dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Test na osobowosc

p4cz3k - Wto Kwi 10, 2007 01:01
Temat postu: Test na osobowosc
w internecie mozemy znalesc cala mase psychotestow, lecz ten jakos przykul moja uwage, wynik jaki uzyskalem musze przyznac zaskoczyl mnie bardzo, gdyz w zasadzie wszystko sie zgadza (i nie chodzi tu o to ze wszystkie wyniki pasuja do danego czlowieka, jest to dosc ladnie i czytelnie rozpisane, gdy z ciekawosci przeczytalem, wynik dla innych odpowiedzi zupelnie nie pasowalo do mnie :) ) , pytania i odpowiedzi sa sformulowane tak ze nie musimy odpowiadac na zasadzie tak/nie co daje nam mozliwosc wlasnej interpretacji pytania,


h t t p;//w w w enneagram, p l/


pozwolicie ze moj wynik zachowam dla siebie :) po co mam odkrywac odrazu jakim jestem czlowiekiem ?:)

Grabarz - Wto Kwi 10, 2007 08:00

Jeśli o mnie chodzi, sprawdziło się jakieś 20%...jestem chyba za skomplikowany na określenie wg danego typu :P
shad_ow - Wto Kwi 10, 2007 08:59

U mnie sprawdziło się w 100% myśle ... :wstyd:
kisia - Wto Kwi 10, 2007 09:01

jak dla mnie za mało jest propozycji do wyboru
kobi - Wto Kwi 10, 2007 09:35

Hmmm... Nie wiem na ile jest to faktycznie obiektywny test a nie ściema jak w horoskopach, ale zgadza się...
Alpha Centauri - Wto Kwi 10, 2007 09:52

kobi napisał/a:
Hmmm... Nie wiem na ile jest to faktycznie obiektywny test a nie ściema jak w horoskopach, ale zgadza się...

Ja looknalem na kod zrodlowy, w ktorym bylo wyliczenie typu na podstawie odpowiedzi. Wygladalo na calkiem skompilkowany algorytm. Na kartce byloby ciezko policzyc.
Mnie sie wynik sprawdzil w 200% :D Gdzie tylko moge to zachecam ludzi do zrobienia tego testu i prawie wszyscy mowia, ze sie sprawdza.
PS. sorry za brak polskich liter

tuchałowa - Wto Kwi 10, 2007 10:49

p4cz3k napisał/a:
pozwolicie ze moj wynik zachowam dla siebie
czemu? :(

Mi wyszedł typ 7w8 tj realista :] trochę się zgadza, trochę nie...
ale te testy mają to do siebie, że wypisują tam cechy, które posiada każdy człowiek, i jak przeczyta opis, to odnosi wrażenie, że naprawdę ktoś prześwietlił jego duszę :)

p4cz3k - Wto Kwi 10, 2007 12:48

tuchałowa napisał/a:
Mi wyszedł typ 7w8 tj realista :]



Kod:
Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.


no ladnie , tego sie nie spodziewalem :=]

Anula - Wto Kwi 10, 2007 13:08

mój to 5 , niedowiary jak do mnie pasuje :/
Aither - Wto Kwi 10, 2007 13:15

8w7 :) hehehe nie jest zle :P
kobi - Wto Kwi 10, 2007 13:25

Alpha Centauri napisał/a:
Ja looknalem na kod zrodlowy, w ktorym bylo wyliczenie typu na podstawie odpowiedzi. Wygladalo na calkiem skompilkowany algorytm. Na kartce byloby ciezko policzyc.

Chodziło mi bardziej o to czy odpowiedzi nie są napisane tak by każdy mógł je podciągnąć pod siebie ;)
6w7 - to jakiś nowy rodzaj szamponu 3w1? :rotfl:

Olaa - Wto Kwi 10, 2007 14:00

Aither, mi tez 8w7- z tym, ze w moim przpadku sprawdza sie moze w 60%...ile ludzi, tyle roznych specyficznych kombinacji pewnych cech- i kazda proba klasyfikacji i zamkniecia tych cech w 9 kategoriach, typach nie bedzie 100%- owo sie sprawdzala w kazdym przypadku... no chyba, ze tylko ja nie pasuje do tego testu :P
tuchałowa - Wto Kwi 10, 2007 14:48

p4cz3k napisał/a:
no ladnie , tego sie nie spodziewalem :=]
Też się nie spodziewałam tego po swojej osobowości, ale skoro tak jest to chyba trzeba to zaakceptować :P
Kalka - Sro Kwi 11, 2007 00:03

hmm ciekawe i coś tam prawdy w tym jest...
Aither - Sro Kwi 11, 2007 08:22

Olaa, no u mnie troszke wiecej :d ale co tam :D uwazam ze i tak delikatne jest to "wytlumaczenie" osobowosci 8w7 :)
Aisha Yildirim - Sro Kwi 11, 2007 11:06

tuchałowa napisał/a:
Mi wyszedł typ 7w8


to ja też do klubu 7w8 :] :D , opis wydaje mi się trafiony w 80% :przestraszony: ...

Basiorek - Sro Kwi 11, 2007 14:08

widocznie jestem wyjątkiem, ale ja mogę się zgodzić z zaledwie paroma zdaniami...
Major - Sob Kwi 14, 2007 13:09

mi wyszlo 1. :P W jakis 80% sie zgadza. Ku memu zdziwieniu wiele stwierdzen bylo trafjnych. Kolega, ktory bardzo sceptycznie podszedl do tego testu pozniej stwierdzil ze chyba jednak jest okej, bo nawet osobowosci ktore byly wymienione ze znanych do tego typu lubil juz wczesniej :)
magusia24 - Sob Kwi 14, 2007 14:29

Jestem zaskoczona bo u mnie tez sie sprawdzilo :)
veronica - Sob Kwi 14, 2007 23:01

wyszlo mi 8w7 ale tylko polowa to prawda z tego co wypisuja
Morqana - Sob Kwi 14, 2007 23:50

U mnie wyszło 7w8 ;) i może nawet troszkę się zgadza... :)
nemo1125 - Nie Kwi 15, 2007 00:13

8w7

Za mało możliwych odpowiedzi.

nemo1125 - Nie Kwi 15, 2007 00:17

Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin. Ten ostatni mnie rozwalił :oczami:
nemo1125 - Nie Kwi 15, 2007 00:27

Aither napisał/a:
uwazam ze i tak delikatne jest to "wytlumaczenie" osobowosci 8w7
w w w enneagram, p l napisał/a:
Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.
miodzio :rotfl:
desperado - Nie Kwi 15, 2007 08:04

7/6
katarzyna35k-ce - Nie Kwi 15, 2007 10:51

7/8 ale czy ja wiem czy ten est jest tak precyzyjny? duzo osób ma podobny wynik! :/
p4cz3k - Nie Kwi 15, 2007 11:23

Kod:
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Dorothea - Nie Kwi 15, 2007 11:58

mnie wyszło to samo co pączkowi, nie do konca sie z tym zgadzam :/
tuchałowa - Nie Kwi 15, 2007 12:31

p4cz3k napisał/a:
Narzeka na swój obecny los,
No tak, w końcu Maruda :calus:
p4cz3k - Nie Kwi 15, 2007 12:40

tak jak pisalem wczesniej, sceptycznie podchodze do takich zabaw, ale gdy zaczalem czytac ten test zaskoczyly mnie mozliwe odpowiedzi ...nie bylo tam czegos takiego jak : tak / nie / moze tylko w miare konkretne odpowiedzi gdzie mialem mozliwosc zaznaczenia kilku opcji odpowiedzi

wynik mnie naprawde zaskoczyl bo zarowno sama charakterystyka 4 jak i rozszerzona charakterystyka 4w5 mnie rozbroila ... moge powiedziec ze 90 % sie zgadza ...

tak wiec ... jestem "włóczęgą"

a co do innych 4w5 ... musze przyznac ze nie chcialbym skonczyc jak kurt czy tez edgar...

Titanic - Nie Kwi 15, 2007 14:35

Niestety mi też wyszło 4w5 i niestety się w dużej części zgadza :|
praz - Nie Kwi 15, 2007 22:07

też mam 4w5
veronica - Nie Kwi 15, 2007 22:21

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.

... i obrastam w tłuszczyk :D :rotfl: :hyhy:


Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu.

.... do wymiany! ja i nałogi!! :oczami: :zdegustowany:

nemo1125 - Pon Kwi 16, 2007 00:52

Cytat:
tworzy silną tendencję do uzależnień.
Coś w tym jest...Pociągu do alkoholu specjalnego nie mam ale papierosy to była moja zmora przez wiele lat. :cwaniak:
Merii - Pon Kwi 16, 2007 15:14

a jak dla mnie to za mało możliwości odpowiedzi :zly:
Coyote - Pon Kwi 16, 2007 16:20

1w2 :) I zgodze sie z Merii, że za mało tutaj odpowiedzi :evil:
Arex30 - Pon Kwi 16, 2007 21:37

Twój typ to : 1w2 cokolwiek to znaczy
trunks - Pon Kwi 16, 2007 22:15

mnie wyszedł typ 1 - perfekcjonista...

Jedynki mają silną nieświadomą tendencję do porównywania rzeczywistości z tym co uważają, że być powinno. Generalnie mają zbiór opracowanych ideałów za pomocą, których mierzą czyny i zachowanie swoje oraz innych osób. Te ideały mogą się zmieniać w zależności od osoby. Niektóre jedynki przejmują się ideałami w duchowym znaczeniu, podczas gdy inne skupiają się na dobrym zachowaniu i odpowiednich manierach. Jedne jedynki mogą być reformatorami, z kolei inne są poprostu pochłonięte odpowiednim sposobem życia czy doskonaleniem się w pracy.

Zdrowe jedynki specjalizują się w moralnym postrzeganiu i obiektywnej ocenie. Bardziej niż inne style, jedynki mogą być badaczami etyki, obiektywni i bezstronni. Mogą być świetnymi duchownymi i sędziami, tak jak i konstruktywnymi interpretatorami życia. Zdrowe jedynki mogą być moralnie heroiczne, chętne do poświęceń w imię zasad. Jeśli mają odpowiedni powód lub misję, będą ciężko i odpowiedzialnie pracować aby ją spełnić. Cenią wyżej etykę i jedność ponad korzyści, zysk czy łatwe rozwiązania. Ludzie z tym stylem są często postrzegani jako zrównoważeni, zadowoleni perfekcjoniści z usposobieniem gotowym do wybaczania i współczucia.

ale to nie jest raczej pełny obraz mojej osoby :P

Dorotka - Pon Kwi 16, 2007 23:39

wyszło mi
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

trochę... :przestraszony:

FlashMan - Wto Kwi 17, 2007 11:10

8 w 7 :cool:
Szamanka - Czw Lip 19, 2007 00:23

Dziewiątka ze skrzydłem jeden: 9w1 - "Marzyciel"


troche w tym prawdy jest :D

Dziewiątka lubi pomagać innym, jest z natury dobra oraz wrażliwa. Poszukuje jedności z innymi ludźmi i ze światem wokół.
Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie, uporządkowanie, sprawiając jak najmniejsze kłopoty otoczeniu. Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań. Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością. Ma poczucie spełniania obowiązków, których wykonywać nie powinna. Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane. Pasywna tolerancja i akceptacja w absurdalnych i szkodliwych sytuacjach. Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian. Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze. Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia

panna_foch - Czw Sie 30, 2007 10:12

"Tragiczny romantyk, ma bardzo wrażliwe odczucia i emocje, jest wrażliwy, czuły, spostrzegawczy" :zdziwko: :rotfl:

Z tymi emocjami to na pewno, ale romantyk? :zdegustowany:

Alinka - Czw Sie 30, 2007 11:14

oo a mi wyszło 7w6 :hyhy:

"Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie."

To jedno zdanie pasuje w 100% oj od ilu osob juz ja biedna sie uzaleznilam :zalamany:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group