dupiate forum

Świat Kobiet - Avon, Oriflame-konsultantki

kisia - Pią Lut 04, 2005 00:12
Temat postu: Avon, Oriflame-konsultantki
Czy mamy na forum konsultantki ???
Wiele razy konsultantki Avonu namawiały mnie do współpracy, przedstawiając bardzo różową perspektywe zarobkowa. Jedna mówiła,ze zarabia tyle,że nie musi już nigdzie indziej pracować ale nie podała konkretów. Bardzo mnie ciekawi czy bycie konsultantka jest naprawde takim dochodowym zajęciem ???

BTW potrzebna jest mi odżywka do paznokci, także jeżeli mamy tu konsultantkę Avonu to przoszę o skontaktowanie się ze mną lub ujawnienie się to ubijemy interes ;) :mg:

Demmo - Pią Lut 04, 2005 10:06

bujda na kółkach z zielonym gramofonem :lol:

nie wiem co musiałabyś robić żeby wyciągnąć z tego naprawdę konkretną kasę... jeżeli ktoś z Oriflame`u próbuje Cię wciągnąć w bycie konsultantką, to dlatego że potem z Twojej sprzedazy coś tam dostaje i tworzy się takie drzewko... bo z tamtych wciągniętych przez Ciebie też cosik jej skapnie itd ;)
w Avonie chyba nie ma czegoś takiego jak opisane powyżej w Oriflamie, ale tak czy siak mozna zarobić jedynie na trochę kosmetyków dla siebie... moja siostra jest konsultantką Avonu, druga też była.. i cóż.. jak masz dużo znajomych którzy kupują kosmetyki to można się wkręcić bo raz że konsultantka ma chyba 20% taniej niż jest w katalogu, to jeszcze za większe zamówienia są jakieś tam gratisy, prezenty itd od firmy ;)

więc jak ktoś chce tylko dla siebie kosmetyki to nie warto, bo się nie wyrobi jakichś tam limitów.. jak się ma sporo znajomych chętnych do kupowania kosmetyków, to można się w to pobawić żeby troszkę zarobić na własne kosmetyki...

ale raczej nie da się z tego wyżyć... zresztą łatwo to obliczyć ;) jeżeli masz te 20% na produkcie, pomijajac że trzeba zamawiać katalogi, próbki i inne takie, to żeby zarobić miesięcznie chociaż 500zł musiałabyś złożyć zamówienie na 2500zł... cóż.. jak ma się tylu znajomych żeby takie zamówienia nastukać :)
jezeli ktoś zarabia tyle że nie musi gdzie indziej pracować, to jak dla mnie ma 1500 na rękę, bo utrzymanie się trochę kosztuje.. no to nazbieraj sobie zamówień na 7500zł miesięcznie ;) powodzenia :P

więc to co mówiła ta dziewczyna to najwyraÄ?niej kant.. :) ale tak np nazbierać zamówień na 400zł miesięcznie (taki chyba jest dolny limit w Avonie) to chyba nie kosmiczny problem, a masz wtedy 80 zł (minus katalogi itd czyli powiedzmy 60 zł) na jakieś kosmetyki dla siebie.. dużo? mało? zależy jak na to patrzeć.. :)

AgnieszkaL - Pią Lut 04, 2005 16:02

ja w pewnym okresie swojego zycia bylam konsultantką firmy avon i muszę powiedziec ze niezle na tym wychodzilam nie moglam tego traktowac jako główne zrodło dochodu ale uwazam ze nie byla to mala kasa wychodzilam czasami nawet okolo 300 zł z katalogu ale jak zmienilam towarzystwo to przestalam sę tym zajmowac, zarobek zalezy od tego ilu i jakich ma się znajomych
kisia - Sro Lut 09, 2005 00:18

i co nie mamy tu żadnej konsultantki Avonu ??? :(
ANIUS - Sro Lut 09, 2005 06:22

ja bym tez potrzebowala jeden specifk z avonu:)
kaszanna - Sro Lut 09, 2005 09:37

Mam koleżankę w Avonie u której zawsze zamawiam. Jeśli aktualne to proszę o kontakt :)
Asienka - Sob Lut 12, 2005 18:21

Ja korzystam z usług konsultantki na mojej siłowni :D
ANIUS - Nie Lut 13, 2005 13:54

juz znalazlam kontakt, dziekuje
kisia - Nie Lut 13, 2005 15:39

Pomnieważ odżywka do paznokci była sprawą pilna, kupiłam ją w normalnym sklepie nie z Avonu, ale potrzebuje jeszcze utwardzacza więc kaszanna, jak znajdę chwilę czasu to się do Ciebie odezwe na komóreczke :D
LuKaSh - Nie Lut 13, 2005 20:29

Moja dziewczyna ma wszystko z avon'u :P:P
Megi - Czw Mar 17, 2005 09:20

Witam !!
To racje ,ze bycie konsultantka to nie taka prosta sprawa owszem zarabiaja i to nie zle te ktore weszy do tych firm na samym poczatku i maja duzo konsultantek pod soba .Osobiscie znam taka dziewczyne ktora jest zoltym dyrektorem ,ale Orifleimie jest od 14 lat .Tak to prawda zarabia okolo 10 tys miesiecznie i to zalezy tez od mieciaca jeden lepszy drugi gorszy .Jednak to nie sama sprzedaz Ona rowniez robi szkolenia swoim konsultantkom i sama sie szkoli wiec zabiera jej to duzo czasu jak ktos kiedys powiedzial cos za cos .
Niestety nie ma biznesu gdzie pieniadze sama z nieba leca .
Mnie najbradziej denerwuje jak sa startery ktore trzeba wykupic i sa limity ze w danym miesiacu trzeba kupic za tyle i tyle to bzdura totalna czyli jak nie masz zamowien w danym miesiacu to trzeba kupic byle co zeby wykorzystac limit ???
Jednak jest jedna firma ktora nie ma startera i limitow zakupow i mozna sobie samemu kopowac 30 procent taniej ,ale forum to nie reklama jak juz uslyszalam wiec milcze ha ha
jednak jak ktos jest ciekawy to moze napisac do mnie Megi37@interia, p l
Pozdrawiam i nie dajcie sie naciagac !!!

frohike - Czw Mar 17, 2005 20:38

hehe Megi, co bys nie napisala brzmi to jak reklama :D
Megi - Czw Mar 17, 2005 22:03

Witam !!!!!
No coz widze ,ze czasami tak juz w zyciu jest ,ze ktos chce dobrze ,a okazuje sie ,ze zaraz wszyscy wietrza w tym jakis podstep. Nie ma zreszta sie czemu dziwic tyle reklam obiecywanek cacanek a potem wiekiem NIC .
Chcialam podzielic sie z Wami swoim doswiadczeniem (jestem kosmetyczka od 18 lat ) udzielic jakis porad jesli ktos bedzie chcial ,ale juz sie boje cokolwiek napisac ,bo ktos mnie zaraz posadzi o reklame produktu albo swojego gabinetu wiec chyba dam sobie spokoj .
Zycze Wam owocnego klikania ,spotkania fajnych ludzi na forum i bawcie sie dobrze .
Milo bylo ,ale na mnie juz czas .
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Dev - Czw Mar 17, 2005 22:53

Jakbys chciala sie podzielic z nami tylko swoim doswiadczeniem to bys tu zostala dalej i klikala z nami, chodzilo Ci tylko o reklame..... jak zauwazylas ze nic z tego to po prostu odchodzisz...... no coz... adios orewułar
kisia - Czw Mar 17, 2005 23:58

hej no przestańcie atakować Megi
frohike, gdzie Ty tu reklame dostrzegasz ???

Frycek - Pią Mar 18, 2005 17:14

Panowie ,spokuj mi tutaj.....faktycznie wszystkie wypowiedzi sa skonstruowane jak reklama,,jednak moze wlasciwie to dobrze :) umiec sie rozreklamowac.Rozreklamowac swoja osobe.
Megi z mila checia napewno nasze Panie beda zadawac pytania :) bo patrzac na inne watki to maja problemy :wink: a pozniewaz jak czytam jestes juz "Zawodowa" kosmetyczka ze starzem w zawodzie napewno im pomozesz.

Jesli chodzi o reklame gabinetu to tutaj juz zapraszam do mnie na priva .

Tak wiec nie ma sie co tutaj zloscic i gniewac :) zapraszam do rozmowy nie tylko w tym dziale -- poprostu jestesmy juz uczuleni na osoby ktore proboja sie rozreklamowac a pozniej znikaja a nie o to tu chodzi.

wiec przesylam :*

panowie sio mi stad :] :admin:

Megi - Pią Mar 18, 2005 18:18

Witam !!!!
Troche zyje na tym swiecie dluzej od Ciebie chlopcze i umie odroznic gdzie jestem mile widziana a gdzie nie .Dlatego nie posadzaj mnie o to , czego nie ma .Druga moja zadasa w zyciu .........kazdy sadzi wedlug siebie wiec chyba widzisz we wszystkim podstep ,a reszte dospiewaj sobie sam ......
Pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!

Megi - Pią Mar 18, 2005 18:32

Witam !!!!
Chce bardzo podziekowac Kisi za to ,ze mnie tak dzielnie broni i jest to ba
rdzo mile .
Frycek no coz jestem pierwszy raz na forum jako piszaca do tej pory zawsze sobie tylko czytalam .
Czasami czlowiek czuje potrzebe pomocy innym , weim ze czasy sa takie a nie inne ,jednak nie lubie jak ktos posadza mnie o cos czego nie robie .
Co do reklamy mam swoje zdanie .................dobrych rzecz nie trzeba reklamowac ,a jak ktos jest fajnie obciety to sie go pyta .........gdzie chodzisz do fyzjera ?????? albo do kosmetyczki ??? to jest najlepsza reklama nie uwazacie ?????
Przecztyalam ,ze ktos szukal tanich i dobrych tipsow ??? no wlasnie a jakby zapytal o kosmetyczke to co mam napisac tak ja jestem super kosmetyczka ?
Zostalam zle zrozumiana oczywiscie teraz moga na glowie stawac i Ci co tak mysla nie zmienia zdania ,a ja sie nie lubie byc intruzem .
Jedank nie chce byc goloslowna wiec moj e mail jest wyzej jesli ktos chce mnie o cos zapytac sluze pomoca i rada .
Pozdrawiam reklamujaca sie wiecznie Megi !!!!!

frohike - Pią Mar 18, 2005 18:37

Megi, jesli Cie jakos urazilem to Przepraszam,
Mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dluzej bo jak napisalas, masz swoj wiek a ludzie z doswiadczeniem zyciowym zawsze przydadza sie :)

Dim - Pią Mar 18, 2005 20:17

Nie raz mnie do tego namawiano.. moze i fajne ale nie dla mnie.. :P za duzo wokol mnie konsultantek :P ja nie mialabym juz chyba komu tego wciskac :P
kisia - Pią Mar 18, 2005 21:25

a teraz Panie i Panowie wróćmuy do tematu konsultantek i produktów jakie nam oferują. Ja nadal nie mogę trafić swojeo utwardzacza do lakierudo paznokcii pooglądałabym najnowszy katalog.
kaszanna - Pon Mar 21, 2005 09:43

Kisiu, kurcze blade, w nowym katalogu czegoś takiego nie ma :( Albo ja ślepa? Sprawdzałam trzy razy :shock:
Frycek - Pon Mar 21, 2005 10:03

a ja sobie w avonie troszke zamawiam...przewaznie jakies dyzodoranty
kisia - Pon Mar 21, 2005 12:12

kaszanna, widziałam najnowszy katalog w Minimalu i tam jest na 100%
Na okładce tego katalogu u góry sa jakieś pomarańczowe kapsułki

Megi - Sro Mar 23, 2005 19:39

Kisiu !!!
Dzisiaj przechodzilam obok dworca i zobaczylam siedzibe Avonu to jest w tym budynku Bibrohutu na parterze na przeciwko dworca kolejowego .
Mysle ,ze tam tez bedziesz mogla kupic sobie to czego szukasz .
Pozdrawiam !!!

kisia - Sro Mar 23, 2005 21:36

Megi, tak wiem gdzie jest siedzina Avonu ale ja nie mam czasu tam iść, kończę prace tak że juz wszystko jest pozamykane :(
Frycek - Sro Mar 23, 2005 22:25

z tego co sie orientuje..jest to tylko sklep dla konsultantek i nie mozna tam robic zakupów , ale moge sie mylić
Megi - Sro Mar 23, 2005 22:27

Rozumie czasami do mnie do pracy przychodzi ktos z Avonu to wezme namiar i Ci napisze to wszystko co moge jeszcze zrobic .Jednak czy koniecznie musi byc z tej firmy ??????
kisia - Sro Mar 23, 2005 23:14

Cytat:
Jednak czy koniecznie musi byc z tej firmy

nooo nie koniecznie ale w sklepie nie spotkałam utwardzacza do lakieru :(

Megi - Sro Mar 30, 2005 17:30

No i eureka jest super utwardzacz do lakieru kupilam sobie go w nowym sklepie na ul.Bytomskiej .
Jest tam teraz sklep firmowy Inglota .Wystarczy dac po kropelce tego preparatu i za minute lakier suchy a dodatkowo nablyszcza pprzedluza trfalosc koloru odswieza lakier i ksztuje 12 zl .
Polecam ,bo warto sama sprawdzilam .No ale juz wiem Kisiu ,ze twoje godziny pracy sa takie a nie inne mysla jednak ,ze znajdzie sie jakas kolezanka lub znajoma co Ci to kupi .
Pozdrawiam

kisia - Sro Mar 30, 2005 17:55

Megi, SUPER dziekuję za info. Jutro lece na Bytomską
cinque - Sro Cze 22, 2005 14:28

Czy na Bytomskiej dalej jest sklep Inglota?
Wlasnie tego utwardzacza szukam, jest bezbledny :)

PS Wiem, ze OT, ale moze topik sie ciut ozywi...? :) ;)

Dana - Sro Cze 22, 2005 15:55

a ja kremu z Oriflame - jakiś miodowy czy propolisowy taki w małym opakowaniu na wszelkie opryszczki ,suchosci ust i nie ust - ponoć jest w tej firmie od zawsze tylko ze ja nie moge nikogo dorwać kto mi go sprzeda :zalamany:
cinque - Sro Cze 22, 2005 16:05

Dana mam taki nie uzywam, moge Ci podrzucic przy okazji ;) bo co sie bedzie marnowal :)
Dana - Sro Cze 22, 2005 17:06

jasne cinque dzięki a ja Tobie co w zamian mam dać ?

Tylko nie .............i jeszcze nie .................... no też to nie ............reszta dla Ciebie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kisia - Sro Cze 22, 2005 19:09

zastanawiam się czy nie kupić sobie kremiku na cellutis z Avonu. Ostatnio reklamuja go w tv i na bilbordach. Ja mam taką malutka tubeczkę 15 ml tylko że ta ilość starczyła mi na 2 razy i nie wiem czy naprawde poprawiła mi sie skórka czy to tylko moje złudzenie :looka:
cinque za czesto tamtedy nie chodzę ale ostatnio ( może 2 michy temu) wydaje mi sie ze był :)

Aither - Sro Cze 22, 2005 22:05

ja wszystkie kosmetyki jakie mam to z oriflame ale przerzucam sie na avon :) bo kuzynka siedzi :] dla mnie nie ma roznicy miedzy jednym a drugim :]
cinque - Czw Cze 23, 2005 09:47

kisia napisał/a:
kremiku na cellutis z Avonu


dobry jest - potwierdzam (uzywam :))
ale dobre sa tez inne - ostatnio mialam z Bieledny "Sorbet antycellulituisowy" :) Mniam ;)
wszystko zalezy od sposobu nakladania - z masazem koniecznie, czestotliwosci i regularnosci (u mnie z tym krucho ;))

kisia - Pią Cze 24, 2005 02:18

cinque napisał/a:
wszystko zalezy od sposobu nakladania - ....czestotliwosci i regularnosci

no własnie, u mnie z tym tez krucho :(

Aither - Nie Cze 26, 2005 16:58

najlepszy jest po kapieli :) ale osobiscie z avonu wole firming body lotion :) kapietalnie nawilza skore i sprawia ze jest bardziej elastyczna :] przede wszystkim jest mila w dotyku :D
Harcerka - Nie Gru 11, 2005 11:23

helloł witam:)))
ja sie zajmuje avonem:))) polecam z pewnoscia czesc prezentowancyh tam kosmetykow:)))
jesli wiem ze cos jest beznadziejne to od razu mowie zeby nie bylo niedomowien!!:)
jesli zatem ktos jest chetny obejrzec katalog lub ma katalog i chcialby cos sobie zakupic to prosze okontakt:))
najblizsze zamowienie jakie skladam to we wtorek tak do 20tej:)
wtedy na 17tego do knajpy macie juz kosmetyki:)
sa to fajne kosmetyki i obecnie na swieta maja zestawy po dobrych cenach:) ale nie sa to kosmetyki z gornej polki:)))) heh...
zapraszam:)

Olaa - Nie Gru 11, 2005 16:32

heh no to ja napisze ze jesli u harcerki bedzie za duza kolejka to do mnie tez sie mozna zglosic, bo co prawda konsultantka nie jestem ale moja Mamuska jest, a ja jej pomagam i robie za roznosiciela katalogow i zbieracza zamowien :D :D
kisia - Nie Gru 11, 2005 21:45

hmmmm no to bede musiała zerknąć do katalogu może sobie cos sprawię na święta :D
Olaa - Pon Gru 12, 2005 00:46

Kisiu moge przyniesc katalog na spotkanie forumowe :)
p4cz3k - Pon Gru 12, 2005 00:49

Olaa napisał/a:
Kisiu moge przyniesc katalog na spotkanie forumowe Wesoly



oooo no to mozna powiedziec ze foremki mamy z glowy :zdegustowany:


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Krzysio - Pon Gru 12, 2005 00:51

hmm ,moze i ja sobie cos wybiore :rotfl:
Olaa - Pon Gru 12, 2005 00:52

p4cz3k, hehe sadze ze jednak nie bo nie tylko to mamy w glowie :P
kisia - Pon Gru 12, 2005 01:01

Olaa, dziękuje bardzo katalog juz mam :D
Olaa - Pon Gru 12, 2005 01:08

a wziac nie zaszkodzi i tak mam zawsze niemal przy sobie taki ze mnie katalogowy wielbladzik :P ale czego sie nie robi :rotfl: dla Rodzicielki
Admike - Pon Gru 12, 2005 10:35

a ja współpracuję z pewną gliwiczanką,która jest konsultantką afon.Zawsze mam minimum 20% zniżki na produkty :ok:
Harcerka - Pon Gru 12, 2005 22:13

heh moze ze mna?? bo ja nie robie tego dla zarobku ino dla wlasnych potrzeb:)
jesli ktos chce wiecej wziac to mozemy isc do centrum:))
ja biore rachunek i podpisuje w platnosc ze znizka nalezy do kupujacego:)
polecam)) zawsze to taniej:)

pscoua - Wto Gru 13, 2005 17:01

A ja wiem, że byłam kiedyś konsultantką Oriflame'u.. Ale czy nadal jestem.. (???) :zdziwko:

:rotfl:

Harcerka - Wto Gru 13, 2005 21:28

a ja wlasnie skladam zamowienie;)))
hmm oriflame?? tez tam bylam..ale kiepskie upusty byly wiec nie szlo:)

elle - Sro Gru 14, 2005 21:52

ja byłam konsultantką oriflame'u jeszcze w liceum... i tak mi sie zdaje, że kiedyś było troszke taniej... a może to avon obniżył ceny... :zakrecony: :cisza:
kisia - Czw Gru 15, 2005 01:18

:przestraszony: nie mam katalogu prosze o przyniesienie jednego, to sobie pooglądam, może cos wybiorę
cinque - Czw Gru 15, 2005 14:41

elle napisał/a:
ja byłam konsultantką oriflame'u jeszcze w liceum... i tak mi sie zdaje, że kiedyś było troszke taniej... a może to avon obniżył ceny...

no racja, avon jest nieco tanszy, czasem cos zamawiam sobie w prezenciku, mam mnóstwo konsultantek wokół :)
ostatnio seria jagodowa z oriflame'u mnie zachwyciła :P

elle - Czw Gru 15, 2005 17:33

mówisz, że dobra? nie próbowałam ale... :hyhy:
cinque - Pią Gru 16, 2005 11:15

elle napisał/a:
mówisz, że dobra?

zapach jagodowy uwielbiam :)

Harcerka - Pią Gru 30, 2005 00:34

nadmieniam iz jestem w posiadaniu nowego katalogu:) z avonu:) :hyhy:
kisia - Pią Gru 30, 2005 09:20

Harcerka napisał/a:
nadmieniam iz jestem w posiadaniu nowego katalogu

Harcerka moja córka mnie tym nowym katalogiem przebiła :kwasny: Po tym jak dostałam od Ciebie katalog chciałam zabłysnąć jaka to ja jestem super i w ogóle, dałam go mamie i teściowej, żeby sobie cos pozamawiały, a moja córka następnego dnia przyniosła juz nowy katalog, wyśmiewając że jestem opóźniona :mad:. Ja wiem że jestem opóźniona :rotfl: ale usłyszeć to od własnej córki to trochę boli :przestraszony: ;) :rotfl:

Harcerka - Pią Gru 30, 2005 23:05

heh... :)))
tylko ze z nowego z pewnoscia nie zamowisz rzeczy w polowie grudnia tak jak się spotkalismy:)))
wiec efekt jest czesto taki ze oglada sie za wczesnie nowe katalogi i potem osoby czesto zapominaja ze w ogole cos zamawialy lub zapominaja zamowic:)

ale ew. wizyta w centrum avonu jest aktualna:)czyli zakup ze znizka:)

pscoua - Sob Sty 07, 2006 09:52

:cisza: Halo halo! Pytanko! :hyhy:
PILNE w dodatku :P

Potrzebuje puder w kulkach :!: , któraś ma coś takiego na zbyciu?? Obojętnie, Oriflame, Avon.. Byle szybko! Przed 11stym ;)

Szamanka - Sob Sty 07, 2006 18:08

pscoua, jasne ze mam...w dodatku w dwa rodzaje :D


-jasniejszy ( ma 3 rodzaje kuleczek)
-ciemniejszy


:D :D :D

chetnie bym sie podzielila....no ale do 11-go nie zdaze :D

Olaa - Sob Sty 07, 2006 19:38

pscoua, moglabym sprawdzic czy jest w avonie jeszcze i ewentualnie dostarczyc -przed 11 napewno bym sie wyrobila-puder z Avonu ten ciemniejszy ale kosztuje 47,90 wiec jak cos to daj odpowiedz szybciutko ;)
pscoua - Sob Sty 07, 2006 20:23

Olaa, o cholerka :zdziwko: To ja jednak podziękuję na razie... Mam ważniejsze niestety wydatki :zalamany:
To na allegro jest połowę tańszy.. Fuck, mogłam jednak zamówić no! :zdegustowany:

kasia - Sob Sty 07, 2006 22:35

hej dziewczyny...Jestem tu poraz pierwszy na klikanie na forum namówił mnie brat, stały bywalec;) Powiedzial zebym sobie poczytala najpierw wszytskie posty, mial racje, teraz juz wiem o czym rozmawiacie...Ja jestem konsultantką oriflame i jestem jak narazie zadowolona. Zgadzam się z wami ze AVON jest tańszy, ale ja polubiłam obecnie oriflame. Niegdyś kupowałam kosmetyki u mojej kolezanki z avon, ale do czasu, kiedy dostałam uczulenia - leczenie dermatologiczne - koszmar, nie polecam.Nie mówię ze wszystko jest złe, bo jest naprawde dużo fajnych balsamów czy preparatów do stóp w avon.Ja jednak zdecydowałam się na oriflame ze wzgledu na to, ze oferuje kosmetyki na naturalnych składnikach, dlatego tez jest droższy niż avon.Jestem kosultantką od października i mój pierwszy zarobek wynosil 20 zł, nestepny 40zł, potem 60 itd...rozwijam się z miesiaca na miesiac, pamiętajcie że jakby co służe katalogiem i pomocą...ps. Miło mi was poznać:*:*:* :)
kisia - Nie Sty 08, 2006 01:10

kasia napisał/a:
Miło mi was poznać

witaj kasiu, na naszym forum :) zachęcam Cie do poznania również i innych forumowiczów, piszacych w innych tematach ;)
A co do Oriflamu i Avonu to chyba to zależy od wrażliwości skóry na składniki zawarte w kosmetyku, ja przejechałam się własnie na kosmetykach z Oriflamu i niestety ale ich nie polecam.
Chyba najlepiej jak każda kobieta wypróbuje na sobie co jej odpowiada :)

kasia - Nie Sty 29, 2006 15:20
Temat postu: Nowy Walentynkowy Katalog oriflame - zapraszam do obejrzenia
Witajcie kochani!Jak udało się wczoraj forumowe spotkanie?Po waszych uśmiechniętych twarzach mozna stwierdzić, ze było bardzo sympatycznie:))) wracając do tematu, polecam nowy walentynkowy katalog oriflame, myslę ze warto go obejrzeć.Jestem kosnultantką i z chęcią przyjmuje nowe zamówienia - dostawa kosmetyków do domu.Nowy katalog i kazdy nastepny mozna obejrzec na stronie w w w oriflame, p l a zainteresowanych prosze o składanie zamówienia na mojego maila klafcz@tlen, p l...pozdrawiam wszystkich i buziaki:*
kasia - Pon Lut 13, 2006 18:32

Witajcie kochane.Dawno nie zaglądałam na forum, ale cóż maturka czeka.Chce polecic nowy katalog oriflame - Dzień kobiet, obowiazuje od 13 lutego:)Promocje storzone z myślą o nas(Perfumy, Pudry, Kosmetyki i wiele innych rzeczy do pielegnacji ciało).Pozatym tez mamy cos nowego, dla mam, które maja w domu małe strojnisie - nowe seria dla małych księzniczek:)Katalog do obejrzenia jak zawsze na w w w oriflame, p l.Jesli macie pytania prosze piszczcie na mojego maila - na kazdy odpowiem.Pozdrawiam was serdecznie - szczególnie ciebie KISIU - dziękuje za pomoc...
kisia - Wto Lut 14, 2006 01:02

kasia, fajnie że znowu do nas zawitałas i pamietaj że forum to nie tylko topik Avon-Oriflame, w chwili wolnej skrobnij jeszcze coś trochę :)
kasia napisał/a:
dziękuje za pomoc.
bardzo prosze, polecam się na przyszłośc :)
kasia - Wto Lut 14, 2006 11:50

Witaj kisiu, jestem choruśka , jestem w domciu i wreszcie mialam czas, dlatego skrobnełam tu i ówdzie:)))Dzięki za wszystko...a props kosmetyków - jestem zawsze do usług:))
:) :ok:

kisia - Nie Maj 07, 2006 18:24

muszę powiedzieć, że na jednej konsultantce avony sie zawiodłam :(
Dorothea - Nie Maj 07, 2006 18:26

kisia, dobrze,ze tylko na jednej, moge powiedziec ze miałas szczescie
kisia - Nie Maj 07, 2006 18:28

Dorothea, dlaczego :?: masz jakieś gorszedoświadczenia z konsultantkami :?:
ja już sobie znalazłam inną i jestem z niej bardzo zadowolona :)

Dorothea - Nie Maj 07, 2006 18:45

Juz nie mam zadnych doswiadczen bo nie kupuje nic w Avonie
Natomiast jak kupowałam to nie byłam zadowolona, nigdy nie było nic na czas a jak juz dostarczyła to nigdy nie to co zamawiałam.

madziar - Nie Maj 07, 2006 18:51

ja ostatnio kupiłam dezodorant Avonu, który po prostu pluł płynem, a gaz wyleciał i branzoletkę, która rozleciała się jak ją wkladalam i d... Miałam dostać drugi dezodorant i ucichło :kwasny: . Jakoś już mi się odechciało u nich kupować. Wolę pojść do Sephory do Platana i kupię co chcę, dobrej jakości :)
kisia - Nie Maj 07, 2006 21:53

madziar napisał/a:
Wolę pojść do Sephory do Platana i kupię co chcę, dobrej jakości

o pewnie jak sie ma kase to mozna zaopatrywać sie w Seforze :)
ja za wiele w Avonie nie kupuję, a to co kupuję jakosciowo jest dobre, ja mam tylko ale do konsultantek mających olewający stosunek do swoich klientek :kwasny:, ale tych jest w koło wiele, jak nie ta to inna :)

madziar - Nie Maj 07, 2006 22:09

kisia napisał/a:
pewnie jak sie ma kase to mozna zaopatrywać sie w Seforze


Kisia zapewniam Cię że można tam kupić kosmetyki i tanie i baaardzo drogie. A wody avonu są nietrwałe i coraz częściej nacinam się na coś . Przypomniałam sobie jak kupiłam też lakier w avonie który malował paznokcie w "bałwanki", był stary, zważony. Bardzo zraziłam się do tej firmy.

kisia - Nie Maj 07, 2006 22:47

madziar napisał/a:
można tam kupić kosmetyki i tanie

hmmm, byłam nie raz w Seforze ale jakoś nie natrafiłam na nic taniego, może mamy poprostu inne pojęcie taniości :)
ale to tyle o Seforze, bo tu mowa jest o Avonie

Czarnulka - Nie Maj 07, 2006 23:10

A ja sobie siedzę w Oriflame...
kisia - Nie Maj 07, 2006 23:18

=CzArNuLkA= napisał/a:
Oriflame

ja akurat mam złe zdanie o kosmetykach tej firmy :/

p4cz3k - Pon Maj 08, 2006 08:16

kiedys mama chciala byc mila i jak robila zamowienie to podzucila mi katalog :] zebym sobie cos zamowil (zeby nie bylo ... w katalogach avonu sa rowniez meskie kosmetyki :P ) ... do dzis to stoi na polce i sie kurzy...jakos mi nie odpowiada... tyle odemnie :] ale ja sie nie znam...mi wystarczy woda / mydlo / ewentualnie krem :]
Czarnulka - Pon Maj 08, 2006 18:00

Hmm ja uważam,że Oriflame jest ok.Trzeba tylko dobrze wycelować, bo wiadomo,że krem za 10 zł nie sprawi,ze skóra będzie piekna,młoda itd. Za to kosmetyki do pielęgnacji ciała sąbardzo skuteczne.Tak samo tusze-trwałe i nie robią sie grudki po 2 miesiącach co w Avonie jest notoryczne. Ja w tym tylko siedze :)


A tak apropos.Jeśli znalazłaby się tutaj osoba,która chciałaby wstąpić do tego klubu to serdecznie zapraszam :) Byłabym wdzieczna gdyby ktoś się zgłosił,szczególnie,ze to nic nie kosztuje :)

kisia - Wto Maj 09, 2006 02:13

=CzArNuLkA= napisał/a:
szczególnie,ze to nic nie kosztuje

chyba jednak coś kosztuje trzeba za ileśtam wykupić pakiet czy coś w tym rodzaju

Czarnulka - Wto Maj 09, 2006 10:10

Nie.Masz wpisowe 19zł i przez rok możesz nic nie zamawiać i nie bedzie zadnych konsekwencji.Jedyna Twoja opłata to 4zł za przesyłkę i nic więcej.Nie musiszrozkręcać biznesu.możesz robić to dla siebie i kosmetyki masz dla siebie 30%taniej i masz 30% zysku z tego,co ktoś u Ciebie zamówił.
kisia - Wto Maj 09, 2006 20:55

no to faktycznie prawie nic nie kosztuje, mimo wszystko ja podziękuje za kosmetyki Oriflame, pewnie już tu gdzieś pisałam, bardzo spuchła mi twarz po nich :kwasny:
kobi - Nie Cze 18, 2006 20:27

Potrzebuję kupić kremik do rąk bo mi się skończył :/ Koniecznie avonu bo mi bardzo podpasował :) Czy któraś z Pań ma go może? :padam:
kisia - Nie Cze 18, 2006 20:58

kobi, tak ma :D
kobi - Nie Cze 18, 2006 21:13

To ja poproszę :)
Akfilia - Nie Lip 30, 2006 16:20

Ja jestem od 3, no może 4 miesięcy w Oriflamie i jak na razie jestem zadowolona :) fakt, że co zarobie to wydaje na rzeczy dla siebie, ale to chyba już u mnie normalne ;) gdyby ktoś był zainteresowany pooglądaniem katalogu, to można zgłaszać się do mnie, albo do Czarnulki :) Pozdrawiam :D
madzia14 - Sob Paź 07, 2006 23:03

kisia napisał/a:
Czy mamy na forum konsultantki ???
Wiele razy konsultantki Avonu namawiały mnie do współpracy, przedstawiając bardzo różową perspektywe zarobkowa. Jedna mówiła,ze zarabia tyle,że nie musi już nigdzie indziej pracować ale nie podała konkretów. Bardzo mnie ciekawi czy bycie konsultantka jest naprawde takim dochodowym zajęciem ???

Ja jestem konsultantką Avonu, i zapisałam się tam, tylko dlatego ze interesuje się kosmetykami i rzeczami tego typu.. żeby coś w miare zarobić, trzeba sprzedać dużo kosmetyków za dużą kwotę. Jeżeli np. sprzedam jakąś tam ilosć kosmetyków za np. 185 zł, to 15% z tego jest moje.. ;/ i na tym to polega, no ale oczywiście jeżeli suma rośnie, np. ponad 200 zł, to już jest 20 % dla mnie..a jeżeli bym chciała fajną kwote pieniędzy przynieść do domu, to musiałabym sprzedać kosmetyki za ok.1000 zł .. a w moim przypadku jest to nierealne.. :kwasny:

Mariusz - Sob Paź 07, 2006 23:30

Mamy na forum jakąś konsultantkę Oriflame ?

Chodzi mi o cenę czarnego Eclata ... męskiego rzecz jasna ;-)

Alinka - Sob Paź 07, 2006 23:59

Mariusz napisał/a:
Chodzi mi o cenę czarnego Eclata ... męskiego rzecz jasna ;-)


w w w oriflame, p l cena 99zl :P

Mariusz - Nie Paź 08, 2006 00:13

Hmmm ... to poczekam na promocję :P
agus86 - Wto Lis 06, 2007 16:39

Ja jestem w Avonie od 3 lat i udaje mi sie nawet miesiecznie wyciagnac dla siebie po 200zł a wcale nie mam duzo klientek raz mam mnie raz wiecej to zlezy od miesiac. Nie place za przesyłki ani wpisowego nie płaciłam wiec sie to opłaca. Jak nie zrobisz zamowienie to nie masz problemów. Jakby ktos cos chciał proze pisac:)
mariolka - Nie Maj 25, 2008 11:43

czesc, niedawno wyjechalam do Anglii, czy wiecie cos na temat Oriflame w UK? Z góry dziekuje, mariolka
kisia - Nie Maj 25, 2008 14:53

ja nic nie wiem na ten temat
Morqana - Nie Maj 25, 2008 15:33

Może Dorothea będzie wiedziała :)
trunks - Nie Maj 25, 2008 16:26

Cytat:
ja nic nie wiem na ten temat

i mnie by takiego posta usuneli :P

Lama71 - Nie Maj 25, 2008 22:57

trunks napisał/a:
i mnie by takiego posta usuneli :P

a niby czemu? Przecież nie jest OT

a jak już jesteśmy przy temacie, to też mam pytanie - czy ktoś wie coś o Oriflame lub Avon, jak działa, struktura itd. w Demokratycznej Republice Konga :hyhy:

kisia - Nie Maj 25, 2008 23:29

Lama71, i po co ten tekst :/
trunks, juz nie przesadzaj, czasami trzeba tak odpowiedzieć żeby autor postu wiedział, że nie jest olany
i tyle wracamy do tematu

Dorothea - Pon Maj 26, 2008 13:42

MorQaNa napisał/a:
Może Dorothea będzie wiedziała


niestety nie mam zielonego pojecia, ale jak bede cos wiedziała to z miła checia napisze

Kasiunia - Pon Maj 26, 2008 14:41

ale jaja, sluchajcie, wlasnie jestem po rozmowie telefonicznej z konsultantka Oriflame w UK, wszystko mi wyjasnila, mieszkam w Londynie, ale mozna sie zapisywac z Walii, Szkocji, Anglii, a nawet Irlandii Północnej, oczywiscie zapisalam sie bo teraz jest to ZA DARMO, jestem bardzo podekscytowana i pisze do Was na gorąco..... ;)

jesli chcecie moge podac Wam namiary do niej, pozdrawiam


ma ona swoja strone internetowa po polsku

trunks - Pon Maj 26, 2008 14:56

da sie z tego wyżyć....godnie ? :oczami:
Bot - Pon Maj 26, 2008 19:19

Kasiunia, "no ale jaja" brzmi jak reklama Viagry co najmniej, cały twój post ;)
Czarnulka - Czw Maj 29, 2008 23:20

trunks, w zaleznosci od tego jak sie do tej roboty przylozysz.
Jesli tak "bo by tylko" to np masz kosmetyki za darmo ;) Ja nie pamietam kiedy kupowalam cos w sklepie/drogerii. Do tego kilka setek na 3 tygodnie wpadnie.
A jesli sie troszke bardziej przylozysz to pracuja na Ciebie ludzie wiec juz fajna kasa idzie :)

trunks - Pią Maj 30, 2008 13:03

brzmi nieźle
Gisia - Pią Wrz 19, 2008 10:25
Temat postu: ZOSTAń KONSULTANTK?(EM) ORIFLAME-wpisowe 1zł+MP3!
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Oriflame.
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej-17 katalogów w ciągu roku.Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dla Nowych Konsultantów program "Witamy",a w nim kupony na zakupy o wartości 50zł+MP3 oraz próbki za 1zł! Zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży oraz nagrodę od Lidera. Chętnie udzielę dodatkowych informacji!



Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę!

kisia - Pią Wrz 19, 2008 11:25

Gisia napisał/a:
chcesz wreszcie dobrze zarabiać
hahaha śmiech na sali. Nie znam konsultantki, która by na oriflame dobrze zarabiała
Arex30 - Pią Wrz 19, 2008 14:12

W siecowych sprzedażach zarabia ten co to zaczyna reszta pracuje na niego :)
Network Marketing sie to chyba nazywa....
Czyli inny rodzaj piramidy finansowej :) a ludzie brna i brną i jak pkt brakuje sami kupują
ech szkoda gadać
ale powodzenia :D

MacSen - Nie Wrz 21, 2008 17:22
Temat postu: Re: ZOSTAń KONSULTANTK?(EM) ORIFLAME-wpisowe 1zł+MP3!
Gisia napisał/a:
....


Oriflame...czubek zarabia podwładni robią. Wygląda to jak Amway czy Rainbow swego czasu i wszelkie inne sieci oparte na modelu argentyńskim..

tuchałowa - Pon Wrz 22, 2008 18:06

Ja mam pytanie..;)
Z tego co wiem, to niektóre konsultantki mają 21 lub 23 procent zniżki od oryginalnej ceny podanej w katalogu, a czy nazwijmy to" będąc pod Twoją opieką" otrzymujemy w ogóle jakieś zniżki? Wydaje mi się, że lepiej się zapisać bezpośrednio jako konsultant, a nie przez kogoś, czy się mylę, po prostu Ty będziesz tą osobą, która będzie dostawała pieniądze za zniżki od kosmetyków, które powiedzmy ja sprzedam, czy ja czegoś tu nie rozumiem...? Ale nie jest tu nigdzie napisane, że my mamy 21 procent zniżki...? Prosiłabym o wyjaśnienie jakie konkretnie korzyści otrzyma osoba, która zostanie konsultantem tzn. w liczbach i procentach ;) Z góry dziękuję.. :)

tuchałowa - Pon Wrz 22, 2008 18:17

Z tego co wiem, to moja koleżanka należała do Oriflame lub Avon wszystko jedno.. i to jej się dosyć opłacało, tzn. nie miała kokosów, ale miała zniżki 23 procent, więc gdy sprzedawała komuś po oryginalnej cenie to reszta szła do jej kieszeni, lub gdy sama coś chciała kupić, kupiła sobie to po prostu o 23 procent taniej i też nie było jakiś minimalnych wartości zamówień, i takie coś rozumiem, opłacało jej się to, a z posta tej pani wynika, że za pracę można dostać tylko najwyżej jakiś prezencik raz na jakiś czas. Bo jakoś nie widzę tu konkretnych zarobków. Czyli wynika z tego, że zarabiać zacznę dopiero gdy znajdę naiwnego, który będzie chciał zbierać zamówienia i oddawać mi swoją prowizję.. bardzo dobrze pomyślane. Wydaje mi się, że jakby poszło się osobiście do oriflame to prędzej można by coś załatwić.
tuchałowa - Pon Wrz 22, 2008 18:35

Skopiowałam to ze stronki Oriflame'u , mam nadzieję, że można...

Są dwa sposoby zarabiania pieniędzy dzięki współpracy z Oriflame:

1. Kupujesz kosmetyki po cenie dla Konsultantów. Sprzedajesz je Klientom
po cenach zamieszczonych w Katalogu - Twój zysk wynosi 30 procent.

2. Zapraszasz innych do współpracy i budujesz zespół Konsultantów - możesz zarabiać do 21 procent w zależności od wyników ich pracy.




Czyli osoba z zespołu Konsultantów dostaje 9 procent.

tuchałowa - Pon Wrz 22, 2008 18:37

W jaki sposób można zostać waszym Konsultantem? _

Kandydat wprowadzany jest do Klubu Oriflame wyłącznie przez Sponsora, czyli już działającego Konsultanta. Pomożemy Ci znaleźć taką osobę, kliknij link "Zarejestruj się" dostępny na stronie głównej.


Czyli wszystko jasne.. :P

tuchałowa - Pon Wrz 22, 2008 18:40

Czyli nowa osoba nie może sobie tak po prostu wejść i dostawać 30 procent zniżki?
kisia - Pon Wrz 22, 2008 18:48

tuchałowa napisał/a:
jej się dosyć opłacało
hmmm zależy czego się oczekuje, mojej córce to wystarcza, ale mam sporo koleżanek, które po rezygnowały
Harcerka - Pon Wrz 22, 2008 18:51

Oriflame to typowa piramida;) czyli jesli pojdziesz do tzw punktu to zaraz znajdzie sie sprytna "sponsorka" ktora z zyczliwosci cie zapisze i na tobie bedzie zerowac:)))

dlatego ja kupuje kosmetyki w Avonie:) nie mam swojego konsultanta ktory wzbogaca sie na moich zakupach:)))
ile zamowie tyle mam znizki:)

tuchałowa - Pon Wrz 22, 2008 21:54

kisia napisał/a:
hmmm zależy czego się oczekuje, mojej córce to wystarcza, ale mam sporo koleżanek, które po rezygnowały


Pewnie to nie jest jakiś sposób na zarobki, żeby się utrzymać :]
Na jakieś kieszonkowe i tyle ;)
Teraz sobie właśnie uświadomiłam, po przeczytaniu wszystkich postów, że ta koleżanka należy do avonu, bo pamiętam jak chodziłam z nią odbierać zamówienia do bibrohutu :P I często zamawiałam coś z tej firmy. Właśnie chciałabym się poradzić z tej sprawie, bo nie zależy mi na jakichś zarobkach itd. Chciałabym zamawiać głównie dla siebie i dla rodzinki, ewentualnie dla przyjaciół i znajomych i czy w takim razie się to opłaca? Nie zamierzam w każdym razie chodzić od domu do domu i namawiać ludzi :P

Tzn.
1.ile kosztuje wpisowe,
2.opłata za przesyłki,
3.za katalogi,
4.za próbki,
5.czy próbki są obowiązkowe,
6.czy trzeba mieć jakiś minimalne zamówienie,
7.czy może się zdarzyć, że się nic nie zamawia, i co wtedy
8. jak to wygląda procentowo ze zniżkami, tzn. poniżej jakiejś kwoty taka a taka zniżka
9. czy są problemy z wypisaniem się
10. czy jest możliwość reklamacji
11. czy spotkałyście się z nieuczciwością ze strony tej firmy, nie wiem np. jakieś obiecywanie, że dostanie się nagrodę za coś tam, a się jej nie dostało..
12.jak długo czeka się na zamówienie
13. co ile wydawane są nowe oferty-katalogi


?

Próbowałam cokolwiek znaleźć na ten temat na stronie AVONU, niestety tam nic nie ma, tylko zachęcają- dołącz. A szkoda. ;)

Z góry dziękuję.. :)

kisia - Pon Wrz 22, 2008 23:02

tuchałowa, popytam córki i Ci odpowiem :)
kisia - Wto Wrz 23, 2008 21:11

tak jak obiecałam zadałam pytania córce i oto jej odpowiedzi, cytuję:

1. wpisowe nic nie kosztuje
2. jeżeli masz zamówienie za ponad 150 zł, przesyłka nic nie kosztuje:)
3. za katalogi płacisz
-5 katalogów 3 zł(nie opłaca się)
-10 katalogów 9 zł
-20 katalogów 15 zł
4. za próbki są rożne ceny zależny co chcesz;p
5. próbki nie są obowiązkowe
6. minimalne zamówienie jest niby za 150 zł i wtedy masz przesyłkę za darmo, jeżeli zamówisz za mniej to, albo płacisz za przesyłkę sama, albo kupujesz w sklepie, ale w sklepie możesz kupować jeżeli poprzedniego miesiąca zrobisz zamówienie za 150 zł:)
7. możne się zdarzyć ze nic w danym miesiącu nie zamówisz:)jeżeli masz wszystko opłacone tzn. zapłaciłaś za poprzednie zamówienie to ok
8. za zamówienie do 149,99 jest 15%
za 150-499,99 jest 25%
za 500-999,99 jest 30%
za 1000-2 999,99 jest 35%
za 3000 i więcej jest 45%
9. jak jest z wypisaniem się nie wiem, bo nigdy tego nie robiłam;p, ale wydaje mi się ze nic się nie dzieje;p
10. jest możliwość reklamacji, ale ona się nie opłaca, jak reklamujesz 1 produkt, bo za przesyłkę sama płacisz;/
11. nie jeszcze nigdy się nie spotkałam z nieuczciwością, a jestem w avonie od 1 kl gimnazjum;p(czyli 4 rok)
12. na zamówienie czeka się tydzień (od wtorku do wtorku) jeżeli chcesz do domu, lub zamawiasz w poniedziałek dostajesz do sklepu w środę lub zamawiasz w środę i do sklepu masz w piątek
13 nowe oferty są wydawane co 3 tygodnie
14 (nie było ale napisze) na zapłacenie za zamówienie masz 2 tygodnie potem są jakieś kary, jakie nie wiem bo ja jestem solidna firma i zawsze wypłacalna :p

tuchałowa - Wto Wrz 23, 2008 21:43

oki:) dziękuję bardzo za odpowiedź, dziękuję również Harcerce, ja się w sumie już zdecydowałam :D :D :D :D :D
Ishikawa - Pon Lut 02, 2009 20:51

To ja postawie fundamentalne pytanie (niewiem, czy nienależało by mu poświęcić osobnego wątku;p) . Które kosmetyki lepsze, Avon czy Oriflame ?

Ja mam pecha, rzadko wprawdzie zamawiam ( wole pomiziac sie testerem w drogerii :hyhy: )
ale to co zamowilam z AVonu, okazywało się kosmetyczna porazka roku, albo wizyta u dermatologa ( ich kuracja przeciwko pryszczom :oczami: ). Po szamponach miałam łupież ;/. Pare balsamow z serii Naturals pieknie pachniało, ale na tym sie konczyly zalety;/
Ponoc swietne jest serum na koncówki, ale narazie sie boje wypróbować ;)

a i mowi ze nienajgorszy,ale nie rewelka.

kisia - Sro Lut 04, 2009 15:07

ja się zraziłam do kosmetyków Oriflame, a dokładnie do cieni. Mam bardzo wrażliwe oczy i po makijażu wykonanym przez panią z Oriflame, bardzo spuchła mi twarz, a zwłaszcza oczy, opuchlizna zeszła mi po kilku godzinnych zimnych okładach. Z Avonu czasami coś kupuję i jestem zadowolona
Basia K - Sro Lut 04, 2009 18:25

Ja akurat co do cieni,to używam tylko z Oriflame,te z dodatkiem jedwabiu.Dla mnie rewelacja.
Jeśli chodzi o resztę kosmetyków,uważam,że za tą cenę można w drogerii kupic coś znanych marek.

Czarnulka - Sro Lut 04, 2009 18:58

Basia K napisał/a:
Jeśli chodzi o resztę kosmetyków,uważam,że za tą cenę można w drogerii kupic coś znanych marek.

Znana nie znaczy,ze dobra dla kazdego :) Nie wiem dlaczego drogie? Przeciez ceny tych kremow czy wod toaletowych w promocji niewiele roznia sie od Avonu czy Yyves R., trzeba po prostu patrzec co sie w danym katalogu opłaca kupić.
Jestem konsultantka Ori i szczerze moge powiedziec,ze nie kupuje szamponow czy odzywek po 6.90 bo są do banii,ale nigdy nie mialam lepszego tuszu niz Visions za 15.90zł. Nie podołał Mu ani BeYu, ani Loreal,ani nawet Chanel i Lancome,mimo takiego samego kształtu szczoteczek.
Aleprawda jest taka,ze oplaca sie byc konsultantka, ja nie pamietam kiedy ostatnio kupilam sobie jakis kosmetyk. Fakt,niektorzy sa uczuleni,ale kto mi powie,ze to są Z?E kosmetyki?

Ishikawa - Sro Lut 04, 2009 19:08

To ze zle nikt, ale ze nie pasuja kazdemu to bankowo. :)
Z ori keidys mialam takie fajne blyszczyki, one byly z 3 lata temu ? Byla wersja zlota i srebrna w tubce, kosztowal ok 20 zł, ale byl b. dobry. Niewiem czy dalej one sa czy juz znikly.

Kwiaciarnia IZA - Nie Mar 01, 2009 00:25

Na świecie jest coraz więcej alergików więc i nie każdy kosmetyk jest dla każdego:(
Sama jestem alergikiem więc testuję na własnej skórze co nieco...
Mam uczulenie na krem AA który jest dla alergików. Orifem tez mnie uczula (kremy)

Od jakiegoś czasu bawię się hobbistycznie w konsultantkę AVON i dużo rzeczy sama testuję.
(powiedzmy że zarabiam na własne kosmetyki choć początkowo to byłam bardzo do tyłu bo wydawałam dużo więcej niż miałam w planie hihi)
Kremy są super (byle nie owocowe jak dla mnie) choć...bardzo dużo osób je zamawia i jest zadowolonych. Tusze do oczu kapitalne, żele pod prysznic wydajne itd...
Każda z nas jest inna i ma inne zapotrzebowania ale... jak by co to chętnie odpowiem na temat tego co sama przetestowałam na sobie

kisia - Nie Mar 01, 2009 02:28

Kwiaciarnia IZA napisał/a:
początkowo to byłam bardzo do tyłu bo wydawałam dużo więcej niż miałam w planie hihi
ja mam cały czas tak, moja córka jest konsultantką i ciągle mnie na coś naciągnie. Zamawiam jakiś zapach za 30 zł (bo w promocji) a do zapłaty mam ponad 100 zł, bo każdy z domowników coś zamówi i się nazbiera :/
Kwiaciarnia IZA - Nie Mar 01, 2009 10:58

Kisia tak jak opisałaś wczesniej ze musimy kupować katalogi, próbki itd więc zeby cos z tego mieć najpierw trzeba zainwestować. Jestem od sierpnia w AVON i szczerze to wątpię zebym coś zarobiła hihi ale mam troszke probek które kupowałam za każdym razem:)
pektusa - Pią Mar 06, 2009 14:31

ja bylam 5 lat konsultantka i naprawde jestem pelna podziwu z perspektywy czasu ze az tyle tam wytrzymalam! avon specjalnie produktow nie przysyla zeby progu nie przeroczyc potem w kolejnych paczkach dosylaja produkty gdy klientki juz ich nie chca.pozdrawiam
kisia - Pią Mar 06, 2009 16:12

pektusa napisał/a:
avon specjalnie produktow nie przysyla zeby progu nie przeroczyc potem w kolejnych paczkach dosylaja produkty gdy klientki juz ich nie chca.
a to się zgadza :/
kisia napisał/a:
Z Avonu czasami coś kupuję i jestem zadowolona
juz niestety coraz mniej :/
Ishikawa - Pią Mar 06, 2009 16:16

Ciekawa jestem czy jest tu ktoś konsultantką Mary Kay ? To stronka, kosmetyki nawet ok wygladaja, ale ceny sa tyci duze jak dla mnie.
h t t p;//w w w marykay, c o m, p l/

kisia - Pią Mar 06, 2009 16:34

Ishikawa napisał/a:
ale ceny sa tyci duze jak dla mnie.
więc się nie zdziwię, jak na palcach jednej reki będzie można policzyć konsultantki tej firmy. Przyznam się, ze do tej pory jeszcze się z tą firmą nie spotkałam
Ishikawa - Pią Mar 06, 2009 16:37

Ja na allegro, wogole myslalam ze to taka normalna firma a nie konsultantkowa. :)
ANIKA2222 - Pią Lip 10, 2009 16:31

Witam ja jestem konsultantką Avon i Oriflame jak coś to możecie u mnie zamawiać. :]
maladuszyczka - Pią Sty 22, 2010 14:02

witam
ja jestem konsultantka Avon wiec jak ktos by chcial jakies kosmetyki prosze pisac
a tak wogole to szukam konsultantek z rejonu ?odzi tworze swoj zespol.
kupujesz taniej kosmetyki, zarabiasz, darmowe szkolenia ii prezenty polecam
zainteresowanych prosze o kontakt GG 2123462
maladuszyczka@wp, p l

kisia - Pią Sty 22, 2010 16:49

maladuszyczka napisał/a:
a tak wogole to szukam konsultantek z rejonu ?odzi
no popatrz, a trafiłaś na forum z Gliwic, ale powodzenia życze w szukaniu. Na pewno na naszym forum przebywa pół miasta łódzkiego :rotfl:
Asia29 - Pon Sty 25, 2010 02:37

kisia napisał/a:
no popatrz, a trafiłaś na forum z Gliwic, ale powodzenia życze w szukaniu. Na pewno na naszym forum przebywa pół miasta łódzkiego :rotfl:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Z Avonu uwielbiam zestawy żelu, balsamu, peelingu, sprayu (do całego ciała) i kremu do rąk. Szczególnie przepadam za tymi o zapachu wanilii oraz orzechów i cukru :ok:
Nie polecam truskawkowego :kwasny: Kiedy po spryskaniu się sprayem o tym zapachu weszłam do klasy, uczniowie ze zgorszeniem obwąchiwali się nawzajem, wykrzykując: "Kto pił jabola?" :rotfl:

Lubię też maseczki do twarzy Avonu, które stosuję również na biust ;)

ziutek997 - Pon Sty 25, 2010 16:30

Aither jest od niedawna zarejestrowana w Avonie :) Więc jak ktoś coś to można do niej uderzyć :)
Admike - Pon Sty 25, 2010 18:59

ziutek997 napisał/a:
Aither jest od niedawna zarejestrowana w Avonie :) Więc jak ktoś coś to można do niej uderzyć :)


ło matko i córko!!! Boguśka też się w to bawi? :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: w życiu bym nie pomyślał...

jestem :przestraszony: tą informacją,bo nie mam dobrego zdania o affonie i szajsflejmie :cenzura: :wsciekly: :cenzura: :wsciekly: :cenzura: :wsciekly:

ziutek997 - Pon Sty 25, 2010 19:21

Tak[ b]Admike[/b] Bogusia założyła sobie tam profil przede wszystkim aby kupować kosmetyki dla siebie i swojej bratowej bo dziewczyna od której wcześniej zamawiały robiła problemy. Ja też uważam że to nie są kosmetyki z górnej półki ale raczej są po prostu przeciętne. Co zresztą odzwierciedlają ceny - co prawda niektóre kosmetyki są stosunkowo drogie ale to zazwyczaj jakieś nowości - wiadomo na jakiej zasadzie działają firmy wysyłkowe :) ale jednak ludzie w większości kupują to co jest na przecenach :D
alenda - Sob Maj 08, 2010 23:24

Ishikawa napisał/a:
To ja postawie fundamentalne pytanie (niewiem, czy nienależało by mu poświęcić osobnego wątku;p) . Które kosmetyki lepsze, Avon czy Oriflame ?


Dla mnie Oriflame :) Z Avonu tylko te do włosów lubię.

alenda - Sob Maj 08, 2010 23:30

kisia napisał/a:
Gisia napisał/a:
chcesz wreszcie dobrze zarabiać
hahaha śmiech na sali. Nie znam konsultantki, która by na oriflame dobrze zarabiała


A chcesz poznać? Ja osobiście zarabiam jakąś stówkę, ale znam kobiety zarabiające tysiące. Oczywiście nie od razu i nie siedząc na pupie :)

alenda - Sob Maj 08, 2010 23:31

Arex30 napisał/a:
W siecowych sprzedażach zarabia ten co to zaczyna reszta pracuje na niego :)


Hmmm każdy kiedyś musi zacząc. W sumie to wszedzie ktoś na kogoś pracuje. No chyba, że jest się szefem samemu sobie :)

trunks - Sob Maj 08, 2010 23:32

kierowniczki ?
alenda - Sob Maj 08, 2010 23:33

kisia napisał/a:
ja się zraziłam do kosmetyków Oriflame, a dokładnie do cieni. Mam bardzo wrażliwe oczy i po makijażu wykonanym przez panią z Oriflame, bardzo spuchła mi twarz, a zwłaszcza oczy, opuchlizna zeszła mi po kilku godzinnych zimnych okładach. Z Avonu czasami coś kupuję i jestem zadowolona


Ja znów jestem alergiczką i Oriflame mi spasował, a na Faberlic (niby nie powodujące alergii) miałam takie objawy jak Ty, z Avonem róznie bywało, jedne rzeczy uczulały, inne nie.

alenda - Sob Maj 08, 2010 23:39

kisia napisał/a:
tak jak obiecałam zadałam pytania córce i oto jej odpowiedzi, cytuję:

1. wpisowe nic nie kosztuje
2. jeżeli masz zamówienie za ponad 150 zł, przesyłka nic nie kosztuje:)
3. za katalogi płacisz
-5 katalogów 3 zł(nie opłaca się)
-10 katalogów 9 zł
-20 katalogów 15 zł
4. za próbki są rożne ceny zależny co chcesz;p
5. próbki nie są obowiązkowe
6. minimalne zamówienie jest niby za 150 zł i wtedy masz przesyłkę za darmo, jeżeli zamówisz za mniej to, albo płacisz za przesyłkę sama, albo kupujesz w sklepie, ale w sklepie możesz kupować jeżeli poprzedniego miesiąca zrobisz zamówienie za 150 zł:)
7. możne się zdarzyć ze nic w danym miesiącu nie zamówisz:)jeżeli masz wszystko opłacone tzn. zapłaciłaś za poprzednie zamówienie to ok
8. za zamówienie do 149,99 jest 15%
za 150-499,99 jest 25%
za 500-999,99 jest 30%
za 1000-2 999,99 jest 35%
za 3000 i więcej jest 45%
9. jak jest z wypisaniem się nie wiem, bo nigdy tego nie robiłam;p, ale wydaje mi się ze nic się nie dzieje;p
10. jest możliwość reklamacji, ale ona się nie opłaca, jak reklamujesz 1 produkt, bo za przesyłkę sama płacisz;/
11. nie jeszcze nigdy się nie spotkałam z nieuczciwością, a jestem w avonie od 1 kl gimnazjum;p(czyli 4 rok)
12. na zamówienie czeka się tydzień (od wtorku do wtorku) jeżeli chcesz do domu, lub zamawiasz w poniedziałek dostajesz do sklepu w środę lub zamawiasz w środę i do sklepu masz w piątek


W Oriflame 6 zł za 10 katalogów, za reklamację się nie płaci a na zamówienie czeka się dwa dni. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group