dupiate forum

Forum Ogólne - Znów remont :)

edgar - Pią Lut 18, 2005 01:06
Temat postu: Znów remont :)
Tym razem poszukuję jakiś dobrych fachowców od remontu mieszkania, tzn. do kafelkowania, malowania itd. jeżeli Państwo znacie kogoś takiego to prosze o namiar na maila : bapsi@go2, p l.
Pozdrawiam......

kisia - Pią Lut 18, 2005 01:43

ha dobry fachowiec to prawdziwy skarb, sama takiego szukam, jednak po programie w TVN "Usterka" straciłam nadzieje że takiego znajde :(
Frycek - Pią Lut 18, 2005 09:38

Do kafelkowanie zapytam..bo ostatnio Tesciowa robila remont...i musze powiedziec ze jest ok
AgnieszkaL - Pią Lut 18, 2005 16:24

o Frycku widzę ze juz jestes po slubie wszystkiego naj na nowej drodze zycia :twisted:
ANIUS - Pią Lut 18, 2005 16:32

ja mam namiary na bardzo dobra ekipe, ale niekoniecznie tania ...
newsy na priv

Frycek - Pią Lut 18, 2005 23:36

Cytat:
o Frycku widzę ze juz jestes po slubie wszystkiego naj na nowej drodze zycia


a nie jestem :] , jesli chodzi tutaj o "Tesciowa" to mowi sie tak ,bo jakos sie tak przyjelo :rotfl: , mysle ze ty tez tak mowisz :twisted:

No ale nie off topicujmy tutaj :)

Jutro sie zapytam i jak cos dam ci namiarki :)

Piotrulek - Pon Lut 21, 2005 18:51

edgar, Prowadzę firmę handlowo usługową i zatrudniam dobrych fachowców,mam nawet referencje,jesli mogę pomóc to nie ma sprawy ,dla znajomych zniżka.
Piotrulek - Pon Lut 21, 2005 18:53

ANIU¦, Masz rację,że dobre wykonanie musi kosztować,natomiast partactwo jest zawsze tanie.
Piotrulek - Pon Lut 21, 2005 19:04

edgar, Nawet materiały do remontu mogę sprzedać z vatem 7%,a nie 22% warto się zastanowić.Zaznaczam,że wszystko jest jak najbardziej legalne.
Piotrulek - Pon Lut 21, 2005 19:05

kisia, Przeczytaj moje wypowiedzi na forum... i jestem do dyspozycji!!
of - Pon Lut 21, 2005 20:16

oooo.... autoreklama :lol: :mg:
kisia - Pon Lut 21, 2005 23:10

piotrmp, bardzo dziękuje, niestety obecnie nie mam kasy na remont :(
ANIUS - Wto Lut 22, 2005 15:52

nie zawsze dobra robota MUSI kosztowac, ale w naszym kraju czesto tak wlasnie jest, ze za male pieniadze to jeszcze Ci specjalnie cos "zmiksuja", zeby zawolac ich kolejny raz, na poprawke, na naprawe, a jednoczesnie skasowac wiecej
Ja musze przyznac, ze ekipa, ktora wykonywala moj remont to byli naprawde porzadni ludzie, moge tylko ich polecac dalej
jestem zadowolona:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group