dupiate forum

Forum Ogólne - Polityka

h0lek - Sro Sty 12, 2005 22:17
Temat postu: Polityka
taki temacik poruszam bo widze ze tu strasznie nudno.. hm komu kibicujecie ? jaka wasza ulubiona druzyna ? kogo uwazacie za najlepszego zawodnika a kogo za najwieksza lamage ? tak troche po sportowemu ubralem te zapytania ale tak to kojarze.. bardzo wiele podobienstw isnieje ale najbardziej widocznym jest poziom.. czyli 10 medali na 200 sportowcow na olimpiadzie.. czyli 10 dobrych rozporzadzen na 200 politykow :P czy dojscie do ponowne dojscie do wladzy prawicy pozwoli nam przezyc deja vu solidarnosc ? czy PO nie powieli bledow swoich najbardziej wyklentych kolegow z SLD. czy nagonka na sojusz, ktora prowadza nie wykreca ich programu do lekkiego radykalizmu ? hehe :roll: dosyc tego.. zobaczymy jak to u nas wyglada ale od dawien dawna w tym kraju zylo 99% urodzonych politkow.. albo lepiej napisze politykuf tak brzmii naturalniej ! aha wlasnie jak odbieracie mojego ulubienica i mentora duchowego Korwina Mikke :) ?
Frycek - Czw Sty 13, 2005 09:45

Bardzo ciekawy i rozleglu temat :)
kisia - Czw Sty 13, 2005 10:40

a ja juz wiem kto bedzie się w nim wypowidał :D
PAKuS - Czw Sty 13, 2005 12:20

kisia napisał/a:
a ja juz wiem kto bedzie się w nim wypowidał :D


nowłaśnie kto :?: :?:

Asienka - Czw Sty 13, 2005 18:21

Nie mam zdania :|
Mysza - Czw Sty 13, 2005 21:04

Politykow mamy takich na jakich sami sobie pozwolilismy jako spoleczenstwo. Czasami mam wrazenie ze w Polsce zapomina sie, iz osoby spprawujace wladze zostaly wybrane w demokratycznych wyborach. A ze poziom niski - no coz rozgladnijcie sie na ulicy, posluchajcie wypowiedzi, a odpowiedz sama cisnie sie na usta:(
delfin - Czw Sty 13, 2005 22:27

Obecnie nie mam 'swojej' partii. Biorac pod uwage ranking wg. rzeczpospolitej:
PO - dziwny twor, zlepek ludzi, ktorym nie wyszlo gdzie indziej. I nie byloby w tym nic zlego, gdyby nie to, ze na zdanie PO trzeba czekac, az inni wypowiedza sie na dany temat :-)
LPR - nazwalbym ich ruchem katolicko-narodowym. Troche zbyt impasywni, ale przyznam, ze Giertych jest spoko :-)
PiS - nie lubie przywodcow, po prostu.
Samoobrona - nie odpowiada mi ten styl uprawiania polityki
SLD - nie reprezentuje swoich obywateli. Juz raz sie nabralem i na nich glosowalem.
PSL - nie mieszkam na wsi :D
SdPl - zbiorka nawet dosyc ciekawych osob, zaprzeczajacych wszytkiemu co robili w SLD :-)
UP - jesli ktos mial do czynienia z budowa drog lub jest ich czestym uzytkownikiem wie dlaczego nielubie tej partii

Koriwn Mikke to byl spoko polityk i jego partia URP Z tego co wiem wycofal sie z polityki. Szkoda, bo odroznial sie kolorytem na tle tych sejmowych szarosci. Wlasnie na taka partie glosowalbym dzisiaj.

Mariusz - Pią Sty 14, 2005 14:18

Mam identyczne poglądy jak kolega wyżej ;-)
Chciałbym dodać jeszcze od siebie kilka rzeczy.
Samoobrona - demagogia założyciela partii, Andrzeja Leppera, który niewiadomo skąd czerpie różne informacje, które są nieprawdziwe ....
SdPl - ludzie z SLD, którzy są przeciw temu co sami zrobili podczas gdy byli członkami SLD.

Poza tym u nas ustrój polityczny to wielki niewypał. Po co tyle partii ? Gdybyśmy zrobli tak jak w Anglii to by było o wiele lepiej. Dwie partie i spokój, a u nas to się kłócą i w końcu do niczego nie dochodzą ... oto realia Polski.

kisia - Nie Sty 16, 2005 01:46

Cytat:
osoby spprawujace wladze zostaly wybrane w demokratycznych wyborach. A ze poziom niski

nawet jeżeli byłby wysoki, to nie wiem czy dużo by to zmieniło bo nie wiem czy jest w Polsce partia realizująca swój program , ale polityka za bardzo sie nie interesuję, więc moge sie mylić:)

LuKaSh - Nie Sty 16, 2005 09:16

POLITYKA :/ już nie mają co wymyślać .. to albo zmieniają te ustawy które już są .. albo wymyślają jakieś daremne, żeby tylko coś robić :/
kaszanna - Pon Sty 17, 2005 08:24

Sprawa polityki w naszym kraju wywyłuje u mnie wysypkę :evil:
Nerwowa się robię strasznie... Przede wszystkim sprawa przepisów prawnych w naszym kraju... Błąd na błędzie.

Moooni001 - Pon Sty 17, 2005 11:06

Przepisy w naszym kraju sa tak ustalane, żeby można je było ominąc, Ale sposob na ich ominięcie znają tylko ci, co wymyślali te przepisy ;/
kaszanna - Pon Sty 17, 2005 11:17

Eee można pogłówkować i samemu się znajdzie ;)

Ogólnie denerwuje mnie mnóstwo spraw i moja lista byłaby bardzo długa.
Ostatnio drażni mnie problem polityki prorodzinnej w naszym kraju. Jak na razie to pusta nazwa.

LuKaSh - Wto Sty 18, 2005 20:09

Szkoda słów na naszą politykę .. :P
edgar - Wto Lut 01, 2005 08:51

Według mnie tylko PO z Janem Rokitą może coś w tej Polsce zmienić
FlashMan - Nie Lut 06, 2005 14:26

Dla mnie najlepszym wyborem dla rządu będzie PO lub SdPl, uważam, że ich plany są najbardziej rzeczywiste lub możliwe do zrealizowania, a "kiełbasa przedwyborcza" innych ugrupować jest rzeczywiście kiełbasą...
Mariusz - Pon Lut 07, 2005 16:32

Socjaldemokracja raczej nie ma racji bytu. Dopiero co powstała, a powstała z członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Ja bym ta obstawiał PO. Jeszcze troche i Rokita zostanie Prezesem Rady Ministrów ;-) Wtedy to jego rząd będzie na czele ;-)
Oby nie było tak jak z Millerem...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group