dupiate forum

¦wiat Kobiet - Dziewczyny pomó¿cie, mo¿e s³ysza³y¶cie o takim problem

tad-x - Sob Lis 19, 2005 11:07
Temat postu: Dziewczyny pomó¿cie, mo¿e s³ysza³y¶cie o takim problem
Postujê to na tym forum, bo ni¿ej opisana sprawa dotyczy bezpo¶rednio Gliwic. By³bym wdziêczny za wszelakie informacje.

Szukam osób, które uwa¿aj±, ¿e mog³y mieæ nieprzyjemno¶æ kontaktowaæ siê z n/w osobami, kojarz± jakiekolwiek fakty, s³ysza³y o nêkaniu m³odych kobiet przez podobne osoby lub same by³y nêkane (telefonicznie, sms'owo, propozycje spotkania, uporczywe próby wrêczania prezentów) przez ni¿ej opisane osoby wspó³pracuj±ce ze soba:

Arab - trzydziestoparoletni mê¿czyzna pochodzenia arabskiego, pos³uguj±cy siê jêzykiem w³oskim i francuskim oraz niezbyt biegle jêzykiem polskim, rysopis: wysoki, postawny mê¿czyzna o mocnej budowie cia³a, czarne, krótkie, krêcone w³osy, bez ³ysiny. Mê¿czyzna czêsto przebywa na terenie Polski b±d¼ stale w Polsce mieszka.

W³och - mê¿czyzna pos³uguj±cy siê jêz. w³oskim, nieznany rysopis, kontaktuj±cy siê tylko telefonicznie, prawdopodobnie nieprzebywaj±cy na terenie Polski.

Kobieta - kobieta pos³uguj±ca siê bardzo dobrze jêz. polskim, nieznany rysopis, kontaktuj±ca siê tylko telefonicznie, prawdopodobnie zamieszka³a na terenie Górnego ¦l±ska.

Istnieje znaczne prawdopodobieñstwo, ¿e wy¿ej opisane osoby szczególnie interesuj± siê dziewczynami mówi±cymi po w³osku.

Piotrulek - Sob Lis 19, 2005 11:38

Ten temat bardziej nadaje siê do 997 lub 112,a nie na forum... :/ :/ :zdegustowany: :zdegustowany:
Szamanka - Sob Lis 19, 2005 11:48

Piotrulek, dlaczego?


na Forum jest duzo dziewczat i kobiet....moze faktycznie ktoras sie spotkala,a w innym przypadku zna i w ten sposob moze pomoc

mozliwe,ze ktos uslyszal od znajomego o tym przypadku

tad-x - Sob Lis 19, 2005 11:55

Piotrulek napisa³/a:
Ten temat bardziej nadaje siê do 997 lub 112,a nie na forum... :/ :/ :zdegustowany: :zdegustowany:


Sprawa na 997 juz jest. Niestety policja nie moze tu za wiele zrobic, poki sprawa konczy sie tylko na nekaniu.

kisia - Sob Lis 19, 2005 12:07

tad-x napisa³/a:
kontaktuj±cy siê tylko telefonicznie

zdarzaj± siê czasami jakie¶ telefony, ale tylko w j. polskim i gdy przy pierwszym telefonie nie dociera do osobnika ze to pomy³ka, to wystarcy nie odbieraæ telefonu.

Piotrulek napisa³/a:
Ten temat bardziej nadaje siê do 997

Piotrusiu ale policja bez monocy zwyk³ych obywateli ma mniejsze szanse z³apania przestêpcy.

Szamanka - Sob Lis 19, 2005 12:10

tad-x, napisal
Cytat:
Niestety policja nie moze tu za wiele zrobic, poki sprawa konczy sie tylko na nekaniu.



i to jest chyba najgorsze...musi dojsc do tragedii by mozna bylo scigac przestepcow.

Wniosek z tego wysuwa sie takie,ze skoro tylko nekaja i nic zlego nie robia,to po co tak naglasniac sprawe i tak sie nic ne bedzie w tym kierunku robic

Major - Sob Lis 19, 2005 13:31

W³a¶nie po to siê nag³a¶nia takie sprawy, ¿eby nie dosz³o do nie¶wiadomej tragedii. Jeste¶cie doro¶li, ale niektóre Wasze stwierdzenia mnie przera¿aj± :P
Aither - Sob Lis 19, 2005 14:17

niestety ale zgodze sie tutaj z Majorem

tad-x, mozliwe ze nie bylo takich przypadkow u nas ale dziekuje Ci za taki post, uwazam ze bedzie to forma ostrzezenia dla naszych kobietek :) w miare mozliwosci postaramy sie pomoc... jesli oczywiscie bedziemy mogly :)
Pozdrawiam :)

trunks - Sob Lis 19, 2005 14:26

temat dobry, bo informuj±cy o potencjalnym niebezpieczeñstwie...
cholerne arabusy nie lubie ich :kwasny:

Ana - Nie Lis 20, 2005 00:59

trunks napisa³/a:
temat dobry, bo informuj±cy o potencjalnym niebezpieczeñstwie...

zgadzam siê, oni chyba maj± co¶ w kulturze nie tak :mur:
trzeba na nich uwa¿±æ jak na ¿adn± inn± nacjê, bo przypadki zagro¿enia z ich strrony zdarzaj± sie nie tylko u nas w kraju :/

trunks - Nie Lis 20, 2005 11:23

No wiadomo jaki w ich kulturze jest stosunek do kobiet i nie ma co sie dziwic.
Dla mnie to nie s± ucywilizowani ludzie, ich spo³eczeñstwo jest na poziomie ¶redniowiecza

Krzysio - Nie Lis 20, 2005 23:28

Cytat:
musi dojsc do tragedii by mozna bylo scigac przestepcow.

no jak dziekuje jakby mieli zgarniac ludzi bez dowodu winy tylko na podstawie widzi misi :] inna sprawa ze polskie prawo jest takie cudowne ze nawet jak komus sie udowodni wine to i tak po 7 apelacjach sie go puszcza wolno
Cytat:
zgadzam siê, oni chyba maj± co¶ w kulturze nie tak W mur

zadna nie jest idealna :> "nasze" piekne chrzescijanstwo tez jest :dobani:
Cytat:
Dla mnie to nie s± ucywilizowani ludzie, ich spo³eczeñstwo jest na poziomie ¶redniowiecza

jestem przekonany ze oni mysla o naszej kulturze w mniej wiecej ten sam sposob ;-)
pozatym dziwi mnie ze jest tu mowa tylko o arabach, przeciez tam byl wymieniony tez wloch :] i jakas kobieta, niewiadomego pochodzenia
hmm moja siostra sie chyba z jakims murzynem spotykala, student polibudy czy cos, ale nie nekal jej chyba smsami :P to raczej ona jego :P:P:P

Ana - Pon Lis 21, 2005 01:08

Bzyki napisa³/a:
zadna nie jest idealna :> "nasze" piekne chrzescijanstwo tez jest :dobani:

nie mówiê, ¿e nie, ale ¿aden Polak (czy te¿ szerzej bia³oskóry) nie rzuca³ siê na kobiety w noc sylwestrow± na polach elizejskich i nie calowa³ ich na si³ê :kwasny:

tad-x - Pon Lis 21, 2005 10:40

Cytat:

wloch :] i jakas kobieta, niewiadomego pochodzenia


to ponoc polka jest.

kisia - Pon Lis 21, 2005 12:50

dla mnie to trochê dziwna sprawa.
Ludzie trac± kase by dzwoniæ do nieznajomych osób i po co :?: by siê umówiæ:?:
Zadna normlna osoba nie pójdzie na spotkanie z nienzajomym.
Nêkaj± telefonami :?: wystarczy nie odbierac

Dorothea - Pon Lis 21, 2005 12:53

Dok³adnie kisiu!!!
Ktos nieznajomy dzwoni, ty odbierasz i sie z nim umawiasz na spotkanie? To chore zupe³nie.Taka osoba ktora sie na to zgadza pozniej moze miec pretensje tylko i wy³acznie do siebie, ze by³a tak g³upia i ³atwowierna.Nokt normalny o zdrowych zmys³ach nigdy sie na to nie zgodzi....

Takie jest moje zadanie,pewnie zaraz us³ysze wiele kontra.....

kisia - Pon Lis 21, 2005 13:01

nie wiem , nie znam siê na tym ale czy nie jest tak ¿e teraz policja mo¿e namierzyæ osobe dzwoni±c± równie¿ z tel komórkowego :?:
Wiêc je¶li te osoby tak brdzo kogo¶ nêkaj±, to chyba mo¿na zg³osiæ to na policje :?:

kobi - Pon Lis 21, 2005 13:05

kisia napisa³/a:
policja mo¿e namierzyæ osobe dzwoni±c± równie¿ z tel komórkowego

I tak, i nie. Je¿eli jest na kartê i u¿ytkownik nie zarejestrowa³ siê - nie ma szans. Tzn. s± szanse, ale... za duuuu¿o roboty na tak ma³± szkodliwo¶æ spo³eczn± :kwasny:

trunks - Pon Lis 21, 2005 13:45

i tak nie lubie arabusów :P
Szamanka - Pon Lis 21, 2005 13:53

Czesto mlode dziewczyny sa ofiara takich ludzi.

Obiecuja wielkie nieba,kariera modelki,aktorki lub kto tam wie,jeszcze co.
Nie majac perspektyw najczesciej godza sie

a jakie sa pozniej skutki tego,nie trzeba chyba przypominac

Ana - Pon Lis 21, 2005 21:47

kobi napisa³/a:
Je¿eli jest na kartê i u¿ytkownik nie zarejestrowa³ siê - nie ma szans.

s± s±, w alarmach bombowych które gdzie¶ tam ostatnio bylo znale¼li osobê która dzwoni³a mimo, ¿e mia³a karte pre-paidow±... nie pytaj jak, bo nie ma zielonego pojêcia, te¿ my¶la³am, ¿e to niemo¿liwe

to jak bardzo ludzie s± naiwni to ju¿ inna sprawa, mo¿e takie ostrze¿enia co jaki¶ czas bêd± im choæ trochê przypominañ o niebezpieczeñstwie

kobi - Pon Lis 21, 2005 21:53

Ana, przeczytaj mojego posta do koñca :P
Ana - Pon Lis 21, 2005 22:04

:mur:

nooo ten tegoooo, bo jaaaa.... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

kurza twarz,sk±d mia³am wiedieæ ¿e tam jeszcze jedna linijka jet pod spodem :P

praz - Pon Lis 21, 2005 22:39

Ana napisa³/a:
s± s±, w alarmach bombowych które gdzie¶ tam ostatnio bylo znale¼li osobê która dzwoni³a mimo, ¿e mia³a karte pre-paidow±... nie pytaj jak, bo nie ma zielonego pojêcia, te¿ my¶la³am, ¿e to niemo¿liwe


u nas to jest pewnie trudne ale w innych cywilizowanych krajach , ¿eby sobie kupic tak± karte startow± do komórki to do sklepu zg³aszasz sie z dowodem to¿samo¶ci, spisuj± twoje dane itp, obcokrajowiec z paszportem itp i problem choæ czê¶ciowo jest rozwi±zany, bo zawsze mo¿na dzwoniæ z kradzionej itp

tad-x - Wto Lis 22, 2005 14:01

kisia napisa³/a:
nie wiem , nie znam siê na tym ale czy nie jest tak ¿e teraz policja mo¿e namierzyæ osobe dzwoni±c± równie¿ z tel komórkowego :?:
Wiêc je¶li te osoby tak brdzo kogo¶ nêkaj±, to chyba mo¿na zg³osiæ to na policje :?:


Policja moze ale musi byc do tego bodajze wszczete sledztwo. Tak mi sie wydaje.
Inna sprawa, ze telefony do tej osoby byly wykonywane z budek telefonicznych (wiadomo z ktorych, bo na informacji tpsa mozna dowiedziec sie o adresy aparatow), normalnych naszych komorek oraz z telefonow z zagranicy.
Dlatego to nie jest takie proste.
Oczywiscie, ze mozna zmienic nr telefonu. Ale jak sam policjant stwierdzil, wtedy istnieje mozliwosc, ze nekajacy w przypadku "braku lacznosci telefonicznej" bedzie szukal innej metody kontaktu;/

kisia - Wto Lis 22, 2005 14:58

Szamanka napisa³/a:
Czesto mlode dziewczyny sa ofiara takich ludzi.
Obiecuja wielkie nieba,kariera modelki,aktorki lub kto tam wie,jeszcze co.
Nie majac perspektyw najczesciej godza sie

je¿eli nieznajomy dzwoni do jakiej¶ laski i ta decydyje siê na spotkanie, to nie ma mowy o nêkaniu, a je¿eli osoba nie ma ochoty na spotkanie to kto¶ bedzie traci³ czas i kase ¿eby j± nêkaæ :?: ?atwiej przecie¿ poszukac innej ofiary :mad:
tad-x napisa³/a:
Oczywiscie, ze mozna zmienic nr telefonu. Ale jak sam policjant stwierdzil, wtedy istnieje mozliwosc, ze nekajacy w przypadku "braku lacznosci telefonicznej" bedzie szukal innej metody kontaktu;/

to juz jest zupe³nie bez sensu i sprawa coraz bardziej wydaje mi siê ma³o wiarygodna.

colutea - Czw Mar 26, 2009 14:18

odkopalam temat :)

i oto podaje numer delikwenta, ktory dzwonil do mnie proponujac spotkanie jak to powiedzial "w sprawie seksu"

887 982 617

enjoy! to jakby ktos byl chetny ;) lub tez moze chcialby sie nad nim poznecac psychicznie ;) takich burakow to mi nie szkoda! a niech zmienia numer najwyzej! :rotfl:

byl jeszcze jeden idiota, ale ten wydzwanial z zastrzezonego numeru... szkoda...


p.s. a co do mozliwosci szukania innej metody kontaktu to tego tez sie obawiam! ten co do mnie dzwonil najpierw spytal na jaka ulice mozna do pani przyjechac? a ze daje sporo ogloszen w necie ze robie plaskorzezby i proj ogrodow to moglam pomyslec ze to moze klient... ale na szczescie zaczelam wypytywac uparcie w jakiej sprawie? ... gdyby mi sie wymsknelo to moglby sie krecic w okolicy mojego mieszkania i gdybym wieczorkiem sie wybrala powiedzy do sklepu i trafila na debila to kto wie jakby sie to skonczyc moglo... wiec to tak dla przestrogi!

Szamanka - Sob Mar 28, 2009 15:41

A moje pytanie to takie...


skad ten od " seksu" znal Twoj numer?

colutea - Sob Mar 28, 2009 15:43

Szamanka, jakbys czytala uwaznie co napisalam to bys wiedziala skad :)
Szamanka - Sob Mar 28, 2009 15:49

Moja culpa, teraz juz doczytalam i nie mysl, ze moje pytanie bylo zlosliwe, poprostu bylam zaskoczona.
colutea - Sob Mar 28, 2009 15:53

generalnie mnie takie typki nie ruszaja... ale jak jest ten temat to kazdego takiego madrego Pana numer bede tutaj umieszczac :) niech inni wiedza...

mam kilka galerii w necie ze swoimi pracami.. bywaja tez takie zdjecia na ktorych jestem... wiec delikwent dzwoniacy wie do kogo dzwoni, ze nie jestem 60letnia zgarbiona baba :wstyd: rownie dobrze mogl ode mnie wziac ulotke z moim numerem tel. na targach budowlanych.. majac jakas dzialanosc zarobkowa trzeba sie z takimi incydentami liczyc, ale to nie znaczy ze nie wolno mi ujawniac takich faktow ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group