dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Prezenty

Major - Pon Gru 12, 2005 18:46
Temat postu: Prezenty
Wszędzie da się wyczuć atmosfere zbliżających się świąt no i jak to zwykle bywa nadszedł czas obdarowywania się prezentami. Tylko tu się pojawił problem tzn mój problem :niepewny: Chciałbym kupić rodzicom i babci prezent, ale taki który w jakiś sposób by im służył. Nie mam pojęcia co. Osobno dla babci i wspólny dla rodziców. Może ktoś z Was mógłby mi w tej kwestii pomóc ?
Asienka - Pon Gru 12, 2005 19:35

:serce: ja dla rodziców zrobiłam śliczny prezent :) jako że w swięta mają rocznice slubu.
Wygrzebałam ich zdjęcie ślubne i dałam do grawerowania na szkle :) wyszło przepięknie :) moze nie jest zbyt użyteczny, ale mysle ze taki z :serce: :)

Major - Pon Gru 12, 2005 19:37

A gdzie takie coś można zrobić i ile mniej wiecej kosztuje ?
Asienka - Pon Gru 12, 2005 19:41

ja robiłam tutaj h t t p;//w w w laser3d, p l/portal/ kosztuje mniej więcej 100 zł ale ja brałam na barter wiec nie wiem dokładnie :) może znajde cosik bliżej to dam znać
Asienka - Pon Gru 12, 2005 19:45

h t t p;//katalog.wp, p l/www/Biznes_i_Ekonomia/Firmy_wg_Branz/Uslugi/Uslugi_Rzemieslnicze/Grawerowanie/index.html

moze tu cosik znajdziesz :)

Frycek - Pon Gru 12, 2005 19:46

świetne sa ,szczegolnie te 3D
Szamanka - Czw Gru 15, 2005 19:28

Ja tez mam w sumie ten sam problem


nie wiem co zrobic na prezent starszym osoba :kwasny:


jakos kazdego roku ciagle to samo kupowac :kwasny:

Asia_:) - Czw Gru 15, 2005 19:58

heheeh a ja sobie wpadlam na pomysl zeby dziadkow do kina zabrac bo dawno nie byli.... na cos z dablingiem i wogole najlepiej z efektami ale nic strasznego i zalosnego..... po prostu dobry film :cool:
Dorothea - Czw Gru 15, 2005 21:10

Asia_:), super pomysł, naprawde :ok:
Asia_:) - Czw Gru 15, 2005 21:17

no bo ja mam same superrrr pomysly :D
mozna tez dziadkom zafudowac saune albo basen albo cos z rekreacji w innym stylu, np kregle czy moze bilardzik :)

Dorothea - Czw Gru 15, 2005 21:24

Asia_:), Twoi dziadkowie pewnie mają niewiele ponad 60 lat, moj dziadek natomiast ma 94 i takie rzeczy jak sauna i basen z całą pewnoscia odpadaja, kino rowniez o bilardziku nawet nie wspomne...... :zalamany:
Gmeras - Czw Gru 15, 2005 21:26

na KinKonga :P
Major - Czw Gru 15, 2005 23:31

To może mi ktoś doradzi wkoncu, a nie chwali sie co dziadkom zrobi za prezent. Moja babcia nie ma dziadka i głupio tak. Zresztą niesądze, żeby chciała iść do kina. Wolałbym dać jej coś co bedzie miała i jakoś bedzie jej o mnie przypominać. Aha no i nie może to być koc bo już ma :D
Frycek - Pią Gru 16, 2005 09:51

A ja chcialbym spelnic marzenie mojej poloweczki :oczami: ale.....
pscoua - Pią Gru 16, 2005 16:10

Nie ma ale! :hyhy: Sio spełniać marzenie! :P
Krzysio - Pią Gru 16, 2005 19:18

zawsze jest jakies ale :P
pscoua - Pon Gru 19, 2005 11:15

Może to pomoże? :) Obiecałam w końcu

Koziorożec to osoba praktyczna i gospodarna.
Prezent dla niego powinien być praktyczny.
Może to być sprzęt AGD czy książka kucharska. Radość sprawi mu efektowny notes, zegar czy obraz.
Równie mocno ucieszy się z dobrych perfum i kosmetyków.


Wodnik zwykle jest w swojej naturze bardzo oryginalny i ma dobry gust.
Cieszą go prezenty oryginalne i nowoczesne.
Odpowiedni będzie dla niego sprzęt komputerowy czy telefon komórkowy.
Wodnik ma wiele zainteresowań, więc ucieszy go dobra ksiażka czy płyta CD.


Ryby z reguły są skromne i nie przepadają za przesadnie drogimi podarkami.
Uwielbiają wszelkiego rodzaju maskotki i pluszaki - doskonałe do przytulenia podczas długich zimowych wieczorów.
Ucieszą się rownież z wisiorka czy skromnej bransoletki, bo Ryby to małe kokietki.
Są z natury chłonne wiedzy i uduchowione, więc radość sprawi im np. pozycja książkowa, określana jako nowość czy bestseller.


Najlepszym prezentem dla Barana jest coś praktycznego, co pozwoli mu zachować aktywność - duchową i fizyczną.
Zachwyci go dobra książka, rower czy przewodnik turystyczny.
Nie przepada za wszelkiego rodzaju bibelotami, to nie jego styl.


Byk stawia na jakość, więc prezenty jakie dostanie, również powinny być doskonałej jakości.
Jest nieco snobistyczny w swojej naturze - ucieszy się z dobrych kosmetyków czy oryginalnej biżuterii.
Nie pogardzi również wytrawnym alkoholem czy madrą ksiażką.


Bliźnięta
docenią wszelkiego rodzaju wyzwania i łamigłówki - ucieszą się z komputerowych nowości na rynku gier.
Są koneserami tego, co nowe i markowe - radość sprawi im nowy zegarek lub sprzęt grający.
Nie lubią dostawać przedmiotów mało użytecznych i niepraktycznych, uwielbiają jednak wszelkiego rodzaju niespodzianki.


Rak w swojej naturze jest romantykiem i radość sprawią mu prezenty, które zaspokoją jego potrzeby duchowe.
Ucieszy go album na zdjęcia lub ładnie ozdobiona fotografia z przeszłości.
Nie dla Raka prezenty praktyczne, choć nie jest wybredny.
Dobrym prezentem dla niego jest mądra ksiażka czy bilet na koncert muzyczny.


Lew ma to do siebie, że lubi błyszczeć w towarzystwie i być osobą, na której skupia się uwaga wszystkich.
Prezent dla niego musi być efektowny.
Najlepiej sprawdzą się rzeczy markowe, drogie i oryginalne, ale w dobrym guście.
Nie lubi ponad wszystko przedmiotów tandetnych, uważa je za niepotrzebne


Osoby spod znaku Panny z reguły są bardzo skromne i ucieszą się z prezentów "niezobowiązujacych".
Lubią rzeczy praktyczne - takie, które z powodzeniem wykorzystają na co dzień.
Radość sprawi Pannie biżuteria, apaszka i inne dodatki do ubrania oraz różnorodne gatunki herbaty ozdobnie zapakowane.


Wagi to osoby opanowane, nieco wyniosłe, ale dyskretne i z natury wyciszone.
Lubią dostawać cenne drobiazgi, więc biżuteria czy perfumy na pewno je ucieszą.
Waga ceni sobie dobrą i wyszukaną kuchnię, uwielbia słodycze.
Ucieszy się na pewno z czekoladek albo elegancko zapakowanego zestawu dobrych kaw.


Skorpiony to z reguły osoby tajemnicze i uduchowione.
Uwielbiają dostawać książki o różnej tematyce i wszelkie poradniki.
Również oryginalne i tajemnicze prezenty sprawią im radość - magiczne talizmany będą doskonałe.
Prezent dla osoby spod znaku Skorpiona musi być dobrej jakości, to koneser dobrego stylu i gustownych opakowań.


Osoby spod znaku Strzelca uwielbiają wszelkie niespodzianki, ale tylko pod jednym warunkiem - jeśli mogą się zrewanżować.
Potrzebują ruchu i na pewno ucieszą ich nowe gogle czy sportowa odzież.
Radość sprawią im markowe perfumy i mądra ksiażka, np. poradnik.
Wspaniale zapakowany prezent ucieszy je już samą swoją zewnętrzną urodą.

asik - Pon Gru 19, 2005 11:22

pscoua, wodnik się zgadza i waga też:)
cinque - Pon Gru 19, 2005 11:27

hmmm... ja nie chcę prezentów praktycznych :kwasny:
no, chyba ze te perfumy ;)
chyba się wyrodziłam z mojego znaku :rotfl: , ale mam sporo z następnego, na szczescie :)

pscoua - Pon Gru 19, 2005 11:28

Byczek jak najbardziej też :D Tylko to "snobistyczny" trochę :przestraszony:
praz - Pon Gru 19, 2005 11:31

Major napisał/a:
Chciałbym kupić rodzicom i babci prezent

dobrym prezentem jest ksiażka, ale też zależy czym rodzice i babcia sie interesują i czy babcia jeszcze ma w miare dobry wzrok
może to być jakas fajna książka kucharska, albo coś zwiazane z ich hobby, albo jakaś fajna plyta lub ulubiony film, lub jakiś drobiazg z biżuterii, albo jakiś szal, możliwiści bez liku
asik napisał/a:
pscoua, wodnik się zgadza i waga też


wagi lubia jeszcze ksiązki i płyty :P a nie lubią pierdółek typu figurki itp ;)

kobi - Pon Gru 19, 2005 12:15

pscoua napisał/a:
Bliźnięta (...) radość sprawi im nowy (...) sprzęt grający

Hehehe :D I taki prezent se sprawiłem :D

Asia_:) - Pon Gru 19, 2005 12:42

Dorothea napisał/a:
Asia_:), Twoi dziadkowie pewnie mają niewiele ponad 60 lat, moj dziadek natomiast ma 94 i takie rzeczy jak sauna i basen z całą pewnoscia odpadaja, kino rowniez o bilardziku nawet nie wspomne...... :zalamany:


no to zrob drzewo genealogicznie waszej rodziny ze zdjeciami i mu w ramke opraw......
na pewno by mu sie spodobalo.......
o a zeby dobrze cie pamietal to mu kup te specyfiki apteczne co reklamuja ciagle....
ja dziadkom kupuje z mama na sErce takie cosik
oooo i mam jeszcze jeden pomysl, moze twoj dziadek lubuje sie w jakims alkoholu szlachetnym... ostatnio z fryckiem kupilismy moim miod pitny
no i wiecej pomyslow na razie nie mam.....

Szamanka - Pon Gru 19, 2005 13:50

Cytat:
Najlepszym prezentem dla Barana jest coś praktycznego, co pozwoli mu zachować aktywność - duchową i fizyczną.
Zachwyci go dobra książka,



trafiony :ok: :ok: :ok:

kisia - Pon Gru 19, 2005 14:21

u mnie się mało co sprawdza,

Major napisał/a:
To może mi ktoś doradzi wkoncu

jak babcia robi na drutach to kup babci druty z masy perłowej ;), jak bedzie robić Ci szaliczek to będziesz się jej przypominał ;)
praz napisał/a:
możliwiści bez liku

wydaje mi się że starszym osobom ciężko jest coś kupić bo one z racji wieku mają już to co potrzebują i chcą.

Bea.tka - Pon Gru 19, 2005 16:26

pscoua napisał/a:
Prezent dla osoby spod znaku Skorpiona musi być dobrej jakości, to koneser dobrego stylu i gustownych opakowań.

tu by sie zgadzało :hyhy:

Dorothea - Pon Gru 19, 2005 19:21

Asia_:), dziekuje Ci za tyle pomysłow co do prezentu dla mojego dziadka.

Prezencik juz jest i czeka schowany

pscoua - Pon Gru 19, 2005 19:23

kisia napisał/a:
jak babcia robi na drutach to kup babci druty z masy perłowej , jak bedzie robić Ci szaliczek to będziesz się jej przypominał

Świetny pomysł! :D :super: Szkoda, że nie mam babci ;) :niepewny:

Major - Pon Gru 19, 2005 19:27

Ha! A ja już mam prezent i mam nadzieje, że się nie okaże w święta spalony. Kupie babci czajnik elektryczny bo poprzedni się zepsuł. A dla rodziców skrable tak, żeby odmienić troche wieczory.
Dorothea - Pon Gru 19, 2005 19:45

Major, i super, mysle ze to dobry pomysł....
Bea.tka - Pon Gru 19, 2005 20:14

Major, ile takie skrable kosztuja ? Myslałam zeby sobie kupic :P
Major - Pon Gru 19, 2005 20:16

Chce kupić oryginalne i z tego co się orientuje kosztują 70-90zł.
Frycek - Pon Gru 19, 2005 22:39

a ja nie mam pomyslu na prezenty w tym roku
Bary i swinki - Pon Gru 19, 2005 23:45

jak nie macie pomysłu to zróbcie laurke :P
Olaa - Pon Gru 19, 2005 23:46

Bary i swinki, racja laurki zawsze dzialaja i zawsez rodzicom robie jako dodatek i bardzo sie ciesza pomimo tego ze juz taka stara jestem :hyhy:
cinque - Wto Gru 20, 2005 09:59

zawsze obiecuję sobie przemyślec porządnie prezenty, podpatrywać , co komu mogłoby sie przydać, podsłuchiwać i notować ewentualne życzenia czy upodobanie :)
i mam wrażenie, że w tym roku wreszcie udało mi się mojej Mamie kupić coś, co naprawdę jej się przyda :)

btw czytałam ostatnio świetny artykulik, jak to pewna pani z obawą czeka na prezenty, boją się otrzymac... Doppelherz :rotfl: A nuz jej rodzina uzna pod wplywem reklam, ze juz pora! :rotfl:

Dorothea - Wto Gru 20, 2005 15:59

cinque, hihihihi dobre..., ja tez chyba nie chciałabym jeszcze dostac tego specyfiku na serducho.....
Ana - Czw Gru 29, 2005 23:41

pscoua napisał/a:
Jest nieco snobistyczny w swojej naturze - ucieszy się z dobrych kosmetyków czy oryginalnej biżuterii.
Nie pogardzi również wytrawnym alkoholem czy madrą ksiażką.

:szok: :szok: że niby to ja? :przestraszony: snobistyczna? :przestraszony: :przestraszony:

przynajmniej motyw z książką się zgadza :hyhy: chociaż niekoniecznie mądra, bardziej adekwatne byłoby określenie "dobra książa" :hyhy: :hyhy:

mania - Pią Sty 06, 2006 13:49

Ja moim rodzicom w ramach prezentu od mojej córki, czyli od mojej córki dla jej dziadków (ale namieszałam :przestraszony: ) kupiłam koszulki :





Radochy było co nie miara.

A swoim dziadkom sprezentowałam album Papieża Jana Pawła II. Tu polecam również Autobiografie J.P. II .

Z tymi koszulkami to naprawde są czasami jaja. Siostrze też sprezentowałam jedną, która akurat pasowała do pewnej sytuacji, to dopiero było śmiechu. Prezent wesoły i praktyczny.

Teściu dostał ode mnie Anioła Stróża Kierowców bo z niego taki Easy Rider :hyhy: . Aniołek wykonany z kamionki, taka baba z wielkim biustem, można powiesić nad lusterkiem wewnętrznym w aucie. Teściowej zafundowałam ze szwagierką zabiegi u kosmetyczki. Babcia mojego T.Ż. dostała od nas bawełnianą podkoszulke...
Mogłabym tak wymieniać i wymieniać bo lubie dawać prezenty. Przeważnie podsłuchuje kto co potrzebuje :hyhy: Prezenty daje zawsze przemyślane... i nie wydaje na nie majątku.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group