dupiate forum

Świat Kobiet - bizuteria

Aither - Pon Lip 11, 2005 17:18
Temat postu: bizuteria
Moje drogie kobietki chcialabym sie dowiedziec jaka lubicie bizuterie :) Moze jakies kamienie szlachetne zloto srebro :) a moze nie lubicie :)
Jakimi sposobami czyscicie swoje skarby :)

Asienka - Pon Lip 11, 2005 18:02

sreberko :) do wszystkiego pasuje
Aither - Pon Lip 11, 2005 18:54

srebero :D jest jalpiekniejszym metalem jaki znam :] do mnie pasuje jak ulal :D moze byc z domieszka bursztynu :] moj osobisty diament :]
ANIUS - Pon Lip 11, 2005 19:00

srebro oraz biale zloto:) nie przepadam za zoltym zlotem :P
Aither - Pon Lip 11, 2005 19:11

dajesz do czyszczenia czy sama to robisz ? :)
ANIUS - Pon Lip 11, 2005 19:18

sama sie bawie, nigdy nie dawalam nic do czyszczenia, z drugiej strony nigdy tez tak nie zaszlo, zebym miala jakies problemy, srebro samo mi sie czysci podczas kapieli, a czasem to zanurzam w wodzie z szamponem (no kiedy bardziej brudne pasta do zebow biala) :rotfl: :rotfl: natomiast bialego zlota jeszcze nigdy nie musialam czyscic:)
Aither - Pon Lip 11, 2005 19:20

tak mi sie dzis wzielo za czyszczenie srebra ... o matko... duzo tego jak cholera :D nie wiedzialam ze w malej szkatulce tyle sie miesci :] tak z ciekawosci ;) ja jakbym chciala czyscic w czasie kapieli to bylabym obwieszona jak cholinka lancuszkami bransoletami i piersionkami... nieeee... za ciezkie :D
ANIUS - Pon Lip 11, 2005 20:49

Aither napisał/a:
ja jakbym chciala czyscic w czasie kapieli to bylabym obwieszona jak cholinka lancuszkami bransoletami i piersionkami... nieeee... za ciezkie


no nie mialam na mysli robienie z siebie afrykanki z calym dobytkiem na sobie :rotfl: :rotfl: :rotfl: tylko z biezacymi niektorymi okazami:)

Dana - Pon Lip 11, 2005 20:54

sreberko
złotko
nosze i to i to - nigd razem
bursztyn - myśle o nim ciepło
turkus - bardzo mi się podoba
z drewienka ozdoby potrafia mnie zachwycić :)

Aither - Pon Lip 11, 2005 20:58

ANIUS no to tak :]

Dana turkus :] ladniutkie :] a drewniane to tylko ozdoby jakies takie bardziej "scianowe" :) nie potrafie nosic koralikow z drewna :/ a czasem mi sie podobaja nawet :]

kaszanna - Wto Lip 12, 2005 07:48

Złoto. Mam maleńkie kolczyki, obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Więcej biżuteri nie posiadam bo nie chcę :P Srebro do mnie po prostu nie pasuje choć kiedyś nosiłam.
Aither - Wto Lip 12, 2005 09:28

dzis dostalam srebrny medalik Nefretete :] ladniutki ^.^
Piotrulek - Wto Lip 12, 2005 09:32

Zdecydowanie lubię złoto,jest wrażenie takiego ciepełka,gdzie srebro jest raczej zimne...
Aither - Wto Lip 12, 2005 09:35

Piotrulek :] na mojej sniadej cerze zloto wyglada malo efektownie i zlewa mi sie czasem z cera :] a srebro mi ja rozjasnia i sie wyroznia :) poza tym bursztynow w zlocie nie ma za wiele bo malo efektownie wygladaja :) zloty kamien do zlota... e-e nie ma racji bytu :]
ANIUS - Wto Lip 12, 2005 11:50

Aither napisał/a:
zloto wyglada malo efektownie

tez tak uwazam:) na mojej cerze

jedyne co mam z zoltego zlota:) co nie zostawilam mamie i sie ostalo to pierscionek od tescia:))) i obroczke zlota bialo-zolta:)

cinque - Wto Lip 12, 2005 12:46

Oooo ja tylko moge metale szlachetne :)
taka arystokratka jestem
a moja ukochana bizuteria jest pierscionek mojej mamy z jej panienskich czasow :)

Aither - Wto Lip 12, 2005 13:22

ja mam obraczke po babci zlota :] ja czasem chce sie pozbyc nadmiaru "kandydatkow" to ja ubieram i mowie ze mezatka jestem :hyhy: :rotfl: :hyhy: dziala odstraszajaco :D
Piotrulek - Wto Lip 12, 2005 13:34

Aither napisał/a:
poza tym bursztynow w zlocie nie ma za wiele bo malo efektownie wygladaja



Przecież ja nie mówiłem o bursztynach,no wyobraź sobie męski "fingiel" z bursztynem,niezłe jaja...

Aither - Wto Lip 12, 2005 13:48

Piotrulek :) sygnet? widzialam sygnety meskie ze zrebra z bursztynowym lwem :] i prawde mowiac bylam podjarana :D
Mariusz - Wto Lip 12, 2005 20:29

Jak ktoś zauważył na spotkaniach forumowych nosze srebrną bransoletke, właściwie to 2 w 1 :) Kocham srebro ;)
Aither - Wto Lip 12, 2005 21:23

ja zauwazylam :]
kisia - Sro Lip 13, 2005 01:00

Aither napisał/a:
mowie ze mezatka jestem dziala odstraszajaco

hmmmm a ja zauważyłam że wręcz odwrotnie :kwasny:
Mariusz napisał/a:
Jak ktoś zauważył na spotkaniach

nie zauważyła, zawsze siedze za daleko :(
a wracając do tematu
Podoba mi się i srebro i złoto, ale nie noszę, poza złotą obrączką i pierścionkiem zaręczynowym ( chętnie bym ściągła, ale mąż będzie pewnie zly, a ile teściowa by się nagadała na ten temat :zdegustowany: )
mam chyba z 7 złotych pierścionków.Kidyś za czasów liceum uwielbiałam i nosiłam srebro, ale bardzo szybko mi ciemniało i nie miałam już w pewnym momencie siły i ochoty go czyścić, więc skończywszy szkołę pościągałam wszystko i zastapiłam ex obraczka i pierścionkiem zaręczynowym :rotfl: Bardzo podoba mi sie złoty łańsuszek na opalonej nodze, ale jeszcze się nie zaopatrzyłam w takowy, może mi maz kiedys sprezentuje :)

Tobi - Sro Lip 13, 2005 08:41

Przyznam, że łańcuszek na nóżce jest barrrrdzo sexi :hyhy:
Aither - Sro Lip 13, 2005 11:33

swojego czasu nosilam jak w ponczochach chodzilam do roboty :] ale potem zaprzestalam praktykowac tego typu ubior :D
marcysia - Sob Lip 16, 2005 18:22

ja uwielbiam złoto i srebro, obrączkę nosic wypada skoro jest się mężatką więc pogodziłam to mieszanką białego i żółtego złota plusem jest to ze mogę ubrac do niej srebro, a jak potrzebuję złoto to tez pasuje minus- mąż miał pewne objekcje ze obraczka to nie pierscionej i powinna byc jak najprostrza. to jedyna mieszanka w mojej szkatułce, Wogole bizuteri mam niewiele. ze srebra marzą mi się srebrne sztućce ale to chyba w następnym wcieleniu :( przepadam za sztuką użytkową
Aither - Sob Lip 16, 2005 21:52

kupilam sobie srebrny pierscionek :] i do tego kolczyki :] ladne nawet z bialym oczkiem :)
Fenix - Sob Lip 16, 2005 22:17

Mooja złota biżuteria ogranicza się do złotego łańcuszka i Krzyżyka....
kisia - Sob Lip 16, 2005 22:32

co do ankiety to brakuje opcji "nie noszę biżuterii" :)
Aither - Nie Lip 17, 2005 09:39

zrobione :) wczoraj znowu przeszperalam kasetke mojej mamy :] znalazlam fajne rzeczy :D fajny jest jeden pierscien z "noca pustyni" :) ale jest bardzo duzy normalnie... i zajmuje pol palca :/
morigan - Nie Lip 17, 2005 20:52

ja jestem za srebrem lub bialym złotem , choc nie powiem, do niektorych kolorów kreacji np. bordowej sukni srebrno nie pasuje. Na co dzien jednak srebro. Co do kamieni, nie przepadam za kolorowymi, nie nosze zbyt wiele a lubie sie nosic do koloru, wiec musialabym chyba miec 10 piersicionkow z roznymi kamieniami :) Mi wystarczy cyrkonia albo.... brylanty :rotfl: Jak bede miec obrączke to przeplataną, bo a nuz bede musiała wyskoczyc w zlocie, ale zareczynowy to poprosze tylko białe złoto :) Innej bizuteri typu drewnianej, plastikowej, zemykowej, bursztynoowej czy co tam jeszcze istenieje nie nosze, bie nie przepadam. Wystarczą mi dwa pierscionki (choc jeden sobie musze zmienic, bo wieloletnie dielfinki od siostr w moim wieku już nie wypadają), łancuszek i kolczyki ktorych nie mam :P
ANIUS - Nie Lip 17, 2005 22:00

morigan napisał/a:
Jak bede miec obrączke to przeplataną, bo a nuz bede musiała wyskoczyc w zlocie, ale zareczynowy to poprosze tylko białe złoto Wesoly


nooo calkiem jak ja :P :P :P :P :P masz takie same upodobania :)

Dev - Nie Lip 17, 2005 23:00

nie nosze... ale jakbym nosil to z ... PLATYNY ?!:p
kisia - Nie Lip 17, 2005 23:51

no w końcu mogłam oddać swój głos w ankiecie.
Co prawda noszę złota obraczke i pierścionek zaręczynowy ale zaznaczyłam że " nie nosze" bo to co nosze to bardziej bo tak trzeba i dla świętego spokoju niż z powodu mojego upodobania :)

ANIUS - Pon Lip 18, 2005 00:05

Cytat:
niż z powodu mojego upodobania Wesoly


nie podoba Ci sie zaden styl bizuterii>?

kisia - Pon Lip 18, 2005 00:15

alez podoba mi się ale nia palcach innych nie moich. Mi biżuteria przeszkadza, no może poza czymś na szyi czy uszach, ale tego na codzień tez nie noszę
ANIUS - Pon Lip 18, 2005 00:17

kisia napisał/a:
Mi biżuteria przeszkadza


duuuuza napewno:)
wydaje mi sie, ze do Twojej figurki i urody pasuja male drobne ozdobki:)

kisia - Pon Lip 18, 2005 00:22

ANIUS napisał/a:
pasuja male drobne ozdobki

taaaak :?: no to sobie założe złoty kolczyk do nosa :rotfl: :rotfl: :hyhy:

ANIUS - Pon Lip 18, 2005 10:29

kisia napisał/a:
no to sobie założe złoty kolczyk do nosa


i na jezyczek, ale musi byc drobny ;) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kisia - Sro Lip 20, 2005 01:45

brwi , pepek też sa dobrym miejscem ;) :rotfl:
ANIUS - Sro Lip 20, 2005 23:18

tak prawde mowiac bardzo nie lubie panienek zakolczykowanych od nosa po pepek, grrrrr. Odstraszaja mnie. Mam wrazenie, ze po pierwsze malo higienieczne to to, po drugie, malo estetyczne. I ...szkoda, ze w mozgu nie maja kolejnego gwozdzika, ktory by im te piatka klepke przytrzymal...Niestety juz odpadla...

jak juz nie maja czym sie pochwalic, ani zablysnac to sie kolczykuja jak krowy na pastwisku :rotfl:

kisia - Sro Lip 20, 2005 23:26

ANIUS napisał/a:
jak krowy na pastwisku

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kaszanna - Czw Lip 21, 2005 08:42

A mnie ciągle i ciągle zastanawia jak to jest z kolczykiem w nosie. To znaczy jak to jest jak ktoś ma katar? Wyciąga się ten kolczyk? Chyba tak bo jak tu się porządnie wysmarkać :rotfl:
W pępku tak bardzo mnie nie razi jak jest nieduży kolczyk i płaski brzuch :hyhy:
W brwi lubię tylko u facetów :zawstydzony:

ANIUS - Czw Lip 21, 2005 08:59

kaszanna napisał/a:
W pępku tak bardzo mnie nie razi jak jest nieduży kolczyk i płaski brzuch


taaaaaaaaaa, juz nawet nie wiem jakie zwierzatko kolczykuje sie w pepek, a feeee :P

kaszanna napisał/a:
W brwi lubię tylko u facetów

uuuu, taki to wyglada na recydywiste :P

Aither - Czw Lip 21, 2005 18:29

sa ludzie ktorym pasuja kolczyki w brwiach nosach i jezyku... :) ale nie poddalabym sie takim torturom :) wole uszka :D
Rafalka - Czw Lip 21, 2005 20:39

Kiedyś miałam ochote zrobić sobie kolczyka w nosku, ale doszlam do wniosku, za czesto mam infekcje a to gardla, a to nosa i moze byc to klopotliwe.
W lewym uszku mam 3 kolczykia w prawym 2 kolczyki.
A najbardziej estetyczny wydaje mi sie kolczyk umiejscowiony na gornej nasadzie prawego ucha, jest dyskretny - widoczny tylko przy zwiazanych włosach. :D
Wszystkie 5 kolczykow to złote kropeczki o wielkości 2 mm.
Klepka jeszcze posiadam nie odpadła mi :rotfl: .

Aither - Czw Lip 21, 2005 21:08

hehehehhe :] ja mam dwie blaszki na lewym uszku i dwie dziurki... teraz mam jednorozca i delfinka :] w prawym tylko delfinka :)
Rafalka - Czw Lip 21, 2005 21:47

a klepke jeszcze posiadasz? :rotfl:
ANIUS - Pią Lip 22, 2005 07:16

:hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kisia - Pią Lip 22, 2005 08:48

Wcozraj moja koleżanka poszła z roczną córeczką do kosmetyczki żeby przekłuć jej uszka, wszystko wszystkim ale to uważam jest przesada :zalamany: sprawiła ból swojej córeczce tylko dlatego że jej się takbarzo podoba malutka dziewczynka z kropeczkami na uszkach. :kwasny: :zly: :(
kaszanna - Pią Lip 22, 2005 08:52

:zdziwko: No wiesz... A skąd ta mama wie że dziecko będzie chciało w przyszłości kolczyki? A może będzie na nią psioczyć za parę lat? Przesada :zdegustowany:
cinque - Pią Lip 22, 2005 09:55

Cytat:
sprawiła ból swojej córeczce tylko dlatego że jej się takbarzo podoba malutka dziewczynka z kropeczkami na uszkach.


okropność, szczerze mówiąc...

mogła jej pisakiem te kropeczki zrobić :) :rotfl:

kisia - Pią Lip 22, 2005 10:06

kaszanna napisał/a:
skąd ta mama wie że dziecko będzie chciało w przyszłości kolczyki

tez tak jej powiedziałam.
ja pewnie przesadzam w druga strone ale swojej starszej córce nie pozwalam przekłuć uszu, bo wiem że za pare lat może jej się odwidzieć

kaszanna - Pią Lip 22, 2005 10:30

Nie przesadzasz. To takie widzi-misię: miałam w tym wieku, przekłułam drugą dziurkę w uchu a za rok już nie nosiłam tam kolczyka i psioczyłam po co wydałam kasę :rotfl:
Dopiero od paru lat podobają mi się kolczyki w moich uszach :]

ANIUS - Pią Lip 22, 2005 10:35

kaszanna napisał/a:
a za rok już nie nosiłam tam kolczyka i psioczyłam po co wydałam kasę


no i bardzo dobrze:))))) elegancka kobitka ma po jednej dziurce:)

Aither - Pią Lip 22, 2005 19:41

ja przekluwalam uszy jak mialam 14 lat :) i to sama zdecydowalam czy chce miec kolczyki czy nie :) maltretowanie takich malych dzieci to jest niesmaczne...
morigan - Pią Lip 22, 2005 20:25

zabranianie troche jest bezsensu, buntuje to dzieciaka a jeszcze zakazany owoc przyciaga bardziej. Kolczyki w uszach to nic wielkiego, choc dla jednorocznego to debilizm kompletny, młodzi powinni decydowac za siebie a tu pikus, juz ktos zadecydował za nich.
Co do dwoch dziurek kaszanny... a czy ja w ogole jeszcze widac??????? Bo ja nie zauwazylam jej wiec za młodu mozna robic bo i tak to pozniej niewidoczne. lepiej zeby spróbowac takiej zabaw w uszach jak sie ma 14-16 lat niz jak ma sie 25 kiedy wolno bo rodzic nie zabrania :P
Kolczyków w nosie niecierpie, sorki ale taka małe cos wyglada jak koza z nosa a nie jak coś co ma cie zdobic :P:P:P Co do pępka... taaaaaaaaaaak musi byc spełniony jeden podstawowy warunek: P?ASKI BRZUCH. Sorki ale jak widze te oponki wystające z za obcisłuch jeansów i bluzeczek plus kolczyk, to grrr nawet faceci uciekają na drugą strone ;)
Zamiast dziurkować sie wole tatuaże :rotfl:

kisia - Pią Lip 22, 2005 20:59

Ponieważ morigan wspomniała na temat tatuaży podsuwam odpowiedni topik h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewtopic.php?t=295&start=30]tatuaze i piercing :D
Szamanka - Czw Lut 02, 2006 12:32

Kiedys szalalam na punkcie zlota....poprostu nie moglam odejsc od lady...chcialam tylko popatrzec.
W ramach rozsadku, kupowalam jedynie nie wielkie " cudenka"....i cale szczescie :hyhy:
Dzis moje zloto, jest szczelnie schowane i czasami tylko wyciagne by poogladac.( mowa o zoltym zlocie)

Fascynacja jest srebro i biale zloto.
Najczesciej sa to male, delikatne lancuszki ( oczywiscie na nozke tez) i wielkachne pierscionki ( ktorych i tak nie nosze).
Jednak jak kazda chyba kobietka, uwielbiam te swiecidelka.
Bedac na urlopie, gdzie zloto sprzedaje sie "tonami" i za dosyc niska cene, moglam sobie oko nacieszyc.....no i jakos portfel byl chudszy :kwasny:

Bożka - Czw Lut 02, 2006 14:20

Uwielbiam zloto , kocham srebro. Nosze na zmiane w zaleznosci od nastroju, ubrania, naprzemiennie raz zloto , raz srebro. Nosze raczej drobna bizuterie, podobaja mi sie wielgachne pierscionki ze srebra, ale z racji tego, ze mam male dlonie i palce nie posiadam ani jednego duzego pierscionka.
wolf - Czw Lut 02, 2006 15:55

:hyhy: h t t p;//members.lycos.co.uk/meinwelt/]Klick
Mariusz - Czw Lut 02, 2006 20:13

Srebro wymiata :D
Aither - Czw Lut 02, 2006 20:14

wolf, Buuurrrsztyyyyn :) mniami lubie go wrecz uwielbiam :D
wolf - Czw Lut 02, 2006 20:49

Niop bursztyn jest ładny ale coraz mniej go jest i bedzie drożeć,jak ktos cosik by chcial z tej strony to kontakt by me, niewiem co zostalo ale cosik napewno:-p
Aither - Czw Lut 02, 2006 20:56

popraw fotki niektore sa niewyrazne :) poza tym jesli to caly zbior bursztynu jaki masz to przyznam ze mam wiecej :P jak znudzi mi sie to co mam to sie zglosze :D
Asia_:) - Czw Lut 02, 2006 20:58

srebrrrrro i biale zloto..... z przeroznymi kamieniami......od szklistych po czerwono krwiste :)... nie mam duzo takiej bizuterii ale strasznie mi sie podoba, szczegolnie gdy kamienie sa bardzo drobne :)
Aither - Czw Lut 02, 2006 21:14

a mnie sie zaczynaja ostatnio podobac z duzymi kamieniami ale nie potrafie w nich chodzic :/ mam sporo tego w domu rozne kamienie od rubinow przez szafiry do nocy pustyni ale co z tego jak w tym nie da sie chodzic... zajmuje polowe reki a jak sie komus przylozy to zostawia niemilosiernie widoczne slady...
madziar - Czw Lut 02, 2006 22:44

ja z biżuterii noszę ... zegarek hehe. W sumie trudno go biżuterią nazwać. Kiedyś nosilam, podoba mi się srebro i białe złoto. Ale takie świecidełka to na wyjscie. Tak na co dzień to nie przepadam za biżuterią. 3 lata temu przekłułam uszy i co? i nic. Okazało się ze jestem uczulona i nie nosze kolczyków. Tak że dla ozdoby noszę teraz dwie dziurki w uszach :]
kisia - Czw Lut 02, 2006 23:05

niestety nie moge nosic srebra bo ciemnieje na mnie i od niego ciemnieją mi palce, ostatnimi czasy pod złotą obrączka tez mi ciemnieja palce :kwasny:
Aither - Czw Lut 02, 2006 23:15

jesli srebro czernieje na ciele hmm dziwne :) przebadaj sie moja droga moze jestes na cos chora ?
madziar - Czw Lut 02, 2006 23:17

Kisia mam nadzieję ze to ciemnienie pod obrączką to nie objaw uczulenia na męża ;)

A tak poważnie to zapytaj lekarza, bo to moze być związane z niedomaganiem wątróbki czy cuś

Asia_:) - Sob Lut 04, 2006 01:15

mojej mamie ciemnieja palce od bizuterii jesli w niej zmywa, ma uczulenie na polaczenie szlachetnych metali z chemikaliami.....
Marysia - Sro Cze 28, 2006 00:27

Uwielbiam srebro- lubie pierścionki bez kamieni, ale nie "lańce" tylko ręcznie robione, Mam kilka takich okazów - są to pierścionki w kształcie zwierząt.To prawda że są duże , ale jakie ładne.Poza tym srebro jest różne w zależności od stopu- nie lubie blaszek i srebra jasnego, bo to najgoszy gatunek.W ogóle nie jest łątwo znależć coś ciekawego,bo większość wyrobow to takie odpustowe barachło :zalamany:
Fenix - Sro Cze 28, 2006 10:36

Witam czy znacie jakiś sklep gdzie można w rozsądnej cenie kupić obrączki ślubne ???
Major - Sro Cze 28, 2006 17:05

Fenix, musisz się przejść po mieście, bo co rusz to jubilerzy robią obniżki. Najlepiej jeśli dokładnie wiesz co potrzebujesz i zanim kupisz obejdziesz stanowczą większość jubilerów w mieście.
Harcerka - Sro Cze 28, 2006 22:22

moze uzyczyc karty znizkowej do APARTA
Fenix - Sro Cze 28, 2006 23:08

No w APART mają piękną biżuterię nie tylko obrączki ale ceny niektórych świecidełek też są super.
praz - Czw Cze 29, 2006 07:54

a ja ostatnio noszę to co sama zrobię :)
Dorotka - Czw Cze 29, 2006 09:08

Fenix napisał/a:
w rozsądnej cenie kupić obrączki ślubne ???
może u złotników? na ogół mają niższe ceny niż jubilerzy.
kaszanna - Czw Cze 29, 2006 10:13

Ooo Praz, pochwal się zdjęciami chociaż. Bardzo mi się ostatnio podoba taka samodzielnie wykonana biżuteria.
Dorothea - Czw Cze 29, 2006 12:20

Fenix, masz zamiar sie slubnąc, ze tak spytam nieskromnie?
Harcerka - Czw Cze 29, 2006 21:07

Apart ma czesto ceny niskie... kolekcje slubne sa z urzedowa znizka ok 20% a na karte mozna sie dalej targowac:)
kisia - Pią Cze 30, 2006 21:26

nie mogę nosić srebra, złota, anie tombaku ;) :rotfl: :przestraszony: bo ciemnieją mi paluszki :(
Dorothea - Sob Lip 01, 2006 00:36

kisia napisał/a:
bo ciemnieją mi paluszki

Oj Kochana to niedobrze, moze cos Ci dolega w srodeczku...
A ja dzis dostałam pierscionek od tesciowej, ktory kiedys Ona dostała na ktorąs tam rocznice slubu......
Az sie przy tym poplakała, chyba jest sentymentalna, ja tez(ale ciiiii)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group