dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Prezent dla Niej

piastg-ce - Nie Sty 20, 2008 12:19

Potrzebuje pomocy!
Za niedługo mija mi kolejna rocznica bycia razem z moją kochaną...Nie mam pomysłu na jakiś prezent/niespodzianke. Jak zawsze pomysłów miałem mnóstwo tak teraz klapa...
Restauracja, kino, góry, bielizna...już było...myślałem żeby gdzieś zabrać moją kobiete ale nie wiem gdzie...Są gdzieś w Gliwicach lub okolicach ciekawe miejsca do zwiedzenia/zobaczenia? Może rzucicie innym pomysłem?

Nie znalazłem lepszego tematu więc pisze to tutaj.

trunks - Nie Sty 20, 2008 21:04

a i owszem jest wiele atrakcji:

- pub studencki MLECZARNIA
- karczma RYBACZÓWKA na chorzowskiej
- pub U KOLORA na zabrskiej
- park CHOPINA
- park CHROBREGO
- park PRZY CHORZOWSKIEJ
- stadion PIASTA

itp itd

kisia - Nie Sty 20, 2008 22:55

trunks, co Ty tutaj wypisujesz :zdziwko: Rybaczówka ? :zdziwko: stadion ? :zdziwko:
piastg-ce napisał/a:
Restauracja, kino, góry, bielizna...już było
kolacja w domu przy świecach
piastg-ce napisał/a:
ciekawe miejsca do zwiedzenia/zobaczenia?
chyba nie byłabym zadowolona gdyby w rocznice facet mnie ciągał okolicach w cechach zwiedzania, ale może Twoja dzieczyna lubi takie wycieczki to sie ucieszy
piastg-ce - Nie Sty 20, 2008 23:14

Nie hehe...
dzieki za pomoc ale te rzeczy, które wymieniłeś(trunks) nie są trafione...w szczególnosci, że poprzednie rocznice czy też urodziny, dni kobiet itd spędzaliśmy w górach, restauracjach, kinie, saunie itd...wolałbym cos bardziej orginalnego...Może Ty kisia cos wymyślisz?
Co do kolacji przy świecach to bardzo fajna sprawa ale nie wypali. Nie mieszkam sam w domu;)

trunks - Nie Sty 20, 2008 23:26

piastg-ce napisał/a:
dzieki za pomoc ale te rzeczy, które wymieniłeś(trunks) nie są trafione...

piastg-ce napisał/a:
wolałbym cos bardziej orginalnego..

no a właśnie te miejsca mi sie wydawały orginalne hehe ;p

piastg-ce - Pon Sty 21, 2008 00:08

Orginalne napewno;p
Arex30 - Pon Sty 21, 2008 07:12

piastg-ce napisał/a:
Nie mieszkam sam w domu;)
proponuje zafundować rodzince wypad do karkowa na cały dzień .....:)
no i chata wolna i na kolacyje wsam raz......

Ale pomyśl nad wyjazdem gdzieś i tam kolacyja przy świecach..........

Aessa - Wto Sty 22, 2008 10:03

piastg-ce prezentem chyba uniwersalnym, dla kobiet w każdym wieku będzie wielki, pluszowy miś. Wiem, zapewne jestem młodsza od Twojej dziewczyny i możesz myśleć, że kogoś w moim wieku bawią takie prezenty a w Twoim już nie, ale moja mama dostała takiego olbrzymiego pluszaka będąc ode mnie ponad dwa razy starszą i do tej pory uśmiecha się jak go widzi. :)
A jak nie miś to może coś takiego:
h t t p;//w w w allegro, p l/item299444991_pokaz_ze_naprawde_kochasz_prezent_od_fatty_.html

piastg-ce - Wto Sty 22, 2008 19:42

Aessa napisał/a:
piastg-ce prezentem chyba uniwersalnym, dla kobiet w każdym wieku będzie wielki, pluszowy miś. Wiem, zapewne jestem młodsza od Twojej dziewczyny i możesz myśleć, że kogoś w moim wieku bawią takie prezenty a w Twoim już nie, ale moja mama dostała takiego olbrzymiego pluszaka będąc ode mnie ponad dwa razy starszą i do tej pory uśmiecha się jak go widzi. :)
A jak nie miś to może coś takiego:
h t t p;//w w w allegro, p l/item299444991_pokaz_ze_naprawde_kochasz_prezent_od_fatty_.html


Z tym pluszowym misiem też fajna sprawa. Napewno ucieszyła by się;) Jednak jest to troszke oklepane. Lubie zaskakiwać moja dziewczyne orginalnymi prezentami takimi, która zadna inna nie dostała jeszcze. Dlatego często sam je wykonuje jeśli chodzi o drobiazg;)

Co do tego:
h t t p;//w w w allegro, p l/item299444991_pokaz_ze_naprawde_kochasz_prezent_od_fatty_.html
To jest to fantastyczny pomysł! Jednak nie zakładałem tak dużego budżetu na ten cel...tym razem chciałem zrobic coś orginalnego i nie drogiego...jest to nietypowa okazja ale nie zdradze jaka bo może ona tutaj wejść i wtedy będzie klops;p

Arex30 - Wto Sty 22, 2008 19:49

Wiesz możesz ją na suszi zaprosić ................... :)
ikuko0o - Wto Sty 22, 2008 21:05

sushi pycha :D ale to też nie jest taki tani prezent ;) ! ale naprawdę polecam :D :D :D ! ! !
Arex30 - Wto Sty 22, 2008 21:13

ikuko0o, hehehehe
piastg-ce, no to problema z gowy
a knajpeczka zacna
.......
no i wrażenie.

Harcerka - Wto Sty 22, 2008 21:35

ja bym sie ucieszyla z sushi:)
albo z biletow na jakis koncert;) albo kabaret:0))
w ostatecznosci kino i sushi:)

ikuko0o - Wto Sty 22, 2008 21:56

kino i sushi to super połączenie :D :D ! ! ostatnio tak spędziłam piątek i było bardzo miło :)
piastg-ce - Wto Sty 22, 2008 23:38

Moja dziewczyna lubi sushi ale ja nie przepadam i nie chciałbym siedzieć i patrzeć jak ona to wcina hehe. Też chcialbym mieć odrobine przyjemności z tego;) Tzn przyjemność sprawił by mi widok zaskoczonej i zadowolonej mojej lipsty ale nie smakowało by jej to jedzienie tak bardzo jak wydziała by że ja sie z nim męcze;)
A wrazie czego gdzie jest to sushi bo słyszałem, że gdzieś jest w Gliwicach ale nigdy nie trafilem na ten lokal.
Może jakiś inny pomysł?
Dziękuje dziewczyny za dotychczasową pomoc!

kisia - Wto Sty 22, 2008 23:53

piastg-ce napisał/a:
gdzie jest to sushi
h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=3279]SUSHI " arigato "
piastg-ce - Sro Sty 23, 2008 00:01

dzięki
trunks - Sro Sty 23, 2008 07:49

arigato gozaimas :P
Arex30 - Sro Sty 23, 2008 08:08

piastg-ce napisał/a:
Dziękuje dziewczyny za dotychczasową pomoc

No tos kuna tata tera przegioł.........

piastg-ce - Sro Sty 23, 2008 09:45

hehe i tobie Arex dziękuje;)
kaszanna - Sro Sty 23, 2008 10:10

W Arigato serwują nie tylko sushi, więc nie będziesz musiał się męczyć ;)
Arex30 - Sro Sty 23, 2008 11:08

ależ proszę
piastg-ce, udanego.............. ;)

piastg-ce - Pią Sty 25, 2008 16:19

hmmm a moze ktos doradzi mi cos innego niż kolacja? Moje posty zostały przeniesione do tego tematu ale nie bardzo pasuje tutaj ponieważ nie chce zabierać kolejny raz swoją dziewczyne na kolacje...może zaproponujecie cos innego? Już tylko kilka dni - pomóżcie!
MajkeL - Pią Sty 25, 2008 16:35

piastg-ce, to Ty najlepiej znasz swoją kobietę więc sam powinieneś wiedzieć jak jej umilić czas...., ale skoro prosisz o pomoc to może h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=4237]tu znajdziesz podpowiedź ;)
Powodzenia ;)

Aessa - Pią Sty 25, 2008 16:52

MajkeL no właśnie stamtąd kisia przeniosła nasze posty dotyczące sprawy piastg-ce. :P
MajkeL - Pią Sty 25, 2008 18:40

Aessa napisał/a:
MajkeL no właśnie stamtąd kisia przeniosła nasze posty dotyczące sprawy piastg-ce.

Nie chodzi mi o to, aby przeniósł tam swój post, ale uważnie szukał......jest tam sporo pomysłów i zawsze można je jakoś urozmaicić :hyhy:

piastg-ce - Sob Sty 26, 2008 00:36

MajkeL napisał/a:
Aessa napisał/a:
MajkeL no właśnie stamtąd kisia przeniosła nasze posty dotyczące sprawy piastg-ce.

Nie chodzi mi o to, aby przeniósł tam swój post, ale uważnie szukał......jest tam sporo pomysłów i zawsze można je jakoś urozmaicić :hyhy:


Tylko że ja juz przejrzałem to i nie znalazłem dobrego pomysłu...jestem bardzo wymagający - taki juz mam charakter...

kisia - Sob Lut 09, 2008 16:12

a może coś z biżuterii ? jakiś łańcuszek z ładnym wisiorkiem, lub srebrną bransoletkę może z jakimś grawerem ?
piastg-ce - Sro Lut 20, 2008 19:03

Nie wpadłem na nic oryginalnego(po raz pierwszy). Chciałem żeby to nie było drogie ale wyjątkowe. Nic z tego nie wypaliło. Kupiłem mały drobiazg w postaci słodyczy, a jak bedzie tylko do tego sposobność to zrobie kolacje tylko dla nas;)
krzys - Czw Lut 21, 2008 22:03

Zabierz ją do Sorento :)
piastg-ce - Czw Lut 21, 2008 22:19

Ciekawy pomysł;) pomyśle nad tym...ale zabierałem ją już do wielu restauracji...czas żebym sam pokazał co potrafię robić dobrego w kuchni, a przyznam się, że idzie mi to całkiem dobrze;)
krzys - Czw Lut 21, 2008 22:29

no to dajesz ...
Dla mnie Sorento to bardzo dobry lokal, by wziąść swą kobietę na kolację.

piastg-ce - Sro Kwi 16, 2008 19:47

zbliża sie kolejna okazja...urodziny mojej kochanej i rocznica...zarzućcie jakimś oryginalnym pomysłem
Arex30 - Sro Kwi 16, 2008 20:43

piastg-ce, oj... więcej kreatywności stary więcej.....
trunks - Sro Kwi 16, 2008 20:43

no widzisz, tyle okazji, tyle kłopotów....normalnie pomysły sie kończą :P....a tak serio - wiecej kreatywnosci ! ;)
Noemi - Sro Kwi 16, 2008 21:38

krzys napisał/a:
Zabierz ją do Sorento :)

dla mnie to lokal obiadowy :] zracji miejsca :P

taaak wiecej kreatywnosci :P /chyba juz ja troche poznałes ?i wiesz co lubi :P

piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 01:06

Właśnie kreatywności u mnie dosyć sporo. Wszystkie pomysły jakie tutaj umieściliście to ja wykorzystałem już po paru miesiącach bycia z moja kobietą...teraz już jest kilka latek i pomysłów mam mnóstwo nadal jednak żeby je zrealizować potrzebuje więcej kasy, której niestety mi brakuje. Dlatego pytam sie Was...
Aessa - Czw Kwi 17, 2008 01:08

A dla mnie Sorentto to syf i mogiła, nie będę się wdawać w szczegóły, bo to nie jest odpowiedni temat, ale jeśli nie chcecie mieć w talerzu/szklance "niespodzianki" to omijajcie ten lokal.
piastg-ce jeśli stać Cię na większy wydatek i Twojej połówce to się podoba to może podpytaj ją czy chciałaby mieć tatuaż/kolczyk, dopytaj w jakim miejscu (ale delikatnie, tak, żeby się nie zorientowała po co Ci te informacje). Ja od swojego lubego dostałam ostatnio coś, co mnie wzruszyło. Mieliśmy w aparacie pełno naszych wspólnych zdjęć, on ukradkiem wyniósł aparat z domu, wywołał 10 najładniejszych, powiększył do maksymalnych rozmiarów i powkładał w antyramy. Gdy wróciłam do domu po całym mieszkaniu były porozstawianie te zdjęcia, a z tyłu każdego z nich był słodki podpis. :-) Może to jest dobry pomysł dla Twojej ukochanej na rocznicę i urodziny zarazem? :-)

piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 01:30

Co do zdjęć w antyramach też już było. Kalendarz z nami też był...co do tatuażów to odpada. A ja pisałem, że nie mam za dużo kasy...
Aessa - Czw Kwi 17, 2008 01:42

piastg-ce napisał/a:
nie mam za dużo kasy...


To akurat jest pojęcie względne, dla każdego może znaczyć inną kwotę.
h t t p;//w w w fotoksiazka, p l/files/film_fotojoker.html
Może to Ci się spodoba.

piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 01:46

Rzeczywiście jest to pojęcie względne. Mi chodzi o to by tym razem nie obdarowywać ją jakąś rzeczą co chwilą, niespodzianką, nastrojem...
Aessa - Czw Kwi 17, 2008 02:50

To kup nakładkę Durex Play i dalej chyba wiesz co robić. ;) :rotfl:
piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 03:01

lol hehe w chwili wręczania prezentu nie będziemy sami;)
Aessa - Czw Kwi 17, 2008 03:08

To kup jej pięknie grającą pozytywkę dla zmyłki, a jak już będziecie sami to pokażesz co masz w zanadrzu. ;) :P :rotfl:
Noemi - Czw Kwi 17, 2008 08:16

Aessa, świetny pomysł ;) z fotoksiązka

////<Aessa, nie zgodze sie co do sorento :P a przynajmniej tak krytycznie
mieszkam blisko i bywam tam czasami ...choc wole czar gar :P >///

krzys - Czw Kwi 17, 2008 11:32

koszulka ze zdjęciem lub poducha z fotka ??
piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 13:34

krzys napisał/a:
koszulka ze zdjęciem lub poducha z fotka ??


Trochę tandetne...Chodzi mi jednak o coś konkretniejszego. Rzucacie pomysły na prezent rzeczowy, a ja wolałbym jak już pisałem co innego. Może zabrać ja gdzieś ale nie d jakiejś knajpy bo byłem z nią już prawie wszędzie. Może zabrać ją gdzieś, żeby jej coś pokazać...może w okolicy są takie miejsca? Pisałem, że podczas wręczania będą inne osoby wówczas dam jej kwiatki a na prezent poczeka najwyżej dzień, dwa...

Arex30 - Czw Kwi 17, 2008 16:13

piastg-ce, weź jom :) na romantyczny spacer na pola łąki las........
Pełnia księżyca i takie tam pierdy
a wtedy
Aessa napisał/a:
nakładkę Durex Play

:hyhy:
:rotfl:

piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 16:15

hahaha Twoja kobieta musi mieć z Tobą niezłe przygody;):D
trunks - Pią Kwi 18, 2008 22:54

Arex30, to chyba jak sie cieplej zrobi ;p
piastg-ce - Pią Kwi 18, 2008 23:16

Z takimi przygodami to na pewno będzie nie zapomniany prezent;p
Arex30 - Sob Kwi 19, 2008 19:00

piastg-ce, więcej kreatywności ;>
prawdziwy - Sro Sie 06, 2008 19:13

Jeśli chodzi o prezent dla mojej dziewczyny to zawsze staram sie być bardzo kreatywny.
Niemalże każdy prezent jaki wręczyłem swojej ukochanej był wykonany przeze mnie. Zrobiłem dla niej kalendarz ścienny, narysowałem nas, zrobiłem specjalne pudełko z prezentem, zegar itd... Może kiedyś pochwale się swoimi "dziełami".

prawdziwy - Czw Paź 30, 2008 01:49

Jak obiecałem dawno temu zaprezentuję tutaj swoje "dzieła";)
Jeśli jest ktoś zainteresowany taką forma prezentu dla swojej drugiej połówki, rodziców, dziadka, rodzeństwa itd. z okazji urodzin, imienin, Bożego Narodzenia, Walentynek itd. to może się do mnie zgłosić.

Po kolei od góry jeden z nowszych rysunków, a na dole najstarszy(pierwszy).
Jakość dwóch pierwszych rysunków nie jest najlepsza ponieważ są to zdjęcia moich rysunków. Z kolei dwa ostatnie to skany i tutaj jakość jest dużo lepsza.

Wszystko jest oczywiście wykonane tylko i wyłącznie ołówkiem.

Szamanka - Czw Paź 30, 2008 21:00

Wooowww,faktycznie rewelacyjne :)
kisia - Czw Paź 30, 2008 23:54

nie no jak ktoś ma takie zdolności jak prawdziwy, to nie ma co narzekać na brak pomysłów na prezent :)
Admike - Sro Lis 19, 2008 14:36

wiem,wiem do Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu zostało,ale ja już zaczynam łamać sobie głowę co kupić mojej szacownej połówce...
W zeszłym roku mi się udało z ta maskarą,więc w tym roku muszę wybrać inny kierunek,tylko co? :niepewny:

MajkeL - Sro Lis 19, 2008 15:44

Nic jej nie kupuj .... to ją dopiero zaskoczysz ;)
Szamanka - Sro Lis 19, 2008 18:51

Admike, ladna ramke na zdjecie, ale nie taka co to w kazdym sklepie na wystawie stoi, tylko taka niepowtarzalna.
Deszcz - Pon Lis 24, 2008 11:13

piastg-ce może jak nie taka typowa biżuteria, to jakieś korale z bransoletką takie drewniane na rzemyku i nie koniecznie kupne, tylko możesz wyjątkowo wykazać się kreatywnością i zrobić je samemu :) ;)
tulipanka - Sob Lut 07, 2009 16:11

Słuchajcie, ja na swoją ostatnią rocznicę dostałam czekoladowy miłosny telegram od męża. To była świetna niespodzianka, bo czekałam na przesyłkę z allegro a tu kurier przyniósł małe pudełeczko. Najpierw byłam zła, bo myślałam, że mnie oszukali, a tu się okazało, że to nie allegro tylko telegram. Czekoladki pyszne, można dowolnie edytować napis i wiadomo, że kobiety uwielbiają słodkości. Polecam, oto adres - h t t p;//chocolissimo, p l/do/chocotelegram

Pozdrawiam :)

Athor - Pią Lut 13, 2009 09:03

Moja dziewczyna nie lubi czekoladek - jest jakaś inna - zawsze mam kłopot - bo kwiatek to takie banalne
chyba skuszę się na jakąś dobra bielizne - ale jak z rozmiarem -
te prezenty to trudna sprawa

kisia - Pią Lut 13, 2009 09:08

Athor napisał/a:
ale jak z rozmiarem
zobacz na metkach jej ubrań :)
Athor napisał/a:
skuszę się na jakąś dobra bielizne
perfumy, kolczyki, łańcuszek bransoletka :)
Azbe - Pią Lut 13, 2009 09:42

dla Niej tylko......... figa z makiem :P
kisia - Pią Lut 13, 2009 09:48

lepsza figa z makiem, niż bez maku ;)
marsjanin - Pią Lut 13, 2009 10:16

Ja tradycyjnie: golenie, strzyżenie, kąpiel w wannie z dodatkiem wody i super płynu. następnie elegancka różowa wstążeczka( w zeszłym była czerwona) :rotfl: wokół pasa z potężną kokardą poniżej pępka i już cały prezent walentynkowy do użycia.
Szamanka - Pią Lut 13, 2009 20:51

No to mi sie podoba :hyhy:
tulipanka - Pią Lut 13, 2009 23:29

marsjanin napisał/a:
Ja tradycyjnie: golenie, strzyżenie, kąpiel w wannie z dodatkiem wody i super płynu. następnie elegancka różowa wstążeczka( w zeszłym była czerwona) :rotfl: wokół pasa z potężną kokardą poniżej pępka i już cały prezent walentynkowy do użycia.


Świetny prezent walentynkowy :) liczy się inwencja, a nie prezent.

Athor - Pią Lut 20, 2009 09:01

tylko żeby Cię ta kokarda za mocno nie uwierała
a ONA niech pociągnie za właściwy koniec - .... bo jka mocno ściśnie to Ci sie troszkę wstążeczka wpije .... w prezent

już po wszystkim bez inwencji
została bielizna

teraz DZień Kobiet



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group