dupiate forum

Rekreacja i Turystyka w Gliwicach - Author i Merida - UWAGA!

user - Sob Lis 28, 2009 17:42
Temat postu: Author i Merida - UWAGA!
Ukradziono rowery:
1. Author Boulder FS srebrny / chrom - nr fabryczny GZ655583, osprzęt shimano alivio, pedały APD-327 [nowe], pod siodełkiem na sztycy lampa cateye (3 diody, czerwona), także pod siodełkiem zapięcie typu ślimak, wymienione linki, widelec (amortyzator) w kolorze czerwonym, kierownica bez rogów, na kierownicy lampa cateeye i licznik, oryginalny uchwyt na bidon firmy author. Rower jest świetnie zachowany - zakonserwowany i wyczyszczony, brak zadrapań, czy obdartych naklejek.

2. Merida Kalahari 590 czerwono-czarno-srebrny - osprzęt shimano acera, pod siodełkiem sakwa firmy author (w środku apteczka, klucz scyzoryk i jakieś inne drobiazgi), pedały z plastikowymi noskami, na sztycy lampa cateye (3 diody, czerwona), kierownica z krótkimi-czarnymi rogami (zatyczka prawego nie była wciśnięta do końca, róg był lekko uszkodzony), na kierownicy czarna lampa cateye. Nowa tylna opona firmy author. Na kierownicy także klamkomanetki ST-EF35 - 3/8. Na ramie czerwona nalepka w kształcie znaku STOP, na którym są dane serwisu.

Jeśli ktoś widział taki sprzęt lub wie kto jest w jego posiadaniu - proszę o kontakt ze mną lub z najbliższym komisariatem policji.

user - Sob Lis 28, 2009 18:51

Mała korekta - chodzi o rower Giant Boulder.
Fenix - Pon Lis 30, 2009 18:08

pewnie już pocięte..... :zalamany:
trunks - Pon Lis 30, 2009 23:37

albo w innym województwie jeżdzą...
Titanic - Czw Gru 03, 2009 21:27

Przykre, znam ten ból ale coś mi sę widzi, że ktoś w Gliwicach zaczął się specjalizować w kradzieży rowerów, bo oprócz mojego i twojego przypadku to już kolejny z serii z ostatnich dwóch miesięcy. Za dwa miesiące dostaniesz z policji zawiadomienie o zamknięciu postępowania.
kisia - Pią Gru 04, 2009 01:01

mi też skradli w listopadzie rower, nie był jakiś nowy bo córki komunijny czyli 9 letni, ale jeździł i na nią był wystarczający. Nie zgłaszałam nigdzie bo to bez sensu.
trunks - Sob Gru 05, 2009 22:40

trzeba lepiej pilnować jak widze...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group