dupiate forum

Forum - Partonat nad strona...

Frycek - Pon Sty 17, 2005 12:25
Temat postu: Partonat nad strona...
Niestety moja niespodzianka nie udała się :(

jakiś czas temu złozyłem papiery do Urzedy Miasta dokładnie list do pana prezydenta ,z prosba o objęcie patronatu nad strona. Było by to dużym wyróżnieniem dla Mniea także podniosło by to renome strony.

Dzisiaj otrzymałem odpowiedz:

" W odpowiedzi na prośbę o patronat Prezydenta Miasta Gliwice oraz pokrycie kosztów utrzymania strony internetowej w w w forumgliwice, c o m informuję ,że wniosek został rozpatrzony negatywnie .

Powodem takiej decyzji jest fakt, iż specyfika forum internetowego pozwala na prowadzenie rozmów i wyrażanie opini na dowolne tematy.
Należy więc wziąć pod uwagę fakt, że w dyskusjach mogą wystąpić wulgaryzmy lub inne wypowiedzi , które nie powinny być popoerane przez Prezydenta Miasta Gliwice.

Ponadto, w kwesti pokrycia kosztów związanych z utrzymaniem strony informuję ,że jednostki samocrządu terytorialnego nie mają prawnej możliwości udzielania wsparcia finansowego osobom prywatnym"


Coż moge powiedzieć , oczywiscie liczylem sie z odmową własnie ze wzgledu forum na ktorym jest wolnośc słowa i według mnie poprostu boją sie usłyszeć prawde , w piśmie ktore napisałem do nich zaznaczyłem ze nad porzadkiem czuwaja moderatorzy.a ponadto jest regulamin.

Jesli chodzi o kwestie finansowe to zaznaczylem ze nie musza mi nic płacic ,wystarczy sam patronat ktory i tak jest duzym wyroznieniem.

Tak wiec pierwsza sprawa ktora zalatwialem skonczyla sie fiaskiem :( .
tak wiec przechodze do nastepnej czasci :)

kisia - Pon Sty 17, 2005 12:54

:( szkoda
Frycek, a czy taki patronat poza wyróżnieniem coś dałby nam forumowiczom ???

Fenix - Pon Sty 17, 2005 18:55

:lol: Poczatki są trudne ale niedługo i nad naszym forum zaświeci Słoneczko zobaczycie......
delfin - Wto Sty 18, 2005 03:19

Cale szczescie, ze sie nie zgodzili. Patronat UM? Pomyslalbym raczej nad patronatem radia PLUS, a w ostatecznosci jakies gazety Dziennik Zachodni albo Nowiny Gliwickie.
S-A-S-I-K - Wto Sty 18, 2005 10:34

Cytat:
Tak wiec pierwsza sprawa ktora zalatwialem skonczyla sie fiaskiem
.

e_tam

i_tak_doceniamy_twoje_starania_ :mg:

Mariusz - Wto Sty 18, 2005 13:51

To niech oni z UM żałują, że zrezygnowali z tego. Kij im w oko, bo w tyłek to przyjemność. Wrrrr
PAKuS - Wto Sty 18, 2005 14:24

Mariusz napisał/a:
To niech oni z UM żałują, że zrezygnowali z tego. Kij im w oko, bo w tyłek to przyjemność. Wrrrr


dokładnie stary

tak jak muwisz

niech żałuja

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dana - Wto Sty 18, 2005 17:32

Patronat Radia lub Gazety to jest dobry pomysł - nie wiem jak z realizacją na ile jest możliwa
Frycek - Wto Sty 18, 2005 17:50

W chwili obecnej powiem tylko tyle ze ....prace trwaja ,jednak ciezko jest uzyskac cos takiego.
ale cicho....nie zapeszajmy

Mariusz - Wto Sty 18, 2005 19:05

Mam znajomego dziennikarza z SuperExpressu, mam z nim pogadać czy by coś się udało ?
kisia - Wto Sty 18, 2005 19:22

bede trzymała kciuki
Frycek - Sro Sty 19, 2005 08:20

Mariusz napisał/a:
Mam znajomego dziennikarza z SuperExpressu, mam z nim pogadać czy by coś się udało ?


oczywiscie mozesz pogadac :)
czym wiecej tym lepiej :)

kisia - Sro Sty 19, 2005 09:49

tylko nie wiem co da nam patronat w SE jeżeli ta gazeta jest ogólnopolska, a nam bardziej zależy na rozreklamowaniu forum w Gliwicach
Frycek - Sro Sty 19, 2005 16:22

Sponsora :mg:

No a tak powaznie....faktycznie
Ale spokojnie wszytko jest pod kontrola :)

Piotrulek - Pią Kwi 15, 2005 20:04

kisia napisał/a:
a czy taki patronat poza wyróżnieniem co¶ dałby nam forumowiczom ???



Tak dałby nam sporo(!!!!) :zly: ,musielibyśmy tyłki lizać w swoich postach p.prezydentowi :hyhy: miasta i jego pracownikom,popierać ich nieróbstwo,łapówkarstwo,korupcję i bałaganiarstwo,o ulicach pisalibyśmy same superlatywy,a auta łamały by resory w dziurach.Moim zdaniem dajmy sobie spokój z tak niepewnym partonatem :przestraszony: (z resztą dzisiaj prezydent jest ,a jutro może go nie być),lepiej wspólnie się zastanowić w oparciu o jakieś doświadczenia,dobre rady i inne ,jak to forum rozhulać.Zauważcie,że powoli trafia w nasze szeregi coraz więcej ciekawych ludzi(ostatnio choćby Aither :padam: )z wielkim bagażem checi do dzialania i rożnymi ciekawymi pomysłami.Wystarczy przeglądnąć ostatnie listy obecności uczestników spotkań i zaraz widać,kto moglby się udzielać i pomoc w rozpropagowaniu naszego forum. :rotfl: :rotfl:
Warto się zastanowić nad takim nazwijmy to zarządem(oczywiście społecznym)forum,podzialem ról i obowiązków w miarę możliwości,bo jeden Frycek choćby nie wiem co nie robil to i tak nie da rady sam.
Mam już pewnego rodzaju zarys hierarchiczny i przy najbliższej okazji z chęcią to przedstawię,jeśli oczywiście będziecie mieli ochotę tego posłuchać.W końcu to jest nasze Forum i nasze Gliwice,a nie jakiegoś tam prezydenta,gwarantuję wam,że prezydentow zmieni się 3 a nasze Forum i nasze Gliwice będzie zawsze nasze. :hurra: :idea:

Frycek - Pią Kwi 15, 2005 20:31

Piotrulek napisał/a:
Mam już pewnego rodzaju zarys hierarchiczny

Ciekawe :przestraszony: :looka: .......wszyscy chca mnie wygrysc..
A ja myslalem ze to ja tutaj ustalam hierarhie...przynajmniej mam takie odczucie i chyba wiekszosc wie kto jest kim...ale moge sie mylic

frohike - Pią Kwi 15, 2005 20:52

heh Piotrulek mnie tez ciekawi ten twoj zarys, ale zawsze posluchac mozna, a nuz cos ciekawego wymysliles
kisia - Sob Kwi 16, 2005 16:10

Cytat:
wszyscy chca mnie wygrysc..

myśle ze nie chcą i że i tak piotrulek w swojej hierarchii umieścił cie najwyzej :D

Piotrulek - Sob Kwi 16, 2005 20:19

Cytat:
myśle ze nie chcą i że i tak piotrulek w swojej hierarchii umieścił cie najwyzej



Kochani,ja nie mowię o wygryzaniu,wręcz przeciwnie,mysle tylko o tym,że jeżli będzie ktoś kto się będzie zajmowal reklamą(tworzenie ulotek,ich rozprowadzanie),to nie potrzeba będzie nikomu innemu zawaracać głowy,jeżeli będzie ktoś kto zajmie sie organizowaniem spotkań forumowiczów itp.to nie trzeba będzie nikogo innego absorbować,jeżeli będą jakieś pieniądze forumowe to potzrebny jest skarbnik itp.,a ty Frycku będziesz to wszystko nadzorował mie jako właściciel lecz jako Prezes Zarządu.To nie jest trudne ,prawda??

Frycek - Nie Kwi 17, 2005 22:07

schodzac z tematu powiem tylko tyle ze Kisia jest moja "prawa "reka , a co do reszty to napewno sie porozumiemy ,ja tez mam swoj pomysl.

Ale wrocmy do tematu o patronacie a wlasciwie nawet nie ma co i nim mowic :looka:

Aither - Pon Kwi 18, 2005 11:00

hmmm.... Frycek ale w tym co pisze Piotrulek jest wiele racji... jeśli miasto obięło by nawet w części patronat czy awet sam prezydent... no to wprowadzimy tutaj therror coby nie urażać "pracy i dumy" urzędu miasta... wiesz dobrze, że tutaj nie da się tego zrobić... przychodzą różni ludzie i różnie się wypowiadają... nie możemy im zamknąć "pyszczków" tylko dlatego, że patronem jest prezydent. Poza tym wszystko wszystkim ale to NASZE forum i to my powinniśmy wspólnie patronować.

Piotrulek co do mnie :) ja się zawsze obracam w najlepszym gronie :) a uważam, że tutaj jest właśnie to najlepsze :)

PAKuS - Pon Kwi 18, 2005 11:29

Ja myślę że trzega bedzie stwożyś wboje własne radio internefowe fnaszego forum i je by musiał ktoiś prowadzić co ma zewnętrzny adres IP:
to jest: PROPOZYCJA DO PRZEMYŚLENIA I ZASTANOWENIA

ANIUS - Pon Kwi 18, 2005 11:58

ehhhh a po co takie radio Pakus? :)
PAKuS - Pon Kwi 18, 2005 12:23

ANIUS napisał/a:
ehhhh a po co takie radio Pakus? Wesoly

do leprszej reklamy naszego forum

Aither - Pon Kwi 18, 2005 12:24

radio? no w sumie zły pomysł nie jest ale nie wiem kto tym będzie zarządzać bo nie ma sensu aby się jeszcze Frycek tym bawił... to byłoby za dużo już dla niego.
ANIUS - Pon Kwi 18, 2005 12:29

chyba, ze dla reklamy:) ale faktycznie Pakus zarzuciles pomyslem, ktory Frycka nie ucieszy jesli chodzi o wykonawstwo, zwlaszcza , ze ma juz duzo na glowie (prace, przygotowania do slubu, kupno mieszkania itd) Chyba, ze sam na siebie wezmiesz tez obowiazek? Byc moze ktos sie przylaczy?
frohike - Pon Kwi 18, 2005 12:54

ja uwazam ze nasze radio mialoby bardzo maly zasieg i raczej nic z tego by nie bylo bo watpie aby duzo osob je sluchalo, ja osobiscie wole sam sluchac moich mptrojeczek w takiej kolejnosci jak ja lubie
Aither - Pon Kwi 18, 2005 13:18

ale warto spróbować... czy inne fora gliwickie mają własne radio internetowe? no chyba nie... jeśli Frycek wyrazi zgodę to można w ramach testu stworzyć coś takiego.
Frycek - Pon Kwi 18, 2005 19:03

Radio...szczerze powiem zly pomysl. Kiedys prowadzilem u siebie takie radyjko ...po 2 tygodniach sluchalo mnie okolo 100-150 ludzi. Pozatym u mnie na laczach to nie przejdzie admini blokuja i blokuja.
Druga sprawa kto mialby sie tym zajac...jesli chcesz puszczac muzyke to trzeba miec zgode - a to kosztuje.

Pomysl oceniem negatywnie

ANIUS napisał/a:
ze ma juz duzo na glowie (prace, przygotowania do slubu, kupno mieszkania itd


faktycznie latania jest, w dodatku jeszcze praca w ktorej mam zamieszanie... dzieki za wyrozumialosc :)

CO do patronatu- wcale nie mowie ze Piotrulek mowi zle..bo mowi dobrze..pozatym w uzasadnieniu jest napisane ze nie mieli by nadtym kontroli....a dlaczego na sronie UM Gliwice nie ma takie forum.. :hyhy: bo sie boja..pozatym My jestesmy :)

Piotrulek - Pon Kwi 18, 2005 20:15

Frycek napisał/a:
faktycznie latania jest, w dodatku jeszcze praca w ktorej mam zamieszanie... dzieki za wyrozumialosc



Te słowa Frycka,ktore "cytnąłem"świadczą własnie o mojej racji,że powinien powstać zarząd i osoby odpowiedzialne za pewne galęzie naszego forum.Ale jesli nie to nie będę wychylał się z dwuszeregu.Po prostu wiem ,że każda "instytucja",a taką jest rownież forum powinno mieć więcej niż jedną osobe odpowiedzialną za jej funkcjonowanie.Wtedy będzie normalnie i ekstra... :) :)

Frycek - Pon Kwi 18, 2005 20:24

To ja powiem tak...prawa reka Kisia
pozatym jak inaczej moglbym prowadzic to wszystko i trzymac w kupie gdyby nie wsparcie mojej Asi :)

Piotrulek napisał/a:
że powinien powstać zarząd i osoby odpowiedzialne za pewne galęzie naszego forum

Co do zarzadu....nie przywiduje nic takiego na ta chwile ...ale napewno powstanie w momencie tworzenia stowarzyszenia....

Pozatym napewno jak juz pisalem w innem watku , w przyszlosci beda osoby ktore beda sie zajmowaly swoimi dzialami ......
na ta chwile mam juz swoje typy ,gdyz widze zaangazowanie pewnych osob ,jednak po ostatnich sytuacjach jestem bardziej ostrozny..gdyz osoby ktore beda zajmowaly sie "swoimi"dzialami beda musialy dostac dostep do administracji co wiaze sie z naprawde z duzym zaufaniem

Oczywiscie forum ( w sensie forum) nie istnialo by bez ludzi ktorzy sobie tu rozmawiaja.


Frycek napisał/a:
faktycznie latania jest, w dodatku jeszcze praca w ktorej mam zamieszanie... dzieki za wyrozumialosc


Daje sobie rade, a mam do administracji i utrzymania nie tylko to Forum

Aither - Pon Kwi 18, 2005 22:11

ale się rozpisał :zdziwko:
Frycek - Pon Kwi 18, 2005 22:37

w koncu to forum :hyhy:
I prosze juz nie mowic o patronacie UM Gliwice , nmie ten znajdzie sie ktos inny :)

frohike - Pon Kwi 18, 2005 22:55

kiedys beda sie bic aby nas zasponsorowac :P
kisia - Pon Kwi 18, 2005 23:14

Forumowe radio żeby reklamować forum :zdziwko: jak Wy to sobie wyobrażacie ??
Frycek - Wto Kwi 19, 2005 02:06

kisia napisał/a:
Forumowe radio żeby reklamować forum jak Wy to sobie wyobrażacie ??

juz sobie nie wyobrazamy :hyhy:

Aither - Wto Kwi 19, 2005 10:49

nie ma to jak samosponsoring... :P
Piotrulek - Pią Kwi 22, 2005 10:15

Aither napisał/a:
samosponsoring...



Co przez to rozumiesz???

frohike - Pią Kwi 22, 2005 10:48

to znaczy wg. mnie ze sami bedziemy zasilac konto forum aby nigdy nie braklo na oplacenie serwera poprzez male regularne skladki. Gdyby kazda aktywna osoba zaplacila 10zł na rok to nie byloby problemu z oplata serwera. Niewykorzystane fundusze wykorzystamy na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka :P
Frycek - Pią Kwi 22, 2005 14:00

Cytat:
to znaczy wg. mnie ze sami bedziemy zasilac konto forum aby nigdy nie braklo na oplacenie serwera poprzez male regularne skladki. Gdyby kazda aktywna osoba zaplacila 10zł na rok to nie byloby problemu z oplata serwera. Niewykorzystane fundusze wykorzystamy na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka


wiesz..tak to mialo w sumie wygladac, pamietam na 3 spotkaniu jak kazdy deklarowal i ni ebylo problemu...a teraz, szczerze powiem kilka osob sie przejmje.
Oczywiscie nie mam prawa miec pretensji do nikogo i nie bede miec.
Kazdy mial co dal.....

Ale od oplacenia serwer wlasnie chce cos takiego zrobic na stronie glownej...numer konta i kto bedzie chcial to bedzie sobie wplacal....
Zgromadzone srodki byly by na rozwoj strony,serwer,nagrody..pomoc innym.

bedzie jak bedzie

Aither - Wto Kwi 26, 2005 11:46

ja jestem za takim rozwiazaniem... 10 to nie duzo w skali roku... wiec wydaje mi sie ze to mogloby przejsc :)
Frycek - Wto Kwi 26, 2005 14:54

Aither napisał/a:
ja jestem za takim rozwiazaniem... 10 to nie duzo w skali roku... wiec wydaje mi sie ze to mogloby przejsc

na spotkaniu rozmawialismy o 5zl :hyhy: i jakos nic nie poskutkowalo

Aither - Wto Kwi 26, 2005 14:55

dziwne ale do mnie nie doszla taka informacja... wiec nie wiem czy o tym byla mowa... ale ze mna o tym na pewno nie rozmawiales :)
Frycek - Wto Kwi 26, 2005 14:57

Rozmawialismy o tym na 3 spotkaniu :)
Aither - Wto Kwi 26, 2005 15:01

a to co innego... :P
frohike - Wto Kwi 26, 2005 16:21

heh na 3 to nawet mnie nie bylo ,a moze bylem ale ine slyszalem :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group