dupiate forum

Lokale - ALI BABA pizza i kebab

kayka - Sro Kwi 18, 2007 03:27
Temat postu: ALI BABA pizza i kebab
Witam... Chciałam się dowiedzieć co myślicie o ALI BABIE?? Moim zdaniem nie jest tam super ale są tam dobre kebaby (plusem jest to ze ciasto czy bułka jest pieczona na twoich oczach= gwarancja świeżości) pizza równiesh dobra i nie droga na nawet dusha ok.30 cm średnicy...
Minusy??
Brzydki wystrój za kazdym razem jak tam wchodze leci ta sama plyta GAROU
hmmm obsługa?? neutralnie nastawiona...
Szef...? nawet sie nie wypowiadam...stary gbur... przynajmniej na takiego wygląda
:| [/b]

frohike - Sro Kwi 18, 2007 06:50

no masz troszke racji, lokal wyglada przecietnie no ale wiadomo, ciezko od razu super urzadzic lokal aby spelnial najwyzsze wymagania co do atrakcyjnosci

z obslugi fajny jest ten koles co wyglada na turka

a co do samego jedzonka to rewelka, bylem kilka razy i zawsze dobrze smakowalo

sa duza konkurencja dla pobliskiego Piasta

Zafira - Sro Kwi 18, 2007 08:57

bardzo dobre kebaby tam są. kilka razy jedlismy z mym chlopem i bylismy zadowoleni, zwlaszcza, ze jak poprosilam zeby nie dawali kapusty i cebuli to dostalam dwa razy wiecej wypieczonego mięska :D
Monique - Sro Kwi 18, 2007 12:11

jedzopnko bardzo na plus.. i chcialam powiedziec ze ten "koles co wyglada nha tyurka" to jest turkiem.. mialam przyjemnosc osobiscie poznac szefa.,. bardzo przyjemny gosciu.. choc ma trudnosci w mowieniu po polsku.. ale bardzo mily..
FlashMan - Sro Kwi 18, 2007 12:20

Ten chudy pan z zarostem jest z Tunezji, przynajmniej tak mówił. :)

Mają dobre pieczywo. :)

Monique - Sro Kwi 18, 2007 12:23

FlashMan, moze jest z tunezji.. ale ojciec jego byl turkiem :)
FlashMan - Sro Kwi 18, 2007 13:26

Nie powątpiewam w to Moniczko :) Tak czy owak uważam, że panuje tam miła atmosfera. Od fast food'owych punktów zbyt wiele (co do wystroju) wymagać nie można.
Monique - Sro Kwi 18, 2007 13:36

FlashMan, zgadzam sie z Toba Mateuszku nie mozna wymagac..
Adamo - Sro Cze 13, 2007 10:39

Czy waszym zdaniem maja tam lepsze jedzonko niz na rynku czy na konstytucji?
Niedźwiedź - Sro Cze 13, 2007 10:43

według mnie o wiele lepsze :) ja sie zakochałem w Yufkach z Ali baby :)
Olaa - Sro Cze 13, 2007 14:11

moim zdaniem Ali Baba i kebab na konstytucji sa nr 1, reszty nawet nie porownuje
DAB - Sob Cze 23, 2007 20:47

A jak z cenami? Przechodze tam dwa razy w tydniu ale jeszcze nigdy tam nie zajrzałem ;) Czas to zmienić ;)
asik - Sob Cze 23, 2007 21:27

ceny normalne wydaje mi się że takie w sam raz:)
jedzonko dobre i miła obsługa:)
ja polecam:)

Niedźwiedź - Nie Cze 24, 2007 20:06

Yufka tj Kebab w cieście kosztuje u nich ok 9 pln :]
asik - Sro Cze 27, 2007 22:49

Niedźwiedź napisał/a:
Yufka tj Kebab w cieście kosztuje u nich ok 9 pln :]


z tym że wydaje mi się że jest większy niż na ten na rynku:)

Czarnulka - Sro Cze 27, 2007 23:07

Ta jufka jest wrecz zapierdzista....nie doszlam do polowy i juz mialam dosc :P Dlatego nie oplaca mi sie tam juz chodic bo nie daje rady wcisnac :P Poza tym za mało sosu :/ I pelno miecha....co sprawia,ze jest to wszystko suche. No i obsluga....ale nie skomentuje :D Zostaje przy Wyszynskim z blondynem za blatem :)
frohike - Czw Cze 28, 2007 05:23

=CzArNuLkA= napisał/a:
Dlatego nie oplaca mi sie tam juz chodic bo nie daje rady wcisnac


jak ja jem to nie splynie do zoladka a juz nie ma co jesc :D

Niedźwiedź - Czw Cze 28, 2007 10:42

mnóstwo mięcha mi odpowiada :) no i według mnie sosów jest w sam raz :D wkurza mnie gdy mi nagle zaczyna wyciekać ten sos z kebaba :/ A co do obsługi - jeszcze nie spotkałem się z jakimś przejawem ich negatywnego zachowania:)
Zafira - Czw Cze 28, 2007 11:41

to ze jest duzo miesa to jest wielki plus - zwykle napakuja ta do srodka pelno kapusty i cebuli a na wierzch pare platkow miesa. a w ali babie zamawialismy kebab z samym miesem i sosem, no jeszcze pomidorkami :D a sos jest dobry ale za malo czosnkowy. zawsze jak tam przychodzimy to taki facet sie na mnie gapi, taki wysoki Turas. nie wiem czy to zle czy dobrze :rotfl:
Tom@k - Czw Cze 28, 2007 14:36

hm.. miejmy nadzieje, ze nie ma jakis niecnych zamiarow w stosunku do twojej osoby :]
porcje duze i w porównaniu do ceny opłaca sie tam jesc.. dodatkowym + jest to, ze znajduje sie blisko mojego angielskiego, wiec zawsze w przerwie mozna wyskoczyc i cos kupic do zjedzenia/picia :)

Czarnulka - Czw Cze 28, 2007 18:57

No super jak jest duzo miesa ale duzo miecha+malo sosu i to suche ciasto to....litry wody sie przy tym pije.
A obsluga jakas taka dretwa,nie widzialam jeszcze u nich usmiechu na twarzy :looka:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group