Możliwości kredytowe dla przedsiębiorcy

Będąc przedsiębiorcą i posiadaczem małej, średniej lub dużej działalności gospodarczej, na pewno nie raz potrzebowałeś gotówki na rozwój swojej firmy. Jeśli ten czas nadszedł dopiero teraz, zapoznaj się z możliwościami kredytowymi i wybierz odpowiednią dla siebie opcję.

W poszukiwaniu gotówki przejrzałeś mnóstwo ofert kredytowych, których ilość przyprawia o zawrót głowy. Dlatego powinieneś zapoznać się z jedną dogodną opcją banku dla firm. Idea Bank w swojej nowej ofercie Kredyt Obrotomierz, stara się jak najbardziej pomóc rozwijającym się działalnościom, i oferuje pożyczkę gotówki na trzy proste sposoby. Jakie?

Po pierwsze!

  • Przedsiębiorcy, którym brakuje głównie małych kwot na rozwój firmy, będą zainteresowani kartą kredytową, umożliwiającą natychmiastowe opłaty z możliwością szybkiej spłaty zadłużenia.
  • Karta jest całkowicie darmowa. Zapłacimy za nią jedynie w sytuacji, gdy suma naszych transakcji nie przekroczy 300 złotych miesięcznie – w razie gdy nie przekroczymy limitu, opłata karty wynosi jedynie 4,99 złotych.
  • Okres, w którym pożyczka jest nieoprocentowana wynosi aż 60 dni.
  • Kolejnym atutem jest to, że posiadając kartę możemy pożyczać od 1000 aż do 50 000 złotych.

Po drugie!

  • Kredyt ratalny, czyli rzecz już dobrze znana, jest drugą z możliwości skierowaną do osób z planem biznesowym.
  • Mają one sposobność otrzymania kwoty od 1000 do 250 000 złotych, z opcją rozłożenia rat na 10 lat.
  • Atut? Fakt, że nie musisz płacić rat tej samej wysokości w każdym miesiącu. Bank oferuje elastyczność w wymiarze spłat proponując swoim klientom ratalne kwoty malejące.

Po trzecie!

  • Ostatnim sposobem uzyskania kredytu jest limit rachunku bieżącego.
  • Kredytobiorca ma możliwość uzyskania takiej samej kwoty jak w kredycie ratalnym, lecz w tym przypadku okres spłaty jest skrócony do jednego roku.
  • Jest to doskonała opcja dla ludzi potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki – szczególnie w momencie gdy stawiasz pierwsze kroki na rynku biznesowym.

Banki wychodzą na przeciw długiemu oczekiwaniu na decyzję o kredycie i rozpatrują wnioski natychmiastowo. Jesteś zainteresowany i chcesz wiedzieć jak to działa? Otóż w bardzo prosty sposób. Obecne instytucje bankowe stawiają na mobilność. Będąc klientem banku musisz jedynie wejść i zarejestrować się na stronie internetowej. Wypełnij formularz i wyślij swój wyciąg z historią rachunków firmowych. Nieważne na jaki cel przeznaczysz gotówkę. Pieniądze możesz otrzymać już w tym samym dniu, w którym dokonano pozytywnej weryfikacji wniosku. Wszelkich innych informacji dowiesz się na stronie internetowej instytucji bankowej oraz w punktach obsługi klienta. Nie czekaj z założonymi rękami i podejmij decyzję o kredycie. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego małego, średniego i dużego przedsiębiorstwa.Komentarzy: 0, Czytano: 2230, Pobierz w PDF


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR

Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008