dupiate forum

Nasze miasto - Banki w Miescie

Frycek - Wto Sty 16, 2007 15:47
Temat postu: Banki w Miescie
Zauwazylem ze ostatnio w gliwicah ,glownie na zwyciestwa otwiera sie coraz to wiecej bankow , niektore maja nawet po 2 filie / oddzialy .
Praktycznie lokale ktore sie zamykaja na zwiciestwa to w ich miejsce powstaje bank
jak myslicie czy grozi nam to ze w gliwicach beda same banki ??
co myslicie o powstawaniu kolejnych ??

Czarnulka - Wto Sty 16, 2007 17:39

Głupota trochę...na Zwycięstwa jest ING i kilkadziesiąt mertów dalej-na rynku już tworzy się nowy...Na pograniczach miasta ludzie nie mają skąd pieniędzy wyciągnąć,gdzie do banku pojsc,a w cetrum tworza tego od **** :/
chaoss - Wto Sty 16, 2007 17:59

Ja wolalem zaraz na poczatku zwyciestwa Kartona niz bank Millenium. Ogolnie banki powinny byc w internecie bo tak same fajne miejscowki zajmuja, a w miejscu ich moglby byc tyle roznych ciekawych rzeczy. Nawet jakis butik drogi bylby ciekawszy.
Ostatnio sie takze nad tym zastanawialem co z tymi bankami, a moze to skutek wejscia do UE?

Frycek - Wto Sty 16, 2007 19:41

Z tego co zuwazylem to .....
2 banki Lukasa
2 banki GE Money
2 banki Milenium

a tak z ciekawosci chyba policze ile jest na samym zwyciestwa

dla mnie ..sam nie wiem co o tym myslec ,bo z jedejstrony beda przebijac sie ofertami ale ,kiedy slo sie ulica i wchodzlo do sklepow a teraz mamy poczawszy od skokow poprzez AIG do bankow ....zwyciestwa traci swoj urok :(

Aither - Wto Sty 16, 2007 20:54

sa tez oddzialy SKOKow wiec to tez mozesz zaliczyc do instytucji finansowych oferujacych podobne uslugi co banki :)
trunks - Wto Sty 16, 2007 21:23

no wlasnie coraz wiecej bankow i skokow :/ Ostatnio zamkli ten pasaż na zwyciestwa gdzie był m.in. Reporter i Nippi - ciekawe czy otworzą tam kolejny bank ? :oczami:
kaszanna - Sro Sty 17, 2007 07:39

Trunks, tam będzie jakieś centrum banku Millenium.
Alinka - Sro Sty 17, 2007 12:07

Frycek jesli przeszkadzają ci banki to wpadnij do Nysy:) tutaj w jednym budynku sa 4 rózne banki :) nie mowiac o innych budynkach... wszytskiego razy dwa salony Orange, Plusa, Ery , 3 biedronki i z 6 Lewiatan-ów... na kazdej ulicy Apteka! a Nysa to maleńkie miasto mniejsze niz Gliwice.. i jakos funkcjonuja te lokale...
ansc - Sro Sty 17, 2007 13:56

Ja nie chodzę po mieście albo bardzo rzadko jak już muszę więc mi to tito byle korzystne kredyty dawali np. na remont mojej ( raptem 200letniej) chałupki ;)
trunks - Sro Sty 17, 2007 21:53

Alinka napisał/a:
na kazdej ulicy Apteka!

dokładnie to samo zauwazylem będąc w Nysie - pełno aptek. Ale ogolnie fajne miasteczko, ładny rynek z katedrą :oczami:

dade - Czw Sty 18, 2007 14:36

Banki bankami, ale bankomatów z mBanku to nie uświadczysz - jeden BZ WBK koło poczty i to wszystko w okolicy centrum ... chyba że się mylę ...
Frycek - Czw Sty 18, 2007 14:42

dade napisał/a:
ale bankomatów z mBanku

tu sie zgadzam :(
mogli by otworzyc , jednak masz kiosk w arenie

kobi - Czw Sty 18, 2007 15:11

dade napisał/a:
eden BZ WBK koło poczty i to wszystko w okolicy centrum

Kolejny najbliższy w Arenie a potem to dopiero w M1 :kwasny: Ale mimo wszystko BZWBK to najlepszy bank na świecie i w okolicach ;)

jahu - Czw Sty 18, 2007 21:57

dade napisał/a:
Banki bankami, ale bankomatów z mBanku to nie uświadczysz - jeden BZ WBK koło poczty i to wszystko w okolicy centrum ... chyba że się mylę ...


Nie wiem z czego wynika wasza niewiedza ale 3 klikniecia na stronie mbanku i:
h t t p;//w w w mbank, c o m, p l/oferta/karty/bankomaty/lista.html?wyplata=tak&wplata=tak&city=16&dalej.x=31&dalej.y=15

Cytat:

Lista wpłatomatów
Nie ma wpłatomatu w tym mieście


1 Oddział BZ WBK Dolnych Wałów 1 24 h



Plus Discount 1 Dworcowa 44 Pn- Nd 9-20



CARREFOUR Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 08.30-22.00



TESCO, Hipermarket ?abędzka 26 24 h



MiniMal, Sklep Spożywczy Tarnogórska 26 24 h



LUKAS Bank, oddział Zwycięstwa 49 24 h



BRE MultiBank SA, oddział Zwycięstwa 56 24 h



LUKAS Bank Zwycięstwa 8 24h


Owszem - nie ma wplatomatu - ale podjac gotowke mozna w wielu punktach (wg nie 8 to sporo) - np taki multibank, nowy lukas na zwyciestwa 8 (blisko rynku) - czynne przez cala dobe co wazne nie na ulicy tylko sa dzwi otwierane karta i telefon awaryjny na miejscu - ciekawy bankomat do wyplat nawet o poznych porach :D

dade - Czw Sty 18, 2007 22:29

dzieki - sprawdze to w najblizszym czasie
Frycek - Pią Sty 19, 2007 08:31

gdzie mozena wyplacac to wiem ;]
ale chodzi o wplaty :)

FlashMan - Pią Sty 19, 2007 10:20

Wpłatomat w Gliwicach jest w Multibanku, ponieważ korzystam z tego urządzneia bardzo często. Obok jest bankomat oraz trzecie stanowisko z dostępem do Internetu, dzięki czemu można robić przelewy online. To wszystko 24h na dobę.

Zaznaczę, że jestem klientem Multibanku.

Frycek - Pią Sty 19, 2007 10:52

FlashMan napisał/a:
Zaznaczę, że jestem klientem Multibanku.

ale my mowimy o Mbanku:)

FlashMan - Pią Sty 19, 2007 12:14

ale tak czy owak mBank należy do tej samej grupy kapitałowej co Multibank, czyli do BRE Banku, więc warto sie pójść tam zapytać. Pozdrawiam!
jahu - Pią Sty 19, 2007 13:04

mimo ze grupa kapitalowa ta sama - BreBank - to niestety nie polaczyli sieci wplatomatow :( (Chyba ze cos sie zmienilo w ostatnim czasie bo temat walkowalem juz w mlinii), podobnie jest z wplatami "na rachunek w kasie" czyli traktowane jako wplata na konto w innym banku a wiec platne - zupelnym przeciwienstwem polityki BreBanku jest Inteligo w PKO - tam wplaty w dowolnej placowce za friko :) dla mnie to jedna z najwiekszych wad mbanku - brak dobrej sieci miejsc gdzie mozna bezprowizyjnie wplacic gotowke
FlashMan - Pią Sty 19, 2007 15:29

Jahu, w takim razie bardzo mnie przykro. To może jednak pomyśl o Multibanku? Ma bardzo dobrze rozwinięty system wszelakich operacji elektornicznych. Wszystko załatwiam tylko przez Internet. Wadą jest to, że Multibanków jest mało. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group