - Pią Cze 15, 2007 17:47

Ludzie sobie po prostu lekceważą klientów... Ale to potem wyjdzie. Ten powie jednemu tamten innemu i w taki piękny sposób pozbędą sie klientów ;)
Niedźwiedź - Sob Cze 16, 2007 21:42

DAB, to nie chodzi tyle o lekceważenie klientów tylko niekiedy po prostu o natłok zamówień jakie Da Grasso przechodzi w niektórych stałych porach dnia... Tłumaczyłem to już i pisałem o tym jakoś już wcześniej - podejrzewam że gdybym sam nie przeżył jako pracownik takich "młynów" to zdanie bym miał podobno do waszego... Czasami po prostu nie da sie wyrobić, czy też wszystkiego zapamiętać, czy też zanotować po 10 godzinach w robocie... :/
Monique - Wto Cze 19, 2007 11:08

jasne ze nie ale ja ostatnio dostalam zimna pizze.. i pan oczywiscie powiedzial mi ze korki byly.. jak dobrze wiem ze ich nie bylo bo 10 minut przed nim przyjechalam z Gliwic.. do domu.. wogole nie raz nie odpowiedzialnie postepuja.. a te panie co odbieraja telefony to z taka maniera to robia ze wydaje sie ze łaske ci robia ze przyjma zamowienie
Tom@k - Sob Cze 23, 2007 12:09

z przedmowcami sie zgadzam, jak ktos chce isc koniecznie na pizze, to lepiej niedaleko do Dominium, albo chociazby po Pizzy Hut. a sosy w Da Grasso to juz chyba przejda do historii :)
super_sonic - Sob Cze 23, 2007 12:38

ja i tak dalej bede sie stolowal w Da Grasso, nigdy nic niemilego z ich strony mnie nie spotkalo :)
Tonio - Sob Cze 23, 2007 15:19

wczoraj bylem jadlem i dalej zyje bez najmniejszych problemow :]
Morqana - Sob Cze 23, 2007 17:03

Yyyy.... ja tez wczoraj byłam :) Warto było czekać 40 min... mieli naprawdę spory ruch...le pizza z owocami morza...wyśmienita :oczami:
tomek da grasso - Pon Cze 25, 2007 02:07
Temat postu: SOSY W DA GRASSO
WITAM WSZYSTKICH

UWAGA

1. SOSY

CHCIA?BYM ZDEMENTOWAC PLOTKE O ZLEWKACH SOSóW . INFORMUJE WSZYSTKICH
ZAINTERESOWANYCH ZE SOSY KTóRE ZOSTAWIA KLIENT TRAFIAJA DO ZLEWU. JEźELI
NIE WIERZYCIE TO ZAPRASZAM NA ZAPLECZE ABY SIE SAMEMU PRZEKONAć.



2.JEźELI CHODZI O OBS?UGE TO CA?Y CZAS NA TYM PRACUJEMY ABY BY?A ONA LEPSZA I MOG?A SPE?NIć OCZEKIWANIA NASZYCH KLIENTóW ( nie chwalac się ale jestesmy jedyną pizzeria w sieci która STARA sie obsługiwac klientów przy stolikach, przepraszam jest jeszcze 2 w KATOWICACH-LIGOCIE).

3.OCZEKIWANIE NA PIZZE

NIE MA STANDARDOWEGO CZASU OCZEKIWANIA NA PIZZE DLATEGO ZE JEST TO UZALEZNIONE OD
a. ilości zamówień w danej chwili
b. mocy przerobowych naszych pieców (max. mozemy miec 8 pizz duzych w piecu i osoba która te 2 piece obsługuje to juz jest mistrz swiata dlatego że to nie jest taki piec jak w telepizzy lub pizzy hut czyli tasmowy)


Z MIłA CHęCI? będziemy poprawiać NASZE SłABE PUNKTY o których napiszecie na tym forum

TOMEK

Arex30 - Pon Cze 25, 2007 07:39

A czy ten topic nie jest przypadkiem elementem kampani reklamowej ........ ;)
Grabarz - Pon Cze 25, 2007 08:44

Arex30 napisał/a:
A czy ten topic nie jest przypadkiem elementem kampani reklamowej


Arex, czemu aż w 4 postach napisanych dzisiaj rano podejrzewasz ludzi o reklamę ?

p4cz3k - Pon Cze 25, 2007 11:03

Grabarz zapraszam do shoutboxa... :)

arex wyjasnil tam co bedzie robil ...

super_sonic - Pon Cze 25, 2007 17:46

"Z MIłA CHęCI? będziemy poprawiać NASZE SłABE PUNKTY o których napiszecie na tym forum "
ja mam uwage co do piwa u Was:) nie zdazylo mi sie jeszcze by bylo ono zimne:) niby to szczegol ale jednak istotny jak dla mnie. a co do pizzy czy sosow to nie mam zastrzezen, zreszta jestescie moja ulubiona pizzeria i regularnie sie u was stoluje, tylko to piwo...

Merii - Sro Cze 27, 2007 15:22

tomek da grasso napisał/a:
CHCIA?BYM ZDEMENTOWAC PLOTKE O ZLEWKACH SOSóW . INFORMUJE WSZYSTKICH
ZAINTERESOWANYCH ZE SOSY KTóRE ZOSTAWIA KLIENT TRAFIAJA DO ZLEWU. JEźELI
NIE WIERZYCIE TO ZAPRASZAM NA ZAPLECZE ABY SIE SAMEMU PRZEKONAć.

ok to ja może poprawie nie wiem jak jest w gliwicach ale np w zabrzu w Da Grasso na własne oczy widziałam jak pani przelewała sosy, niestety widziałam
a co do obsługi to nie tylko u was i w Katowicach, ale w Zabrzu też obsługują przy stolikach :P

tuchałowa - Sro Cze 27, 2007 18:14

tomek da grasso napisał/a:
TRAFIAJA DO ZLEWU
W sumie to trochę nieładnie wyrzucać jedzenie, tyle ludzi na świecie głoduje... :zalamany:
DAB - Sro Cze 27, 2007 20:02

tuchałowa napisał/a:
tomek da grasso napisał/a:
TRAFIAJA DO ZLEWU
W sumie to trochę nieładnie wyrzucać jedzenie, tyle ludzi na świecie głoduje... :zalamany:
Sosami się napewno najedzą :)
veronica - Sob Cze 30, 2007 13:14

bylam tam wczoraj i ku mojemu zaskoczeniu.... totalna zmiana!!!
nastawilam sie na czekanie okolo godziny (na miejscu) a tu niespodzianka! 20 minut i pizza na stole, i to jaka!! :D pyszności :super: no i sos też o niebo lepszy od kąd tam bylam ostatnio. MOJE GRATULACJE :super:

veronica - Sob Cze 30, 2007 13:16

a jeszcze dodam tylko ze brakuje mozliwości placenia karta
tomek da grasso - Nie Lip 01, 2007 09:40

[quote="super_sonic"]"Z MIłA CHęCI? będziemy poprawiać NASZE SłABE PUNKTY o których napiszecie na tym forum "
ja mam uwage co do piwa u Was:) nie zdazylo mi sie jeszcze by bylo ono zimne:) niby to szczegol ale jednak istotny jak dla mnie..[/quote

Problem z piwem był przez 2 tgodnie (browary TYSKIE) ale teraz juz jest ok. Niestety ludzie którzy pracuja w serwise browarów nie potrafili naprawić lodówki z piwkiem a przyjeżdzali chyba z piec razy i efekt zawsze ten sam CIEPłE PIWO. Na szczęście ten 6 serwisant skutecznie to naprawił i teraz BROWAR JET JUZ ZIMNY -CZYLI TAKIE JAKI POWINIEń BYć

Morqana - Nie Lip 01, 2007 12:47

Ja bardzo sobie chwale te pizzerie :) Mniamusia :) Tylko jeden mały minus..., no moze nie minus, ale... moglibyście troszeczke odciazyc kelnerki. One naprawde tam biegaja :/
Sou - Nie Lip 01, 2007 23:40

Jak bylem na poczatku czerwca to jedyne co zapamietalem to czekanie 30!!! minut na to zeby w koncu olac sprawe i isc po kebaba bo kelnerka nawet zamowienia nie wziela LOL! Sory ale jak sie klientow przy stolikach obsluguje to zamowienie powinno sie zbierac zaraz po tym jak da sie klientowi menu a tutaj to nie wiem. ?!
Alinka - Pon Lip 02, 2007 08:36

z tego co wiem, idzie sie zamowic pizze do kasy, sie płaci i wskazuje stolik do ktorego ma byc zaniesiona pizza... eh zamiast czekac trzeba bylo ruszyc tylek i isc do kasy :hyhy:
p4cz3k - Pon Lip 02, 2007 11:17

Alinka napisał/a:
z tego co wiem, idzie sie zamowic pizze do kasy, sie płaci i wskazuje stolik do ktorego ma byc zaniesiona pizza... eh zamiast czekac trzeba bylo ruszyc tylek i isc do kasy :hyhy:


tak bylo kiedys :P w chwili obecnej gdy zawitalem do kasy odeslano mnie do stolika :)

frohike - Pon Lip 02, 2007 20:50

p4cz3k napisał/a:
Alinka napisał/a:
z tego co wiem, idzie sie zamowic pizze do kasy, sie płaci i wskazuje stolik do ktorego ma byc zaniesiona pizza... eh zamiast czekac trzeba bylo ruszyc tylek i isc do kasy


tak bylo kiedys w chwili obecnej gdy zawitalem do kasy odeslano mnie do stolika


heh tez bym wyslal glodnego sliniacego sie paczka do stolika :P

super_sonic - Sob Lip 07, 2007 06:51

"Problem z piwem był przez 2 tgodnie (browary TYSKIE) ale teraz juz jest ok. Niestety ludzie którzy pracuja w serwise browarów nie potrafili naprawić lodówki z piwkiem a przyjeżdzali chyba z piec razy i efekt zawsze ten sam CIEPłE PIWO. Na szczęście ten 6 serwisant skutecznie to naprawił i teraz BROWAR JET JUZ ZIMNY -CZYLI TAKIE JAKI POWINIEń BYć"

sie przetestuje :)

Solid_Wood - Nie Lip 08, 2007 22:45

Nie byłem jeszcze w tej pizzerii ani razu, ale zamawiałem do domu wiele razy. Mi smakują. A swoją drogą że lokal powstał w miejscu dawnego Podjadka. To był mój ulubiony lokal z frytkami, kurczakiem z rożna itp. Ech, łezka się w oku kręci... :(
olgens - Pon Lip 09, 2007 00:06

moim zdaniem pizze w tym lokalu są wyśmienite, nie drogie i DUŻE ! :D tylko strasznie dlugo sie czeka na dowoz do domu, w lokalu jak sie jest no to w sumie nie tak dlugo sie czeka, ale jednak jak glod zrzera czlowieka no to czas sie dluzy :/ :P
veronica - Pon Lip 09, 2007 21:56

dziś tam byłam i dosłownie pękam w szwach :rotfl: ale lubie tak :] mogliby zmienić ten kanał muzyczny na jakiś inny tam na pięterku
super_sonic - Wto Lip 10, 2007 11:35

he zamowilem u nich wczoraj pizze i byla swietna, tylko jest jedno ale : zamowilem calkiem inna pizze :P
DAB - Wto Lip 10, 2007 11:55

super_sonic napisał/a:
he zamowilem u nich wczoraj pizze i byla swietna, tylko jest jedno ale : zamowilem calkiem inna pizze :P
Też talk kiedyś miałem zamówiłem pizze z salami za 16 czy ile tam a dostałem jakąś taką wypasioną za 20 :)
Alinka - Wto Lip 10, 2007 20:27

bo moze zamawialiscie po numerkach:) a czasem jest tak ze ulotka sie zmienia.. i wasza znana pizza jest pod innym numerkiem:) kiedys w innej pizzeri zamawialam pizze o numerku 31 i kobieta wmawiala mi ze akurat tej na wynos nie sprzedaja, a ja zas sie z nia sprzeczalam ze jak to przeciez kilka dni wczesniej ja zamawialam:D
DAB - Wto Lip 10, 2007 22:47

Dzisiaj byłem w Da Grasso :) Pizza dobra, ale "doborowe" :P najlepsze towarzystwo :D No i pan który się mnie uczepił :/ za 20 zł mozna mieć obiad, kolacje i śniadanie dla jednej osoby ;)
frohike - Sob Lip 14, 2007 12:03

w zeszlym tygodniu 2 razy zamawialem pizze na wynos i czekalem na nie okolo 1 godzinki, wiec dla mnie OK

a same pizze rewelacja :)

Tom@k - Pon Lip 16, 2007 22:33

ja byłem w piątek i w sumie było ok, trochę czekaliśmy na pizzy, ale nie spieszylo mi sie, bo byłem z kumplami :) 9. i 68. i 68. była lepsza (średnio mi pasują kabanosy do pizzy).
Nicholas - Pon Lip 30, 2007 01:00

Pizza jest dobra i tania ale ma to swoje złe strony bo stoliki sa często brudne no i trzeba długo czekać. A co do sosów to ... :) słyszałem różne rzeczy i nie zdziwiłbym sie jak by to była prawda że zlewają sosy bo co robią jezeli faktycznie ktoś zostawi cały sos nietkniety? Mozna się domyślać tylko. (zawsze mogł ktoś przecież coś dodać od siebie do takiego nietkniętego sosu) :)
veronica - Sro Sie 01, 2007 21:20

zmienili wkońcu muzyczke :super:
Arex30 - Nie Sie 12, 2007 10:23

no to bylim wczoraj na pizzy . ubawilim sie po pachy. przednia zabawa była. jeno te widelce jakieś takieś sie nam trafiły że sie gięły we wszystkie możliwe strony.
DAB - Nie Sie 12, 2007 11:31

Arex30 napisał/a:
jeno te widelce jakieś takieś sie nam trafiły że sie gięły we wszystkie możliwe strony.
To właśnie mi sie nie podoba... Porządnie go w pizze nie wbijesz bo sie gnie :/
Alinka - Nie Sie 12, 2007 14:34

Arex30 napisał/a:
Arex30 napisał/a:
jeno te widelce jakieś takieś sie nam trafiły że sie gięły we wszystkie możliwe strony.
To właśnie mi sie nie podoba... Porządnie go w pizze nie wbijesz bo sie gnie :/


oo a myslalam ze to tylko w moim da grasso takie felerne widelce:D ale widze , ze wszedzie.. ale za to noze sa twarde, za duzo siły Panowie.. :rotfl:

veronica - Sro Sie 15, 2007 13:47

Alinka napisał/a:
felerne widelce

na początku nie wiedziałam co z tymi widelcami, myślałam że mówicie o plastikowych, ale nie przypominam sobie żeby tam takie mieli. No i poszłam sobie w poniedziałek do Da Grasso i dostałam metalowe, myślę.... super! miałam jednak rację że są metalowe no więc o co chodzi, ale jak zaczęłam kroić pizze to .... trach a on się zwija !! no rzeczywiście tragiczne są. Tomku z Da Grasso apeluję o wymianę sztućców, w tesco są na sztuki taniuśkie i się nie wyginają ;)

veronica - Sro Sie 15, 2007 13:49

Zmiana na "+":
teraz pizze zamawia sie w kasie (kelnerki nie podchodzą do stolików aby przyjąć zamówienie) gdzie dostaje się taki specjalny numerek, który stawia się na stole i czeka aż podadzą jedzonko.

Szamanka - Sro Sie 15, 2007 13:57

...kto to widzial pizze jesc widelcem od tego sa paluszki....
DAB - Sro Sie 15, 2007 15:26

Szamanka napisał/a:
...kto to widzial pizze jesc widelcem od tego sa paluszki....
My jesteś my ludzie kulturalni i "na poziomie" :)
veronica - Sro Sie 15, 2007 23:17

to też zależy od nastroju, czy się chce certolić widelczykami czy nie, i od towarzystwa :P
Solid_Wood - Pią Sie 17, 2007 18:31

a mnie i tak wszystko smakuje :)
Niedźwiedź - Sob Sie 18, 2007 14:51

Solid_Wood, i to jest chyba najważniejsze:D
Agacisko ;-) - Nie Sie 19, 2007 21:39

Z tymi numerkami już kiedyś tak było. Potem znowu kelnerki podchodziły... A teraz znowu zmiana.
Co do widelców to faktycznie tragedia.

Solid_Wood - Pon Sie 20, 2007 20:13

a mnie się i tak tam podoba :-)
Monique - Sro Sie 22, 2007 17:27

ostatnio jadlam pizze i razem z mezem stwierdzilismy ze sos pomidorowy ktory daja na wynos jest o innym smaku.. teraz jest lepszy.. wczesniej byl jakby troche slodkawy
DAB - Sro Sie 22, 2007 17:51

Ja dzisiaj byłem :) Pizza była troche gorzkawa (ostatnio jak jadłem była dużo lepsza) no i te widelce...
veronica - Sro Sie 22, 2007 19:42

a ja wczoraj dostałam widelce nie-wyginające-się :hyhy: ale to chyba przez przypadek z tego co widzę :P no i ten hałas... plisssssss zawieście tam chociaż jakieś kwiatki, żeby to wytłumić. Zawsze jak tam posiedzę trochę to później wychodzę taka nerwowa jakaś... strasznie mnie drażni ten ciągły hałas w dagrasso. Wystarczy że 2 osoby ze sobą zaczną rozmawiać to już jest głośno ! no ale pizza była rewelka :]
trunks - Sro Sie 22, 2007 22:04

DAB napisał/a:
Pizza była troche gorzkawa

pewnie jakies skladniki byly zepsute.....;)

veronica napisał/a:
no i ten hałas... plisssssss zawieście tam chociaż jakieś kwiatki

kwiatki hałasu nie wygłuszą....ale przynajmniej bedzie przyjemniej :)

Dorothea - Czw Sie 23, 2007 11:09

DAB napisał/a:
troche gorzkawa


moze byla tam papryka, a ona czasem daje gorzkawy posmak

DAB - Czw Sie 23, 2007 13:24

Dorothea napisał/a:
DAB napisał/a:
troche gorzkawa


moze byla tam papryka, a ona czasem daje gorzkawy posmak
Włąśnie papryka była :) Tylko że ostatnio ta sama pizza była bez tego posmaku i była dużo lepsza :) Trudno się mówi...
Dorothea - Czw Sie 23, 2007 13:36

DAB, wiesz moze w papryce zostawili tym razem pestki, to mogło byc przyczyną
tomek da grasso - Czw Sie 23, 2007 18:34

Dorothea napisał/a:
DAB, wiesz moze w papryce zostawili tym razem pestki, to mogło byc przyczyną



Ciekawe jak w papryce czerwonej w paski (konserwowej ) moga byc pestki???

a o jakiej pizzy mówimy poprosze numerek

Pozdrawiam wszystkich Pizzożerców.


ps. dot. sztuccy
dla waszej informacji powiem że miesiecznie w Da Grasso ginie (ludzie pozyczaja na wiecznie nieoddanie około 30 kompletów sztucy :szok: ).

DAB - Czw Sie 23, 2007 18:46

tomek da grasso napisał/a:
a o jakiej pizzy mówimy poprosze numerek
Szczęśliwa trzynastka ;)
Bot - Czw Sie 23, 2007 18:53

tomek da grasso napisał/a:
dot. sztuccy
dla waszej informacji powiem że miesiecznie w Da Grasso ginie (ludzie pozyczaja na wiecznie nieoddanie około 30 kompletów sztucy :szok: )


Pewnie tak, tylko wiesz, klienta który przyjdzie do was to nie interesuje tak naprawdę, jeśli dostanie plastikowe, które mu się wygną zanim coś ukroi, drugi raz nie przyjdzie i nie przyprowadzi znajomych itp... Taki efekt piramidy. Albo wliczacie w koszty albo bardziej pilnujecie stołów, to już tak naprawdę wasz problem. Nie wyobrażam sobie żebym w Pizza Hut np. dostał plastiki takie z Biedronki, które się złamią na serze...
Musicie sobie skalkulować która strata jest większa. Moim zdaniem strata klientów.
A chociażby:
veronica napisał/a:
w tesco są na sztuki taniuśkie i się nie wyginają ;)

Niedźwiedź - Czw Sie 23, 2007 19:35

khaman napisał/a:
Szczęśliwa trzynastka ;)

Więc moim zdaniem winowajcą jest czosnek :P bo tak salami, jalapeno bądź tabasco bym nie podejrzewał :P

veronica - Czw Sie 23, 2007 21:53

tomek da grasso napisał/a:
ps. dot. sztuccy
dla waszej informacji powiem że miesiecznie w Da Grasso ginie (ludzie pozyczaja na wiecznie nieoddanie około 30 kompletów sztucy

hej no właśnie ja dzisiaj byłam już drugi raz w tym tygodniu i ponownie dostałam nie-wyginające-się widelce :D
a propos tego ginięcia sztućców to faktycznie, wcześniej mi do głowy nie przyszło że ludzie mogą zabierać je ze sobą, ale coś w tym jest, bo np. u mnie w pracy też nie wiadomo po co one komu ale giną notorycznie! (a to prywatne są, każdy sam sobie przynosi)
generalnie obserwuję zmiany na "+" :]
aaaaa i dzisiaj tak głośno nie było na piętrze :hyhy:

Alinka - Czw Sie 23, 2007 22:33

tomek da grasso napisał/a:
Ciekawe jak w papryce czerwonej w paski (konserwowej ) moga byc pestki???


a zdarzają się zdarzają:D ,
tomek da grasso napisał/a:
ps. dot. sztuccy
dla waszej informacji powiem że miesiecznie w Da Grasso ginie (ludzie pozyczaja na wiecznie nieoddanie około 30 kompletów sztucy :szok:


heh:) oj chyba cos o tym wiem :rotfl:
znajomi zamowili pizze na wynos po 21 i wliczyli sobie komplet sztuccy, no co palcami tego jesc nie beda:D
teraz im sluza w mieszakniu.. ale i tak przy wszystkim się wyginaja..

trunks - Czw Sie 23, 2007 22:34

hehe kradzież sztućców.....to takie polskie....spadek po komunie czy jak ? :P...Jeszcze jakby byly jakies drogie, zdobione, to rozumiem....ale tych "tesco value" to sie nie opaca :P
Bot - Pią Sie 24, 2007 06:52

Niedźwiedź napisał/a:
khaman napisał/a:
Szczęśliwa trzynastka ;)

Jak ci to wyszło? Bo ja tego nie napisałem co cytujesz :zdegustowany:

Niedźwiedź - Pią Sie 24, 2007 11:35

khaman, teraz zorientowałem sie że coś jest nie tak... cytowałem DABa nie mam pojęcia dlaczego twój nick tam wrzuciło :/
DAB - Sob Sie 25, 2007 14:13

Niedźwiedź napisał/a:
Więc moim zdaniem winowajcą jest czosnek
Widać jakiś inkszy czosnek był ;) Nie wiem, w każdym bądź razie pizza była niedobra, w przeciwieństwie do sosu czosnkowego
Thot93 - Czw Paź 04, 2007 10:22

ja lubię tę sieć pizzeri. mają atrakcyjne ceny, bogatą ofertę. choć zgadzam się z tym, że szybkość obsługi nie zachwyca.
Merii - Czw Paź 04, 2007 13:17

Thot93 napisał/a:
ja lubię tę sieć pizzeri. mają atrakcyjne ceny, bogatą ofertę. choć zgadzam się z tym, że szybkość obsługi nie zachwyca.

i czasem nie miła, z ciekawości się zapytałam dlaczego tego sosu jest o połowe mniej w porównaniu do drugiego to z wyrzutami mi odpowiedziała przykro mi i tyle :kwasny: nie jestem czepliwa, ale mogłaby być milsza odebrałam wrażenie że najlepiej jakby było jakbym sie nie odzywała, ach pewnie miała ciężki dzień :hyhy:

trunks - Czw Paź 04, 2007 22:27

dla mnie za duże pizze :P
veronica - Czw Paź 04, 2007 22:51

trunks napisał/a:
za duże pizze

... jak pizza może być 'za duża' ?!?!?!?!?!?! :przestraszony:

kisia - Czw Paź 04, 2007 23:03

trunks napisał/a:
dla mnie za duże pizze :P
dla mnie nawet połówka jest za duża, ale mi smakuje, co prawda sosów raczej nie jadam, ale z ketchupem tez jest pyszna
veronica - Czw Paź 04, 2007 23:06

kisia, e tam za duża połówka :P jak ktoś nie lubi to ja zawsze bardzo chętnie i w każdych ilościach pizzę spożyję :hyhy:
kisia - Czw Paź 04, 2007 23:12

veronica, ale ja bardzo lubie tą pizzerie , tylko nie zjem więcej niz 1/4 dużej pizzy
trunks - Czw Paź 04, 2007 23:23

hmm no ta mała już jest duza i ledwo co ją zjadam....w sumie to najlepiej sie oplaca wziąść dużą, ale na 2 osoby :)....a sosy tamte są dobre....ja nie lubie z ketchupem pizzy...
veronica - Czw Paź 04, 2007 23:26

ja tam kocham pizze i w ogóle kocham jeść :D a jak to ma być pyszna pizza to może być gigantyczna :D na prawde wielka a i tak ją 'rozpracuję' :P
kisia - Czw Paź 04, 2007 23:27

trunks napisał/a:
najlepiej sie oplaca wziąść dużą, ale na 2 osoby
ja biorę 2 duże na 5 osób i wszyscy sa objedzeni, a sosy sa dobre nie przecze ale jakoś wole je do czego innego ( np frytek :D )
trunks - Czw Paź 04, 2007 23:29

kisia napisał/a:
ja biorę 2 duże na 5 osób i wszyscy sa objedzeni

a to tak, bo dziecko wiadomo, ze troche mniej zje...

kisia - Czw Paź 04, 2007 23:31

trunks napisał/a:
dziecko wiadomo, ze troche mniej zje
hehe w moim przypadku dzieci jedza więcej niż ja :D
kobi - Pią Paź 05, 2007 00:13

Dziś (wczoraj) zrobiliśmy sobie wielkie obżarstwo w pracy :hyhy: Blisko mamy, pod nosem, więc co za problem podskoczyć? :hyhy:
kisia - Pią Paź 05, 2007 00:17

kobi, jak nie bedziecie już mieli blisko, zawsze możecie zamówić z dostawą :P
Merii - Pią Paź 05, 2007 08:45

na ktorą się 1,5 godziny czeka :hyhy:
kobi - Pią Paź 05, 2007 08:50

kisia, no niestety to będzie ten minus przeprowadzki bo z dostawami to różnie czasami bywa :/
Ale pizza była wyśmienita, ostrajakniepowiemco ;)

Morqana - Pią Paź 05, 2007 16:37

Ja dzisiaj dostałam pizze w 50 min :) Tylko jakoś dziwnie mi za nią policzyli... No, ale nie będę robiła szumu o 3zł :) I tak uwielbiam tą pizzerie :P
Thot93 - Pią Paź 05, 2007 17:05

Merii napisał/a:
i czasem nie miła

jak mawiali starożytni grecy
dla czystych wszystko jest czyste
:D ;)
a tak poważniej: ja się tam z niemiłością nie spotkałem


veronica napisał/a:
... jak pizza może być 'za duża' ? !?!?!?!?!?! :przestraszony:

też tego nie rozumiem :P

Niedźwiedź - Pią Paź 05, 2007 19:40

MorQaNa, sieć podniosła ceny od pierwszego października - i być może to jest powodem tego dziwnego policzenia ;P
kobi - Pią Paź 05, 2007 20:56

Niedźwiedź napisał/a:
sieć podniosła ceny od pierwszego października

Też to zauważyłem, wielkie zdziwienie przy płaceniu, że coś nie tak ;)

kisia - Pią Paź 05, 2007 22:44

a ja jakoś nie zauważyłam :niepewny:
Thot93 - Nie Paź 07, 2007 10:09

wczoraj byłem na pizzy w DaGrasso. Poza małą wpadką, że dostałem nie tą pizzę, jaką zamówiłem (co szybko zostało naprawione) i faktycznie trochę długim czasem oczekiwania (tłumaczonym tym że była to akurat pora obiadowa i niemal pełen lokal) wszystko było okey. A sosy nalane nawet "z czubkiem" ;)
Morqana - Nie Paź 07, 2007 21:32

Niedźwiedź napisał/a:
MorQaNa, sieć podniosła ceny od pierwszego października


A tego to nie wiedziałam :) Dziękuje CI serdecznie za powiadomienie.

p4cz3k - Pią Sty 04, 2008 22:44

eeeeeeeeee......szybko tam sie nie pojawie ... cala duza pizza...to za duzo ... :-p
kisia - Sob Sty 05, 2008 00:24

ja już też jakoś ni za często zamawiam do domu, bo już co najmniej 2 razy dostaliśmy pizze częściowo surowe :/
Dorothea - Sob Sty 05, 2008 10:42

wczoraj mialam okazje jesc tą pizze po raz pierwszy, i to trzy rozne smaki i stwierdzam,ze to najgorsza pizza jaka jadlam w zyciu.
Nie wspomne juz o oczekiwaniu, byla zamowiona o godzinie 17.00 a dostarczona o godzinie 19.00 normalnie masakra

p4cz3k - Sob Sty 05, 2008 10:49

p4cz3k napisał/a:
eeeeeeeeee......szybko tam sie nie pojawie ... cala duza pizza...to za duzo ... :-p


znaczy ja nie zamierzalem krytykowac pizzy :) lecz to iz zjadlem za duzo :)


Cytat:
ja już też jakoś ni za często zamawiam do domu, bo już co najmniej 2 razy dostaliśmy pizze częściowo surowe :/


moze za szybko chca dostarczyc pizze klientowi gdyz :
Dorothea napisał/a:
wczoraj mialam okazje jesc tą pizze po raz pierwszy, i to trzy rozne smaki i stwierdzam,ze to najgorsza pizza jaka jadlam w zyciu.
Nie wspomne juz o oczekiwaniu, byla zamowiona o godzinie 17.00 a dostarczona o godzinie 19.00 normalnie masakra


a co do samego smaku ... to nie marudze i nie narzekam ... pizza jak to pizza :) raz sie uda lepsza raz gorsza ... a wczoraj faktycznie bedac tam widzialem ze chyba tylko jeden dostawca rozwozil pizze ... bo pudeleczka dlugooo czekaly na odbior :)

dla mnie mimo wszystko da grasso (chyba ze sie czyms bardzo zraze) pozostanie jedna z lepszych w gliwicach gdyz w babilonie mi niestety nie smakuje, w tele pizzy dobijaja mnie czasem ceny - a smak jakos tez nie do konca mi podchodzi ... dominium no dobrze dominium jeszcze ujdzie :)

---

btw: widzialem wczoraj iz poszukuja barmanek i dostawcy z wlasnym autem :) wiec jesli ktos poszukuje pracy moze akurat :)

Morqana - Sob Sty 05, 2008 15:59

Właśnie w czwartek widziałam ogłoszenie, chyba się tam przejde :D

Dla mnie to najlepsza pizza i jakoś nic złęgo mi się z nią nie przytrafiło, chociaż przyznam czeka się na dowóz sporo czasu :/

p4cz3k - Sob Sty 05, 2008 16:17

oferta od 21 lat...przykro mi...
Olaa - Sob Sty 05, 2008 16:52

ja mialam niedawno srednia przygode :/ Zamawialam pizze z siostra, dowiedzialam sie jaki bedzie czas oczekiwania <gdyz mialysmy pozniej wychodzic> i czekamy...czekamy.... nic- dzownie i dowiaduje sie ze dostawca sie zgubil i nie moze trafic na obroncow pokoju...czekam dalej i nic-juz dzwonilam, zeby oznajmic, ze dziekuje za pizze, poniewaz juz wychodze, keidy zadwonil do drzwi BAARDZo spozniony pan dostawca- biore pizze, otweieram.. nie dosc ze calkiem juz zimna to totalnie spalona-caly spod :zdegustowany: - juz chcialam scigac faceta, zeby sobie taka pizze zabral spowrotem, ale nie zdazylam... i dowiedzialam sie jeszcze ze siostra mu dala 5 zl napiwku bo 'taki ladny i slodki byl' :rotfl:
p4cz3k - Nie Sty 06, 2008 02:53

Olaa napisał/a:
i dowiedzialam sie jeszcze ze siostra mu dala 5 zl napiwku bo 'taki ladny i slodki byl' :rotfl:



chyba zaczne rozwozic pizze :D

tuchałowa - Nie Sty 06, 2008 05:31

Mnie ze strony pizzy z Da Grasso nie spotkało nic przykrego jak do tej pory...no może poza tym, że jest taka pyszna i to prowadzi człowieka do zguby...np. usiłuje zjeść całą naraz ;) a potem jest ciężko...wstać ;)



Kiedyś też myślałam o takiej pracy, tylko mnie interesowało rozwożenie na motorze.. :]

Aessa - Nie Sty 06, 2008 18:16

Cytat:
wczoraj mialam okazje jesc tą pizze po raz pierwszy, i to trzy rozne smaki i stwierdzam,ze to najgorsza pizza jaka jadlam w zyciu.


Ja się pod tym podpisuję. Nie wiem, może ja mam jakieś inne kubki smakowe, bo Dorothea jest pierwszą osobą jaką znam, której też nie posmakowała ta pizza. Tak czy inaczej dla mnie jest paskudna, jadłam ją raz i stwierdzam, że o raz za dużo. :P

Gmeras - Nie Sty 06, 2008 19:07

dla mnie jest jedna z najlepszych ;D nie raz zamawiałem i zawsze smakowała

jedyny minus czas oczekiwania ale jak sie doczeka to jest wszystko w porządku

trunks - Nie Sty 06, 2008 21:59

dla mnie lepsza jest ta z Babilonu :)
kisia - Nie Sty 06, 2008 22:44

ja ostatnimi czasy czekam pół godziny , z dojazdem 45 minut na pizze, tylko że sama tzn maz jeździ po pizze. Dziś racji kolęd ez zamawiałam i było wszystko ok. Dopieczona, nieprzypalona i bardzo dobra :) Trochę cene podniesli ale i tak nie wychodzi drogo :)
veronica - Sro Sty 30, 2008 20:44

byłam tam w niedzielę po dość długim czasie niebytności, i co dostałam ?... wyginający się widelec :zdziwko: :kwasny: ... a miało być tak piknie :znudzony:
trunks - Sro Sty 30, 2008 23:26

widelec widelcem, ale podwyżka :/ :P
Alinka - Czw Sty 31, 2008 22:59

veronica napisał/a:
wyginający się widelec :zdziwko: :kwasny: .


ale tam zawsze widelce się wyginały:D a fakt fakt.. znowu podnieśli ceny..
i dowiedzialam sie ze zamawiajac pizze do domu , mozna sobie wybrac dwa sosy czosnkowe :hyhy:

kisia - Czw Sty 31, 2008 23:03

Alinka napisał/a:
mozna sobie wybrac dwa sosy czosnkowe
taaaak ? a od kiedy tak jest bo zamawiałam tydzień temu pizze i mi tego nie proponowali :niepewny:
p4cz3k - Pią Lut 01, 2008 00:32

zawsze mozna bylo :) ale wowczas placilo sie za ten sos + iles tam pln'ow ... a najsmieszniejsze jest to ze wowczas i tak nie przywozili pomidorowego ...
trunks - Pią Lut 01, 2008 08:21

hmm czyli jak biorąc 2 te same sosy placi sie wiecej jak za 2 rozne ? ja w sumie pomidorowy wole
Alinka - Pią Lut 01, 2008 10:39

kisia napisał/a:
taaaak ? a od kiedy tak jest bo zamawiałam tydzień temu pizze i mi tego nie proponowali :niepewny:


w srode zamawialismy pizze nie wiedzac ze zwiekszyli cene... przyjechal chlopak i zapytalismy sie go czy mozna zamawiac 2 sosy jednakowe, a on powiedzial , ze tak i wymienil nam czerwony na bialy.. nic nie doplacalismy a nawet braklo nam kasy:P ale chlopak chyba byl tak samo kumaty jak my.. i sie nawet nie upomnial o dopłate.

tylko my mamy pizze z nyskiej pizzeri:D

veronica - Pią Lut 01, 2008 17:13

Alinka napisał/a:
ale tam zawsze widelce się wyginały:D


nieprawda!!! raz dostałam normalny widelec :kwasny:

tomek da grasso - Czw Lut 14, 2008 22:44

Nie wiem czemu piszecie że pizze w Da Grasso sa droższe ,OSTATNIA podwyżka była w październiku 2008 .

A co do zamawiania 2 sosów czoskowych - to zawsze można zamówić 2 białe i to na dwa sposoby
1. Wymiana czerwonego na biały - dopłata 1zl (wtedy sa 2 biale)
2. Jako dodatkowy 1 sos do pizzy biały - wtedy płaci sie 1,5 zł (wtedy sa 2 białe i 1 czerwony)

Zawsze trzeba tylko powiedzieć osobie która przyjmuje zamówienie

Randall_Memphis - Czw Lut 14, 2008 22:50

tomek da grasso napisał/a:
OSTATNIA podwyżka była w październiku 2008



czyli dopiero bedzie? dobrze wiedziec, przed pazdziernikiem kupowac pizze na zapas zanim nadejda gorsze, drozsze czasy :rotfl:

tomek da grasso - Czw Lut 14, 2008 22:54

OSTATNIA PODWYŻKA BY?A 2007
Jacek_s - Czw Lut 14, 2008 23:05

Bylem tam kilka razy moja odpowiedz jest :

NIE

trunks - Czw Lut 14, 2008 23:09

tomek da grasso napisał/a:
OSTATNIA PODWYŻKA BY?A 2007

dokladnie, chodzi nam o tą wlasnie pazdziernikową podwyżke...

DJ Martinez - Nie Mar 02, 2008 00:05

Dla Mnie i tak mega są te widelce, jeszcze nigdy nie dostałem takiego, który by nie zginał sie jak patyczek na wietrze przy lekkim naciśnięciu na ciasto. :) :) :) poza tym ogólnie ok
inamorata - Nie Mar 02, 2008 17:02

Beznadziejna pizza... byłam tam jeden raz i nigdy więcej nie mam zamiaru wracać. A to ze względu na ciekawe znalezisko: KOŚć w pizzy wegetariańskiej. Smacznego.
troyek - Nie Mar 02, 2008 18:36

bylem ostatnio na urodzinak w da grasso w gliwicach

pizza porazka.. :wstyd: :wstyd: :wstyd:
jadlem wegiel a nie pizze, obsluga lokalu zenujaca.

DJ Martinez - Wto Mar 04, 2008 01:51

Oho czyli coś na to wygląda ze chyba sie pogorszyło, :) :) nom ale to często sie zdarza gdy jakieś miejsce wyrobi sobie pozytywną opinie, a szkoda
trunks - Wto Mar 04, 2008 07:13

moze w Dominium lepiej ?
inamorata - Wto Mar 04, 2008 15:33

W Dominium pizza dobra, natomiast atmosfera taka jakaś nijaka. :P
Bot - Sro Mar 05, 2008 09:45

Przypomne, że tutaj rozmawiamy o Da Grasso
trunks - Sro Mar 05, 2008 14:08

a jest temat o dominuim wogle ?
Bot - Sro Mar 05, 2008 17:23

trunks, h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2603
Monique - Pon Mar 10, 2008 09:18

u mnie tez jest tutaj da grasso.. ale pizza nie jest dobra.. jakas taka inna.. nie wiem mamy lepsze pizzerie tutaj
Ishikawa - Nie Mar 15, 2009 21:04

Sos czosnkowy jest pychptka:) Sama pizza nie robi na mnie wrazenia..tzn przeswity na ciescie :) Chyba wlasnie po to zeby se sosu dowalic. B. dobra sałatke z tunczyka maja:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group