dupiate forum

Lokale - Gdzie się udać ?

grzech_art_team - Pon Sty 09, 2006 18:36
Temat postu: Gdzie się udać ?
Hey , szukam fajnego lokalu na spotkanie (służbowe), może mi ktoś cos poleci ciekawego : jakieś dobre jedzonko ,dobre drinki , miła , ciepła atmosfera. Mile widziana strona www. pozdro
kobi - Pon Sty 09, 2006 18:47

Chata Polaka - w stronę Brzezinki, za Mecaluxem, ul Kozielska 297, po lewej stronie :) Miałem tam spotkanie przedświąteczne ze swojej firmy :) Niestety nie znalazłem www :/
Drewniana chata, wystrój góralski, drewniane ławy, skóry i futra na nich, spory kominek :) A jedzenie... mmm... pychotka :) Polecam Koryto - zestaw dla 2-3 osób i można się najeść na maxa :) Kapusta z grzybami, pierogi, kilka rodzajów mięs, smażone ziemniaki... Pyszne :) I obsługa dobra :)

grzech_art_team - Pon Sty 09, 2006 18:50

Coś właśnie o tym słyszałem.
A co do obsługi to mogłaby być dodatkowo ładna ;)

Piotrulek - Pon Sty 09, 2006 19:09

kobi napisał/a:
A jedzenie... mmm... pychotka



to prawda ,jedzonko mają na piątkę,też mialem okazję dobrze podjeść...

grzech_art_team - Pon Sty 09, 2006 19:16

A jak z drinkami? jest coś oprócz piva ?
kobi - Pon Sty 09, 2006 19:37

grzech_art_team napisał/a:
A co do obsługi to mogłaby być dodatkowo ładna

Jest ładna :] I miła, można pogadać :hyhy:

grzech_art_team napisał/a:
A jak z drinkami? jest coś oprócz piva ?

Nie pamiętam co dokładnie mają. Piłem tam żywca (bardzo dobry tam jest), mają wino (podobno też dobre), a oprócz tego to samo co w innych knajpkach - spory wybór innych alkoholi (np. łyskacz, czysta) :)

Dorothea - Pon Sty 09, 2006 19:48

Winka napewno tam mają i to całkiem niezłe.....
Dorotka - Pon Sty 09, 2006 20:17

grzech_art_team napisał/a:
jak z drinkami? jest coś oprócz piva ?

spory wybór i dobre, mnie tam rooooozbraja herbatka po góralsku :zawstydzony: bardzo fajne miejsce - ale musi być autko i ochotnik na szofera ;) najlepiej się moim zdaniem siedzi na górze - przytulniaście :)

kobi - Pon Sty 09, 2006 20:22

Dorotka napisał/a:
najlepiej się moim zdaniem siedzi na górze - przytulniaście

Bardzo przytulniaście :) Ale na dole jest kominek ;)

Dorotka - Pon Sty 09, 2006 20:31

a herbatę podają w normalnym kubku a nie jakiejś tam filiżaneczce wielkości naparstka i wogóle wszystko co podają jest w ilościach... słusznych ;)
grzech_art_team - Pon Sty 09, 2006 20:49

Może jeszcze ktoś ma ciekawe propozycje , przeca Gliwice to big city ;)
Major - Pon Sty 09, 2006 23:07

Najlepiej to przejdz sie po ulicy zwycięstwa i zerknij na restauracje, puby. Na przeciwko McDonalda jest kilka wyglądających porządnie, a niektóre nawet ekslusywnie.
kisia - Wto Sty 10, 2006 01:58

grzech_art_team, jeżeli nie ma znaczenia w jakiej czięści gliwic ma być to spotkanko, to można pare dobrych miejść znaleźć :)
frohike - Wto Sty 10, 2006 03:29

heh moze Casa Austria
grzech_art_team - Wto Sty 10, 2006 09:55

co to za klimacik tej Casy ?
cinque - Wto Sty 10, 2006 12:15

Austriacki z czasów CK :) no, mniej więcej ;)
ale jedzonko dobre :P

ale na spotkanie służbowe nie bardzo może się nadawać, trzebaby coś nieco elegantszego znaleźć
może Secesję?

kisia - Wto Sty 10, 2006 20:56

cinque napisał/a:
może Secesję

chciałam ją też zaproponować

trunks - Wto Sty 10, 2006 23:21

pub studencki mleczarnia :hyhy: lub pub u korala na zabrskiej :kijemgo:
Major - Wto Sty 10, 2006 23:26

Koło osiedla Waryńskiego na ulicy wiejskiej na przeciwko kościoła św. Gerarda jest restauracja Spichleż. Spotykają się tam często ludzie właśnie w interesach. Jest to jedno z ciekawszych miejsc do tego celu. Polecam.
Frycek - Sro Sty 11, 2006 04:24

Major napisał/a:
jest restauracja Spichleż.

tak ,to moge polecic, fajny klimacik i blisko grzechu :]

Casa - na spotkanie raczej nie

a jak nie to do MC :P

grzech_art_team - Sro Sty 11, 2006 15:19

NO właśnie wiedziałem, że jest coś jeszcze -i chodziło mi własnie o spichlerz.
Prawdopodobnie jednak wybiorę sececję, lub sorento , bo wolałbym wpaś do spichlerza sprawdzić co i jak , jednak na to czasu chyba zabraknie.
a jak nic nie wyjdzie to do MC D... :rotfl: i problem z głowy

Autor - Sob Sty 14, 2006 12:30
Temat postu: Re: Gdzie się udać ?pls
grzech_art_team napisał/a:
Hey , szukam fajnego lokalu na spotkanie (służbowe), może mi ktoś cos poleci ciekawego : jakieś dobre jedzonko ,dobre drinki , miła , ciepła atmosfera. Mile widziana strona www. pozdro


w w w babilon.info, p l

Zbyszek - Sro Maj 03, 2006 11:53

Forumowicze - prosze o porade, ilekroc odwiedzam Gliwice zawsze jest sie gdzie piwa napic i poczytac gazete. Ale jak dotychczas nie udalo mi sie znalesc lokalu gdzie w godzinach pozno-popoludniowych lub wczesno-wieczrnych raczej niz pozno-wieczornych mozna by bylo napic sie lampke wina i posluchac spokojnej nastrojowej muzyki na zywo...

Czy jest takie miejsce?
:niepewny:

Major - Sro Maj 03, 2006 12:02

Chzba nie,
Zbyszek napisał/a:
i posluchac spokojnej nastrojowej muzyki na zywo...
te zdanie raczej zabija wszystkie opcje :P
kisia - Sro Maj 03, 2006 13:32

Zbyszek napisał/a:
w godzinach pozno-popoludniowych lub wczesno-wieczrnych raczej niz pozno-wieczornych mozna by bylo napic sie lampke wina i posluchac spokojnej nastrojowej muzyki na zywo...

takie rzeczy to tylko w Erze ;)
niestety Zbyszku, takich miejsc to w Gliwicach nie ma, tzn czasami w jakimś lokalu ktoś na żywo zaśpiewa, ale raczej sa to koncerciki, niz spokojna nastrojowa muzyka

p4cz3k - Sro Maj 03, 2006 14:45

czasem " duzy pokoj " (kolo ikara / za pizza hutem) oraz 4art na wieczorka :]

ale nie jest to regula:=]

Zbyszek - Czw Maj 04, 2006 14:16

kisia napisał/a:
takie rzeczy to tylko w Erze


Kisiu, wybacz moje nieobycie w tych sprawach ale co to jest 'Era"?

P4cz3k - o 4art troche slyszalem , ale 'duzy pokoj'? To jest chyba cos nowego - gdzie sie dokladnie znajduje i co to dokladnie jest?

Gmeras - Czw Maj 04, 2006 14:27

Cytat:
Kisiu, wybacz moje nieobycie w tych sprawach ale co to jest 'Era"?
to jest troche humoru do postu :]
trunks - Czw Maj 04, 2006 14:52

Zbyszek napisał/a:
isiu, wybacz moje nieobycie w tych sprawach ale co to jest 'Era"?

to chaslo z tej reklamy sieci komórkowej ERA ;)

kisia - Czw Maj 04, 2006 15:49

Zbyszku jest w polskiej tv taka reklama, w której kieruja ludzi do salonu sieci komórkowej ERA jeżeli maja zbyt duże wymagania :D ;)
Zbyszek napisał/a:
'duzy pokoj'?

Duży Pokój to była knajpka BO, mieści się na ul. Kłodnickiej :D

Zbyszek - Pią Maj 05, 2006 11:25

Ok, zabawiliscie sie troche moim kosztem. Za duze wymagania? Lampka wina (nawet nie napisalem dobrego) i troche muzyki? Hm, nie wiem czy to sa za duze wymagania....ale jestem otwarty na inne poglady.

Przy okazji - Kisiu, dziekuje za wyjasnienie. Czy mozesz takze mi powiedziec co to znaczy "..byla knajpka BO..."?

kisia - Nie Maj 07, 2006 14:04

Zbyszek napisał/a:
zabawiliscie sie troche moim kosztem.
przepraszam,jeśli Cię to uraziło
Zbyszek napisał/a:
Za duze wymagania? Lampka wina (nawet nie napisalem dobrego) i troche muzyki?

ja uważam że to nie są za duże wymagania, sama chętnie posiedziałabym w takim miejscu, ale niestety w Gliwicach takowych nie ma :(
Zbyszek napisał/a:
byla knajpka BO
w miejscu gdzie teraz jest Duży Pokój kiedyś była knajpa która nazywała sie BO. Mieliśmy okazje zrobić tam forumowe spotkanie, ale było nieciekawie bo większości rzeczy które chcieliśmy zamówić nie było i przenieśliśmy sie do innego lokalu, z reszta w wolnej chwili możesz o tym poczytać w topiku h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=432&postdays=0&postorder=asc&start=120]III Spotkanie Użytkowników Forum Gliwice tak gdzieś od 4 strony :)
p4cz3k - Pon Maj 08, 2006 09:12

jeszcze dwa slowa o 4arcie :]

w piatki zazwyczaj odbywaja sie tam koncert jazzowe...w soboty czasami...

na codzien mozna sie tam spotkac z ciekawymi osobnikami...

mozna zamowic winko/piwko...bardzo dobrze serwuja rowniez mocniejsze trunki...czysta w grubym szkle...:] latem ogrodek...cisza spokoj...

muzyka...to przedewszystkim jazz...choc czasem...mozna sie tam spotkac ze starym dobrym rock'iem...led zeppelin, deep purple itd itp...zdazylo mi sie trafic na koncert na ekranie...a jesli chce sie posiedziec w kilka osob...tylko przy dzwiekach muzyki...i w pewnym stopniu odizolowanym...to dysponuja mniejsza sala...zamykana...na uboczu ;]

obsluga rowniez mila i konkretna... nie bede tu juz wspominal o oslawionej Kasi...

w zasadzie wiecej w temacie "polecane miejsca w gliwicach - 4art" ewentualnie w temacie "meskie spotkania"

no okej to bylo wiecej niz dwa slowa :P

---
a "duzy pokoj" tak jak pisalem...trafilem tam kiedys na serie malych imprez/koncertow...codziennie grali...mozna powiedziec ze do kotleta :P ... tak jak Kisia pisala...zdaza sie ze czegos nie maja...albo to co podaja jest watpliwej jakosci... (lody tesco za 8 zl :P ) no ale coz...wszystkiego miec nie mozna...

---

a jezeli naprawde chce sie posiedziec w stylowym miejscu...to pozostaje spichlez...ale tam rownie stylowy portfel nalezy miec ;]

---

caly czas sie zastanawiam jakie miejsca w gliwicach zasluguja na miano milego cichego spokojnego a zarazem stylowego miejsca...

Zbyszek - Pon Maj 08, 2006 10:37

kisia napisał/a:
przepraszam,jeśli Cię to uraziło


Kisiu, wcale sie nie urazilem, nie chcialem nic takiego zasugerowac, a raczej tylko usprawiedliwic swoja znikoma znajamosc wspolczesnych warunkow. Jak ten przyklad ilustruje, ciezko jest czasami zrozumiec inne osoby jezeli nie zyje sie w tym samym srodowisku.

Wracajac do tematu - P4cz3k, dzieki za informacje, 4art jest chyba najlepsza propozycja (ten Duzy Pokoj wyglada malo ciekawie po waszych opisach).

kisia napisał/a:
uważam że to nie są za duże wymagania, sama chętnie posiedziałabym w takim miejscu, ale niestety w Gliwicach takowych nie ma


No to mamy pomysl na biznes!

Asienka - Pon Maj 08, 2006 11:17

p4cz3k napisał/a:
w piatki zazwyczaj odbywaja sie tam koncert jazzowe...w soboty czasami...

na codzien mozna sie tam spotkac z ciekawymi osobnikami...

mozna zamowic winko/piwko...bardzo dobrze serwuja rowniez mocniejsze trunki...czysta w grubym szkle...:] latem ogrodek...cisza spokoj...

muzyka...to przedewszystkim jazz...choc czasem...mozna sie tam spotkac ze starym dobrym rock'iem...led zeppelin, deep purple itd itp...zdazylo mi sie trafic na koncert na ekranie...a jesli chce sie posiedziec w kilka osob...tylko przy dzwiekach muzyki...i w pewnym stopniu odizolowanym...to dysponuja mniejsza sala...zamykana...na uboczu ;]



p4cz3k, lepiej bym tego nie ujjełła :) a ja myslalam ze to ja jestem od zachwalania 4ART :)

Zgadzam się z kazdym twoim zdaniem :)

Magdzik - Pon Maj 08, 2006 19:08

...pam param.... no to fakt, 4ART to klimatyczna knajka :)
kisia - Wto Maj 09, 2006 00:03

p4cz3k napisał/a:
latem ogrodek...cisza spokoj

taaaa zwłaszcza jak na babskie spotkanie sie trafi :rotfl: :rotfl: :D
Zbyszek napisał/a:
No to mamy pomysl na biznes!
Zbyszek,
no to przyjeżdżaj do Polski i zakładamy biznes :D

Zbyszek - Wto Maj 09, 2006 10:36

kisia napisał/a:
no to przyjeżdżaj do Polski i zakładamy biznes


Troche za wczesnie jeszcze bo tego rodaju 'biznesy' to sa chyba bardziej rozrywkowe niz zarobkowe...

P4cz3k, czy moglbys jeszcze Spichlerz opisac? Tak dobrze opisales 4art (i wszyscy sie z toba zgodzili) ze jestys chyba niezle 'oblatany' w knajpach...

A takze z tego co pamietam to $art jest na Wieczorka (czyli niedaleko centrum) a gdzie jest Spichlerz?

p4cz3k - Wto Maj 09, 2006 10:43

Spichlerz jest na obrzezach miasta, Stare Gliwice, ul. Wiejska...jesli bywales tam kiedys to zapewne kojazysz stare budynki PGR i kilkusetletni zabytkowy spichlerz, wlasnie ta budowlna zostala zaadoptowana na pewnego rdz knajpke, bylem tam 2 razy, ale jest to raczej miejsce nie dla zwyklego czlowieczka ktory ma ochote wypic piwko czy tez lampke wina ;) ja osobiscie nie pasuje do takiego wystroju, w zasadzie lokal specjalizuje sie w organizowaniu imprez okolicznosciowych, pelna kulturka obslugi (choc raz zalatwiajac cos tam sie przejechalem :/)...

h t t p;//w w w spichlerz, p l/ wiecej informacji pod tym adresem :)

na zywo (w nocy:P ) lokal wyglada naprawde przebajecznie :D

Zbyszek - Wto Maj 09, 2006 11:09

P4cz3k, dzieki, jak zwykle swietny opis i dziekuje za linka, menu i wnetrze wygladaja znakomicie...
50301932 - Wto Lip 04, 2006 13:29

Polecam jedyną w okolicy restaurację japońską na granicy zabrza i gliwic (maciejów) Nihonto. Klimat prawdziwej japonii. Suhi Arigato za rynkiem może się schować. Ich stronka h t t p;//w w w restauracja-nihonto, p l. Polecam
Piotrulek - Wto Sie 22, 2006 19:51

4.07 polecaleś tą knajpkę,a dzisiaj już jej nie ma...ale jaja,jestem rownież ciekawy,czy wlaściciel rozliczył się z kasy zebranej przez allegro,hahahahahah
Asienka - Sro Sie 23, 2006 14:23

W dniu 25 lipca około godz. 13.30 w piwnicach restauracji doszło do potężnej eksplozji. Nie znane są jeszcze powody wybuchu. Sprawę bada Policja i Prokuratura. Na szczęście personel przebywał w tym czasie w kuchni i uratowały ich potężne chłodnie. Osobiście przebywałem w magazynie nad piwnicami, a siła eksplozji wyrzuciła mnie na zewnątrz. Straty są olbrzymie. Budynek restauracji uległ całkowitemu zniszczeniu i nadaje się jedynie do rozbiórki. Wszystkich naszych klientów mających rezerwacje prosimy o telefoniczny kontakt pod nr. tel. 501 427 262 Nr. restauracji jest nieczynny. Większość eksponatów uległa całkowitemu zniszczeniu, ale część udało się uratować z gruzowiska. Od kilku dni prowadziłem rozmowy w sprawie poszerzenia naszej oferty i otwarcia nowego punktu. Niebawem poinformujemy Państwa o nowym miejscu naszej restauracji i bardzo liczymy na Państwa odwiedzinyObiecujemy, że oprócz zmiany adresu nic się nie zmieni. Czego przykładem są liczne komentarze naszych klientów w serwisie Allegro. Dalej aukcje będą odbywać się pod nickiem NIPPON-PL w tak atrakcyjnych cenach. Tyle informacji możemy Państwu przekazać na dzieńdzisiejszy. Dziękujemy coraz liczniejszej grupie klientów i zapraszamy wkrótce. Sprawa jest tak niecodzienna, że zamieścimy na stronie zdjęcia z gruzowiska, ponieważ nikt nie jest w stanie soneo wyobrazić skali zniszczenia i cudu naszego życia jaki temu towarzyszył.


cytat ze strony hihihi

manexxl - Czw Sie 24, 2006 09:25

Z tym wybuchem to ciekawe. Wypadek?? Raczej chyba nie.
A jak nie wypadek to konkurencja. Ehh za dobrze im szło.

Piotrulek - Pią Sie 25, 2006 10:25

manexxl napisał/a:
Ehh za dobrze im szło.


wydaje mi się,że wlasnie wcale im nie szło,skoro swoje "kolacje dla dwojga"sprzedawali na allegro

manexxl - Pią Sie 25, 2006 10:32

Piotrulek nie koniecznie, teraz Allegro czy Ebay, ogólnie sprzedaż przez internet staje się bardzo popularna. Taki boom. I nie był to głupi pomysł. W pewnym sensie reklama za darmo, jest to sposób na sprzedaż swoich usług.
Wiele jest firm czy dużych sklepów które swoje towary sprzedają także przez internet.
Przepraszam :offtopic:

_John_ - Nie Lis 26, 2006 14:04

Jakim autobusem można dojechać z portu w gliwicach do Chaty Polaka?? :)
Piotrulek - Nie Lis 26, 2006 14:30

_John_ napisał/a:
Jakim autobusem można dojechać z portu w gliwicach do Chaty Polaka


chyba żadnym,zostaje spacerek...

CrazyZELL - Pon Lis 27, 2006 21:22

Hmmm. a autobus linii 93 relacji ?abędy - Kleszczów? Jezdzi jeszcze taki autobus? Kiedys zasuwalem z dziewczyna w wakacje zawsze do Brzezinki tym autobusem o 6:07 (czy jakos tak)!! Fajnie bylo miec dziewczyne z wolna chata za miastem ;) Pozdrawiam.
kaszanna - Wto Lis 28, 2006 08:41

Autobusem 57.
siebawie - Czw Lis 30, 2006 07:01

kaszanna, 57 z portu? chyba nie bardzo ...
kaszanna - Czw Lis 30, 2006 07:30

Zapomniałam dopisać, że nie z portu ;) Można się przesiąść na 57 :P
siebawie - Czw Lis 30, 2006 08:29

kaszanna, ... ;) i wszystko staje się prostsze
Nicholas - Wto Lip 24, 2007 03:29

polecam Rajcule, a znajduje sie na trasie w strone Mikołowa chyba nawet ta ulica nazywa się mikołowska :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group