dupiate forum

Forum Ogólne - coś niezwykłego w mieście?

positiv - Sro Lip 27, 2005 19:58
Temat postu: coś niezwykłego w mieście?
co robi wrazenie? co jest niezwyczajnego na ulicach Gliwic - proponujmy : )
frohike - Sro Lip 27, 2005 20:02

Forum Gliwice jest niezwykle w tym miescie
Aither - Sro Lip 27, 2005 20:18

na ulicach to chyba syf :)

ogolnie to turysci podziwiaja palmiarne :) i rynek maly zgrabny i w miare zadbany :)

Szamanka - Sro Lip 27, 2005 22:07

Gliwice ogolnie mi sie podoba...fakt male niedociagniecia sie znajda...ale np ulica Zwyciestwa wieczorem gdy jest oswietlona..wyglada pieknie....podobnie Rynek...albo plac Krakowski(nie wiedzialam ze jest tam fontanna)
Znacie Gliwice,znacie kazdy prawie jego kat...ale ktos kto jest przejazdem dojrzy urok tego miasta...mimo zanieczyszczenia i brudu.
Pamietam kiedys w latach szkolnych,przyjechala do mnie kolezanka z Lodzi i o dziwo byla Gliwicami zachwycona.Podobal jej sie park Chopina(teraz wyglada duzo lepiej) podobaly jej sie te waskie uliczki (boczne Rynku).....wiele mozna wymieniac.....

morigan - Sro Lip 27, 2005 22:25

Gliwice mimo wszystko są pięknym miastem. Jest zielono, kolorowo, nasze kamienice gdyby tak sie przyjzec mają nadzwyczajne rzezby, boczne uliczki są ładne, nie powodują w nocnych porach strachu.
A te oswietlenie... eh, powiem wam jedno, zyje w Gliwiach 22 lata, ale gdy jest zima, gdy biało wkoło i gdy pruszy wieczorem snieg. Chodzac po pieknie oswietlonym Rynku i zwyciestwa przed samymi świetami od nowa, co rok zakochuje się w tym miescie.

trunks - Sro Lip 27, 2005 23:40

Pięknie napisane morigan sam bym lepiej tego nie wyraził, wiec wypada mi sie tylko zgodzić :oczami:
Dev - Czw Lip 28, 2005 00:16

positiv napisał/a:
co robi wrazenie? co jest niezwyczajnego na ulicach Gliwic - proponujmy


Hm... NIC?:)

kaszanna - Czw Lip 28, 2005 10:57

Dev, jak to nic? Morigan napisała co można zobaczyć. Wiele osób spoza Gliwic zachwyca się naszym miastem. Ostatnio klient z Warszawy stwierdził że na starość przeniesie się właśnie tu.
Dużo zieleni, zabytkowe kamienniczki (wystarczy dobrze się przyjrzeć, niektóre to cudeńka). Ja Gliwice uwielbiam i byłam nieszczęśliwa gdybym miała mieszkać gdzie indziej.

Dev - Czw Lip 28, 2005 12:51

mnie to jakos nie kreci:)
Czarnulka - Czw Lip 28, 2005 12:52

Cytat:
mnie to jakos nie kreci:)

Ludzie tak mają.Górale też nie widzą niczego pięknego w naszych cudownych Tatrach :)

Appo - Czw Lip 28, 2005 12:58

Hmm... to znowu jestem inny...
Byłem w wielu miastach ślaska i Gliwicie uznaję za jedno z najładniejszych ... bardzo mi się podoba spora ilośc zieleni i parki ... lubię czasem sobie po zabieganym dniu z kimś iść do parku usiąść i tam spokojnie pogadać ... odrazu lepiej na duszy ;)

Co do gór.... Jeżeli wiesz gdzie szukać ... znajdziesz wszystko czego potrzebujesz ;) Sporo czasu spędziłem w górach (SKKT , PTTK ) + swoje wycieczki ... dodatkowo narty co sezon obowiazkowo muszą być ....

Poprostu Polska ma wszystko co trzeba ... jedne czego ja chyba nie doceniam to Polskie morze ... , ale może dlatego że tam rzadko bywam.

Dev - Czw Lip 28, 2005 13:00

Appo napisał/a:
żadko

Czarnulka - Czw Lip 28, 2005 13:02

Dev nie badź złośliwy :P
Każdemu może się zdarzyć w taki upał :oczami:

Appo - Czw Lip 28, 2005 13:03

Jak się pisze kilka tekstów naraz to łatwo o pomyłkę :P
Co do języków to wolę Angielski - łatwiejszy , lub Włoski - łatwiej przyswajalny ;)

Dev - Czw Lip 28, 2005 13:09

ymmm dobra nie schodzmy z tematu ;];] :hyhy:
Mariusz - Czw Lip 28, 2005 19:20
Temat postu: Re: coś niezwykłego w mieście?
positiv napisał/a:
co robi wrazenie?

Dziewczyny ;)

Dev - Czw Lip 28, 2005 19:21

niektore samochody ;d
morigan - Czw Lip 28, 2005 21:00

Dev wysil sie na odrobine romantyzmu :hyhy:
frohike - Czw Lip 28, 2005 22:09

hihi niektore dziweczyny :D
Agacisko ;-) - Czw Lip 28, 2005 22:29

Pod moim blokiem wywieźli kiosk ;p Poprostu nie ma ;)
trunks - Czw Lip 28, 2005 23:25

tak to mozliwe, zdarzają sie takie rzeczy :P Bylo i nie ma jak w ruskim cyrku :rotfl:
Appo - Pią Lip 29, 2005 10:44

Coś niezwykłego ... hmmm.. ostatnio widziałem patrol policji na sośnicy :D (oczywiście nie wysiedli z aut , ale nazwijmy to patrolem :D)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group