dupiate forum

Lokale - Something Different !!!!!

Piotrulek - Wto Gru 13, 2005 19:33
Temat postu: Something Different !!!!!
W/g mnie brak kompetencji w organizowaniu spotkań okolicznosciowych przez szefostwo to

rownież powinno dyskwalifikować taki lokal,dlatego uważam,że już nie żółta,a czerwona

kartka się należy za kompletną indolencję w przygotowaniu imprezy,przypomina,że

potwierdzenie rezerwacji mieliśmy od okolo 15 dni... :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:

Dorothea - Wto Gru 13, 2005 19:37

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego sie tak stało??? Chodzi o to ,ze za duzo osob? ,czy dlatego ze mielismy płacic ten wstep???
Piotrulek - Wto Gru 13, 2005 19:44

Dorothea napisał/a:
dlatego ze mielismy płacic ten wstep



bez względu na to jaki byl powód na 5 dni przed imprezą się nieodmawia lokalu...

Dorothea - Wto Gru 13, 2005 19:48

Piotrulek, wiem o tym, ale chciałabym znac przyczyne jesli mozna.....
Asienka - Wto Gru 13, 2005 20:02

Wszyscy chyba jesteśmy ciekawi :|
Mariusz - Wto Gru 13, 2005 20:05

Super ! Kilka dni przed spotkaniem, a tu takie kwiatki ...
Piotrulek - Wto Gru 13, 2005 20:13

Zwroćcie się o wytlumaczenie do kisi,ona wie najlepiej...i nie chce powtarzać jej słow aby czegoś nie przekręcić... :)
kisia - Wto Gru 13, 2005 20:19

no to juz tłumaczę, chociaz nie wiem czy tu, czy w topiku dot. naszego świątecznego spotkania.
mielismy zarezerwowany lokal juz ponad dwa tyg temu i ustalone, że po pierwsze bedziemy w dużej sali nie kominkowej wzdłóż ściany, po drugie nie płacimy za wejście, bo to nie było wcześniej ustalone ( gdyby od poczatku chceli żebyśmy płacili za to że mają koncercik to nie rezerwowalibyśmy sali w SD tylko gdzie indziej) Dzis Frycek chciał zarezerwować jeszcze dla 10 osób i nagle się okazuje ze mamy podać menu, że trzeba płacić :kwasny: . Potem ja się przez tel dowiaduję ze mimo iż była ustalana duża sala chcieli nas wetknąć do kominkowej ( gdzie wejdzie może 20 góra 25 os), a jeżeli chcemy powiększyć rezerwacje to musimy jednak zapłacić za wstęp bo 40 osób w kominkowej się nie zmiesci i muszą nas umiescić w dużej, na która wcześniej się umawiałam :przestraszony: Przez te 2 tyg nikt do mnie nie zadzwonił ( a mieli nr tel, nawet chyba 2 numery), że chcą nas wetknąć do kominkowej,a tam nawet jakby było 30 pare osób to byśmy się nie zmieścili.
Tak więc jesteśmy chyba zmuszeni zrezygnowac z tego lokalu bo musimy płacić, na co nie kazdy jest przygotowany. Ja wiem że sa osoby dla których 5 zł różnicy nie robi, ale myślę ze jest też sporo dla których to robi duża różnice.

Frycek - Wto Gru 13, 2005 20:21

To moze ja troche wytlumacze...

Otoz bylem dzisiaj w tym lokalu potwierdzic rezerwacje i obadac co i jak.

Z tego co wiem Kisia uzgodnila z jakims tam gosciem ze nie placimy za wstep ,rezerwacja byla tez na 30 osob i mielismy siedziec w inny miejscu

Dzisiaj oznajmilem ze bedzie nas wiecej..i nagle pojawil sie problem bo pani( chyba kierowniczka) zarzadala abym podal z gory menu , tlumaczylem jej ze nie da sie tak bo kazdy placi za siebie i kazdy zamawia ,no ale ona swoje.....
dodatkowo doszlo to ze musili by nas ulokowac na glownej sali a dodatkowo milibysmy placic za wstep.

Czyli ogonie mowiac inaczej sie umawialismy a nagle zmienili zdanie.
Wyobrazie sobie teraz sytuacje gdy przychodzcie , mowiecie ze jestescie z Forumgliwicie a oni chca odwas 5zl za wstep....dodatkowo stwarzali by jeszcze problemy menu....

Dobrze sie sie tak stalo(w senie lepiej teraz niz przed wejsciem)

Frycek - Wto Gru 13, 2005 20:24

heh ,weszlismy sobie w topici :P
Asienka - Wto Gru 13, 2005 20:27

Dziękujemy za wyjasnienia :) a te 5 zł zawsze moze trafic do świątecznej skarbonki a nie do kieszeni niedobrych ludzików :)
Mariusz - Wto Gru 13, 2005 20:50

No i bardzo dobrze zrobiliście. Nie lubie takich kombinatorów.
Tylko co dalej ? Jest jakaś druga opcja ?
Ciężko będzie znaleźć knajpkę, która by chciała nas pomieścić na kilka dni przed.
PS.
Byleby nie Secesja ;)

Frycek - Wto Gru 13, 2005 20:54

Mariusz napisał/a:
Tylko co dalej ? Jest jakaś druga opcja ?


tak ale to w temacie odnosnie spotkania..

kisia - Wto Gru 13, 2005 21:01

Asienka napisał/a:
a te 5 zł zawsze moze trafic do świątecznej skarbonki a nie do kieszeni niedobrych ludzików


święta prawda :ok:

kisia - Wto Gru 13, 2005 21:04

Mariuszku, własnie to ustalamy h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewtopic.php?p=104663#104663 :D
Fenix - Wto Gru 13, 2005 21:05

No to Kurde Zaje....... :)
asik - Sro Sty 25, 2006 00:18
Temat postu: Something Different
mimo małego incydentu z rezerwacją na forumowe spotkanie chciałabym polecić ten lokal na mniejsze, kameralne wyjścia:)
dobre jedzonko fajnie podane, obsługa pierwsza klasa, dobra muzyka, przystojni kelnerzy a przy tym bardzo mili:)
i pyszna czekolada na gorąco z bitą śmietaną:)
byłam tam już drugi raz i jak dla mnie mają dużego plusa:)

Mariusz - Sro Sty 25, 2006 14:30

My już tam chcieliśmy mieć forumowe spotkanie...
kisia - Sro Sty 25, 2006 14:56

no i mamy konflinkt, wiedziałam że wcześniej czy później do tego dojdzie h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewtopic.php?t=1868]Something Different
Piotrulek - Sro Sty 25, 2006 16:05

kisia napisał/a:
no i mamy konflinkt, wiedziałam że wcześniej czy później do tego dojdzie



jaki konflikt,mi nie zależy w jakim głownym temacie to będzie napisane i z resztą napisałem,że negatywna opinia została wystawiona za brak profesjonalizmu w organizowaniu imprezy...nie pisalem nic o jedzeniu ,ani atmosferze,uważam,że powinno się scalić obydwa trematy i niech każdy wypisuje swoją opinię,na dodatek można zamontoweać ankietę z tak i nie i będzie ekstra

asik - Sro Sty 25, 2006 17:44

kisia napisał/a:
no i mamy konflinkt, wiedziałam że wcześniej czy później do tego dojdzie Something Different

nie rozumiem..
ja go polecam ale ktoś inny może odradzać jak z każdą knajpą..

praz - Pią Sty 27, 2006 23:18

dobra sałatke z kurczaka maja :) no i jak dopisze szczęście to można Fenixa spotkać :)
Fenix - Pią Sty 27, 2006 23:39

No tak Fenix często tam bywa.....
halinek - Wto Maj 23, 2006 17:54

tam mozna spotkac wielu anglikow:] ciekawe mozna z nimi konwersacje prowadzic:] polecam, czesto tez koncerty sie odbywaja, cos innego dla kazdego!
Piotrulek - Pią Wrz 29, 2006 09:31

Jaka praca taki final,dzisiaj szedlem do zbm i nie ma już knajpki,wiec nie bedzie tam juz naszych i nie tylko naszych spotkan,wydaje mi sie,ze temat mozna zamknąć co czynie niniejszym...
50301932 - Pon Gru 04, 2006 10:42
Temat postu: Do zamknięcia
Watek w sumie do zamknięcia bo "cuś" od lipca nie istnieje
ziutek997 - Sro Gru 06, 2006 21:44

Faktycznie... byłem tam ostatno i pozamykane na cztery spusty. ciekawe czemu ?? Chyba interes nie wypalił :P
Appo - Sob Gru 09, 2006 02:35

Angielski Pub - prowadzony przez Anglika dla Anglików .... nic się tam nie działo ... i padło.
trunks - Sob Gru 09, 2006 15:33

hehe no faktycznie pusto tam bywalo, ale z tym, ze pub dla anglikow to nie wiedzialem :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group