dupiate forum

Lokale - Revolution Club

Appo - Sob Sie 26, 2006 17:43
Temat postu: Revolution Club
Od ponad 2-3lat chodzę do gwarka i szukałem alternatywy... sama się znalazła...
pod nazwą ...

REVOLUTION CLUB !!

Impreza promująca 'house revolution' okazała się być ekstremalnie cudowna, więc poszedłem do clubu na after party. Tam poznałem też szefa - który okazał być się naprawdę sympatyczną osobą , która zna sie na rzeczy i niechce zrobić czegoś wyłącznie dla kasy... ale chce wprowadzić też coś w klimat imprezowy miasta. Revolution puszcza głównie house (ale co ciekawsze ... też ten niekomercyjny ! ), oraz r'n'b. Klub poszukuje dj'ów do muzyki lata ~70-80, oraz wyłącznie czarnej ... więc będzie to coś naprawdę fajnego.

Sam klub dopiero się rozwija, dlatego mało osób o nim wie - stąd takie ilości ludzi... ale jak dla mnie stanowi doskonałą alternatywę na piątkowe wieczory ;)

Ps. Jak samemu mówi szef - "nie opłaca sie pić piwa, ale drinki"
To prawda ... Drinki są tam znacznie tańsze niż w większości lokali w centrum i przy tym robione z wiekszą ilością "%" ;) (wczorejsze kamikadze to nawet mój przyjaciel pocisk - a oboje jesteśmy miłośnikami tego trunku - uznał za jedno z lepszych w ostatnim czasie , to samo dotyczy się drinów z Johnny Walkerem (uwielbiam)).

Mam nadzieję, że namówiłem Was do przyjścia i zakosztowania się w smaku nowego REWOLUCYJNEGO klubu w naszym jakże cudownym mieście ... i pamiętajcie ;)

NIECH ŻYJE REWOLUCJA

^_^

Revolution Club
h t t p;//w w w revolutionclub.kgb, p l/
ul.Klodnicka 9
e-mail@: revolutionclub@o2, p l

Gorąco polecam - Appo ;)

Asienka - Sob Sie 26, 2006 17:49

hmm niewiem gdzie jest kłodnicka 7 :|
praz - Sob Sie 26, 2006 17:57

jak beda grac disco z lat 80 i duzo soulu i r'n'b to chetnie tam zajze:)
madhien - Sob Sie 26, 2006 18:36

o! a ja ostatnio narzekalam, że nie ma dokąd pójść... na r'n'b i przeboje z lat 80. to i ja się chętnie wybiorę
Appo - Sob Sie 26, 2006 22:14

Naprawdę polecam ;) Dzisiaj RapFest też był pod znakiem rewolucji ;)

Kłodnicka 7 ? po 2 stronie kłodnicy od Plusa na dworcowej ;) Budynek obok dawnych '77' ;)

madhien - Sob Sie 26, 2006 22:31

to ja już szykuję siły :D
Appo - Sob Sie 26, 2006 23:10

Piątek?? :D
madhien - Sob Sie 26, 2006 23:14

no właśnie obawiam się, że piątek nie wypali ze względu na niekompletną ekipę imprezującą, ale będę się starać - black music night w końcu :P
trunks - Sob Sie 26, 2006 23:52

no wiem gdzie to jest, ale jeszcze tam nie bylem, bo nie jestem fanem hous'a :oczami:
Major - Nie Sie 27, 2006 13:07

Kumpel jest tam barmanem. Jeszcze nie miałem okazji tam zajść, ale słyszałem, że całkiem przyjemnie. Jak już się więcej ludzi dowiec o imprezowni to powinno być dobrze.
Ja wczoraj bawiłem sie w Quasarze przy House i było naprawde dobrze, bo to chyba drugi klub po gwarku, a może już nawet pierwszy ze względu na styl jaki grali najlepszy do zabawy.

praz - Nie Sie 27, 2006 21:05

Appo napisał/a:
Piątek?? :D

madhien napisał/a:
black music night w końcu :P

może zbierze sie jakas ekipa i pojdziemy ochrzcic lokal?:)

madhien - Nie Sie 27, 2006 22:17

praz napisał/a:

może zbierze sie jakas ekipa i pojdziemy ochrzcic lokal?:)


a odprowadzi mnie ktoś do domu? :P
ja będę wiedzieć koło środy, generalnie jestem na tak, ale ja jestem NOWA mój głos się nie liczy :rotfl:

Appo - Pon Sie 28, 2006 00:04

heh wygląda na to że mnie nie będzie w piątek :/ ale w środę możemy sie spotkać tam na piwku :D Co wy na to ?? :D
Dev - Pon Sie 28, 2006 07:25

ja tam ostatnio bywam =) dobra znajoma jest barmanka i jest ciekawie :rotfl:
Major - Sro Sie 30, 2006 17:16

W ten piątek szykuje się House Party
szczegóły tutaj:
h t t p;//w w w bibainfo, p l/forum/viewtopic.php?t=19150

praz - Sro Sie 30, 2006 22:11

Major napisał/a:
W ten piątek szykuje się House Party

02.09 - sobota :)

Dev - Czw Sie 31, 2006 00:12

chyba bd ale nic pewnego bo jeszcze mialem gdzies wpasc=D
Appo - Czw Sie 31, 2006 11:41

Mam bilet na tą imprezę z House Revolution - chce ktoś ?
Pipeliner - Czw Wrz 07, 2006 23:37

Witam.
Przyrownujac "Gwarek" do "Revolution" to troche za duzo powiedziane.
To sa dwa rozne kluby, rozna muzyka.
Bardziej mi pasuje Quazar-Revolution.
A co do szefa - Wacek tak ma na imie spoko koles :D znam kilka lat :D
Piwo dobre nie rozwodnione, drinkow nie mialem okazji wypic... jeszcze malo ludzi, bo slaba reklama, ale jeszcze sie rozrusza...

Pozdrawiam

Major - Czw Wrz 07, 2006 23:39

Ostatnia impreza chyba już niezle naglosnila Revolution. Widzialem zdjątka z tej biby i wyglądało na to, że już troche osób tam przychodzi.
Olaa - Wto Wrz 12, 2006 00:22

to co?? moze pociagniemy temat forumowej imprezy w piatek w owym lokalu :) bylabym bardzo chetna :P co Wy na to?? :)
Morqana - Wto Wrz 12, 2006 06:23

Olaa o te spotkanie 23 Ci chodzi?
Bizon - Wto Wrz 12, 2006 12:38

jeszcze w tym klubie nie bylem ale slyszalem pozytywne wypowiedzi jesli chodzi o klub :)
Appo - Wto Wrz 12, 2006 17:21

Zapewniam że ma same pozytywy ;)
Olaa - Wto Wrz 12, 2006 18:04

MorQaNa, jeszcze o konkretnej dacie nie mowie ale jak sie moze zbierze wieksza ekipka w jakis piatek mozna pojsc i sie pobawic - ja jestem niemal zawsze chetna :D
Morqana - Wto Wrz 12, 2006 18:12

Olaa, swietny pomysl. 23 mialo byc spotkanko, dla tych ktorzy nie mogli byc 9.o9. wiec moze jakos sie uda je zorganizowac tam ?? :)
Appo - Wto Wrz 12, 2006 18:15

Spotkanie forumowe w revolucji ?? hehehe... odpada. W revolucji poprostu zrobić spotkanie-imprezę , a nie normalne spotkanie forumowe ;)
Olaa - Wto Wrz 12, 2006 18:28

no tak- do ogolnego forumowego spotkania potrzebny lokal z cicha muzyka w tle, zeby Forumeni mogli sie przede wsyztskim nagadac hehe :D natomiast do Revolution wystarczy ze sie zbierze paro lub paronasto osobowa grupka w celu wyszalenia sie potanczenia :D wiec jesli ktos w jakis piatek bylby chetny to informowac na biezaco :)
Morqana - Wto Wrz 12, 2006 18:31

W takim razie w pewien piatek trzeba sie zgadac :P
Dev - Sro Wrz 13, 2006 09:28

Niestety w Rev nie ma samych pozytywow =) bylem juz pare razy i z tego co zauwazylem to:
po 1 slabe naglosnienie na parkiecie
po 2 zero klimy w sali gdzie jest parkiet
po 3 daremne soboty.. zamiast robic w soboty dyski to oni wola robic jakies dziwne imprezy, np.zaniedlugo regaee na ktorym napewno zarobia mniej niz na normalnej dysce, a teraz w sobote jakis zespol taneczny..
Wiem ze kazdy lubi co innego, jeden chce to drugi to ale zeby to rozkrecic powinni robic dobre dyskoteki, cos w stylu gdy Diana byla, bo na takich rzeczach co teraz planuja nie dosc ze nie zarobia to jeszcze ludziom sie odechce przychodzic.


a pozatym wszystko ok.. no ale z tymi sobotami to nieciekawie =)

Major - Sro Wrz 13, 2006 12:44

Dev napisał/a:
po 3 daremne soboty.. zamiast robic w soboty dyski to oni wola robic jakies dziwne imprezy

I chwała im za to. Mam dość nudnych imprez w stylu Hemingway i Kontrabas czy przeze mnie lubiany Gwarek. Niestety w tych klubach muza pozostawia wiele do zyczenia. A zapomniałem o Freewayu. W każdym z nich grają to samo. Właśnie cieszy mnie to, że idąc do Quasara czy Revolution moge spodziewać się czegoś innego. Najgorsze jest to w Gliwickich klubach, że właściciele ich szybko się zniechęcają do odrębnego klimatu i przechodzą na tandete, a tak naprawde jedynie czego im trzeba to większego rozgłosu, że dzieje się tam coś innego niż w każdym typowym dicho klubie.
Pokaż mi też (oprócz Gwarka) gdzie mają klimatyzacje?

Dev - Sro Wrz 13, 2006 13:08

no tak jest to jakas odskocznia od dyskotek ale na tym nie zarobia po prostu =) bo wiekszosc woli dyski =)

a co do klimy to tam POWINNA BYC chociaz na parkiecie bo tam nawet okien jako takich nie ma sa jakies prowizorki pozamykane, co zreszta dalo znac na Dianie jak tam bylo duszno :/
dobrze ze jest tak tylko wtedy gdy jest duzo osob.. ale to sie nie zdarza za czesto :niepewny:

Olaa - Pią Wrz 15, 2006 16:32

orientuje sie ktos jak sprawa wyglada tam ze wstepem??
Dev - Pią Wrz 15, 2006 18:05

roznie, czasem jest czasem go nie ma, zalezy jaka impreza, czy ktos wystepuje itd =)
jak najzwyklejsza dyska to nie ma =)

Olaa - Pią Wrz 15, 2006 18:30

Dev, a co jest dzisiaj ?? :P
Dev - Sob Wrz 16, 2006 10:54

troche za pozno przeczytalem.. imprezowalem :P

wczoraj nie wiem co bylo, ale chyba dyska normalna.. dzis ponoc jakis zespol taneczny ma byc :/ ;p

kiju - Nie Wrz 17, 2006 12:57

Major napisał/a:

Pokaż mi też (oprócz Gwarka) gdzie mają klimatyzacje?


Hehehehe W gwarku nie ma klimatyzacji i nigdy nie było.
A klima jest w Vipie naprzyklad
Co do tego ze na imprezie bylo duszno pokaż mi lokal w ktorym na imprezie gdzie jest kupa ludzi nie jest duszno. Nie ma.

Morqana - Nie Wrz 17, 2006 13:38

kiju, to prawda nie ma klubu, gdzie jest duzo ludzi, a nie jest duszno. :) Zgadzam sie w 1oo% :) Jak ktoś znajdzie klub, gdzie nie jest duszno z kupa ludzi to dajcie znac, to sie wybiore :P
zajaFFka - Nie Wrz 17, 2006 15:23

Imprezy specjalne po ostatnim remoncie Pirki :D
Major - Nie Wrz 17, 2006 15:32

kiju napisał/a:
Hehehehe W gwarku nie ma klimatyzacji i nigdy nie było.

Tego nie widziałem, w sumie zasugerowałem się tym, że tam dość chłodno jest (pewnie z powodu przestrzeni, a nie klimatyzacji).

Asienka - Pon Wrz 18, 2006 13:47

fajny klub :) bo wieczór panieński skończyłysmy wlasnie w tym mejscu :) yłyśmy jedyne na parkiecie :) a potem jedyne w lokalu :) hihih zaki zaduch jacy ludzie ;) która to była godzina ???????
kiju - Czw Wrz 21, 2006 08:34

Major napisał/a:
kiju napisał/a:
Hehehehe W gwarku nie ma klimatyzacji i nigdy nie było.

Tego nie widziałem, w sumie zasugerowałem się tym, że tam dość chłodno jest (pewnie z powodu przestrzeni, a nie klimatyzacji).

Jak dla mnie to w gwarku jest goraco przynajmniej parkiet/dj`ka na lozach faktycznie jest cos lepiej ale to za sprawa wentylatorow wyciag/nawiew
a co do piramidy to od dawna tam nie bylo duzo ludzi

siebawie - Sob Wrz 30, 2006 08:25

....... hehe, a ja się pochwalę, że znam osobiście szefa, bo miałem tą przyjemność, że uczęszczałem z tym pajacem 5 lat do technikum ;) ..... no i praca dyplomowa wspólna :rotfl: ...........ehhhhhhhh, stare dobre czasy :)
Morqana - Sob Wrz 30, 2006 19:04

To zalatwiaj darmowe wejscia dla forumowiczow :D:D <joke>
Dev - Sob Wrz 30, 2006 19:07

tam chyba dopiero jak bedzie darmowe piwo to sie cos bedzie dzialo (czyt. beda ludzie ) :rotfl:
De_Luca - Nie Paź 01, 2006 18:44

a zebys sie nie zdziwił =D w ten piątek bedzie inwazja hyhy =)))
Morqana - Nie Paź 01, 2006 21:18

Zgadzam sie, to prawda :ok:
Dev - Pon Paź 02, 2006 20:04

yhymm... :P
jak zawsze ;)

p4cz3k - Pon Paź 02, 2006 20:18

De_Luca napisał/a:
a zebys sie nie zdziwił =D w ten piątek bedzie inwazja hyhy =)))



bo ktos tu idzie na ilosc a nie na jakosc :=]

De_Luca - Pon Paź 02, 2006 20:21

a widziałeś reklame Warki?
p4cz3k - Pon Paź 02, 2006 20:23

a widzialas kiedys taka piane ?
Morqana - Pon Paź 02, 2006 20:24

Cytat:
yhymm... :P
jak zawsze ;)


Ty znowu zaczynasz, odwiedziłbyś mnie na Cz. a nie :P :krzeslem:

Sory za OfftoPa, w ten piątek będzie inwazja nie ilościowa, bo same Vipy beda :hyhy: :hyhy:

De_Luca - Pon Paź 02, 2006 22:46

MorQaNa napisał/a:
same Vipy beda
i może Malwa =P
Morqana - Pon Paź 02, 2006 23:05

Yyyyyyyyyyyyyy......Malwa? :niepewny:
Olaa - Pon Paź 02, 2006 23:40

to co impreza forumowa w rev?? :P
kisia - Wto Paź 03, 2006 00:13

De_Luca napisał/a:
a widziałeś reklame Warki?
p4cz3k napisał/a:
a widzialas kiedys taka piane ?
a widzieliście kiedys taką :offtopic: emotke :cisza:
Dev - Wto Paź 03, 2006 17:03

kisia napisał/a:
De_Luca napisał/a:
a widziałeś reklame Warki?
p4cz3k napisał/a:
a widzialas kiedys taka piane ?
a widzieliście kiedys taką :offtopic: emotke :cisza:


takie emotki to tylko w Erze :P

ansc - Wto Gru 05, 2006 15:03

Byłam w sobotę ale się zawiodłam, spodziewałam się, że będzie trochę muzyki dla ludzi starej daty takich jak ja ;) a tu tak jak wszędzie. Byłoby wszystko OK gdyby w sali z przodu gdzie się nie "skacze" czyt. tańczy, muzyka leciała nieco ciszej a o 24 to miałam wrażenie że muzyką chcą nas stamtąd wygonić było tak głośno, że nie słyszałam własnego głosu. No i niestety nie podobało mi się że od razu nas nie poinformowano że stoliki są zarezerwowane tylko dopiera jak kupiliśmy piwo to dziewczyna położyła kartkę z informacją o rezerwacji przy naszym stoliku, dobrze że był jeszcze jeden stolik wolny bo pewnie byśmy piwo dokańczali na stojąco i musieli szukać innego lokalu.
Adamo - Wto Sty 23, 2007 09:55
Temat postu: Revolution Gliwice
osobiście polecam klub Revolution. polecam czwartkowe imprezy rockowe jesli ktos lubi sie pobawic przy muzyce rockowej, rock&rollowej i innej innej niz techno czy hip-hop to tam znajdzie mocniejsze rytmy. parkiet spory ludzie sympatyczny , zyczliwy personel. polecam czwartkowe imprezy w Revolution
Wieczorny - Wto Sty 23, 2007 20:18

question: ile za bro, i co tam sie dzieje w weekendy?
grają jakiegoś rocka?


edit: mają swoją stronę? bo google nie pokazało mi, tylko jakieś badziewne forum..

siebawie - Wto Sty 23, 2007 20:28

Wieczorny, w w w revolutionclub.kgb, p l
kiju - Sro Sty 24, 2007 01:39

Cytat:
question: ile za bro, i co tam sie dzieje w weekendy?
grają jakiegoś rocka?


edit: mają swoją stronę? bo google nie pokazało mi, tylko jakieś badziewne forum..


Piwko Lech/Tyskie 4,50
studenci niedziela-czwartek 3,50
W weekendy impreze House R`n`B
Rock w Czwartki[/quote]

Wieczorny - Sro Sty 24, 2007 21:33

thx.
Coyote - Sob Sty 27, 2007 14:41

Miejsce bardzo fajne :) Nie wchodzą żule, owszem znajdzie sie zawsze jakas czarna owaca ale zaraz jest żegnana :) Fajnie można wejść do klubu [ kumaci wiedzą o co chodzi ] :hyhy: . Do tego Dj nie jest tepy i jak zobaczy ze publika zaczyna sie nudzić to zarzuca taki rytm, że na parkiecie miejsca nie ma. Do tego miła obsługa i klimacik ;)

POLECAM :cool: :szok: :ok:

kisia - Nie Sty 28, 2007 14:56

wczoraj szaleliśmy tam na spotkaniu i było fajniście :D
asik - Nie Sty 28, 2007 23:20

hmm jedyną pozytywną rzeczą w tym lokalu jak dla mnie muzyka i parkiet do tańczenia..
reszta zrobiona po najmniejszej lini oporu..
wystrój wnętrza taki sobie..
kanapy ułożone tak że przy większej ilości osób ciężko się przemieszczać i zawsze się komuś przeszkadza..
toalety bez mydła, ręczników..i nie za czyste..
generalnie nie podoba mi się..

mesjaszgl - Nie Lut 25, 2007 20:03

:) :)
kisia - Nie Lut 25, 2007 22:51

mesjaszgl napisał/a:
:) :)

może bys tak bardziej rozwinął swoją wypowiedź ? :zdegustowany:

FlashMan - Nie Lut 25, 2007 23:52

Kisiu, moim zdaniem to on chciał tylko 'zaznaczyć' swoje wejście na nasze forum. :)
Wieczorny - Pią Cze 22, 2007 20:13

przekonaliście mnie.
znajomi trochę też.

za chwilę się tam wybieram.
mam nadzieję, że dożyję rana ;)

Morqana - Sob Cze 23, 2007 09:54

Ostatnio w piatki sie tam dzieje, natomiast soboty... podobno zle jest.. Ale.. bardzo lubilam ten klub.
Wieczorny - Sob Cze 23, 2007 14:37

nie dotarłem. skończyłem gdzieś na rynku.
kisia - Sob Cze 23, 2007 20:21

byłam tam niedawno w odwiedzinkach i nie poznałam tego klubu, pozmieniało sie :) i na zewnątrz mozna posiedziec :ok:
Adamo - Nie Cze 24, 2007 01:34

czwartkimuzycznie sa rock metalowe i jest super muzycznie ale jakos mało ludzi chodzi nie wiedzec dlaczego?
:dobani:

Coyote - Nie Cze 24, 2007 09:23

Adamo napisał/a:

czwartkimuzycznie sa rock metalowe i jest super muzycznie ale jakos mało ludzi chodzi nie wiedzec dlaczego?


Może dlatego, że tak jak ja o tym albo zapomnieli albo nie wiedzą :P

Wieczorny - Pon Cze 25, 2007 17:45

Adamo napisał/a:
ale jakos mało ludzi chodzi nie wiedzec dlaczego?


pewnie dlatego, że czwartek.
praca na drugi dzień, i tego typu pierdoły... :(

Adamo - Czw Cze 28, 2007 17:46

teraz sa wakacje to znow ci co maja wakacje to w wiekszosci wyjada a reszta pracuje ale sie okaze jak sie tam zajrzy
panna_foch - Czw Sie 16, 2007 20:57

Jest super, polecam!!!!! Ja byłam kiedyś własnie w czwartek i muzyczka pierwsza klasa, ale nie nazwłąbym tego metalowym klimatem, raczek rokowo-nie wiadomo co, za to w sam raz do skakania i "szalania" [Niestety w czwartki mało ludzi bo w piątek zwykle trzeba iść do pracy :( ja akurat tak pracuję że czasem mam wolne, ale znajomi nie :( ]

Co do wystroju, ubikacje istotnie mogłby być fajniejsze, ale wystrój loklau jest jak dla mie ok. Nie wiem jak teraz, ale dlaczego tańsze piwo tylko dla studentó polibudy?! :wsciekly:

Jak dla mnie lokal na 5 :ok:

Tom@k - Sob Paź 20, 2007 18:22

wystroju jako tako to on nie ma wcale, ale parę rzeczy się rzuca w oczy, np. śmiesznie wykrzywiona twarz giertycha przy kanapie najbliżej parkietu;] i półmetek był tam niezły, ogólnie normalny, przyjazny lokal.
kisia - Sro Sie 20, 2008 19:05

zamykam topik, lokal już nie istnieje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group