dupiate forum

Lokale - KLUB VIP Pszczynska 13 - BLACK MUSIC NIGHT

kiju - Wto Maj 09, 2006 00:10
Temat postu: KLUB VIP Pszczynska 13 - BLACK MUSIC NIGHT
Sobota Black Music Night - cala noc czarnej muzyki w wykonaniu tworcow mega jamow - DJ Chudyz Dj Rock & Lj Kiju Nie moze was zabraknac

KLUB VIP - Gliwice ul. Pszczynska 13 tel. 238-82-68
start o 21;00

Major - Wto Maj 09, 2006 00:17

kiju napisał/a:
Dj Rock

Ten od utworu I am Rock ?

kiju - Wto Maj 09, 2006 00:19

Nie poprostu Dj Rock
Frycek - Wto Maj 09, 2006 00:57

kiju napisał/a:
Lj Kiju

pewnie to Ty :]

trunks - Wto Maj 09, 2006 15:20

witaj na forum kiju
greg - Nie Maj 14, 2006 11:22

Witam. Byłem na tej imprezie, i w sumie Vip-a polecam nie licząc jednego faktu, wczoraj mój kolega stłukł przez przypadek szklanke za którą kazano nam zapłacić 5zł:D. W sumie przecież każda dyskoteka czy pub dostaje szklanki od browarów za darmo. No ale jeśli w Vipie brakuje szklanek to chętnie podziele sie swoimi zapasami :D No ale w sumie fajne miejsce i miła obsługa :)
Dolls - Nie Kwi 01, 2007 14:49
Temat postu: no nie ładnie
I to jest własnie takie rozumowanie co niekótrych.... Co z tego że klub dostaje za darmo szklanki, to wcale nie onacza że mamy prawo je tłuc, i nie ponosic konsekwencji, nie sądzisz? Jeśli będziesz miał w domu dużo naczyń, moga inni obcy przychodzic do Ciebie do domu i tłuc je?
Pozdrawiam

kisia - Nie Kwi 01, 2007 23:08

a ja słyszałam, ze można delikatnie mówiąc dostac po buźce tylko za to, że ktoś na kogoś popatrzy się nie tak :przestraszony:
tuchałowa - Nie Kwi 01, 2007 23:37

Dolls napisał/a:
i nie ponosic konsekwencji,
Oj szczerze mówiąc, wydaje mi się , że to przesada kazać komuś płacić za szklankę. Każdemu się zdarza potłuc nie celowo, zwłaszcza na dyskotece gdzie jest tłoczno i ludzie nie siebie wpadają. Chociaż niektórzy mają różne odchyłki i kolekcjonują szklanki w domu :]
panna_foch - Czw Sie 16, 2007 21:01

Noc czarnem muzy - to musiało być super! Do VIpu jestem bardzo zrażona, dwa lata temu tam byłam i czułąm się jak opiekunka dla dieci, średnia wieku wynosiłą 16, nie mam nic do 16 ale czułąm się bardzo stara ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group