dupiate forum

Świat Kobiet - podkłady

ANIUS - Sob Sty 22, 2005 18:57
Temat postu: podkłady
skoro mamy taki dział to można swobodniej poruszac "babskie tematy":)
mam nadzieje, ze nie beda sie nam Panowie wtracac z niewlasciwymi komentarzami...
tylko te konstruktywne w tych sprawach mile widziane...(drodzy panowie!!!)


musze powiedzieć, ze przez ostatnie 7 dni testowałam nowy podklad firmy vichy...uwazam, ze jest rewelacyjny
nazywa sie flexilift teint, sluzy wygladzaniu skory, nie uwydatnia zmarszczek. Nie oznacza to, ze jest tylko dla kobiet starszych juz ze zmarszczkami, jest takze dla mlodych, nie uwydatnia zmarszczek mimicznych...a jak pieknie pokrywa wszelkie nierownosci (super, bo ma w sobie troszke silikonu)

nic dodac nic ujac...
dzis sie nawet szarpnelam na sloiczek...

Asienka - Sob Sty 22, 2005 19:52

Ja bardzo lubie z Sorai fajnie sie trzymają, ale ostatnio kupiłam z Eris (nowa seria Lirene)i powiem ze tez nie narzekam a może sie przestawie. ALe lubie tez pudry w kulkach np ostatnio kupiłam w Naturze za 10 zł puder rozświetlający Sensique i jest poprostu rewelacyjny :) jak ja lubie gadać na takie temaciki :)
Asienka - Sob Sty 22, 2005 19:53
Temat postu: Re: podkłady
ANIU¦ napisał/a:
dzis sie nawet szarpnelam na sloiczek...

A jesli moge spytać ile wydałas :D

ANIUS - Sob Sty 22, 2005 20:21

powiem, ze duuuuuzo

kosztowal sloiczek 69 zl (platan) a to samo w plejadzie 79,90 a w m1 75 zl.... (dzis mialam objazdowke po supermarketach)


wczesniej tez uzywalam sorai i erisa, wiec dlatego mowie, ze sie szarpnelam:)

Dim - Sob Sty 22, 2005 20:57

z mojej strony bedzie krotko zwiezle i na temat ;) nie uzywam podkładow pudrow ani niczego w tm stylu :P amen :P
ANIUS - Sob Sty 22, 2005 21:04

tez dobrze :D
Dim - Sob Sty 22, 2005 21:22

No zapewne jakies swoje plusy to ma ;) tak samo jak i minusy ;)
ANIUS - Sob Sty 22, 2005 21:28

no to teraz zapyta, dlaczego?:) :D
Dim - Sob Sty 22, 2005 21:43

a dlaczego.. minusy... widac niedoskonałosci mojej cery ;) plusy...jestem w pełni natural :P oszczedzam pieniazki :P
ANIUS - Sob Sty 22, 2005 21:52

hmm

widocznie nie masz az tyle tych niedoskonalosci skoro jednak nie malujesz twarzyczki:)
wiec tylko pozazdroscic 8)

ANIUS - Sob Sty 22, 2005 21:52

albo moze jestes za mloda:)) zeby pastwic twarz kometykami i masz racje!
Dim - Sob Sty 22, 2005 22:26

hmm czy nie ma niedoskonalosci? sa... w szczegolnosciw pewne dni :P :P :P ale zle sie z tym czuje wole naturalnosc ;) no i jestem mloda ;) wiek mam pod avatarem :P
ANIUS - Sob Sty 22, 2005 22:49

no i dobrze, ja w Twoim wieku tez nie uzywalam kosmetykow...ale jakos przyszlo z czasem, mam na mysli studia, kiedy kazda kolezanka miala cos ladnego, mniej lub bardziej :lol: :lol: na twarzy, stad przyjsc bez nawet najdelikatniejszego makijazu jakos nie pasowalo, tak jakby sie przyszlo nieubranym...hihi
moze to smieszne, ale tak sie czulam wtedy:)

Dim - Sob Sty 22, 2005 22:59

Ja jedynie maluje oczeta ;) czarny tusz do rzes, czasem cienie ;) najczęściej w odcieniach brązu, rozjasniane jasnm jakims cieniem.Czasem kredka czarna. Zalez od stuacji, nastroju i mozliwosci ;) ale podkladom mowie nie! ;) przynajmniej narazie :P
kisia - Nie Sty 23, 2005 00:15

Cytat:
tylko te konstruktywne w tych sprawach mile widziane...(drodzy panowie!!!)

już ja tego dopilnuje :twisted:
Cytat:
jak ja lubie gadać na takie temaciki

ha, a ktora kobieta nie lubi :mg: :jupi:
Ja używam podkładu Max Factor i bardzo sobie chwale.
Maluje się zawsze, chociaz czasami tylko rzesy czarnym tuszem i usta szminka i konturówka
Cytat:
ale podkladom mowie nie
bo młoda jesteś :)
Dim - Nie Sty 23, 2005 15:25

kisia napisał/a:

Cytat:
ale podkladom mowie nie
bo młoda jesteś :)

dlatego dodałam "przynajmniej narazie :P " ;)

kaszanna - Pon Sty 24, 2005 07:52

Ja używam kremu rozświetlającego (?) z Vichy. Rodzinka się szarpnęła i kupiła mi pod choinkę ;) Ogólnie nie używam podkładów bo nie lubię. Jakoś Ä?le się z nimi czuję. Choć malować się lubię :wink:
kisia - Sro Sty 26, 2005 13:04

a moja koleżanka, która nie chce samam się zalogować na forum ;/ poleca
Lasting Finish marki Rimmel
ponoć naprawde utrzymuje się cały dzień. Twarz jest gładka i nawilżona. Płaciła za niego 22 zł

Asienka - Czw Sty 27, 2005 10:40

hmm cena nawet tak bardzo nie przeraża :)

pomyslimy wypróbujemy :)

ANIUS - Pią Kwi 08, 2005 23:32

kiedys, nawet nie tak dawno, bo przed tym vichy, ktory obecnie uzywam mialam jakis podkladzik rimmela i osobiscie nie bylam z niego zadowolona...nie rozcieral sie rownomiernie, pod palcami "luszczyl" sie kiedy smarowalam, tak jak pozostaja resztki po gumce do mazania, a na dodatek - przez to wszystko mialam plamy na buzce:)nierownomierne a feeee :przestraszony:
kisia - Sob Kwi 09, 2005 00:04

ANIUŚa czy pod ten podkład Rimmela używałaś jakiegoś kremu ???
ANIUS - Sob Kwi 09, 2005 00:07

tak, zawsze uzywam kremu
o ile pamietam to wtedy uzywalam chyba Nivea visage
a czy to mialo cos wspolnego?

ANIUS - Czw Cze 16, 2005 22:39

mam cos nowego:) jestem bardzo zachwycona, w rozsadnej cenie (takie spostrzezenie po wczesniejszym)

ma nawet napis"dostososwuje sie do koloru skory" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: , ale faktycznie na lapce mam ciemna maz, a na twarzy nie ma ciemnej wartstwy:) hurraaaaa

firmy Astor , ale nie mam pod lapka nazwy :)

kisia - Pią Cze 17, 2005 00:56

ANIUS napisał/a:
a czy to mialo cos wspolnego?

stosowany krem pod podkład ma znaczenie, tzn niektóre kremy w kontakcie z podkładem ważą się ( robia sie takie kuleczki)

cinque - Pią Cze 17, 2005 09:53

kisia napisał/a:
ważą się ( robia sie takie kuleczki)


yyy jak serek... ;)

A ja ostatnio sprawiłam sobie Maybelline Dream Matte - podkład o konsystencji musu, jeszcze nie przeszedł testów ekstremalnych :D, ale jak na razie dobrze stapia się ze skórą :) i jestem zadowolona. Wczensiej uzywałam Wonder Finish i tez był OK. Lubię lekko tylko pomazac buźkę :D

kisia - Pią Cze 17, 2005 10:01

cinque napisał/a:
podkład o konsystencji musu

jakoś nie przekonuje mnie reklama tego podkładu

cinque - Pią Cze 17, 2005 10:12

a mnie wlasnie przekonał ten mus :D pierwsza aplikacja jest troche... nietypowa, ale generalnie, coraz bardziej mi sie podoba

A jako kremu pod uzywam (akurat teraz :))
Ziaji - "Bioaktywny krem rewitalizujący z kompleksem multirozświetlającym" tak sie ładnie nazwa (czerwoniutki :D)
kolor serii mnie zachęcił, uwielbiam czerwony.... i uwielbiam Ziaję :D

Frycek - Pią Cze 17, 2005 10:31

tak se czytam i czytam i soe zastanawiam jak wygladacie jak zdejmiecie to wszytsko z siebie :hyhy: :wstyd: :oczami:
cinque - Pią Cze 17, 2005 10:32

jak Afrodyty

dlatego na co dzien musimy sie maskowac, bo wiesz co by sie działo :przestraszony:

ANIUS - Pią Cze 17, 2005 10:45

hihih
Frycek napisał/a:
jak wygladacie jak zdejmiecie to wszytsko z siebie

nadal pieknie, jestesmy tylko lzejsze na wadze :hyhy:

kisia - Pią Cze 17, 2005 10:48

ANIUS napisał/a:
nadal pieknie, jestesmy tylko lzejsze na wadze

hihi to samo chciałam napisać :rotfl: :rotfl:

Frycek - Pią Cze 17, 2005 11:27

To moze na spotkanie przyjdziecie bez makijarzy i tych calych podkladow-potocznie zwanych tapetami ;)
ANIUS - Pią Cze 17, 2005 11:33

Frycek, a Ty przyjdz bez Asi... ;)

makijaz to nasz przyjaciel :hyhy: z nim sie nie rozstajemy, jak ty z Asia :P

Frycek - Pią Cze 17, 2005 11:48

:hyhy: :rotfl:

ANIUS napisał/a:
Frycek, a Ty przyjdz bez Asi...

makijaz to nasz przyjaciel z nim sie nie rozstajemy, jak ty z Asia

a skad wiesz jak cie nie bylo jeszcze.
OT

ANIUS - Pią Cze 17, 2005 11:49

domyslam sie :D taki mam dar ;)
Aither - Nie Cze 26, 2005 16:51

Dostalam na urodzinki podklad z Avon... jest kapitalny i swietnie wygladza skore co najwazniejsze o lekkim zapachu, prawie go nie czuc :) polecam :]
Piotrulek - Nie Cze 26, 2005 19:40

Aither napisał/a:
Dostalam na urodzinki podklad z Avon



Mi się wydaje,że najlepsze podklady to ,podklady ... kolejowe,w końcu tyle lat wytrzymują... :) :)

Aither - Nie Cze 26, 2005 19:41

Piotrulek ale tutaj chodzi o kosmetyki :P pfff nie znasz sie :) hehehe ale racja wytrzymale sa :P
Piotrulek - Nie Cze 26, 2005 19:45

Aither napisał/a:
hehehe ale racja wytrzymale sa



W tytule tematu napisane jest "podklady",a że kobietki od razu podłapały,że to chodzi o kosmetyki to nie moja wina...
:) :) :)

Aither - Nie Cze 26, 2005 20:04

Piotrulek masz racje rozne sa podklady ale stanowczo chodzi o kosmetyki :)
Piotrulek - Nie Cze 26, 2005 20:09

Aither napisał/a:
ale stanowczo chodzi o kosmetyki




ok,wszystko rozumię

Dorotka - Wto Cze 28, 2005 07:56

Piotrulek :padam: :padam: :padam: poprostu rozbroiłeś mnie tymi podkładami kolejowymi - jesteś moim idolem :)
Aither - Wto Cze 28, 2005 20:12

ja z powodu upalow teraz nie maluje sie... ostatnio wszystko mi "splynelo" :) a propos zauwazylam ze podklad z joko nawet swietnie zdaje egzamin w letnie upaly :) lepiej niz avon :)
Szamanka - Sro Mar 21, 2007 17:02

Przyznam sie, ze nie przeczytalam wszystkich postow

mam pytanko....

ktory podklad Waszym zdaniem kobietki, jest najlepszy pod wzgledem, ze nie zostawia sladow na ubraniu. Czesto mi sie zdarza, ze robiac makijaz a pozniej wybiarajac sie gdzies na ubraniu robia sie brzydkie brazowe slady.
Czy istnieje w ogole jakies cudenko?
Z podkladu ktory uzywam jestem zadowolona, swietnie matuje buzke, ale niestety......brudzi kolnierzyki.

Aither - Sro Mar 21, 2007 17:47

tak prawde mowiac nie ma podkladu ktory nie brudzi ubrania :) kwestia ilosci jego nalozenia i potem pudru...
Szamanka - Sro Mar 21, 2007 18:06

Nie nakladam tego duzo, staram sie aby makijaz byl delikatny i malo widoczny, jednak ciezko jest ominac szyje.
Bedzie trzeba eksperymentowac

Olaa - Sro Mar 21, 2007 19:21

ja mam cos takiego:

h t t p;//torebka.kafeteria, p l/katalog.php?mode=view&id=7697

wydaje sie calkiem przyzwoitym kosmetykiem, choc prawde mowiac nie mam zupelnie rozeznania w podkladach, poniewaz jest to pierwszy jakiego uzywam i zadnego innego nie probowalam, a prawda jest taka ze i tego rzadko uzywam <jakos obywam sie bez podkladow najczesciej :P > po nałożeniu osobiscie zupelnie nie widze róznicy, ale inni twierdza że widza, więc pewnie coś w tym jest- ogolnie kilka znajomych używajacych tego kremu/podkladu sa z niego bardzo zadowolone ;) ale jest to naprawde lekki podklad i jesli ktos ma cos wiecej do ukrycia na buziulce to raczej nie wydaje mi sie, żeby zakrywał wszystko. Jesli chodzi o brudzenie ubrania- to mnie sie to jeszcze nie zdarzyło- ale tak jak mówię, naprawdę rzadko i w malych ilosciach stosuję. Z kolorem skory i cera sie ładnie komponuje i ma ładny zapach :)

Szamanka - Sro Mar 21, 2007 19:36

Olu, dziekuje za podanie linka do stronki, ktorej nie znalam albo poprostu mi gdzies umkla :kwasny:

Przegladam te wszystkie podklady i musze przyznac, ze jest kilka, ktorymi sie zainteresowalam i sprobuje wyprobowac.

kisia - Czw Mar 22, 2007 02:53

moja córka używa tego podkładu, o którym mówi Olaa i na bank brudzi. Uważam tak jak Aither
Aither napisał/a:
nie ma podkladu ktory nie brudzi ubrania

Aither - Czw Mar 22, 2007 08:47

tak sie teraz zastanawialam czy nie lepiej w takim przypadku uzywac np samopalacza... mniej brudzi niz podklad ale to zalezy jaki efekt chcecie uzyskac :) a co do matowienia skory nie trzeba uzywac podkladu jest szereg innych kosmetykow od kremow po toniki, zele i maseczki aby skora sie nie swiecila :)
kisia - Czw Mar 22, 2007 08:51

ja podkładu uzywam żeby zakryć plamki i inne gwiazdeczki :wstyd: więc samoopalacz nic nie da bo on tylko przyciemnia
HELGA - Czw Mar 22, 2007 10:41

Wypróbowałam ostatnio samoopalacz z DAX-a w formie chusteczki, całkiem niezły efekt, nie robi smug i prosty w obsłudze :) i taniocha 1,60 chodz jednorazowo starcza tylko na buzie i dekold. Jak jestem juz opalona to w moim przypadku sprawdza sie krem nawilzająco tonujący z Nivea ( dostepne dwa kolory niestety ) pokrywa drobne niedoskonałosci cery,wyrównuje koloryt .
katarzyna35k-ce - Czw Mar 22, 2007 10:50

kisia napisał/a:
inne gwiazdeczki

Gwiazdeczki sa przeciez fajne ;)
Ja urzywam podkładu z avonu ale nie jestem zadowolona . Wczesniej miałam z max factora i był extra.Niestety brudził.

Dorothea - Czw Mar 22, 2007 10:53

ja nie stosuje podkładu, nakładam tylko puder w kamieniu rozswietlający cere, bardzo sobie go chwale.
Oczywiscie teraz zapomniałam nazwy ale wiem ze posiada numer 504 :D

kisia - Czw Mar 22, 2007 10:58

katarzyna35k-ce, a podkład a avonu nie brudzi ?
katarzyna35k-ce - Czw Mar 22, 2007 11:12

kisia napisał/a:
katarzyna35k-ce, a podkład a avonu nie brudzi

oj brudzi i to jeszcze jak! :/

Anula - Czw Mar 22, 2007 11:43

Ja z cała odpowiedzialnością polecam Dream Matte Mousse z Maybelline, poder w formie musu , w malutkim słoiczku (18 ml) doskonale matuje buźke na wiele godzin i świetnie sie rozprowadza, co do brudzenia ubran to nic takiego nie zauwazyłam, puder doskonale sie wchłania i nie tworzy na twarzy "maski ".
Kiedys chwaliłam jeszcze podkład z Loreal ale nie pamietam dokładnej nazwy, w takim kwadratowym wysokim słoiczku, tez był rewelacyjny i matujący.

Aither - Czw Mar 22, 2007 11:55

kisia napisał/a:
ja podkładu uzywam żeby zakryć plamki i inne gwiazdeczki

ja do tego uzywam korektora :) podklad do ujednolicenia kolorytu skory twarzy, zwazajac ze mam oliwkowa cere (bleee) dobranie podkladu jest katuszem dlatego tez uzywam bezu aby nadac skorze innego odcienia niz oliwka :) w lecie opalam sie naturalnie wtedy podklad nie jest potrzebny ale czasem go uzywam :) Samoopalacz niechetnie... ale slyszalam ze balsam z jonson's baby lekko zostawia fajna opalenizne :) ktoras juz to miala ? :D

Co do podkladu jeszcze... takie sa uroki tego kosmetyku ze zawsze po sobie slad zostawi to samo tyczy sie pudru :)

Anula - Czw Mar 22, 2007 11:59

Aither napisał/a:
z jonson's baby lekko zostawia fajna opalenizne ktoras juz to miala


używałam i polecam chociaz przy mojej karnacji wole z Dove ten dla jasnej cery , dla ciemnej uzywam na dolna partie ciała :)
za to z Jonson's baby lepiej sie rozprowadza.

Szamanka - Czw Mar 22, 2007 13:16

Dzis zakupilam sobie podklad z Manhattana, matowy do skory mieszanej ( czyli mojej) o kolorze caramel.
Wiele kobietek na stronie, ktora podala Olaa zachwalalo sobie ten produkt....coz trzeba wiec sprobowac

Dorotka - Czw Mar 22, 2007 22:15

Anula napisał/a:
Dream Matte Mousse z Maybelline
też go sobie bardzo chwaliłam, ale słoiczek jest zdezydowanie malutki (mimo, że mus jest wydajny) i cena taka sobie. No i na golfie też go czasem miałam, choć w jego przypadku to było minimalne brudzenie.

Teraz mam (przez czysty przyadek) coś co się nazywa Lirene Dermoprogram City Matt (fluid matująco wygładzający). Jestem z niego bardzo, bardzo zadowolona. Bardzo dobrze się rozprowadza i świetnie matuje, twarz nie świeci się nawet po długim czasie. Piszą, że to dzięki zawartości nylonu i specjalnych mikrogąbeczek - nie wiem czy to dzięki temu, ale efekty są ;) jest niedrogi, wydajny i w opakowaniu z wygodnym aplikatorem. Zostanę przy nim chyba na dłużej.
A brudzi minimalnie :)

Morqana - Pon Maj 07, 2007 11:05
Temat postu: Cool Mate 16hr RIMMEL
Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś ma ten kosmetyk i może mi powiedzieć, że jest równie badziewny jak mój. Bo nie wiem, czy ja kupiłam jakieś badziewie, czy to jest takie okropne?Pytania raczej kieruje do kobiet, bo nie wiem, czy panowie uzywają podkładu :D
Bot - Pon Maj 07, 2007 11:29

MorQaNa napisał/a:
bo nie wiem, czy panowie uzywają podkładu

Ależ oczywiście... spróbuj pomalować auto bez podkładu np. :D

Morqana - Wto Maj 08, 2007 17:54

khaman napisał/a:
Ależ oczywiście... spróbuj pomalować auto bez podkładu np.



chodziło mi o inny podkład :krzeslem: :P

Monique - Czw Maj 10, 2007 11:53

JKochana jest tak beznadziejny.. on jest jak sie pozniej dowiedzialam do twarzy ktora jest pozbawiona defektow.. nie jest kryjacy.. tylko wykanczajacy.. ja go oddalam mlodszej kuzynce.. ona ma buzie cudowna.. i moze tym sie smarowac
Morqana - Sob Maj 12, 2007 20:30

Monique napisał/a:
ja go oddalam mlodszej kuzynce.. ona ma buzie cudowna.. i moze tym sie smarowac



Taaaa...;/ 3 dychy w plecy...ale badziew

zajaFFka - Nie Maj 13, 2007 16:52

Następnym razem przeczytasz co pisze z tyłu opakowania. :P
Ja osobiście mogę polecić Rimmel Stay Mate od wakacji mój nieodłączny towarzysz. :hyhy:

madziar - Nie Maj 13, 2007 22:50

ja polecam Loreal Infailible, nie tworzy maski na twarzy, a ładnie wygladza, tuszuje oznaki zmęczenia. Używam i jestem zadowolona :)
Morqana - Nie Maj 13, 2007 23:27

zajaFFka napisał/a:
Następnym razem przeczytasz co pisze z tyłu opakowania. :P


chyba pod spodem ? :P Oczywiscie, ze czytalam.. i nadawal sie na moja cere, wg tego co pisalo :) Jednak.. niebardzo :]

Ja mam z Maybelina Dream Matte Mouse :) Bardzo go sobie chwale :)

zajaFFka - Pon Maj 14, 2007 10:40

Dlatego, ja jak trafię na coś genialnego, to się już trzymam go, aż do momentu, gdy wycofają to z produkcji. :P Moja cera ciężko znosi eksperymenty. :P
magusia24 - Wto Maj 15, 2007 15:20

Ja uzywam Air Mousse z Astora i tez jestem zadowolona.
zajaFFka napisał/a:
ja jak trafię na coś genialnego, to się już trzymam go, aż do momentu, gdy wycofają to z produkcji.

mam podobnie :)

Alinka - Nie Lip 29, 2007 11:15

ja uzywam od kilku miesiecy Lirene City Matt fluid matująco -wygładzający i jak dla mnie jest OK, ale nie wiem czy bym go komus polecila..
madziar - Sro Paź 24, 2007 11:20

Kurcze make up mi sie skończył, poradźcie co nowego kupic?
kisia - Sro Paź 24, 2007 11:53

madziar, a może cos wyczytasz z juz napisanych portów :)
ja sie przymierzam do polecanego przez kumpele Lasting Finish marki Rimmel
podobno utrzymuje się cały dzień i kosztuje stosunkowo mało

Zafira - Sro Paź 24, 2007 12:26

ja tez chyba powinnam sobie jakis podklad nabyć na zime :P tylko ze kompletnie nie mam doswiadczenia w kupowaniu tego :niepewny: jak mam 22 lata to moze od roku, dwoch czyms tam sie smaruje raz na ruski rok. co innego puder, mam taka cere ze kilka jak nie kilkanascie razy dziennie musze sie matowac pudrem zeby nie swiecic :/

ale wracajac do podkladow: ostatnio kupilam Stay Matt Rimmela i nie jestem zadowolona bo raz, ze po godzinie sie znow swiece mimo, ze napisane jest wyraznie na opakowaniu, ze utrzymuje matowosc przez 6 godzin. no i jest chyba ciut za jasny. wachalam sie miedzy dwoma odcieniami i tak mi doradzila pani w drogerii ze teraz jak go naloze to wyglada troche nienaturalnie...

Aither - Czw Paź 25, 2007 18:39

ja kupilam sobie margaret astor i nie zaluje jest dobry i nie jest drogi :)
Szamanka - Czw Paź 25, 2007 20:00

Zakupilam sobie

Loreal True Match podklad i choc nie nalezy do najtanszych ok 50 zlotych, to bardzo jestem zadowolona z wyboru, do tego dodalam tez puder tej samej serii.

madziar - Pią Paź 26, 2007 07:24

kisia trochę obawiam się jakości Rimmla, ale przygladalam się mu w rossmanie. Szamanka lwlasnie skończył mi się Loreal Infaillible, z którego tez byłam zadowolona, 53 zł w Rossmanie, ale na allegro 28 + przesyłka, tak samo True Match i może skuszę się na niego :)
madziar - Pią Paź 26, 2007 14:05

Aither, a jak się nazywa ten podkład Astora?
Jacek13 - Pią Paź 26, 2007 18:38

A ja kupiłem sobie podkład kolejowy nasączony abizolem.Efekt murowany :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Aither - Sob Paź 27, 2007 10:48

madziar, NaturalFit stay true 12 H :D jest niesamowicie wydajny a jego konsystencja nie jest zbyt gesta i po rozprowadzeniu nie zostawia sladow :) zaplacilam za niego 18 zl ;)do tego wzielam puder i przyznaje ze super sie razem komponuje ;)
Basiorek - Sob Paź 27, 2007 17:06

możecie polecić puder sypki lub prasowany, który fajnie matuje i jednocześnie nie zatyka porów/ uczula?
Aither - Pon Paź 29, 2007 09:53

Basiorek, bardzo dobrze matuje sypki puder z oriflame w takim granatowym pudelku :D lub prasowany Margaret Astor anti shine supermatte powder :) - zwazajac ze swiece sie jak zarowka to uwazam ze te dwa sa neszcze najlepsze jakie mialam... cena MA to ok 20-25 zl a oriflame cos kolo 30 wiec nie az tak duzo :)
katarzyna35k-ce - Pon Paź 29, 2007 17:00

Jacek13 napisał/a:
A ja kupiłem sobie podkład kolejowy nasączony abizolem.Efekt murowany

o matko tylko nie wcieraj go w twarz :zdziwko: :rotfl:

Basiorek - Pon Paź 29, 2007 18:53

dzięki :)

a używacie może pudru miceralnego Isa Dory?

kisia - Pon Paź 29, 2007 21:37

ja uzywam pudru Constance carroll, najbardziej mi odpowiada, fajnie matuje buźke :)
Aither - Sro Paź 31, 2007 10:41

Basiorek napisał/a:
miceralnego Isa Dory?

slyszalam ze jest ponoc dobry ale cenowo nie wychodzi sie zbytnio dobrze. Slyszalam ze dobry jest do cery tradzikowej ale czy to prawda nie wiem skladu chemicznego nie znam :)

Ishikawa - Czw Kwi 02, 2009 13:41

Dostałam próbke w Inglocie podkładu young skin cos tam. Bije na głowe maybelline Affinitione, i jest tanszy ;)
Bea.tka - Pią Kwi 03, 2009 14:48

hmm matowac fajnie matuje podkład Lirene City Matt :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group