dupiate forum

Nasze miasto - Jest praca w Policji

Gmeras - Czw Sty 26, 2006 14:23
Temat postu: Jest praca w Policji
Wszystkich zainteresowanych pracą w policji z pewnością zainteresuje informacja o prowadzonym naborze. Poborowi do służby kandydackiej znajdą zatrudnienie w Oddziałach Prewencji Policji województwa śląskiego. Termin pierwszego wcielenia planowany
jest wiosną bieżącego roku.Kandydaci muszą spełniać następujące warunki: obywatelstwo polskie, wiek do 24 lat, niekaralność, korzystanie z pełni praw publicznych, zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, zameldowanie na pobyt stały na terenie woj.. śląskiego, wykształcenie średnie, uregulowany stosunek do służby wojskowej oraz kategoria zdrowia „A”. Preferowani będą kandydaci posiadający co najmniej 175 cm wzrostu.Szczegółowe informacje można uzyskać w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19 tel. 200-17-38, 200-17-36 lub w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 33-99-102, a także na stronach internetowych Policji: w w w katowice.kwp.gov, p l

trunks - Czw Sty 26, 2006 14:35

nie nadaje sie
Aither - Czw Sty 26, 2006 14:41

ja juz tez nie... jestem za stara na to :)
Szamanka - Czw Sty 26, 2006 14:48

Gmeras, napisal
Cytat:
Preferowani będą kandydaci posiadający co najmniej 175 cm wzrostu



i mnie nie wpuszcza :mur: ..a niech to...za mala jestem :kwasny:

Aither - Czw Sty 26, 2006 14:50

hehehehe z tym nie mialabym klopotu :) poza tym musialabym sie odwolywac w WKU odnosnie kategori zdrowotnej :) a jak jeszcze raz zobacze tego lekarza to go pogryze jak wyglodniala Tygrysica :D
jasiu101 - Czw Sty 26, 2006 14:52

i mnie tez bo mam 174 cm :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
Mariusz - Czw Sty 26, 2006 15:42

Za to ja bym się nadawał ;)
Aither - Czw Sty 26, 2006 15:45

pff Mariusz wiecej skromnosci :P
jasiu101 - Czw Sty 26, 2006 15:46

Mariusz, a masz mature ?:> albo skonczyles liceum ?:>
Major - Czw Sty 26, 2006 15:47

Trzeba mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, jak mniemam większość z nas tutaj go nie ma chyba, że macie kategorie "D", ale takich nie biorą. Także i Mariusz by się nienadawał :P
Dorotka - Czw Sty 26, 2006 15:50

teraz przy wiosennym naborze można potraktować pracę w policji jak służbę zastępczą za wojsko
"Policja zdecydowała się na uruchomienie nowej ścieżki doboru. Każdy poborowy, który ma co najmniej średnie wykształcenie, może zostać przyjęty do Policji, pod warunkiem odsłużenia (w ramach zasadniczej służby wojskowej) 12 miesięcy w oddziałach prewencji.

w w w gliwice.kmp.gov, p l

Major - Czw Sty 26, 2006 15:51

Gmeras napisał/a:
wykształcenie średnie, uregulowany stosunek do służby wojskowej

To chyba samo tłumaczy co jest wymagane.

jasiu101 - Czw Sty 26, 2006 15:51

moze warto zaryzykowac ? :hyhy: :P
Aither - Czw Sty 26, 2006 15:53

hehehheeee prosze bardzo :) jestem ciekawa co z tego wyjdzie :)
Dorotka - Czw Sty 26, 2006 15:53

Major napisał/a:
To chyba samo tłumaczy co jest wymagane

albo i nie ;) uzupełniłam poprzedni post

Piotrulek - Czw Sty 26, 2006 15:57

Gmeras zmienil brzmienie artykulu,gdyż jeden z punktow mowił o NIEuregulowanym stosunku do służby wojskowej...

h t t p;//w w w gliwice.kmp.gov, p l/serwis/index.php?option=com_content&task=view&id=301&Itemid=79

Aither - Czw Sty 26, 2006 16:03

wszystko zajefajnie... ale dlaczego nie ma mowy nic o kobietach ? Co to jawna dyskryminacja czy po prostu kobiet nie chca co ?
Piotrulek - Czw Sty 26, 2006 16:05

Aither napisał/a:
ale dlaczego nie ma mowy nic o kobietach



bo chodzi tutaj o obowiązku odpękania zasadniczej slużby wojskowej...a nie o pracę...

Aither - Czw Sty 26, 2006 16:08

no to jawne wprowadzenie ludzi w blad :)
Gmeras - Czw Sty 26, 2006 16:38

Nie zmieniałem zadnej treści skopiowałem tak jak było napisane w gazecie :]
Appo - Czw Sty 26, 2006 20:38

poszedłbym ale nie mam służby za sobą ;)
Aither - Czw Sty 26, 2006 20:39

Appo, wlasnie chodzi o to ze to jest dla tych co chca wojsko odrobic w policji :)
Appo - Czw Sty 26, 2006 20:41

Gmeras napisał/a:
regulowany stosunek do służby wojskowej oraz kategoria zdrowia „A”.


no to nie rozumiem ;)

Aither - Czw Sty 26, 2006 20:43

- obywatelstwo polskie
- wiek do 24 lat
- niekaralność
- korzystanie z pełni praw publicznych
- zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej
- zameldowanie na pobyt stały na terenie woj.. śląskiego
- wykształcenie średnie
- nieuregulowany stosunek do służby wojskowej
- kategoria zdrowia „A”
- preferowany wzrost co najmniej 175 cm

to jest ze strony policji :) Gmerasowi zabrako NIE :)

Appo - Czw Sty 26, 2006 20:52

yhm :D no to może warto poczytać :D
Krzysio - Czw Sty 26, 2006 20:59

Aither napisał/a:

- nieuregulowany stosunek do służby wojskowej
- kategoria zdrowia „A”


e to wal, wszystkie warunki spelniam oprocz tych dwoch :P
bo juz jestem w rezerwach :cwaniak: przynajmniej tak mi powiedzial w wku jakis smieszny ludek w jeszcze bardziej smiesznej czapce na glowie i z gwiazda szeryfa na klacie
no i mam kategorie d (debil? :zabawa: )

Aither - Czw Sty 26, 2006 21:00

Bzyki, nie martw sie tez mam D ale i tak sie bede odwolywac :P
Krzysio - Czw Sty 26, 2006 22:31

Aither napisał/a:
nie martw sie tez mam D ale i tak sie bede odwolywac Jezyk

ja sie nie martwie :P ja sie ciesze :D

hmm a ty ? d, po co ? :P nie rozumiem, przeciez kobiety nie maja obowiazku sluzby wojskowej :P
hmm w sumie im sie nie dziwie ze nie chcieli cie wziasc, obawiali sie o cala jednostke :] juz sie tam na tobie poznali, wiedzieli ze ci tylko macanki w glowie :D

Aniczka - Czw Sty 26, 2006 22:34

Kurka wodna, za niska, sluzba nie drozba, a ze zdrowiem psychicznym nie teges, po studiach, hehehe! W dodatku mam za wysokie wyksztalcenie..Ale szkoda..
Mariusz - Pią Sty 27, 2006 10:48

W tym roku mam maturę, więc wykształcenie średnie zdobędę i mature zdam ;-) Tylko na ile ?;)
175 cm jest, nawet ponad ... no a kategoria ... hmm ... jeszcze nie miałem komisji wojskowej, ale dostałem w tamtym tygodniu wezwanie by stawić się 15 lutego do Klubu Osiedlowego na Zubrzyckiego ... tylko czy tam nas badać będą ? Dziwne miejsce sobie wybrali ...

Gmeras - Pią Sty 27, 2006 13:18

ja tez tam sie musze zglosic ale 17 lutego
Krzysio - Sob Sty 28, 2006 18:10

Mariusz napisał/a:
Klubu Osiedlowego na Zubrzyckiego ... tylko czy tam nas badać będą ? Dziwne miejsce sobie wybrali ...

lepiej nie pytaj jak cie beda badac :P dla nich nie wazne jest miejsce :P

Appo - Nie Sty 29, 2006 13:15

lepiej zabierz mydło w płynie :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group